Twoja komenda

Wydarzenia

XXII Finał WOŚP w Ropczycach

Poniedziałek, 13-01-2014
Ropczyce
Kolejny raz ropczyccy policjanci wspierali Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. XXII Finał WOŚP odbył się na Hali Sportowo - Widowiskowej w Ropczycach.
Na krajowej "czwórce" na skrzyżowaniu ul. Węglowskiego w Sędziszowie Małopolskim z Górą Ropczycka oraz na skrzyżowaniu Sędziszowa Małopolskiego z Sielcem, działa od dziś sygnalizacja świetlna. Kierowców jadących tą trasą prosimy o zachowanie ostrożności, stosowanie się do sygnalizacji oraz znaków w związku ze zmianą organizacji ruchu.
12 stycznia już po raz dwudziesty drugi policjanci zaangażują się w zapewnienie porządku podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spokój podczas finału zależy także do stosowania się do zasad bezpieczeństwa przez osoby, które w nim uczestniczą.

Sześć kolizji minionego weekendu

Wtorek, 07-01-2014
Ropczyce
W miniony weekend ropczyccy policjanci pracowali na miejscu 6 zdarzeń drogowych. Uszkodzonych zostało 9 samochodów. Na szczęście kierowcom i pasażerom tych pojazdów nic się nie stało. Policja apeluje o ostrożność i rozwagę.

Wypadek podczas polowania

Niedziela, 29-12-2013
Ropczyce
Policjanci z Ropczyc ustalają przebieg wypadku podczas polowania, wskutek którego niegroźnych dla życia obrażeń doznał 61-letni myśliwy. Został postrzelony, trafił go rykoszetujący pocisk.

Bezpieczne święta na drogach powiatu

Piątek, 27-12-2013
Ropczyce
Święta Bożego Narodzenia na drogach powiatu ropczycko - sędziszowskiego minęły bezpiecznie. Policja dbała o ład i porządek, a tym samym o bezpieczeństwo osób podróżujących. Kierowcy wykazali się rozwagą i stosowali się do przepisów drogowych. Ropczyccy policjanci wykonywali czynności na miejscu dwóch kolizji drogowych oraz wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierujących.

Bezpieczna zabawa noworoczna

Piątek, 27-12-2013
Ropczyce
Już niedługo przywitamy Nowy Rok. Jego nadejściu tradycyjnie towarzyszyć będą fajerwerki i sztuczne ognie. Policjanci apelują o ostrożność i właściwe obchodzenie się z materiałami pirotechnicznymi.

Świąteczne życzenia

Piątek, 20-12-2013
Ropczyce
Wczoraj do Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zawitały przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 2 w Ropczycach. Na ręce Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ropczycach mł. insp. Józefa Kiełbasy dzieci złożyły dla wszystkich ropczyckich policjantów świąteczne życzenia.

Nie daj się okraść

Piątek, 20-12-2013
Ropczyce
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas wzmożonych zakupów. Sklepy kuszą nas promocjami i specjalnymi ofertami. Zabiegani i roztargnieni, zajęci zakupami często tracimy czujność. Niejednokrotnie wykorzystują to kieszonkowcy. Policjanci przypominają - przedświąteczny okres to czas, kiedy złodzieje stają się szczególnie aktywni. Dlatego pamiętajmy, by nie dać się okraść.

Pomoc policjantów dla potrzebujących

Środa, 18-12-2013
Ropczyce
Po raz kolejny policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach przyłączyli się do akcji pomocy potrzebującym. Wczoraj ropczyccy policjanci przekazali zebrane pieniądze, które trafią do rodzin na terenie powiatu ropczycko - sędziszowskiego
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Maj
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie