Twoja komenda

Wydarzenia

Dzień Bezpiecznego Internetu

Wtorek, 09-02-2016
Ustrzyki Dolne
Policjanci w całym kraju włączają się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu, który w tym roku obchodzony jest 9 lutego. Tegorocznym obchodom towarzyszy hasło: "Lepszy internet zależy od Ciebie!". Podczas spotkań informacyjno-edukacyjnych funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w sieci.

Policyjne działania "Trzeźwy poranek"

Poniedziałek, 08-02-2016
Ustrzyki Dolne
Stan trzeźwości 255 kierujących przebadali wczoraj ustrzyccy policjanci w ramach "Trzeźwego poranka". Działania prowadzone były od godz. 4 do 10 na drogach całego Podkarpacia. Wszyscy przebadani na terenie powiatu bieszczadzkiego byli trzeźwi.
W Komendzie Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych odbyły się szkolenia dla dyrektorów, nauczycieli, pedagogów, pracowników placówek oświatowych, które prowadził policyjny negocjator. Tematem były zasady postępowania na wypadek wtargnięcia napastnika na teren szkoły. Uczestnicy szkoleń podkreślali, że temat jest wyjątkowo ważny, wciąż aktualny i należy go szeroko omawiać.

Spotkania konsultacyjne w sprawie "Map zagrożeń"

Czwartek, 04-02-2016
Ustrzyki Dolne
W Komendzie Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych odbyły się konsultacje społeczne dotyczące założeń "Powiatowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa". Poza policją uczestniczyli w nich przedstawiciele samorządów terytorialnych i służb, które odpowiadają za bezpieczeństwo w powiecie bieszczadzkim.

2015 rok na drogach Podkarpacia - było bezpieczniej

Niedziela, 24-01-2016
Ustrzyki Dolne
Policjanci wstępnie podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach Podkarpacia w 2015 r. To kolejny rok, w którym spadła liczba zabitych. Mniej było też wypadków i rannych w tych zdarzeniach.

Sprawca włamań ustalony

Czwartek, 21-01-2016
Ustrzyki Dolne
Policjanci wydziału kryminalnego ustrzyckiej komendy ustalili i zatrzymali sprawcę włamań, do których doszło w ostatnim czasie na terenie Ustrzyk Dolnych. 24-letni mężczyzna przyznał się do winy i usłyszał już zarzuty.
Aż 72 osoby zmarły od listopada 2015 roku z powodu wychłodzenia organizmu. Od września 2015 roku 29 osób śmiertelnie zatruło się czadem. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz służby podległe apelują o rozwagę, ostrożność i reagowanie na los tych, którzy potrzebują pomocy.

Bezpieczeństwo podczas zimowego wypoczynku

Piątek, 15-01-2016
Ustrzyki Dolne
Nadchodzą ferie zimowe. Chociaż ferie w naszym województwie zaczynają się w lutym, to jednak policjanci już rozpoczynają spotkania z dziećmi i młodzieżą. Funkcjonariusze będą informować młodzież, jak uniknąć zagrożeń, oraz jak ich samemu nie powodować. W bieżącym roku ferie zimowe dla dzieci i młodzieży szkolnej odbędą się w różnych terminach dla poszczególnych województw od 18 stycznia do 28 lutego. W woj. podkarpackim będą trwały od 15 lutego do 28 lutego br.

Spotkanie z seniorami

Poniedziałek, 11-01-2016
Ustrzyki Dolne
W czwartek odbyło się spotkanie z członkami Klubu Seniora „Radość Życia” w Ustrzykach Dolnych. Uczestnicy mogli dowiedzieć się, jak ustrzec się przed rozmaitymi zagrożeniami, a w szczególności oszustwami dokonywanymi przez fałszywych wolontariuszy, lub metodą "na wnuczka", czy "na policjanta" itp.
10 stycznia już po raz dwudziesty czwarty policjanci zaangażują się w zapewnienie porządku podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spokój podczas Finału zależy także od stosowania się do zasad bezpieczeństwa przez osoby, które w nim uczestniczą. Pamiętajmy o bezpieczeństwie dzieci i osób starszych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Katarzyny Kuczek, 37-letniej mieszkanki Brzózy Królewskiej. Zaginiona 14 stycznia 2016 r. rano wyszła z domu udając się do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
10
Luty
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie