Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci ujawnili nielegalną uprawę konopi

Wtorek, 13-10-2015
Strzyżów
Strzyżowscy Policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi znajdującą się w kompleksie leśnym w Wysokiej Strzyżowskiej. Sprawca tego przestępstwa został zatrzymany i przesłuchany. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Międzynarodowy Dzień Mediacji i Tydzień Mediacji

Poniedziałek, 12-10-2015
Strzyżów
"Tydzień Mediacji" to ogólnopolska kampania zainicjowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W ramach Tygodnia Mediacji obchodzony będzie także Międzynarodowy Dzień Mediacji (czwartek, 15 października). Policja wspiera te działania.
69 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadzonego we wrześniu br. Z ankiety wynika, że Policja jest drugą, obok wojska, najwyżej ocenianą instytucją.

Policjanci odzyskali skradziony motocykl

Środa, 30-09-2015
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci odzyskali motocykl o wartości 7 tys. złotych. 22-letni mężczyzna, który dopuścił się kradzieży został zatrzymany i usłyszał już zarzut. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci ze strzyżowskiego wydziału kryminalnego ustalili sprawcę kradzieży z włamaniem do stacji paliw w Czudcu. Skradziono kasetkę z pieniędzmi w kwocie ponad 3 tys. zł. Okazało się, że włamywaczem jest 23-letnia kobieta. Za swój czyn odpowie przed sądem.

"Nie daj się zrobić w słupa"

Czwartek, 24-09-2015
Strzyżów
Kampania „Nie daj się zrobić w słupa” zainicjowana została przez Kontrolę Skarbową w październiku 2014 roku. Swoim zakresem obejmuje działania bezpośrednie polegające na spotkaniach informacyjno-edukacyjnych z młodzieżą akademicką, młodzieżą klas maturalnych, a także z osobami szukającymi zatrudnienia – zarejestrowanymi w biurach pracy. Jednocześnie podejmowane są działania pośrednie za pomocą mediów: radia, telewizji Internetu i prasy.

Dzieci z wizytą w strzyżowskiej komendzie

Środa, 23-09-2015
Strzyżów
Uczniowie z Miejskiego Zespołu Szkół w Strzyżowie odwiedzili strzyżowską komendę. Dzieci zwiedziły budynek komendy i miały możliwość przyjrzenia się z bliska pracy policjantów. Młodzi goście mogli zobaczyć radiowóz oraz policyjne wyposażenie.

"Trzeźwy poranek" na drogach powiatu strzyżowskiego

Poniedziałek, 21-09-2015
Strzyżów
Od rana, w kilku wyznaczonych punktach na terenie powiatu strzyżowskiego, policjanci sprawdzali trzeźwość kierujących pojazdami w ramach akcji "Trzeźwy poranek". To kolejne wzmożone działania podejmowane przez funkcjonariuszy mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach.

Więcej wiedzy - mniej strachu - uchodźcy w Polsce

Poniedziałek, 21-09-2015
Strzyżów
Pod takim tytułem w wydaniach papierowych największych dzienników, na stronach wiodących portali i serwisach opiniotwórczych tygodników ukazał się informator dotyczący uchodźców w Polsce, który również będzie omawiany w redakcjach radiowych i telewizyjnych.

Uważajmy na drodze!

Poniedziałek, 21-09-2015
Strzyżów
Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze to najczęstsza przyczyna zdarzeń drogowych, do których doszło wczoraj na terenie powiatu strzyżowskiego. Policja apeluje o ostrożność i rozwagę.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Patrylaka, 39-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
13
Październik
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie