Twoja komenda

Serwis informacyjny

Zderzenie dwóch aut w miejscowości Hoczew

Poniedziałek, 15-09-2014
KWP
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło po godz. 10 w miejscowości Hoczew w powiecie leskim. Czołowo zderzyły się tam daewoo i renault. Lekko ranni zostali kierowcy obu aut. Płynność w ruchu na drodze relacji Lesko - Cisna przywrócono tuż przed godz. 13.

Sierpień 2014 r. na drogach Podkarpacia

Poniedziałek, 15-09-2014
KWP
Mniej zabitych i rannych w wypadkach drogowych na Podkarpaciu odnotowali policjanci w sierpniu 2014. Funkcjonariusze podsumowali również stan bezpieczeństwa w ruchu drogowym w okresie od stycznia do sierpnia.

Trzeźwy poranek na drogach Podkarpacia

Poniedziałek, 15-09-2014
KWP
93 nietrzeźwych kierujących zatrzymali dzisiaj rano podkarpaccy policjanci. To wynik wzmożonych kontroli w ramach działań "Trzeźwy poranek". Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość ponad 15,5 tys. kierujących pojazdami na głównych drogach Podkarpacia. Zatrzymali 78 uprawnień do kierowania. Ujawnili 3 kierowców, którzy wsiedli za kierownicę, pomimo zakazu sądowego.
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 61-letniego mężczyzny, który został wyłowiony z Jeziora Solińskiego. Do zdarzenia doszło w okolicach miejscowości Teleśnica Oszwarowa w powiecie bieszczadzkim.

Motocyklista uderzył w drzewo

Sobota, 13-09-2014
KWP
27-letni mężczyzna kierujący motocyklem zginął po uderzeniu w drzewo. Do wypadku doszło w miejscowości Czajkowa w powiecie mieleckim. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Rakszawie w powiecie łańcuckim. Na miejscu zginął 17-letni pasażer motocykla. Kierujący jednośladem trafił do szpitala.

Wyniki działań "Pasy"

Czwartek, 11-09-2014
KWP
Wczoraj podkarpaccy policjanci przeprowadzili działania "Pasy". Podczas akcji funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na kierowców i pasażerów, którzy zapominają o obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa.
Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło przed godz. 13.30 w Tarnobrzegu (Nagnajów). Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze w zderzeniu dwóch samochodów osobowych ucierpiała jedna osoba. Utrudnienia w ruchu trwały blisko godzinę. Od godz. 14.30 ruch pojazdów odbywa się już bez żadnych utrudnień.
Policjanci z Centralnego Biura Śledczego i województwa podkarpackiego zabezpieczyli pociski artyleryjskie i granaty moździerzowe pochodzące z okresu II wojny światowej. Były one ukryte w lesie w okolicach Krosna. Znajdujący się w nich materiał mógł posłużyć do budowy urządzeń wybuchowych.
W najbliższą środę rusza kampania informacyjna skierowana do osób szukających pracy za granicą - "Praca za granicą? Nie bierz kota w worku. Sprawdź swojego przyszłego pracodawcę". Jej inicjatorem jest Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, a jednym z partnerów jest Policja. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
16
Wrzesień
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie