Twoja komenda

Wydarzenia

Życzenia komendanta głównego z okazji Święta Policji

Niedziela, 24-07-2016
Ustrzyki Dolne
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

Pożar budynku gospodarczego w Łodynie

Niedziela, 24-07-2016
Ustrzyki Dolne
Bieszczadzcy policjanci pracują nad wyjaśnieniem przyczyn pożaru budynku gospodarczego w Łodynie. Płomienie strawiły nie tylko drewnianą część budynku, ale również stojący w środku samochód osobowy. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń.

Święto Policji 2016

Czwartek, 21-07-2016
Ustrzyki Dolne
We wtorek na ustrzyckim rynku odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. W obecności zaproszonych gości, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych otrzymali nominacje na wyższe stopnie policyjne. W uroczystości uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie mł.insp. Tadeusz Szymanek.
Policyjni pirotechnicy zneutralizowali przedmiot pozostawiony w okolicy skrzyżowania ulic Bełskiej z Pionierską w Ustrzykach Dolnych. Pakunek nie zawierał niebezpiecznego ładunku. Policjanci na miejscu zabezpieczyli ślady oraz ustalają, kto może mieć związek z tym zdarzeniem.

Dla bezpieczeństwa pielgrzymów / For pilgrims safety

Sobota, 16-07-2016
Ustrzyki Dolne
Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas zbliżających się Światowych Dni Młodzieży to priorytet dla Policji oraz innych służb. Do naszego kraju w tym okresie przyjedzie kilkadziesiąt tysięcy pielgrzymów. Dbając o ich bezpieczeństwo, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach przygotowała specjalny film przedstawiający podstawowe zasady zachowania gwarantujące obcokrajowcom bezpieczniejszy i spokojniejszy pobyt w naszym kraju. / Ensuring public safety and order during the upcoming Wor

Dzieci z Radomia z wizytą w komendzie

Piątek, 15-07-2016
Ustrzyki Dolne
W ramach działań ,,Bezpieczne Wakacje 2016” Komendę Powiatową Policji w Ustrzykach Dolnych odwiedziła kilkunastoosobowa grupa dzieci, podopiecznych Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu. Goście zwiedzili budynek komendy i mieli możliwość przyjrzeć się codziennej pracy policjantów. Wizyta była również okazją do przypomnienia najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Pies wbiegł pod koła motocykla

Wtorek, 12-07-2016
Ustrzyki Dolne
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Brzegi Górne. Do szpitala trafił ranny motocyklista. Pod nadjeżdżający motocykl wbiegł pies.

Odpowie za zabicie psa

Poniedziałek, 11-07-2016
Ustrzyki Dolne
Ustrzyccy policjanci zatrzymali wczoraj 33-letniego mężczyznę, który miał zabić psa swojej babci. Z relacji zgłaszającej wynikało, że pies został zabity siekierą. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia i siekierę. 33-latek w chwili zatrzymania był pijany.

Chciała przekupić policjantów

Poniedziałek, 11-07-2016
Ustrzyki Dolne
Bieszczadzcy policjanci zatrzymali obywatelkę Ukrainy, która chciała wręczyć im łapówkę. 40-latka, w zamian za odstąpienie od czynności służbowych, zaproponowała mundurowym butelkę alkoholu.

Policjanci zatrzymali sprawców pobicia

Poniedziałek, 11-07-2016
Ustrzyki Dolne
Dwóch młodych mężczyzn odpowie za pobicie mieszkańca Ustrzyk Dolnych. Zostali oni zatrzymani przez policjantów na gorącym uczynku. Usłyszeli już zarzuty popełnienia przestępstwa.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Lipiec
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie