Zaginiona 12-latka odnaleziona w Krakowie - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Zaginiona 12-latka odnaleziona w Krakowie

Data publikacji 18.02.2017

Dzisiaj w Krakowie odnaleziona została zaginiona 12-letnia dziewczynka, poszukiwana od czwartkowego popołudnia. Kupującą bilet na pociąg dziewczynkę zauważył znajomy rodziny i powiadomił policjantów. Wczoraj rzeszowscy policjanci uzyskali i potwierdzili informację, że dziewczynka kupiła bilet do Krakowa i wyjechała w tamtym kierunku. Odnalezienie dziewczynki kończy trwające kilkadziesiąt godzin poszukiwania.

Dzisiaj, przed godziną 14 odnaleziona została zaginiona 12-letnia dziewczynka, której od czwartku poszukiwało kilkudziesięciu policjantów, strażaków i ratowników STORAT. O zaginięciu i poszukiwaniach dziewczynki informowały media.

Z zebranych przez policjantów informacji wynikało, że 12-latka mogła udać się w kierunku Krakowa. Wczoraj prowadzący poszukiwania funkcjonariusze z wydziału kryminalnego uzyskali i potwierdzili te informacje. W dniu zaginięcia na dworcu kolejowym w Rzeszowie dziewczynka kupiła bilet do Krakowa. Do Krakowa dojechała i wysiadła na tamtejszym dworcu.

Informacja ta została przekazana do policjantów z Krakowa oraz do rodziny, która włączyła się w poszukiwania na terenie Krakowa. Dzisiaj przed godziną 14 na dworcu PKP w Krakowie dziewczynkę zauważył znajomy rodziny. Zaopiekował się nią i zawiadomił policjantów. Okazało się, że 12-latka kupowała bilet powrotny do Rzeszowa. Dziewczynka jest teraz na komisariacie skąd odbiorą ją rodzice.