Twoja komenda

Wydarzenia

Tragiczny wypadek w Brzezinach

Poniedziałek, 15-07-2013
Ropczyce
W środę policjanci prowadzili oględziny miejsca wypadku drogowego w Brzezinach. W wyniku potrącenia przez samochód osobowy marki Renault, zmarła 21-letnia mieszkanka gminy Wielopole Skrzyńskie. Kierowca renaulta był trzeźwy.
Policjanci z Ropczyc poszukują właściciela telefonu komórkowego marki HTC znalezionego wczoraj przez mieszkańca Ropczyc w okolicy sklepu "Orzech".

Ukradł linkę kolejową

Piątek, 12-07-2013
Ropczyce
64-letni mężczyzna usłyszał zarzuty po tym jak wczoraj został zatrzymany przez ropczyckich policjantów. Wpadł, kiedy nożycami odcinał linkę kolejową. Na widok policjantów wyrzucił odcięty fragment linki w trawę. Funkcjonariusze sprawdzają, czy nie dopuścił się jeszcze innych przestępstw.

Działania "Prędkość"

Piątek, 12-07-2013
Ropczyce
Dzisiaj policjanci naszego powiatu częściej kontrolują kierowców samochodów i dokładniej mierzą, z jaką prędkością jadą.Trwa policyjna akcja "Prędkość".

Zawody samochodowe - zamknięte drogi

Środa, 10-07-2013
Ropczyce
Przez teren naszego powiatu przebiegała będzie trasa III Rundy Klubowych Zawodów Samochodowych o Puchar Wójta Gminy Wielopole Skrzyńskie "Brzeziny 2013". Zawody odbędą się w najbliższą niedzielę.

Nowe pomysły oszustów

Wtorek, 09-07-2013
Ropczyce
W ostatnim czasie na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego, policjanci zostali powiadomieni o przypadkach wyłudzenia lub próby wyłudzenia pieniędzy. Podmioty gospodarcze, jak i osoby prywatne miały wpłacać pieniądze w kwocie 135 złotych w związku z planowaną kontrolą działalności gospodarczej w zakresie środowiska i higieny pracy.

2-latek ranny w wypadku w Okoninie

Poniedziałek, 08-07-2013
Ropczyce
W niedzielę w Okoninie miał miejsce wypadek drogowy. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe, do szpitala trafił 2-letni chłopiec. Policja ustala przyczyny zdarzenia.

Znaleziony niewybuch

Poniedziałek, 08-07-2013
Ropczyce
W sobotę dyżurny ropczyckiej Policji został powiadomiony przez mieszkańca Ropczyc o tym, że znalazł on niewybuch w lesie. Mężczyzna przywiózł niebezpieczne znalezisko samochodem na swoje podwórko.

Pijani kierowcy zatrzymani przez policjantów

Poniedziałek, 08-07-2013
Ropczyce
W miniony weekend ropczyccy policjanci ujawnili aż 12 nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich odpowie za wykroczenie kierowania motorowerem po spożyciu alkoholu.
Coraz częstszym widokiem na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego stają się policjanci na koniach. Policyjne konie nie tylko pomagają pilnować porządku i bezpieczeństwa ale również wzbudzają zainteresowanie mieszkańców.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy prowadzą poszukiwania zaginionej Zofii Jasik, 62-letniej mieszkanki Gorzejowej. Policjanci ustalili, że 20 października zaginiona pojechała rowerem...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Październik
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie