Twoja komenda

Wydarzenia

Podsumowanie działań "Trzeźwy Poranek"

Poniedziałek, 15-09-2014
Przeworsk
Dziś od rana na terenie powiatu przeworskiego prowadzona była akcja "Trzeźwy Poranek”. Jej celem była kontrola stanu trzeźwości kierujących poruszających się po drogach powiatu przeworskiego. Policjanci przebadali łącznie 529 kierujących.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego

Poniedziałek, 15-09-2014
Przeworsk
Kańczuccy policjanci pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Łopuszce Wielkiej w powiecie przeworskim. Trwają policyjne czynności, zmierzające do ustalenia okoliczności tego zdarzenia.

Rozważnie na grzybach

Piątek, 12-09-2014
Przeworsk
Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas grzybobrania. Wczoraj policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 84-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego, który zabłądził w lesie. Na szczęście mężczyzna odnalazł się w sąsiedniej miejscowości. Cały i zdrowy wrócił do domu.

Napadł na policjantów

Czwartek, 11-09-2014
Przeworsk
33-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego w trakcie interwencji zaatakował dwóch umundurowanych funkcjonariuszy przeworskiej komendy. Sprawca napaści został zatrzymany i osadzony w areszcie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Odpowie za narkotyki i włamanie

Środa, 10-09-2014
Przeworsk
Posiadanie narkotyków to tylko jeden z zarzutów postawionych 23-letniemu mieszkańcowi Przeworska. Odpowie on również za kradzież z włamaniem do sklepu, której się dopuścił w ubiegłym roku.

Odpowie za kradzież dokumentów i roweru

Wtorek, 09-09-2014
Przeworsk
Policjanci zatrzymali 47-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież dokumentów oraz roweru. Usłyszał już zarzuty i został objęty dozorem policyjnym. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Oszukali na blisko 20 tys. złotych

Sobota, 06-09-2014
Przeworsk
Policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzanych o dokonanie oszustw polegających na wyłudzeniu na stacjach paliw oleju napędowego. Prokuratura Rejonowa w Przeworsku zastosowała wobec nich dozór policyjny połączony z zakazem opuszczania kraju, a wobec dwóch także poręczenie majątkowe.
Przeworscy policjanci ustalają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w rzece Mleczka. Wstępnie wykluczono, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby

Kochasz? STOP Wariatom Drogowym

Poniedziałek, 01-09-2014
Przeworsk
1 sierpnia ruszyła trzecia odsłona kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Tym razem skierowana jest przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Cel nieustannie ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kampanię wspólnie organizują Policja i Fundacja PZU.

Bezpieczna droga do szkoły

Piątek, 29-08-2014
Przeworsk
Zbliża się koniec wakacji i powrót do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, zwłaszcza tych, które pierwszy raz założą szkolne tornistry, apelujemy do rodziców by przypomnieli swoim pociechom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 1 września startuje policyjna akcja "Bezpieczna droga do szkoły".
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
22
Wrzesień
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie