Twoja komenda

Wydarzenia

Zdarzenia z udziałem rowerzystów

Środa, 01-07-2015
Ropczyce
Ropczyccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem rowerzysty, do którego doszło wczoraj w Okoninie. Kierujący jednośladem z doznanymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Aby wakacje były bezpieczne

Wtorek, 30-06-2015
Ropczyce
Tuż przed wakacjami w szkołach na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego oraz na piknikach i festynach trwały spotkania z dziećmi i młodzieżą, podczas których policjanci mówili o zagrożeniach na jakie narażone są dzieci w trakcie letniego wypoczynku.

Wypadek drogowy w Nawsiu

Poniedziałek, 29-06-2015
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj wieczorem w Nawsiu. Kierujący quadem stracił panowanie nad podjazdem doprowadzając do jego wywrócenia. Ranny 39-latek jest w szpitalu.

"Bezpieczne Wakacje"

Sobota, 27-06-2015
Ropczyce
Rozpoczęły się wakacje. Czas wypoczynku, ale i podróży. Z myślą o bezpieczeństwie wszystkich udających się na wakacyjny wypoczynek ropczyccy policjanci ruchu drogowego włączyli się do ogólnopolskiej akcji "Bezpieczne Wakacje". Działania rozpoczęły się wczoraj, 26 czerwca i potrwają do końca sierpnia.
„Policja przyszłości” to konkurs plastyczno-literacki adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia.
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się 15 czerwca i od tego dnia, aż do 8 października 2015 r. można nadsyłać prace.
O tym jak bezpiecznie spędzać wolny czas, o zasadach ruchu drogowego oraz o specyfice zawodu policjanta, funkcjonariusze ropczyckiej Policji rozmawiali na spotkaniach z najmłodszymi.

Apelujemy o rozwagę podczas prac polowych

Środa, 10-06-2015
Ropczyce
W sobotę w Niedźwiadzie, podczas przejazdu ciągnikiem doszło do przygniecenia 11-letniej dziewczynki. 25-letni kierujący ciągnikiem był trzeźwy. Policja apeluje o rozwagę i szczególną ostrożność podczas letnich prac polowych.

Kampania "Pozory mylą, dowód nie"

Środa, 10-06-2015
Ropczyce
„Odpowiedzialny sprzedawca” – to hasło V edycji ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Pozory mylą, dowód nie”, realizowanej przez Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego - Browary Polskie we współpracy z Komendą Główną Policji. Celem tegorocznej odsłony programu jest niezmiennie edukacja sprzedawców w obszarze odpowiedzialnej sprzedaży alkoholu.
Dziś w szpitalu św. Rafała w Krakowie odbyła się konferencja prasowa poświęcona bezpieczeństwu w ruchu drogowym przed długim weekendem. Policjanci podsumowali statystyki odbieranych piratom drogowym praw jazdy - w związku z zaostrzeniem przepisów. Ostrzegali również przed zagrożeniami, jakie niosą ze sobą niezapinanie pasów bezpieczeństwa oraz korzystanie z telefonu komórkowego przez kierowcę podczas jazdy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzi poszukiwania zaginionego Jerzego Mełech, 50-letniego mieszkańca Rzeszowa. Jerzy Mełech w dniu 28 czerwca 2015 r. wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
4
Lipiec
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie