Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych zorganizowali punkt informacyjny, gdzie osoby zainteresowane mogły zapoznać się z możliwościami i zasadami korzystania z nowego narzędzia Policji, tj. Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Narzędzie to na terenie naszego województwa zostało uruchomione 20 września br.

Weź paragon ze sobą

Czwartek, 22-09-2016
Ustrzyki Dolne
Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa już działa!

Wtorek, 20-09-2016
Ustrzyki Dolne
Dziś, w obecności władz wojewódzkich i samorządowych, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie zainaugurował przedsięwzięcie pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa". Interaktywna mapa jest już dostępna na stronie internetowej podkarpackiej Policji. Każdy, może przekazać policjantom informacje o miejscach i zdarzeniach, które w jego odczuciu są niebezpieczne. Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone.

Aplikacja "Moja Komenda"

Piątek, 16-09-2016
Ustrzyki Dolne
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej "Moja Komenda", dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.
Ministerstwo SWiA dementuje doniesienia medialne o planowanych zmianach w systemie emerytalnym pracowników służb mundurowych.

Policyjne działania "Bezpieczna droga do szkoły 2016"

Piątek, 16-09-2016
Ustrzyki Dolne
Cały czas trwa policyjna akcja prewencyjna „Bezpieczna Droga do Szkoły”. Działania Policji w naszym powiecie polegają na monitorowaniu okolic przy szkołach. W akcji biorą udział policjanci drogówki oraz funkcjonariusze z innych komórek organizacyjnych, w tym dzielnicowi, mundurowi z prewencji i policjanci z wydziału do spraw nieletnich i patologii. Policyjnym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w pierwszych dniach roku szkolnego, szczególnie tych którzy dopiero rozpoczynają eduk

Policjanci udaremnili skok z balkonu

Środa, 14-09-2016
Ustrzyki Dolne
Policjanci ustrzyckiej komendy interweniowali wobec mężczyzny, który próbował wyskoczyć z balkonu na trzecim piętrze. Funkcjonariusze nie dopuścili do skoku. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Przypominamy o konkursie "Bezpieczne Wakacje"

Wtorek, 13-09-2016
Ustrzyki Dolne
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się 15 czerwca i od tego dnia, aż do 7 października 2016 r. można nadsyłać prace.

Pijany kierowca spowodował wypadek

Poniedziałek, 12-09-2016
Ustrzyki Dolne
Bieszczadzcy policjanci interweniowali w miejscowości Chrewt na miejscu wypadku drogowego. Okazało się, że wypadek spowodował nietrzeźwy kierowca audi, który zjechał na przeciwny pas i zderzył się z renault. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.
W dniu dzisiejszym odbędą się międzypowiatowe ćwiczenia służb pod kryptonimem "BIESZCZADY 2016" podczas realizacji zadań wynikających ze specyfiki zaistniałych zagrożeń powstałych na obszarze powiatu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Kamila Szubart, 29-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Kamil Szubart ostatni raz widziany był przez rodzinę w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują 52-letniego Bogusława Matyja, ostatnio zamieszkałego w Leżajsku. Bogusław Matyja poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Wrzesień
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie