Twoja komenda

Wydarzenia

Strzyżowscy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem pielgrzymów, którzy przyjadą, by uczestniczyć w odbywających się w naszym kraju Światowych Dniach Młodzieży.

Prawie 2,5 promila u zatrzymanego kierowcy

Czwartek, 21-07-2016
Strzyżów
Wczoraj policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę renaulta. Mężczyzna, mimo że miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie, usiadł za kierownicą. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Święto Policji w Strzyżowie

Wtorek, 19-07-2016
Strzyżów
Dzisiaj strzyżowscy policjanci obchodzili Święto Policji. Na uroczystym apelu wręczone zostały awanse na wyższe stopnie służbowe. Nie zabrakło także podziękowań oraz życzeń na przyszłość.

Policjanci zabezpieczali Tour de Pologne

Poniedziałek, 18-07-2016
Strzyżów
W piątek kilkudziesięciu policjantów zabezpieczało trasę przejazdu uczestników 73 wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Trasa IV etapu prowadziła z Nowego Sącza do Rzeszowa m.in. przez teren powiatu strzyżowskiego.

Życzenia komendanta głównego z okazji Święta Policji

Poniedziałek, 18-07-2016
Strzyżów
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

Zderzenie nissana z motorowerem

Czwartek, 14-07-2016
Strzyżów
Policjanci pracowali wczoraj na miejscu wypadku, do którego doszło w Strzyżowie na drodze wojewódzkiej nr 988. Kierowca nissana zderzył się z motorowerzystą. Ranny został kierowca jednośladu.

Tour de Pologne - utrudnienia w ruchu

Czwartek, 14-07-2016
Strzyżów
Tour de Pologne-jedna z najstarszych imprez kolarskich na świecie, będzie gościć na drogach powiatu strzyżowskiego. Start IV etapu zlokalizowany będzie w Nowym Sączu, gdzie 15 lipca peleton przejedzie z Nowego Sącza do Rzeszowa m.in. przez Strzyżów.
Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas zbliżających się Światowych Dni Młodzieży to priorytet dla Policji oraz innych służb. Do naszego kraju w tym okresie przyjedzie kilkadziesiąt tysięcy pielgrzymów. Dbając o ich bezpieczeństwo, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach przygotowała specjalny film przedstawiający podstawowe zasady zachowania gwarantujące obcokrajowcom bezpieczniejszy i spokojniejszy pobyt w naszym kraju. / Ensuring public safety and order during the upcoming Wor

Kierowca forda ujęty przez innego kierowcę

Środa, 13-07-2016
Strzyżów
Funkcjonariusze zatrzymali w policyjnym areszcie kierowcę forda, który spowodował niebezpieczną sytuację na drodze. Ujęli go inni uczestnicy ruchu, którzy wyciągnęli mu kluczyki ze stacyjki, nie pozwalając uciec i wezwali policję.
Funkcjonariusze strzyżowskiej Policji interweniowali wobec mężczyzny, który chciał targnąć się na własne życie. Dyżurny w trakcie rozmowy ustalił, gdzie znajduje się 24-latek. Skierował na miejsce funkcjonariuszy, którzy mu pomogli. Mieszkaniec powiatu strzyżowskiego trafił pod opiekę lekarzy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Lipiec
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie