Twoja komenda

Wydarzenia

Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa - to główny cel kampanii społecznej "Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz". Jednym z patronów akcji jest Policja.

Alkohol - ograniczona dostępność

Poniedziałek, 10-11-2014
Ropczyce
Podkarpacka Policja wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie przeprowadzi działania profilaktyczne pod nazwą "Alkohol - ograniczona dostępność". W ramach tej akcji kontrolowane będą miejsca sprzedaży i podawania napojów alkoholowych w zakresie przestrzegania przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach również przyłączyła się do tych działań na terenie powiatu ropczycko - sędziszowskiego.
Poznaliśmy już laureatów etapu powiatowego konkursu "Bezpieczne Wakacje 2014". Spośród nadesłanych blisko 200 prac plastycznych, ze szkół podstawowych i gimnazjalnych naszego powiatu jury wyłoniło najlepsze rysunki w 3 kategoriach wiekowych. Autorzy tych prac będą walczyć o nagrody w etapie wojewódzkim konkursu.
Komendant Powiatowy Policji w Ropczycach młodszy inspektor Witold Wójcik oraz pracownik cywilny ropczyckiej komendy Robert Kulig otrzymali wczoraj z rąk Wojewody Podkarpackiego medal i krzyż. To wyróżnienia za wzorową, pełną poświęcenia służbę na rzecz społeczeństwa.

Podsumowanie akcji "Znicz 2014"

Poniedziałek, 03-11-2014
Ropczyce
Policyjna akcja "Znicz 2014" dobiegła końca. W tym czasie na terenie powiatu ropczycko - sędziszowskiego doszło do 5 kolizji drogowych. Zatrzymano jednego kierującego, który będąc pod wpływem alkoholu jechał rowerem. Podczas działań policjanci rozdawali elementy odblaskowe. To wspólne działania Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i Polskiego Radia Rzeszów.

Debata w Ropczycach na temat bezpieczeństwa

Piątek, 31-10-2014
Ropczyce
Bezpieczeństwo na drogach powiatu ropczycko - sędziszowskiego było tematem debaty społecznej, która odbyła się wczoraj na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach. Organizatorem debaty była Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach przy współpracy Starostwa Powiatowego w Ropczycach.

Uchronić przed zamarznięciem

Czwartek, 30-10-2014
Ropczyce
Termometry od kilku deni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina - aby uratować komuś życie wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 997. Nie bądźmy obojętni na ludzki los.

Zapraszamy na debatę społeczną

Wtorek, 28-10-2014
Ropczyce
Z inicjatywy Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach, 30 października 2014 r. o godz. 13.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach odbędzie się debata społeczna, na którą zapraszamy mieszkańców powiatu. Tematem debaty będzie bezpieczeństwo w ruchu drogowym na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Działania "Znicz 2014"

Wtorek, 28-10-2014
Ropczyce
Od 31 października do 3 listopada br. policjanci prowadzić będą działania "Znicz 2014". Głównym celem akcji jest zapewnienie bezpieczeństwa na drogach podczas zbliżającego się świątecznego weekendu połączonego z obchodami Wszystkich Świętych.

Wypadek w Ropczycach

Poniedziałek, 27-10-2014
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Ropczycach na ul. Rzeszowskiej. W wyniku zderzenia się pojazdów do rzeszowskiego szpitala został przewieziony 18-letni mężczyzna.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Boguchwale poszukują Zenona Hajduka, 31-letniego mieszkańca Straszydla. Zenon Hajduk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Listopad
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie