Twoja komenda

Wydarzenia

Trzy wypadki w jednym dniu

Wtorek, 23-07-2013
Ropczyce
Wczoraj na drogach powiatu doszło aż do trzech wypadków drogowych. W zdarzeniach ucierpiały trzy osoby w tym jedno dziecko. Policjanci wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń.

Święto Policji w Ropczycach

Poniedziałek, 22-07-2013
Ropczyce
W piątek swoje święto obchodzili ropczyccy policjanci. Na placu Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach odbył się uroczysty apel, podczas którego wręczono awanse na wyższe stopnie policyjne. Życzenia policjantom złożył m.in. Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji - insp. Andrzej Sabik.

Wypadek w Lubzinie

Poniedziałek, 22-07-2013
Ropczyce
Policja wyjaśnia okoliczności sobotniego wypadku w Lubzinie. Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu motocykla z osobowym fordem. Motocyklistę i jego pasażerkę przewieziono do szpitala.

Policjanci w miejscach letniego wypoczynku

Czwartek, 18-07-2013
Ropczyce
Przez wakacyjny okres trwają spotkania ropczyckich policjantów w ramach działań "Bezpieczne wakacje 2013". Spotkania odbywają się w miejscach letniego wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie powiatu.

Szczęśliwy finał poszukiwań dziecka

Środa, 17-07-2013
Ropczyce
Dyżurny ropczyckiej Policji odebrał zgłoszenie o zaginięciu 4-letniego chłopca. Opiekujący się wnuczkiem dziadek na chwilę spuścił go z oczu, to wystarczyło by chłopiec zniknął. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach rozpoczęli poszukiwania. Ich finał okazał się szczęśliwy.

Wypadek w Wielopolu Skrzyńskim

Poniedziałek, 15-07-2013
Ropczyce
Dzisiaj przed godz. 19 w Wielopolu Skrzyńskim doszło do wypadku drogowego. W wyniku zderzenia się dwóch samochodów ranny został kierujący toyotą yaris.

Podsumowanie działań "Prędkość"

Poniedziałek, 15-07-2013
Ropczyce
W piątek ropczyccy policjanci prowadzili na terenie powiatu działania "Prędkość". W trakcie działań policjanci ujawnili 11 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość. Najczęstszą przyczyną wypadków drogowych zgodnie z policyjną statystyką jest przekraczanie dozwolonej prędkości przez kierujących pojazdami.

Tragiczny wypadek w Brzezinach

Poniedziałek, 15-07-2013
Ropczyce
W środę policjanci prowadzili oględziny miejsca wypadku drogowego w Brzezinach. W wyniku potrącenia przez samochód osobowy marki Renault, zmarła 21-letnia mieszkanka gminy Wielopole Skrzyńskie. Kierowca renaulta był trzeźwy.
Policjanci z Ropczyc poszukują właściciela telefonu komórkowego marki HTC znalezionego wczoraj przez mieszkańca Ropczyc w okolicy sklepu "Orzech".

Ukradł linkę kolejową

Piątek, 12-07-2013
Ropczyce
64-letni mężczyzna usłyszał zarzuty po tym jak wczoraj został zatrzymany przez ropczyckich policjantów. Wpadł, kiedy nożycami odcinał linkę kolejową. Na widok policjantów wyrzucił odcięty fragment linki w trawę. Funkcjonariusze sprawdzają, czy nie dopuścił się jeszcze innych przestępstw.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy prowadzą poszukiwania zaginionego Kazimierza Pomorskiego, 59-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna wyszedł z domu w czwartek 23...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Adama Palucha, 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Adam Paluch poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Październik
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie