Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci zatrzymali kierowcę, który zdecydował się wyprzedzić jadący przed nim pojazd, nie zważając na linię podwójną ciągłą zabraniającą tego manewru. Podczas kontroli, okazało się, że kierowca jest mocno nietrzeźwy. Badanie alkosensorem wykazało prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Nietrzeźwi rowerzyści

Wtorek, 24-02-2015
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci w zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy po alkoholu podjęli się jazdy rowerami. 35-latek miał prawie 3 promile, natomiast 26-latek niespełna 0,5 promila alkoholu w organizmie.
20 lutego br. na stoku narciarskim w Strzyżowie odbyła się VI Munduriada Zimowa. Policjanci strzyżowskiej komendy stanęli na II miejscu podium. W drużynowych zawodach narciarskich rywalizowali oprócz policjantów także przedstawiciele Straży Pożarnej, OSP , 21 Dywizjonu Artylerii Przeciwlotniczej, Żandarmerii Wojskowej, 21 Batalionu Dowodzenia, Nadleśnictwa, oraz Księży.

Podejrzany o usiłowanie rozboju zatrzymany

Poniedziałek, 23-02-2015
Strzyżów
Policjanci strzyżowskiej komendy ustalili i zatrzymali napastnika, który zaatakował 13-latka wracającego do domu po zajęciach szkolnych.
Tegoroczna edycja Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem jest już piętnastą akcją zwróconą ku potrzebom i prawom przysługującym ofiarom przestępstw. Celem kampanii jest dotarcie do grona jak największej ilości osób pokrzywdzonych przestępstwem poprzez bezpłatne porady oraz udzielenie informacji na temat uprawnień im przysługujących.

Potrącenie pieszej w Strzyżowie

Środa, 18-02-2015
Strzyżów
W Strzyżowie doszło do zdarzenia z udziałem pieszej. Przechodząca przez przejście kobieta została potrącona przez samochód osobowy. Policjanci ustalili okoliczności zdarzenia.

Odpowie za posiadanie marihuany

Wtorek, 17-02-2015
Strzyżów
Policjanci ze strzyżowskiego wydziału prewencji zatrzymali 15-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze ujawnili woreczek foliowy wypełniony marihuaną. Nastolatek za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.

"Trzeźwy poranek" w powiecie strzyżowskim

Sobota, 14-02-2015
Strzyżów
Wczoraj na drogach powiatu strzyżowskiego policjanci prowadzili działania pod kryptonimem „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na trzeźwość kierowców, pilnowali przestrzegania obowiązku jazdy z zapiętymi pasami bezpieczeństwa oraz kontrolowali poprawność przewożenia dzieci w fotelikach ochronnych.

Wypadek w Wiśniowej

Środa, 11-02-2015
Strzyżów
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś około godz. 9 w miejscowości Wiśniowa, na drodze wojewódzkiej nr 988 relacji Jasło – Strzyżów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca opla astry zjechał na lewy pas i zderzył się z prawidłowo jadącym ciężarowym renault.

Akcja "Pieszy"

Środa, 11-02-2015
Strzyżów
Zima to czas, w którym kierowcy zmagają się z trudnymi warunkami na drogach. Wraz z opadami śniegu pogarsza się widoczność, a o za tym idzie wzrasta zagrożenie w ruchu drogowym. Szczególnie narażeni na niebezpieczeństwo są piesi. W trosce o ich bezpieczeństwo, w dniu wczorajszym strzyżowscy policjanci przeprowadzili akcję „Pieszy”.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą poszukiwania za zaginionym Ryszardem Partyką, 51-letniego mieszkańca Woli Baranowskiej. Ryszard Partyka 20 stycznia 2015r. o godz. 8...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Marzec
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie