Szczęśliwy finał poszukiwań 49-letniego grzybiarza - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Szczęśliwy finał poszukiwań 49-letniego grzybiarza

Policjanci z Sieniawy odnaleźli 49-latka, który zgubił się w lesie. O zaginięciu mężczyzny poinformował jego znajomy, z którym był na grzybach. Podczas wspólnego grzybobrania mężczyzna oddalił się od grupy i zabłądził w lesie. Mieszkaniec powiatu leżajskiego szczęśliwie wrócił do domu.

We wtorek około godz. 21, dyżurny z Przeworska odebrał zgłoszenie o zaginięciu 49-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego. Z przekazanych informacji wynikało, że czwórka znajomych przyjechała na grzyby w rejon miejscowości Dobra. Początkowo mężczyzni szli razem, w bliskiej odległości od siebie, jednak po krótkim czasie, 49-latek oddalił się. Próbowali sami odnaleźć kolegę, jednak bez skutecznie. Dodatkowo zapadający zmrok utrudniał ich dalsze działania i powiadomili policję.

Funkcjonariusze z sieniawskiego komisariatu rozpoczęli poszukiwania. Po kilkudziesięciu minutach, na leśnej drodze zauważyli mężczyznę, który odpowiadał  rysopisowi zaginionego. Okazało się, że jest to 49-latek, który zgubił się w lesie.  

Po udzielonej pomocy medycznej, mężczyzna szczęśliwie powrócił do domu.

 

 

rj