Dzielnicowy spotkał się z dziećmi w Niedźwiadzie Górnej - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Dzielnicowy spotkał się z dziećmi w Niedźwiadzie Górnej

Data publikacji 11.10.2019

W ramach projektu „Stop Przemocy w Gminie Ropczyce”, dzielnicowy spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej w Niedźwiadzie Górnej, gdzie wspólnie z zaproszonymi gośćmi czytał dzieciom bajki. Tego typu spotkania edukacyjno - informacyjne dla dzieci i młodzieży mają na celu, podniesienie świadomości społecznej na temat zjawiska przemocy.

Wczoraj mł. asp. Grzegorz Marchut dzielnicowy Komendy Powiatowej w Ropczycach, wspólnie z pracownikami Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ropczycach spotkali się z uczniami klasy III Szkoły Podstawowej w Niedźwiadzie Górnej.

W ramach projektu „Stop Przemocy w Gminie Ropczyce”, dzieci wysłuchały bajek przeczytanych przez zaproszonych gości. Następnie zostały one omówione z uczniami, a wspólna zabawa naśladująca okazywanie emocji, pozwoliła zobaczyć, jak czuje się osoba pokrzywdzona przestępstwem.

Na zakończenie młodzi ludzie wzięli udział w konkursie plastycznym pt.” Stop przemocy”, którego tematem były złe zachowania, jakich należy unikać w szkole i w domu.

 

  • Spotkanie dzielnicowego z uczniami
  • Spotkanie dzielnicowego z uczniami
  • Spotkanie dzielnicowego z uczniami