Twoja komenda

Wydarzenia

Podopieczni Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu wczoraj złożyli wizytę policjantom z ustrzyckiej komendy. Deszczowa pogoda nie zniechęciła dzieci, które z ogromnym zainteresowaniem przyglądały się służbowym pojazdom oraz sprzętom jakimi na co dzień posługują się policjanci w swojej pracy.

Mieszkaniec Krakowa utonął w Zalewie Solińskim

Sobota, 12-07-2014
Ustrzyki Dolne
Policjanci z Ustrzyk Dolnych ustalają przyczyny i przebieg zdarzenia, wskutek którego utonął 64-letni mężczyzna. Według wstępnych danych był to nieszczęśliwy wypadek.

Ustrzyccy policjanci najlepsi w województwie

Sobota, 28-06-2014
Ustrzyki Dolne
Posterunkowi Karol Dziewanowski i Robert Kustra z Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych zwyciężyli w podkarpackim finale ogólnopolskiego konkursu par patrolowych "Patrol Roku 2014". Jesienią będą mieli szansę zdobyć tytuł najlepszego patrolu w Polsce. W historii ustrzyckiej komendy to pierwsze takie zwycięstwo policjantów.

Policjanci odnaleźli skradziony samochód

Wtorek, 24-06-2014
Ustrzyki Dolne
Policjanci wydziału kryminalnego ustrzyckiej komendy odnaleźli volkswagena transportera, skradzionego w lutym w Ustrzykach Dolnych. Auto stało porzucone w okolicy dawnego Przedsiębiorstwa Produkcji Drzewnej w Ustrzykach Dolnych.

Podsumowanie policyjnych działań- "Boże Ciało 2014"

Poniedziałek, 23-06-2014
Ustrzyki Dolne
Wczoraj zakończyły się policyjne działania pod kryptonimem "Boże Ciało 2014". Policyjna akcja trwała od środy, 18 czerwca. Głównym celem była troska o bezpieczeństwo wszystkich, którzy poruszają się po drogach powiatu bieszczadzkiego.

Kampania przeciwko wykorzystywaniu seksualnemu dzieci

Środa, 18-06-2014
Ustrzyki Dolne
Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację? – Reaguj! 17 czerwca ruszyła międzynarodowa kampania przeciwko wykorzystywaniu seksualnemu dzieci w kontekście turystyki i podróży - „Nie odwracaj wzroku”. W Polsce kampania jest realizowana przez Fundację Dzieci Niczyje we współpracy z Komendą Główną Policji.
Do wakacji zostało już tylko kilka dni. Na ostatni dzwonek z niecierpliwością czekają mali i duzi, bo lato dla wszystkich jest czasem wypoczynku, wytchnienia i relaksu. Zanim jednak dzieci rozpoczną wakacje, ustrzyccy policjanci wykorzystują ostatnie dni roku szkolnego, aby przypomnieć podstawowe zasady bezpieczeństwa. Wszystko po to, by długo wyczekiwany letni czas wypoczynku minął bez nieprzyjemnych niespodzianek.

Trzeźwy poranek w Bieszczadach

Wtorek, 17-06-2014
Ustrzyki Dolne
Wczoraj policjanci zbadali stan trzeźwości 340 kierowców. Jeden z nich był po użyciu alkoholu. Funkcjonariusze swoje działania prowadzili w ramach akcji "Trzeźwy Poranek".

Głos Profilaktyki w Ustrzykach Dolnych

Poniedziałek, 16-06-2014
Ustrzyki Dolne
W sobotnie popołudnie na ustrzyckim deptaku odbył się happenig pod nazwą „Zryw wolnych serc”. Wzięli w nim udział mieszkańcy Ustrzyk Dolnych. O godz. 16.00 wszyscy uczestnicy wybili rytm serca łącząc się w tym geście z uczestnikami akcji w całym kraju.
W sobotę 14 czerwca odbędzie się ogólnopolski zryw wzmocnienia twórczej profilaktyki - Ogólnopolski Głos Profilaktyki 2014. Impreza ma poruszyć serca wolne od uzależnień, przemocy i obojętności. Jej inicjatorem jest Komenda Główna Policji. Ustrzyccy policjanci przyłączają się do akcji i zapraszają mieszkańców powiatu do wspólnego spędzenia czasu na ustrzyckim deptaku.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Józefa Mroza, 41-letniego mieszkańca Rzeszowa. Józef Mróz poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Apelacyjną w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Lipiec
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie