Twoja komenda

Wydarzenia

Działania "WIELKANOC 2014"

Piątek, 18-04-2014
Ropczyce
Dzisiaj podkarpaccy policjanci rozpoczęli działania "WIELKANOC - 2014". Funkcjonariusze w sposób szczególny nadzorować będą drogi województwa. Działania mają zapewnić maksimum bezpieczeństwa pieszym i kierowcom, podczas wzmożonego ruchu związanego z podróżami świątecznymi. Ich celem jest również zminimalizowanie liczby zdarzeń drogowych, ich skutków oraz maksymalne podniesienie płynności ruchu.

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Piątek, 18-04-2014
Ropczyce
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach uczestniczyli w eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, w których brały udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych z terenu gminy Ropczyce.

Świąteczne życzenia

Czwartek, 17-04-2014
Ropczyce
Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim mieszkańcom powiatu ropczycko - sędziszowskiego, a także instytucjom, z którymi współpracuje ropczycka Policja, życzenia zdrowia, życzliwości, poczucia bezpieczeństwa oraz Świąt spędzonych w rodzinnym gronie składają Komendanci, policjanci i pracownicy Policji

Podsumowanie działań "Prędkość"

Środa, 16-04-2014
Ropczyce
W poniedziałek ropczyccy policjanci prowadzili na terenie powiatu działania "Prędkość". W trakcie działań policjanci ujawnili 54 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość. Z policyjnych statystyk wynika, że przekroczenie dozwolonej prędkości przez kierujących pojazdami jest najczęstszą przyczyną wypadków.
Zbliżają się Święta Wielkanocne, rozpoczęły się przedświąteczne porządki, zaczyna się także gorączka przedświątecznych zakupów. Zarówno sprzątając, jak i robiąc zakupy nie zapominajmy o własanym bezpieczeństwie.

Wypadek w Ropczycach

Poniedziałek, 14-04-2014
Ropczyce
Wczoraj w Ropczycach zderzyły się trzy pojazdy, dwa samochody i motocykl. Do szpitala trafił ranny kierowca motocykla. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Wypadek w Ostrowie

Piątek, 11-04-2014
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w miejscowości Ostrów. W wyniku doznanych obrażeń do szpitala w Dębicy przewiezione zostały trzy osoby. Kierujący byli trzeźwi.
Wczoraj ropczyccy policjanci prowadzili działania "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Celem akcji było zapewnienie bezpieczeństwa pieszym, rowerzystom i motorowerzystom.

Zmodernizowane banknoty już w obiegu

Środa, 09-04-2014
Ropczyce
Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu pierwsze banknoty ze zmodernizowanymi zabezpieczeniami. Zmienione banknoty o nominale 10, 20, 50 i 100 zł będą zastępowały zniszczone lub uszkodzone banknoty wycofane z obiegu w ramach standardowych operacji zasilających banki komercyjne w gotówkę. Wszystkie obecnie używane banknoty bezterminowo pozostają prawnym środkiem płatniczym.

Dwa wypadki i trzy kolizje na drogach powiatu

Poniedziałek, 07-04-2014
Ropczyce
W miniony piątek na drogach powiatu ropczycko-sędziszowskiego doszło do dwóch wypadków i trzech kolizji drogowych. Policja apeluje o ostrożność i rozwagę.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Tadeusza Adamczyka, 52-letniego mieszkańca Rzeszowa. Tadeusz Adamczyk w styczniu 2012 roku wyjechał do Londynu. Do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Marka Chamielca, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Marek Chamielec poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
20
Kwiecień
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie