Twoja komenda

Wydarzenia

Narkotyki w samochodzie pijanego kierowcy

Poniedziałek, 20-10-2014
Ustrzyki Dolne
Policjanci z Ustrzyk Dolnych zatrzymali 21-latka, który kierował samochodem mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Podczas przeszukania pojazdu, którym się poruszał funkcjonariusze znaleźli blisko 10 gramów suszu konopi indyjskich i około 0.5 grama amfetaminy. Za posiadanie środków odurzających mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci uczestniczyli w ćwiczeniach służb ratowniczych w Arłamowie, które były realizowane w ramach III Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pn. „Współdziałanie fundamentem skutecznego ratownictwa”. W konferencji brał udział Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Andrzej Sabik.

Policjanci będą rozdawać odblaski

Sobota, 18-10-2014
Ustrzyki Dolne
Dzięki wsparciu PGE Energia Odnawialna SA Oddział ZEW Solina-Myczkowce, która przekazała leskiej komendzie Policji 1250 odblaskowych opasek na rękę, policjanci przeprowadzą jesienną akcję „Bądź widoczny, bądź bezpieczny”. Przypominamy, że od 31 sierpnia piesi poruszający się po zmroku poza terenem zabudowanym mają obowiązek używania elementów odblaskowych, dzięki czemu są lepiej widoczni.
Nie pomagają apele do kierowców, aby nie siadali za kółkiem po wypiciu alkoholu. Niemal codziennie dochodzi do zdarzeń z udziałem nietrzeźwych kierujących. Wczoraj funkcjonariusze zatrzymali dwóch pijanych mężczyzn. Rekordzista miał blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

11-latek ranny w zderzeniu dwóch volkswagenów

Niedziela, 12-10-2014
Ustrzyki Dolne
Ustrzyccy policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Brzegach Dolnych w gminie Ustrzyki Dolne. W wyniku zderzenia się dwóch samochodów osobowych, ranny został 11-letni chłopiec. Dziecko trafiło do szpitala.

Bądź ostrożny kupując przez Internet

Sobota, 11-10-2014
Ustrzyki Dolne
Bądźmy ostrożni w trakcie internetowych zakupów. Ustrzyccy policjanci otrzymują od mieszkańców powiatu zgłoszenia takich właśnie przestępstw. Funkcjonariusze przypominają, jak uniknąć internetowego oszustwa i nie stać się jego ofiarą.

Zatrzymani za uprawę i posiadanie narkotyków

Piątek, 03-10-2014
Ustrzyki Dolne
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych ustalili, że kilku mieszkańców gminy Lutowiska prawdopodobnie uprawia konopie na terenie swoich działek. Funkcjonariusze swoje ustalenia potwierdzili w środę 1 października. Zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 23 do 27 lat. Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających i uprawy konopi.

Policjanci u przedszkolaków

Poniedziałek, 29-09-2014
Ustrzyki Dolne
Policjanci z Ustrzyk Dolnych odwiedzili dzieci ze Szkoły Podstawowej w Ustjanowej. Funkcjonariusze przekazali maluchom porady dotyczące bezpieczeństwa i zaprezentowali policyjny sprzęt.

"Trzeźwy poranek" na bieszczadzkich drogach

Wtorek, 16-09-2014
Ustrzyki Dolne
Wczoraj bieszczadzcy policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Skontrolowali 470 kierowców, jeden z nich był pijany.

"Bezpieczna droga do szkoły 2014"

Niedziela, 07-09-2014
Ustrzyki Dolne
Cały czas trwa policyjna akcja prewencyjna „Bezpieczna Droga do Szkoły”. Działania Policji w naszym powiecie polegają na stałym monitorowaniu okolic przy szkołach. W akcji biorą udział policjanci drogówki oraz funkcjonariusze z innych komórek organizacyjnych, w tym dzielnicowi, mundurowi z prewencji i policjanci z wydziału do spraw nieletnich i patologii. Policyjnym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w pierwszych dniach roku szkolnego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Październik
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie