Twoja komenda

Wydarzenia

Kryminalni z przeworskiej komendy zatrzymali pięciu młodych mężczyzn, którzy włamali się do sklepu spożywczego. Łupem sprawców padły papierosy, alkohol,artykuły spożywcze oraz pieniądze. Suma strat przekroczyła kwotę 1400 złotych. Nieletni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym, natomiast 18-latek przed sądem karnym.

Gościnne występy

Czwartek, 31-07-2014
Przeworsk
Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali czterech mężczyzn, którzy w połowie czerwca br. pobili dwóch mężczyzn. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów. Zastosowano wobec nich poręczenie majątkowe, dozór Policji połączony z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzonymi oraz zakaz opuszczania kraju.

Sprawcy rozboju objęci dozorem

Wtorek, 29-07-2014
Przeworsk
Kańczuccy policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w ubiegły wtorek napadli na 46-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego. Napastnicy zabrali mu pieniądze wraz z kluczami do mieszkania. Mężczyźni usłyszeli zarzuty, grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Ku pamięci Komendanta Ryszarda Kuli

Piątek, 25-07-2014
Przeworsk
Upamiętniając 95 rocznicę utworzenia Policji Państwowej i uroczystości związane z obchodami Święta Policji, na grobie insp. Ryszarda Kuli Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku w latach 2011-2013 złożono kwiaty.
Wczoraj przeworscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie prowadzili działania pod nazwą „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego- Senior w Ruchu Drogowym”. Funkcjonariusze reagowali na wykroczenia popełniane przez osoby piesze oraz kierujących jednośladami.

Święto Policji w przeworskiej komendzie

Czwartek, 24-07-2014
Przeworsk
Wczoraj Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku obchodziła uroczystości Święta Policji. Swoją obecnością uświetnili je zaproszeni goście: Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Sławomir Szczupak, Starosta Przeworski Pan Zbigniew Kiszka, Burmistrz Miasta Przeworska Pani Maria Lichtarska-Dubrawska, Prezes Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przy KPP w Przeworsku Janina Ryszawa, przedstawiciele samorządów gminnych oraz instytucji współpracujących z Policją.
Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację? Nie odwracaj wzroku! Zgłoś!” apelują autorzy kampanii do wszystkich, którzy przebywając na wakacyjnym wypoczynku zauważą niepokojące sytuacje mogące mieć związek z wykorzystywaniem nieletnich w seksturystyce.

„Bezpieczna woda”

Piątek, 18-07-2014
Przeworsk
W związku z trwającym sezonem turystyczno-wypoczynkowym Policja włączyła się w ogólnopolską akcję informacyjno - edukacyjną pod nazwą „Bezpieczna woda”. Jej celem jest podejmowanie działań na rzecz bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą w czasie wakacji.

Przedszkolaki z wizytą w przeworskiej komendzie

Piątek, 18-07-2014
Przeworsk
Budynek przeworskiej komendy Policji zwiedzały wczoraj maluchy z Unijnego Przedszkola „Edukacja przedszkolna kluczem do sukcesu II” w Ostrowie. Razem ze swoimi opiekunami oglądnęły pomieszczenia, w których pracują policjanci oraz policyjne radiowozy. Podczas spotkania funkcjonariusze opowiadali o swojej pracy, a także przypominali o zasadach bezpiecznego zachowania na drodze.
Policjanci ruchu drogowego z przeworskiej komendy zatrzymali poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. 48-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego poszukiwany był za przestępstwa gospodarcze.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Sierpień
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie