Twoja komenda

Wydarzenia

Nietrzeźwi i bez uprawnień zatrzymani

Niedziela, 29-03-2015
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci zatrzymali dwóch kierowców, którzy mimo, że wcześniej wypili alkohol, usiedli za kierownicą. Badanie alkotestem wykazało prawie promil alkoholu w organizmie jednego i ponad dwa promile u drugiego kierującego. Ponadto, żaden z nich nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Nieuwaga i brawura przyczyną kolizji

Sobota, 28-03-2015
Strzyżów
W piątek na terenie powiatu strzyżowskiego policjanci interweniowali w związku z dwoma zdarzeniami drogowymi. Uszkodzone zostały trzy samochody, na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Apelujemy o zachowanie ostrożności.

Bądź bezpieczny na drodze!

Piątek, 27-03-2015
Strzyżów
1215 wypadków drogowych mniej, 133 mniej zabitych i o 1762 mniej rannych – tak wynika z podsumowania stanu bezpieczeństwa na polskich drogach w okresie jesienno-zimowym. 75% Polaków posiada odblaski, ale tylko 14% nosi je zawsze, a 41% nie nosi ich w ogóle – to z kolei wyniki raportu na temat noszenia materiałów odblaskowych w ramach akcji „Bezpieczny, bo widoczny”.

Nie dajmy się oszukać metodą "na wnuczka"

Czwartek, 26-03-2015
Strzyżów
Policjanci ostrzegają przed oszustami działającymi metodą "na wnuczka". Ich ofiarami padają osoby starsze. W ostatnich dniach strzyżowska Policja odnotowała kilka zgłoszeń próby oszustwa tą metodą. Funkcjonariusze apelują o ostrożność w kontaktach z osobami, które podczas telefonicznej rozmowy podają się za członka rodziny. W przypadku podejrzeń i obaw, należy niezwłocznie powiadomić Policję.
W miniony wtorek w Zespole Szkół w Gwoźnicy Górnej odbyło się spotkanie poświęcone problematyce sięgania przez młodzież po narkotyki, a także odpowiedzialności karnej nieletnich w przypadku ujawnienia u nich środków odurzających. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Policji, rodzice nastolatków uczęszczających do klas gimnazjalnych oraz grono pedagogiczne szkoły.
65 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów, natomiast 22 proc. ma do niej zastrzeżenia - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej, zrealizowanego w marcu. Notowania Policji, co podkreśla CBOS, są stabilne.

Nieszczęśliwy wypadek na moście w Stępinie

Środa, 25-03-2015
Strzyżów
Wczoraj w nocy w miejscowości Stępina doszło do nieszczęśliwego wypadku. Siedzący na moście mężczyzna stracił równowagę i spadł do rzeki. Nieprzytomnego, w stanie hipotermii przewieziono do szpitala.

Nie wypalajmy traw

Poniedziałek, 23-03-2015
Strzyżów
Przełom zimy i wiosny to czas, kiedy wyraźnie wzrasta liczba pożarów łąk i nieużytków. Wiele osób wypala trawy i nieużytki rolne, tłumacząc swoje postępowanie chęcią użyźniania gleby. Jest to jednak całkowicie błędne myślenie.

Peugeot dachował, kierowca był pijany

Poniedziałek, 23-03-2015
Strzyżów
Prawie 1,5 promila alkoholu wykazał alkotest u kierującego peugeotem. Jego pojazd dachował uszkadzając po drodze słup oświetleniowy. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Pożar w Niebylcu

Piątek, 20-03-2015
Strzyżów
Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru na terenie miejscowości Niebylec. Do zdarzenia doszło wczoraj w nocy. W budynku nie było żadnych osób.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Marzec
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie