Twoja komenda

Wydarzenia

Komunikat w sprawie osób poszkodowanych

Środa, 27-05-2015
Ustrzyki Dolne
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych prowadzą dochodzenie w sprawie usunięcia i ukrycia dokumentów w postaci listów na szkodę wielu osób. Zgodnie z poleceniem Prokuratury Rejonowej w Lesku nadzorującej postępowanie przygotowawcze zamieszczamy komunikat.
Wczoraj ustrzyccy policjanci zatrzymali kierującego chevroletem, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. 34-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, utarta prawa jazdy i dodatkowo kara finansowa.
Wczoraj w ustrzyckiej komendzie Policji odbyła się debata społeczna, w której o bezpieczeństwie i wychowaniu dzieci i młodzieży rozmawiali policjanci, nauczyciele, pedagodzy, księża i rodzice. Organizatorem debaty był Komendant Powiatowy Policji w Ustrzykach Dolnych.

Zmiany przepisów dotyczących przewożenia dzieci

Piątek, 15-05-2015
Ustrzyki Dolne
Zmieniają się przepisy dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach. Niektóre wymagania zostały zaostrzone, a część z nich uległa złagodzeniu. Kiedy dziecko powinno jechać w foteliku, a kiedy wystarczy przypiąć je pasami? Odpowiedź na to i inne pytania, związane z bezpiecznym przewożeniem najmłodszych, przedstawiamy w artykule.
Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h oraz przestępstwo prowadzenia pojazdu po utracie uprawnień to tylko niektóre ze zmian, które zaczną obowiązywać w najbliższy poniedziałek

Nowe przepisy dotyczące kierowców

Czwartek, 14-05-2015
Ustrzyki Dolne
Od 18 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym, polegające w szczególności na kierowaniu pojazdem w stanie nietrzeźwości, powodowaniu zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, rażącym przekraczaniu dopuszczalnej prędkości czy kierowaniu pojazdem pomimo nieposiadania do tego stosownych uprawnień.
Policjanci z Komendy Powiatowy Policji w Ustrzykach Dolnych zapraszają nauczycieli, pedagogów, księży i rodziców na otwartą debatę społeczną poświęconą wychowaniu młodzieży. Debata odbędzie się 19 maja 2015 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych.

Młodzież z Erazmusa+ z wizytą u policjantów

Sobota, 09-05-2015
Ustrzyki Dolne
Fundacja Rozwoju Podkarpacia dla młodych „Orzeł” w Ustrzykach Dolnych zorganizowała warsztaty dla młodzieży z ustrzyckich i leskich szkół ponadgimnazjalnych. Warsztaty realizowane była w ramach programu Erazmus+. Jednym z elementów warsztatów była wizyta młodzieży w ustrzyckiej komendzie Policji.

"Trzeźwe Popołudnie" w Bieszczadach

Sobota, 09-05-2015
Ustrzyki Dolne
Wczoraj ustrzyccy policjanci prowadzili działania "Trzeźwe Popołudnie”. Wśród zbadanych blisko 460 kierowców nie było nietrzeźwych.
5 maja br. w siedzibie Oddziału Prewencji Policji w Zaczerniu odbyły się wojewódzkie eliminacje do III Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. W rywalizacji ratowników brały udział 22 patrole reprezentujące komendę wojewódzką, komendy miejskie i powiatowe oraz Oddział Prewencji Policji. Ustrzyccy policjanci wywalczyli III miejsce
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Maj
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie