Wydarzenia

Wojewódzki finał XII edycji konkursu plastycznego "Bezpieczne Wakacje 2018"

Data publikacji 10.12.2018

Szymon Kopacz otrzymał specjalne wyróżnienie Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie! Jego praca plastyczna, nadesłana na konkurs "Bezpieczne Wakacje 2018", została wyróżniona za wieloaspektowość.

7 grudnia w Refektarzu Muzeum Okręgowego w Rzeszowie odbył się finał XII edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2018” oraz VIII edycji konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Organizatorem konkursów był Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. W etapie wojewódzkim konkursu plastycznego finalistów wybierano spośród około 250 prac plastycznych, które zostały nagrodzone w etapach powiatowych oraz spośród autorów 7 spotów profilaktycznych, które wpłynęły do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.
       
Podczas uroczystego finału laureatom i wyróżnionym w wojewódzkim etapie konkursu plastycznego oraz w konkursie na profilaktyczny spot filmowy wręczone zostały nagrody i dyplomy. Dodatkową nagrodę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, za wieloaspektowość pracy plastycznej w dziedzinie zagrożeń, otrzymał Szymon Kopacz
ze Szkoły Podstawowej w Ropience.

GRATULACJE DLA SZYMONA!