Twoja komenda

Wydarzenia

W dniu 8 i 9 sierpnia przez teren powiatu strzyżowskiego przebiegać będą odcinki specjalne 23 Rzeszowskiego Rajdu Samochodowego. Związane to będzie z utrudnieniami w ruchu, jakie nastąpią w czasie rajdu.

Bez utrudnień na krajowej 9 w Jaworniku

Czwartek, 24-07-2014
Strzyżów
Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków, do których doszło w Jaworniku na drodze krajowej nr 9. Najpierw kierowca nissana na zakręcie wypadł z drogi, kilkanaście minut później opel zderzył się z volkswagenem golfem.

Tragiczny wypadek w Lutczy

Środa, 23-07-2014
Strzyżów
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Lutczy na drodze krajowej nr 9. W czołowym zderzeniu forda focusa z samochodem ciężarowym, zginął kierowca forda.
Policjanci Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 29-letnią kobietę. Była poszukiwana w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Kobieta ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości.

Policjanci uratowali mężczyznę

Wtorek, 22-07-2014
Strzyżów
Policjanci z posterunku w Czudcu uratowali życie mężczyźnie, który zamierzał popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze ustalili jego adres i nakłonili do odłożenia noża, którym chciał się poranić. 46-letni mężczyzna trafił do szpitala.

Policjanci na pikniku o wakacyjnym bezpieczeństwie

Poniedziałek, 14-07-2014
Strzyżów
Wczoraj strzyżowscy policjanci wzięli udział w pikniku strażackim zorganizowanym w Lutczy. Podczas plenerowej imprezy policjanci promowali bezpieczeństwo podczas wakacji. Dzieci mogły obejrzeć policyjny radiowóz oraz sprzęt, jakim na co dzień posługują się funkcjonariusze, a także wziąć udział w policyjnych konkursach.

Śmiertelne potrącenie pieszego

Niedziela, 13-07-2014
Strzyżów
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj we Frysztaku. 36-letni pieszy został potrącony przez kierującą oplem. Mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Ślubowanie nowo przyjętego policjanta

Piątek, 11-07-2014
Strzyżów
W poniedziałek w Komendzie Powiatowej Policji w Strzyżowie odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętego policjanta. Ślubowanie przyjął Komendant Powiatowy Policji w Strzyżowie mł. insp. Robert Makowiec w obecności naczelników poszczególnych wydziałów komendy w Strzyżowie.
Piękna pogoda, wysokie temperatury zachęcają do korzystania z kąpieli. Niestety odpoczynek nad wodą nie zawsze kończy się szczęśliwie. Apelujemy o rozwagę podczas relaksu m.in. nad rzekami i jeziorami. Bezpieczna kąpiel zależy tylko od nas samych.
Dziś i jutro na drogach Podkarpacia wystąpią utrudnienia w ruchu związane z 25. Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim "Solidarności" i Olimpijczyków. Trasa IV etapu wyścigu prowadzić będzie z Nowego Sącza przez powiat jasielski do Krosna, a V etapu ze Strzyżowa przez teren powiatu brzozowskiego, rzeszowskiego, przeworskiego do Jarosławia. W związku z wyścigiem wystąpią utrudnienia w ruchu. Policjanci będą zabezpieczali trasy przemieszczania się kolumny kolarskiej.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Adama Jakimczuka, 56-letniego mieszkańca Rzeszowa. Adam Jakimczuk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Lipiec
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie