Twoja komenda

Wydarzenia

"Trzeźwy poranek" na bieszczadzkich drogach

Wtorek, 16-09-2014
Ustrzyki Dolne
Wczoraj bieszczadzcy policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Skontrolowali 470 kierowców, jeden z nich był pijany.

"Bezpieczna droga do szkoły 2014"

Niedziela, 07-09-2014
Ustrzyki Dolne
Cały czas trwa policyjna akcja prewencyjna „Bezpieczna Droga do Szkoły”. Działania Policji w naszym powiecie polegają na stałym monitorowaniu okolic przy szkołach. W akcji biorą udział policjanci drogówki oraz funkcjonariusze z innych komórek organizacyjnych, w tym dzielnicowi, mundurowi z prewencji i policjanci z wydziału do spraw nieletnich i patologii. Policyjnym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w pierwszych dniach roku szkolnego.
Ustrzyccy policjanci dołączyli do akcji „Stop Wariatom Drogowym”. Podczas spotkań z dziećmi w szkołach rozdawali serduszka, które mają przestrzegać członków ich rodzin przed zbyt szybką jazdą.

Policjanci podczas pierwszego dnia szkoły

Wtorek, 02-09-2014
Ustrzyki Dolne
Wczoraj rozpoczął się rok szkolny. Ustrzyccy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczniów udających się do szkoły po wakacjach. Przez cały wrzesień w rejonach szkół funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem najmłodszych użytkowników dróg.

Odblaski ratują życie

Niedziela, 31-08-2014
Ustrzyki Dolne
Od dziś piesi poruszający się po drodze o zmierzchu poza obszarem zabudowanym mają obowiązek noszenia elementów odblaskowych. Ustrzyccy policjanci wczoraj przypominali o nowym obowiązku i rozdawali opaski odblaskowe.

Odblaski będą obowiązkowe dla wszystkich pieszych

Piątek, 29-08-2014
Ustrzyki Dolne
Już od 31 sierpnia br. każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, będzie miał obowiązek używania elementów odblaskowych.

Przemoc w rodzinie- gdzie szukać pomocy

Wtorek, 12-08-2014
Ustrzyki Dolne
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie opracował aktualny wykaz instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na terenie województwa podkarpackiego.

Stop agresji drogowej

Piątek, 01-08-2014
Ustrzyki Dolne
W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie uruchomiona została specjalna skrzynka kontaktowa poczty elektronicznej, na którą można przesyłać materiały świadczące o agresywnym zachowaniu kierowców poruszających się po drogach Podkarpacia.

Policjanci sprawdzali miejsca wypoczynku nad wodą

Wtorek, 29-07-2014
Ustrzyki Dolne
Policjanci sprawdzali miejsca wypoczynku na jeziorem solińskim w Olchowcu, odwiedzili tam również harcerzy wypoczywających na obozie. W trakcie letniego wypoczynku często zapominamy o najważniejszym - o bezpieczeństwie. Bieszczadzcy policjanci przypominają, jak ważny podczas takich kąpieli jest rozsądek i radzą, jak ustrzec się przed tragedią. Rozmawiają z właścicielami przystani wodnych, rozdają ulotki.

Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę

Poniedziałek, 28-07-2014
Ustrzyki Dolne
25-letni mężczyzna odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Kiedy policjanci zatrzymali do kontroli renaulta, którym kierował, mężczyzna wyskoczył z pojazdu i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany i doprowadzony do komendy. 25-latek był kompletnie pijany, miał 2,20 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
21
Wrzesień
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie