Kierowca volkswagena wjechał w skodę - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Kierowca volkswagena wjechał w skodę

Data publikacji 11.01.2019

Do groźnej w skutkach kolizji drogowej doszło dziś, na ulicy Orląt Lwowskich w Tarnobrzegu. 18-latek kierując volkswagenem polo zderzył się ze skodą. Na tym odcinku droga była zablokowana w obu kierunkach. W związku ze spowodowaniem zagrożenia w ruchu drogowym, policjanci zatrzymali kierowcy polo uprawnienia do kierowania.

Do zdarzenia drogowego doszło dziś, przed południem na ul. Orląt Lwowskich w Tarnobrzegu.

Funkcjonariusze ustalili, że 18-letni mężczyzna, kierujący volkswagenem polo, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą z przeciwka skodą. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierowców, byli trzeźwi. Żaden z mężczyzn nie doznał obrażeń. Uczestniczące w kolizji pojazdy uległy uszkodzeniu.

W związku ze spowodowaniem niebezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali prawo jazdy 18-latkowi, który kierował volkswagenem. Mężczyzna prawo jazdy miał od niespełna czterech miesięcy.

Czynności wyjaśniające naruszenia art. 86 kw zw. z art. 135 ust.1 pkt. 2, prawo ruchu drogowego będą wyjaśniać policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Funkcjonariusze prześlą materiały dotyczące tego wykroczenia do Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu.