Twoja komenda

Wydarzenia

Zdjęcie:... W siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się spotkanie z dziennikarzami dotyczące podpisania umowy o współpracy w sprawie uruchomienia telefonu bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych. W spotkaniu wzięli udział: Dawid Lasek - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, insp. Jan Lach - Zastępca Komendanta Głównego Policji oraz dr Wojciech Fedyk - Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Wakacje 2016. Dbamy o bezpieczeństwo.

Piątek, 24-06-2016
Ustrzyki Dolne
Dla dzieci i młodzieży rozpoczęły się wakacje, dla policjantów rozpoczął się czas wielu przedsięwzięć związanych z wypoczynkiem najmłodszych.

Akcja "Młody Bohater"

Niedziela, 19-06-2016
Ustrzyki Dolne
Akcja „Młody Bohater” to nowa inicjatywa Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, która służy nagradzaniu i promowaniu godnych naśladowania postaw wśród dzieci i młodzieży. Nagroda „Młody Bohater” będzie wręczana dzieciom, które ocaliły, bądź aktywnie przyczyniły się do ocalenia życia innych osób. Niezależnie od tego, czy udzieliły one pomocy osobie nieprzytomnej, wezwały służby ratunkowe, czy po prostu zaalarmowały o niebezpieczeństwie, ich dzielność i opanowanie zasługują na nagrodę.

Z wizytą w przedszkolu

Wtorek, 14-06-2016
Ustrzyki Dolne
Czy można wpuścić do domu obcą osobę? Czy można rozmawiać z nieznajomym? Jak bezpiecznie podróżować samochodem? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań były tematem spotkania policjantów z dziećmi z Przedszkola nr 2 w Ustrzykach Dolnych.

Ćwiczenia obronne w Bieszczadach

Wtorek, 14-06-2016
Ustrzyki Dolne
W sobotę, w Ośrodku Szkolenia Górskiego w Trzciańcu i na zaporze wodnej w Solinie przeprowadzono epizody praktyczne Regionalnego Ćwiczenia Obronnego. W ćwiczeniach brali udział żołnierze, funkcjonariusze służb mundurowych, w tym policji oraz członkowie Związku Strzeleckiego "Strzelec".

Spadł z roweru

Poniedziałek, 13-06-2016
Ustrzyki Dolne
Ustrzyccy policjanci pracowali w Lutowiskach na miejscu zdarzenia z udziałem rowerzysty. Mężczyzna spadł z roweru i doznał poważnych obrażeń. Do szpitala został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

Apel o rozwagę nad wodą

Poniedziałek, 13-06-2016
Ustrzyki Dolne
Do rozpoczęcia wakacji pozostało jeszcze kilka tygodni, ale coraz ładniejsza aura sprawia, że chętniej wypoczywamy nad wodą. Tymczasem by wypoczynek ten nie zmienił się w tragedię, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad i zabrać ze sobą nad wodę również zdrowy rozsądek.

Działania "GRANICA"

Wtorek, 07-06-2016
Ustrzyki Dolne
Na drogach powiatu bieszczadzkiego policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej przeprowadzili działania „Granica 2016”. To kolejna akcja prowadzona w ramach wzajemnego współdziałania służb. Zadaniem funkcjonariuszy było m.in. kontrolowanie stanu technicznego pojazdów poruszających się w terenie przygranicznym.

Dni Rodziny w Lutowiskach

Wtorek, 07-06-2016
Ustrzyki Dolne
W niedzielę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych wzięli udział w Gminnych Dniach Rodziny w Lutowiskach. Festyn był okazją do zapoznania się z pracą policjantów. Najmłodsi wzięli udział w konkursie.

Policjanci w "Promyku Nadziei"

Poniedziałek, 06-06-2016
Ustrzyki Dolne
Dzień Dziecka to święto obchodzone co roku 1 czerwca. Dzień Matki obchodzimy 26 maja. W tym roku te dwa ważne święta zostały połączone razem w ustrzyckim „Promyku Nadziei”. Jak co roku uczestniczyły w nim dzieci i ich rodziny. Oprócz zabaw i quizów, nie zabrakło prezentów, słodyczy, były konkursy i konkurencje z nagrodami.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Czerwiec
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie