Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży telefonu komórkowego oraz dwóch elektronicznych papierosów. 18-letni mieszkaniec gminy Ropczyce za swój czyn odpowie przed sądem. Policjanci odzyskali skradzione rzeczy.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

Poniedziałek, 29-09-2014
Ropczyce
Co robić, gdy spotkamy bezpańskiego psa, jak uniknąć pogryzienia, i jak obronić się w przypadku ataku, to główne tematy spotkań policjantów z przedszkolakami i nie tylko. Trwa cykl spotkań poświęconych bezpieczeństwu najmłodszych w ramach programu "Ostrożnie pies". Podczas spotkania dzieci dowiedziały się także o bezpiecznych zachowaniach na drodze.

Policjanci sprzątali świat

Poniedziałek, 29-09-2014
Ropczyce
W dniach od 19 do 21 września 2014 roku organizowana była coroczna akcja "Sprzątanie Świata - Polska 2014". W piątek policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach wzięli udział w sprzątaniu.
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj około godz. 12:40 w Ropczycach na ul. 3- go Maja. W wyniku zderzenia samochodu osobowego i motocykla śmierć poniosły dwie osoby jadące jednośladem.
W związku ze zbliżającym się terminem nadsyłania prac, przypominamy o trwającym konkursie pod hasłem "Bezpieczne wakacje 2014". Jest to konkurs zorganizowany w ramach profilaktyki społecznej. Na prace plastyczne czekamy do 15 października 2014 roku.
Czterdzieścioro dwoje dzielnicowych policjantek i policjantów wzięło udział w eliminacjach wojewódzkich konkursu "Dzielnicowy Roku". Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zajęli czołowe miejsca w ogólnej kwalifikacji. Aspirant Łukasz Pietrucha zajął III miejsce, zaś młodszy aspirant Paweł Baran zajął miejsce IV. Ogólnopolski finał konkursu odbędzie się w połowie października w Katowicach.

Wypadek w Wolicy Piaskowej

Wtorek, 09-09-2014
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności niedzielnego wypadku drogowego, do którego doszło w Wolicy Piaskowej. Do szpitala w Rzeszowie został przewieziony kierujący oplem corsą.
Rozpoczyna się nowy rok szkolny. Ropczyccy policjanci od 1 września 2014 r. prowadzą działania profilaktyczno - edukacyjne "Bezpieczna droga do szkoły". W okolicach szkół będzie więcej policyjnych patroli. Funkcjonariusze apelują też do rodziców, by szczególnie młodsze dzieci przynajmniej przez pierwsze dni odprowadzali na zajęcia.

XV Wielopolandia w Wielopolu Skrzyńskim

Wtorek, 02-09-2014
Ropczyce
W niedzielę w Wielopolu Skrzyńskim odbyła się XV edycja festynu integracyjnego dla dzieci niepełnosprawnych i pełnosprawnych "Wielopolandia 2014". Podczas spotkania jego uczestnicy mogli m.in. obejrzeć z bliska radiowóz oraz motocykle policyjne jak też elementy wyposażenia policyjnego.

Policjanci rozdawali odblaski

Poniedziałek, 01-09-2014
Ropczyce
Policjanci ropczyckiej komendy rozdawali kamizelki i opaski odblaskowe. Akcja ma na celu rozpropagowanie przepisu, który nakłada na pieszych poruszających się poza terenem zabudowanym obowiązek noszenia elementów odblaskowych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policja poszukuje zaginionej Małgorzaty Czerak, 26-letniej mieszkanki powiatu łańcuckiego, której zaginięcie zgłosiła rodzina. Kobieta 29 września br. wyszła z domu i do dziś nie wróciła, ani nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Październik
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie