Twoja komenda

Wydarzenia

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy

Niedziela, 04-10-2015
Ropczyce
W piątek policjanci z Ropczyc zatrzymali uprawnienia do kierowania kierowcy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Przypominamy o wakacyjnym konkursie

Niedziela, 04-10-2015
Ropczyce
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się 15 czerwca i od tego dnia, aż do 8 października 2015 r. można nadsyłać prace.

Trwa kampania "Nie daj się zrobić w słupa"

Środa, 30-09-2015
Ropczyce
W ostatnich latach rośnie przestępczość gospodarcza, związana z oszustwami w podatku VAT. Tylko w latach 2012-13 kontrola skarbowa wykryła prawie 310 tys. fikcyjnych faktur, które zostały wykorzystane w przestępczym procederze. W 2013 r. kwota nieprawidłowości ujawnionych przez kontrolę skarbową sięgnęła ponad 6 mld zł, a w pierwszym kwartale 2014 r. już ponad 2 mld zł.

Policyjne pościgi za pijanymi kierowcami

Poniedziałek, 28-09-2015
Ropczyce
Ropczyccy policjanci uczestniczyli w pościgach, w których kierowcy nie zatrzymali się do kontroli drogowej. W obu przypadkach mężczyźni zignorowali podawane przez funkcjonariuszy sygnały do zatrzymania i zaczęli uciekać. Jak się okazało, obaj kierujący pili wcześniej alkohol.

Dzieci z wizytą w komendzie

Wtorek, 22-09-2015
Ropczyce
Ropczyckich policjantów odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola nr 2 w Ropczycach. Poza zapoznaniem się z pracą policjanta i oglądaniem sprzętu, dzieci uczestniczyły w pogadance na temat bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego.
Wczoraj rano ropczyccy policjanci ujawnili 2 kierujących, którzy usiedli za kierownicą mimo wypitego wcześniej alkoholu. To wynik wzmożonych kontroli w ramach działań "Trzeźwy poranek". Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość 512 kierujących pojazdami na drogach powiatu.
„Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży na terenie powiatu ropczycko - sędziszowskim - STOP DOPALACZOM” - było tematem debaty społecznej, która odbyła się wczoraj na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach. Organizatorem debaty była Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach przy współpracy Starostwa Powiatowego w Ropczycach oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej. W dyskusji uczestniczyli dyrektorzy szkół, pedagodzy, przedstawiciele lokalnych instytucji i młodzież.

Ruszył konkurs „Przytomni”

Poniedziałek, 14-09-2015
Ropczyce
Nie pozwólmy dopalaczom niszczyć naszego życia! Jeśli nie tolerujesz kradzieży, bandytyzmu i kłamstwa oraz tak samo jak my nie godzisz się na dopalacze, weź udział w konkursie MSW pn. „Przytomni”. Nakręć spot, powiedz wszystkim, że „Dopalacze kradną życie” i wygraj dla swojej szkoły atrakcyjne nagrody!

Przypominamy o konkursie "Bezpieczne Wakacje"

Czwartek, 10-09-2015
Ropczyce
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się 15 czerwca i od tego dnia, aż do 8 października 2015 r. można nadsyłać prace.

Podsumowanie akcji "Prędkość" w powiecie

Poniedziałek, 07-09-2015
Ropczyce
W sobotę od rana na drogach powiatu ropczycko - sędziszowskiego trwała policyjna akcja "Prędkość". Policjanci sprawdzali, czy kierowcy stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci. Podczas akcji czterech kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Patrylaka, 39-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
9
Październik
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie