Twoja komenda

Serwis informacyjny

Nie ma już utrudnień po wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Podkarpackiej i 9 Dywizji Piechoty w Rzeszowie. Przed południem zderzyły się tam dwa samochody osobowe i ciężarówka. Ranna została jedna osoba.

Uważajmy na kierowców jednośladów

Wtorek, 31-05-2016
KWP
Ciepłe, słoneczne dni sprawiają, że na naszych drogach możemy spotkać coraz więcej miłośników motocykli. Niestety często dochodzi także do wypadków z ich udziałem. W zderzeniu z samochodem mają oni mniejsze szanse na to, że nic im się nie stanie. Dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Policyjne działania "Boże Ciało 2016"

Poniedziałek, 30-05-2016
KWP
Policjanci rozpoczęli w środę działania pod kryptonimem "Boże Ciało 2016". Policyjna akcja trwała do niedzieli 29 maja. Jej głównym celem była troska o bezpieczeństwo podróżujących drogami Podkarpacia.

Kobieta wypadła z okna w Dębicy

Niedziela, 29-05-2016
KWP
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 55-letniej mieszkanki Dębicy. Kobieta wypadła z okna, prawdopodobnie podczas wieszania prania. Poważnie ranną przewieziono do szpitala, gdzie zmarła.

Tragiczny wypadek podczas prac polowych

Niedziela, 29-05-2016
KWP
53-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. W wyniku doznanych obrażeń zmarł. Do wypadku doszło w Trzcinicy w powiecie jasielskim. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

W wypadku zginął motocyklista

Niedziela, 29-05-2016
KWP
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Woli Cichej w powiecie rzeszowskim. W zderzeniu motocykla z fordem focusem, poważnie ranny został motocyklista. 29-letni mężczyzna mimo podjętej reanimacji zmarł. Droga krajowa nr 9 przez kilka godzin była zablokowana. Ruch przywrócono około godz. 17.
Uczniowie szkół gimnazjalnych w środę rywalizowali w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Finałowe rozgrywki odbyły się w Zespole Szkół w Czarnej koło Dębicy. Drużyna Gospodarzy zwyciężyła i będzie reprezentowała Podkarpacie w Finale Krajowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2016 r. w Izbicku w województwie opolskim.
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w Sarzynie w powiecie leżajskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas konstruowania petardy, doszło do jej wybuchu. 31-letni mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń zmarł.

Wypadki na podkarpackich drogach

Czwartek, 26-05-2016
KWP
Podkarpaccy policjanci prowadzą od środy akcję pod kryptonimem „Boże Ciało 2016”. Wczoraj na drogach naszego województwa doszło do kilku wypadków.
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło po godz. 17 w Jarosławiu na ul. Sanowej. W zderzeniu dwóch pojazdów, jedna osoba zginęła. Droga wojewódzka nr 865 przez około cztery godziny była zablokowana. Ruch przywrócono przed godz. 21.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Maj
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie