Twoja komenda

Wydarzenia

624 kontroli stanu trzeźwości kierujących pojazdami przeprowadzili dziś rano ropczyccy policjanci na terenie całego powiatu. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Były to działania w ramach akcji "Trzeźwy poranek".

Policjanci z uczniami rozmawiali o bezpieczeństwie

Poniedziałek, 09-03-2015
Ropczyce
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach gościli w Szkole Podstawowej w Małej. Podczas spotkania przybliżono dzieciom zasady poruszania się po drodze oraz przepisy ruchu drogowego.
Wczoraj w jednym z domów w Szkodnej doszło do śmierci młodej kobiety. 30-latka prawdopodobnie zmarła w wyniku zaczadzenia.
Policjant wydziału kryminalnego ropczyckiej komendy będąc po służbie rozpoznał mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Funkcjonariusz pojechał za poszukiwanym i w rejonie jednego z dębickich osiedli zatrzymał go wspólnie z pełniącymi służbę policjantami.

Tragiczny wypadek w Zagorzycach

Czwartek, 26-02-2015
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło po godz. 21 w miejscowości Zagorzyce. W zdarzeniu śmierć poniósł 62-letni mężczyzna.
W związku z „Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Komenda Główna Policji przygotowały specjalny poradnik „Jak złożyć zawiadomienie o przestępstwie?”. Podobnie, jak w latach ubiegłych, policjanci wezmą udział w dyżurach, podczas których osobom pokrzywdzonym będą udzielane porady prawne.
W poniedziałek, 23 lutego br. rozpoczyna się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W ramach prowadzonej już po raz kolejny akcji, w komendach Policji, sądach i prokuraturach trwają dyżury. Tam, osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień.
W piątek w ropczyckiej komendzie odbyło się uroczyste pożegnanie mł.insp. Witolda Wójcika, dotychczasowego Komendanta Powiatowego Policji w Ropczycach. Po 30 latach komendant kończy swoją służbę.

Aby ferie były bezpieczne

Czwartek, 29-01-2015
Ropczyce
2 lutego na Podkarpaciu rozpoczną się ferie zimowe. Region naszego województwa oferuje wiele atrakcji na zimowy wypoczynek. Jak co roku, nad bezpieczeństwem najmłodszych wypoczywających na Podkarpaciu czuwają policjanci. Policyjna akcja "Bezpieczne ferie 2015" rozpocznie się 30 stycznia, a zakończy 15 lutego br. Z myślą o dzieciach, ale też ich rodzicach, wychowawcach i organizatorach zimowych atrakcji, przedstawiamy kilka porad i informacji na temat bezpiecznych ferii.

Tragiczny wypadek w Iwierzycach

Czwartek, 29-01-2015
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku w Iwierzycach. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 64-letni mieszkaniec gminy Iwierzyce.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Lipiec
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie