Twoja komenda

Wydarzenia

Niebezpieczne znalezisko

Wtorek, 16-09-2014
Strzyżów
Pocisk, prawdopodobnie z czasów II wojny światowej został odnaleziony w Gogołowie. Policjanci zabezpieczają miejsce znaleziska. Wkrótce pociskiem zajmą się saperzy, którzy zabiorą i zneutralizują niewybuch.

"Trzeźwy poranek" w powiecie strzyżowskim

Poniedziałek, 15-09-2014
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci dziś rano przeprowadzili akcję "Trzeźwy poranek". Są to kolejne wzmożone działania podejmowane przez funkcjonariuszy mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach. Policjanci kontrolowali przede wszystkim trzeźwość kierowców, a także zwracali uwagę na wykroczenia w ruchu drogowym. Wśród 283 skontrolowanych pojazdów znalazła się jedna osoba, która jechała pod wpływem alkoholu.

Bezpieczna droga do szkoły

Piątek, 12-09-2014
Strzyżów
Od początku września strzyżowscy policjanci uczą dzieci bezpiecznego poruszania się po drogach. Po zajęciach teoretycznych funkcjonariusze przeprowadzają z uczniami klas I praktyczną naukę przekraczania jezdni. Dzisiaj policjanci odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Strzyżowie oraz w Brzeżance.
W najbliższą środę rusza kampania informacyjna skierowana do osób szukających pracy za granicą - "Praca za granicą? Nie bierz kota w worku. Sprawdź swojego przyszłego pracodawcę". Jej inicjatorem jest Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, a jednym z partnerów jest Policja. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego.
Z dniem 8 września br. podinsp. Antoni Stojak został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Strzyżowie. Rozkaz podpisał Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Zdzisław Stopczyk.

Z myślą o bezpieczeństwie dzieci i młodzieży

Piątek, 05-09-2014
Strzyżów
Policjanci wzięli udział w pokazie mającym na celu propagowanie bezpieczeństwa, zorganizowanym w miejscowości Stępina. Spotkanie było również okazją do zapoznania się z pracą policjantów. Jego uczestnicy mieli możliwość obejrzenia radiowozu i policyjnego sprzętu.
Mniej wypadków, mniej osób rannych i mniej zatrzymanych nietrzeźwych kierowców - taki jest wstępny bilans wakacyjnych miesięcy 2014 roku. Strzyżowscy policjanci wstępnie podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach naszego powiatu w czasie tegorocznych wakacji.

Wpadł z nielegalnym tytoniem

Środa, 03-09-2014
Strzyżów
Kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna grozi 51-letniemu mężczyźnie, u którego strzyżowscy policjanci znaleźli nielegalny tytoń. Zabezpieczono 17 kg suszu tytoniowego bez polskich znaków akcyzy.

Mistrzostwa w ratownictwie drogowym

Poniedziałek, 01-09-2014
Strzyżów
Wczoraj na terenie powiatu strzyżowskiego odbyły się XV Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Ratownictwie Drogowym PZM oraz XXXIV Zlot Ratowników Drogowych PZM. W zmaganiach wzięło udział 11 drużyn z terenu województwa podkarpackiego. W działania włączyła się również Policja.

„Ostatni weekend wakacji – 2014”

Piątek, 29-08-2014
Strzyżów
W ostatni wakacyjny weekend policjanci spodziewają się wzmożonego ruchu na drogach. W związku z tym od dzisiaj do 31 sierpnia br. prowadzona będzie policyjna akcja „Ostatni weekend wakacji – 2014”. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących po drogach naszego województwa, kierowcy muszą liczyć się z częstszymi kontrolami.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
17
Wrzesień
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie