Twoja komenda

Serwis informacyjny

Dzisiaj na drogach Podkarpacia wystąpią utrudnienia w ruchu związane z 26 Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim „Solidarności” i Olimpijczyków. Trasa II etapu będzie prowadzić ze Strzyżowa przez teren powiatu brzozowskiego do Krosna. Policjanci będą zabezpieczali trasy przemieszczania się kolumny kolarskiej.

W Stalowej Woli zginął motocyklista

Sobota, 27-06-2015
KWP
Wczoraj wieczorem w Stalowej Woli doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. 29-letni mieszkaniec powiatu kraśnickiego zmarł pomimo reanimacji. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
Policjanci z Niska zwyciężyli w podkarpackim finale ogólnopolskiego konkursu par patrolowych "Patrol Roku 2015". Jesienią będą mieli szansę zdobyć tytuł najlepszego patrolu w Polsce.
Służby ratownicze zakończyły prace na miejscu zdarzenia drogowego w Kamienicy Dolnej na drodze krajowej nr 73 relacji Pilzno - Jasło. Kierujący samochodem ciężarowym, podczas ustępowania drogi karetce utknął na poboczu. Samochód z ładunkiem niebezpiecznie przechylił się. Kierowca z uwagi na stan zdrowia wymagał pomocy lekarskiej i został przewieziony do szpitala. W tej chwili droga jest już przejezdna. Utrudnienia trwały około 5 godzin.
Najbliższe dwa miesiące to dla dzieci czas wakacji. Wielu dorosłych też z pewnością zdecyduje się na urlop i letnie wyjazdy. Spodziewamy się, że sporo osób zechce wypoczywać w naszym regionie, bo na Podkarpaciu nie brak atrakcyjnych turystycznie miejsc. Podkarpaccy policjanci troszcząc się o bezpieczeństwo wypoczywających, ale też podróżujących drogami naszego województwa, włączają się w doroczną akcję "Bezpieczne wakacje".
„Policja przyszłości” to konkurs plastyczno-literacki adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia.

Policjanci na rodzinnym pikniku w Rzeszowie

Poniedziałek, 22-06-2015
KWP
W niedzielę funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji oraz Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie uczestniczyli w pikniku rodzinnym zorganizowanym przez Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie.
Policja przypomina o specjalnej linii telefonicznej dla zagranicznych turystów. Telefon działa przez cały rok - od października do maja, w godzinach 8.00-18.00, a od 1 czerwca do 30 września, w godzinach 8.00-22.00. Turyści zagraniczni mogą uzyskać potrzebne informacje oraz pomoc w sytuacjach wymagających specjalistycznej porady. Pracownicy obsługujący Contact Center posługują się biegle językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.
W czwartek funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie zostali zaproszeni przez dyrekcję Szkoły Podstawowej w Krasnem na spotkanie z młodzieżą.
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się 15 czerwca i od tego dnia, aż do 8 października 2015 r. można nadsyłać prace.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Nisku prowadzi poszukiwania zaginionego Józefa Fronca, 63-letniego mieszkańca Chałupek, w gminie Rudnik nad Sanem. Józef Fronc wyszedł z domu 29 maja 2015 roku i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Lipiec
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie