Aktualności

Trwa II etap plebiscytu na najpopularniejszego dzielnicowego z Podkarpacia

Data publikacji 03.07.2017

Już tylko dziś można głosować w drugim wojewódzkim etapie plebiscytu na najpopularniejszego dzielnicowego naszego województwa. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród kandydatów, którzy zwyciężyli w etapie powiatowym. "Dzielnicowy bliżej nas" to plebiscyt zorganizowany przez wydawcę Gazety Codziennej Nowiny przy współudziale Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Sylwetki dzielnicowych z każdego powiatu prezentowane są na stronie internetowej www.nowiny24.pl.

Konkurs pod nazwą "Dzielnicowy bliżej nas" został zorganizowany przy współpracy Polska Press sp. z o.o. - wydawcy Gazety Codziennej Nowiny i Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. To czytelnicy dziennika i serwisu internetowego nowiny24.pl wyłonią najpopularniejszych dzielnicowych województwa podkarpackiego.

Głosowanie na kandydatów z wszystkich komend miejskich i powiatowych Policji ruszyło 26 maja. 20 czerwca rozpoczął się II etap głosowania, który zakończy się 3 lipca. Można głosować na kandydatów, którzy okazali się zwycięzcami w etapie powiatowym. 

Zwycięzców etapu wojewódzkiego poznamy 4 lipca. Nagrody dla najpopularniejszych dzielnicowych zostaną wręczone podczas obchodów Wojewódzkiego Święta Policji.

Więcej informacji na stronie nowiny24.pl.


Zachęcamy do udziału w plebiscycie!