Twoja komenda

Wydarzenia

Kampania "16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet"

Wtorek, 24-11-2015
Ustrzyki Dolne
W dniach 25 listopada – 10 grudnia 2015 roku trwały będą obchody międzynarodowej kampanii zatytułowanej "16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet". Z uwagi na znaczenie problematyki przemocy w rodzinie, ze szczególnym uwzględnieniem przemocy wobec kobiet, dla kondycji polskiego społeczeństwa, podmiotem wspierającym obchody ogólnopolskie, ale także regionalne i lokalne inicjatywy organizowane w ramach kampanii, będzie również polska policja.

Ogólnopolska kampania "Stop Wariatom Drogowym"

Poniedziałek, 23-11-2015
Ustrzyki Dolne
Bieszczadzka policja przyłącza się do kolejnej odsłony Ogólnopolskiej Kampanii „Stop Wariatom Drogowym”. W tym roku motywem przewodnim działań jest zwrócenie uwagi na fakt, że odpowiedzialność za bezpieczeństwo na drodze ponosi zarówno kierowca, jak i pieszy. Cel nieustannie ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kampanię wspólnie organizują Policja i Fundacja PZU.

Uroczyste przekazanie nowego radiowozu

Czwartek, 19-11-2015
Ustrzyki Dolne
Dzisiaj na terenie Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych odbyło się uroczyste przekazanie nowego, oznakowanego radiowozu kia ceed. Zakup został sfinansowany ze środków pozyskanych od jednostek samorządu terytorialnego powiatu bieszczadzkiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego i środków budżetowych Komendy Głównej Policji.

Akcja ustrzyckiej policji i WORD w Krośnie

Czwartek, 12-11-2015
Ustrzyki Dolne
3 i 10 listopada br. ustrzyccy policjanci, wspólnie z przedstawicielami krośnieńskiego WORD-u, prowadzili w szkołach powiatu bieszczadzkiego akcję „Bądź widoczny- noś odblaski”. Celem akcji była profilaktyka i propagowanie używania elementów odblaskowych. W czasie spotkań wszystkim uczniom zostały wręczone opaski odblaskowe.

E-usługa "Historia pojazdu"

Czwartek, 12-11-2015
Ustrzyki Dolne
Osoby planujące zakup samochodu, motocykla lub innego pojazdu zarejestrowanego w Polsce mają możliwość samodzielnie i bezpłatnie uzyskać dane dotyczące jego stanu technicznego oraz wiarygodności oferty sprzedaży. W tym celu należy wprowadzić podstawowe dane pojazdu do formularza przygotowanego na stronie www.historiapojazdu.gov.pl

Obchody Święta Niepodległości

Czwartek, 12-11-2015
Ustrzyki Dolne
Ustrzyccy policjanci wzięli udział w obchodach 97. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Kwiaty pod pomnikiem poległych żołnierzy złożył Komendant Powiatowy Policji w Ustrzykach Dolnych mł. insp. Adam Winiarski.

Nagrodzono laureatów konkursu "Bezpieczne Wakacje 2015"

Poniedziałek, 09-11-2015
Ustrzyki Dolne
W piątek, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych, gościli laureatów konkursu plastycznego pn. "Bezpieczne Wakacje 2015". Nagrodzeni uczestnicy na spotkanie przybyli ze swoimi nauczycielami. Laureatom wręczono nagrody.

Debata Społeczna z bieszczadzką młodzieżą

Piątek, 06-11-2015
Ustrzyki Dolne
"Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa. Dopalacze Kradną Życie” – tak brzmiał tytuł debaty, która odbyła się wczoraj w Sali konferencyjnej urzędu miejskiego. W debacie zorganizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Ustrzykach Dolnych brali udział uczniowie gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście.

Podsumowanie akcji "ZNICZ 2015"

Wtorek, 03-11-2015
Ustrzyki Dolne
Tegoroczna akcja „Znicz”, była jak co roku czasem wytężonej pracy wielu policjantów. Podczas świątecznego weekendu na terenie powiatu bieszczadzkiego doszło do 2 kolizji. Policjanci uniemożliwili dalszą jazdę nietrzeźwej kierującej rowerem i zatrzymali prawa jazdy trzem kierującym, którzy o ponad 50 km/h przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

Policjanci zapraszają na debatę społeczną

Poniedziałek, 02-11-2015
Ustrzyki Dolne
Policjanci Komendy Powiatowy Policji w Ustrzykach Dolnych zapraszają młodzież powiatu do udziału w debacie społecznej o tematyce „Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa. Dopalacze kradną życie”, która odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Ustrzykach Dolnych w czwartek 5 listopada w godz. 10.30- 12.30.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Artura KLEPEK, 51-letniego mieszkańca Leska. Artur Klepek poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Listopad
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie