Wypadek w Czerniawce - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Wypadek w Czerniawce

Data publikacji 21.10.2019

Niezachowanie należytej ostrożności, było przyczyną zdarzenia, do którego doszło w sobotę w Czerniawce. Kierujący fiatem ducato podczas wykonywania manewru omijania iveco doprowadził do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka citroenem. Kierująca citroenem została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę o godz. 15.30, w Czerniawce. Przybyli na miejsce funkcjonariusze jarosławskiej komendy wstępnie ustalili, że kierujący fiatem ducato, 30-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego, podczas wykonywania manewru omijania stojącego na poboczu pojazdu iveco, nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego doprowadził do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka citroenem.

W wyniku zderzenia kierująca citroenem, 38-letnia mieszkanka gminy Laszki z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Badanie wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Radymnie.

 

 • Miejsce wypadku drogowego z udziałem fiata ducato i citroena.
  Foto KPP Jarosław
 • Pojazd citroen który dachował znajduje się w rowie
  Foto KPP Jarosław
 • Samochód Iveco w rowie
  Foto KPP Jarosław
 • Pojazd citroen na dachu znajduje się w rowie. W tle radiowóz.
  Foto KPP Jarosław