Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek w Ropczycach

Czwartek, 14-11-2013
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Ropczycach na ul. Rzeszowskiej. Kierowca audi z obrażeniami został przewieziony karetką do szpitala w Rzeszowie. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
Okres zimowy to wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Niskie temperatury stanowią poważne zagrożenie dla tych, którzy w mroźne dni oraz noce przebywają bez dachu nad głową

Konferencja powiatowa

Piątek, 08-11-2013
Ropczyce
6 listopada br. w Centrum Kultury w Ropczycach została zorganizowana konferencja powiatowa "Uzależnienia, a choroby psychiczne". Konferencja odbyła się z inicjatywy Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach, Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej oraz Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Ropczycach. Honorowy patronat nad konferencją objął Starosta Powiatu Ropczycko - Sędziszowskiego.

Potrącenie pieszego w Będzienicy

Piątek, 08-11-2013
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich doszło do potrącenia pieszego w Będzienicy. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Kierujący samochodem był trzeźwy.

Odblaski rozdane

Czwartek, 07-11-2013
Ropczyce
Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie wraz z Polskim Radiem Rzeszów rozpoczęły akcję "Odblaski". W ramach tej akcji Radio Rzeszów wraz z policjantami odwiedzają szkoły rozdając dzieciom odblaski.
Jury wybrał najlepsze prace w plastycznym konkursie "Bezpieczne wakacje 2013". Autorzy tych prac będą walczyć o nagrody w etapie wojewódzkim konkursu.

Posumowanie działań ZNICZ 2013

Poniedziałek, 04-11-2013
Ropczyce
Ponad 70 policjantów dbało o bezpieczeństwo mieszkańców podczas minionego długiego, świątecznego weekendu. Na drogach naszego powiatu doszło do 8 zdarzeń drogowych, w których rannych zostało 6 osób.

Wypadek z udziałem karetki w Sędziszowie Małopolskim

Poniedziałek, 04-11-2013
Ropczyce
Policjanci ustalają okoliczności wypadku w Sędziszowie Małopolskim, gdzie kierujący renaultem zderzył się z karetką jadącą na sygnałach pojazdu uprzywilejowanego. Karetka następnie uderzyła w trzy samochody oczekujące na wjazd na skrzyżowanie i przewróciła się na bok. Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala.

Działania "Znicz 2013"

Poniedziałek, 28-10-2013
Ropczyce
Od 31 października br. do 4 listopada br. policjanci prowadzić będą działania "Znicz 2013". Głównym celem akcji jest zapewnienie bezpieczeństwa na drogach podczas zbliżającego się długiego weekendu połączonego z obchodami Wszystkich Świętych.

Debata o bezpieczeństwie osób starszych

Niedziela, 27-10-2013
Ropczyce
„Bezpieczni seniorzy - bezpieczeństwo osób starszych na terenie Miasta i Gminy Sędziszów Małopolski” - tematem debaty społecznej, która odbyła się w czwartek na sali Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziszowie Małopolskim. W dyskusji uczestniczyli przedstawiciele organizacji zrzeszających emerytów i rencistów działających na terenie Sędziszowa Małopolskiego, przedstawiciele władz samorządowych i lokalnych, zaproszeni goście oraz mieszkańcy powiatu ropczycko - sędziszowskiego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Kwiecień
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie