Twoja komenda

Wydarzenia

Areszt za usiłowanie rozboju

Piątek, 03-07-2015
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie rozboju. 23-letni mężczyzna grożąc przedmiotem przypominającym broń próbował zmusić pracownicę stacji paliw do wydania alkoholu. Sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy.

Utrudnienia w ruchu związane z wyścigiem kolarskim

Poniedziałek, 29-06-2015
Strzyżów
Przypominamy, iż w dniu 01.07.2015r. na drogach Podkarpacia wystąpią utrudnienia w ruchu związane z 26 Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim „Solidarności” i Olimpijczyków. Trasa II etapu będzie prowadzić ze Strzyżowa przez teren powiatu brzozowskiego do Krosna. W związku z wyścigiem wystąpią utrudnienia w ruchu. Policjanci będą zabezpieczali trasy przemieszczania się kolumny kolarskiej.

Zatrzymany za włamanie do sklepu

Piątek, 26-06-2015
Strzyżów
Policjanci ze strzyżowskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 44-latka, który jednej nocy, dwukrotnie próbował włamać się do różnych sklepów. Za trzecim razem włamał się do sklepu spożywczego, skąd zabrał alkohol i papierosy. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty usiłowania włamania oraz zarzut kradzieży z włamaniem. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Działania "Bezpieczne wakacje 2015"

Czwartek, 25-06-2015
Strzyżów
Od jutra strzyżowscy policjanci rozpoczynają działania pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2015”. W okresie wakacyjnego wypoczynku funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem podróżujących drogami powiatu strzyżowskiego. Wszystko po to, by czas wolny spędzony na terenie powiatu, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych upłynął bezpiecznie i spokojnie. Do 31 sierpnia br. Policjanci będą zwracać szczególną uwagę zarówno na kierujących, jak i na pieszych uczestników ruchu. Apelujemy zatem do kier

Wypadek na drodze krajowej nr 19

Środa, 24-06-2015
Strzyżów
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Lutczy. Kierowca seata zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z citroenem. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Konkurs "Policja przyszłości"

Wtorek, 23-06-2015
Strzyżów
"Policja przyszłości" to konkurs plastyczno-literacki adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji oraz Stowarzyszenie Producentów Radiowych. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia.

Sprawca włamania do apteki zatrzymany

Piątek, 19-06-2015
Strzyżów
Policjanci ze strzyżowskiego wydziału kryminalnego zatrzymali na gorącym uczynku dwoje młodych ludzi podejrzanych o włamanie i podwójną kradzież w aptece na terenie gminy Strzyżów. Łupem złodziei padły leki i inne wyroby farmaceutyczne. Zatrzymani przyznali się do popełnienia przestępstwa.

Złodziej portfela z zarzutem

Piątek, 19-06-2015
Strzyżów
Policjanci wydziału kryminalnego ustalili złodzieja portfela. Swój łup schował w rejonie kościoła. Podejrzany został ujęty bezpośrednio po dokonaniu przestępstwa. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży dowodu osobistego.

Policyjne działania "Pasy"

Środa, 17-06-2015
Strzyżów
Wczoraj strzyżowscy policjanci prowadzili akcję pod kryptonimem „Pasy”. Podczas kontroli drogowych funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na to, czy kierowcy i pasażerowie mają zapięte pasy bezpieczeństwa. Prowadzili również, czy kierowcy stosują się do obowiązku przewożenia dzieci w fotelikach.

Z wizytą w strzyżowskiej komendzie

Środa, 17-06-2015
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci gościli w komendzie uczniów szkoły podstawowej. Wychowankowie szkoły mieli okazję zwiedzić budynek komendy, zapoznać się z pracą policjanta, obejrzeć z bliska radiowóz oraz sprzęt potrzebny policjantowi w służbie. Policjanci przedstawili uczniom temat bezpieczeństwa podczas wakacji i rozdali podopiecznym odblaski.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzi poszukiwania zaginionego Jerzego Mełech, 50-letniego mieszkańca Rzeszowa. Jerzy Mełech w dniu 28 czerwca 2015 r. wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
5
Lipiec
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie