Twoja komenda

Wydarzenia

Bądź bezpieczny na drodze!

Piątek, 27-03-2015
Ropczyce
1215 wypadków drogowych mniej, 133 mniej zabitych i o 1762 mniej rannych – tak wynika z podsumowania stanu bezpieczeństwa na polskich drogach w okresie jesienno-zimowym. 75% Polaków posiada odblaski, ale tylko 14% nosi je zawsze, a 41% nie nosi ich w ogóle – to z kolei wyniki raportu na temat noszenia materiałów odblaskowych w ramach akcji „Bezpieczny, bo widoczny”.
65 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów, natomiast 22 proc. ma do niej zastrzeżenia - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej, zrealizowanego w marcu. Notowania Policji, co podkreśla CBOS, są stabilne.

Nie wypalajmy traw

Poniedziałek, 16-03-2015
Ropczyce
Wraz z coraz bardziej sprzyjającą pogodą i pracami polowymi rozpoczął się okres wypalania traw. Policjanci już kilkakrotnie interweniowali w miejscach, gdzie paliły się trawy. Przypominamy, że jest to niezgodne z prawem.
624 kontroli stanu trzeźwości kierujących pojazdami przeprowadzili dziś rano ropczyccy policjanci na terenie całego powiatu. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Były to działania w ramach akcji "Trzeźwy poranek".

Policjanci z uczniami rozmawiali o bezpieczeństwie

Poniedziałek, 09-03-2015
Ropczyce
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach gościli w Szkole Podstawowej w Małej. Podczas spotkania przybliżono dzieciom zasady poruszania się po drodze oraz przepisy ruchu drogowego.
Wczoraj w jednym z domów w Szkodnej doszło do śmierci młodej kobiety. 30-latka prawdopodobnie zmarła w wyniku zaczadzenia.
Policjant wydziału kryminalnego ropczyckiej komendy będąc po służbie rozpoznał mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Funkcjonariusz pojechał za poszukiwanym i w rejonie jednego z dębickich osiedli zatrzymał go wspólnie z pełniącymi służbę policjantami.

Tragiczny wypadek w Zagorzycach

Czwartek, 26-02-2015
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło po godz. 21 w miejscowości Zagorzyce. W zdarzeniu śmierć poniósł 62-letni mężczyzna.
W związku z „Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Komenda Główna Policji przygotowały specjalny poradnik „Jak złożyć zawiadomienie o przestępstwie?”. Podobnie, jak w latach ubiegłych, policjanci wezmą udział w dyżurach, podczas których osobom pokrzywdzonym będą udzielane porady prawne.
W poniedziałek, 23 lutego br. rozpoczyna się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W ramach prowadzonej już po raz kolejny akcji, w komendach Policji, sądach i prokuraturach trwają dyżury. Tam, osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Kwiecień
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie