Twoja komenda

Serwis informacyjny

Powodziowe utrudnienia na drogach

Poniedziałek, 24-05-2010
KWP

Foto: KPP w Dębicy

Lokalne podtopienia na Podkarpaciu powodują utrudnienia w komunikacji. Choć sytuacja na drogach poprawia się, to wciąż jeszcze wiele dróg jest nieprzejezdnych (najwięcej w powiatach tarnobrzeskim i mieleckim). Utrudnienia w ruchu powoduje również osuwająca się ziemia. Podajemy informacje o aktualnym stanie dróg w województwie podkarpackim. 

 

 

Nieprzejezdne są następujące drogi:

 

 • W Wielopolu Skrzyńskim, w powiecie ropczycko-sędziszowskim zamknięta jest droga wojewódzka nr 986 (czynne osuwisko) - czytaj tutaj. Z powodu czynnego osuwiska zamknięta została również droga w miejscowości Nawsie oraz ulica Rzeczna w Ropczycach.
   
 • W powiecie mieleckim w dalszym ciągu nieprzejezdna jest droga W-982 Jaślany - Sczucin (most w Gawłuszowicach). Nieprzejezdne są także drogi powiatowe Gliny Małe - Borowa, Czermin - Ziempniów, Wampierzów - Zabrnie, Padew Narodowa - Kłębów.
    
 • Nadal nieprzejezdna jest część ul. Warszawskiej w Tarnobrzegu, odcinek drogi wojewódzkiej łączącej Tarnobrzeg z Sandomierzem. Wisłostrada w Tarnobrzegu jest przejezdna, choć ruch odbywa się jedną nitką drogi. Zamknięty jest odcinek drogi krajowej 77 z Sandomierza do Gorzyc.
   
 • Na terenie powiatu łańcuckiego wyłączona z ruchu jest droga w Budach Łańcuckich. Ze względu na osuwającą się ziemię zamknięty jest też odcinek drogi w Husowie.
   
 • W powiecie stalowowolskim nadal nieprzejezdny jest odcinek drogi krajowej nr 77 między Stalową Wolą a Sandomierzem. Droga między miejscowościami Dzierdziówka i Skowierzyn jest już przejezdna.
   
 • W powiecie leżajskim nieprzejezdny jest odcinek lokalnej drogi - Kuryłówka - Ożanna.
   
   
   

 

Okresowo zamykane mogą być też inne, głównie lokalne drogi, decydują o tym sztaby kryzysowe. Policjanci informują wówczas, jak objechać zamknięty odcinek.

Przypominamy - lekceważenie znaków zakazu ruchu może prowadzić do tragedii!

 

Informacje o aktualnej sytuacji na terenie województwa podkarpackiego znajdziesz na  stronie Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody Podkarpackiego.

 

Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionego Janusza Myśliwca, 51-letniego mieszkańca Przedmieścia Czudeckiego. Janusz Myśliwiec 16 sierpnia br. przebywał na terenie Niemiec w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują Krzysztofa Zielińskiego 35-letniego mieszkańca Jarosławia. Krzysztof  Zieliński poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Sierpień
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie