Twoja komenda

Wydarzenia

W środę w Ustrzykach Dolnych odbyło się spotkanie dzieci z przedstawicielami Policji, w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje”. Celem spotkań jest uświadomienie dzieciom, jak wiele niebezpieczeństw kryje się podczas okresu letniego wypoczynku.

Niesprawny autokar nie wyruszył w drogę

Środa, 01-07-2015
Ustrzyki Dolne
Podczas kontroli autokaru, którym dziś w nocy dzieci miały wyjechać nad morze funkcjonariusze z zespołu ruchu drogowego ustrzyckiej komendy stwierdzili usterki, uniemożliwiające wyjazd. Kierowca autobusu został ukarany mandatem, a policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu. Dzieci wyruszyły w podróż innym, sprawnym autokarem.

Kolejny nietrzeźwy kierujący

Środa, 01-07-2015
Ustrzyki Dolne
Wczoraj obywatel Ukrainy usłyszał zarzut za jazdę w stanie nietrzeźwości. Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek na ul. Przemysłowej w Ustrzykach Dolnych. Za ten czyn grozi do 2 lat pozbawienia wolności, utarta prawa jazdy i dodatkowo kara finansowa.

Telefon bezpieczeństwa dla zagranicznych turystów

Wtorek, 23-06-2015
Ustrzyki Dolne
Policja przypomina o specjalnej linii telefonicznej dla zagranicznych turystów. Telefon działa przez cały rok - od października do maja, w godzinach 8.00-18.00, a od 1 czerwca do 30 września, w godzinach 8.00-22.00. Turyści zagraniczni mogą uzyskać potrzebne informacje oraz pomoc w sytuacjach wymagających specjalistycznej porady. Pracownicy obsługujący Contact Center posługują się biegle językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim

Konkurs plastyczno - literacki "Policja przyszłości"

Wtorek, 23-06-2015
Ustrzyki Dolne
„Policja przyszłości” to konkurs plastyczno-literacki adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia.

Policjanci ostrzegają przed kolizjami ze zwierzętami

Niedziela, 21-06-2015
Ustrzyki Dolne
W ciągu ostatniego tygodnia na drogach powiatu bieszczadzkiego doszło do kilku zdarzeń drogowych z udziałem zwierząt, Policja radzi, jak się zachować w takich przypadkach.

Policjanci przyczynili się do powstania muralu

Piątek, 19-06-2015
Ustrzyki Dolne
Przez kilka ostatnich dni w Ustrzykach Dolnych młodzież biorąca udział w programie Erazmus+ malowała mural. Tematem przewodnim tego dzieła była wolność. Policjanci włączyli się do tego działania w ramach prowadzonego programu prewencyjnego „Ograniczyć wandalizm”. Komendant Powiatowy Policji w Ustrzykach Dolnych mł. insp. Adam Winiarski i Burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz mieli osobisty udział w powstaniu muralu.

Policjant mistrzem półmaratonu we wrotkarstwie

Czwartek, 18-06-2015
Ustrzyki Dolne
W maju w Tomaszowie Lubelskim rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w Półmaratonie we wrotkarstwie. Mistrzem tego dystansu okazał się Robert Kustra, policjant na co dzień pracujący w ustrzyckiej komendzie.

Trzeźwy niedzielny poranek w Bieszczadach

Poniedziałek, 15-06-2015
Ustrzyki Dolne
W niedzielę policjanci zbadali stan trzeźwości 320 kierowców. Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi. Funkcjonariusze swoje działania prowadzili w ramach akcji "Trzeźwy poranek".

Apel o rozwagę nad wodą

Środa, 03-06-2015
Ustrzyki Dolne
Do rozpoczęcia wakacji pozostało jeszcze kilka tygodni, ale słoneczna aura sprawia, że coraz chętniej wypoczywamy nad wodą. Tylko od początku maja do 2 czerwca br. w Polsce utonęły już 32 osoby. Tymczasem by wypoczynek ten nie zmienił się w tragedię, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad i zabrać ze sobą nad wodę również zdrowy rozsądek.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzi poszukiwania zaginionego Jerzego Mełech, 50-letniego mieszkańca Rzeszowa. Jerzy Mełech w dniu 28 czerwca 2015 r. wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
4
Lipiec
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie