Twoja komenda

Serwis informacyjny

5 sierpnia drogami naszego województwa przebiegać będzie trasa III etapu 71 Tour de Pologne. Meta III etapu, do którego kolarze wystartują w Kielcach, będzie umiejscowiona ulicy Cieplińskiego w Rzeszowie. W związku z przejazdem wyścigu nastąpią zamiany organizacji ruchu, a wiele dróg i ulic będzie częściowo lub całkowicie zamkniętych.

W Kamieniu zginął motocyklista

Czwartek, 31-07-2014
KWP
Policjanci ustalają okoliczności śmiertelnego wypadku motocyklisty. W Kamieniu w powiecie rzeszowskim motocyklista, jadąc drogą gruntową uderzył w drzewo. 37-letni mężczyzna zginął na miejscu.
24 lipca 1919 roku Sejm II Rzeczypospolitej powołał Policję Państwową. I dlatego 24 lipca każdego roku ustanowiony jest dniem święta polskiej Policji.
Przez ponad godzinę zablokowana była Aleja Rejtana i jeden pas Alei Armii Krajowej w Rzeszowie. Przed godz. 14 doszło tam do zdarzenia z udziałem trzech samochodów osobowych. Po godz. 15 ruch został przywrócony i odbywa się już bez utrudnień.

Święto Policji w oddziale prewencji

Wtorek, 29-07-2014
KWP
Policjanci Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, który stacjonuje w podrzeszowskim Zaczerniu, obchodzili dziś Święto Policji. Funkcjonariusze otrzymali odznaczenia i odebrali awanse na wyższe stopnie służbowe.

Stop agresji drogowej

Wtorek, 29-07-2014
KWP
W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie uruchomiona została specjalna skrzynka kontaktowa poczty elektronicznej, na którą można przesyłać materiały świadczące o agresywnym zachowaniu kierowców poruszających się po drogach Podkarpacia.
W ciągu ostatnich lat systematycznie poprawia się stan bezpieczeństwa, a większość Polaków dobrze ocenia służbę policjantów - powiedział w sobotę komendant główny policji gen. insp. Marek Działoszyński podczas uroczystości Święta Policji w Warszawie.
Dla przygniatającej większości Polaków słowo „Policja” jest synonimem słowa „bezpieczeństwo”. Chcę was zapewnić, że niezależnie od sytuacji, w jakiej się czasami musicie znaleźć, niezależnie od środków i narzędzi, jakich musicie czasami użyć, władza publiczna, państwo polskie, będzie po waszej stronie - powiedział premier Donald Tusk podczas obchodów 95-lecia polskiej Policji.
- Jesteście solą tego państwa i jego kręgosłupem. Nie zapominajcie o tym szczególnie w chwilach dla was trudnych – powiedział do policjantów Minister Spraw Wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz podczas obchodów 95-lecia polskiej Policji.

Niedzielny "nietrzeźwy poranek" - podsumowanie

Poniedziałek, 28-07-2014
KWP
92 nietrzeźwych kierujących zatrzymali wczoraj rano podkarpaccy policjanci. To wynik wzmożonych kontroli w ramach działań "Trzeźwy poranek". Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość ponad 9,5 tys. kierujących pojazdami na głównych drogach Podkarpacia. Zatrzymali 72 uprawnienia do kierowania. Ujawnili 8 kierowców, którzy wsiedli za kierownicę, pomimo zakazu sądowego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Lipiec
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie