Twoja komenda

Wydarzenia

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym rozstrzygnięty

Poniedziałek, 02-05-2016
Strzyżów
W piątek przy Domu Kultury "SOKÓŁ" w Strzyżowie odbył się powiatowy finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju wzięło udział 25 reprezentacji, w tym 16 ze szkół podstawowych i 9 z gimnazjów z powiatu strzyżowskiego

Kierowca BMW stracił prawo jazdy

Poniedziałek, 02-05-2016
Strzyżów
Mieszkaniec Ciechanowa stracił prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego dachował, po czym uderzył w przepust. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Policjanci prowadzą działania "Majowy Weekend 2016"

Poniedziałek, 02-05-2016
Strzyżów
Długi majowy weekend, to czas wypoczynku i jednocześnie wzmożonego ruchu na drogach. Policjanci dołożą wszelkich starań, by majówka była bezpieczna. Policyjne działania "Majowy Weekend 2016" zakończą się we wtorek 3 maja.

"Trzeźwy poranek"w powiecie strzyżowskim

Poniedziałek, 25-04-2016
Strzyżów
Dzisiaj na drogach powiatu strzyżowskiego policjanci prowadzili wzmożone działania pod nazwą "Trzeźwy poranek". Podczas działań przebadano 543 kierowców. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Wypadek w Jaworniku

Poniedziałek, 25-04-2016
Strzyżów
Policjanci pracowali na miejscu wypadku w Jaworniku. W zderzeniu dwóch samochodów, trzy osoby zostały ranne. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Policjanci rozmawiali z młodzieżą o dopalaczach

Czwartek, 21-04-2016
Strzyżów
Policjanci ze Strzyżowa, zajmujący się profilaktyką społeczną, odwiedzili młodzież Zespołu Szkół w Czudcu. Podczas spotkania funkcjonariusze rozmawiali z młodzieżą o dopalaczach oraz konsekwencjach, jakie może nieść ze sobą ich zażywanie oraz o odpowiedzialności prawnej nieletnich.
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierowcy volkswagena. Mężczyzna miał na liczniku 104 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h w obszarze zabudowanym. Mieszkaniec powiatu sanockiego stracił prawo jazdy na 3 miesiące.
W dniach 12-19 marca 2016 roku, Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadziło badanie na temat bezpieczeństwa – zarówno w skali kraju, jak i w okolicy miejsca zamieszkania – oraz zagrożenia przestępczością. Badanie zrealizowano na reprezentatywnej losowej próbie dorosłych Polaków.
Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży oraz pasera elektronarzędzi. Funkcjonariusze odzyskali skradzione rzeczy. Teraz za swoje czyny mężczyźni odpowiedzą przed sądem.
Mieszkanka powiatu strzyżowskiego straciła prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Kobieta podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa ciężarówce. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60-letnim Stanisławem Małką, mieszkańcem Woli Obszańskiej. Mężczyzna 2 marca br. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 56-letniego Grzegorza Kulczyckiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Kulczycki poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Maj
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie