Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek w Łączkach Kucharskich

Poniedziałek, 03-02-2014
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku w Łączkach Kucharskich. W wyniku dachowania samochodu marki Audi A3 ranne zostały cztery osoby, kierująca pojazdem oraz troje pasażerów. Ranni zostali przewiezieni do szpitala w Rzeszowie.

Podsumowanie działań "Pasy"

Piątek, 31-01-2014
Ropczyce
W ramach działań "Pasy" wczoraj policjanci częściej kontrolowali kierowców pod kątem przestrzegania przez nich nakazu zapinania pasów bezpieczeństwa oraz przewożenia dzieci w fotelikach ochronnych. Na 84 skontrolowane pojazdy w ramach tej akcji 10 kierowców nie miało zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Policyjne działania "Pasy"

Czwartek, 30-01-2014
Ropczyce
Od rana ropczyccy policjanci prowadzą działania "Pasy". Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na przypadki łamania przepisów dotyczących przestrzegania obowiązku używania pasów bezpieczeństwa podczas jazdy. Działania potrwają do późnego wieczora.
W 2013 roku na drogach powiatu ropczycko - sędziszowskiego było bezpieczniej niż w roku 2012. Zanotowaliśmy spadek liczby zabitych, osób rannych, a także ilości wypadków i kolizji drogowych.

Podsumowanie wyników pracy za 2013 roku

Wtorek, 28-01-2014
Ropczyce
Mniej przestępstw i wypadków drogowych, mniej ofiar śmiertelnych na drogach. Dobra współpraca z samorządem i prokuraturą. Wczoraj w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach podsumowano wyniki pracy ropczyckiej Policji za 2013 rok. W odprawie wziął udział Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Andrzej Sabik

Debata społeczna w Wielopolu Skrzyńskim

Wtorek, 28-01-2014
Ropczyce
Tematem dzisiejszej debaty społecznej, która odbyła się w Wielopolu Skrzyńskim było bezpieczeństwo osób starszych. W dyskusji uczestniczyli przedstawiciele organizacji zrzeszających emerytów i rencistów działających na terenie Wielopola Skrzyńskiego. Obecni byli również mieszkańcy powiatu ropczycko - sędziszowskiego oraz zaproszeni goście.

Zapraszamy na debatę

Poniedziałek, 27-01-2014
Ropczyce
Jutro 28 stycznia 2014 r. o godz. 14, w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim odbędzie się debata społeczna, na którą zapraszamy mieszkańców całej gminy. Temat debaty to "Bezpieczni seniorzy - bezpieczeństwo osób starszych na terenie Gminy Wielopole Skrzyńskie".

Została oszukana przy zakupie telefonu

Piątek, 24-01-2014
Ropczyce
Wiele osób kupuje różne produkty wykorzystując w tym celu Internet. Policja apeluje, aby korzystając z tej formy zakupów zachować zdrowy rozsądek i podstawowe środki ostrożności.

Uważajmy na drogach

Środa, 22-01-2014
Ropczyce
Zmienna pogoda, mróz i padający śnieg powodują zmianę warunków panujących na drogach. To przekłada się na ilość zdarzeń drogowych. Wczoraj na terenie powiatu ropczycko - sędziszowskiego odnotowano cztery kolizje.

Wypadek w Sędziszowie Małopolskim

Poniedziałek, 20-01-2014
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Sędziszowie Młp na krajowej "czwórce" na skrzyżowaniu ul. Węglowskiego i Góry Ropczyckiej. W zdarzeniu dwóch pojazdów ucierpieli kierowcy i jeden pasażer.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Nisku prowadzi poszukiwania zaginionego Józefa Fronca, 63-letniego mieszkańca Chałupek, w gminie Rudnik nad Sanem. Józef Fronc wyszedł z domu 29 maja 2015 roku i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
3
Lipiec
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie