Twoja komenda

Wydarzenia

Wpadł z nielegalnym tytoniem

Środa, 03-09-2014
Strzyżów
Kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna grozi 51-letniemu mężczyźnie, u którego strzyżowscy policjanci znaleźli nielegalny tytoń. Zabezpieczono 17 kg suszu tytoniowego bez polskich znaków akcyzy.

Mistrzostwa w ratownictwie drogowym

Poniedziałek, 01-09-2014
Strzyżów
Wczoraj na terenie powiatu strzyżowskiego odbyły się XV Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Ratownictwie Drogowym PZM oraz XXXIV Zlot Ratowników Drogowych PZM. W zmaganiach wzięło udział 11 drużyn z terenu województwa podkarpackiego. W działania włączyła się również Policja.

„Ostatni weekend wakacji – 2014”

Piątek, 29-08-2014
Strzyżów
W ostatni wakacyjny weekend policjanci spodziewają się wzmożonego ruchu na drogach. W związku z tym od dzisiaj do 31 sierpnia br. prowadzona będzie policyjna akcja „Ostatni weekend wakacji – 2014”. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących po drogach naszego województwa, kierowcy muszą liczyć się z częstszymi kontrolami.

Bezpiecznie w drodze do szkoły

Czwartek, 28-08-2014
Strzyżów
Zbliża się koniec wakacji i powrót do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, zwłaszcza tych, które pierwszy raz założą szkolne tornistry, apelujemy do rodziców by przypomnieli swoim pociechom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 1 września startuje policyjna akcja "Bezpieczna droga do szkoły".
Od 31 sierpnia br. każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, będzie musiał używać elementów odblaskowych.

Nietrzeźwy w "Trzeźwy Poranek"

Poniedziałek, 25-08-2014
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci przeprowadzili akcję "Trzeźwy poranek". Były to kolejne wzmożone działania podejmowane przez funkcjonariuszy mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach. Policjanci kontrolowali przede wszystkim trzeźwość kierowców, a także zwracali uwagę na wykroczenia w ruchu drogowym.

Uderzył sąsiada widłami

Poniedziałek, 25-08-2014
Strzyżów
Policjanci wyjaśniają okoliczności sąsiedzkiej awantury, podczas której jeden z sąsiadów ugodził drugiego widłami. Mężczyźni trafili do szpitala.

Pomoc dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

Poniedziałek, 25-08-2014
Strzyżów
Jeżeli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem – Pamiętaj! Możesz otrzymać bezpłatną pomoc.

Dziś policyjne działania "Prędkość"

Piątek, 22-08-2014
Strzyżów
Już od godzin porannych policjanci prowadzą na drogach naszego powiatu działania pod nazwą „Prędkość”. Funkcjonariusze w trakcie ich trwania będą zwracać szczególną uwagę, czy kierujący stosują się do przestrzegania ograniczeń prędkości.

Błędy rowerzystów to poważne wykroczenia

Piątek, 22-08-2014
Strzyżów
Jazda po chodniku i przejeżdżanie przez przejścia dla pieszych to najczęściej popełniane przez rowerzystów wykroczenia. Są to zachowania zabronione, o czym często rowerzyści nie wiedzą. Niewiedza nie jest jednak żadną okolicznością łagodzącą - policjanci karzą rowerzystów za te naruszenia przepisów.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Andrzeja Wierzbickiego, 65-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Andrzej Wierzbicki w lipcu br. wyjechał z Rzeszowa...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
3
Wrzesień
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie