Twoja komenda

Wydarzenia

Aby ferie były bezpieczne

Czwartek, 29-01-2015
Ropczyce
2 lutego na Podkarpaciu rozpoczną się ferie zimowe. Region naszego województwa oferuje wiele atrakcji na zimowy wypoczynek. Jak co roku, nad bezpieczeństwem najmłodszych wypoczywających na Podkarpaciu czuwają policjanci. Policyjna akcja "Bezpieczne ferie 2015" rozpocznie się 30 stycznia, a zakończy 15 lutego br. Z myślą o dzieciach, ale też ich rodzicach, wychowawcach i organizatorach zimowych atrakcji, przedstawiamy kilka porad i informacji na temat bezpiecznych ferii.

Tragiczny wypadek w Iwierzycach

Czwartek, 29-01-2015
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku w Iwierzycach. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 64-letni mieszkaniec gminy Iwierzyce.

Policjanci o bezpiecznych feriach

Środa, 28-01-2015
Ropczyce
O tym, jak bezpiecznie spędzić ferie, z uczniami ze szkół podstawowych rozmawiali ropczyccy policjanci. Spotkania prowadzone są w ramach tegorocznych działań „Bezpieczne ferie”.

¾ Polaków ma zaufanie do Policji

Środa, 28-01-2015
Ropczyce
Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.

Podsumowanie wyników pracy za 2014 roku

Poniedziałek, 26-01-2015
Ropczyce
Mniej przestępstw i wypadków drogowych. Dobra współpraca z samorządem i prokuraturą. W piątek w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach podsumowano wyniki pracy ropczyckiej Policji za 2014 rok. W odprawie wziął udział Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Andrzej Sabik.

Uwaga na oszustów!

Czwartek, 22-01-2015
Ropczyce
Pracownik administracji, zakładu gazowego lub energetycznego, hudraulik pukający do naszych drzwi to mogą być oszuści. Wczoraj w Sędziszowie Małopolskim doszło do tzw. "kradzieży pod legendą". Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zasady ograniczonego zaufania w kontaktach z nieznanymi osobami pukającymi do naszych drzwi pod pozorem rozmaitych usług lub dzwoniących z prośbą o pieniądze.
Na drogach powiatu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach prowadzili wczoraj wczesnym rankiem działania pod nazwą "Trzeźwy poranek". Policjanci skontrolowali ponad 200 kierujących, ujawnili 4 kierowców, którzy prowadzili samochód pijąc wcześniej alkohol.

Rok 2014 bardziej bezpieczny

Niedziela, 18-01-2015
Ropczyce
Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.

''Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego''

Czwartek, 15-01-2015
Ropczyce
Dziś na Podkarpaciu prowadzone są policyjne działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Ich celem jest zwrócenie uwagi na nieprawidłowe zachowania pieszych i rowerzystów, ale także na błędy kierowców wobec niechronionych użytkowników dróg.

Poszukiwani mężczyźni wpadli za granicą

Środa, 14-01-2015
Ropczyce
Dwaj poszukiwani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Jeden przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się trzynaście lat, drugi dwa lata. Obaj zostali zatrzymani za granicą - we Francji i Wielkiej Brytanii, a następnie przekazani polskiej Policji.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Mykola Sadlivskyy, 42-letniego obywatela Ukrainy. Mykola Sadlivskyy poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy  w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Luty
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie