Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek w Sędziszowie Małopolskim

Poniedziałek, 31-08-2015
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego w Sędziszowie Małopolskim. 22-latek kierujący fordem fiestą uderzył w bok opla astry. Pasażerka opla trafiła do szpitala.

Podsumowanie "Ostatniego weekendu wakacji 2015"

Poniedziałek, 31-08-2015
Ropczyce
Ostatni weekend wakacji za nami. Jak co roku nad bezpieczeństwem podróżujących przez nasz region czuwało kilkudziesięciu policjantów. Od piątku do niedzieli doszło do jednego wypadku drogowego, w którym ucierpiała jedna osoba. Doszło również do 5 kolizji, w których nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Ropczyccy funkcjonariusz zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących.

"Ostatni weekend wakacji - 2015"

Piątek, 28-08-2015
Ropczyce
W ostatni wakacyjny weekend policjanci spodziewają się wzmożonego ruchu na drogach. W związku z tym od 28 do 30 sierpnia br. prowadzona będzie policyjna akcja „Ostatni weekend wakacji – 2015”. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących po drogach naszego województwa, kierowcy muszą liczyć się z częstszymi kontrolami.

Usłyszał zarzut za udawanie policjanta

Środa, 26-08-2015
Ropczyce
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach uzyskali informację, że w Kamionce mężczyzna ubrany w kamizelkę policyjną zatrzymuje samochody do kontroli drogowej. W jego domu funkcjonariusze zabezpieczyli różne przedmioty, w tym naboje i wiatrówki. Wczoraj 53-latek usłyszał zarzut podawania się za policjanta.

Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę fiata

Poniedziałek, 24-08-2015
Ropczyce
Wczoraj w miejscowości Niedźwiada policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem punto. Okazało się, że kierowca był pijany. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Podsumowanie akcji "Prędkość"

Poniedziałek, 24-08-2015
Ropczyce
Trzydziestu dwóch kierujących, którzy jechali z nadmierną prędkością, ujawnili w piątek ropczyccy policjanci w ramach działań „Prędkość”. Jak pokazują statystyki policyjne jazda z nadmierną prędkością często bywa przyczyną tragicznych zdarzeń drogowych, dlatego Policja organizuje działania, których celem jest sankcjonowanie kierowców lekceważących ten przepis.
W niedzielę późnym wieczorem zakończyły się policyjne działania "Sierpniowy Weekend". W ciągu trzech dni, od piątku (14 sierpnia) do niedzieli (16 sierpnia) w powiecie ropczycko - sędziszowskim wydarzyło się 7 kolizji. Trzech kierowców zostało zatrzymanych po tym jak wypili wcześniej alkohol.

Razem dla bezpieczeństwa pieszych

Poniedziałek, 17-08-2015
Ropczyce
W ramach kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym” na drogi wyruszą policyjne patrole z wolontariuszami PZU, którzy będą dzielić się… miłością! Wolontariusze będą rozdawać niebieskie, zapachowe serduszka, które umieszczone w samochodzie mają przypominać o bezpieczeństwie pieszych.

Policyjna akcja "Sierpniowy Weekend"

Piątek, 14-08-2015
Ropczyce
Więcej funkcjonariuszy, więcej radiowozów będzie na ropczycko - sędziszowskich drogach w ciągu trzech dni policyjnej akcji "Sierpniowy Weekend". Od dzisiaj do niedzieli policjanci spodziewają się zwiększonego ruchu na drogach regionu, dlatego planują wzmożone kontrole.

Przemoc w rodzinie - gdzie szukać pomocy

Piątek, 14-08-2015
Ropczyce
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie opracował aktualny wykaz instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na terenie województwa podkarpackiego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Sierpień
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie