Twoja komenda

Wydarzenia

"16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet"

Środa, 25-11-2015
Ropczyce
Dzisiaj rusza międzynarodowa kampania pn. „16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet”. Jej symbolem jest biała wstążka, która przypięta przez mężczyznę oznacza wyrzeczenie się stosowania przemocy, a także reagowanie, gdy jest się jej świadkiem. Kampania potrwa do 10 grudnia.

Debata z młodzieżą

Środa, 18-11-2015
Ropczyce
W Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Sędziszowie Małopolskim odbyła się debata społeczna poświęcona problematyce dotyczącej występujących wśród młodzieży gimnazjalnej zagrożeń: alkoholizmu i narkomanii oraz dopalaczy. Omówiono również odpowiedzialność karną nieletnich oraz bezpieczeństwo dzieci i młodzieży na terenie powiatu ropczycko - sędziszowskiego. To kolejna debata, której organizatorami byli ropczyccy policjanci.
Policjanci z ropczyckiej komendy spotkali się z dziećmi szkół podstawowych oraz przedszkoli w ramach prowadzonych działań "Bezpieczna Droga do Szkoły". Przedszkolaki z Zespołu Szkół nr 2 w Ropczycach poznały zasady bezpiecznego poruszania się po drogach i rozmawiali z policjantami o bezpieczeństwie.

Z odblaskiem bezpieczniej

Niedziela, 15-11-2015
Ropczyce
Bezpieczeństwo dzieci i dorosłych to jeden z priorytetów pracy policjantów naszego powiatu. Przede wszystkim w okresie zimowym, gdy szybciej zapada zmrok, szczególną uwagę należy zwrócić na niechronionych uczestników ruchu drogowego. Dlatego policjanci przypominają, aby korzystać z elementów odblaskowych.

Nie dali się oszukać

Czwartek, 12-11-2015
Ropczyce
We wtorek po południu do trzech osób zadzwonił nieznajomy podający się za członka rodziny. Mężczyzna prosił o pożyczenie pieniędzy. Twierdził, że spowodował wypadek drogowy i aby uniknąć odpowiedzialności potrzebuje pomocy finansowej. Żadna z tych osób nie dała się oszukać. O zdarzeniu poinformowali ropczycką policję.

"Alkohol - ograniczona dostępność"

Poniedziałek, 09-11-2015
Przeworsk
Podkarpacka Policja wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie prowadzi działania profilaktyczne pod nazwą „Alkohol - ograniczona dostępność”. W ramach tej akcji kontrolowane są miejsca sprzedaży i podawania napojów alkoholowych w zakresie przestrzegania przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Wypadek w Sędziszowie Małopolskim

Piątek, 06-11-2015
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego w Sędziszowie Małopolskim. W zderzeniu ciężarówki z oplem ranna została 40-letnia mieszkanka Ropczyc. Kobieta trafiła do szpitala.

Podsumowanie akcji "Znicz 2015"

Wtorek, 03-11-2015
Ropczyce
Blisko 80 policjantów dbało o bezpieczeństwo mieszkańców podczas minionego świątecznego weekendu. Na drogach naszego powiatu doszło do 5 zdarzeń drogowych. Zatrzymano trzech kierujących, którzy byli pod wpływem alkoholu.
Wczoraj w Urzędzie Miasta w Ropczycach zebrała się komisja, która wyłoniła laureatów tegorocznej edycji konkursu „Bezpieczne wakacje 2015”. Spośród ponad 400 prac, jakie napłynęły do jednostki, wyłoniono 9 laureatów, których prace wezmą udział w wojewódzkim finale konkursu.

"Pomysłowy" złodziej paliwa

Środa, 28-10-2015
Ropczyce
Policjanci zatrzymali złodzieja paliwa. Sprawca zatankował na stacji benzynowej 126 litrów i odjechał nie płacąc. Funkcjonariusze dotarli do złodzieja po numerach rejestracyjnych. Okazało się, że 25-latek na pożyczony samochód, nałożył tablice z własnego pojazdu. Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Artura KLEPEK, 51-letniego mieszkańca Leska. Artur Klepek poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Listopad
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie