Policjanci zakończyli poszukiwania zaginionego mężczyzny - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Policjanci zakończyli poszukiwania zaginionego mężczyzny

Data publikacji 25.12.2017

Policjanci zakończyli poszukiwania 83-letniego mężczyzny. Zaginiony mieszkaniec Przewrotnego wczoraj wieczorem wyszedł na spacer. Gdy do późnych godzin wieczornych nie wrócił do miejsca zamieszkania, rodzina zgłosiła jego zaginięcie. W poszukiwaniach funkcjonariuszom pomagali strażacy ochotnicy i ratownicy ze Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami STORAT. Poszukiwania zakończono dziś po południu, gdy mężczyzna sam wrócił do domu.

Od wczorajszego wieczoru policjanci poszukiwali 83-letniego mieszkańca Przewrotnego. Jego zaginięcie funkcjonariuszom z Głogowa Małopolskiego zgłosiła rodzina mężczyzny. Bezpośrednio po zaginięciu, policjanci sprawdzili, że mężczyzna nie trafił do szpitala, nie przebywa również w noclegowniach. Komunikat o jego zaginięciu została podany podczas wieczornych nabożeństw.

Wczoraj w poszukiwania zaangażowani byli policjanci, strażacy-ochotnicy oraz sąsiedzi. Dziś od rana starszego mężczyzny szukało niemal 80 osób, policjantów i strażaków z OSP oraz 7 ratowników z trzema psami ze stowarzyszenia STORAT.

Poszukiwania zakończono po godzinie 13, gdy mężczyzna sam wrócił do domu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które sprawdzi stan jego zdrowia.