Twoja komenda

Wydarzenia

Komisja konkursowa wybrała najlepsze prace nadesłane na konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2014 ”. Łącznie wpłynęło 180 prac plastycznych ze szkół podstawowych i gimnazjów. Najlepsze wybrane prace będą reprezentować powiat strzyżowski w finale wojewódzkim.

Uchronić przed zamarznięciem

Środa, 29-10-2014
Strzyżów
Termometry od kilku dni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina - aby uratować komuś życie wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 997. Nie bądźmy obojętni na ludzki los!

Działania "ZNICZ 2014"

Poniedziałek, 27-10-2014
Strzyżów
Od 31 października 2014 roku do 3 listopada policjanci prowadzić będą działania „Znicz 2014”. Funkcjonariusze czuwać będą nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Ich zadaniem będzie przede wszystkim pomoc uczestnikom ruchu drogowego oraz zapewnienie płynności ruchu - zwłaszcza w pobliżu cmentarzy.

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

Piątek, 24-10-2014
Strzyżów
Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.
Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie wraz z Polskim Radiem Rzeszów rozpoczęły akcję "Odblaski". Dziennikarze Radia Rzeszów wraz z policjantami odwiedzają szkoły, parafie na terenie województwa rozdając dzieciom odblaski. Wczoraj takie działania zostały przeprowadzone na terenie naszego powiatu.

Sprawca włamania do samochodu ustalony

Czwartek, 23-10-2014
Strzyżów
Policjanci ze strzyżowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który włamał się do samochodu. Jego łupem padł panel radioodtwarzacza, pendrive i ładowarka do telefonu. Sprawcy włamania grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Alkohol przyczyną wypadków -„Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” – to temat spotkania, które odbyło się w Bibliotece Publicznej w Strzyżowie. W spotkaniu udział wzięli zaproszeni goście, uczniowie i policjanci.

Nie pozwólmy się okraść na cmentarzu

Poniedziałek, 20-10-2014
Strzyżów
W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych nasze wizyty na cmentarzach są coraz częstsze. Dlatego Policja apeluje o zachowanie większej ostrożności. Pamiętajmy, aby sprzątając nagrobek nie pozostawiać swoich rzeczy osobistych bez nadzoru na ławeczkach przy grobach, bądź na sąsiednich nagrobkach. Złodzieje tylko na to czekają!

W wypadku ucierpiała motocyklistka

Poniedziałek, 20-10-2014
Strzyżów
21-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego kierująca motocyklem marki Suzuki ucierpiała w wypadku drogowym do jakiego doszło w Lutczy. Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Piątek, 17-10-2014
Strzyżów
Przestępstwo handlu ludźmi jako współczesna forma niewolnictwa stanowi jedną z najcięższych zbrodni, godzącą w podstawowe wartości człowieka, jakimi są wolności i godność ludzka. Zwalczanie tego procederu stanowi wyzwanie dla całej Unii Europejskiej. 18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. Polska Policja po raz kolejny bierze aktywny udział w realizacji tego przedsięwzięcia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy prowadzą poszukiwania zaginionego Kazimierza Pomorskiego, 59-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna wyszedł z domu w czwartek 23...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Adama Palucha, 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Adam Paluch poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Październik
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie