Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek w Lubzinie

Środa, 26-11-2014
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w miejscowości Lubzina. W wyniku doznanych obrażeń ciała do szpitala przewiezionych zostało czterech mężczyzn.
Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa - to główny cel kampanii społecznej "Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz". Jednym z patronów akcji jest Policja.

Alkohol - ograniczona dostępność

Poniedziałek, 10-11-2014
Ropczyce
Podkarpacka Policja wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie przeprowadzi działania profilaktyczne pod nazwą "Alkohol - ograniczona dostępność". W ramach tej akcji kontrolowane będą miejsca sprzedaży i podawania napojów alkoholowych w zakresie przestrzegania przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach również przyłączyła się do tych działań na terenie powiatu ropczycko - sędziszowskiego.
Poznaliśmy już laureatów etapu powiatowego konkursu "Bezpieczne Wakacje 2014". Spośród nadesłanych blisko 200 prac plastycznych, ze szkół podstawowych i gimnazjalnych naszego powiatu jury wyłoniło najlepsze rysunki w 3 kategoriach wiekowych. Autorzy tych prac będą walczyć o nagrody w etapie wojewódzkim konkursu.
Komendant Powiatowy Policji w Ropczycach młodszy inspektor Witold Wójcik oraz pracownik cywilny ropczyckiej komendy Robert Kulig otrzymali wczoraj z rąk Wojewody Podkarpackiego medal i krzyż. To wyróżnienia za wzorową, pełną poświęcenia służbę na rzecz społeczeństwa.

Podsumowanie akcji "Znicz 2014"

Poniedziałek, 03-11-2014
Ropczyce
Policyjna akcja "Znicz 2014" dobiegła końca. W tym czasie na terenie powiatu ropczycko - sędziszowskiego doszło do 5 kolizji drogowych. Zatrzymano jednego kierującego, który będąc pod wpływem alkoholu jechał rowerem. Podczas działań policjanci rozdawali elementy odblaskowe. To wspólne działania Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i Polskiego Radia Rzeszów.

Debata w Ropczycach na temat bezpieczeństwa

Piątek, 31-10-2014
Ropczyce
Bezpieczeństwo na drogach powiatu ropczycko - sędziszowskiego było tematem debaty społecznej, która odbyła się wczoraj na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach. Organizatorem debaty była Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach przy współpracy Starostwa Powiatowego w Ropczycach.

Uchronić przed zamarznięciem

Czwartek, 30-10-2014
Ropczyce
Termometry od kilku deni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina - aby uratować komuś życie wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 997. Nie bądźmy obojętni na ludzki los.

Zapraszamy na debatę społeczną

Wtorek, 28-10-2014
Ropczyce
Z inicjatywy Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach, 30 października 2014 r. o godz. 13.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach odbędzie się debata społeczna, na którą zapraszamy mieszkańców powiatu. Tematem debaty będzie bezpieczeństwo w ruchu drogowym na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Działania "Znicz 2014"

Wtorek, 28-10-2014
Ropczyce
Od 31 października do 3 listopada br. policjanci prowadzić będą działania "Znicz 2014". Głównym celem akcji jest zapewnienie bezpieczeństwa na drogach podczas zbliżającego się świątecznego weekendu połączonego z obchodami Wszystkich Świętych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Wojciecha Szmagarę, 36-letniego mieszkańca Piastowa w gminie Lubaczów. Wojciech Szmagara poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Listopad
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie