Twoja komenda

Wydarzenia

Życzenia świąteczne

Piątek, 18-04-2014
Strzyżów
Najserdeczniejsze życzenia, pełnych wiosennej radości i nadziei Świąt Wielkanocnych w imieniu Policjantek, Policjantów i Pracowników Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie Wszystkim Mieszkańcom Powiatu Strzyżowskiego składa Komendant Powiatowy Policji w Strzyżowie mł. insp. Robert Makowiec

Działania "WIELKANOC 2014"

Czwartek, 17-04-2014
Strzyżów
W piątek podkarpaccy policjanci rozpoczną działania "WIELKANOC - 2014". Funkcjonariusze w sposób szczególny nadzorować będą drogi województwa. Działania mają zapewnić maksimum bezpieczeństwa pieszym i kierowcom, podczas wzmożonego ruchu związanego z podróżami świątecznymi. Ich celem jest również zminimalizowanie liczby zdarzeń drogowych, ich skutków oraz maksymalne podniesienie płynności ruchu.

Wypadek w Wyżnem

Środa, 16-04-2014
Strzyżów
W Wyżnem na drodze krajowej nr 9 zderzyły się 3 pojazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.
Wczoraj na obiektach Domu Kultury "SOKÓŁ" w Strzyżowie odbył się powiatowy finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju wzięło udział 23 reprezentacje, w tym 14 ze szkół podstawowych i 9 z gimnazjów z powiatu strzyżowskiego.

Bezpieczne Święta Wielkanocne

Piątek, 11-04-2014
Strzyżów
Nadchodzące Święta to czas kiedy zwiększa się ilość osób robiących zakupy. W wielu sklepach panuje tłok. W okresie przedświątecznym i świątecznym na naszych drogach pojawi się też więcej samochodów. Oprócz podejmowanych działań, mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców powiatu strzyżowskiego apelujemy, przypominamy i ostrzegamy.

Nie dajmy się okraść!

Wtorek, 08-04-2014
Strzyżów
Policjanci poszukują sprawców włamań do domów. Łupem złodziei padają pieniądze oraz wartościowa biżuteria. Policja apeluje do właścicieli o ostrożność i większy nadzór nad swoim majątkiem.

Zmodernizowane banknoty już w obiegu

Poniedziałek, 07-04-2014
Strzyżów
Narodowy Bank Polski wprowadził dziś do obiegu pierwsze banknoty ze zmodernizowanymi zabezpieczeniami. Zmienione banknoty o nominałach 10, 20, 50 i 100 zł będą zastępowały zniszczone lub uszkodzone banknoty wycofywane z obiegu w ramach standardowych operacji zasilających banki komercyjne w gotówkę. Wszystkie obecnie używane banknoty bezterminowo pozostają prawnym środkiem płatniczym.

Zatrzymany nietrzeźwy motorowerzysta

Piątek, 04-04-2014
Strzyżów
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Rzeszowa pełniący służbę na drogach powiatu strzyżowskiego zatrzymali w Wyżnem mężczyznę, który kierował motorowerem mając prawie 2.5 promila alkoholu w organizmie. Nietrzeźwy 25-latek przewoził pasażerkę w ciąży, nie miał też dokumentów wymaganych podczas kontroli. Obydwoje nie mieli hełmów ochronnych.

Dzieci z wizytą u strzyżowskich policjantów

Czwartek, 03-04-2014
Strzyżów
Uczniowie z Miejskiego Zespołu Szkół w Strzyżowie odwiedzili dzisiaj strzyżowską komendę. Dzieci zwiedziły budynek komendy i miały możliwość przyjrzenia się z bliska pracy policjantów. Młodzi goście mogli zobaczyć radiowóz oraz policyjne wyposażenie.

Tymczasowy areszt dla 18-latka

Wtorek, 01-04-2014
Strzyżów
Sąd na wniosek Policji i prokuratury podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 18-latka, który na swoim koncie ma usiłowanie rozboju na taksówkarzu, kradzież pojazdu, biżuterii i telefonu komórkowego. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Najbliższe trzy miesiące spędzi w odosobnieniu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Tadeusza Adamczyka, 52-letniego mieszkańca Rzeszowa. Tadeusz Adamczyk w styczniu 2012 roku wyjechał do Londynu. Do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Marka Chamielca, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Marek Chamielec poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
20
Kwiecień
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie