Wydarzenia

Zapraszamy na rozpoczęcie policyjnej akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą"

Data publikacji 28.06.2022

Komenda Powiatowa Policji w Nisku, serdecznie zaprasza na rozpoczęcie policyjnej akcji informacyjno-edukacyjnej "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" poświęconej bezpieczeństwu osób przebywających nad wodą. Spotkanie odbędzie się 3 lipca br., nad zalewem Podwolina w Nisku.

Podczas wydarzenia przy specjalnie przygotowanym stoisku profilaktyczno-edukacyjnym, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nisku oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, będą prowadzić kampanię w ramach policyjnej akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Podczas spotkania funkcjonariusze będą informować i przypominać o bezpiecznym zachowaniu, oraz najważniejszych zasadach  w trakcie letniego wypoczynku nad wodą. Przygotowany zostanie również konkurs z nagrodami.

Ponadto, w ramach letniej edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” został ogłoszony konkurs plastyczno-filmowy „Artystyczny przeWODNIK", którego tematem jest zobrazowanie bezpiecznego sposobu zachowania osób przebywających w wodzie lub nad wodą, promocja zdrowego i aktywnego trybu życia oraz popularyzacja wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat bezpiecznych zachowań w wodzie lub nad wodą.

W konkursie mogą wziąć udział osoby lub zespoły do 3 osób w wieku od 5 do 16 lat. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 9 września  2022 r., wykonanego indywidualnie lub zespołowo, rysunku, plakatu lub spotu filmowego w trzech kategoriach wiekowych. O szczegółach konkursu dowiemy się tutaj

Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie!  Wspólnie zadbajmy o nasze bezpieczeństwo podczas letnego wypoczynku nad wodą, które  w największej mierze zależy  od nas samych!

 

Powrót na górę strony