Twoja komenda

Serwis informacyjny

Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

Motocyklista zginął w wypadku

Sobota, 23-07-2016
KWP
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Rzemieniu w powiecie mieleckim. Motocyklista zderzył się tam z samochodem osobowym. Kierujący jednośladem poniósł śmierć.
Co warto wiedzieć, uczestnicząc w Światowych Dniach Młodzieży 2016? - pod takim hasłem Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji przygotowało ulotkę dla uczestników Światowych Dni Młodzieży. Można w niej znaleźć przydatne informacje i porady dla pielgrzymów, dotyczące m.in. postępowania w przypadku zagrożenia terrorystycznego, kradzieży bądź zagubienia dokumentów i rzeczy osobistych, a także obowiązujących w Polsce przepisów ruchu drogowego.
Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas zbliżających się Światowych Dni Młodzieży to priorytet dla Policji oraz innych służb. Do naszego kraju w tym okresie przyjedzie kilkadziesiąt tysięcy pielgrzymów. Dbając o ich bezpieczeństwo, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach przygotowała specjalny film przedstawiający podstawowe zasady zachowania gwarantujące obcokrajowcom bezpieczniejszy i spokojniejszy pobyt w naszym kraju.

Pamięci poległych policjantów

Piątek, 22-07-2016
KWP
Dzisiaj w południe, pod tablicami upamiętniającymi policjantów pomordowanych w obozach jenieckich na wschodzie w 1940 roku oraz wszystkich, którzy oddali życie podczas pełnienia policyjnej służby w latach 1919 - 2009, odbyła się uroczysta zbiórka. Wieńce złożyli policjanci oraz delegacje Stowarzyszenia "Rodzina Policyjna 1939", Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych, NSZZ Policjantów, NSZZ Pracowników Policji oraz Stowarzyszenia IPA Region przy KWP w Rzeszowie.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Rzeszowie oraz komendy powiatowej w Mielcu przeprowadzili działania, w efekcie których wykopali ponad 170 pocisków, pochodzących z okresu II wojny światowej. Czynności prowadzone były na terenie powiatu tarnobrzeskiego i mieleckiego.
Tegoroczne Wojewódzkie Obchody Święta Policji odbyły się w wyjątkowym otoczeniu, przed łańcuckim Zamkiem. Najważniejszym punktem uroczystości było nadanie sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Łańcucie. Policyjne święto zaszczycił obecnością Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk. Wręczono odznaczenia państwowe, resortowe oraz awanse na wyższe stopnie służbowe.

Uroczysty apel w oddziale prewencji

Wtorek, 19-07-2016
KWP
Na placu apelowym w siedzibie Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, który stacjonuje w Zaczerniu, insp. dr Krzysztof Pobuta Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie, wspólnie z Ewą Leniart Wojewodą Podkarpackim, wręczyli policjantom odznaczenia i mianowania na wyższe stopnie służbowe. Policjanci i zaproszeni goście uczestniczyli dziś w uroczystym apelu z okazji 97 rocznicy powstania Policji.

Wypadki w Nisku i Zarzeczu

Poniedziałek, 18-07-2016
KWP
Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków, do których doszło w Nisku i Zarzeczu. Około godz. 14 w Zarzeczu dachował samochód osobowy – nie ma już utrudnień na drodze relacji Zarzecze – Ulanów. Zaraz po godz. 14 w Nisku na ul. Wolności radiowóz na sygnałach, jadący do pierwszego zdarzenia, zderzył się z mercedesem.

"Policjant, który mi pomógł"

Niedziela, 17-07-2016
KWP
„(...) Polska jest lepszym krajem a dzieje się to dzięki takim ludziom jak [Ci laureaci konkursu]. Ludzi, którzy wierzą w znaczenie swojej pracy, która wcale nie jest łatwa ... Jesteśmy winni takim ludziom podziękowania i szacunek (...)”, a wśród laureatów st. asp. Marcin BŁAŻEJOWSKI - dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Lipiec
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie