Policjanci poszukują świadków wypadku - Komunikaty - Policja Podkarpacka

Komunikaty

Policjanci poszukują świadków wypadku

Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie poszukuje świadków i osób mogących mieć wiedzę na temat wypadku drogowego, który miał miejsce 1 listopada 2016 r. w Kosinie. W wyniku zdarzenia ranny został 17-letni pieszy.

Do zdarzenia doszło w dniu Wszystkich Świętych, około godz. 17:30, na drodze podporządkowanej tzw. „szwelówka” w pobliżu skrzyżowania z drogą krajową 94 – niedaleko fotoradaru. Poboczem tej drogi poruszał się młody mieszkaniec Kosiny. Jadący od strony Łańcuta kierowca skręcił w lewo z DK 94 i zahaczył idącego poboczem 17-latka. Po zdarzeniu kierowca zatrzymał się i zapytał młodego mężczyznę czy nie potrzebuje pomocy medycznej. Gdy młody człowiek stwierdził, że nic mu nie jest kierujący odjechał. Chwilę później 17-latek zaczął odczuwać ból w plecach. O całym zajściu poinformował rodziców, którzy odwieźli młodego mężczyznę do szpitala.

Osoby mogące mieć informacje dotyczące powyższego zdarzenia proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie, nr telefonu 17 249 03 32 lub dyżurnym łańcuckiej jednostki, nr telefonu 17 249 03 10 lub alarmowy 997.