Twoja komenda

System Powiadamiania Alarmowego

Policyjny System Powiadamiania Alarmowego

Czy chciałbyś wiedzieć o tym, co dzieje się w Twoim otoczeniu? 

Dzięki Policyjnemu Systemowi Powiadamiania Alarmowego możesz być informowany o wypadkach na głównych drogach Podkarpacia i utrudnieniach z tym związanych.

Zarejestruj się, a będziesz otrzymywał bezpłatnie wiadomości SMS o wypadkach i nieprzejezdności dróg.

Twoje zgłoszenie będzie aktywne przez okres 6 m-cy od daty rejestracji, jednak w dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania informacji wypełniając formularz i klikając wyrejestruj.

Uwaga:
Rejestrując się w systemie Uczestnik wyraża jednocześnie zgodę na przetwarzanie przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie  danych osobowych zawartych w formularzu, na potrzeby rozsyłania informacji przez Policyjny System Powiadamiania Alarmowego, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.). Jednocześnie Uczestnik przyjmuje do wiadomości, że przysługuje mu prawo wglądu do treści jego danych oraz ich poprawiania.

 

W związku z trwającymi pracami rekonfiguracyjnymi systemu, wyłączone zostało rejestrowanie nowych użytkowników. Po zakończeniu prac, dodawanie nowych użytkowników zostanie przywrócone. Za wynikłe utrudnienia przepraszamy.

 

Komenda Powiatowa Policji w Sanoku poszukuje zaginionego Dariusza Wojnarowicza, 34-letniego mieszkańca Sanoka. Zaginiony, wczoraj około godz. 13, wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują Krzysztofa Zielińskiego 35-letniego mieszkańca Jarosławia. Krzysztof  Zieliński poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Sierpień
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie