Twoja komenda

Wydarzenia

Bądź bezpieczny na drodze!

Piątek, 27-03-2015
Ropczyce
1215 wypadków drogowych mniej, 133 mniej zabitych i o 1762 mniej rannych – tak wynika z podsumowania stanu bezpieczeństwa na polskich drogach w okresie jesienno-zimowym. 75% Polaków posiada odblaski, ale tylko 14% nosi je zawsze, a 41% nie nosi ich w ogóle – to z kolei wyniki raportu na temat noszenia materiałów odblaskowych w ramach akcji „Bezpieczny, bo widoczny”.
65 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów, natomiast 22 proc. ma do niej zastrzeżenia - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej, zrealizowanego w marcu. Notowania Policji, co podkreśla CBOS, są stabilne.

Nie wypalajmy traw

Poniedziałek, 16-03-2015
Ropczyce
Wraz z coraz bardziej sprzyjającą pogodą i pracami polowymi rozpoczął się okres wypalania traw. Policjanci już kilkakrotnie interweniowali w miejscach, gdzie paliły się trawy. Przypominamy, że jest to niezgodne z prawem.
624 kontroli stanu trzeźwości kierujących pojazdami przeprowadzili dziś rano ropczyccy policjanci na terenie całego powiatu. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Były to działania w ramach akcji "Trzeźwy poranek".

Policjanci z uczniami rozmawiali o bezpieczeństwie

Poniedziałek, 09-03-2015
Ropczyce
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach gościli w Szkole Podstawowej w Małej. Podczas spotkania przybliżono dzieciom zasady poruszania się po drodze oraz przepisy ruchu drogowego.
Wczoraj w jednym z domów w Szkodnej doszło do śmierci młodej kobiety. 30-latka prawdopodobnie zmarła w wyniku zaczadzenia.
Policjant wydziału kryminalnego ropczyckiej komendy będąc po służbie rozpoznał mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Funkcjonariusz pojechał za poszukiwanym i w rejonie jednego z dębickich osiedli zatrzymał go wspólnie z pełniącymi służbę policjantami.

Tragiczny wypadek w Zagorzycach

Czwartek, 26-02-2015
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło po godz. 21 w miejscowości Zagorzyce. W zdarzeniu śmierć poniósł 62-letni mężczyzna.
W związku z „Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Komenda Główna Policji przygotowały specjalny poradnik „Jak złożyć zawiadomienie o przestępstwie?”. Podobnie, jak w latach ubiegłych, policjanci wezmą udział w dyżurach, podczas których osobom pokrzywdzonym będą udzielane porady prawne.
W poniedziałek, 23 lutego br. rozpoczyna się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W ramach prowadzonej już po raz kolejny akcji, w komendach Policji, sądach i prokuraturach trwają dyżury. Tam, osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Marzec
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie