Twoja komenda

Wydarzenia

W najbliższą sobotę 2 lipca mieszkańcy powiatu mogą spodziewać się utrudnień w ruchu. Ograniczenia w ruchu dotyczyć będą głównie drogi wojewódzkiej W 986. Utrudnienia związane będą z ostatnim etapem XXVII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków, którego część będzie przebiegała przez teren powiatu.

Niebezpieczne znalezisko

Poniedziałek, 27-06-2016
Ropczyce
W ubiegłym tygodniu policjanci zabezpieczali miejsce znalezienia niewybuchu. Został ujawniony podczas prac ziemnych związanych z budową wiertni w miejscowości Gnojnica.

Zarzuty dla oszusta

Czwartek, 23-06-2016
Ropczyce
Policjanci z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim przedstawili 13 zarzutów 37-latkowi z gminy Iwierzyce. Jest on podejrzany o dokonanie szeregu przestępstw przeciwko mieniu. Z przeprowadzonych ustaleń wynika, że pokrzywdzeni ponieśli łączne straty na kwotę ponad 10 000 zł.
Wczoraj w ramach udziału w III Pikniku Szkolnym zorganizowanym w Zespole Szkół Nr 1 w Ropczycach policjanci przeprowadzili akcję o charakterze profilaktycznym w ramach programu prewencyjnego „Bezpieczne Wakacje 2016”. Ponadto uczestnicy mogli z bliska przyjrzeć się pracy policjanta oraz zobaczyć wyposażenie funkcjonariuszy wykorzystywane w codziennej służbie.

Nietrzeźwy kierujący

Poniedziałek, 20-06-2016
Ropczyce
Wczoraj w centrum Ropczyc funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym volkswagenem. W trakcie kontroli okazało się, że kierujący jest nietrzeźwy.
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się wczoraj, 15 czerwca. Prace można nadsyłać aż do 7 października 2016 r.

Areszt za pobicie

Środa, 15-06-2016
Ropczyce
Wczoraj Sąd Rejonowy w Ropczycach przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec 31-letniego mieszkańca gminy Ostrów środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Mężczyzna podejrzany jest o pobicie.
Dzisiaj odbyło się wprowadzenie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ropczycach. Z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Ropczycach nadkom. Wojciecha Raka rozkaz personalny odebrał kom. Roman Zawiślak

Nietrzeźwy kierujący

Poniedziałek, 13-06-2016
Ropczyce
W piątkowy wieczór w Ropczycach funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym fordem. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym, będąc w stanie nietrzeźwości.

Policyjny dozór za usiłowanie oszustwa

Czwartek, 09-06-2016
Ropczyce
Do 8 lat pozbawienia wolności grozi 44-letniemu mieszkańcowi Grodziska Małopolskiego, który w ubiegłą sobotę usiłował oszukać mieszkańca gminy Sędziszów Małopolski. Pokrzywdzony mógł stracić 4500 zł.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Czerwiec
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie