Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci i ratownicy uczyli udzielać pomocy

Piątek, 31-10-2014
Ustrzyki Dolne
Wczoraj policjanci i ratownicy medyczni uczyli kierujących jak pomagać osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych. Akcja była prowadzona w związku z wzmożonym ruchem na drogach spowodowanym zbliżającym się świętem „Wszystkich Świętych”
Wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych spotkali się z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Moczarach Funkcjonariusze przyjęli zaproszenie dyrekcji tej instytucji i rozmawiali z mieszkańcami o szeroko rozumianym bezpieczeństwie osób przebywających w placówce.

Konkurs "Bezpieczne wakacje 2014" roztrzygnięty

Czwartek, 30-10-2014
Ustrzyki Dolne
Wczoraj komisja konkursowa wybrała najlepsze prace nadesłane na konkurs plastyczny pn. „Bezpieczne Wakacje 2014 r. Łącznie do tut. komendy wpłynęło 121 prac plastycznych ze szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu bieszczadzkiego. Najlepsze będą reprezentować nasz powiat w konkursie wojewódzkim.

Kolizja w Breżkach

Poniedziałek, 27-10-2014
Ustrzyki Dolne
W sobotę wieczorem doszło do groźnej kolizji drogowej w Bereżkach gm. Lutowiska. Kierujący oplem pijany 20-latek wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą prawidłowo hondą. W kolizji brało udział czterech mężczyzn, żaden nie wymagał leczenia szpitalnego.

Akcja Znicz 2014 w Bieszczadach

Poniedziałek, 27-10-2014
Ustrzyki Dolne
Bieszczadzcy policjanci wezmą udział w ogólnopolskiej akcji "Znicz 2014", która potrwa od 31 października do 3 listopada. Policjanci szczególnym nadzorem obejmą miejsca w okolicach cmentarzy.

Narkotyki w samochodzie pijanego kierowcy

Poniedziałek, 20-10-2014
Ustrzyki Dolne
Policjanci z Ustrzyk Dolnych zatrzymali 21-latka, który kierował samochodem mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Podczas przeszukania pojazdu, którym się poruszał funkcjonariusze znaleźli blisko 10 gramów suszu konopi indyjskich i około 0.5 grama amfetaminy. Za posiadanie środków odurzających mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci uczestniczyli w ćwiczeniach służb ratowniczych w Arłamowie, które były realizowane w ramach III Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pn. „Współdziałanie fundamentem skutecznego ratownictwa”. W konferencji brał udział Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Andrzej Sabik.

Policjanci będą rozdawać odblaski

Sobota, 18-10-2014
Ustrzyki Dolne
Dzięki wsparciu PGE Energia Odnawialna SA Oddział ZEW Solina-Myczkowce, która przekazała leskiej komendzie Policji 1250 odblaskowych opasek na rękę, policjanci przeprowadzą jesienną akcję „Bądź widoczny, bądź bezpieczny”. Przypominamy, że od 31 sierpnia piesi poruszający się po zmroku poza terenem zabudowanym mają obowiązek używania elementów odblaskowych, dzięki czemu są lepiej widoczni.
Nie pomagają apele do kierowców, aby nie siadali za kółkiem po wypiciu alkoholu. Niemal codziennie dochodzi do zdarzeń z udziałem nietrzeźwych kierujących. Wczoraj funkcjonariusze zatrzymali dwóch pijanych mężczyzn. Rekordzista miał blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

11-latek ranny w zderzeniu dwóch volkswagenów

Niedziela, 12-10-2014
Ustrzyki Dolne
Ustrzyccy policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Brzegach Dolnych w gminie Ustrzyki Dolne. W wyniku zderzenia się dwóch samochodów osobowych, ranny został 11-letni chłopiec. Dziecko trafiło do szpitala.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy prowadzą poszukiwania zaginionego Kazimierza Pomorskiego, 59-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna wyszedł z domu w czwartek 23...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Adama Palucha, 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Adam Paluch poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Listopad
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie