Twoja komenda

Wydarzenia

Działania "Ostatni weekend wakacji - 2016"

Czwartek, 25-08-2016
Strzyżów
Jutro strzyżowscy policjanci rozpoczną działania pod nazwą „Ostatni weekend wakacji – 2016”. W trakcie trwania działań funkcjonariusze czuwać będą nad bezpieczeństwem podróżujących drogami powiatu strzyżowskiego. Akcja potrwa do niedzieli. W tym czasie policjanci będą zwracać szczególną uwagę zarówno na kierujących, jak i na pieszych uczestników ruchu.

Uważajmy na oszustów

Środa, 24-08-2016
Strzyżów
Osoby starsze, mieszkające samotnie często nagabywane są przez tzw. domokrążców oraz oszustów podających się za przedstawicieli różnych instytucji. Aby wzbudzić zaufanie przestępcy stosują wiele podstępów. Podają się za pracownika opieki społecznej, gazowni, kominiarzy, pracownika ZUS, administracji czy telekomunikacji. Aby nie dać się okraść i oszukać musimy być czujni i pamiętać o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Policyjna akcja "Motocykl"

Środa, 24-08-2016
Strzyżów
Ciepłe i słoneczne dni sprawiają, że na naszych drogach możemy spotkać wielu miłośników motocykli, dodatkowo trwa sezon motocyklowy. Niestety często dochodzi do wypadków z ich udziałem, także tych najtragiczniejszych. Dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego policjanci prowadzą dziś akcję pod kryptonimem „Motocykl”.
Policjanci strzyżowskiej komendy prowadzili działania pod kryptonimem „Trzeźwe popołudnie”. Funkcjonariusze skontrolowali 184 pojazdy. Zwracali szczególną uwagę na trzeźwość kierowców, przestrzeganie obowiązku jazdy z zapiętymi pasami bezpieczeństwa, sprawdzali również czy dzieci są przewożone w fotelikach ochronnych

Wakacyjne kontrole w ramach działań "Bezpieczne wakacje"

Poniedziałek, 22-08-2016
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Strzyżowie kontrolowali warunki, w jakich odbywa się letni wypoczynek dzieci i młodzieży. Tym razem kontrolą objęto obozy sportowe. Nie stwierdzono nieprawidłowości.
Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj przed południem w Pułankach. W zderzeniu trzech pojazdów, ranna została jedna osoba. Ruch na drodze wojewódzkiej nr 988 (relacji Rzeszów - Jasło) był utrudniony. Od godz. 14 ruch na tym odcinku odbywa się płynnie.
Pocisk, prawdopodobnie z czasów II wojny światowej, został odnaleziony w Lubli. Policjanci zabezpieczali miejsce znaleziska.Pociskiem zajęli się saperzy, którzy zabrali i zneutralizowali niewybuch.

Podsumowanie działań "Sierpniowy Weekend 2016"

Wtorek, 16-08-2016
Strzyżów
Trwające od piątku do poniedziałku policyjne działania pod kryptonimem "Sierpniowy Weekend 2016" w powiecie strzyżowskim były spokojne i bezpieczne. W trakcie działań wydarzyło się trzy kolizje i jeden wypadek. Wszyscy przebadani kierowcy byli trzeźwi.
Policjanci ze Strzyżowa zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który kierował fiatem w stanie nietrzeźwości i wbrew zakazowi sądowemu. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

"Sierpniowy weekend 2016"

Piątek, 12-08-2016
Strzyżów
Więcej funkcjonariuszy i więcej radiowozów na podkarpackich drogach w ciągu czterech dni policyjnej akcji "Sierpniowy Weekend". Od piątku do poniedziałku policjanci spodziewają się zwiększonego ruchu na drogach regionu, dlatego zaplanowali wzmożone kontrole.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Sanoku poszukuje zaginionego Dariusza Wojnarowicza, 34-letniego mieszkańca Sanoka. Zaginiony, wczoraj około godz. 13, wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują Krzysztofa Zielińskiego 35-letniego mieszkańca Jarosławia. Krzysztof  Zieliński poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Sierpień
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie