Twoja komenda

Serwis informacyjny

Wypadek w Kamieniu - ślisko na drogach

Czwartek, 26-11-2015
KWP
Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło przed godz. 17 w Kamieniu w powiecie rzeszowskim. W zderzeniu trzech pojazdów ranne zostały dwie osoby. Droga krajowa nr 19 jest zablokowana. Objazdy dla samochodów osobowych wyznaczono przez miejscowości Kamień - Podlesie i Krzywą Wieś. Ciężarówki muszą czekać na odblokowanie drogi. Policja apeluje do kierowców o ostrożność i dostosowanie prędkości do panujących warunków - padający mokry śnieg powoduje, że jezdnie są bardzo śliskie.
W dniach 25 listopada – 10 grudnia 2015 roku trwały będą obchody międzynarodowej kampanii zatytułowanej "16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet". Z uwagi na znaczenie problematyki przemocy w rodzinie, ze szczególnym uwzględnieniem przemocy wobec kobiet, dla kondycji polskiego społeczeństwa, podmiotem wspierającym obchody ogólnopolskie, ale także regionalne i lokalne inicjatywy organizowane w ramach kampanii, będzie również polska policja.

Polacy darzą policję dużym zaufaniem

Poniedziałek, 23-11-2015
KWP
67 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów - to wyniki II edycji Badania spójności społecznej zrealizowanego przez Główny Urząd Statystyczny w I połowie 2015 r. na blisko 14 tys. osób. Z ankiety wynika, że Policja obok straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i wojska cieszy się dużym zaufaniem społecznym.

Październik 2015 r. na drogach Podkarpacia

Poniedziałek, 23-11-2015
KWP
Policjanci ruchu drogowego podsumowali stan bezpieczeństwa na podkarpackich drogach w październiku 2015 r. Statystyki wskazują, że w porównaniu do października ubiegłego roku spadła liczba wypadków, rannych i zabitych.
Ambulans kryminalistyczny, chromatografy gazowe i cieczowy, biblioteka widm podczerwieni, to tylko część specjalistycznego sprzętu, który ma usprawnić pracę Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Zakup sprzętu był możliwy dzięki środkom pozyskanym w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską.

Działania "Truck & Bus"

Wtorek, 17-11-2015
KWP
Od rana policjanci wspomagani przez funkcjonariuszy Inspekcji Transportu Drogowego kontrolują m.in. stan techniczny pojazdów oraz dokumenty wymagane w ramach wykonywanego przewozu. Podczas dzisiejszej akcji "Truck & Bus" kontrolom poddawane są samochody ciężarowe oraz busy, ze szczególnym zwróceniem uwagi na pojazdy przystosowane do przewozów pasażerskich. Jest to jedna z szeregu akcji podkarpackich policjantów, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym drogami województwa.
Wczoraj poznaliśmy laureatów konkursu "Bezpieczne Wakacje 2015". Jury wybrało najlepsze z prac, w trzech kategoriach wiekowych. Wszystkie oceniane prace zwyciężyły wcześniej w etapach powiatowych konkursu. Wyłonieni zostali również zwycięzcy konkursu na profilaktyczny spot filmowy.

Tragiczny wypadek w Jurowcach

Sobota, 14-11-2015
KWP
67-letni kierowca zginął w wypadku, do którego doszło dziś w Jurowcach w powiecie sanockim. Doszło tam do zderzenia osobowego suzuki i ciężarowego renault. Jedna osoba została ranna.

Dwoje pieszych zginęło w wypadkach

Sobota, 14-11-2015
KWP
Policjanci pracowali na miejscu dwóch tragicznych wypadków, do których doszło wczoraj wieczorem. W obu zdarzeniach śmierć ponieśli piesi.

Święto Niepodległości w Rzeszowie

Czwartek, 12-11-2015
KWP
W 97. rocznicę Odzyskania Niepodległości, pod pomnikiem płk. Leopolda Lisa-Kuli licznie zgromadzili się samorządowcy, przedstawiciele administracji rządowej, posłowie, służby mundurowe, kombatanci oraz mieszkańcy Rzeszowa. W uroczystościach brał udział Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Zdzisław Stopczyk.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Artura KLEPEK, 51-letniego mieszkańca Leska. Artur Klepek poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Listopad
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie