Twoja komenda

Wydarzenia

Nietrzeźwy chciał popływać

Wtorek, 04-08-2015
Ropczyce
W niedzielę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach interweniowali wobec mężczyzny, który wszedł do wody i zaczął się topić. Został wyciągnięty z wody przez osoby, które widziały to zdarzenie. Przebadany na stan trzeźwości miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci apelują o ostrożność i wyobraźnię podczas wypoczynku nad wodą.

Podsumowanie działań "Trzeźwy poranek"

Poniedziałek, 03-08-2015
Ropczyce
Stan trzeźwości 654 kierujących przebadali dziś rano ropczyccy policjanci w ramach działań „Trzeźwy poranek”. Działania prowadzone były od godz. 4. do 8. na terenie całego Podkarpacia. Na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego ujawniono trzy przypadki kierowania pojazdami pod działaniem alkoholu.

Internetowa usługa "Bezpieczny Autobus"

Poniedziałek, 03-08-2015
Ropczyce
Policjanci podczas kontroli technicznych autobusów będą promować witrynę www.bezpiecznyautobus.gov.pl oraz zachęcać pasażerów do korzystania z usługi. Tam gdzie kontrola przebiegnie pozytywnie, funkcjonariusze będą oznaczali autobus naklejkami "Bezpieczny Autobus", które zostały przekazane do policji przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

Rusza kampania "Dopalacze kradną życie"

Czwartek, 30-07-2015
Ropczyce
Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

"Trzeźwy poranek"

Wtorek, 28-07-2015
Ropczyce
Troje kierujących pod działaniem alkoholu ujawnili ropczyccy policjanci w ramach akcji „Trzeźwy poranek”. Działania prowadzone były wczoraj od godz. 4. Łącznie policjanci na terenie powiatu ropczycko - sędziszowskim skontrolowali stan trzeźwości ponad 200 kierujących.

Kolejni kierowcy stracili prawa jazdy

Wtorek, 28-07-2015
Ropczyce
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zatrzymali w ciągu dwóch dni, sześciu mężczyzn, którzy jadąc samochodem w terenie zabudowanym poruszali się z prędkością ponad 100 km/h. Za swój czyn odpowiedzą przed sądem.
„Bezpieczny stadion” to temat debaty społecznej, która odbyła się wczoraj w Urzędzie Miejskim w Ropczycach. Organizatorem spotkania była Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach. Wśród zaproszonych gości byli m .in. przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, osoby zajmujące się zarządzaniem kryzysowym oraz prezesi i przedstawiciele lokalnych klubów piłkarskich.

Wypadek w Borku Wielkim

Środa, 22-07-2015
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło wczoraj w Borku Wielkim. 66-letni mieszkaniec gminy Sędziszów Małopolski, został przejechany przez ciągnik rolniczy.

XVI Wielopolandia w Wielopolu Skrzyńskim

Poniedziałek, 20-07-2015
Ropczyce
W niedzielę w Wielopolu Skrzyńskim odbyła się XIV edycja festynu integracyjnego dla dzieci niepełnosprawnych i pełnosprawnych "Wielopolandia 2015". Podczas spotkania jego uczestnicy mogli m.in. obejrzeć z bliska radiowóz policyjny oraz elementy wyposażenia policyjnego.

Działania "Truck & Bus"

Poniedziałek, 20-07-2015
Ropczyce
Podkarpacka Policja prowadzi szereg akcji prewencyjnych, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym drogami województwa. Jedną z takich akcji są działania „Truck & Bus”. W ich ramach szczegółowym kontrolom poddawane są samochody ciężarowe oraz busy - zwłaszcza te, przystosowane do przewozów pasażerskich.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
5
Sierpień
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie