Twoja komenda

Serwis informacyjny

Wypadek w miejscowości Pielgrzymka

Sobota, 28-02-2015
KWP
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Pielgrzymka w powiecie jasielskim. Nie żyje 55-letnia kobieta potrącona przez samochód osobowy.
Dziś od rana na drogach województwa trwa policyjna akcja pod kryptonimem "Alkohol i narkotyki". Celem działań policjantów jest wyeliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących.

Tragiczny finał poszukiwań

Piątek, 27-02-2015
KWP
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci dwóch poszukiwanych od soboty nastolatek. Mieszkaniec Kosiny w powiecie łańcuckim, spacerując z psem w pobliskim zagajniku, znalazł ciała obydwu dziewcząt. Nastolatki prawdopodobnie popełniły samobójstwo.
W dniach 18-20 lutego 2015 r. technicy kryminalistyki województwa podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego, kieleckiego i mazowieckiego uczestniczyli w regionalnym szkoleniu zorganizowanym przez Laboratorium Kryminalistyczne KWP w Rzeszowie.
W ramach prowadzonej już po raz kolejny akcji Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, w komendach Policji, sądach i prokuraturach odbywać się będą dyżury. Tam, osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień. W tym roku Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem odbywać się będzie w dniach 23 - 28 lutego.
W związku z „Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Komenda Główna Policji przygotowały specjalny poradnik „Jak złożyć zawiadomienie o przestępstwie?”. Podobnie, jak w latach ubiegłych, policjanci wezmą udział w dyżurach, podczas których osobom pokrzywdzonym będą udzielane porady prawne.

Śmiertelne potrącenie pieszej w Chorzelowie

Poniedziałek, 23-02-2015
KWP
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Chorzelowie w powiecie mieleckim. Kierowca poloneza potrącił kobietę. Piesza w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. Droga relacji Mielec - Baranów Sandomierski była zablokowana. Ruch na tym odcinku został przywrócony przed godz. 21.

Zatrzymani po ustawce

Poniedziałek, 23-02-2015
KWP
W sumie 20 osób z woj. mazowieckiego oraz podkarpackiego, podejrzewanych o udział w tzw. ustawce zatrzymali wczoraj świętokrzyscy policjanci. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy miała ona miejsce na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Skorzów, na granicy powiatu buskiego i kieleckiego. Wśród zatrzymanych było dziewięciu mężczyzn z Mielca.
Policyjni negocjatorzy nawiązali kontakt z człowiekiem, który dziś rano chodził po dachu 10-piętrowego bloku w Rzeszowie. Groził, że popełni samobójstwo. Negocjatorzy odwiedli go od tego zamiaru. Mężczyzna jest pod opieką lekarzy.

Wypadek w Borku Starym

Piątek, 20-02-2015
KWP
Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia bmw z nissanem. Do wypadku doszło w Borku Starym. Dwie osoby trafiły do szpitala. Od godz. 13 nie ma już utrudnień w ruchu na drodze relacji Rzeszów - Dynów.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą poszukiwania za zaginionym Ryszardem Partyką, 51-letniego mieszkańca Woli Baranowskiej. Ryszard Partyka 20 stycznia 2015r. o godz. 8...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Marzec
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie