Twoja komenda

Wydarzenia

Karambol z udziałem 5 pojazdów w Lutczy

Piątek, 22-05-2015
Strzyżów
Dziś policjanci interweniowali w związku z groźnie wyglądającym zdarzeniem drogowym, które miało miejsce w Lutczy. Wskutek zderzenia hyundaia, renaulta, forda, skody oraz autobusu jedna osoba trafiła do szpitala. Policja apeluje do kierujących o rozwagę i szczególną ostrożność.

Zderzenie dwóch osobówek w Twierdzy

Środa, 20-05-2015
Strzyżów
Funkcjonariusze pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Twierdzy. Osobowy seat zderzył się czołowo z volkswagenem. Sprawca zdarzenia trafił do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Działania "Prędkość"

Wtorek, 19-05-2015
Strzyżów
Wczoraj strzyżowscy policjanci prowadzili działania „Prędkość”. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na przypadki przekraczania dozwolonej prędkości. Akcja trwała od godz. 10 do godz. 18. Policja przypomina - od 18 maja obowiązują znacznie surowsze kary dla osób nieprzestrzegających przepisów ruchu drogowego.
14 maja 2015 roku w Strzyżowskim Domu Kultury „Sokół” odbył się etap powiatowy VI Wojewódzkiego Przeglądu Małych Form Teatralnych pod hasłem „Porozmawiajmy o uzależnieniach”, adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Organizatorem konkursu była Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Strzyżowie. VI Wojewódzki Przegląd Małych Form Teatralnych został objęty Patronatem Honorowym przez Starostę Strzyżowskiego Roberta Godka.

Nowe przepisy dotyczące kierowców

Niedziela, 17-05-2015
Strzyżów
Od 18 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym. Służbom kontrolnym oraz sądom dano w ten sposób nowe instrumenty, które powinny w jeszcze większym stopniu zdyscyplinować kierujących pojazdami do przestrzegania przepisów.

Zmiany przepisów dotyczących przewożenia dzieci

Niedziela, 17-05-2015
Strzyżów
Zmieniają się przepisy dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach. Niektóre wymagania zostały zaostrzone, a część z nich uległa złagodzeniu. Kiedy dziecko powinno jechać w foteliku, a kiedy wystarczy przypiąć je pasami? Odpowiedź na to i inne pytania, związane z bezpiecznym przewożeniem najmłodszych, przedstawiamy w artykule.

Ford i bmw zderzyły się w Lutczy

Czwartek, 14-05-2015
Strzyżów
Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Lutczy. Osobowy ford zderzył się z bmw. Na szczęście żaden z kierujących nie odniósł poważnych obrażeń.
W piątek przy Domu Kultury „Sokół” w Strzyżowie odbył się finał eliminacji powiatowej Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju rywalizowało 19 reprezentacji drużyn szkół podstawowych i 12 reprezentacji drużyn gimnazjum. W klasyfikacji drużynowej wśród gimnazjów bezkonkurencyjni okazali się uczniowie z Lutczy. Natomiast wśród szkół podstawowych na podium uplasowali się uczniowie za Szkoły Podstawowej w Czudcu.

Pożegnanie z mundurem

Niedziela, 10-05-2015
Strzyżów
W Komendzie Powiatowej Policji w Strzyżowie odbyło się uroczyste pożegnanie policjantów odchodzących na emeryturę. Komendant Powiatowy Policji w Strzyżowie nadkom. Zenon Wierzchowski wraz z kadrą kierowniczą jednostki podziękował za dotychczasową służbę.

Wypadek w Wyżnem

Niedziela, 10-05-2015
Strzyżów
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Wyżnem. Osobowy renault dachował, po czym zatrzymał się w przydrożnym rowie. W wypadku ucierpiała 3-osobowa rodzina.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Maj
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie