Twoja komenda

Wydarzenia

Bądźmy rozważni idąc na grzyby

Piątek, 29-08-2014
Ropczyce
Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas grzybobrania. W minioną środę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach pomogli kobiecie, która w czasie grzybobrania zabłądziła i szukała drogi do domu.

Bezpiecznie w drodze do szkoły

Wtorek, 26-08-2014
Ropczyce
Zbliża się koniec wakacji i powrót do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, zwłaszcza tych, które pierwszy raz założą szkolne tornistry, apelujemy do rodziców by przypominali swoim pociechom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 1 września startuje policyjna akcji "Bezpieczna droga do szkoły"

Pijany uciekał przed policjantami

Poniedziałek, 25-08-2014
Ropczyce
Policjanci rewiru dzielnicowych w Wielopolu Skrzyńskim ścigali kierowcę forda focusa, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Uciekając, potrącił samochodem jednego z policjantów. 28-letni mężczyzna został zatrzymany po krótkim pościgu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Przemoc w rodzinie - gdzie szukać pomocy

Czwartek, 21-08-2014
Ropczyce
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie opracował aktualny wykaz instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na terenie województwa podkarpackiego.
Lato to czas, kiedy bardzo chętnie wybieramy się całymi rodzinami na wycieczki rowerowe. Musimy jednak pamiętać, że korzystanie z jednośladów, oprócz niewątpliwej przyjemności, obarczone jest wieloma przepisami, do których powinniśmy się stosować jako rowerzyści. Warto również zadbać o odpowiednie zabezpieczenie jednośladu przed kradzieżą.

Potrącenie rowerzysty w Ropczycach

Poniedziałek, 18-08-2014
Ropczyce
Ropczyccy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Ropczycach na krajowej "czwórce". 9-letni chłopiec, kierujący rowerem został potrącony przez samochód osobowy. Rowerzysta trafił do szpitala.

Podsumowanie działań "Sierpniowy Weekend"

Poniedziałek, 18-08-2014
Ropczyce
Zakończyły się działania "Sierpniowy Weekend". Trwała od czwartku do niedzieli. Policjanci kontrolowali pojazdy, dbali o przejezdność dróg i płynność ruchu, a także o bezpieczeństwo podróżujących podczas przedłużonego weekendu.

Strzelał do policjantów

Czwartek, 14-08-2014
Ropczyce
Ropczyccy policjanci interweniowali w związku z awanturą domową. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, padł strzał. Mężczyzna, który strzelał do policjantów z wiatrówki, miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Mimo, że był pijany, wsiadł za kierownicę forda galaxy. Podczas jazdy 47 - letni obywatel Ukrainy stwarzał poważne zagrożenie dla uczestników ruchu. Dzięki obywatelskiej postawie jadącego za nim mężczyzna, nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany przez policjantów. Miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie.

Wypadek w Łączkach Kucharskich

Poniedziałek, 11-08-2014
Ropczyce
Ropczyccy wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj w Łączkach Kucharskich. W wyniku zdarzenia dwóch samochodów, do szpitala trafiły trzy osoby.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Katarzyny Kuczek, 37-letniej mieszkanki Brzózy Królewskiej. Zaginiona 14 stycznia 2016 r. rano wyszła z domu udając się do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
8
Luty
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie