Twoja komenda

Wydarzenia

5 i 6 sierpnia przez teren powiatu strzyżowskiego przebiegać będą odcinki specjalne XXV Rzeszowskiego Rajdu Samochodowego. Nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem rajdu czuwać będą policjanci. Organizowane są objazdy.
Kierujący muszą się liczyć z zagrożeniem ze strony dzikich zwierząt, które mogą gwałtownie wbiec na jezdnię i doprowadzić do wypadku. Wczoraj na drogach naszego powiatu doszło do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem zwierzyny. Apelujemy o ostrożność!

"Razem Bezpieczniej" - ruszył nabór projektów

Czwartek, 28-07-2016
Strzyżów
Ruszył nabór projektów do programu „Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka. Samorządy oraz organizacje pozarządowe mogą się już starać o dofinansowanie swoich projektów profilaktycznych. Istotny jest cel: bezpieczeństwo w miejscach publicznych, przeciwdziałanie patologiom oraz edukacja dla bezpieczeństwa. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w 2016 roku przekaże na ten cel ponad 3 miliony złotych.

Uważajmy na maszyny rolnicze

Środa, 27-07-2016
Strzyżów
W okresie wakacyjnym, gdy drogach pojawia się więcej maszyn i urządzeń rolniczych zachowajmy szczególną ostrożność. Nie zawsze poruszają się zgodnie z przepisami, a niejednokrotnie powodują zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Przemoc w rodzinie – gdzie szukać pomocy

Środa, 27-07-2016
Strzyżów
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie opracował aktualny wykaz instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na terenie województwa podkarpackiego.

Policjanci podczas ŚDM-Przystanek Strzyżów

Wtorek, 26-07-2016
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci wzięli udział imprezie plenerowej zorganizowanej na Rynku w Strzyżowie. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane dla mieszkańców oraz pielgrzymów z Ukrainy i Chin przebywających na terenie powiatu strzyżowskiego w ramach Światowych Dni Młodzieży - Przystanek Strzyżów. Uczestnicy spotkania mogli zapoznać się z pracą polskich policjantów.
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.
Strzyżowscy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem pielgrzymów, którzy przyjadą, by uczestniczyć w odbywających się w naszym kraju Światowych Dniach Młodzieży.

Prawie 2,5 promila u zatrzymanego kierowcy

Czwartek, 21-07-2016
Strzyżów
Wczoraj policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę renaulta. Mężczyzna, mimo że miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie, usiadł za kierownicą. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Święto Policji w Strzyżowie

Wtorek, 19-07-2016
Strzyżów
Dzisiaj strzyżowscy policjanci obchodzili Święto Policji. Na uroczystym apelu wręczone zostały awanse na wyższe stopnie służbowe. Nie zabrakło także podziękowań oraz życzeń na przyszłość.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 32-letniego Pawła Dąbrowskiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Paweł Dąbrowski poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Lipiec
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie