Twoja komenda

Wydarzenia

Wyścig kolarski - utrudnienia w ruchu

Środa, 26-06-2013
Ropczyce
Dziś kierowcy przejeżdżający przez teren powiatu ropczycko - sędziszowskiego muszą liczyć się z utrudnieniami na drogach. W godzinach 15 - 16.40 fragmenty dróg zostaną wyłączone z ruchu w związku z XXIV Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim "Solidarności" i Olimpijczyków.

Aby wakacje były bezpieczne

Środa, 26-06-2013
Ropczyce
W szkołach na terenie powiatu ropczycko - sędziszowskiego trwają spotkania z dziećmi i młodzieżą podczas których policjanci mówią o zagrożeniach na jakie narażone są dzieci podczas letniego wypoczynku

Kolejna edycja konkursu "Bezpieczne wakacje 2013"

Poniedziałek, 24-06-2013
Ropczyce
Kolejny raz w ramach profilaktyki społecznej organizowany jest wojewódzki konkurs prac plastycznych dla dzieci i młodzieży, którego hasłem przewodnim jest bezpieczny wakacyjny wypoczynek.

Wczorajsza Noc Profilaktyki w Ropczycach

Niedziela, 23-06-2013
Ropczyce
Wczoraj w Centrum Kultury w Ropczycach odbyło się spotkanie w związku z "Ogólnopolską Nocą Profilaktyki". Podczas spotkania zainteresowani otrzymywali materiały profilaktyczne, ulotki oraz skorzystali z udzielanych porad.

Ślubowanie nowo przyjętej policjantki

Piątek, 21-06-2013
Ropczyce
Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Ropczycach odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętej policjantki. Po zakończonym szkoleniu podstawowym, policjantka rozpocznie służbę w sędziszowskim komisariacie Policji.

Wypadek w Wielopolu Skrzyńskim

Piątek, 21-06-2013
Ropczyce
Funkcjonariusze Posterunku Policji w Wielopolu Skrzyńskim wyjaśniają okoliczności, w jakich doszło do wypadku drogowego w Wielopolu Skrzyńskim. W zderzeniu samochodów osobowych ranna została jedna osoba.

"Ogólnopolska Noc Profilaktyki" w Ropczycach

Środa, 19-06-2013
Ropczyce
W najbliższą sobotę, 22 czerwca, odbędzie się Ogólnopolska Noc Profilaktyki. Impreza profilaktyczna, której inicjatorem jest Komenda Główna Policji, ma poruszyć serca wolne od uzależnień, przemocy i obojętności. Ropczycka Policja włącza się do akcji, Urząd Miejski w Ropczycach w Centrum Kultury organizuje punkt informacyjno - konsultacyjny. W całej Polsce o godz. 16 odbędzie się happening - zryw WOLNYCH SERC.

Policjanci mówili o bezpieczeństwie podczas wakacji

Poniedziałek, 17-06-2013
Ropczyce
Uczestnicy pikniku rodzinnego w Ropczycach dowiedzieli się od policjantów o zasadach poruszania się po drodze oraz o bezpiecznym zachowaniu podczas zbliżających się wakacji. Zainteresowani mogli przymierzyć elementy policyjnego umundurowania.
Komendant Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim wręczył nagrody laureatom konkursu dotyczącego bezpieczeństwa w ruchu drogowych. W zmaganiach uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych.

Wypadek na drodze krajowej nr 4 w Ropczycach

Środa, 05-06-2013
Ropczyce
W poniedziałek policjanci wykonywali czynności na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 4 w Ropczycach. W wyniku zderzenia dwóch samochodów ranne zostały cztery osoby: kierująca i pasażerka volkswagena polo oraz pasażerowie volkswagena passata.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Wrzesień
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie