Twoja komenda

Wydarzenia

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

Piątek, 24-10-2014
Strzyżów
Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.

Sprawca włamania do samochodu ustalony

Czwartek, 23-10-2014
Strzyżów
Policjanci ze strzyżowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który włamał się do samochodu. Jego łupem padł panel radioodtwarzacza, pendrive i ładowarka do telefonu. Sprawcy włamania grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie wraz z Polskim Radiem Rzeszów rozpoczęły akcję "Odblaski". Dziennikarze Radia Rzeszów wraz z policjantami odwiedzają szkoły, parafie na terenie województwa rozdając dzieciom odblaski. Wczoraj takie działania zostały przeprowadzone na terenie naszego powiatu.
Alkohol przyczyną wypadków -„Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” – to temat spotkania, które odbyło się w Bibliotece Publicznej w Strzyżowie. W spotkaniu udział wzięli zaproszeni goście, uczniowie i policjanci.

Nie pozwólmy się okraść na cmentarzu

Poniedziałek, 20-10-2014
Strzyżów
W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych nasze wizyty na cmentarzach są coraz częstsze. Dlatego Policja apeluje o zachowanie większej ostrożności. Pamiętajmy, aby sprzątając nagrobek nie pozostawiać swoich rzeczy osobistych bez nadzoru na ławeczkach przy grobach, bądź na sąsiednich nagrobkach. Złodzieje tylko na to czekają!

W wypadku ucierpiała motocyklistka

Poniedziałek, 20-10-2014
Strzyżów
21-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego kierująca motocyklem marki Suzuki ucierpiała w wypadku drogowym do jakiego doszło w Lutczy. Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Piątek, 17-10-2014
Strzyżów
Przestępstwo handlu ludźmi jako współczesna forma niewolnictwa stanowi jedną z najcięższych zbrodni, godzącą w podstawowe wartości człowieka, jakimi są wolności i godność ludzka. Zwalczanie tego procederu stanowi wyzwanie dla całej Unii Europejskiej. 18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. Polska Policja po raz kolejny bierze aktywny udział w realizacji tego przedsięwzięcia.

Warsztaty "Kobieta bezpieczna za kierownicą"

Czwartek, 16-10-2014
Strzyżów
Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie wsparła akcję "Kobieta bezpieczna za kierownicą", zorganizowaną przez firmę Bridgestone. W jej ramach w najbliższą sobotę w Rzeszowie odbędą się bezpłatne warsztaty, w czasie których panie będą mogły np. przećwiczyć skuteczne hamowanie i jazdę w poślizgu.

Policjanci rozdawali odblaski

Czwartek, 16-10-2014
Strzyżów
Policjanci ze strzyżowskiej komendy rozdawali opaski i zawieszki odblaskowe. Akcja ma na celu propagowanie przepisu, który nakłada na pieszych poruszających się poza terenem zabudowanym obowiązek noszenia elementów odblaskowych.

Działania "PIESZY"

Wtorek, 14-10-2014
Strzyżów
Od rana policjanci ruchu drogowego prowadzą działania "Pieszy". Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na przypadki łamania przepisów dotyczących bezpieczeństwa osób pieszych. Działania potrwają do późnego wieczora.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Październik
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie