Twoja komenda

Wydarzenia

Nietrzeźwy kierowca sprawcą wypadku

Czwartek, 18-12-2014
Strzyżów
Ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Taki wynik wskazało badanie kierowcy, który w nocy z czwartku na piątek w Babicy był sprawcą wypadku drogowego. Okazało się również, że pojazd, którym kierował nie był ubezpieczony.
Podczas przygotowań do świąt nie zapominajmy, że „złodzieje nie świętują". Czas przedświątecznej gorączki obfituje w sytuacje, które sprzyjają kieszonkowcom. Pośpiech, roztargnienie, a czasem nawet przedświąteczne przepracowanie, sprawiają, że skupiając uwagę na zakupach często zapominamy o własnym bezpieczeństwie. Na taką okazję czekają kieszonkowcy. Nie pozwólmy, by przestępcy zepsuli nam święta.

"Szlachetna Paczka" od strzyżowskiej Policji

Poniedziałek, 15-12-2014
Strzyżów
Po raz kolejny strzyżowscy policjanci oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie czynnie włączyli się do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. W tym roku hasło przewodnie kampanii brzmiało: „Zostań bohaterem i zmień świat na lepsze”. Podarunki zakupione przez darczyńców trafiły do jednej z potrzebujących rodzin z terenu Strzyżowa.

Policjanci zatrzymali złodzieja

Poniedziałek, 15-12-2014
Strzyżów
Mieszkaniec powiatu strzyżowskiego odpowie za włamanie do sklepu spożywczo-przemysłowego. Złodziej skradł papierosy, wypieki, słodycze oraz inne artykuły spożywcze. Zatrzymany 18-latek przyznał się do winy.

Nietrzeźwy kierujący w Babicy

Czwartek, 11-12-2014
Strzyżów
Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który w godzinach wieczornych kierował pojazdem nie mając włączonych świateł mijania. Mimo że miał ponad promil alkoholu w organizmie, usiadł za kierownicą.

Zdarzenie drogowe w Jaworniku

Wtorek, 09-12-2014
Strzyżów
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Jaworniku w powiecie strzyżowskim. 18-latka kierująca suzuki potrąciła jadącego na rowerze mężczyznę.

Kobieta potrącona przez samochód osobowy

Wtorek, 09-12-2014
Strzyżów
W Strzyżowie doszło do potrącenia 77-letniej pieszej. Kobieta, chcąc przejść przez ulicę prawdopodobnie weszła wprost pod jadący samochód. Z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Pieszy potrącony na przejściu

Wtorek, 09-12-2014
Strzyżów
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Łukasiewicza w Strzyżowie. Kierowca samochodu osobowego potrącił 12-letniego chłopca. Ranny 12-latek został przewieziony do szpitala w Strzyżowie.

Wypadek na drodze krajowej nr 9

Piątek, 05-12-2014
Strzyżów
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dziś w Lutczy. Kierowca osobowego volkswagena sharana zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w betonowy przepust. W wypadku ucierpiały 3 osoby.

Nie dajmy się okraść!

Piątek, 05-12-2014
Strzyżów
W zgiełku przygotowań do świąt często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Na taką okazję czekają kieszonkowcy. Nie pozwólmy, aby przestępcy zepsuli nam świąteczną atmosferę.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
19
Grudzień
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie