Twoja komenda

Wydarzenia

Podsumowanie wyników pracy za 2014 roku

Poniedziałek, 26-01-2015
Ropczyce
Mniej przestępstw i wypadków drogowych. Dobra współpraca z samorządem i prokuraturą. W piątek w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach podsumowano wyniki pracy ropczyckiej Policji za 2014 rok. W odprawie wziął udział Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Andrzej Sabik.

Uwaga na oszustów!

Czwartek, 22-01-2015
Ropczyce
Pracownik administracji, zakładu gazowego lub energetycznego, hudraulik pukający do naszych drzwi to mogą być oszuści. Wczoraj w Sędziszowie Małopolskim doszło do tzw. "kradzieży pod legendą". Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zasady ograniczonego zaufania w kontaktach z nieznanymi osobami pukającymi do naszych drzwi pod pozorem rozmaitych usług lub dzwoniących z prośbą o pieniądze.
Na drogach powiatu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach prowadzili wczoraj wczesnym rankiem działania pod nazwą "Trzeźwy poranek". Policjanci skontrolowali ponad 200 kierujących, ujawnili 4 kierowców, którzy prowadzili samochód pijąc wcześniej alkohol.

Rok 2014 bardziej bezpieczny

Niedziela, 18-01-2015
Ropczyce
Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.

''Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego''

Czwartek, 15-01-2015
Ropczyce
Dziś na Podkarpaciu prowadzone są policyjne działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Ich celem jest zwrócenie uwagi na nieprawidłowe zachowania pieszych i rowerzystów, ale także na błędy kierowców wobec niechronionych użytkowników dróg.

Poszukiwani mężczyźni wpadli za granicą

Środa, 14-01-2015
Ropczyce
Dwaj poszukiwani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Jeden przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się trzynaście lat, drugi dwa lata. Obaj zostali zatrzymani za granicą - we Francji i Wielkiej Brytanii, a następnie przekazani polskiej Policji.
Kolejny raz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach wspierali Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. XXIII Finał WOŚP odbył się w Ropczycach, Sędziszowie Małopolskim i Wielopolu Skrzyńskim.
11 stycznia już po raz dwudziesty trzeci policjanci zaangażują się w zapewnienie porządku podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spokój podczas Finału zależy także od stosowania się do zasad bezpieczeństwa przez osoby, które w nim uczestniczą. Pamiętajmy o najmłodszych - otoczmy szczególną opieką kwestujące dzieci.

Policja w akcji "Bezpieczna Woda"

Czwartek, 08-01-2015
Ropczyce
Zima to nie tylko opady śniegu i obniżająca się temperatura otoczenia, ale również zamarzające zbiorniki wodne. Tafla lodu może zachęcać do zabawy, ale związane jest to z ogromnym niebezpieczeństwem. W trosce o bezpieczeństwo, głównie dzieci i młodzieży, Ministerstwo Sportu i Turystyki uruchomiło kampanię „Bezpieczna Woda”.

Poszukiwany jechał motorowerem bez kasku

Wtorek, 30-12-2014
Ropczyce
Zatrzymany do kontroli kierowca jednośladu okazał się poszukiwanym przez ropczycką prokuraturę. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zatrzymali go, gdy jechał motorowerem bez kasku.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Czerwiec
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie