Twoja komenda

Serwis informacyjny

Od wczoraj trwają działania "Ostatni weekend wakacji 2016". Działania związane są ze wzmożonym ruchem podczas powrotów z wypoczynku. Na drogi wyjechało więcej policjantów ruchu drogowego w radiowozach oznakowanych i nieoznakowanych. Policyjna akcja potrwa do niedzieli.
Policjanci wyjaśniają okoliczności trzech tragicznych wypadków na drogach regionu. Rano w Rzeszowie mężczyzna został potrącony przez jadący w tym samym kierunku samochód ciężarowy. Pieszy zmarł na miejscu zdarzenia. Około 14.30 w Radomyślu nad Sanem na ul. Mickiewicza rowerzysta zderzył się z fordem. Kierowca jednośladu zginął na miejscu. W szpitalu zmarł 27-letni rowerzysta, który około godz. 15 w miejscowości Kępie Zaleszańskie w powiecie stalowowolskim zderzył się z volkswagenem golfem.

Ostatni weekend wakacji 2016

Piątek, 26-08-2016
KWP
Dzisiaj policjanci rozpoczęli działania "Ostatni weekend wakacji 2016". Funkcjonariusze spodziewają się wzmożonego ruchu. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących po drogach naszego województwa funkcjonariusze będą pomagać w utrzymaniu płynności ruchu oraz będą zdecydowanie reagować na popełniane wykroczenia.

Rowerzysto – uważaj na drodze!

Piątek, 26-08-2016
KWP
Na drogach Podkarpacia doszło wczoraj do kilku zdarzeń z udziałem rowerzystów. W trzech wypadkach ranne zostały dzieci – dwóch 8-latków i 15-letnia dziewczyna. Pamiętajmy o kilku podstawowych zasadach, gdy jedziemy rowerem albo gdy na jednośladach jeżdżą nasze dzieci.

Apel o rozwagę nad wodą

Piątek, 26-08-2016
KWP
Przed nami ostatni weekend wakacji. Zapowiada się piękna pogoda, dla wielu osób to ostatni moment na spędzenie czasu nad wodą. Policjanci apelują o rozwagę i przypominają o podstawowych zasadach, które obowiązują podczas pobytu w rejonach zbiorników wodnych.

Podsumowanie akcji "Motocykl"

Czwartek, 25-08-2016
KWP
Policjanci prowadzili wczoraj na drogach naszego województwa akcję "Motocykl". Podczas działań skontrolowali 330 kierujących motocyklami i motorowerami. 15 kierujących wsiadło na jednoślady bez wymaganych uprawnień. 12 skontrolowanych przekroczyło dozwoloną prędkość. Policjanci zatrzymali jednego nietrzeźwego motorowerzystę.

Policyjna akcja "Motocykl"

Środa, 24-08-2016
KWP
Ciepłe i słoneczne dni sprawiają, że na naszych drogach możemy spotkać wielu miłośników motocykli, dodatkowo trwa sezon motocyklowy. Niestety często dochodzi do wypadków z ich udziałem, także tych najtragiczniejszych. Dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego policjanci prowadzą dziś akcję pod kryptonimem „Motocykl”.

"Trzeźwe popołudnie" na podkarpackich drogach

Poniedziałek, 22-08-2016
KWP
50 nietrzeźwych kierujących zatrzymali podkarpaccy policjanci podczas piątkowych wzmożonych kontroli w ramach działań "Trzeźwe popołudnie". Na drogach Podkarpacia funkcjonariusze kontrolowali trzeźwość kierujących pojazdami. W sumie skontrolowanych zostało ponad 10 tys. kierowców.

Piesi ofiarami wypadków

Niedziela, 21-08-2016
KWP
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło nad ranem w miejscowości Lubatowa w powiecie krośnieńskim. Kierowca hondy najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Pieszy zmarł. Do innego tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w Medyni Łańcuckiej. Kierująca audi potrąciła pieszego. 82-letni mężczyzna, w wyniku doznanych obrażeń, zmarł w szpitalu.
Policjanci zakończyli czynności na ulicy Piłsudskiego w Rzeszowie na miejscu wypadku z udziałem motocyklisty. Kierujący samochodem bmw zderzył się z kierującym motocyklem honda. Kierowca jednośladu trafił do szpitala. Oba pasy w kierunku ul. Lwowskiej były zablokowane ponad dwie godziny.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Sanoku poszukuje zaginionego Dariusza Wojnarowicza, 34-letniego mieszkańca Sanoka. Zaginiony, wczoraj około godz. 13, wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują Krzysztofa Zielińskiego 35-letniego mieszkańca Jarosławia. Krzysztof  Zieliński poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Sierpień
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie