Wydarzenia

Trwa plebiscyt na najpopularniejszego dzielnicowego- ostatni dzień głosowania w I etapie

Data publikacji 12.06.2018

Trwa kolejna edycja plebiscytu na najpopularniejszego dzielnicowego naszego województwa pod nazwą "Dzielnicowy bliżej nas". Organizatorami, podobnie jak w ubiegłym roku, są wydawca Gazety Codziennej Nowiny oraz Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Sylwetki dzielnicowych wyłonionych z każdego powiatu prezentowane są w serwisie internetowym nowiny24.pl. Dziś ostatni dzień głosowania w I etapie plebiscytu!

Konkurs pod nazwą "Dzielnicowy bliżej nas", został zorganizowny przy współpracy Polska Press Sp. z o.o. - wydawcy Gazety Codziennej Nowiny oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. To czytelnicy dziennika oraz serwisu internetowego nowiny24.pl wyłonią najpopularnejszych dzielnicowych województwa podkarpackiego. 

Głosowanie na kandytatów ze wszystkich komend miejskich i powiatowych Policji już ruszyło i potrwa do 12 czerwca. Po zakończeniu  powiatowego etapu plebiscytu, uruchomiony zostanie II etap - wojewódzki. Przejdą do niego kandydaci, którzy uzyskają największą liczbę głosów podczas pierwszego głosowania. W II etapie będzie można oddawać głosy od 15 do 25 czerwca.

Zachęcamy do głosowania!

Dla przypomnienia, ubiegłoroczny konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego wygrał asp. Stanisław Winiarski z Komisariatu Policji w Dynowie. Zwycięzca został uroczyście nagrodzony podczas obchodów Wojewódzkiego Święta Policji w Nisku.

Komendę Powiatową Policji w Ustrzykach Dolnych reprezentują:

1. asp. Krzysztof Pudełko

2. st.asp. Piotr Strzępka

3. mł.asp. Marek Krawczyk

Tutaj można znaleźć szczegóły dotyczące kandydatów z powiatu bieszczadzkiego.