Twoja komenda

Wydarzenia

Tragiczny wypadek w Lutczy

Środa, 23-07-2014
Strzyżów
Policjanci pracują na miejscu i wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło około godz. 20.30 w Lutczy na drodze krajowej nr 9. Ze wstępnych informacji wynika, że w czołowym zderzeniu forda focusa z samochodem ciężarowym, zginął kierowca forda. Droga jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 23.

Policjanci uratowali mężczyznę

Wtorek, 22-07-2014
Strzyżów
Policjanci z posterunku w Czudcu uratowali życie mężczyźnie, który zamierzał popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze ustalili jego adres i nakłonili do odłożenia noża, którym chciał się poranić. 46-letni mężczyzna trafił do szpitala.

23 Rzeszowski Rajd Samochodowy

Poniedziałek, 21-07-2014
Strzyżów
W dniu 8 i 9 sierpnia przez teren powiatu strzyżowskiego przebiegać będą odcinki specjalne 23 Rzeszowskiego Rajdu Samochodowego. Związane to będzie z utrudnieniami w ruchu, jakie nastąpią w czasie rajdu.

Policjanci na pikniku o wakacyjnym bezpieczeństwie

Poniedziałek, 14-07-2014
Strzyżów
Wczoraj strzyżowscy policjanci wzięli udział w pikniku strażackim zorganizowanym w Lutczy. Podczas plenerowej imprezy policjanci promowali bezpieczeństwo podczas wakacji. Dzieci mogły obejrzeć policyjny radiowóz oraz sprzęt, jakim na co dzień posługują się funkcjonariusze, a także wziąć udział w policyjnych konkursach.

Śmiertelne potrącenie pieszego

Niedziela, 13-07-2014
Strzyżów
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj we Frysztaku. 36-letni pieszy został potrącony przez kierującą oplem. Mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Ślubowanie nowo przyjętego policjanta

Piątek, 11-07-2014
Strzyżów
W poniedziałek w Komendzie Powiatowej Policji w Strzyżowie odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętego policjanta. Ślubowanie przyjął Komendant Powiatowy Policji w Strzyżowie mł. insp. Robert Makowiec w obecności naczelników poszczególnych wydziałów komendy w Strzyżowie.
Piękna pogoda, wysokie temperatury zachęcają do korzystania z kąpieli. Niestety odpoczynek nad wodą nie zawsze kończy się szczęśliwie. Apelujemy o rozwagę podczas relaksu m.in. nad rzekami i jeziorami. Bezpieczna kąpiel zależy tylko od nas samych.
Dziś i jutro na drogach Podkarpacia wystąpią utrudnienia w ruchu związane z 25. Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim "Solidarności" i Olimpijczyków. Trasa IV etapu wyścigu prowadzić będzie z Nowego Sącza przez powiat jasielski do Krosna, a V etapu ze Strzyżowa przez teren powiatu brzozowskiego, rzeszowskiego, przeworskiego do Jarosławia. W związku z wyścigiem wystąpią utrudnienia w ruchu. Policjanci będą zabezpieczali trasy przemieszczania się kolumny kolarskiej.
Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację? – Reaguj! 17 czerwca rusza międzynarodowa kampania przeciwko wykorzystywaniu seksualnemu dzieci w kontekście turystyki i podróży - „Nie odwracaj wzroku”. W Polsce kampania jest realizowana przez Fundację Dzieci Niczyje we współpracy z Komendą Główną Policji.

Ruszyła kampania "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu"

Poniedziałek, 16-06-2014
Strzyżów
"Nigdy nie jeżdżę po alkoholu" to hasło ogólnopolskiej kampanii, której celem jest integracja i aktywizacja społeczeństwa wokół zasady: piłeś - nie jedź! Partnerem merytorycznym akcji jest Komenda Główna Policji.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Roberta Bylinowskiego, 37-letniego mieszkańca Rzeszowa. Robert Bylinowski poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Lipiec
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie