Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek z udziałem karetki w Sędziszowie Małopolskim

Poniedziałek, 04-11-2013
Ropczyce
Policjanci ustalają okoliczności wypadku w Sędziszowie Małopolskim, gdzie kierujący renaultem zderzył się z karetką jadącą na sygnałach pojazdu uprzywilejowanego. Karetka następnie uderzyła w trzy samochody oczekujące na wjazd na skrzyżowanie i przewróciła się na bok. Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala.

Działania "Znicz 2013"

Poniedziałek, 28-10-2013
Ropczyce
Od 31 października br. do 4 listopada br. policjanci prowadzić będą działania "Znicz 2013". Głównym celem akcji jest zapewnienie bezpieczeństwa na drogach podczas zbliżającego się długiego weekendu połączonego z obchodami Wszystkich Świętych.

Debata o bezpieczeństwie osób starszych

Niedziela, 27-10-2013
Ropczyce
„Bezpieczni seniorzy - bezpieczeństwo osób starszych na terenie Miasta i Gminy Sędziszów Małopolski” - tematem debaty społecznej, która odbyła się w czwartek na sali Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziszowie Małopolskim. W dyskusji uczestniczyli przedstawiciele organizacji zrzeszających emerytów i rencistów działających na terenie Sędziszowa Małopolskiego, przedstawiciele władz samorządowych i lokalnych, zaproszeni goście oraz mieszkańcy powiatu ropczycko - sędziszowskiego.

Nie pozwólmy się okraść

Niedziela, 27-10-2013
Ropczyce
W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych nasze wizyty na cmentarzach są coraz częstsze. Dlatego Policja apeluje o zachowanie większej ostrożności. Pamiętajmy, aby sprzątając nagrobki bliskich nie pozostawiać swoich rzeczy osobistych bez nadzoru na ławeczkach przy grobach bądź na sąsiednich nagrobkach, Złodzieje tylko na to czekają.

Policja ustala przyczyny śmierci matki i syna

Piątek, 25-10-2013
Ropczyce
Policjanci z Ropczyc ustalają, w jakich okolicznościach śmierć poniosło dwoje mieszkańców Ostrowa - 81 - letnia kobieta i jej 60 - letni syn. Wczoraj po południu znaleziono ciała obojga, w dwóch domach na jednej z ostrowskich posesji. Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia, które pozwolą na ustalenie przyczyn śmierci.

Wypadek w Ropczycach

Środa, 23-10-2013
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Ropczycach na ul. Wyszyńskiego. Kierowca fiata brava uderzył w krawężnik, a następnie w drzewo. Kierowca oraz jeden z pasażerów zostali przewiezieni do szpitala w Rzeszowie.

Zapraszamy na debatę społeczną

Wtorek, 22-10-2013
Ropczyce
W czwartek 24 października 2013 r. o godz. 14. w sali Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się debata społeczna, na którą zapraszamy mieszkańców powiatu. Temat debaty to "Bezpieczni seniorzy - bezpieczeństwo osób starszych na terenie Miasta i Gminy Sędziszów Małopolski.
Wczoraj w budynku Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach odbyły się ćwiczenia sprawdzające przeprowadzenie ewakuacji podczas pożaru. Ćwiczenia były przeprowadzone w bardzo realistycznych warunkach.
W związku ze zbliżającym się terminem nadsyłania prac, przypominamy o trwającym konkursie pod hasłem "Bezpieczne Wakacje 2013". Jest to konkurs organizowany w ramach profilaktyki społecznej. Na prace plastyczne oraz spoty reklamowe czekamy do 15 października 2013 roku.

Policjanci odnaleźli skradzionego "malucha"

Wtorek, 01-10-2013
Ropczyce
Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach została powiadomiona o tym, że z posesji w miejscowości Czarna Sędziszowska został skradziony samochód marki Fiat 126 p, którego wartość właściciel wycenił na kwotę 3000 złotych. Policjanci odzyskali skradziony samochód i ustalili sprawców kradzieży.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą poszukiwania za zaginionym Ryszardem Partyką, 51-letniego mieszkańca Woli Baranowskiej. Ryszard Partyka 20 stycznia 2015r. o godz. 8...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Luty
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie