Twoja komenda

Wydarzenia

W czwartek w Szkole Podstawowej w Bystrzycy odbyło się spotkanie pod hasłem "Nasze bezpieczeństwo i bezpieczna droga". Podczas tego spotkania dzieci i młodzież poznały się m.in. z zasadami udzielania pierwszej pomocy.
Wczoraj na Rynku w Ropczycach odbyła się "Przedszkolada", nad której bezpiecznym przebiegiem czuwali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach.
Wczoraj od godzin porannych na drogach powiatu ropczycko - sędziszowskiego policjanci prowadzili wzmożone działania "Trzeźwy poranek". Głównym celem tej akcji jest eliminowanie z ruchu kierujących na "podwójnym gazie".

Zdarzenia drogowe na terenie powiatu

Piątek, 16-05-2014
Ropczyce
Wczoraj ropczyccy policjanci pracowali na miejscu 5 zdarzeń drogowych. Uszkodzonych zostało 7 samochodów. Na szczęście kierowcom i pasażerom tych pojazdów nic się nie stało. Policja apeluje o ostrożność i rozwagę.

Trwa konkurs "Policjant, który mi pomógł"

Poniedziałek, 12-05-2014
Ropczyce
Trwa VII edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł". Organizatorem przedsięwzięcia jest jak zawsze Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Lina" Instytut Psychologii Zdrowia. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.
W środę na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 w Sędziszowie Małopolskim odbył się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W zawodach udział wzięło 9 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe i gimnazjalne. Najlepsi będą reprezentować powiat ropczycko-sędziszowski na szczeblu wojewódzkim.

Wypadek w Wielopolu Skrzyńskim

Czwartek, 08-05-2014
Ropczyce
Ropczyccy policjanci pracują na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj około godz. 11 w Wielopolu Skrzyńskim. W wyniku zderzenia dwóch samochodów, do szpitala trafił kierowca ciężarowego mercedesa oraz kierowca i pasażerka samochodu osobowego. Ruch na drodze wojewódzkiej relacji Wielopole Skrzyńskie - Ropczyce jest zablokowany w obu kierunkach. Policja kieruje na objazdy.

Wypadek w Sędziszowie Małopolskim

Wtorek, 06-05-2014
Ropczyce
Ropczyccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w niedzielę w Sędziszowie Małopolskim. W wyniku zderzenia dwie osoby trafiły do szpitala.
Dwa motocykle Honda trafiły do ropczyckiej Policji. Działania prowadzone w czasie majowego weekendu były pierwszą okazją do patrolowania przez policjantów powiatu ropczycko - sędziszowskiego na motocyklach.

Podsumowanie działań "Majowy weekend 2014"

Poniedziałek, 05-05-2014
Ropczyce
Od środy 30 kwietnia do niedzieli 4 maja trwała policyjna akcja pod nazwą "Majowy weekend 2014". Na terenie powiatu ropczycko - sędziszowskiego doszło do jednego wypadku drogowego, w którym ranne zostały 2 osoby, doszło też do 6 kolizji. Policjanci ujawnili 1 nietrzeźwego kierującego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Patrylaka, 39-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
5
Wrzesień
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie