Twoja komenda

Wydarzenia

Citroenem uderzyła w drzewo

Sobota, 22-11-2014
Strzyżów
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Lutczy. Osobowy citroen zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Sześć osób trafiło do szpitala.
Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.

Policja przestrzega przed oszustami

Piątek, 14-11-2014
Strzyżów
W środę do drzwi mieszkanki powiatu strzyżowskiego zapukało dwóch mężczyzn. Poinformowali, że są pracownikami zarządu budynków mieszkalnych i sprawdzają kuchenki gazowe. Gdy kobieta na chwilę wyszla z mieszkania, ukradli jej pieniądze i uciekli.

Szczęśliwy finał poszukiwań

Środa, 12-11-2014
Strzyżów
Przez kilka godzin strzyżowscy policjanci wspólnie ze strażakami poszukiwali zaginionej 85-letniej kobiety. Kobieta została odnaleziona przez policjantów. Funkcjonariusze przekazali ją pod opiekę rodziny.

"Alkohol - ograniczona dostępność"

Środa, 12-11-2014
Strzyżów
Podkarpacka Policja wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie przeprowadzi działania profilaktyczne pod nazwą „Alkohol - ograniczona dostępność”. W ramach tej akcji kontrolowane będą miejsca sprzedaży i podawania napojów alkoholowych w zakresie przestrzegania przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Tlenek węgla cichy zabójca

Czwartek, 06-11-2014
Strzyżów
Przed nami okres jesienno – zimowy, a co za tym idzie palenie w kominkach, piecach, czy korzystanie z grzewczych urządzeń gazowych. Niestety co roku śmiercionośny czad zbiera swoje tragiczne żniwo. Zróbmy wszystko, aby w tym roku właściwie zabezpieczyć siebie i swoich bliskich przed tym cichym zabójcą.

Niebezpiecze znalezisko

Wtorek, 04-11-2014
Strzyżów
Pocisk, prawdopodobnie z czasów II wojny światowej został odnaleziony w Żarnowej. Policjanci zabezpieczają miejsce znaleziska. Wkrótce pociskiem zajmą się saperzy, którzy zabiorą i zneutralizują niewybuch.

Policjanci podsumowali działania "ZNICZ 2014"

Wtorek, 04-11-2014
Strzyżów
W tym roku na terenie powiatu strzyżowskiego policyjne działania pod kryptonimem "Znicz 2014" przebiegły spokojnie. Nie odnotowano wypadków. W ciągu czterech dni doszło do 3 kolizji.
Policja ostrzega przed tzw. oszustwami „na wnuczka”. Prowadzone akcje profilaktyczne przynoszą efekty. Funkcjonariusze otrzymują coraz więcej zgłoszeń od starszych osób, które wykazały się czujnością i nie dały się okraść. Niepokojąca jest jednak liczba zgłoszeń dotycząca nowej metody kradzieży - „na policjanta”. W związku z tym apelujemy o ostrożność!
Komisja konkursowa wybrała najlepsze prace nadesłane na konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2014 ”. Łącznie wpłynęło 180 prac plastycznych ze szkół podstawowych i gimnazjów. Najlepsze wybrane prace będą reprezentować powiat strzyżowski w finale wojewódzkim.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Bogdana Piątek. Zaginiony 58-latek w 1984 r. wyjechał do USA, gdzie zamieszkał na stałe w Chicago. Z rodziną w Polsce...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Wojciecha Szmagarę, 36-letniego mieszkańca Piastowa w gminie Lubaczów. Wojciech Szmagara poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Listopad
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie