Twoja komenda

Wydarzenia

Potrącenie pieszego w Kisielowie

Środa, 26-11-2014
Przeworsk
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Kisielów. Kierujący fiatem potrącił prawidłowo idącego pieszego. 66-letni mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu.
Szybko zapadający zmrok, niesprzyjające i zmieniające się warunki atmosferyczne są jednymi z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych. Dodać do nich jeszcze należy ograniczenie widoczności samej drogi, po której się poruszamy. Policjanci przypominają, że tak niewiele należy zrobić, by zadbać przede wszystkim o własne bezpieczeństwo.

Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz!

Poniedziałek, 24-11-2014
Przeworsk
Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.

Odpowiedzą za włamania i kradzieże

Czwartek, 20-11-2014
Przeworsk
Policjanci z wydziału kryminalnego przeworskiej komendy ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn, który kilka dni temu włamali się do magazynu jednej z firm w Przeworsku i ukradli stojaki do lamp, różnego rodzaju rury oraz metalowe elementy o wartości 10 tys. złotych. Jak się okazało, to nie jedyne przestępstwo jakiego się dopuścili.
„Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży z powiatu przeworskiego” - było tematem debaty społecznej, która odbyła się wczoraj w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku. Organizatorem debaty była Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku. W dyskusji uczestniczyli dyrektorzy szkół oraz pedagodzy.

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wtorek, 18-11-2014
Przeworsk
Policjanci z wydziału kryminalnego przeworskiej komendy ustalili i zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego, który w swoim miejscu zamieszkania przechowywał marihuanę. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut nielegalnego posiadania narkotyków. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Przedszkolaki z wizytą w przeworskiej komendzie

Poniedziałek, 17-11-2014
Przeworsk
Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku odwiedziły przeworską komendę Policji. Razem ze swoimi opiekunami oglądały pomieszczenia, w których na co dzień pracują policjanci. Każdy, choć na chwilę chciał wsiąść do policyjnego radiowozu. Podczas spotkania funkcjonariusze opowiadali o swojej pracy, a także przypominali o zasadach bezpiecznego zachowania na drodze.

Trwa kampania "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu"

Piątek, 14-11-2014
Przeworsk
"Nigdy nie jeżdżę po alkoholu" to hasło ogólnopolskiej kampanii, której celem jest integracja i aktywizacja społeczeństwa wokół zasady: piłeś - nie jedź! Partnerem merytorycznym akcji jest Komenda Główna Policji. Podczas kontroli drogowych policjanci będą rozdawać kierującym naklejki z hasłem akcji.

"Alkohol - ograniczona dostępność"

Poniedziałek, 10-11-2014
Przeworsk
Podkarpacka Policja wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie przeprowadzi działania profilaktyczne pod nazwą „Alkohol - ograniczona dostępność”. W ramach tej akcji kontrolowane będą miejsca sprzedaży i podawania napojów alkoholowych w zakresie przestrzegania przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Uszkodził samochody na parkingu

Piątek, 07-11-2014
Przeworsk
Dzięki szybkiej reakcji przeworskich policjantów sprawca uszkodzenia samochodów na osiedlowych parkingach w Przeworsku został zatrzymany. 20-latek za swoje zachowanie odpowie przed Sądem.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Wojciecha Szmagarę, 36-letniego mieszkańca Piastowa w gminie Lubaczów. Wojciech Szmagara poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Listopad
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie