Twoja komenda

Wydarzenia

Trwa akcja "Ostatni weekend wakacji 2016"

Niedziela, 28-08-2016
Ustrzyki Dolne
Od piątku trwają działania "Ostatni weekend wakacji 2016". Działania związane są ze wzmożonym ruchem podczas powrotów z wypoczynku. Na drogi wyjechało więcej policjantów w radiowozach oznakowanych i nieoznakowanych. Policyjna akcja zakończy się dzisiaj o północy.

Wakacje z policją i sanepidem

Sobota, 27-08-2016
Ustrzyki Dolne
Bieszczadzcy policjanci z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej prowadzili wspólne działania na temat bezpieczeństwa dzieci podczas wakacji. W tym celu spotkali się z młodzieżą z województwa lubelskiego wypoczywającą na terenie Ustrzyk Dolnych.

Ostatni weekend wakacji 2016

Piątek, 26-08-2016
Ustrzyki Dolne
Dzisiaj policjanci rozpoczęli działania "Ostatni weekend wakacji 2016". Funkcjonariusze spodziewają się wzmożonego ruchu. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących po drogach naszego województwa funkcjonariusze będą pomagać w utrzymaniu płynności ruchu oraz będą zdecydowanie reagować na popełniane wykroczenia.

Pijany kierowca uszkodził zaparkowany samochód

Środa, 24-08-2016
Ustrzyki Dolne
W sobotę, dyżurny ustrzyckiej komendy otrzymał telefoniczną informację o uszkodzeniu samochodu na jednej z ulic w Ustrzykach Dolnych. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Jak się później okazało był poszukiwany listem gończym do odbycia wcześniej zasądzonej kary pozbawienia wolności. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami i był pijany.
Ustrzyccy policjanci zabezpieczali od piątku miejsce odnalezienia niewybuchu. Niebezpieczne znalezisko, w rejonie miejscowości Zatwarnica, ujawnił wędkarz. Granat został zabezpieczony przez żołnierzy z 21 Batalionu Dowodzenia z Rzeszowa.

W wakacje z wizytą na komendzie policji

Sobota, 20-08-2016
Ustrzyki Dolne
Wczoraj dzieci z Radomskiego Hospicjum Królowej Apostołów odwiedziły ustrzycką komendę. Dla niektórych była to już ich kolejna wizyta, mimo to nie nudziły się i były bardzo zadowolone, że mogły odwiedzić policjantów.

Działania "Granica"

Piątek, 19-08-2016
Ustrzyki Dolne
Na drogach powiatu bieszczadzkiego policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej przeprowadzili działania „Granica 2016”. To kolejna akcja prowadzona w ramach wzajemnego współdziałania służb. Głównym celem akcji było ujawnianie pojazdów oraz przedmiotów pochodzących z kradzieży, eliminowania z dróg samochodów, których stan techniczny stwarza bezpośrednie zagrożenie w ruchu drogowym.

Niecodzienna interwencja policjantów

Piątek, 19-08-2016
Ustrzyki Dolne
W niecodziennej sytuacji interweniowali policjanci dziś w nocy w miejscowości Lipie. Po godz. 3 dyżurny ustrzyckiej policji otrzymał zgłoszenie, że na drodze leży koń. Niestety do chwili obecnej nie udało się ustalić właściciela zwierzęcia.

Pożegnanie młodszego inspektora Andrzeja Stępnia

Czwartek, 18-08-2016
Ustrzyki Dolne
Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych odbyło się uroczyste pożegnanie mł.insp. Andrzeja Stępnia, Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych. Na uroczystości nie zabrakło zaproszonych gości, przedstawicieli samorządów lokalnych oraz współpracujących z Policją instytucji i służb.

Wakacje nie zwalniają rodziców z odpowiedzialności

Środa, 17-08-2016
Ustrzyki Dolne
Czas wakacji to dla dzieci okres większej swobody, wolności, poczucia nieskrępowania obowiązkami szkolnymi i niestety często czas wolny od nadzoru dorosłych i często od odpowiedzialności. A dla dorosłych? Dla tych, którzy są rodzicami czy opiekunami, powinien to być czas zwiększonej koncentracji na dziecku – jego zainteresowaniach, sposobie spędzania wolnego czasu. Czas obserwacji zachowań naszych pociech, budowania z dzieckiem bliższej relacji nie wtłoczonej w sztywny grafik obowiązków, zajęć s
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionego Janusza Myśliwca, 51-letniego mieszkańca Przedmieścia Czudeckiego. Janusz Myśliwiec 16 sierpnia br. przebywał na terenie Niemiec w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują Krzysztofa Zielińskiego 35-letniego mieszkańca Jarosławia. Krzysztof  Zieliński poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Sierpień
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie