Twoja komenda

Wydarzenia

Dziś, w obecności władz wojewódzkich i samorządowych, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie zainaugurował przedsięwzięcie pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa". Interaktywna mapa jest już dostępna na stronie internetowej podkarpackiej Policji. Każdy, może przekazać policjantom informacje o miejscach i zdarzeniach, które w jego odczuciu są niebezpieczne. Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone.

Uważajmy na oszustów

Wtorek, 20-09-2016
Strzyżów
Wiele osób kupuje różne produkty wykorzystując w tym celu Internet. Policja apeluje, aby korzystając z tej formy zakupów zachować zdrowy rozsądek i podstawowe środki ostrożności.

Policjanci na "Dniu Bezpieczeństwa" w Lubli

Poniedziałek, 19-09-2016
Strzyżów
Policjanci zostali zaproszeni na „Dzień Bezpieczeństwa”, który odbył się w Zespole Szkół w Lubli. Spotkanie było okazją do przypomnienia dzieciom i młodzieży zasad bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zapoznania się z pracą policjantów. Uczestnicy mieli możliwość obejrzenia radiowozu, policyjnego sprzętu oraz patrolu konnego.

Zderzenie fiata z audi w Niebylcu

Poniedziałek, 19-09-2016
Strzyżów
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło w Niebylcu, na drodze krajowej nr 19. W zderzeniu dwóch samochodów, jedna osoba została ranna. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

"Trzeźwy poranek" na drogach powiatu strzyżowskiego

Poniedziałek, 19-09-2016
Strzyżów
Dzisiaj, w kilku wyznaczonych punktach na terenie powiatu strzyżowskiego, policjanci sprawdzali trzeźwość kierujących pojazdami. To kolejne wzmożone działania podejmowane przez funkcjonariuszy, mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach. Policjanci zatrzymali dwóch kierowców, którzy zdecydowali się usiąść za kierownicą po alkoholu.

Konkurs na hasło polskiej Policji roztrzygnięty!

Poniedziałek, 19-09-2016
Strzyżów
Pomagamy i chronimy – ta sentencja znajdzie się na oznakowanych radiowozach w kraju. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania – nadeszło blisko cztery i pół tysiąca propozycji.

Bezpieczna droga do szkoły z policjantami

Piątek, 16-09-2016
Strzyżów
Najmłodszych uczniów z Miejskiego Zespołu Szkół i Przedszkola Samorządowego w Strzyżowie odwiedzili wczoraj policjanci. Funkcjonariusze uczyli bezpiecznego poruszania się w drodze do szkoły, ze szczególnym zwróceniem uwagi na przechodzenie przez jezdnię. Podczas kilku spotkań towarzyszył im Pan Mrówka.
Ministerstwo SWiA dementuje doniesienia medialne o planowanych zmianach w systemie emerytalnym pracowników służb mundurowych.

Aplikacja "Moja Komenda"

Czwartek, 15-09-2016
Strzyżów
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej "Moja Komenda", dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.
W związku z trwającym sezonem prac polowych, a także pracy w lesie policja apeluje o zachowanie zdrowego rozsądku i ostrożności. Czasami chwila nieuwagi wystarczy, aby doszło do wypadku. Ogromny wpływ na bezpieczeństwo ma również stan trzeźwości.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 35-letniego Dawida Łuksika, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Mężczyzna prowadzi wędrowny tryb życia....

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 37-letniego Przemysława Kiczek, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Przemysław Kiczek poszukiwany na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Wrzesień
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie