Twoja komenda

Wydarzenia

Kolejny kierowca stracil prawo jazdy

Piątek, 04-09-2015
Ropczyce
Wczoraj policjanci z Ropczyc zatrzymali uprawnienia do kierowania kierowcy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

"Bezpieczna droga do szkoły"

Wtorek, 01-09-2015
Ropczyce
Dzisiaj początek nowego roku szkolnego. Żyjące jeszcze wakacyjnymi wspomnieniami dzieci pójdą za chwilę do szkoły. Policjanci w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, jak co roku rozpoczynają akcję "Bezpieczna droga do szkoły".

Wypadek w Sędziszowie Małopolskim

Poniedziałek, 31-08-2015
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego w Sędziszowie Małopolskim. 22-latek kierujący fordem fiestą uderzył w bok opla astry. Pasażerka opla trafiła do szpitala.

Podsumowanie "Ostatniego weekendu wakacji 2015"

Poniedziałek, 31-08-2015
Ropczyce
Ostatni weekend wakacji za nami. Jak co roku nad bezpieczeństwem podróżujących przez nasz region czuwało kilkudziesięciu policjantów. Od piątku do niedzieli doszło do jednego wypadku drogowego, w którym ucierpiała jedna osoba. Doszło również do 5 kolizji, w których nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Ropczyccy funkcjonariusz zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących.

"Ostatni weekend wakacji - 2015"

Piątek, 28-08-2015
Ropczyce
W ostatni wakacyjny weekend policjanci spodziewają się wzmożonego ruchu na drogach. W związku z tym od 28 do 30 sierpnia br. prowadzona będzie policyjna akcja „Ostatni weekend wakacji – 2015”. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących po drogach naszego województwa, kierowcy muszą liczyć się z częstszymi kontrolami.

Usłyszał zarzut za udawanie policjanta

Środa, 26-08-2015
Ropczyce
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach uzyskali informację, że w Kamionce mężczyzna ubrany w kamizelkę policyjną zatrzymuje samochody do kontroli drogowej. W jego domu funkcjonariusze zabezpieczyli różne przedmioty, w tym naboje i wiatrówki. Wczoraj 53-latek usłyszał zarzut podawania się za policjanta.

Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę fiata

Poniedziałek, 24-08-2015
Ropczyce
Wczoraj w miejscowości Niedźwiada policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem punto. Okazało się, że kierowca był pijany. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Podsumowanie akcji "Prędkość"

Poniedziałek, 24-08-2015
Ropczyce
Trzydziestu dwóch kierujących, którzy jechali z nadmierną prędkością, ujawnili w piątek ropczyccy policjanci w ramach działań „Prędkość”. Jak pokazują statystyki policyjne jazda z nadmierną prędkością często bywa przyczyną tragicznych zdarzeń drogowych, dlatego Policja organizuje działania, których celem jest sankcjonowanie kierowców lekceważących ten przepis.
W niedzielę późnym wieczorem zakończyły się policyjne działania "Sierpniowy Weekend". W ciągu trzech dni, od piątku (14 sierpnia) do niedzieli (16 sierpnia) w powiecie ropczycko - sędziszowskim wydarzyło się 7 kolizji. Trzech kierowców zostało zatrzymanych po tym jak wypili wcześniej alkohol.

Razem dla bezpieczeństwa pieszych

Poniedziałek, 17-08-2015
Ropczyce
W ramach kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym” na drogi wyruszą policyjne patrole z wolontariuszami PZU, którzy będą dzielić się… miłością! Wolontariusze będą rozdawać niebieskie, zapachowe serduszka, które umieszczone w samochodzie mają przypominać o bezpieczeństwie pieszych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Patrylaka, 39-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
5
Wrzesień
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie