Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach wyjaśniają okoliczności poparzenia mężczyzny, do jakiego doszło w sobotę w Broniszowie.

Pomoc policjantów dla potrzebujących

Piątek, 19-12-2014
Ropczyce
Po raz kolejny policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach przyłączyli się do akcji pomocy potrzebującym. Wczoraj ropczyccy policjanci przekazali zebrane pieniądze, które trafią do rodzin na terenie powiatu ropczycko - sędziszowskiego.

Bezpieczne Święta - nie daj się okraść!

Piątek, 19-12-2014
Ropczyce
Pośpiech, roztargnienie, a czasem nawet przedświąteczne przepracowanie, sprawiają, że skupiając uwagę na zakupach często zapominamy o własnym bezpieczeństwie. W tym momencie możemy stracić telefon, portfel, dokumenty. Uważajmy więc w sklepach, na targowiskach, przy bankomatach. Nie pozostawiajmy wartościowych przedmiotów w samochodach. Zadbajmy też o swoje mieszkania na czas naszej nieobecności.

Działania "Boże Narodzenie 2014"

Czwartek, 18-12-2014
Ropczyce
Od dzisiaj trwają policyjne działania „Boże Narodzenie 2014”. Do 1 stycznia 2015 r. policjanci będą zwracać szczególną uwagę na zachowanie kierowców i pieszych. Głównym celem działań jest zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa na drogach.
Policja od 2008 roku uczestniczy w Kampanii Informacyjnej Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE. Realizowana wspólnie ze Związkiem Banków Polskich akcja jest skutecznym narzędziem poprawiającym bezpieczeństwo obywateli i obrotu gospodarczego. Dzięki podejmowanym działaniom liczba zastrzeganych dokumentów tożsamości regularnie wzrasta a ilość przestępstw popełnianych przy użyciu utraconych dokumentów spada. Jak podaje organizator akcji, w II kwartale 2014 r. udaremniono 2182 próby wyłudzeń kredytów.

Wczorajszy bilans zdarzeń drogowych

Wtorek, 16-12-2014
Ropczyce
Wczoraj na drogach powiatu ropczycko - sędziszowskiego policjanci odnotowali dwa wypadki drogowe, pięć kolizji oraz zatrzymali jednego nietrzeźwego kierującego. Alkomat wykazał w organizmie mężczyzny 1,38 promila alkoholu.

Potrącenie rowerzysty w Woli Ocieckiej

Poniedziałek, 15-12-2014
Ropczyce
Ropczyccy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej w Woli Ocieckiej na odcinku Ropczyce - Mielec. 71-letni mieszkaniec gminy Ostrów kierujący rowerem, został potrącony przez samochód ciężarowy. Rowerzysta trafił do szpitala.

Zimowa aura i trudne warunki na drogach

Wtorek, 09-12-2014
Ropczyce
Wczorajsze opady śniegu skutkowały zdarzeniami drogowymi na drogach powiatu ropczycko - sędziszowskiego, gdzie doszło do 3 kolizji drogowych. Powodem tych zdarzeń było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych. Policja przypomina, że zimowej aurze najczęściej towarzyszą trudne warunki drogowe oraz apeluje o ostrożność.

W trosce o niechronionych uczestników ruchu drogowego

Poniedziałek, 08-12-2014
Ropczyce
W okresie jesienno-zimowym na drogach rośnie liczba wypadków z udziałem pieszych. W związku z tym, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach prowadzą wzmożone działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Funkcjonariusze będą zwracać szczególną uwagę na prawidłowe zachowanie pieszych w stosunku do kierujących pojazdami i kierowców w stosunku do pieszych.

Postawa godna naśladowania

Czwartek, 04-12-2014
Ropczyce
Pani Maria z Olchowej wykazała się postawą godną pochwały. Pod koniec listopada br. przyniosła do Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim znaleziony przez nią na ulicy portfel, w którym były dokumenty i pieniądze.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60-letnim Stanisławem Małką, mieszkańcem Woli Obszańskiej. Mężczyzna 2 marca br. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 43-letniego Macieja Szeląga, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Maciej Szeląg poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Maj
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie