Twoja komenda

Serwis informacyjny

"Współpraca międzynarodowa organów ścigania w zakresie zapobiegania i walki z przestępczością gospodarczą i korupcyjną jako element zapewnienia bezpieczeństwa w Unii Europejskiej" to projekt, w którym uczestniczy m.in. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. W Rzeszowie rozpoczęły się kolejne warsztaty szkoleniowe organizowane w ramach projektu.
Według Eurostatu bezpieczniej od Polaków w miejscu zamieszkania czują się tylko Chorwaci. Prześcignęliśmy Skandynawów, stawianych za wzór społecznego porządku, Niemcy, Holandię i Wielką Brytanię – czytamy w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Przemoc, przestępczość lub wandalizm stanowią zagrożenie dla zaledwie 6,4 proc. Polaków.
Kadra kierownicza podkarpackiej Policji wzięła udział w tradycyjnym, corocznym opłatkowym spotkaniu służb mundurowych Podkarpacia. Funkcjonariusze i pracownicy służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne oraz żołnierze przyjęli świąteczne i noworoczne życzenia od biskupa Jana Wątroby oraz władz województwa.

Właściciel mieszkania ofiarą pożaru

Niedziela, 14-12-2014
KWP
Strażacy gasząc pożar mieszkania w Zagórzu w powiecie sanockim odkryli zwłoki mężczyzny. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
Pośpiech, roztargnienie, a czasem nawet przedświąteczne przepracowanie, sprawiają, że skupiając uwagę na zakupach często zapominamy o własnym bezpieczeństwie. W tym momencie możemy stracić telefon, portfel, dokumenty. Uważajmy więc w sklepach, na targowiskach, przy bankomatach. Nie pozostawiajmy wartościowych przedmiotów w samochodach. Zadbajmy też o swoje mieszkania na czas naszej nieobecności.
Nowy, funkcjonalny układ pomieszczeń, zaplecze socjalne, atrakcyjny, zgodny z zasadami standaryzacji wygląd zewnętrzny budynku to pokłosie kapitalnego remontu budynku Komisariatu Policji w Radymnie koło Jarosławia. Remont sfinansowała Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie przy znaczącym wsparciu samorządu Radymna.
Komisariat Policji w Boguchwale został dziś uroczyście otwarty po ponadrocznym gruntownym remoncie. Zmodernizowany obiekt spełnia dziś wszelkie standardy policyjnej placówki, gwarantuje należyty poziom obsługi interesantów i zapewnia należny komfort pracy załodze.

Listopad 2014 r. na drogach Podkarpacia

Czwartek, 11-12-2014
KWP
Policjanci ruchu drogowego podsumowali stan bezpieczeństwa na podkarpackich drogach w listopadzie 2014 r. Statystyki wskazują, że w porównaniu do listopada ubiegłego roku wzrosła liczba wypadków, rannych i zabitych.
Laureaci konkursu "Bezpieczne Wakacje 2014" odebrali dziś nagrody i okolicznościowe dyplomy. W finale konkursu wzięli udział zwycięzcy etapów powiatowych. Jury nagrodziło najlepsze prace plastyczne, a także najlepsze profilaktyczne spoty filmowe. Uroczyste zakończenie konkursu odbyło się w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie.

Bez utrudnień na drodze w Komorowie

Poniedziałek, 08-12-2014
KWP
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w Komorowie na drodze krajowej nr 9. Zderzyły się tam fiat panda z ciężarówką. Żaden z uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń. Od godz. 18.15 ruch na tym odcinku krajowej 9 odbywa się bez utrudnień.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Iwony Sekulskiej, 22-letniej mieszkanki Nowej Sarzyny. Zaginiona 19 listopada 2014r. wyszła z domu około godz. 19 i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
18
Grudzień
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie