Twoja komenda

Wydarzenia

Tragiczny wypadek w Zagorzycach

Czwartek, 26-02-2015
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło po godz. 21 w miejscowości Zagorzyce. W zdarzeniu śmierć poniósł 62-letni mężczyzna.
W związku z „Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Komenda Główna Policji przygotowały specjalny poradnik „Jak złożyć zawiadomienie o przestępstwie?”. Podobnie, jak w latach ubiegłych, policjanci wezmą udział w dyżurach, podczas których osobom pokrzywdzonym będą udzielane porady prawne.
W poniedziałek, 23 lutego br. rozpoczyna się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W ramach prowadzonej już po raz kolejny akcji, w komendach Policji, sądach i prokuraturach trwają dyżury. Tam, osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień.
W piątek w ropczyckiej komendzie odbyło się uroczyste pożegnanie mł.insp. Witolda Wójcika, dotychczasowego Komendanta Powiatowego Policji w Ropczycach. Po 30 latach komendant kończy swoją służbę.

Aby ferie były bezpieczne

Czwartek, 29-01-2015
Ropczyce
2 lutego na Podkarpaciu rozpoczną się ferie zimowe. Region naszego województwa oferuje wiele atrakcji na zimowy wypoczynek. Jak co roku, nad bezpieczeństwem najmłodszych wypoczywających na Podkarpaciu czuwają policjanci. Policyjna akcja "Bezpieczne ferie 2015" rozpocznie się 30 stycznia, a zakończy 15 lutego br. Z myślą o dzieciach, ale też ich rodzicach, wychowawcach i organizatorach zimowych atrakcji, przedstawiamy kilka porad i informacji na temat bezpiecznych ferii.

Tragiczny wypadek w Iwierzycach

Czwartek, 29-01-2015
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku w Iwierzycach. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 64-letni mieszkaniec gminy Iwierzyce.

Policjanci o bezpiecznych feriach

Środa, 28-01-2015
Ropczyce
O tym, jak bezpiecznie spędzić ferie, z uczniami ze szkół podstawowych rozmawiali ropczyccy policjanci. Spotkania prowadzone są w ramach tegorocznych działań „Bezpieczne ferie”.

¾ Polaków ma zaufanie do Policji

Środa, 28-01-2015
Ropczyce
Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.

Podsumowanie wyników pracy za 2014 roku

Poniedziałek, 26-01-2015
Ropczyce
Mniej przestępstw i wypadków drogowych. Dobra współpraca z samorządem i prokuraturą. W piątek w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach podsumowano wyniki pracy ropczyckiej Policji za 2014 rok. W odprawie wziął udział Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Andrzej Sabik.

Uwaga na oszustów!

Czwartek, 22-01-2015
Ropczyce
Pracownik administracji, zakładu gazowego lub energetycznego, hudraulik pukający do naszych drzwi to mogą być oszuści. Wczoraj w Sędziszowie Małopolskim doszło do tzw. "kradzieży pod legendą". Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zasady ograniczonego zaufania w kontaktach z nieznanymi osobami pukającymi do naszych drzwi pod pozorem rozmaitych usług lub dzwoniących z prośbą o pieniądze.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą poszukiwania za zaginionym Ryszardem Partyką, 51-letniego mieszkańca Woli Baranowskiej. Ryszard Partyka 20 stycznia 2015r. o godz. 8...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Luty
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie