Twoja komenda

Wydarzenia

Działania "Boże Ciało 2016"

Wtorek, 24-05-2016
Ropczyce
Zbliża się kolejny wydłużony weekend, wobec czego spodziewany jest wzmożony ruch pieszych oraz pojazdów. W dniach od 25 do 29 maja trwać będą policyjne działania "Boże Ciało 2016". Policjanci zadbają o bezpieczeństwo i płynność ruchu. Najważniejsze cele to wykluczenie z ruchu piratów drogowych i nietrzeźwych kierujących.
Wczoraj popołudniu funkcjonariusze ropczyckiej komendy pracujący na laserowym mierniku prędkości w Czarnej Sędziszowskiej zatrzymali dwóm kierującym prawa jazdy. Najpierw kierujący oplem przekroczył prędkość o 69 km/h. Po kilkunastu minutach kierujący citroenem uzyskał niewiele mniejszy wynik - przekroczył prędkość o 61 km/h w obszarze zabudowanym. Obu zatrzymano prawo jazdy na trzy miesiące.

Odpowie za znieważenie flagi państwowej

Czwartek, 19-05-2016
Ropczyce
Policjanci z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim przedstawili zarzuty usunięcia i znieważenia flagi państwowej 25-letniemu mieszkańcowi gminy Sędziszów Małopolski. Grozi mu kara do roku więzienia.
Policjanci z ropczyckiej drogówki zatrzymali 22-letniego kierującego osobowym oplem, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 63 km/h. Kierujący stracił prawo jazdy na 3 miesiące.
Dzisiaj około południa policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierującemu peugeotem. Mężczyzna miał na liczniku 125 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h w obszarze zabudowanym. 21-latek stracił prawo jazdy na 3 miesiące.
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach przeprowadzili Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie z Zespołu Szkół numer 4 w Ropczycach (czyli Szkoła Podstawowa nr 3 i Gimnazjum nr 4), którzy zwyciężyli w obu kategoriach wiekowych.

Za narkotyki odpowie przed sądem

Piątek, 06-05-2016
Ropczyce
Do sądu skierowano akt oskarżenia przeciwko 29-letniemu mieszkańcowi powiatu dębickiego. Mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków oraz kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem środków odurzających.

Odpowiedzą za pobicie 23-latka

Piątek, 06-05-2016
Ropczyce
Policjanci zatrzymali czworo mieszkańców Sędziszowa Małopolskiego. Dwóch mężczyzn i dwie kobiety odpowie za pobicie 23-letniego mężczyzny.
Długi majowy weekend dobiega końca, ostatni dzień to przede wszystkim wzmożony ruch na drogach. Policjanci dołożą wszelkich starań, by majówka była bezpieczna. W tym roku policyjne działania "Majowy Weekend 2016" rozpoczęły się w czwartek, a zakończą w dzisiaj.

Poszukiwania dwóch nastolatek

Czwartek, 28-04-2016
Ropczyce
Wczoraj wieczorem policjanci z Ropczyc prowadzili kolejne w ostatnim czasie poszukiwania. Tym razem 13-latka i 14-latka wyszły z domów, a rodziny po kilku godzinach powiadomiły o ich zaginięciu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60-letnim Stanisławem Małką, mieszkańcem Woli Obszańskiej. Mężczyzna 2 marca br. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 43-letniego Macieja Szeląga, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Maciej Szeląg poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Maj
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie