Twoja komenda

Wydarzenia

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy

Niedziela, 04-10-2015
Ropczyce
W piątek policjanci z Ropczyc zatrzymali uprawnienia do kierowania kierowcy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Przypominamy o wakacyjnym konkursie

Niedziela, 04-10-2015
Ropczyce
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się 15 czerwca i od tego dnia, aż do 8 października 2015 r. można nadsyłać prace.

Trwa kampania "Nie daj się zrobić w słupa"

Środa, 30-09-2015
Ropczyce
W ostatnich latach rośnie przestępczość gospodarcza, związana z oszustwami w podatku VAT. Tylko w latach 2012-13 kontrola skarbowa wykryła prawie 310 tys. fikcyjnych faktur, które zostały wykorzystane w przestępczym procederze. W 2013 r. kwota nieprawidłowości ujawnionych przez kontrolę skarbową sięgnęła ponad 6 mld zł, a w pierwszym kwartale 2014 r. już ponad 2 mld zł.

Policyjne pościgi za pijanymi kierowcami

Poniedziałek, 28-09-2015
Ropczyce
Ropczyccy policjanci uczestniczyli w pościgach, w których kierowcy nie zatrzymali się do kontroli drogowej. W obu przypadkach mężczyźni zignorowali podawane przez funkcjonariuszy sygnały do zatrzymania i zaczęli uciekać. Jak się okazało, obaj kierujący pili wcześniej alkohol.

Dzieci z wizytą w komendzie

Wtorek, 22-09-2015
Ropczyce
Ropczyckich policjantów odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola nr 2 w Ropczycach. Poza zapoznaniem się z pracą policjanta i oglądaniem sprzętu, dzieci uczestniczyły w pogadance na temat bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego.
Wczoraj rano ropczyccy policjanci ujawnili 2 kierujących, którzy usiedli za kierownicą mimo wypitego wcześniej alkoholu. To wynik wzmożonych kontroli w ramach działań "Trzeźwy poranek". Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość 512 kierujących pojazdami na drogach powiatu.
„Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży na terenie powiatu ropczycko - sędziszowskim - STOP DOPALACZOM” - było tematem debaty społecznej, która odbyła się wczoraj na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach. Organizatorem debaty była Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach przy współpracy Starostwa Powiatowego w Ropczycach oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej. W dyskusji uczestniczyli dyrektorzy szkół, pedagodzy, przedstawiciele lokalnych instytucji i młodzież.

Ruszył konkurs „Przytomni”

Poniedziałek, 14-09-2015
Ropczyce
Nie pozwólmy dopalaczom niszczyć naszego życia! Jeśli nie tolerujesz kradzieży, bandytyzmu i kłamstwa oraz tak samo jak my nie godzisz się na dopalacze, weź udział w konkursie MSW pn. „Przytomni”. Nakręć spot, powiedz wszystkim, że „Dopalacze kradną życie” i wygraj dla swojej szkoły atrakcyjne nagrody!

Przypominamy o konkursie "Bezpieczne Wakacje"

Czwartek, 10-09-2015
Ropczyce
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się 15 czerwca i od tego dnia, aż do 8 października 2015 r. można nadsyłać prace.

Podsumowanie akcji "Prędkość" w powiecie

Poniedziałek, 07-09-2015
Ropczyce
W sobotę od rana na drogach powiatu ropczycko - sędziszowskiego trwała policyjna akcja "Prędkość". Policjanci sprawdzali, czy kierowcy stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci. Podczas akcji czterech kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Patrylaka, 39-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
10
Październik
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie