Zderzenie dwóch samochodów w Rogach - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Zderzenie dwóch samochodów w Rogach

Data publikacji 14.08.2019

Krośnieńscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w nocy w Rogach. Kierujący fordem stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z audi. W wyniku zderzenia dwie osoby trafiły do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło w nocy, kilka minut przed północą na ul. Długiej w Rogach. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 19-latek kierujący fordem, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym audi. 

W wyniku zderzenia do szpitala zostały przetransportowane dwie pasażerki audi: 16-latka oraz 17-latka. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obrażenia pozostałych uczestników okazały się niegroźne. Kierujący byli trzeźwi. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym mundurowi zatrzymali prawo jazdy 19-letniemu kierowcy forda.

W związku ze zdarzeniem utrudnienia w ruchu trwały przez blisko 2 godziny. Na miejscu pracowali policjanci z wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy oraz technik kryminalistyki. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.   

 

  • Uszkodzone audi, biorące udział w zdarzeniu.
  • Uszkodzony ford, biorący udział w zdarzeniu.
  • Ul. Długa w Rogach, miejsce gdzie doszło do zdarzenia.