Dzielnicowy z Kuryłówki - "Najlepszym Policjantem na świecie" - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Dzielnicowy z Kuryłówki - "Najlepszym Policjantem na świecie"

Data publikacji 08.08.2019

Dyplom i puchar dla "Najlepszego Policjanta na świecie" otrzymał podczas pikniku rodzinnego asp. szt. Grzegorz Baj – dzielnicowy z Zespołu Dzielnicowych w Kuryłówce. Funkcjonariusz rozmawiał także z uczestnikami pikniku o bezpieczeństwie podczas wakacji i zagrożeniach, jakie niosą ze sobą narkotyki i dopalacze.

W minioną sobotę w Ożannie odbył się piknik rodzinny. W trakcie imprezy rozegrany został rodzinny mecz Ojcowie – Dzieci o "Puchar Sołtysa Ożanny”. W sportowych zmaganiach na boisku uczestniczył asp. szt. Grzegorz Baj – dzielnicowy Zespołu Dzielnicowych w Kuryłówce. Po zakończonych rozgrywkach funkcjonariusz został uhonorowany przez Sołtysa Sołectwa w Ożannie Janusza Macha dyplomem i pucharem dla "Najlepszego Policjanta na świecie".  

Dzielnicowy nie poprzestał tylko na zmaganiach sportowych. W ramach działań „Bezpieczne Wakacje 2019” oraz ogólnopolskiej kampanii o charakterze edukacyjno – profilaktycznym pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają” rozmawiał o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku na wsi. Przekazał również uczestnikom informacje o zagrożeniach, jakie wynikają z zażywania narkotyków i nowych substancji psychoaktywnych tzw. dopalaczy.

  • Kolorowa fotografia. Uhonorowany dzielnicowy wśród uczestników pikniku. Część uczestników stoi, a część klęczy na trawie na tle radiowozu. Dzieci trzymają baner dotyczący kampanii z dopalaczami.
  • Kolorowa fotografia. Uhonorowany dzielnicowy stoi i trzyma w ręku dyplom i puchar.
  • Kolorowa fotografia. Dyplom przyznany dzielnicowemu.