Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek awionetki

Niedziela, 12-05-2013
Ropczyce
W sobotę 11 maja br. w miejscowości Wolica Ługowa w powiecie ropczycko-sędziszowskim awionetka z nieustalonych przyczyn uderzyła o drzewo, a następnie spadła na pole uprawne. Dwaj lecący samolotem mężczyźni trafili do szpitala.

Uważajmy na złodziei rowerów

Czwartek, 09-05-2013
Ropczyce
Funkcjonariusze pracują nad ustaleniem sprawców sześciu kradzieży rowerów, do których doszło w ostatnim czasie na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Autokar z siatkarkami zabłądził w lesie

Poniedziałek, 06-05-2013
Ropczyce
Kierowca białoruskiego autokaru wiozącego reprezentację siatkarek na mecz do Nowego Sącza ugrzązł na leśnej drodze w Zagorzycach. Mężczyzna nie korzystał z mapy, zaufał jedynie nawigacji. Dzięki interwencji policjantów autokar został odholowany do głównej drogi, a sportowcy mogli udać się w dalszą podróż.

Działania "Majowy weekend 2013"

Poniedziałek, 06-05-2013
Ropczyce
W tegorocznych działaniach "Majowy Weekend 2013" wzięło udział ponad 70 policjantów, którzy dbali o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu. Długi weekend okazał się bezpieczny i spokojny.

Wypadek drogowy w Klęczanach

Poniedziałek, 29-04-2013
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich doszło do wypadku drogowego w Klęczanach na drodze K-4. W zderzeniu samochodów osobowych ranne zostały trzy osoby. Na czas policyjnych czynności ruch na tym odcinku krajowej "czwórki" odbywał się wahadłowo.
Ropczyccy policjanci odzyskali skradziony w Austrii samochód. Kierowca toyoty został zatrzymany przez ropczyckich funkcjonariuszy w związku z wykroczeniem drogowym. Kiedy funkcjonariusze sprawdzili samochód w policyjnych bazach okazało się, że pojazd jest kradziony. Jadący toyotą mieszkaniec powiatu wołomińskiego usłyszał zarzut paserstwa.
Policjanci wyeliminowali z ruchu dwóch pijanych kierowców samochodów. Pierwszy na widok radiowozu uciekł na prywatną posesję. Drugi z zatrzymanych mężczyzn kierował „na podwójnym gazie” pomimo sądowego zakazu. Obaj nie mieli prawa jazdy.

Patrz w lusterka – motocykle są wszędzie

Poniedziałek, 15-04-2013
Ropczyce
W sobotę w Ropczycach policjanci wspierali motocyklistów podczas akcji „Patrz w lusterka – motocykle są wszędzie”. Celem działań było zwrócenie uwagi kierowcom samochodów na poruszające się pomiędzy nimi motocykle.

Pijany rowerzysta wjechał w samochód

Poniedziałek, 08-04-2013
Ropczyce
W zaparkowany na wjeździe do posesji samochód wjechał rowerzysta. Kiedy policjanci zbadali stan trzeźwości kierującego jednośladem okazało się, że jest kompletnie pijany. Mężczyzna miał trzy promile alkoholu w organizmie.

Bezpieczna "Wielkanoc 2013"

Wtorek, 02-04-2013
Ropczyce
Długi, świąteczny weekend upłynął na drogach powiatu bezpiecznie. Pomimo złych warunków drogowych odnotowaliśmy jedynie 8 kolizji i jeden wypadek drogowy. Kierowcy zachowali zdrowy rozsądek i nie wsiadali za kierownicę po wypiciu alkoholu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Józefa Mroza, 41-letniego mieszkańca Rzeszowa. Józef Mróz poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Apelacyjną w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Lipiec
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie