Twoja komenda

Wydarzenia

Bezpiecznie w drodze do szkoły

Wtorek, 26-08-2014
Ropczyce
Zbliża się koniec wakacji i powrót do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, zwłaszcza tych, które pierwszy raz założą szkolne tornistry, apelujemy do rodziców by przypominali swoim pociechom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 1 września startuje policyjna akcji "Bezpieczna droga do szkoły"

Pijany uciekał przed policjantami

Poniedziałek, 25-08-2014
Ropczyce
Policjanci rewiru dzielnicowych w Wielopolu Skrzyńskim ścigali kierowcę forda focusa, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Uciekając, potrącił samochodem jednego z policjantów. 28-letni mężczyzna został zatrzymany po krótkim pościgu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Przemoc w rodzinie - gdzie szukać pomocy

Czwartek, 21-08-2014
Ropczyce
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie opracował aktualny wykaz instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na terenie województwa podkarpackiego.
Lato to czas, kiedy bardzo chętnie wybieramy się całymi rodzinami na wycieczki rowerowe. Musimy jednak pamiętać, że korzystanie z jednośladów, oprócz niewątpliwej przyjemności, obarczone jest wieloma przepisami, do których powinniśmy się stosować jako rowerzyści. Warto również zadbać o odpowiednie zabezpieczenie jednośladu przed kradzieżą.

Potrącenie rowerzysty w Ropczycach

Poniedziałek, 18-08-2014
Ropczyce
Ropczyccy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Ropczycach na krajowej "czwórce". 9-letni chłopiec, kierujący rowerem został potrącony przez samochód osobowy. Rowerzysta trafił do szpitala.

Podsumowanie działań "Sierpniowy Weekend"

Poniedziałek, 18-08-2014
Ropczyce
Zakończyły się działania "Sierpniowy Weekend". Trwała od czwartku do niedzieli. Policjanci kontrolowali pojazdy, dbali o przejezdność dróg i płynność ruchu, a także o bezpieczeństwo podróżujących podczas przedłużonego weekendu.

Strzelał do policjantów

Czwartek, 14-08-2014
Ropczyce
Ropczyccy policjanci interweniowali w związku z awanturą domową. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, padł strzał. Mężczyzna, który strzelał do policjantów z wiatrówki, miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Mimo, że był pijany, wsiadł za kierownicę forda galaxy. Podczas jazdy 47 - letni obywatel Ukrainy stwarzał poważne zagrożenie dla uczestników ruchu. Dzięki obywatelskiej postawie jadącego za nim mężczyzna, nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany przez policjantów. Miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie.

Wypadek w Łączkach Kucharskich

Poniedziałek, 11-08-2014
Ropczyce
Ropczyccy wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj w Łączkach Kucharskich. W wyniku zdarzenia dwóch samochodów, do szpitala trafiły trzy osoby.

Kochasz? STOP Wariatom Drogowym

Wtorek, 05-08-2014
Ropczyce
1 sierpnia ruszyła trzecia odsłona kampanii "Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym". Tym razem skierowana jest przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Cel nieustannie ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kampanię wspólnie organizują Policja i Fundacja PZU.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Sierpień
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie