Stalowowolscy policjanci zabezpieczali wizytę Prezydenta - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Stalowowolscy policjanci zabezpieczali wizytę Prezydenta

Data publikacji 13.11.2017

Stalowowolscy policjanci zabezpieczali wizytę Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, który w Stalowej Woli wziął udział w obchodach Święta Niepodległości. Policjanci zabezpieczali trasy przejazdu prezydenckiej kolumny, dbali, by nie dochodziło do żadnych niebezpiecznych incydentów. Profesjonalne przygotowanie policyjnego zabezpieczenia i zaangażowanie służb sprawiły, że było bezpiecznie.

W sobotę 11 listopada w Narodowe Święto Niepodległości po raz piąty w Stalowej Woli zapłonęło Ognisko Patriotyzmu. W tym roku miało ono szczególny charakter bo udział w nim wziął Prezydent RP Andrzej Duda. O bezpieczeństwo Prezydenta i uczestników spotkania zadbali policjanci.
 
Zabezpieczenie prezydenckiej wizyty wymagało profesjonalnego przygotowania. Policjanci ściśle współpracowali w tym zakresie z Biurem Ochrony Rządu. Szczegółowo zaplanowano przebieg wizyty i rozdzielono zadania. Policjanci prewencji, ruchu drogowego, pirotechnicy, funkcjonariusze służby kryminalnej zadbali o bezpieczeństwo uczestników spotkań.  
 
Policjanci zabezpieczali trasę przejazdu kolumny prezydenckiej z lotniska w Jasionce do Stalowej Woli. Dbali również o płynność ruchu na drogach. Utrudnienia, jakie się pojawiały, były krótkotrwałe i występowały jedynie podczas przejazdu kolumny samochodów.
 
W trakcie odbywającej się prezydenckiej wizyty w Stalowej Woli nie odnotowano incydentów, było bezpiecznie.
 
 
  • Foto: KPP Stalowa Wola
  • Foto: KPP Stalowa Wola
  • Foto: KPP Stalowa Wola