Wydarzenia

Puchary i medale dla najlepszych uczestników Turnieju IPA

Data publikacji 23.09.2008

Drużyna Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z Przemyśla zwyciężyła w V Euroregionalnym Międzynarodowym turnieju piłkarskim zorganizowanym przez rzeszowski Region IPA, czyli Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji. Od czwartku...

Drużyna Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z Przemyśla zwyciężyła w V Euroregionalnym Międzynarodowym turnieju piłkarskim zorganizowanym przez rzeszowski Region IPA, czyli Międzynarodowego Stowarzyszenia  Policji.  Od czwartku 18 września do soboty 20 września w  turnieju uczestniczyło 29 drużyn z policji, służb mundurowych, reprezentujących sponsorów, policję słowacką, węgierską i ukraińską. W finale reprezentacja Straży Granicznej pokonała zespół Solar – Binu, 2:0. W meczu o 3 miejsce ekipa słowacka wygrała z ukraińską 6:3. Puchary i medale dla najlepszych wręczyli m.in. mł. insp. Andrzej Sabik, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego policji w Rzeszowie, mł. insp. Adam Tworzyło, Komendant Miejski policji w Rzeszowie, Wiesław Borowiec,Przewodniczący IPA Region Rzeszów, Europoseł Mieczysław Janowski. W meczu VIPów reprezentacja policji pokonała reprezentację woj. podkarpackiego 5:2. Podczas pobytu w Rzeszowie drużyny, poza zmaganiami sportowymi, zwiedzały miasto oraz region.  Na zdjęciach przemarsz ulicami Rzeszowa uczestników turnieju prowadzony przez dziewczęcą orkiestrę, drużyna policyjnych VIPów w otoczeniu dziewczęcego zespołu FLIMERO z Tyczyna, wspólne zdjęcie uczestników ze zdobytymi podczas turnieju trofeami i list Europosła  Mieczysława Janowskiego skierowany do przedstawiciela IPA i Komendanta Miejskiego Policji . Foto: Uczestnicy i goście Turnieju  Zobacz galerię zdjęć. Więcej zdjęć z turnieju  na stronie www.Fotores.pl.