Twoja komenda

Serwis informacyjny

Policjanci z Rzeszowa ustalają przyczyny wypadku, w którym zginęły dwie osoby, a cztery zostały ranne. Do zdarzenia doszło w Boguchwale na drodze krajowej nr 19.

Oszukał kobietę udając policjanta

Sobota, 24-01-2015
KWP
10 tysięcy złotych straciła mieszkanka Przemyśla oszukana przez człowieka, który podszył się pod jej syna. Odbierając pieniądze udawał policjanta. Oszusta poszukuje przemyska Policja.

Wysłaliśmy już prawie 100 SMS-ów

Piątek, 23-01-2015
KWP
Blisko tysiąc kierowców korzysta już z Policyjnego Systemu Powiadamiania Alarmowego na Podkarpaciu. Za pomocą krótkiej wiadomości SMS podkarpacka Policja informuje o utrudnieniach na najważniejszych drogach województwa, dzięki czemu kierowcy mogą wcześniej wybrać inną trasę podróży.

Niedzielny "Trzeźwy poranek" - podsumowanie

Poniedziałek, 19-01-2015
KWP
54 kierujących, którzy usiedli za kierownicą mimo wypitego wcześniej alkoholu ujawnili wczoraj rano podkarpaccy policjanci. To wynik wzmożonych kontroli w ramach działań "Trzeźwy poranek". Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość 14 301 kierujących pojazdami na drogach Podkarpacia. Zatrzymali 41 uprawnień do kierowania.

"Truck" i "Bus" - policyjna akcja na drogach

Poniedziałek, 19-01-2015
KWP
Dziś od rana policjanci bacznie przyglądają się samochodom ciężarowym oraz autobusom i mikrobusom przewożącym pasażerów. Wzmożone kontrole prowadzone są w ramach akcji "Truck" i "Bus". Dotyczą głównie czasu pracy kierowców, stanu technicznego pojazdów i przekroczeń dopuszczalnej prędkości.

Policyjne podsumowanie 2014 roku

Poniedziałek, 19-01-2015
KWP
Mniej przestępstw, znacznie bezpieczniej na drogach, dobra współpraca z samorządami i mieszkańcami regionu - to główne wnioski płynące z podsumowania roku 2014 jeśli idzie o pracę podkarpackiej Policji.
Około czternastu godzin trwały poszukiwania 85-letniej mieszkanki Dąbrowicy w powiecie leżajskim. Kobiety poszukiwało kilkadziesiąt osób. Do zaginionej ratowników doprowadził pies z grupy STORAT.

10 osób rannych w wypadku w Szklarach

Piątek, 16-01-2015
KWP
10 osób zostało rannych w wypadku, do jakiego doszło około godz. 6.40, w miejscowości Szklary (powiat rzeszowski), na drodze wojewódzkiej nr 878 relacji Rzeszów - Dynów. Jak wstępnie ustalono, na łuku drogi kierujący mercedesem vito wpadł w poślizg, w wyniku czego samochód czołowo uderzył w nadjeżdżający autobus. W wypadku ucierpieli kierowca i pasażerowie busa, oraz dwie osoby jadące autobusem.

Rok 2014 bardziej bezpieczny

Piątek, 16-01-2015
KWP
Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.
Policjanci wstępnie podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach Podkarpacia w 2014 r. To kolejny rok, w którym wyraźnie spadła liczba zabitych. Ze statystyk wynika również, że mniej było wypadków i osób rannych w tych zdarzeniach.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Teresy Dzikiewicz, 56-letniej mieszkanki Nowin Horynieckich, gmina Horyniec Zdrój. Teresa Dzikiewicz poszukiwana jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Styczeń
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie