Twoja komenda

Wydarzenia

Dziś Dzień Bezpiecznego Internetu

Wtorek, 09-02-2016
Strzyżów
Policjanci w całym kraju włączają się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu, który w tym roku obchodzony jest 9 lutego. Tegorocznym obchodom towarzyszy hasło: "Lepszy internet zależy od Ciebie!". Podczas spotkań informacyjno-edukacyjnych funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w sieci.

"Trzeźwy poranek" w powiecie strzyżowskim

Poniedziałek, 08-02-2016
Strzyżów
Wczoraj w kilku wyznaczonych punktach na terenie powiatu strzyżowskiego policjanci sprawdzali trzeźwość kierujących pojazdami. To kolejne wzmożone działania podejmowane przez funkcjonariuszy mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach. Policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców.
Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzyżowie odbyło się spotkanie konsultacyjne, poświęcone budowie "Mapy zagrożeń bezpieczeństwa" dla powiatu strzyżowskiego. Wspólna praca Policji, przedstawicieli samorządu i innych instytucji, a także mieszkańców ostatecznie zainicjuje powstanie „mapy zagrożeń”, w oparciu o którą strzyżowska policja będzie planowała działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa i porządku publicznego w naszym powiecie.
23-letni mieszkaniec Kożuchowa za bohaterską postawę został wyróżniony przez Komendanta Powiatowego Policji w Strzyżowie nadkom. Zenona Wierzchowskiego oraz Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Strzyżowie st.bryg. Piotra Rędziniaka. 23-latek widząc płonący budynek, wszedł do środka i wyprowadził z niego 78-letniego mężczyznę. Taka postawa zasługuje na szczególne uznanie.

Pijany kierujący ujęty przez innego kierowcę

Poniedziałek, 01-02-2016
Strzyżów
Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który spowodował niebezpieczną sytuację na drodze. Ujął go kierowca samochodu, któremu pijany zablokował drogę. Kierowca wyciągnął kluczyki ze stacyjki, po czym wezwał Policję.

Wyprowadził mężczyznę z płonącego domu

Poniedziałek, 01-02-2016
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło we Frysztaku. W płonącym domu przebywał 78-letni mężczyzna. Uratował go przejeżdżający kierowca.

Dziś działania „Pasy”

Czwartek, 28-01-2016
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci prowadzą dziś działania pod kryptonimem "Pasy". Funkcjonariusze zwracają uwagę na kierowców i pasażerów, którzy zapominają o obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa. Sprawdzają też, czy prawidłowo przewożone są dzieci.

Bezpieczeństwo dzieci podczas zimowego wypoczynku

Czwartek, 28-01-2016
Strzyżów
Rozpoczęły się ferie zimowe w kolejnych regionach. Do województw małopolskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i lubuskiego dołączyły kolejne, warmińsko-mazurskie i podlaskie. Dla podkarpackich uczniów ferie będą trwały od 15 do 26 lutego, ale już teraz przyjeżdżają do nas wypoczywać dzieci z innych województw. Policjanci nie tylko zadbają o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w miejscach ich zabaw, ale odwiedzą też zimowiska i podkarpackie szkoły.
Oszuści "na wnuczka" i "na policjanta" wciąż oszukują starsze osoby. Wyłudzają pieniądze od naszych babć, mam, cioć, dziadków, ojców i wujków. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych przed osobami podszywającymi się pod członków rodziny czy policjantów. Z okazji Dnia Babci i Dziadka oprócz upominków podarujmy im również wiedzę o tym jak chronić się przed oszustami, uwrażliwiajmy ich i ostrzegajmy. Nie pozwólmy, aby nasi najbliżsi stracili dorobek swojego życia.

Bezpieczeństwo na stoku

Czwartek, 21-01-2016
Strzyżów
Rozpoczął się sezon narciarski. Stoki narciarskie na terenie naszego powiatu zapełnią się chętnymi na aktywny i przyjemny wypoczynek. Musimy jednak pamiętać o podstawowych zasadach, których przestrzeganie zapewni nam bezpieczeństwo.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Katarzyny Kuczek, 37-letniej mieszkanki Brzózy Królewskiej. Zaginiona 14 stycznia 2016 r. rano wyszła z domu udając się do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
9
Luty
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie