Przydatne linki - Policja Podkarpacka

Przydatne linki

Przydatne linki

Data publikacji 13.02.2009

Strona Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie. Pomoc i porady dla doświadczających przemocy, wskazówki prawne, informacje o zjawisku, itd.
 
Oficjalna strona Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci Z ADHD. Głównym celem statutowym Stowarzyszenia jest pomoc dzieciom i ich rodzicom, szkolenie i propagowanie wiedzy na temat ADHD.
  
Alkoholizm można zatrzymać. Jak nie dać się nabrać szarlatanom i trafić do dobrego specjalisty? - Strona ta odpowiada na powyższe pytanie i wiele innych.
 
 
Strona stworzona przez byłą anorektyczkę. Pozwala zapoznać się z chorobą zwaną inaczej "jadłowstrętem". Jest źródłem cennych informacji i skutecznych rad zarówno dla osób chorych jak i ich bliskich.
  
Strona poświęcona zagrożeniom w internecie
  
Stowarzyszenie zrzesza ludzi chorych na stwardnienie rozsiane (SM), wspiera ich duchowo i fizycznie, organizuje obozy rehabilitacyjne.
  
Strona zawiera informacje dotyczące sytuacji i pomocy uchodźcom w Polsce.
  
"Charaktery" to miesięcznik psychologiczny, a także strona internetowa, na której można zapoznać się z aktualnymi informacjami z dziedziny psychologii, psychoterapii, a także poszukać pomocy psychologicznej.
  
Strona poświęcona tematowi depresji założona przez Stowarzyszenie Aktywnie Przeciwko Depresji.
  
Strona ma na celu rozpowszechnianie wiedzy o prawach dzieci uczestniczących w procedurach prawnych wśród profesjonalistów, samych małych swiadków i ich rodzin.
 
Dzieckokrzywdzone.pl to portal wiedzy o problemie krzywdzenia dzieci, prowadzony przez Fundację Dzieci Niczyje

 

 

Dzieckokrzywdzone.pl to portal wiedzy o problemie krzywdzenia dzieci, prowadzony przez Fundację Dzieci Niczyje.
  
Kampania społeczna Fundacji Dzieci Niczyje. Naświetla istniejące zagrożenia wśród młodych użytkowników Internetu.
  
Fundacja Dzieci Niczyje jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit zajmującą się szeroko rozumianą pomocą dzieciom krzywdzonym, ich rodzinom i opiekunom.
  
Informacje dotyczące działalności Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF 
 
Strona organizacji utworzonej w 1989 roku przez członków Komitetu Helsińskiego w Polsce. Misją fundacji jest rozwijanie kultury wolności i praw człowieka w kraju i za granicą.
  
Serwis internetowy poświęcony hipnozie i hipnoterapii.
  
Infolinia Psychologiczna dla policjantów i pracowników cywilnych oraz ich rodzin z całego kraju.
  
Hotline jest działającym przy Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej punktem kontaktowym, który przyjmuje zgłoszenia dotyczące nielegalnych treści w Internecie.
  
Celem projektu helpline.org.pl jest pomoc młodym internautom w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa w Internecie oraz podczas korzystania z telefonów komórkowych.
  
Strona powstała w wyniku prac Centum Poszukiwania Ludzi Zaginionych "ITAKA".

 

Na tej stronie otrzymać można bezpośrednią pomoc psychologiczną, która udzielana jest telefonicznie lub za pośrednictwem poczty internetowej e-mail.
 
 
Oficjalna strona Stowarzyszenia Interwencji Prawnej. Celem SIP-u są ziałania na rzecz osób dyskryminowanych i zagrożonych marginalizacja.
  
Rządowy serwis informacyjno - edukacyjny, zajmujący się dostarczaniem informacji na temat choroby AIDS.
  
Strona Fundacji przeciwko handlowi ludźmi i niewolnictwu (pracy przymusowej)
  
Strona poświęcona działalności Międzynarodowej Organizacji d/s Migracji
  
Serwis edukacyjny oragnizacji zajmującej się ochroną dzieci w Internecie.
  
Oficjalna strona Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
  
Strona dla wszystkich interesujących się psychologią, zawierająca: porady i nowiny psychologiczne; testy psychologiczne i nowości wydawnicze itp.
  
Strona z testami psychologicznymi i psychozabawami
  
Oficjalna strona Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Na tej stronie przyjmujowane są zgłoszenia dotyczące osób, które seksualnie molestują dzieci.
  
Celem stowarzyszenia jest poprawa sytuacji osób niepełnosprawnych, kształtowanie świadomości obywatelskiej, działanie na rzecz wyrównywania, itp. 
 
Strona zawierająca materiały na temat uzależnienia od narkotyków dla rodziców, rodzin i osób dotkniętych problemem narkomanii, dla terapeutów, psychologów, pedagogów i nauczycieli.
  
Serwis informacyjny poświęcony zagadnieniom z dziedziny psychologii i pokrewnych - artykuły, nowinki, ciekawostki, testy.
  
Forum internetowe