Twoja komenda

Wydarzenia

Sprawca włamania do samochodu ustalony

Czwartek, 23-10-2014
Strzyżów
Policjanci ze strzyżowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który włamał się do samochodu. Jego łupem padł panel radioodtwarzacza, pendrive i ładowarka do telefonu. Sprawcy włamania grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie wraz z Polskim Radiem Rzeszów rozpoczęły akcję "Odblaski". Dziennikarze Radia Rzeszów wraz z policjantami odwiedzają szkoły, parafie na terenie województwa rozdając dzieciom odblaski. Wczoraj takie działania zostały przeprowadzone na terenie naszego powiatu.
Alkohol przyczyną wypadków -„Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” – to temat spotkania, które odbyło się w Bibliotece Publicznej w Strzyżowie. W spotkaniu udział wzięli zaproszeni goście, uczniowie i policjanci.

Nie pozwólmy się okraść na cmentarzu

Poniedziałek, 20-10-2014
Strzyżów
W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych nasze wizyty na cmentarzach są coraz częstsze. Dlatego Policja apeluje o zachowanie większej ostrożności. Pamiętajmy, aby sprzątając nagrobek nie pozostawiać swoich rzeczy osobistych bez nadzoru na ławeczkach przy grobach, bądź na sąsiednich nagrobkach. Złodzieje tylko na to czekają!

W wypadku ucierpiała motocyklistka

Poniedziałek, 20-10-2014
Strzyżów
21-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego kierująca motocyklem marki Suzuki ucierpiała w wypadku drogowym do jakiego doszło w Lutczy. Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Piątek, 17-10-2014
Strzyżów
Przestępstwo handlu ludźmi jako współczesna forma niewolnictwa stanowi jedną z najcięższych zbrodni, godzącą w podstawowe wartości człowieka, jakimi są wolności i godność ludzka. Zwalczanie tego procederu stanowi wyzwanie dla całej Unii Europejskiej. 18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. Polska Policja po raz kolejny bierze aktywny udział w realizacji tego przedsięwzięcia.

Warsztaty "Kobieta bezpieczna za kierownicą"

Czwartek, 16-10-2014
Strzyżów
Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie wsparła akcję "Kobieta bezpieczna za kierownicą", zorganizowaną przez firmę Bridgestone. W jej ramach w najbliższą sobotę w Rzeszowie odbędą się bezpłatne warsztaty, w czasie których panie będą mogły np. przećwiczyć skuteczne hamowanie i jazdę w poślizgu.

Policjanci rozdawali odblaski

Czwartek, 16-10-2014
Strzyżów
Policjanci ze strzyżowskiej komendy rozdawali opaski i zawieszki odblaskowe. Akcja ma na celu propagowanie przepisu, który nakłada na pieszych poruszających się poza terenem zabudowanym obowiązek noszenia elementów odblaskowych.

Działania "PIESZY"

Wtorek, 14-10-2014
Strzyżów
Od rana policjanci ruchu drogowego prowadzą działania "Pieszy". Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na przypadki łamania przepisów dotyczących bezpieczeństwa osób pieszych. Działania potrwają do późnego wieczora.

Pięć osób rannych w wypadku w Wysokiej Strzyżowskiej

Poniedziałek, 13-10-2014
Strzyżów
Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w Wysokiej Strzyżowskiej. Osobowy opel zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Pięć osób trafiło do szpitala.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy prowadzą poszukiwania zaginionej Zofii Jasik, 62-letniej mieszkanki Gorzejowej. Policjanci ustalili, że 20 października zaginiona pojechała rowerem...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Październik
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie