Twoja komenda

Wydarzenia

Działania "PASY"

Piątek, 30-01-2015
Strzyżów
Wczoraj strzyżowscy policjanci prowadzili akcję pod kryptonimem „Pasy”. Podczas kontroli drogowych funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na to, czy kierowcy i pasażerowie mają zapięte pasy bezpieczeństwa. Sprawdzali także czy kierowcy stosują się do obowiązku przewożenia dzieci w fotelikach i siedziskach.

Strażacy i policjanci rozdają odblaski

Piątek, 30-01-2015
Strzyżów
Policjanci przypominają o obowiązku noszenia odblasków. Piesi są najmniej chronionymi uczestnikami ruchu drogowego i bardzo często stają się ofiarami nieszczęśliwych wypadków. Od 31 sierpnia ubiegłego roku każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, ma obowiązek używania elementów odblaskowych.

Bezpieczeństwo podczas zimowych ferii

Czwartek, 29-01-2015
Strzyżów
Już 2 lutego uczniowie wszystkich szkół na Podkarpaciu rozpoczną zimowy wypoczynek. W trakcie ferii policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży. Policyjne działania „Bezpieczne ferie 2015” zaczną się 30 stycznia i będą trwać do 15 lutego bieżącego roku. Funkcjonariusze przeprowadzą wiele spotkań z młodzieżą przypominając zasady bezpiecznego wypoczynku. Należy się również spodziewać wzmożonych kontroli drogowych.
Policjanci ze Strzyżowa zatrzymali 36-latka, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a mimo to zdecydował się na jazdę samochodem. Dwaj funkcjonariusze wydziału kryminalnego udaremnili dalszą jazdę mężczyźnie, mimo że byli poza godzinami służby.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie po raz kolejny zorganizowali spotkanie, którego wiodącym tematem był problem „cyberprzemocy” pojawiający się wśród nastolatków. W poniedziałek odbyła się pogadanka z młodzieżą oraz uczniami starszych klas szkoły w Połomi.
Pracownicy sanepidu wraz ze strzyżowskimi policjantami przeprowadzili kontrolę w ośrodku wypoczynkowym w Pstrągowej. Celem wizyty była ocena stanu miejsc przebywania dzieci i młodzieży podczas zimowego wypoczynku.

¾ Polaków ma zaufanie do Policji

Wtorek, 27-01-2015
Strzyżów
Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.

Policjanci zatrzymali podejrzanego o pedofilię

Czwartek, 22-01-2015
Strzyżów
Policjanci ze Strzyżowa zatrzymali podejrzanego o pedofilię. Mężczyźnie postawiono zarzut uprowadzenia oraz obcowania płciowego z nieletnią. Sąd tymczasowo aresztował 36-latka na 3 miesiące.

Odprawa roczna strzyżowskich policjantów

Czwartek, 22-01-2015
Strzyżów
20 stycznia 2015r. strzyżowscy policjanci wzięli udział w rocznej odprawie, której przewodniczył Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Andrzej Sabik. Celem narady było podsumowanie rezultatów całorocznej pracy funkcjonariuszy strzyżowskiej komendy. Przedstawiono również priorytety polskiej Policji na 2015 rok.

Działania "Pieszy" w powiecie strzyżowskim

Środa, 21-01-2015
Strzyżów
Wraz nadejściem zimowej aury policjanci odnotowują więcej zdarzeń z udziałem pieszych. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo pieszych, wczoraj od rana, strzyżowscy policjanci prowadzili działania pod kryptonimem „Pieszy”.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Mykola Sadlivskyy, 42-letniego obywatela Ukrainy. Mykola Sadlivskyy poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy  w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Styczeń
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie