Twoja komenda

Serwis informacyjny

Wypadek w miejscowości Okonin

Niedziela, 20-04-2014
KWP
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło około godz. 18.30 w miejscowości Okonin w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Czołowo zderzyły się tam audi i seat toledo. Dziewięć osób zostało przewiezionych do szpitali. Droga wojewódzka nr 986 relacji Ropczyce - Wielopole Skrzyńskie była zablokowana. Ruch przywrócono po godz. 21.

Tradycja z umiarem

Niedziela, 20-04-2014
KWP
"Śmigus-dyngus" to oryginalna i zabawna tradycja, ale tylko wtedy, kiedy akceptuje ją osoba oblewana wodą. "Polowania" z wiadrami na przypadkowych przechodniów, lanie wodą z okien czy balkonów, to już łamanie prawa. Policjanci na tego typu zachowania będą reagować i wyciągać konsekwencje prawne.
W Wielki Piątek podkarpaccy policjanci zatrzymali 21 nietrzeźwych kierujących. Ośmiu z nich to rowerzyści. Rekordzistą był 33-letni kierowca opla zafiry, który spowodował dwie kolizje. Mężczyzna miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie.
W piątek podkarpaccy policjanci rozpoczęli działania "WIELKANOC - 2014". Funkcjonariusze w sposób szczególny nadzorują drogi województwa. Działania mają zapewnić maksimum bezpieczeństwa pieszym i kierowcom, podczas wzmożonego ruchu związanego z podróżami świątecznymi. Ich celem jest również zminimalizowanie liczby zdarzeń drogowych, ich skutków oraz maksymalne podniesienie płynności ruchu.

Motocyklista zginął w Miłocinie

Środa, 16-04-2014
KWP
W Miłocinie koło Rzeszowa na drodze krajowej nr 9 kierująca samochodem marki Suzuki, zderzyła się z kierującym motocyklem marki Honda. Motocyklista zginął na miejscu. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Wyniki działań "Prędkość"

Wtorek, 15-04-2014
KWP
Wczoraj policjanci prowadzili działania, których celem było zmniejszenie zagrożenia wypadkami spowodowanymi przez nadmierną prędkość. Akcja "Prędkość" zakończyła się późnym wieczorem. Funkcjonariusze ukarali mandatami 793 kierowców.

Tir wjechał do rowu w Jelnej

Poniedziałek, 14-04-2014
KWP
W miejscowości Jelna w powiecie leżajskim, na odcinku drogi krajowej nr 77, kierowca samochodu ciężarowego wjechał do rowu. Utrudnienia w ruchu związane z tym zdarzenie trwały ponad trzy godziny.
Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w Mrowli w powiecie rzeszowskim. 87-letni mężczyzna został potrącony przez kierującego volkswagenem golfem. Pieszy poniósł śmierć. kierowca golfa był trzeźwy.
Policjanci przywrócili płynność ruchu na drodze krajowej nr 4 w Latoszynie koło Dębicy. Około godz. 21 kierujący zespołem pojazdów z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze i doprowadził do przewrócenia się przyczepy. Podczas podnoszenia przyczepy funkcjonariusze wstrzymali całkowicie ruch na tym odcinku. Teraz nie ma już utrudnień na drodze. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

By święta były bezpieczne

Czwartek, 10-04-2014
KWP
Zbliżają się Święta Wielkanocne, rozpoczęły się przedświąteczne porządki, zaczyna się także gorączka przedświątecznych zakupów. Zarówno sprzątając, jak i robiąc zakupy nie zapominajmy o własnym bezpieczeństwie.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Tadeusza Adamczyka, 52-letniego mieszkańca Rzeszowa. Tadeusz Adamczyk w styczniu 2012 roku wyjechał do Londynu. Do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Marka Chamielca, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Marek Chamielec poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
21
Kwiecień
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie