Twoja komenda

Wydarzenia

Aby święta były bezpieczne

Wtorek, 16-12-2014
Ustrzyki Dolne
Pośpiech, roztargnienie, a czasem nawet przedświąteczne przepracowanie, sprawiają, że skupiając uwagę na zakupach często zapominamy o własnym bezpieczeństwie. W tym momencie możemy stracić telefon, portfel, dokumenty. Uważajmy więc w sklepach, na targowiskach, przy bankomatach. Nie pozostawiajmy wartościowych przedmiotów w samochodach. Zadbajmy też o swoje mieszkania na czas naszej nieobecności.

W słoikach po kawie trzymał marihuanę

Poniedziałek, 15-12-2014
Ustrzyki Dolne
Ponad 200 porcji marihuany znaleźli policjanci w mieszkaniu 32-latka z Ustrzyk Dolnych. Narkotyki ukryte były w słoikach po kawie. To kolejny w ostatnim czasie sukces ustrzyckich policjantów w walce z przestępczością narkotykową.

Policjanci zatrzymali grafficiarza- wandala

Czwartek, 11-12-2014
Ustrzyki Dolne
Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który malując tzw. graffiti niszczył elewacje budynków i obiektów handlowo-usługowych w Ustrzykach Dolnych. Właściciele wstępnie oszacowali straty na kwotę ponad 15 000 złotych.

Narkotyki ukrył w bluzie

Środa, 10-12-2014
Ustrzyki Dolne
44 woreczki z narkotykami znaleźli policjanci podczas przeszukania u mieszkańca Ustrzyk Dolnych. Mężczyzna został zatrzymany, wczoraj usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za ten czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

52-letni mężczyzna zmarł z wychłodzenia

Czwartek, 04-12-2014
Ustrzyki Dolne
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 52-letniego mężczyzny, którego dzisiaj rano znaleziono w Łodynie, gm. Ustrzyki Dolne. Najprawdopodobniej mężczyzna zmarł w wyniku wyziębienia organizmu. To pierwszy przypadek śmiertelnego wychłodzenia tej zimy na Podkarpaciu.

XI Powiatowa Kampania Profilaktyczna

Wtorek, 02-12-2014
Ustrzyki Dolne
Wczoraj w Ustrzyckim Domu Kultury odbyła się XI Jubileuszowa Kampania Profilaktyczna. To doroczne spotkanie młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu bieszczadzkiego i leskiego dotyczące przeciwdziałania uzależnieniom i przemocy w szkole. Jednym z organizatorów kampanii jest Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych

W "Trzeźwy Poranek" jeden nietrzeźwy

Wtorek, 02-12-2014
Ustrzyki Dolne
Wśród blisko 300 skontrolowanych kierowców, jeden z nich, 25-latek pił wcześniej alkohol. Miał 1,13 promila alkoholu w organizmie. Taki jest bilans porannych działań pod nazwą "Trzeźwy poranek", które prowadzili policjanci ruchu drogowego i dzielnicowi na terenie całego powiatu bieszczadzkiego.

Policjanci ustalają przyczyny wybuchu gazu w Polanie

Niedziela, 23-11-2014
Ustrzyki Dolne
Policjanci Wydziału Kryminalnego z Ustrzyk Dolnych ustalają okoliczności i przyczynę wczorajszego wybuchu gazu w budynku jednorodzinnym w Polanie. Gaz najprawdopodobniej wydostał się z nieszczelnej instalacji łączącej kuchenkę z butlą gazową. W wyniku wybuchu poparzeń twarzy, rąk i nóg doznało dwoje mieszkańców domu.
Zarzut wywierania wpływu na czynności urzędowe usłyszał 17-letni mieszkaniec gminy Ustrzyki Dolne. Młody mężczyzna mężczyzna groźbami i przemocą chciał zmusić policjantów do zakończenia interwencji. W efekcie noc i połowę dnia spędził w policyjnym areszcie.

Laureaci konkursu "Bezpieczne Wakacje 2014" nagrodzeni

Piątek, 21-11-2014
Ustrzyki Dolne
Wczoraj policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych, gościli laureatów konkursu plastycznego pn. "Bezpieczne Wakacje 2014". Nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy na spotkanie przybyli ze swoimi nauczycielami. Laureatom wręczono nagrody
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Iwony Sekulskiej, 22-letniej mieszkanki Nowej Sarzyny. Zaginiona 19 listopada 2014r. wyszła z domu około godz. 19 i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
18
Grudzień
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie