Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie i uprawę marihuany. Funkcjonariusze znaleźli przy nich niedozwolone środki odurzające. Okazało się, że jeden z mężczyzn nie tylko posiadał, ale również uprawiał konopie, z których potem wytwarzał narkotyk.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 26-letni mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafi do Zakładu Karnego.

Międzynarodowy Dzień Mediacji i Tydzień Mediacji

Poniedziałek, 13-10-2014
Ropczyce
Dziś rozpoczyna się "Tydzień Mediacji" - ogólnopolska kampania zainicjowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W ramach Tygodnia Mediacji obchodzony będzie także Międzynarodowy Dzień Mediacji (czwartek, 16 października). Policja wspiera te działania.
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych uruchomiło aplikację "Moja komenda". Mobilna usługa ułatwia lokalizowanie komend i komisariatów Policji. Dzięki niej można w prosty sposób odnaleźć najbliższą jednostkę, a następnie sprawdzić, jak najszybciej do niej trafić.
Budynek ropczyckiej komendy Policji zwiedzały maluchy z Przedszkola nr 2 w Ropczycach. Razem ze swoimi opiekunkami oglądnęły pomieszczenia, w których pracują policjanci, zobaczyły też policyjne radiowozy. Podczas spotkania funkcjonariusze opowiadali o swojej pracy, a także przypominali o zasadach bezpiecznego zachowania na drodze.

Uwaga na oszustów

Poniedziałek, 06-10-2014
Ropczyce
Policjanci z Komendy Powiatowej Policja w Ropczycach przestrzegają przed oszustami, którzy wymieniając pieniądze z niższego nominału na wyższy wprowadzają w błąd sprzedawcę, co do wysokości rozmienionej kwoty.

Podsumowanie działań "Trzeźwy poranek"

Poniedziałek, 06-10-2014
Ropczyce
Wczoraj na terenie powiatu ropczycko - sędziszowskiego zostały przeprowadzone policyjne działania "Trzeźwy poranek". W ich trakcie funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość 338 kierowców i ujawnili 7 przypadków naruszenia prawa.
Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży telefonu komórkowego oraz dwóch elektronicznych papierosów. 18-letni mieszkaniec gminy Ropczyce za swój czyn odpowie przed sądem. Policjanci odzyskali skradzione rzeczy.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

Poniedziałek, 29-09-2014
Ropczyce
Co robić, gdy spotkamy bezpańskiego psa, jak uniknąć pogryzienia, i jak obronić się w przypadku ataku, to główne tematy spotkań policjantów z przedszkolakami i nie tylko. Trwa cykl spotkań poświęconych bezpieczeństwu najmłodszych w ramach programu "Ostrożnie pies". Podczas spotkania dzieci dowiedziały się także o bezpiecznych zachowaniach na drodze.

Policjanci sprzątali świat

Poniedziałek, 29-09-2014
Ropczyce
W dniach od 19 do 21 września 2014 roku organizowana była coroczna akcja "Sprzątanie Świata - Polska 2014". W piątek policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach wzięli udział w sprzątaniu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
22
Październik
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie