Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci ustalają przyczyny wybuchu gazu w Polanie

Niedziela, 23-11-2014
Ustrzyki Dolne
Policjanci Wydziału Kryminalnego z Ustrzyk Dolnych ustalają okoliczności i przyczynę wczorajszego wybuchu gazu w budynku jednorodzinnym w Polanie. Gaz najprawdopodobniej wydostał się z nieszczelnej instalacji łączącej kuchenkę z butlą gazową. W wyniku wybuchu poparzeń twarzy, rąk i nóg doznało dwoje mieszkańców domu.
Zarzut wywierania wpływu na czynności urzędowe usłyszał 17-letni mieszkaniec gminy Ustrzyki Dolne. Młody mężczyzna mężczyzna groźbami i przemocą chciał zmusić policjantów do zakończenia interwencji. W efekcie noc i połowę dnia spędził w policyjnym areszcie.

Laureaci konkursu "Bezpieczne Wakacje 2014" nagrodzeni

Piątek, 21-11-2014
Ustrzyki Dolne
Wczoraj policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych, gościli laureatów konkursu plastycznego pn. "Bezpieczne Wakacje 2014". Nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy na spotkanie przybyli ze swoimi nauczycielami. Laureatom wręczono nagrody

Policjanci i młodzież na debacie społecznej

Sobota, 15-11-2014
Ustrzyki Dolne
Wczoraj w sali Urzędu Miejskiego w Ustrzykach Dolnych odbyła się debata społeczna na temat problematyki zagrożenia młodzieży powiatu bieszczadzkiego: alkoholizmem, narkomanią i innymi uzależnieniami. To kolejna debata, której organizatorami byli ustrzyccy policjanci. W spotkaniu uczestniczył przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

16-latek z marihuaną

Piątek, 07-11-2014
Ustrzyki Dolne
Ustrzyccy policjanci zatrzymali 16-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze znaleźli przy nim jedną porcję narkotyku. Nastolatek odpowie przed sądem dla nieletnich.

Kierowali pomimo zakzau

Piątek, 07-11-2014
Ustrzyki Dolne
Wczoraj policjanci zatrzymali dwóch kierujących. Jeden z nich kierował motorowerem, drugi rowerem. Obydwaj kierujący mieli orzeczone sądowe zakazy prowadzenia pojazdów, dodatkowo rowerzysta był pijany.
W ostatnich dniach ustrzyccy policjanci spotkali się z seniorami powiatu bieszczadzkiego. Głównym celem spotkania było omówienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym w ramach kampanii "Kieruj się rozsądkiem”. Policjanci spotkali się z seniorami z Lutowisk, Czarnej i Ustrzyk Dolnych.

Policjanci zapraszają młodzież na debatę społeczną

Czwartek, 06-11-2014
Ustrzyki Dolne
Policjanci Komendy Powiatowy Policji w Ustrzykach Dolnych zapraszają młodzież powiatu na debatę społeczną o różnego rodzaju uzależnieniach i ich skutkach prawnych. Debata odbędzie się 14 listopada 2014 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ustrzykach Dolnych.

Podsumowanie akcji "Znicz 2014" w Bieszczadach

Wtorek, 04-11-2014
Ustrzyki Dolne
Spokojnie i bezpiecznie przebiegła tegoroczna akcja Znicz na terenie powiatu bieszczadzkiego. Nie było wypadków drogowych, doszło do 1 kolizji. Policjanci zatrzymali 3 kierujących pod wpływem alkoholu.

Oszustwa „na policjanta” – bądźmy szczególnie ostrożni

Poniedziałek, 03-11-2014
Ustrzyki Dolne
Policja ostrzega przed tzw. oszustwami „na wnuczka”. Prowadzone akcje profilaktyczne przynoszą efekty. Funkcjonariusze otrzymują coraz więcej zgłoszeń od starszych osób, które wykazały się czujnością i nie dały się okraść. Niepokojąca jest jednak liczba zgłoszeń dotycząca nowej metody kradzieży – „na policjanta”. W związku z tym apelujemy o ostrożność!
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Boguchwale poszukują Zenona Hajduka, 31-letniego mieszkańca Straszydla. Zenon Hajduk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Listopad
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie