Twoja komenda

Wydarzenia

Debata w Ropczycach na temat bezpieczeństwa

Piątek, 31-10-2014
Ropczyce
Bezpieczeństwo na drogach powiatu ropczycko - sędziszowskiego było tematem debaty społecznej, która odbyła się wczoraj na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach. Organizatorem debaty była Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach przy współpracy Starostwa Powiatowego w Ropczycach.

Uchronić przed zamarznięciem

Czwartek, 30-10-2014
Ropczyce
Termometry od kilku deni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina - aby uratować komuś życie wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 997. Nie bądźmy obojętni na ludzki los.

Zapraszamy na debatę społeczną

Wtorek, 28-10-2014
Ropczyce
Z inicjatywy Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach, 30 października 2014 r. o godz. 13.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach odbędzie się debata społeczna, na którą zapraszamy mieszkańców powiatu. Tematem debaty będzie bezpieczeństwo w ruchu drogowym na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Działania "Znicz 2014"

Wtorek, 28-10-2014
Ropczyce
Od 31 października do 3 listopada br. policjanci prowadzić będą działania "Znicz 2014". Głównym celem akcji jest zapewnienie bezpieczeństwa na drogach podczas zbliżającego się świątecznego weekendu połączonego z obchodami Wszystkich Świętych.

Wypadek w Ropczycach

Poniedziałek, 27-10-2014
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Ropczycach na ul. Rzeszowskiej. W wyniku zderzenia się pojazdów do rzeszowskiego szpitala został przewieziony 18-letni mężczyzna.

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

Piątek, 24-10-2014
Ropczyce
Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi - małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewiele, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.

Zgłoś handel ludźmi

Czwartek, 23-10-2014
Ropczyce
Komenda Główna Policji utworzyła skrzynkę e-mailową i infolinię, dzięki którym każdy, kto ma informacje o przypadkach handlu ludźmi, będzie mógł się skontaktować z policjantami. Pisząc na adres handelludzmibsk@policja.gov.pl. lub dzwoniąc pod numer 664 974 934, można zapobiec ludzkim tragediom. Nie bądźmy obojętni!
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie i uprawę marihuany. Funkcjonariusze znaleźli przy nich niedozwolone środki odurzające. Okazało się, że jeden z mężczyzn nie tylko posiadał, ale również uprawiał konopie, z których potem wytwarzał narkotyk.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 26-letni mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafi do Zakładu Karnego.

Międzynarodowy Dzień Mediacji i Tydzień Mediacji

Poniedziałek, 13-10-2014
Ropczyce
Dziś rozpoczyna się "Tydzień Mediacji" - ogólnopolska kampania zainicjowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W ramach Tygodnia Mediacji obchodzony będzie także Międzynarodowy Dzień Mediacji (czwartek, 16 października). Policja wspiera te działania.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy prowadzą poszukiwania zaginionego Kazimierza Pomorskiego, 59-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna wyszedł z domu w czwartek 23...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Adama Palucha, 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Adam Paluch poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Październik
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie