Twoja komenda

Wydarzenia

Podsumowano pracę ustrzyckich policjantów za rok 2014

Piątek, 23-01-2015
Ustrzyki Dolne
Wczoraj odbyła się roczna odprawa ustrzyckich policjantów. W odprawie uczestniczył Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Sławomir Szczupak. Jej głównym tematem było podsumowanie minionego roku.

Policjanci podczas Dnia Babci i Dziadka

Czwartek, 22-01-2015
Ustrzyki Dolne
Wczoraj w Ustrzyckim Domu Kultury odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka, której organizatorem był Klub Seniora „Radość Życia” z Ustrzyk Dolnych. Policjanci korzystając z okazji rozdawali ulotki z ważnymi informacjami, które mogą zwiększyć bezpieczeństwo osób starszych.

"Trzeźwy poranek" i trzeźwi kierowcy

Poniedziałek, 19-01-2015
Ustrzyki Dolne
349 kontroli i żadnych nietrzeźwych kierujących to efekt akcji „Trzeźwy poranek” przeprowadzonej w niedzielny poranek w Bieszczadach.

Rok 2014 bardziej bezpieczny

Niedziela, 18-01-2015
Ustrzyki Dolne
Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.

Już niedługo ferie zimowe

Sobota, 17-01-2015
Ustrzyki Dolne
Chociaż ferie zimowe w naszym województwie zaczynają się za dwa tygodnie to jednak policjanci już spotykają się z dziećmi i młodzieżą. W związku z możliwymi zagrożeniami podczas spędzania przez nich wolnego czasu, ustrzyccy policjanci realizują plan działań akcji „Bezpieczne ferie 2015”. Jednym z zadań jest przeprowadzanie spotkań w szkołach. Funkcjonariusze informują młodzież, jak uniknąć zagrożeń, oraz jak ich samemu nie powodować. Wczoraj spotkania odbyły się w Ropience i Ustjanowej.

Aby święta były bezpieczne

Wtorek, 16-12-2014
Ustrzyki Dolne
Pośpiech, roztargnienie, a czasem nawet przedświąteczne przepracowanie, sprawiają, że skupiając uwagę na zakupach często zapominamy o własnym bezpieczeństwie. W tym momencie możemy stracić telefon, portfel, dokumenty. Uważajmy więc w sklepach, na targowiskach, przy bankomatach. Nie pozostawiajmy wartościowych przedmiotów w samochodach. Zadbajmy też o swoje mieszkania na czas naszej nieobecności.

W słoikach po kawie trzymał marihuanę

Poniedziałek, 15-12-2014
Ustrzyki Dolne
Ponad 200 porcji marihuany znaleźli policjanci w mieszkaniu 32-latka z Ustrzyk Dolnych. Narkotyki ukryte były w słoikach po kawie. To kolejny w ostatnim czasie sukces ustrzyckich policjantów w walce z przestępczością narkotykową.

Policjanci zatrzymali grafficiarza- wandala

Czwartek, 11-12-2014
Ustrzyki Dolne
Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który malując tzw. graffiti niszczył elewacje budynków i obiektów handlowo-usługowych w Ustrzykach Dolnych. Właściciele wstępnie oszacowali straty na kwotę ponad 15 000 złotych.

Narkotyki ukrył w bluzie

Środa, 10-12-2014
Ustrzyki Dolne
44 woreczki z narkotykami znaleźli policjanci podczas przeszukania u mieszkańca Ustrzyk Dolnych. Mężczyzna został zatrzymany, wczoraj usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za ten czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

52-letni mężczyzna zmarł z wychłodzenia

Czwartek, 04-12-2014
Ustrzyki Dolne
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 52-letniego mężczyzny, którego dzisiaj rano znaleziono w Łodynie, gm. Ustrzyki Dolne. Najprawdopodobniej mężczyzna zmarł w wyniku wyziębienia organizmu. To pierwszy przypadek śmiertelnego wychłodzenia tej zimy na Podkarpaciu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Teresy Dzikiewicz, 56-letniej mieszkanki Nowin Horynieckich, gmina Horyniec Zdrój. Teresa Dzikiewicz poszukiwana jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Styczeń
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie