Twoja komenda

Wydarzenia

W dniach 25 listopada – 10 grudnia 2015 roku trwały będą obchody międzynarodowej kampanii zatytułowanej "16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet". Z uwagi na znaczenie problematyki przemocy w rodzinie, ze szczególnym uwzględnieniem przemocy wobec kobiet, dla kondycji polskiego społeczeństwa, podmiotem wspierającym obchody ogólnopolskie, ale także regionalne i lokalne inicjatywy organizowane w ramach kampanii, będzie również polska policja.

E-usługa "Historia pojazdu"

Wtorek, 24-11-2015
Strzyżów
Osoby planujące zakup samochodu, motocykla lub innego pojazdu zarejestrowanego w Polsce mają możliwość samodzielnie i bezpłatnie uzyskać dane dotyczące jego stanu technicznego oraz wiarygodności oferty sprzedaży. W tym celu należy wprowadzić podstawowe dane pojazdu do formularza przygotowanego na stronie www.historiapojazdu.gov.pl

Polacy darzą policję dużym zaufaniem

Wtorek, 24-11-2015
Strzyżów
67 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów - to wyniki II edycji Badania spójności społecznej zrealizowanego przez Główny Urząd Statystyczny w I połowie 2015 r. na blisko 14 tys. osób. Z ankiety wynika, że Policja obok straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i wojska cieszy się dużym zaufaniem społecznym.

Śmiertelny wypadek w Baryczce

Czwartek, 19-11-2015
Strzyżów
W Baryczce Audi A6 uderzyło w przystanek. W wypadku zginął kierowca samochodu. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Spotkanie z "Uniwersytetem Trzeciego Wieku"

Środa, 18-11-2015
Strzyżów
Bezpieczeństwo osób starszych - było tematem spotkania zorganizowanego w Domu Kultury „Sokół” w Strzyżowie. Prelekcja skierowana była do studentów „Strzyżowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku”.
Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu strzyżowskiego, który odpowie za uprawę i posiadanie narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 1 kilogram marihuany, a w pojeździe niewielką ilość amfetaminy. Za popełnione czyny grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Policjanci na spotkaniu z rodzicami

Piątek, 13-11-2015
Strzyżów
Policjanci ze strzyżowskiej komendy prowadzą spotkania i rozmowy profilaktyczne z rodzicami. Wczoraj takie spotkanie odbyło się w Zespole Szkół Technicznych w Strzyżowie. Głównym jego tematem była profilaktyka uzależnień oraz szkodliwość działania dopalaczy.

„Alkohol - ograniczona dostępność"

Czwartek, 12-11-2015
Strzyżów
Podkarpacka Policja wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie prowadzi działania profilaktyczne pod nazwą „Alkohol - ograniczona dostępność”. W ramach tej akcji kontrolowane są miejsca sprzedaży i podawania napojów alkoholowych w zakresie przestrzegania przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Święto Niepodległości w Strzyżowie

Czwartek, 12-11-2015
Strzyżów
Święto Niepodległości jest najważniejszym polskim świętem narodowym. W 97 rocznicę Odzyskania Niepodległości, ulicami Strzyżowa w uroczystym pochodzie przeszli samorządowcy, służby mundurowe, uczniowie szkół oraz mieszkańcy miasta.

Tragiczne zderzenie toyoty z karetką

Środa, 11-11-2015
Strzyżów
Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj przed godz. 18 w Jaworniku na drodze krajowej nr 19. W zdarzeniu brała udział karetka pogotowia oraz toyota. Dwie osoby podróżujące toyotą zostały ranne. Na skutek odniesionych obrażeń, kierowca karetki zmarł w szpitalu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Artura KLEPEK, 51-letniego mieszkańca Leska. Artur Klepek poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Listopad
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie