Msza Święta w intencji policjantów - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Msza Święta w intencji policjantów

Data publikacji 12.07.2018

Wczoraj, w kościele pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli, odprawiona została msza święta w intencji policjantów, pracowników Policji, emerytów policyjnych i członków ich rodzin. Mszę koncelebrował ksiądz Mieczysław Kucel, kapelan stalowowolskich policjantów, który modlił się z policjantami obchodzącymi swoje święto.

We mszy uczestniczył mł. insp. Janusz Śnios Komendant Powiatowy Policji w Stalowej Woli oraz zaproszeni goście, kierownictwo stalowowolskiej komendy, funkcjonariusze i pracownicy wraz z rodzinami, a także policyjni emeryci. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele instytucji państwowych oraz innych służb mundurowych, które na co dzień współpracują z Policją w Stalowej Woli. W uroczystej mszy brał udział poczet sztandarowy Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli. Dowódcą pocztu był st. sierż. Mateusz Rybak.
 
Ksiądz Mieczysław Kucel modlił się z policjantami i policjantkami oraz ich rodzinami obchodzącymi swoje święto, dziękując za ofiarną służbę oraz życzył dalszych sukcesów życiowych i zawodowych oraz bezpiecznych powrotów ze służby.
 
Po zakończonej eucharystii kierownictwo stalowowolskiej komendy złożyło wieniec pod obeliskiem poświęconym pamięci pomordowanych w 1940 roku oficerów Wojska Polskiego oraz funkcjonariuszy Policji Państwowej. 
 
  • Msza Święta w intencji policjantów i ich rodzin
  • Msza Święta w intencji policjantów i ich rodzin
  • Msza Święta w intencji policjantów i ich rodzin