Twoja komenda

Wydarzenia

Odpowie za uprawę konopi

Poniedziałek, 30-05-2016
Ustrzyki Dolne
Nielegalną uprawę roślin konopi indyjskich ujawnili ustrzyccy policjanci w jednym z domów w gminie Czarna. Uprawa należała do 25-latka. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Policyjne działania "Boże Ciało 2016"

Środa, 25-05-2016
Ustrzyki Dolne
Policjanci rozpoczynają dziś działania pod kryptonimem "Boże Ciało 2016". Policyjna akcja będzie trwała do niedzieli 29 maja. Jej głównym celem jest troska o bezpieczeństwo podróżujących drogami Podkarpacia.

Przedszkolaki z wizytą w komendzie

Piątek, 20-05-2016
Ustrzyki Dolne
Wczoraj dzieci z Przedszkola nr 2 w Ustrzykach Dolnych odwiedziły komendę. Nie obyło się bez wielu pytań maluchów, dotyczących codziennej pracy policjanta i zwiedzania siedziby ustrzyckich funkcjonariuszy.

Przebudowa mostu w Wojtkowej

Czwartek, 19-05-2016
Ustrzyki Dolne
Od dnia 20 maja w Wojtkowej rozpocznie się przebudowa mostu przez rzekę Wiar na drodze wojewódzkiej nr 890 Kuźmina- Krościenko. Podczas prac budowlano-montażowych, ruch na tym odcinku drogi odbywał się będzie wahadłowo. Apelujemy do kierowców o ostrożność i jazdę zgodnie z tymczasowym oznakowaniem.

Uciekał przed policjantami, miał 2,8 promila

Wtorek, 17-05-2016
Ustrzyki Dolne
Wczoraj po godz. 16 policjanci ruchu drogowego ustrzyckiej komendy zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który jechał pijany samochodem marki Volkswagen. Mężczyzna po zatrzymaniu samochodu wysiadł z niego i zaczął uciekać. Został jednak zatrzymany. Badanie wykazało u niego 2,85 promila alkoholu w organizmie.

Trwają poszukiwania zaginionego mężczyzny

Piątek, 13-05-2016
Ustrzyki Dolne
Policjanci kontynuują poszukiwania zaginionego pod koniec kwietnia 27-letniego mieszkańca Nowego Folwarku. Wczoraj sprawdzono masyw górski Orlik przy cmentarzu w Brzegach Dolnych, przy którym znaleziono należący do mężczyzny samochód. Niestety, nadal nie wiadomo, co stało się z jego właścicielem.

Działania "Trzeźwy Poranek"

Poniedziałek, 09-05-2016
Ustrzyki Dolne
Policjanci ustrzyckiej komendy podczas dzisiejszych działań „Trzeźwy Poranek” zatrzymali dwoje kierujących pojazdami, którzy pili wcześniej alkohol. Ideą tej cyklicznej akcji jest kontrola stanu trzeźwości kierujących i eliminowanie tych, którzy stwarzają zagrożenie w ruchu drogowym.

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Sobota, 07-05-2016
Ustrzyki Dolne
Policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego ustrzyckiej komendy przeprowadzili wczoraj Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie ze szkoły w Ustjanowej i Ustrzykach Dolnych, oni będą reprezentować powiat bieszczadzki w wojewódzkim turnieju.
Drużyna reprezentująca ustrzycką komendę Policji zajęła III miejsce w rywalizacji ratowników policyjnych na szczeblu wojewódzkim. W piątek przeprowadzono eliminacje do Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Tragiczny wypadek w lesie

Czwartek, 05-05-2016
Ustrzyki Dolne
Do tragicznego wypadku przy wycince drzew doszło wczoraj po południu w miejscowości Łodyna. 22-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego został uderzony przez spadające drzewo. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60-letnim Stanisławem Małką, mieszkańcem Woli Obszańskiej. Mężczyzna 2 marca br. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 28-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Maj
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie