Twoja komenda

Wydarzenia

Postawa godna naśladowania

Czwartek, 04-12-2014
Ropczyce
Pani Maria z Olchowej wykazała się postawą godną pochwały. Pod koniec listopada br. przyniosła do Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim znaleziony przez nią na ulicy portfel, w którym były dokumenty i pieniądze.

Uchronić przed zamarznięciem

Wtorek, 02-12-2014
Ropczyce
Termometry od kilku dni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina - aby uratować komuś życie wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 997. Nie bądźmy obojętni na ludzki los!

W "Trzeźwy Poranek" jeden nietrzeźwy

Wtorek, 02-12-2014
Ropczyce
Wśród blisko 600 skontrolowanych kierowców, jeden z nich, 41 - latek pił wcześniej alkohol. Miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Taki jest bilans porannych działań pod nazwą "Trzeźwy poranek", które prowadzili policjanci na terenie całego powiatu ropczycko - sędziszowskiego.

Odpowiedzą za kradzież

Piątek, 28-11-2014
Ropczyce
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, którzy ukradli blachę oraz metalowe drzwi należące do koła łowieckiego, powodując tym straty w wyskości 1000 złotych. Policjanci ustalili i zatrzymali podejrzanych. Obaj usłyszeli już zarzut kradzieży, do której się przyznali.
Nagrody i pamiątkowe dyplomy otrzymało wczoraj 9 laureatów, którzy brali udział w tegorocznej edycji konkursu plastycznego "Bezpieczne Wakacje 2014". Uroczystość wręczenia odbyła się na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach.

Dzień Pluszowego Misia z policjantami

Czwartek, 27-11-2014
Ropczyce
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach odwiedzili przedszkole w Sędziszowie Małopolskim i w Lubzinie oraz szkołę podstawową w Nockowej z okazji obchodzonego we wtorek Dnia Pluszowego Misia. Rozmawiano m.in. zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze. W spotkaniach towarzyszył miś - maskotka podkarpackiej Policji.

Wypadek w Lubzinie

Środa, 26-11-2014
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w miejscowości Lubzina. W wyniku doznanych obrażeń ciała do szpitala przewiezionych zostało czterech mężczyzn.
Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa - to główny cel kampanii społecznej "Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz". Jednym z patronów akcji jest Policja.

Alkohol - ograniczona dostępność

Poniedziałek, 10-11-2014
Ropczyce
Podkarpacka Policja wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie przeprowadzi działania profilaktyczne pod nazwą "Alkohol - ograniczona dostępność". W ramach tej akcji kontrolowane będą miejsca sprzedaży i podawania napojów alkoholowych w zakresie przestrzegania przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach również przyłączyła się do tych działań na terenie powiatu ropczycko - sędziszowskiego.
Poznaliśmy już laureatów etapu powiatowego konkursu "Bezpieczne Wakacje 2014". Spośród nadesłanych blisko 200 prac plastycznych, ze szkół podstawowych i gimnazjalnych naszego powiatu jury wyłoniło najlepsze rysunki w 3 kategoriach wiekowych. Autorzy tych prac będą walczyć o nagrody w etapie wojewódzkim konkursu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionej Dominiki Góry, 17-letniej mieszkanki Grodziska. Zaginiona 29 marca br. wieczorem wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Kwiecień
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie