Tragiczny wypadek w Skowierzynie - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Tragiczny wypadek w Skowierzynie

Data publikacji 20.03.2017

W sobotę wieczorem stalowowolscy policjanci wspólnie z prokuratorem pracowali na miejscu tragicznego wypadku drogowego do jakiego doszło w Skowierzynie w gminie Zaleszany. 56-letni kierowca volkswagena najechał na leżącego na jezdni 64-letniego mieszkańca powiatu stalowowolskiego, który zmarł w trakcie przewożenia do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Do wypadku doszło tuż przed godz. 18.30 w Skowierzynie. Jak wynika z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 56-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego kierując volkswagenem passatem najechał na leżącego na jezdni 64-letniego mężczyznę. Nieprzytomny 64-latek został zabrany do szpitala, jednak w drodze mimo wysiłku lekarzy zmarł. 

Miejsce wypadku zostało zabezpieczone. Badanie stanu trzeźwości kierowcy samochodu wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Policjanci wspólnie z prokuratorem przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Ciało 64-letniego mężczyzny zabezpieczono do badań. W sprawie prowadzone jest postępowanie, którego celem jest dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego tragicznego wypadku.