Twoja komenda

Wydarzenia

Rusza kampania "Dopalacze kradną życie"

Czwartek, 30-07-2015
Ropczyce
Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

"Trzeźwy poranek"

Wtorek, 28-07-2015
Ropczyce
Troje kierujących pod działaniem alkoholu ujawnili ropczyccy policjanci w ramach akcji „Trzeźwy poranek”. Działania prowadzone były wczoraj od godz. 4. Łącznie policjanci na terenie powiatu ropczycko - sędziszowskim skontrolowali stan trzeźwości ponad 200 kierujących.

Kolejni kierowcy stracili prawa jazdy

Wtorek, 28-07-2015
Ropczyce
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zatrzymali w ciągu dwóch dni, sześciu mężczyzn, którzy jadąc samochodem w terenie zabudowanym poruszali się z prędkością ponad 100 km/h. Za swój czyn odpowiedzą przed sądem.
„Bezpieczny stadion” to temat debaty społecznej, która odbyła się wczoraj w Urzędzie Miejskim w Ropczycach. Organizatorem spotkania była Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach. Wśród zaproszonych gości byli m .in. przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, osoby zajmujące się zarządzaniem kryzysowym oraz prezesi i przedstawiciele lokalnych klubów piłkarskich.

Wypadek w Borku Wielkim

Środa, 22-07-2015
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło wczoraj w Borku Wielkim. 66-letni mieszkaniec gminy Sędziszów Małopolski, został przejechany przez ciągnik rolniczy.

XVI Wielopolandia w Wielopolu Skrzyńskim

Poniedziałek, 20-07-2015
Ropczyce
W niedzielę w Wielopolu Skrzyńskim odbyła się XIV edycja festynu integracyjnego dla dzieci niepełnosprawnych i pełnosprawnych "Wielopolandia 2015". Podczas spotkania jego uczestnicy mogli m.in. obejrzeć z bliska radiowóz policyjny oraz elementy wyposażenia policyjnego.

Działania "Truck & Bus"

Poniedziałek, 20-07-2015
Ropczyce
Podkarpacka Policja prowadzi szereg akcji prewencyjnych, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym drogami województwa. Jedną z takich akcji są działania „Truck & Bus”. W ich ramach szczegółowym kontrolom poddawane są samochody ciężarowe oraz busy - zwłaszcza te, przystosowane do przewozów pasażerskich.

Nieszczęśliwy wypadek w Zagorzycach

Sobota, 18-07-2015
Ropczyce
Policjanci ustalają okoliczności nieszczęśliwego wypadku do jakiego doszło w Zagorzycach w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Podczas holowania samochodu ciężarowego, holujący ciągnik przewrócił się przygniatając jego kierowcę. Mężczyzna zginął na miejscu.
Wczoraj w powiecie ropczycko - sędziszowskim Policja przeprowadziła akcję "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego", która miała na celu egzekwowanie od rowerzystów i pieszych stosowania przepisów o ruchu drogowym. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze ujawnili 35 wykroczeń popełnionych przez kierujących samochodami, rowerzystów i pieszych.

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy?

Piątek, 17-07-2015
Ropczyce
W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Lipiec
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie