Twoja komenda

Wydarzenia

Za kradzież odpowiedzą przed sądem

Środa, 07-10-2015
Przeworsk
Przeworscy policjanci ustalili trzech młodych mężczyzn w wieku od 16 do 17 lat, którzy z holu jednego ze sklepów ukradli markowe buty warte ponad 3 tysiące złotych. Policjanci prowadzący sprawę odzyskali część skradzionego mienia, które zostanie zwrócone właścicielowi. Dwóch młodych mężczyzn za swoje czyny odpowie przed sądem karnym, natomiast nieletni odpowie przed sądem rodzinnym.

26-latek odpowie za narkotyki

Wtorek, 06-10-2015
Przeworsk
Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania w jego mieszkaniu znaleźli marihuanę. Mężczyzna już usłyszał zarzuty.
Przeworscy policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci 2-letniego dziecka. Do tragedii doszło wczoraj w jednej z podprzeworskich miejscowości. Chłopiec wpadł do beczki wypełnionej deszczówką.

Szczęśliwy finał poszukiwań

Czwartek, 01-10-2015
Przeworsk
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 66-letniego mężczyzny. Dzięki działaniom podjętym przez policjantów z Przeworska nie doszło do tragedii. Mężczyzna wyszedł z domu i nie wrócił do miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze po kilkugodzinnych poszukiwaniach odnaleźli go na łące. Był wyczerpany. Policjanci wezwali na miejsce załogę pogotowia ratunkowego, która udzieliła mężczyźnie pomocy.

Trwa kampania "Nie daj się zrobić w słupa"

Wtorek, 29-09-2015
Przeworsk
W ostatnich latach rośnie przestępczość gospodarcza, związana z oszustwami w podatku VAT. Tylko w latach 2012-13 kontrola skarbowa wykryła prawie 310 tys. fikcyjnych faktur, które zostały wykorzystane w przestępczym procederze. W 2013 r. kwota nieprawidłowości ujawnionych przez kontrolę skarbową sięgnęła ponad 6 mld zł, a w pierwszym kwartale 2014 r. już ponad 2 mld zł.

Trzy osoby zginęły w wypadku w Wylewie

Sobota, 26-09-2015
Przeworsk
Policjanci przez kilka godzin pracowali na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Wylewa w powiecie przeworskim. Kierowca skody uderzył w tył samochodu ciężarowego. Na miejscu zginęły dwie osoby, jedna zmarła w szpitalu, dwie inne zostały poważnie ranne.

Policjanci na spotkaniu z rodzicami

Czwartek, 24-09-2015
Przeworsk
Wczoraj funkcjonariusze z przeworskiej komendy gościli w Zespole Szkół w Studzianie. Podczas spotkania z rodzicami omówili zagrożenia jakie niosą za sobą środki odurzające oraz sytuację prawną i zasady odpowiedzialności nieletnich za popełniane czyny karalne oraz sposób postępowania w sytuacjach, kiedy zdradzają oni symptomy demoralizacji.

Włamywacze nie unikną kary

Czwartek, 24-09-2015
Przeworsk
Dwóch mieszkańców powiatu przeworskiego odpowie za włamanie i kradzież do budynku gospodarczego w miejscowości Adamówka. Policjanci z Sieniawy ustalili podejrzanych, którymi okazali się mężczyźni w wieku 46 i 51 lat. Przestępstwo, którego się dopuścili zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z wydziału kryminalnego podczas kontroli pojazdu, którym kierował 28-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, znaleźli marihuanę. Mężczyzna ukrył narkotyki w podręcznej saszetce. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci zatrzymali także mężczyznę, który sprzedał mu narkotyki.

„Niedziela dla Zdrowia”

Wtorek, 22-09-2015
Przeworsk
Park Miejski w Przeworsku był ostatnio miejscem, gdzie okoliczni mieszkańcy mogli bezpłatnie skorzystać z lekarskich konsultacji i badań profilaktycznych, a także przypomnieć sobie zasady postępowania w sytuacjach zagrożenia dla życia i zdrowia. Dużym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności cieszył się patrol konny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Patrylaka, 39-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
9
Październik
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie