Odpowie za posiadanie narkotyków - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Odpowie za posiadanie narkotyków

Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niej kilkadziesiąt gramów marihuany i mefedronu. Kobieta przyznała, że narkotyki należą do niej. Usłyszała zarzut posiadania niedozwolonych środków odurzających i psychotropowych.

Policjanci z wydziału kryminalnego uzyskali informację, o kobiecie mogącej posiadać narkotyki. Z informacji wynikało, że posiadane przez 21-letnią mieszkankę Rzeszowa narkotyki, to marihuana i mefedron. 
 
W piątek kobieta miała przebywać w rejonie ul. Witosa. Policjanci zauważyli ją na parkingu w samochodzie marki BMW. Oprócz 21-latki, w aucie był również kierowca, 28-letni mężczyzna. Policjanci poinformowali osoby o powodzie kontroli. Na ich wezwanie kobieta dobrowolnie wydała woreczki foliowe z zawartością suszu roślinnego i białego proszku.
 
Policjanci zabezpieczyli substancje. Wstępne badanie potwierdziły, że susz roślinny to marihuana, a biały proszek to mefedron. Łącznie zabezpieczyli niemal 34 gramy marihuany i ponad 70 gramów mefedronu. 
 
Już podczas pierwszych czynności okazało, że mężczyzna nie miał ze sprawą nic wspólnego. Natomiast kobieta przyznała, że narkotyki należą do niej. Na podstawie zebranego materiału policjanci przedstawili jej zarzut posiadania niedozwolonych środków odurzających i substancji psychotropowych.