Twoja komenda

Serwis informacyjny

Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. dr Krzysztof Pobuta spotkał się dziś z rodzinami poległych na służbie policjantów.
Dziś zaczynają się wakacje. Czas wypoczynku, ale i podróży. Z myślą o bezpieczeństwie wszystkich udających się na letni wypoczynek podkarpaccy policjanci włączyli się do ogólnopolskiej akcji "Bezpieczne Wakacje". Działania rozpoczynają się w piątek 24 czerwca i potrwają do końca sierpnia. Dodatkowo, policjanci ruchu drogowego od dziś do niedzieli prowadzą akcję "Pierwszy weekend wakacji". Funkcjonariusze zadbają o bezpieczeństwo tych, którzy zaplanowali wyjazdy już w pierwszych dniach wakacji.
W siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się spotkanie z dziennikarzami dotyczące podpisania umowy o współpracy w sprawie uruchomienia telefonu bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych. W spotkaniu wzięli udział: Dawid Lasek - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, insp. Jan Lach - Zastępca Komendanta Głównego Policji oraz dr Wojciech Fedyk - Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Maj 2016 r. na drogach Podkarpacia

Czwartek, 23-06-2016
KWP
Policjanci ruchu drogowego podsumowali stan bezpieczeństwa na podkarpackich drogach w maju 2016 r. Statystyki wskazują, że w porównaniu do maja ubiegłego roku wzrosła liczba wypadków drogowych, zmniejszyła się natomiast liczba zabitych w tych zdarzeniach.

Policjanci i przedszkolaki

Środa, 22-06-2016
KWP
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie odwiedzili dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Akademia Przedszkolaka Montessori” w Rzeszowie i przedstawili im, jak bezpiecznie zachować się w różnych sytuacjach dnia codziennego.

"Patrol Roku 2016"

Środa, 22-06-2016
KWP
Zwycięzcami w podkarpackim finale konkursu "Patrol Roku 2016" zostali policjanci z Niska. W ogólnopolskim finale Podkarpacie reprezentować będą jednak zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca - policjanci z komend miejskich w Krośnie i Rzeszowie. Zgodnie z regulaminem konkursu, zwycięzcy ubiegłorocznego finału wojewódzkiego (para z Komendy Powiatowej Policji w Nisku) nie mogą powtórnie uczestniczyć w finale krajowym.
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się 15 czerwca. Prace można nadsyłać aż do 7 października 2016 r.
Funkcjonariusze Wydziałów Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji i Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie uczestniczyli w Pikniku Charytatywnym organizowanym przez Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.
Z dziesiątego piętra domu studenckiego w Rzeszowie wypadła kobieta. 24-letnia mieszkanka powiatu ropczycko-sędziszowskiego, w wyniku doznanych obrażeń, zmarła. Policjanci oraz prokurator ustalają okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie.

Statystyki utonięć

Niedziela, 19-06-2016
KWP
Statystyki utonięć za poprzednie lata
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Czerwiec
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie