Twoja komenda

Wydarzenia

Dziś policyjne działania "Prędkość"

Piątek, 22-08-2014
Strzyżów
Już od godzin porannych policjanci prowadzą na drogach naszego powiatu działania pod nazwą „Prędkość”. Funkcjonariusze w trakcie ich trwania będą zwracać szczególną uwagę, czy kierujący stosują się do przestrzegania ograniczeń prędkości.

Błędy rowerzystów to poważne wykroczenia

Piątek, 22-08-2014
Strzyżów
Jazda po chodniku i przejeżdżanie przez przejścia dla pieszych to najczęściej popełniane przez rowerzystów wykroczenia. Są to zachowania zabronione, o czym często rowerzyści nie wiedzą. Niewiedza nie jest jednak żadną okolicznością łagodzącą - policjanci karzą rowerzystów za te naruszenia przepisów.

Nocne poszukiwania zakończone sukcesem

Czwartek, 21-08-2014
Strzyżów
Kilkunastu policjantów, strażacy ochotnicy i rodzina szukali zaginionego 36-letniego mieszkańca Rzeszowa. Mężczyzna wyszedł z domu w Pułankach, grożąc, że odbierze sobie życie. Policjanci odnaleźli go i przekazali pod opiekę medyczną.

Chciał przekupić policjantów

Środa, 20-08-2014
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci zatrzymali 44-letniego awanturnika. Mężczyzna chcąc uniknąć osadzenia w policyjnym areszcie, próbował wręczyć funkcjonariuszom łapówkę w wysokości 200 złotych. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

Podsumowanie działań "Sierpniowy Weekend"

Poniedziałek, 18-08-2014
Strzyżów
Zakończyły się działania "Sierpniowy Weekend". Trwały od czwartku do niedzieli. Policjanci kontrolowali pojazdy, dbali o przejezdność dróg i płynność ruchu, a także o bezpieczeństwo podróżnych podczas przedłużonego weekendu.

Wakcyjne kontrole w ramach działań "Bezpieczne wakacje"

Poniedziałek, 18-08-2014
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Strzyżowie kontrolowali warunki, w jakich odbywa się letni wypoczynek dzieci i młodzieży. Tym razem kontrolą objęto obozy sportowe. Nie stwierdzono nieprawidłowości.
Policjanci ze strzyżowskiej komendy ustalili i zatrzymali osoby podejrzane o dokonanie włamania do sklepu jubilerskiego. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju.

"Sierpniowy Weekend"

Czwartek, 14-08-2014
Strzyżów
Dziś rozpoczęła się policyjna akcja pod kryptonimem "Sierpniowy Weekend". Potrwa do najbliższej niedzieli. Policjanci nasilą kontrole pojazdów, będą dbać o przejezdność dróg i płynność ruchu. Zadbają o bezpieczeństwo podróżnych podczas przedłużonego weekendu

Wypadek z udziałem 12-letniego rowerzysty

Czwartek, 14-08-2014
Strzyżów
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Gogołowie, w którym ucierpiał 12-letni rowerzysta. Kierującego jednośladem potrącił kierowca volkswagena. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności wypadku.

Nietrzeźwi kierujący na drogach powiatu

Wtorek, 12-08-2014
Strzyżów
Wczoraj policjanci na terenie powiatu strzyżowskiego ujawnili czterech nietrzeźwych kierujących. Funkcjonariusze zatrzymali kierującego samochodem osobowym oraz trzech rowerzystów. Teraz wszyscy odpowiedzą przed sądem.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Sierpień
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie