Twoja komenda

Wydarzenia

Wczoraj ropczyccy policjanci prowadzili działania "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Celem akcji było zapewnienie bezpieczeństwa pieszym, rowerzystom i motorowerzystom.

Zmodernizowane banknoty już w obiegu

Środa, 09-04-2014
Ropczyce
Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu pierwsze banknoty ze zmodernizowanymi zabezpieczeniami. Zmienione banknoty o nominale 10, 20, 50 i 100 zł będą zastępowały zniszczone lub uszkodzone banknoty wycofane z obiegu w ramach standardowych operacji zasilających banki komercyjne w gotówkę. Wszystkie obecnie używane banknoty bezterminowo pozostają prawnym środkiem płatniczym.

Dwa wypadki i trzy kolizje na drogach powiatu

Poniedziałek, 07-04-2014
Ropczyce
W miniony piątek na drogach powiatu ropczycko-sędziszowskiego doszło do dwóch wypadków i trzech kolizji drogowych. Policja apeluje o ostrożność i rozwagę.

Dni otwarte z policjantami

Poniedziałek, 31-03-2014
Ropczyce
W czwartek Zespół Szkół im.ksdra Jana Zwierza w Ropczycach organizował "dni otwarte", na które zaprosili policjantów. Podczas spotkania z młodzieżą funkcjonariusze mówili o policyjnej służbie.

Debata społeczna w Ostrowie

Poniedziałek, 31-03-2014
Ropczyce
"Bezpieczni seniorzy - bezpieczeństwo osób starszych na terenie Gminy Ostrów” - tematem debaty społecznej, która odbyła się w czwartek na sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Ostrowie. W dyskusji uczestniczyli przedstawiciele organizacji zrzeszających emerytów i rencistów działających na terenie Gminy Ostrów, przedstawiciele władz samorządowych i lokalnych, zaproszeni goście oraz mieszkańcy powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Działania policyjne "Telefon"

Środa, 26-03-2014
Ropczyce
Ropczyccy policjanci po raz kolejny prowadzili działania skierowane wobec osób, które nie stosują się do zakazu używania telefonów komórkowych podczas prowadzenia pojazdów. Działania pod nazwą "Telefon" prowadzone były na terenie całego powiatu ropczycko - sędziszowskiego.

Debata o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

Wtorek, 25-03-2014
Ropczyce
W sobotę w Klęczanach odbyło się spotkanie policjantów z mieszkańcami powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Wypadek w Klęczanach

Poniedziałek, 24-03-2014
Ropczyce
W Klęczanach w powiecie ropczycko - sędziszowskim zablokowana jest droga krajowa nr 4. Około godz. 7.30 doszło tam do zderzenia samochodu dostawczego z koparką. Kierowca renault master został przewieziony do szpitala. Policjanci i strażacy pracują na miejscu wypadku.

Policyjny pościg za pijanym kierowcą

Piątek, 21-03-2014
Ropczyce
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zatrzymali po pościgu kierującego VW Polo. Mężczyzna kierował pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości. Swoją ucieczkę zakończył w przydrożnym rowie.

Bezpieczne zakupy

Środa, 19-03-2014
Ropczyce
Coraz więcej osób korzysta z możliwości robienia zakupów za pośrednictwem Internetu. To wygodne, gdyż nie ruszając się z mieszkania, można zamówić dowolny produkt, który otrzymamy z dostawą do domu. W sieci nie ma kolejek, godzin spędzonych na chodzeniu między półkami. Niestety może się to również wiązać z ryzykiem, stania się ofiarą oszustwa. Policja radzi co zrobić, by internetowe zakupy były bezpieczne.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Lipiec
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie