Twoja komenda

Serwis informacyjny

Poranek z Policją i Scooby-Doo

Czwartek, 03-09-2015
KWP
W niedzielny poranek Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie na terenie Kina Helios uczestniczyli w Filmowym Poranku ze Scooby-Doo. Policjanci dla dzieci przygotowali rowerowy tor przeszkód, a dorośli mogli przejść slalomem pomiędzy pachołkami w alkogoglach.
W sobotę funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie włączyli się do kampanii "Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym". To już druga w tym roku wspólna odsłona akcji wolontariuszy PZU i Policji w ramach kampanii "Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym".
Do godz. 13.30 trwały utrudnienia na drodze krajowej nr 19 w Domaradzu (odcinek Rzeszów - Miejsce Piastowe). Po godz. 10 doszło tam do zderzenia trzech pojazdów - samochodu osobowego i dwóch ciężarówek. Przez blisko 2 godziny droga była całkowicie zablokowana. W tej chwili ruch na tym odcinku odbywa się już bez żadnych utrudnień.

"Ostatni weekend wakacji - 2015" - podsumowanie

Poniedziałek, 31-08-2015
KWP
Podkarpaccy policjanci prowadzili działania "Ostatni weekend wakacji - 2015". W ciągu trzech dni trwania akcji na drogach naszego województwa doszło do 17 wypadków, w których 21 osób zostało rannych, nikt nie zginął. Policjanci zatrzymali 57 nietrzeźwych kierujących.

"Bezpieczna droga do szkoły"

Poniedziałek, 31-08-2015
KWP
Zbliża się początek nowego roku szkolnego. Żyjące jeszcze wakacyjnymi wspomnieniami dzieci pójdą za chwilę do szkoły. Policjanci w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, jak co roku rozpoczynają akcję "Bezpieczna droga do szkoły".

Bezpieczna kąpiel

Sobota, 29-08-2015
KWP
Zbliża się koniec wakacji. Według prognoz dni mają być upalne i słoneczne, a to zachęca do spędzenia czasu nad wodą. By wypoczynek nie zmienił się w tragedię, przypominamy o przestrzeganiu podstawowych zasad oraz aby zabrać ze sobą nad wodę również zdrowy rozsądek.
Już wkrótce niebieskie serca kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym” trafią w ręce kolejnych kierowców. Wspólna inicjatywa Policji i wolontariuszy PZU promująca cel kampanii – poprawę bezpieczeństwa pieszych, przeprowadzona zostanie już w najbliższy weekend w całej Polsce.
Policjanci wyjaśniają okoliczności trzech wypadków. W miejscowości Kozłów w powiecie dębickim zderzyły się cztery samochody, jedna osoba została ranna. W miejscowości Duńkowice w powiecie jarosławskim zderzyły się dwa samochody. Do szpitala przewieziono kierującą jednego z aut. W zderzeniu fiata i hyundaia w Dynowie ranne zostały trzy osoby.

Kierowca renault wjechał pod pociąg

Środa, 26-08-2015
KWP
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Wojków. Kierowca renault zderzył się z pociągiem towarowym. Do szpitala trafili kierowca i pasażerka samochodu. Obrażenia kobiety są poważne.

Kolizja karetki z busem

Wtorek, 25-08-2015
KWP
W Rzeszowie na ulicy Piłsudskiego kierujący karetką zderzył się z volkswagenem. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń w tym zdarzeniu. Kierowca karetki za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Patrylaka, 39-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
4
Wrzesień
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie