Twoja komenda

Wydarzenia

Jutro strzyżowscy policjanci rozpoczną wzmożone działania pod hasłem „WIELKANOC 2015”. W okresie Świąt funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem podróżujących drogami powiatu strzyżowskiego. Do poniedziałku 6 kwietnia, policjanci będą zwracać szczególną uwagę zarówno na kierujących, jak i na pieszych.

Zdarzenie trzech samochodów w Babicy

Czwartek, 02-04-2015
Strzyżów
Wczoraj policjanci interweniowali w związku z wypadkiem, jaki wydarzył się w Babicy. W zderzeniu trzech samochodów ucierpiała jedna osoba. Policja apeluje do kierujących o wzmożoną ostrożność.

Bezpieczne Święta Wielkanocne

Wtorek, 31-03-2015
Strzyżów
Nadchodzące Święta, to okres wzmożonych przygotowań, przedświątecznych zakupów,jak również pojawiających się zagrożeń ze strony kieszonkowców i oszustów. W sklepach, na targowiskach, na dworcach i w środkach komunikacji panuje tłok, nierzadko zamieszanie. Przypominamy, jak uchronić się przed kradzieżą, jak nie dać się oszukać. Sprawmy, by święta były spokojne i radosne.

Nietrzeźwi i bez uprawnień zatrzymani

Niedziela, 29-03-2015
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci zatrzymali dwóch kierowców, którzy mimo, że wcześniej wypili alkohol, usiedli za kierownicą. Badanie alkotestem wykazało prawie promil alkoholu w organizmie jednego i ponad dwa promile u drugiego kierującego. Ponadto, żaden z nich nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Nieuwaga i brawura przyczyną kolizji

Sobota, 28-03-2015
Strzyżów
W piątek na terenie powiatu strzyżowskiego policjanci interweniowali w związku z dwoma zdarzeniami drogowymi. Uszkodzone zostały trzy samochody, na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Apelujemy o zachowanie ostrożności.

Bądź bezpieczny na drodze!

Piątek, 27-03-2015
Strzyżów
1215 wypadków drogowych mniej, 133 mniej zabitych i o 1762 mniej rannych – tak wynika z podsumowania stanu bezpieczeństwa na polskich drogach w okresie jesienno-zimowym. 75% Polaków posiada odblaski, ale tylko 14% nosi je zawsze, a 41% nie nosi ich w ogóle – to z kolei wyniki raportu na temat noszenia materiałów odblaskowych w ramach akcji „Bezpieczny, bo widoczny”.

Nie dajmy się oszukać metodą "na wnuczka"

Czwartek, 26-03-2015
Strzyżów
Policjanci ostrzegają przed oszustami działającymi metodą "na wnuczka". Ich ofiarami padają osoby starsze. W ostatnich dniach strzyżowska Policja odnotowała kilka zgłoszeń próby oszustwa tą metodą. Funkcjonariusze apelują o ostrożność w kontaktach z osobami, które podczas telefonicznej rozmowy podają się za członka rodziny. W przypadku podejrzeń i obaw, należy niezwłocznie powiadomić Policję.
W miniony wtorek w Zespole Szkół w Gwoźnicy Górnej odbyło się spotkanie poświęcone problematyce sięgania przez młodzież po narkotyki, a także odpowiedzialności karnej nieletnich w przypadku ujawnienia u nich środków odurzających. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Policji, rodzice nastolatków uczęszczających do klas gimnazjalnych oraz grono pedagogiczne szkoły.
65 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów, natomiast 22 proc. ma do niej zastrzeżenia - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej, zrealizowanego w marcu. Notowania Policji, co podkreśla CBOS, są stabilne.

Nieszczęśliwy wypadek na moście w Stępinie

Środa, 25-03-2015
Strzyżów
Wczoraj w nocy w miejscowości Stępina doszło do nieszczęśliwego wypadku. Siedzący na moście mężczyzna stracił równowagę i spadł do rzeki. Nieprzytomnego, w stanie hipotermii przewieziono do szpitala.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Kwiecień
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie