Twoja komenda

Wydarzenia

O tym, czym są dopalacze i jak działają na organizm człowieka, rozmawiali policjanci z młodzieżą w trakcie debaty społecznej „Szkoła wolna od dopalaczy”. W dyskusji na temat środków psychoaktywnych uczestniczyli m.in. przedstawiciele władzy, poradni, sanepidu, nauczyciele, pedagodzy i lekarz.
W dniach 25 listopada – 10 grudnia 2015 roku trwały będą obchody międzynarodowej kampanii zatytułowanej "16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet". Z uwagi na znaczenie problematyki przemocy w rodzinie, ze szczególnym uwzględnieniem przemocy wobec kobiet, dla kondycji polskiego społeczeństwa, podmiotem wspierającym obchody ogólnopolskie, ale także regionalne i lokalne inicjatywy organizowane w ramach kampanii, będzie również polska policja.

E-usługa "Historia pojazdu"

Wtorek, 24-11-2015
Strzyżów
Osoby planujące zakup samochodu, motocykla lub innego pojazdu zarejestrowanego w Polsce mają możliwość samodzielnie i bezpłatnie uzyskać dane dotyczące jego stanu technicznego oraz wiarygodności oferty sprzedaży. W tym celu należy wprowadzić podstawowe dane pojazdu do formularza przygotowanego na stronie www.historiapojazdu.gov.pl

Polacy darzą policję dużym zaufaniem

Wtorek, 24-11-2015
Strzyżów
67 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów - to wyniki II edycji Badania spójności społecznej zrealizowanego przez Główny Urząd Statystyczny w I połowie 2015 r. na blisko 14 tys. osób. Z ankiety wynika, że Policja obok straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i wojska cieszy się dużym zaufaniem społecznym.

Śmiertelny wypadek w Baryczce

Czwartek, 19-11-2015
Strzyżów
W Baryczce Audi A6 uderzyło w przystanek. W wypadku zginął kierowca samochodu. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Spotkanie z "Uniwersytetem Trzeciego Wieku"

Środa, 18-11-2015
Strzyżów
Bezpieczeństwo osób starszych - było tematem spotkania zorganizowanego w Domu Kultury „Sokół” w Strzyżowie. Prelekcja skierowana była do studentów „Strzyżowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku”.
Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu strzyżowskiego, który odpowie za uprawę i posiadanie narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 1 kilogram marihuany, a w pojeździe niewielką ilość amfetaminy. Za popełnione czyny grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Policjanci na spotkaniu z rodzicami

Piątek, 13-11-2015
Strzyżów
Policjanci ze strzyżowskiej komendy prowadzą spotkania i rozmowy profilaktyczne z rodzicami. Wczoraj takie spotkanie odbyło się w Zespole Szkół Technicznych w Strzyżowie. Głównym jego tematem była profilaktyka uzależnień oraz szkodliwość działania dopalaczy.

„Alkohol - ograniczona dostępność"

Czwartek, 12-11-2015
Strzyżów
Podkarpacka Policja wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie prowadzi działania profilaktyczne pod nazwą „Alkohol - ograniczona dostępność”. W ramach tej akcji kontrolowane są miejsca sprzedaży i podawania napojów alkoholowych w zakresie przestrzegania przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Święto Niepodległości w Strzyżowie

Czwartek, 12-11-2015
Strzyżów
Święto Niepodległości jest najważniejszym polskim świętem narodowym. W 97 rocznicę Odzyskania Niepodległości, ulicami Strzyżowa w uroczystym pochodzie przeszli samorządowcy, służby mundurowe, uczniowie szkół oraz mieszkańcy miasta.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 31-letniego Grzegorza Słomianego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Słomiany poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Listopad
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie