Twoja komenda

Serwis informacyjny

"Anakonda 2014"

Wtorek, 30-09-2014
KWP
Podkarpaccy policjanci biorą udział w największych w tym roku ćwiczeniach Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej. Odegrali istotną rolę w kilku epizodach, m.in. dotyczących zatrzymania osób podejrzanych o terroryzm oraz przywracania porządku po nielegalnej demonstracji w ośrodku dla cudzoziemców.
W niedzielę 29 września w Częstochowie odbyło się XIII Jasnogórskie Spotkanie Środowiska Policyjnego. Policyjni pielgrzymi modlili się w intencji poległych podczas służby, za swoje bezpieczeństwo oraz przyszłość ojczyzny i swego zawodu. Podkarpacki garnizon reprezentował nadinspektor Zdzisław Stopczyk Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji wraz z blisko stuosobową grupą policjantów, emerytów, pracowników policji i ich rodzin.
Wczoraj wieczorem policjanci pracowali na miejscu dwóch tragicznych wypadków, które wydarzyły się na podkarpackich drogach. W Stalach w powiecie tarnobrzeskim zginęła kierująca peugeotem 406, a 10-letnie dziecko trafiło do szpitala. Z kolei w Korczynie w powiecie krośnieńskim zginął pieszy. Policjanci ustalają okoliczności tych zdarzeń.
Dziś od rana na drogach województwa trwa policyjna akcja pod kryptonimem "Alkohol i narkotyki". Celem działań policjantów jest wyeliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących.

Ćwiczenia "Lotnisko 2014"

Piątek, 26-09-2014
KWP
Policjanci z komendy miejskiej w Rzeszowie, komisariatu w Trzebownisku i Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji wzięli udział w ćwiczeniach zorganizowanych dzisiaj w Porcie Lotniczym Rzeszów - Jasionka.

Pirotechnik Roku 2014

Środa, 24-09-2014
KWP
Młodszy aspirant Wojciech Jabłoński z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli został najlepszym w podkarpackiej Policji policjantem realizującym nieetatowo rozpoznanie minersko-pirotechniczne. Finał konkursu połączony był z przekazaniem sprzętu dla policyjnych pirotechników, ufundowanego przez Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla.
Jedna osoba zginęła w wypadku, do którego doszło dziś, tuż po południu w Leżajsku. Na miejscu pracują policjanci i prokurator.

Tragiczny wypadek pod Sanokiem

Niedziela, 21-09-2014
KWP
Policjanci z Sanoka ustalają przyczyny wypadku, do którego doszło dziś przed godziną 9 na drodze krajowej nr 28 w Czerteży. Nie żyją dwie osoby, dziewięć jest rannych.
Policjanci z Tarnobrzega poszukują kierowcy, który wczoraj wieczorem śmiertelnie potrącił pieszego i nie zatrzymał się na miejscu wypadku.
Nadinspektor Zdzisław Stopczyk, Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji, wziął udział w otwarciu Międzynarodowych Egzaminów Psów Ratowniczych, które rozpoczęły się w Rzeszowie. Ich współorganizatorem jest STORAT, stowarzyszenie, z którym podkarpacka Policja stale współpracuje.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policja poszukuje zaginionej Małgorzaty Czerak, 26-letniej mieszkanki powiatu łańcuckiego, której zaginięcie zgłosiła rodzina. Kobieta 29 września br. wyszła z domu i do dziś nie wróciła, ani nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Październik
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie