Wypadek na ul. Warszawskiej, bez utrudnień - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Wypadek na ul. Warszawskiej, bez utrudnień

Data publikacji 12.07.2018

Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło dzisiaj rano na ul. Warszawskiej. W wyniku zderzenia czterech pojazdów, dwie osoby zostały ranne. Nie ma już utrudnień w ruchu.

Do wypadku doszło około godziny 7. Interweniujący na miejscu policjanci ustalili wstępny przebieg zdarzenia. Kierujący renaultem master, 58-letni mieszkaniec Dębicy, jadąc lewym pasem ruchu w kierunku centrum miasta, uderzył w stojący na skrzyżowaniu samochód kia, kierowany przez 50-letniego mieszkańca Rzeszowa. W wyniku zderzenia kia uderzyła w stojącego przed nią opla, którym kierowała 28-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego, następnie opel uderzył w volkswagena, za kierownicą, którego siedział 45-latek z Rzeszowa.Samochody stały na lewym pasie ruchu oczekujac na zmianę świateł.

W wyniku wypadku do szpitala przewieziony został kierowca renaulta oraz kierujący kią. Wszyscy uczestniczący zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali policjanci z rzeszowskiej drogówki. Zablokowane były dwa pasy ruchu w kierunku miasta, ruch odbywa się już bez utrudnień.