Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie po raz kolejny zorganizowali spotkanie, którego wiodącym tematem był problem „cyberprzemocy” pojawiający się wśród nastolatków. W poniedziałek odbyła się pogadanka z młodzieżą oraz uczniami starszych klas szkoły w Połomi.
Pracownicy sanepidu wraz ze strzyżowskimi policjantami przeprowadzili kontrolę w ośrodku wypoczynkowym w Pstrągowej. Celem wizyty była ocena stanu miejsc przebywania dzieci i młodzieży podczas zimowego wypoczynku.
Policjanci ze Strzyżowa zatrzymali 36-latka, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a mimo to zdecydował się na jazdę samochodem. Dwaj funkcjonariusze wydziału kryminalnego udaremnili dalszą jazdę mężczyźnie, mimo że byli poza godzinami służby.

¾ Polaków ma zaufanie do Policji

Wtorek, 27-01-2015
Strzyżów
Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.

Policjanci zatrzymali podejrzanego o pedofilię

Czwartek, 22-01-2015
Strzyżów
Policjanci ze Strzyżowa zatrzymali podejrzanego o pedofilię. Mężczyźnie postawiono zarzut uprowadzenia oraz obcowania płciowego z nieletnią. Sąd tymczasowo aresztował 36-latka na 3 miesiące.

Odprawa roczna strzyżowskich policjantów

Czwartek, 22-01-2015
Strzyżów
20 stycznia 2015r. strzyżowscy policjanci wzięli udział w rocznej odprawie, której przewodniczył Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Andrzej Sabik. Celem narady było podsumowanie rezultatów całorocznej pracy funkcjonariuszy strzyżowskiej komendy. Przedstawiono również priorytety polskiej Policji na 2015 rok.

Działania "Pieszy" w powiecie strzyżowskim

Środa, 21-01-2015
Strzyżów
Wraz nadejściem zimowej aury policjanci odnotowują więcej zdarzeń z udziałem pieszych. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo pieszych, wczoraj od rana, strzyżowscy policjanci prowadzili działania pod kryptonimem „Pieszy”.

Rok 2014 bardziej bezpieczny

Niedziela, 18-01-2015
Strzyżów
Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.

Wypadek w Lubli - 13 osób rannych

Poniedziałek, 12-01-2015
Strzyżów
Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło dziś, około godz. 13.30 w miejscowości Lubla. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarowego tira wyjeżdżając z łuku drogi najprawdopodobniej nie zdążył zareagować na stojące na czerwonym świetle pojazdy. Podczas hamowania zjechał na przeciwległy pas zajeżdżając drogę prawidłowo jadącemu w kierunku Rzeszowa busowi.

XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Poniedziałek, 12-01-2015
Strzyżów
Policjanci strzyżowskiej komendy aktywnie włączyli się w organizację XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spotkali się z szefami sztabu WOŚP przekazując cenne informacje o zagrożeniach, na jakie mogą być narażeni wolontariusze. Zwrócili uwagę, czego powinni unikać, by bezpiecznie zebrać środki pieniężne.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Nisku poszukują zaginionego Jakuba Pliszki, 16-letniego mieszkańca Zarzecza. Jakub Pliszka zaginął 27 stycznia 2015 roku. Około godz.13.30, wracając ze...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Roberta Surowca 29– letniego mieszkańca Lipska, gmina Narol. Robert Surowiec poszukiwany jest na podstawie Listu Gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Styczeń
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie