Zdarzenie drogowe w Mokrej - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Zdarzenie drogowe w Mokrej

Data publikacji 18.10.2019

Policjanci pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Mokrej. Na skutek zderzenia volkswagena z audi do szpitala trafiła 22-letnia kierująca audi. Badanie wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj przed godz. 14, w Mokrej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem 49-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego, wykonując manewr skrętu w lewo z drogi serwisowej na drogę W880, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo poruszającej się audi 22-letniej mieszkance gminy Pawłosiów, doprowadzając do zderzenia.   

Pogotowie ratunkowe przetransportowało mieszkankę gminy Pawłosiów do szpitala. Badania na zawartość alkoholu pokazały, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

 

  • Miejsce zdarzenia drogowego na którym widoczne są pojazdy które się zderzyły. W tle policjant wykonujący czynności służbowe.
    Foto KPP Jarosław
  • Uszkodzony pojazd biorący dział w zdarzeniu
    Foto KPP Jarosław
  • Samochód z uszkodzoną przednią częścią
    Foto KPP Jarosław