Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek w Wolicy Piaskowej

Wtorek, 09-09-2014
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności niedzielnego wypadku drogowego, do którego doszło w Wolicy Piaskowej. Do szpitala w Rzeszowie został przewieziony kierujący oplem corsą.
Rozpoczyna się nowy rok szkolny. Ropczyccy policjanci od 1 września 2014 r. prowadzą działania profilaktyczno - edukacyjne "Bezpieczna droga do szkoły". W okolicach szkół będzie więcej policyjnych patroli. Funkcjonariusze apelują też do rodziców, by szczególnie młodsze dzieci przynajmniej przez pierwsze dni odprowadzali na zajęcia.

XV Wielopolandia w Wielopolu Skrzyńskim

Wtorek, 02-09-2014
Ropczyce
W niedzielę w Wielopolu Skrzyńskim odbyła się XV edycja festynu integracyjnego dla dzieci niepełnosprawnych i pełnosprawnych "Wielopolandia 2014". Podczas spotkania jego uczestnicy mogli m.in. obejrzeć z bliska radiowóz oraz motocykle policyjne jak też elementy wyposażenia policyjnego.

Policjanci rozdawali odblaski

Poniedziałek, 01-09-2014
Ropczyce
Policjanci ropczyckiej komendy rozdawali kamizelki i opaski odblaskowe. Akcja ma na celu rozpropagowanie przepisu, który nakłada na pieszych poruszających się poza terenem zabudowanym obowiązek noszenia elementów odblaskowych.

Obowiązkowe odblaski

Niedziela, 31-08-2014
Ropczyce
Od dzisiaj wchodzi w życie nowelizacja Prawa o ruchu drogowym. Według zmian każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, ma obowiązek używania elementów odblaskowych. Osobom nie stosującym się do tego przepisu grozi mandat od 20 do 500 złotych. Dotychczas taki obowiązek dotyczył tylko dzieci poniżej 15 roku życia.

Działania "Ostatni weekend wakacji"

Piątek, 29-08-2014
Ropczyce
W związku z ostatnim weekendem wakacji w dniach od 29 do 31 sierpnia 2014 r. przez ropczyckich funkcjonariuszy zostaną przeprowadzone działania "Ostatni weekend wakacji 2014".

Bądźmy rozważni idąc na grzyby

Piątek, 29-08-2014
Ropczyce
Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas grzybobrania. W minioną środę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach pomogli kobiecie, która w czasie grzybobrania zabłądziła i szukała drogi do domu.

Bezpiecznie w drodze do szkoły

Wtorek, 26-08-2014
Ropczyce
Zbliża się koniec wakacji i powrót do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, zwłaszcza tych, które pierwszy raz założą szkolne tornistry, apelujemy do rodziców by przypominali swoim pociechom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 1 września startuje policyjna akcji "Bezpieczna droga do szkoły"

Pijany uciekał przed policjantami

Poniedziałek, 25-08-2014
Ropczyce
Policjanci rewiru dzielnicowych w Wielopolu Skrzyńskim ścigali kierowcę forda focusa, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Uciekając, potrącił samochodem jednego z policjantów. 28-letni mężczyzna został zatrzymany po krótkim pościgu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Przemoc w rodzinie - gdzie szukać pomocy

Czwartek, 21-08-2014
Ropczyce
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie opracował aktualny wykaz instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na terenie województwa podkarpackiego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
16
Wrzesień
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie