Twoja komenda

Wydarzenia

Przemoc w rodzinie- gdzie szukać pomocy

Czwartek, 28-07-2016
Ropczyce
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie opracował aktualny wykaz instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na terenie województwa podkarpackiego.

Za brawurę odpowie przed sądem

Wtorek, 26-07-2016
Ropczyce
Około pierwszej w nocy policjanci otrzymali zgłoszenie o kierującym samochodem osobowym, który w brawurowy sposób poruszał się po ulicach Sędziszowa Małopolskiego. Pojazd miał wydawać głośne dźwięki, które utrudniały spoczynek nocny okolicznym mieszkańcom.

Wypadł z drogi i uderzył w płot

Wtorek, 26-07-2016
Ropczyce
W niedzielę około godz. 23 kierujący osobowym volkswagenem wypadł z drogi i uderzył w drewniany płot. W związku z odniesionymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

Przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym

Czwartek, 21-07-2016
Ropczyce
W ostatnich dniach policjanci z ropczyckiej komendy zatrzymali do kontroli kolejnych kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Obie kontrole miały miejsce na ul. Borkowskiej w Sędziszowie Małopolskim.
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim prowadzoną śledztwo przeciwko 22-letniej mieszkance powiatu mieleckiego oraz 32-letniemu obywatelowi Tunezji. Para okradła i pobiła dwie kobiety. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące oboje spędzą w areszcie.

Cztery kolizje na autostradzie

Poniedziałek, 18-07-2016
Ropczyce
Czterokrotnie policjanci ropczyckiej drogówki pracowali wczoraj na autostradzie A-4 w miejscowości Borek Wielki. Na szczęście w żadnej z czterech kolizji uczestnicy nie odnieśli obrażeń.

Święto Policji w Ropczycach

Środa, 13-07-2016
Ropczyce
Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Ropczycach obchodzono Święto Policji. O godz. 10 na placu przed komendą rozpoczęła się uroczystość, którą poprzedziła msza święta. W tym dniu funkcjonariuszom towarzyszyli przedstawiciele samorządów lokalnych, instytucji współpracujących z policją oraz służb mundurowych.

Dwie kolizje drogowe na drogach powiatu

Środa, 13-07-2016
Ropczyce
W ubiegłą sobotę policjanci ropczyckiej drogówki pracowali na miejscu dwóch kolizji drogowych. Pomimo zniszczonych pojazdów uczestnicy nie odnieśli żadnych poważnych obrażeń.

Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym

Piątek, 08-07-2016
Ropczyce
Trwa kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii społecznej "Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym". Głównym celem akcji jest zwrócenie uwagi na wypadki drogowe z udziałem pieszych, a hasłem przewodnim bezpieczeństwo pieszych na drogach. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach włączyli się w akcję i rozdają kierowcom niebieskie serduszka z tytułowym przesłaniem.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Kamila Ulman, 24-letniego mieszkańca Radruża, gm. Horyniec Zdrój. Kamil Ulman poszukiwany jest na podstawie dwóch listów gończych wydanych przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Lipiec
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie