Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek podczas polowania

Niedziela, 29-12-2013
Ropczyce
Policjanci z Ropczyc ustalają przebieg wypadku podczas polowania, wskutek którego niegroźnych dla życia obrażeń doznał 61-letni myśliwy. Został postrzelony, trafił go rykoszetujący pocisk.

Bezpieczne święta na drogach powiatu

Piątek, 27-12-2013
Ropczyce
Święta Bożego Narodzenia na drogach powiatu ropczycko - sędziszowskiego minęły bezpiecznie. Policja dbała o ład i porządek, a tym samym o bezpieczeństwo osób podróżujących. Kierowcy wykazali się rozwagą i stosowali się do przepisów drogowych. Ropczyccy policjanci wykonywali czynności na miejscu dwóch kolizji drogowych oraz wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierujących.

Bezpieczna zabawa noworoczna

Piątek, 27-12-2013
Ropczyce
Już niedługo przywitamy Nowy Rok. Jego nadejściu tradycyjnie towarzyszyć będą fajerwerki i sztuczne ognie. Policjanci apelują o ostrożność i właściwe obchodzenie się z materiałami pirotechnicznymi.

Świąteczne życzenia

Piątek, 20-12-2013
Ropczyce
Wczoraj do Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zawitały przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 2 w Ropczycach. Na ręce Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ropczycach mł. insp. Józefa Kiełbasy dzieci złożyły dla wszystkich ropczyckich policjantów świąteczne życzenia.

Nie daj się okraść

Piątek, 20-12-2013
Ropczyce
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas wzmożonych zakupów. Sklepy kuszą nas promocjami i specjalnymi ofertami. Zabiegani i roztargnieni, zajęci zakupami często tracimy czujność. Niejednokrotnie wykorzystują to kieszonkowcy. Policjanci przypominają - przedświąteczny okres to czas, kiedy złodzieje stają się szczególnie aktywni. Dlatego pamiętajmy, by nie dać się okraść.

Pomoc policjantów dla potrzebujących

Środa, 18-12-2013
Ropczyce
Po raz kolejny policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach przyłączyli się do akcji pomocy potrzebującym. Wczoraj ropczyccy policjanci przekazali zebrane pieniądze, które trafią do rodzin na terenie powiatu ropczycko - sędziszowskiego

Działania "Boże Narodzenie 2013"

Poniedziałek, 16-12-2013
Ropczyce
Od dzisiaj trwają policyjne działania "Boże Narodzenie 2013". Do 1 stycznia 2014 r. policjanci będą zwracać szczególną uwagę na zachowanie kierowców i pieszych. Głównym celem działań jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa na drogach.
Nadchodzące dni to czas wzmożonych przygotowań do okresu świątecznego. Wielu z nas wybierze się na przedświąteczne, większe niż na co dzień zakupy. Centra handlowe, bazary, środki komunikacji publicznej zapełnią się kupującymi. Niestety wśród nich pojawią się chętni na łatwy zarobek cudzym kosztem - złodzieje. Tłok, pośpiech, roztargnienie, przemęczenie to ich sojusznicy. Pamiętajmy o własnym bezpieczeństwie, aby przestępcy nie zepsuli nam nadchodzących świąt.

Wypadek w Ostrowie

Środa, 11-12-2013
Ropczyce
W Ostrowie, na drodze relacji Ropczyce-Tuszyma samochód ciężarowy zderzył się z motorowerzystą. Ranny kierowca jednośladu trafił do szpitala. Policjanci pracowali na miejscu. Ruch był wstrzymany ponad godzinę.
Nagrody i pamiątkowe dyplomy otrzymało 9 laureatów, którzy brali udział w tegorocznej edycji konkursu plastycznego "Bezpieczne wakacje 2013". Uroczystość odbyła się na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Wierzbickiego. 65-letni mieszkaniec Rzeszowa wyszedł z domu 20 kwietnia około godziny 6:30  i do tej...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
5
Maj
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie