Aktualności

Zakończył się I etap plebiscytu na Dzielnicowego Roku województwa podkarpackiego

Data publikacji 13.06.2018

Wczoraj zakończyło się głosowanie na najpopularniejszych dzielnicowych z wszystkich powiatów. Zwycięzcy I etapu przejdą do kolejnego, wojewódzkiego, który ruszy już w najbliższy piątek. Organizatorami plebiscytu "Dzielnicowy bliżej nas", podobnie jak w ubiegłym roku, są wydawca Gazety Codziennej Nowiny oraz Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Sylwetki dzielnicowych wyłonionych z każdego powiatu prezentowane są w serwisie internetowym nowiny24.pl.

Konkurs pod nazwą "Dzielnicowy bliżej nas", został zorganizowany przy współpracy Polska Press Sp. z o.o. - wydawcy Gazety Codziennej Nowiny oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. To czytelnicy dziennika oraz serwisu internetowego nowiny24.pl wyłonią najpopularniejszych dzielnicowych województwa podkarpackiego. 

Głosowanie na kandytatów ze wszystkich komend miejskich i powiatowych Policji (I etap) zakończyło się 12 czerwca. Tutaj można znaleźć sylwetki 250 kandydatów.

W piątek, 15 czerwca ruszy II etap - wojewódzki. Wezmą w nim udział kandydaci, którzy uzyskali największą liczbę głosów podczas pierwszego głosowania. W finałowym - II etapie będzie można głosować od 15 do 25 czerwca.

Zachęcamy do głosowania!

Dla przypomnienia, ubiegłoroczny konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego wygrał asp. Stanisław Winiarski z Komisariatu Policji w Dynowie. Zwycięzca został uroczyście nagrodzony podczas obchodów Wojewódzkiego Święta Policji w Nisku.