Wydarzenia

Rozdanie nagród dla laureatów konkursu "Bezpieczne Wakacje 2022"

Data publikacji 26.10.2022

W miniony czwartek, odbyło się uroczyste wręczenie nagród tegorocznym laureatom powiatowego etapu konkursu plastycznego „Bezpieczne wakacje 2022”. Komendant Powiatowy Policji w Nisku nadkom. Dariusz Szybiak gratulował autorom prac oraz opiekunom, pod których okiem powstały zwycięskie prace.

Tematyka konkursu związana była z bezpiecznym zachowaniem w każdej sytuacji, w której może się znaleźć młody człowiek podczas okresu wakacyjnego. Celem konkursu było propagowanie zasad bezpiecznego zachowania w trakcie zabaw na podwórku, w domu, w lesie czy nad wodą. Na konkurs wpłynęło kilkadziesiąt prac ze szkół podstawowych z terenu powiatu niżańskiego

Nagrody zwycięzcom wręczył Komendant Powiatowy Policji w Nisku nadkom. Dariusz Szybiak, który pogratulował zwycięzcom sukcesu i pomysłowości w tworzeniu swoich plastycznych prac. Podziękowania usłyszeli nauczyciele i pedagodzy przygotowujący dzieci do tego konkursu.

Laureaci konkursu:

•    w grupie wiekowej 6-9 lat: Mateusz Tofil, Tymoteusz Tofil, Oliwia Kucio
•    w grupie wiekowej 10-12 lat: Bartek Książek, Karol Byra, Szymon Socha
•    w grupie wiekowej 13-15 lat: Daria Potocka, Weronika Milian, Roksana Juśko

Wyróżnienie w konkursie otrzymał Alan Dubanowicz

Zwycięskie prace zostały przekazane do Komedy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, gdzie wezmą udział w finale wojewódzkim.

  • w pomieszczeniu stoi grupa dzieci i dwoje policjantów. dzieci trzymają w rękach torebki prezentowe
  • przy podłużnym stole na krzesłach siedzą dzieci. przed nimi stoi dwoje policjantów, rozdają im torby prezentowe
  • chłopiec trzyma w ręku dyplom na którym jest napisane : dyplom dla Tymoteusza Tofil za zajęcie II go miejsca w konkursie plastycznym bezpieczne wakacje 2022 na dole strony pieczątka w kolorze czerwonym oraz podpis
Powrót na górę strony