Wydarzenia

Jarosławski policjant na podium Biegu VII Przemyskiej Dychy

Data publikacji 25.09.2019

Asp. Mateusz Banaś z jarosławskiej komendy stanął na najwyższym podium VII Przemyskiej Dychy. Policjant okazał się bezkonkurencyjny w klasyfikacji służb mundurowych, a w klasyfikacji open zajął 25 miejsce. Bieg odbył się w niedzielę w Przemyślu na trasie 10 km i wzięła w nim udział liczna grupa reprezentantów służb mundurowych.

W niedzielne przedpołudnie na terenie Przemyśla odbyła się siódma edycja biegu „Przemyska Dycha”.  Rywalizacja rozgrywana była na dystansie 10 km. Na starcie stanęło 629 biegaczy w tym 174 kobiety i 462 mężczyzn. Wśród lekkoatletów znalazła się bardzo liczna grupa reprezentantów służb mundurowych. Na starcie biegu stanął również jarosławski policjant aps. Mateusz Banaś. Funkcjonariusz przebiegł trasę tego dystansu w czasie 37:15 i metę przekroczył jako pierwszy zawodnik służb mundurowych w klasyfikacji IPA oraz Policja.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Na fotografii widoczna jest scena, na niej podium na którym znajdują się zwycięzcy biegu oraz osoby wręczające wyróżnienia i medale.