Policjanci dbali o bezpieczeństwo w trakcie wizyty premiera - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Policjanci dbali o bezpieczeństwo w trakcie wizyty premiera

Data publikacji 02.06.2018

W środę policjanci zabezpieczali wizytę Premiera Rzeczypospolitej Polskiej, który odwiedził piłkarską reprezentację Polski w Arłamowie. Policjanci zabezpieczali trasy przejazdu kolumny, dbali, by nie doszło do żadnych niebezpiecznych incydentów.

W środę 31 maja Premier Mateusz Morawiecki w Arłamowie gościł na otwartym treningu reprezentacji Polski. Panu Premierowi towarzyszyły dzieci z Domu Dziecka w Przemyślu. 

Funkcjonariusze prewencji, ruchu drogowego, pirotechnicy, oraz służby kryminalnej zadbali o bezpieczeństwo uczestników. Ustrzyckich policjantów w zabezpieczeniu wizyty wspierali policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie oraz funkcjonariusze z jednostek garnizonu podkarpackiego. Policjanci ściśle współpracowali w tym zakresie ze Służbą Ochrony Państwa oraz Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie.

Funkcjonariusze zabezpieczali trasę przejazdu kolumny premiera na terenie powiatu bieszczadzkiego. Dbali również o płynność ruchu na drogach. Utrudnienia, jakie się pojawiały, były krótkotrwałe i występowały jedynie podczas przejazdu kolumny samochodów.

 

 

  • fot. M.S. Mazurkiewicz