Twoja komenda

Serwis informacyjny

W Padwi Narodowej w pow. mieleckim na drodze wojewódzkiej nr 985 kierujący fordem potrącił 61-letniego mężczyznę. Pieszy zmarł w drodze do szpitala. Policjanci pracują na miejscu zdarzenia. Kierowca był trzeźwy. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 22.

Podejrzani o uprowadzenie zatrzymani

Czwartek, 20-11-2014
KWP
Policjanci pracujący pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów ustalili osiem osób zamieszanych w pozbawienie wolności osoby oraz usiłowanie doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Wydarzenia rozegrały się na tle nieporozumień finansowych wśród biznesmenów na Podkarpaciu.

30-lecie policyjnych antyterrorystów

Środa, 19-11-2014
KWP
W sali koncertowej Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyło się dzisiaj uroczyste spotkanie z okazji 30-lecia Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie. W spotkaniu wziął udział Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Zdzisław Stopczyk.
Uroczyste podpisanie i wmurowanie aktu erekcyjnego stało się symbolicznym początkiem budowy nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie. Nowoczesny gmach powstaje na gruncie przekazanym przez władze Łańcuta, a finansowany jest z ministerialnego "Programu Standaryzacji Komend i Komisariatów Policji".

Piesza zginęła w Leżajsku

Wtorek, 18-11-2014
KWP
Zmarła piesza potrącona przez kierowcę renaulta w Leżajsku. Do wypadku doszło poza obszarem zabudowanym. Kobieta prawdopodobnie szła prawą stroną drogi i nie posiadała żadnych elementów odblaskowych. 29-letni kierowca renaulta był trzeźwy. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.
Wczoraj poznaliśmy laureatów konkursu "Bezpieczne Wakacje 2014". Jury wybrało najlepsze z prac, w trzech kategoriach wiekowych. Wszystkie oceniane prace zwyciężyły wcześniej w etapach powiatowych konkursu. Wyłonieni zostali również zwycięzcy konkursu na profilaktyczny spot filmowy.
Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.
Policjanci na gorącym uczynku zatrzymali człowieka, który zniszczył plakat wyborczy jednego z kandydatów na prezydenta Tarnobrzega. Był pijany. Twierdził, że kandydat nie wzbudza jego sympatii.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj przed godz. 23 na drodze krajowej nr 19 w Zdziarach w powiecie niżańskim. W czołowym zderzeniu citroena i seata zginęło dwóch 19-latków.

Święto Niepodległości w Rzeszowie

Wtorek, 11-11-2014
KWP
W 96. rocznicę Odzyskania Niepodległości, pod pomnikiem płk. Leopolda Lisa-Kuli licznie zgromadzili się samorządowcy, przedstawiciele administracji rządowej, posłowie, służby mundurowe, kombatanci oraz mieszkańcy miasta. W uroczystościach brał udział Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Zdzisław Stopczyk.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Boguchwale poszukują Zenona Hajduka, 31-letniego mieszkańca Straszydla. Zenon Hajduk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Listopad
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie