Twoja komenda

Wydarzenia

Śmiertelne potrącenie pieszego w Wyżnem

Środa, 01-10-2014
Strzyżów
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, który wydarzył się w Wyżnem na drodze powiatowej relacji Wyżne-Czudec. Kierujący mazdą potrącił mężczyznę. Mimo reanimacji 46-letni pieszy zmarł.
„SOS dla bezpieczeństwa” - to temat debaty społecznej zorganizowanej przez strzyżowskich policjantów. W debacie, która odbyła się w Liceum Ogólnokształcącym w Strzyżowie, udział wzięli uczniowie, nauczyciele i policjanci.

Komendant czytał dzieciom

Wtorek, 30-09-2014
Strzyżów
W odpowiedzi na zaproszenie Biblioteki Publicznej w Strzyżowie, komendant strzyżowskiej Policji czytał dzieciom bajkę. Ponad 60 dzieci z zainteresowaniem słuchało opowieści komendanta. Spotkanie zorganizowano w ramach ogólnopolskiego programu "Dzień Głośnego Czytania".

Pożar samochodu w Babicy

Poniedziałek, 29-09-2014
Strzyżów
Policjanci interweniowali w związku z pożarem samochodu. Pojazd zapalił się podczas jazdy, kierujący nie był w stanie sobie poradzić sam z ugaszeniem ognia. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Podsumowanie działań "Alkohol i narkotyki"

Poniedziałek, 29-09-2014
Strzyżów
Wczoraj na terenie powiatu strzyżowskiego policjanci prowadzili działania „Alkohol i narkotyki”. Ich celem było eliminowanie z dróg nietrzeźwych kierowców oraz tych, którzy usiedli za kierownicą pod wpływem narkotyków. Wśród 122 skontrolowanych kierujących znalazła się jedna osoba, która jechała pod wpływem alkoholu. Nie ujawniono kierowców pod wpływem narkotyków.

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Piątek, 26-09-2014
Strzyżów
Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Strzyżowa podejrzanych o posiadanie narkotyków. Okazało się, że jeden z mężczyzn nie tylko posiadał, ale również uprawiał konopie. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.
W związku ze zbliżającym się terminem nadsyłania prac, przypominamy o trwającym konkursie pod hasłem "Bezpieczne wakacje 2014". Jest to konkurs zorganizowany w ramach profilaktyki społecznej. Na prace plastyczne oraz spoty filmowe czekamy do 15 października 2014 roku.

Niebezpieczne znalezisko

Wtorek, 16-09-2014
Strzyżów
Pocisk, prawdopodobnie z czasów II wojny światowej został odnaleziony w Gogołowie. Policjanci zabezpieczają miejsce znaleziska. Wkrótce pociskiem zajmą się saperzy, którzy zabiorą i zneutralizują niewybuch.

"Trzeźwy poranek" w powiecie strzyżowskim

Poniedziałek, 15-09-2014
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci dziś rano przeprowadzili akcję "Trzeźwy poranek". Są to kolejne wzmożone działania podejmowane przez funkcjonariuszy mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach. Policjanci kontrolowali przede wszystkim trzeźwość kierowców, a także zwracali uwagę na wykroczenia w ruchu drogowym. Wśród 283 skontrolowanych pojazdów znalazła się jedna osoba, która jechała pod wpływem alkoholu.

Bezpieczna droga do szkoły

Piątek, 12-09-2014
Strzyżów
Od początku września strzyżowscy policjanci uczą dzieci bezpiecznego poruszania się po drogach. Po zajęciach teoretycznych funkcjonariusze przeprowadzają z uczniami klas I praktyczną naukę przekraczania jezdni. Dzisiaj policjanci odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Strzyżowie oraz w Brzeżance.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Październik
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie