Twoja komenda

Wydarzenia

Bilans minionego weekendu

Wtorek, 28-04-2015
Strzyżów
W miniony weekend policjanci interweniowali w związku z 8 kolizjami drogowymi. Uszkodzonych zostało 13 pojazdów. Uczestnicy zdarzeń nie odnieśli poważnych obrażeń. Policja apeluje o rozwagę i ostrożność podczas kierowania pojazdami.

"Trzeźwy poranek" w powiecie strzyżowskim

Poniedziałek, 27-04-2015
Strzyżów
Dziś na drogach powiatu strzyżowskiego policjanci prowadzili działania pod kryptonimem „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze skontrolowali 490 pojazdów. Zwracali szczególną uwagę na trzeźwość kierowców, pilnowali przestrzegania obowiązku jazdy z zapiętymi pasami bezpieczeństwa oraz kontrolowali poprawność przewożenia dzieci w fotelikach ochronnych. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących.

Zderzenie osobówki z ciągnikiem w Zaborowiu

Piątek, 24-04-2015
Strzyżów
Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Zaborowiu. Na drodze wojewódzkiej nr 988 fiat siena zderzył się z ciągnikiem. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Już prawie co czwarty wypadek drogowy jest skutkiem korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy. Rosnąca skala tego niebezpiecznego zjawiska to sygnał do wprowadzenia dla kierowców działań motywujących do zmiany złych drogowych nawyków. Dlatego od dzisiaj rusza ogólnopolski projekt „Nie [przy]dzwoń za kierownicą”, którego celem jest uświadomienie kierowcom zagrożeń związanych z korzystaniem z telefonu podczas prowadzenia samochodu, a co za tym idzie, minimalizacją tego zjawiska.

Sklepowi złodzieje zatrzymani

Środa, 22-04-2015
Strzyżów
Do 5 lat pozbawienia wolności – taka kara grozi złodziejom, którzy dwukrotnie okradli dyskont spożywczy na terenie Frysztaka. Podejrzani wpadli dzięki spostrzegawczości pracowników ochrony jednego ze sklepów. Zawiadomieni funkcjonariusze zatrzymali złodziei i odzyskali skradzione rzeczy.

Pijany kierowca został zatrzymany

Środa, 22-04-2015
Strzyżów
Prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał mężczyzna, który w sobotę w Babicy kierował osobowym audi. Policjanci ruchu drogowego uniemożliwili mu dalszą jazdę.

Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego

Wtorek, 21-04-2015
Strzyżów
Wysoki procent wszystkich ofiar wypadków drogowych w Polsce stanowią „niechronieni” uczestnicy ruchu drogowego. Na tę grupę należy zwrócić szczególną uwagę, ponieważ w przeciwieństwie do poruszających się samochodami, osoby te nie są osłonięte karoserią samochodu, nie mogą liczyć na działanie poduszek powietrznych, jak też pasów bezpieczeństwa. W trosce o bezpieczeństwo tej grupy społeczeństwa strzyżowscy policjanci prowadzili wczoraj działania „Niechronieni uczestnicy ruchu”.

Dzialania "Trzeźwy autobus" w powiecie strzyżowskim

Poniedziałek, 20-04-2015
Strzyżów
W sobotę policjanci ruchu drogowego prowadzili działania „Trzeźwy autobus”. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na trzeźwość kierujących autobusami. Działania trwały do późnego wieczora.
Przypominamy o przyjmowaniu zgłoszeń do VIII edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł” służącego wyróżnieniu policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej. Zgłoszenia w ramach obecnej edycji przyjmujemy do 31 maja 2015r.

Nieszczęśliwy wypadek z udziałem rowerzysty

Czwartek, 16-04-2015
Strzyżów
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, które miało miejsce wczoraj w Bliziance. Doszło tam do wywrócenia roweru, w wyniku którego ucierpiał 8-letni rowerzysta.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Kwiecień
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie