Twoja komenda

Wydarzenia

Działania "Ostatni weekend wakacji - 2015"

Czwartek, 27-08-2015
Strzyżów
Jutro strzyżowscy policjanci rozpoczną działania pod hasłem „Ostatni weekend wakacji – 2015”. W trakcie trwania działań funkcjonariusze czuwać będą nad bezpieczeństwem podróżujących drogami powiatu strzyżowskiego. Akcja potrwa do 30.08.2015 r. W tym czasie policjanci będą zwracać szczególną uwagę zarówno na kierujących, jak i na pieszych uczestników ruchu.

Nietrzeźwy kierujący motorowerem

Czwartek, 27-08-2015
Strzyżów
2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Taki wynik wykazało badanie mężczyzny, który wczoraj w Pstrągowej wjechał motorowerem do przydrożnego rowu. W zdarzeniu nie uczestniczyły inne pojazdy. Kierujący nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Działania "Prędkość"

Piątek, 21-08-2015
Strzyżów
Dziś od rana na drogach powiatu strzyżowskiego trwa policyjna akcja „Prędkość”. Funkcjonariusze kontrolują czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy zapinają pasy bezpieczeństwa i czy bezpiecznie przewożą dzieci. Przypominamy, że od maja obowiązują nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym.

Wakacyjne spotkania z młodzieżą

Piątek, 21-08-2015
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Strzyżowie kontrolowali warunki, w jakich odbywa się letni wypoczynek dzieci i młodzieży. Tym razem kontrolą objęto obóz sportowy i taneczny. Nie stwierdzono nieprawidłowości.

Podsumowanie akcji „Sierpniowy Weekend”

Poniedziałek, 17-08-2015
Strzyżów
Trwające od piątku do niedzieli policyjne działania pod kryptonimem "Sierpniowy Weekend" w powiecie strzyżowskim były spokojne i bezpieczne. Nie obeszło się jednak bez zdarzeń drogowych i nietrzeźwych kierowców.

Razem dla bezpieczeństwa pieszych

Poniedziałek, 17-08-2015
Strzyżów
W ramach kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym” na drogi wyruszą policyjne patrole z wolontariuszami PZU, którzy będą dzielić się… miłością! Wolontariusze będą rozdawać niebieskie, zapachowe serduszka, które umieszczone w samochodzie mają przypominać o bezpieczeństwie pieszych.

Policyjna akcja "Sierpniowy Weekend"

Czwartek, 13-08-2015
Strzyżów
Więcej funkcjonariuszy, więcej radiowozów będzie na strzyżowskich drogach w ciągu trzech dni policyjnej akcji "Sierpniowy Weekend". Od piątku do niedzieli policjanci spodziewają się zwiększonego ruchu na drogach regionu, dlatego planują wzmożone kontrole.

Przemoc w rodzinie – gdzie szukać pomocy

Wtorek, 11-08-2015
Strzyżów
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie opracował aktualny wykaz instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na terenie województwa podkarpackiego.

Na polskich drogach jest bezpieczniej!

Czwartek, 06-08-2015
Strzyżów
Mniej wypadków drogowych oraz spadek liczby zabitych i rannych osób - tak przedstawia się bilans bezpieczeństwa na polskich drogach w lipcu. Według wstępnych danych w wypadkach zginęło o 32 osoby mniej niż w lipcu 2014 r. Spadła także liczba wypadków – o 542 oraz liczba osób rannych – o 752.
7 sierpnia przez teren powiatu strzyżowskiego przebiegać będą odcinki specjalne XXIV Rzeszowskiego Rajdu Samochodowego. Nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem rajdu czuwać będą policjanci. Organizowane są objazdy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Sierpień
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie