Twoja komenda

Serwis informacyjny

Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Zdzisław Stopczyk wziął udział w obchodach 22 rocznicy powstania 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. Generał Stopczyk przekazał żołnierzom życzenia i pozdrowienia.

Policjant Ruchu Drogowego 2015

Piątek, 22-05-2015
KWP
Dwa dni trwały zmagania podkarpackich policjantów o tytuł "Policjanta Ruchu Drogowego". Policjantka i 21 policjantów z wydziałów ruchu drogowego reprezentowało 22 jednostki Policji z naszego województwa. O tytuł najlepszego walczyli w pięciu konkurencjach. Podkarpacki finał konkursu wygrał młodszy aspirant Grzegorz Polak z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.
Trwa VIII edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł". Organizatorem przedsięwzięcia jest jak zawsze Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia PTP. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.

O przeciwdziałaniu aktom terroru

Czwartek, 21-05-2015
KWP
Zagrożenia aktami terroru ze strony islamskich fundamentalistów były tematem szkolenia, w którym wzięła udział kadra kierownicza podkarpackiej Policji oraz prokuratorzy z terenu działania rzeszowskiej prokuratury apelacyjnej.

11-latek ranny po wybuchu petardy

Czwartek, 21-05-2015
KWP
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w Sieniawie w powiecie przeworskim. Do szpitala z urazem rąk trafił 11-latek. Chłopiec prawdopodobnie próbował rozbroić petardę, która wybuchła mu w dłoniach.

Policyjne działania "Prędkość"

Wtorek, 19-05-2015
KWP
Podkarpaccy policjanci prowadzili wczoraj działania "Prędkość". Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wszelkie przypadki przekraczania dozwolonej prędkości. Policja przypomina - od 18 maja kary dla piratów drogowych są znacznie surowsze!

Nowe przepisy dotyczące kierowców

Poniedziałek, 18-05-2015
KWP
Od 18 maja obowiązują nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym, polegające w szczególności na kierowaniu pojazdem w stanie nietrzeźwości, powodowaniu zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, rażącym przekraczaniu dopuszczalnej prędkości czy kierowaniu pojazdem pomimo nieposiadania do tego stosownych uprawnień.

Zderzenie dwóch samochodów we Frysztaku

Poniedziałek, 18-05-2015
KWP
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło po godz. 15 we Frysztaku w powiecie strzyżowskim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Ranny został kierowca jednego z aut. Od godz. 17.30 nie ma już utrudnień w ruchu na drodze relacji Strzyżów - Jasło.

Śmiertelny wypadek w Terce

Sobota, 16-05-2015
KWP
Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło wczoraj w nocy w Terce. Samochód osobowy wypadł z drogi i spadł z mostu do rzeki. Na miejscu zginął kierowca, pasażer nie doznał poważniejszych obrażeń.
Zmieniają się przepisy dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach. Niektóre wymagania zostały zaostrzone, a część z nich uległa złagodzeniu. Kiedy dziecko powinno jechać w foteliku, a kiedy wystarczy przypiąć je pasami? Odpowiedź na to i inne pytania, związane z bezpiecznym przewożeniem najmłodszych, przedstawiamy w artykule.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Maj
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie