Twoja komenda

Wydarzenia

Od 20 września udostępniona została Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa dla województwa podkarpackiego. Mapa jest informatycznym narzędziem dającym możliwość informowania Policji o miejscach i zdarzeniach, które wpływają na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Od poniedziałku 26 września, policjanci z ropczyckiej komendy będą informować jak korzystać z tej aplikacji.

Weź paragon ze sobą

Czwartek, 22-09-2016
Ropczyce
Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.

Szczęśliwy finał poszukiwań

Środa, 21-09-2016
Ropczyce
W środę po godz. 17, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 26-letniej kobiety. Z relacji rodziny wynikało, że z zaginioną może być utrudniony kontakt ze względu na jej stan zdrowia.

Kolizja w Brzezówce

Środa, 21-09-2016
Ropczyce
Ropczyccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Brzezówce na drodze relacji Ropczyce-Dębica. W wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, kierowca ciężarówki wjechał do przydrożnego rowu. Przez kilka godzin ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo.
Dziś, w obecności władz wojewódzkich i samorządowych, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie zainaugurował przedsięwzięcie pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa". Interaktywna mapa jest już dostępna na stronie internetowej podkarpackiej Policji. Każdy, może przekazać policjantom informacje o miejscach i zdarzeniach, które w jego odczuciu są niebezpieczne. Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone.
Dzisiaj ropczyccy policjanci prowadzili działania pn. „Trzeźwy poranek”. Mundurowi sprawdzili trzeźwość 501 kierujących pojazdami. Ujawnili 2 kierujących, którzy usiedli za kierownicą mimo wypitego wcześniej alkoholu.
Przy Obelisku i Dębach pamięci na placu przed Zespołem Szkół nr 1 w Ropczycach odbył się uroczysty apel z okazji 77. Rocznicy Tragicznego Września. W uroczystości wziął udział Komendant Powiatowy Policji w Ropczycach.

Aplikacja "Moja Komenda"

Czwartek, 15-09-2016
Ropczyce
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej "Moja Komenda", dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.
W ubiegły piątek odbyło się wprowadzenie Komendanta Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim. Z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Ropczycach nadkom. Wojciecha Raka rozkaz personalny odebrał podkom. Dariusz Kwaśniak.

Bezpieczeństwo na grzybobraniu

Piątek, 02-09-2016
Ropczyce
Sezon zbierania grzybów rozpoczął się na dobre. Policja przypomina o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas grzybobrania. Corocznie na terenie całego województwa odnotowywane są przypadki zaginięć. Przestrzeganie poniższych zasad ułatwi nam poruszanie się na terenach leśnych, a także pomoże szczęśliwie wrócić do domu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 35-letniego Dawida Łuksika, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Mężczyzna prowadzi wędrowny tryb życia....

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 37-letniego Przemysława Kiczek, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Przemysław Kiczek poszukiwany na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Wrzesień
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie