Twoja komenda

Wydarzenia

Dzisiaj miała miejsce uroczystość wprowadzenia Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie . Akt nominacyjny o powołaniu na stanowisko Komendanta wręczył nowemu przełożonemu strzyżowskich policjantów Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Paweł Filipek.

Akcja "Młody Bohater"

Czwartek, 16-06-2016
Strzyżów
Akcja „Młody Bohater” to nowa inicjatywa Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, która służy nagradzaniu i promowaniu godnych naśladowania postaw wśród dzieci i młodzieży. Nagroda „Młody Bohater” będzie wręczana dzieciom, które ocaliły, bądź aktywnie przyczyniły się do ocalenia życia innych osób. Niezależnie od tego, czy udzieliły one pomocy osobie nieprzytomnej, wezwały służby ratunkowe, czy po prostu zaalarmowały o niebezpieczeństwie, ich dzielność i opanowanie zasługują na nagrodę.
Strzyżowscy policjanci prowadzili dziś akcję pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Działania ukierunkowane są szczególnie na zapewnienie bezpieczeństwa pieszym oraz rowerzystom. Funkcjonariusze zwracają baczną uwagę na właściwe relacje kierujący – pieszy, a także zgodne z przepisami poruszanie się pieszych na odcinkach dróg, gdzie nie ma chodników.

Policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie

Środa, 15-06-2016
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci wzięli udział w pikniku zorganizowanym w Wiśniowej . Podczas plenerowej imprezy policjanci promowali bezpieczeństwo podczas wakacji. Dzieci mogły obejrzeć policyjny radiowóz oraz sprzęt, jakim na co dzień posługują się funkcjonariusze, a także wziąć udział w policyjnych konkursach. Niewątpliwie wyjątkową atrakcją spotkania był patrol konny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się dziś, 15 czerwca. Prace można nadsyłać aż do 7 października 2016 r.
Dzięki interwencji strzyżowskich policjantów udało się uratować życie mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo. Desperat oblał się benzyną i groził, że się podpali. Wszystko rozegrało się w jednej z miejscowości na terenie gminy Strzyżów.

Policjanci odnaleźli zaginionego

Piątek, 10-06-2016
Strzyżów
Kilkunastu policjantów szukało zaginionego mieszkańca powiatu łańcuckiego. Mężczyzna poinformował rodzinę, że odbierze sobie życie. Dzięki współpracy z funkcjonariuszami z Łańcuta, 35-latek został odnaleziony i przekazany pod opiekę lekarzy.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci

Czwartek, 09-06-2016
Strzyżów
Już niedługo wakacje. Policjanci prowadzą szereg działań profilaktycznych z dziećmi i młodzieżą. Przypominają o zasadach bezpieczeństwa w okresie wakacyjnym, odpowiedzialności prawnej nieletnich oraz bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Uważajmy na kierowców jednośladów

Środa, 08-06-2016
Strzyżów
Ciepłe, słoneczne dni sprawiają, że na naszych drogach możemy spotkać coraz więcej miłośników motocykli. Niestety często dochodzi także do wypadków z ich udziałem. W zderzeniu z samochodem mają oni mniejsze szanse na to, że nic im się nie stanie. Dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego policjanci apelują o ostrożność na drodze.
Pocisk, prawdopodobnie z czasów II wojny światowej został odnaleziony w Lubli. Policjanci zabezpieczają miejsce znaleziska. Pociskiem zajmą się saperzy, którzy zneutralizują niewybuch.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Czerwiec
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie