Twoja komenda

Wydarzenia

7 sierpnia przez teren powiatu strzyżowskiego przebiegać będą odcinki specjalne XXIV Rzeszowskiego Rajdu Samochodowego. Nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem rajdu czuwać będą policjanci. Organizowane są objazdy.

Rusza kampania "Dopalacze kradną życie"

Czwartek, 30-07-2015
Strzyżów
Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

Zderzenie trzech pojazdów w Babicy

Środa, 29-07-2015
Strzyżów
Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Babicy. W zderzeniu trzech pojazdów - dwóch samochodów osobowych i cysterny, ranna została jedna osoba. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
Policjanci ostrzegają przed oszustami działającymi metodą "na wnuczka"i „policjanta”. Ich ofiarami najczęściej padają starsi i samotni ludzie. Złodzieje nie mają żadnych skrupułów. Wykorzystują ufność oraz dobre serce osób, które nie potrafią odmówić pomocy w trudnej sytuacji. Funkcjonariusze apelują o ostrożność w kontaktach z osobami, które telefonicznie podają się za członka rodziny, czy policjanta i proszą o pilną pożyczkę.

Uczczono pamięć poległych policjantów

Poniedziałek, 27-07-2015
Strzyżów
Centralne Obchody Święta Policji były okazją do uczczenia pamięci funkcjonariuszy, którzy ponieśli śmierć w związku ze służbą. W tym roku do Księgi Pamięci wpisano nazwisko policjanta ze Strzyżowa - starszego sierżanta Roberta Przygody, który w 2001 roku zginął w wypadku drogowym, wracając po służbie do domu.

"Trzeźwy poranek" w powiecie strzyżowskim

Poniedziałek, 27-07-2015
Strzyżów
Dziś na drogach powiatu strzyżowskiego policjanci prowadzili działania pod kryptonimem „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze skontrolowali 264 pojazdy. Zwracali szczególną uwagę na trzeźwość kierowców, pilnowali przestrzegania obowiązku jazdy z zapiętymi pasami bezpieczeństwa oraz kontrolowali poprawność przewożenia dzieci w fotelikach ochronnych. Funkcjonariusze zatrzymali sześciu nietrzeźwych kierujących.

Areszt tymczasowy dla 50-letniego mężczyzny

Piątek, 24-07-2015
Strzyżów
Sąd przychylił się do wniosku Policji i prokuratury i tymczasowo aresztował 50-letniego mężczyznę. Podejrzany o spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała swojej matki najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Maczetą zranił swoją matkę

Środa, 22-07-2015
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który maczetą zranił swoja matkę. 50-letni syn odciął kobiecie kciuk, złamał obie ręce i poranił. Kobieta trafiła do szpitala. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty.

Działania "Truck & Bus"

Poniedziałek, 20-07-2015
Strzyżów
Strzyżowska Policja prowadzi szereg akcji prewencyjnych, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym drogami powiatu strzyżowskiego. Jedną z takich akcji są działania „Truck & Bus”. W ich ramach szczegółowym kontrolom poddawane są samochody ciężarowe oraz busy - zwłaszcza te, przystosowane do przewozów pasażerskich.

Święto Policji w strzyżowskiej komendzie

Piątek, 17-07-2015
Strzyżów
Wczoraj strzyżowscy policjanci obchodzili Święto Policji. Na uroczystym apelu wręczone zostały awanse na wyższe stopnie służbowe. Nie zabrakło także podziękowań oraz życzeń na przyszłość.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Sierpień
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie