Policja Podkarpacka

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności z Powiatów

 1. Leżajsk: Zajmował się psem kierując pojazdem - uderzył w przepust

  Leżajscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po południu, na drodze krajowej nr 77 w Wierzawicach. Kierujący osobowym volkswagenem zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. W wypadku ucierpiały trzy osoby.

 2. Ropczyce: Odpowie za bezpodstawnie wezwanie służb

  Za bezpodstawne wezwanie policjantów odpowie 50-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Mężczyzna powiadomił funkcjonariuszy, że w miejscowości Zagorzyce kobieta została raniona nożem. Gdy mundurowi przyjechali na interwencję okazało się, że taka sytuacja nie miała miejsca.

 3. Leżajsk: Konferencja dotycząca zaburzeń odżywiania prowadzących do depresji

  W Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku odbyła się konferencja dotycząca „Zaburzeń odżywiania prowadzących do depresji”. Jednym z organizatorów tego przedsięwzięcia była Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku.

 4. Krosno: 2,5 promila alkoholu u 68-letniego kierowcy subaru

  2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierujący subaru, który omal nie potracił rowerzysty w miejscowości Bajdy. Chwilę wcześniej, pijany 68-latek wjechał na pobocze i uszkodził przydrożny słup.

 5. Sanok: Tragiczny finał poszukiwań 45-letniego mężczyzny

  Policjanci wspólnie z innymi służbami poszukiwali 45-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był w sobotę, około godz. 17, kiedy szedł drogą techniczną w okolicy obwodnicy Sanoka. Do chwili zgłoszenia do niego nie powrócił. Wczoraj jego ciało zostało odnalezione w kompleksie leśnym. Tożsamość potwierdziła najbliższa rodzina.

 6. Lubaczów: Ryzykowne zachowanie dwóch braci

  Lubaczowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zapachu spalenizny, wydobywającym się z jednego z mieszkań w Lubaczowie. Okazało się, że dwóch nietrzeźwych braci postanowiło ugotować na kolację parówki, jednak obaj zasnęli. Żadnemu z mieszkańców bloku nic się nie stało.

 7. Lesko: Wspólne świętowanie 20-lecia Polski w Unii Europejskiej

  Lescy policjanci wzięli udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich, zorganizowanych na terenie Gminy Olszanica. Najmłodszym przypominaliśmy o zasadach bezpieczeństwa, wspólnie świętując 20-lecie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Najnowsze komunikaty

Poszukiwani i osoby zaginione

Statystyki dnia

2024-05-20
Osoby zatrzymane15
Tymczasowo aresztowani1
Dozory policyjne4
Wypadki drogowe3
- ranni6
- zabici0
Nietrzeźwi kierowcy6
2024-05-19
Osoby zatrzymane7
Tymczasowo aresztowani1
Dozory policyjne0
Wypadki drogowe5
- ranni5
- zabici0
Nietrzeźwi kierowcy2
2024-05-19
Osoby zatrzymane18
Tymczasowo aresztowani0
Dozory policyjne0
Wypadki drogowe9
- ranni14
- zabici1
Nietrzeźwi kierowcy8
2024-05-17
Osoby zatrzymane15
Tymczasowo aresztowani1
Dozory policyjne2
Wypadki drogowe6
- ranni7
- zabici0
Nietrzeźwi kierowcy6
Powrót na górę strony