Twoja komenda

Wydarzenia

Podpalacz z Krzywej w rękach policjantów

Sobota, 30-07-2016
Ropczyce
Policjanci przedstawili zarzuty 25-letniemu mężczyźnie umyślnego zniszczenia sześciu budynków gospodarczych poprzez podpalenie i doprowadzenie do rozprzestrzenia się ognia. Do podpaleń dochodziło od marca do lipca bieżącego roku na terenie miejscowości Krzywa.
Ruszył nabór projektów do programu „Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka. Samorządy oraz organizacje pozarządowe mogą się już starać o dofinansowanie swoich projektów profilaktycznych, które dotyczą bezpieczeństwa w miejscach publicznych, przeciwdziałania patologiom oraz edukacji dla bezpieczeństwa. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w 2016 roku przekaże na ten cel ponad 3 miliony złotych.

Szczęśliwy finał poszukiwań

Piątek, 29-07-2016
Ropczyce
Wspólne działania policjantów z Ropczyc, Sędziszowa i Mielca doprowadziły do odnalezienia zaginionej 39-letniej kobiety. Zaniepokojony mąż początkowo szukał jej sam, lecz bezskutecznie. W poszukiwaniach 39-latki brali udział także strażacy, w tym ochotnicy oraz mieszkańcy.

Przemoc w rodzinie- gdzie szukać pomocy

Czwartek, 28-07-2016
Ropczyce
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie opracował aktualny wykaz instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na terenie województwa podkarpackiego.

Za brawurę odpowie przed sądem

Wtorek, 26-07-2016
Ropczyce
Około pierwszej w nocy policjanci otrzymali zgłoszenie o kierującym samochodem osobowym, który w brawurowy sposób poruszał się po ulicach Sędziszowa Małopolskiego. Pojazd miał wydawać głośne dźwięki, które utrudniały spoczynek nocny okolicznym mieszkańcom.

Wypadł z drogi i uderzył w płot

Wtorek, 26-07-2016
Ropczyce
W niedzielę około godz. 23 kierujący osobowym volkswagenem wypadł z drogi i uderzył w drewniany płot. W związku z odniesionymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

Przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym

Czwartek, 21-07-2016
Ropczyce
W ostatnich dniach policjanci z ropczyckiej komendy zatrzymali do kontroli kolejnych kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Obie kontrole miały miejsce na ul. Borkowskiej w Sędziszowie Małopolskim.
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim prowadzoną śledztwo przeciwko 22-letniej mieszkance powiatu mieleckiego oraz 32-letniemu obywatelowi Tunezji. Para okradła i pobiła dwie kobiety. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące oboje spędzą w areszcie.

Cztery kolizje na autostradzie

Poniedziałek, 18-07-2016
Ropczyce
Czterokrotnie policjanci ropczyckiej drogówki pracowali wczoraj na autostradzie A-4 w miejscowości Borek Wielki. Na szczęście w żadnej z czterech kolizji uczestnicy nie odnieśli obrażeń.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 32-letniego Pawła Dąbrowskiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Paweł Dąbrowski poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Lipiec
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie