Twoja komenda

Wydarzenia

"Ogólnopolska Noc Profilaktyki" w Ropczycach

Środa, 19-06-2013
Ropczyce
W najbliższą sobotę, 22 czerwca, odbędzie się Ogólnopolska Noc Profilaktyki. Impreza profilaktyczna, której inicjatorem jest Komenda Główna Policji, ma poruszyć serca wolne od uzależnień, przemocy i obojętności. Ropczycka Policja włącza się do akcji, Urząd Miejski w Ropczycach w Centrum Kultury organizuje punkt informacyjno - konsultacyjny. W całej Polsce o godz. 16 odbędzie się happening - zryw WOLNYCH SERC.

Policjanci mówili o bezpieczeństwie podczas wakacji

Poniedziałek, 17-06-2013
Ropczyce
Uczestnicy pikniku rodzinnego w Ropczycach dowiedzieli się od policjantów o zasadach poruszania się po drodze oraz o bezpiecznym zachowaniu podczas zbliżających się wakacji. Zainteresowani mogli przymierzyć elementy policyjnego umundurowania.
Komendant Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim wręczył nagrody laureatom konkursu dotyczącego bezpieczeństwa w ruchu drogowych. W zmaganiach uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych.

Wypadek na drodze krajowej nr 4 w Ropczycach

Środa, 05-06-2013
Ropczyce
W poniedziałek policjanci wykonywali czynności na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 4 w Ropczycach. W wyniku zderzenia dwóch samochodów ranne zostały cztery osoby: kierująca i pasażerka volkswagena polo oraz pasażerowie volkswagena passata.
Dzisiaj zaczęły się policyjne działania pod kryptonimem: „BOŻE CIAŁO 2013”. Głównym zadaniem policjantów jest dbanie o bezpieczeństwo na drogach powiatu. Do służby skierowane zostaną maksymalne siły ropczyckiej policji. Działania zakończą się 2 czerwca.

Samochód spadł z mostu do rzeki

Wtorek, 28-05-2013
Ropczyce
Do szpitala została przewieziona kobieta kierująca mini morisem. Samochód, którym jechała przerwał barierę ochronną na moście i wpadł do rzeki. Na szczęście jej obrażenia nie są poważne.

Tragiczny finał poszukiwań mężczyzny

Wtorek, 21-05-2013
Ropczyce
Od wczoraj policjanci poszukiwali mieszkańca gminy Sędziszów Małopolski. W nocy z niedzieli na poniedziałek mężczyzna odłączył się od rodziny, z którą przebywał na imprezie plenerowej w Kamionce. Ciało zaginionego zostało dzisiaj odnalezione w miejscowym zalewie.

5-latek ucierpiał w wypadku

Środa, 15-05-2013
Ropczyce
Wczoraj wieczorem w miejscowości Broniszów pięcioletni chłopiec wjechał rowerem w jadący drogą samochód osobowy. Ranny rowerzysta trafił do szpitala.

Pijana matka zostawiła dziecko i uciekła

Poniedziałek, 13-05-2013
Ropczyce
W piątek ropczycka Policja została powiadomiona o tym, że w miejscowości Borek Mały kierujący samochodem ciężarowym zauważył leżącą na jezdni kobietę. Obok kobiety leżało małe dziecko.

Wypadek awionetki

Niedziela, 12-05-2013
Ropczyce
W sobotę 11 maja br. w miejscowości Wolica Ługowa w powiecie ropczycko-sędziszowskim awionetka z nieustalonych przyczyn uderzyła o drzewo, a następnie spadła na pole uprawne. Dwaj lecący samolotem mężczyźni trafili do szpitala.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Dominika Rusinka, 21-letniego mieszkańca Rzeszowa. Dominik Rusinek wyszedł z domu początkiem sierpnia br. i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
20
Sierpień
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie