Wydarzenia

Przeworscy policjanci i pracownicy policji wystartowali w „IV Biegu Ulicznym Zarzecze na 5”

Data publikacji 16.07.2018

10 policjantów, 3 pracowników przeworskiej komendy wystartowało w „IV biegu ulicznym Zarzecze na 5”. Na podium stanęli I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku podinsp. Robert Piątek oraz Justyna Owsiak na co dzień pracująca w przeworskiej komendzie.

W sobotę policjanci ruchu drogowego przeworskiej komendy oraz policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze zabezpieczali „IV Bieg Uliczny Zarzecze na 5”. Wystartowali w nim policjanci i pracownicy policji, na czele z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku podinsp. Robertem Piątkiem. Bieg zorganizowany był w ramach Dni Zarzecza.

Impreza sportowa obejmowała bieg na dystansie 5 km. W biegu udział wzięło 167 uczestników, w tym 10 przeworskich policjantów oraz 3 pracowników przeworskiej komendy.

W kategorii wiekowej M40 na podium stanął I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku podinsp. Robert Piątek,  zajmując III miejsce. W kategorii wiekowej K30, III miejsce zajęła Justyna Owsiak, pracownik jednoosobowego stanowiska do spraw BHP i PPOŻ przeworskiej komendy.

Biegaczy na całej trasie dopingowała wspaniała publiczność. Wszyscy zawodnicy w dobrych nastrojach i bez kontuzji ukończyli bieg.