Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek w Połomi

Czwartek, 31-07-2014
Strzyżów
W Połomi na drodze krajowej nr 9 zderzyły się dwa pojazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Przemoc w rodzinie – gdzie szukać pomocy

Środa, 30-07-2014
Strzyżów
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie opracował aktualny wykaz instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na terenie województwa podkarpackiego.

Stop agresji drogowej

Wtorek, 29-07-2014
Strzyżów
W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie uruchomiona została specjalna skrzynka kontaktowa poczty elektronicznej, na którą można przesyłać materiały świadczące o agresywnym zachowaniu kierowców poruszających się po drogach Podkarpacia.
8 i 9 sierpnia br. przez teren powiatu strzyżowskiego przebiegać będą odcinki specjalne 23 Rzeszowskiego Rajdu Samochodowego. W związku z rajdem wystąpią utrudnienia w ruchu.

Bezpieczne wakacje z Policją

Wtorek, 29-07-2014
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci wzięli udział w plenerowych imprezach zorganizowanych w Strzyżowie i Połomi. Podczas spotkań funkcjonariusze przypominali o zasadach bezpieczeństwa w okresie wakacyjnym. Dzieci mogły obejrzeć policyjny radiowóz, patrol konny oraz sprzęt, jakim posługują się funkcjonariusze, a także wziąć udział w policyjnych konkursach.

Święto Policji w Strzyżowie

Poniedziałek, 28-07-2014
Strzyżów
W piątek strzyżowscy policjanci obchodzili Święto Policji. Na uroczystym apelu wręczone zostały awanse na wyższe stopnie służbowe. Nie zabrakło także podziękowań oraz życzeń na przyszłość.

"Trzeźwy poranek" w powiecie strzyżowskim

Poniedziałek, 28-07-2014
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci przeprowadzili akcję "Trzeźwy poranek". Były to kolejne wzmożone działania podejmowane przez funkcjonariuszy mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach. Policjanci kontrolowali przede wszystkim trzeźwość kierowców, a także zwracali uwagę na wykroczenia w ruchu drogowym.

Bez utrudnień na krajowej 9 w Jaworniku

Czwartek, 24-07-2014
Strzyżów
Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków, do których doszło w Jaworniku na drodze krajowej nr 9. Najpierw kierowca nissana na zakręcie wypadł z drogi, kilkanaście minut później opel zderzył się z volkswagenem golfem.

Tragiczny wypadek w Lutczy

Środa, 23-07-2014
Strzyżów
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Lutczy na drodze krajowej nr 9. W czołowym zderzeniu forda focusa z samochodem ciężarowym, zginął kierowca forda.
Policjanci Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 29-letnią kobietę. Była poszukiwana w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Kobieta ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Sierpień
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie