Twoja komenda

Wydarzenia

Kierował daewoo, miał ponad 3 promile

Czwartek, 25-08-2016
Ropczyce
Wczoraj wieczorem uwagę policjantów zwróciło osobowe daewoo, którego tor jazdy wskazywał, że kierujący może znajdować się pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że 31-letni kierowca miał ponad 3 promile alkoholu.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zabezpieczyli wyczynowy rower, który prawdopodobnie pochodzi z przestępstwa. Jednoślad został wystawiony na sprzedaż po okazyjnej cenie. Istnieje podejrzenie, że został skradziony pół roku temu w Londynie.

W Ropczycach ujawniono niewybuchy

Wtorek, 16-08-2016
Ropczyce
W piątek policjanci zabezpieczali miejsce znalezienia niewybuchów. Zostały ujawnione podczas prac ziemnych, w rejonie dworca PKP w Ropczycach.

"Sierpniowy weekend 2016"

Piątek, 12-08-2016
Ropczyce
Więcej funkcjonariuszy i więcej radiowozów na drogach powiatu ropczycko-sędziszowskiego w ciągu czterech dni policyjnej akcji "Sierpniowy Weekend". Od piątku do poniedziałku policjanci spodziewają się zwiększonego ruchu, dlatego zaplanowali wzmożone kontrole.
Czas wakacji to dla dzieci okres większej swobody, wolności, poczucia nieskrępowania obowiązkami szkolnymi i niestety często czas wolny od nadzoru dorosłych i często od odpowiedzialności.

Trzech nietrzeźwych kierujących

Poniedziałek, 08-08-2016
Ropczyce
W ostatnich dniach na drogach naszego powiatu policjanci zatrzymali do kontroli trzech kierujących, którzy znajdowali się w stanie nietrzeźwości. Dwóch z nich kierowało samochodami osobowymi-odpowiedzą za przestępstwo. Trzeci kierował rowerem-za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem.

Kolizja w Ropczycach

Poniedziałek, 08-08-2016
Ropczyce
W sobotę około godz. 19. policjanci z Ropczyc pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. 3 Maja w Ropczycach. Kierujący samochodem osobowym marki KIA, jadąc drogą W986 nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w barierki osłaniające przepust wodny. Kierujący i pasażerki pojazdu nie odnieśli obrażeń.
W sobotę 6 sierpnia, na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego odbędzie się odcinek specjalny OS-10/13 Zagorzyce, rozgrywany podczas 25. Rajdu Rzeszowskiego. Z uwagi na to, że ulice i wiele odcinków lokalnych dróg zostanie wyłączona z ruchu, mogą wystąpić utrudnienia.

Podpalacz z Krzywej w rękach policjantów

Sobota, 30-07-2016
Ropczyce
Policjanci przedstawili zarzuty 25-letniemu mężczyźnie umyślnego zniszczenia sześciu budynków gospodarczych poprzez podpalenie i doprowadzenie do rozprzestrzenia się ognia. Do podpaleń dochodziło od marca do lipca bieżącego roku na terenie miejscowości Krzywa.
Ruszył nabór projektów do programu „Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka. Samorządy oraz organizacje pozarządowe mogą się już starać o dofinansowanie swoich projektów profilaktycznych, które dotyczą bezpieczeństwa w miejscach publicznych, przeciwdziałania patologiom oraz edukacji dla bezpieczeństwa. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w 2016 roku przekaże na ten cel ponad 3 miliony złotych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionego Janusza Myśliwca, 51-letniego mieszkańca Przedmieścia Czudeckiego. Janusz Myśliwiec 16 sierpnia br. przebywał na terenie Niemiec w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują 59-letniego Juliana Oleniacza, ostatnio zamieszkałego w Łukawcu. Julian Oleniacz poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Sierpień
2016
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie