Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci z przeworskiej komendy wspólnie ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Szkoły w Świętoniowej spotkali się z grupą przedszkolaków i pierwszoklasistów. Najmłodsi uczniowie poznali zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz rozmawiali z policjantami o bezpieczeństwie.
Przeworscy policjanci pracowali nad wyjaśnieniem okoliczności potrącenia pieszego, do którego doszło w ubiegłą środę w Nowosielcach. Funkcjonariusze ustalili i zatrzymali kierującego pojazdem, który odjechał z miejsca nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego.

Akcja "Znicz 2014"

Poniedziałek, 27-10-2014
Przeworsk
Tegoroczne działania pod nazwą "Znicz 2014" rozpoczną się w piątek 31 października i potrwają do 3 listopada. W tym czasie policjanci czuwać będą nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby bliskich.

Uchronić przed zamarznięciem

Poniedziałek, 27-10-2014
Przeworsk
Termometry od kilku dni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina - aby uratować komuś życie wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 997. Nie bądźmy obojętni na ludzki los!

Akcja Społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

Piątek, 24-10-2014
Przeworsk
Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.
Policjanci z Przeworska pracowali wczoraj na miejscu potrącenia pieszego. Sprawca zbiegł nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Pieszy z obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu.
Od rana policjanci z przeworskiej komendy prowadzą działania "Pieszy". Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na przypadki łamania przepisów dotyczących bezpieczeństwa osób pieszych. Działania potrwają do późnego wieczora.

Poszukiwania 85-letniego mężczyzny

Poniedziałek, 20-10-2014
Przeworsk
Kilkudziesięciu policjantów i strażaków przez blisko dobę prowadziło intensywne poszukiwania za zaginionym 85-letnim mieszkańcem Wólki Małkowej. Mężczyzna został odnaleziony w miejscowości Gniewczyna Łańcucka, znajdującej się około 5 km od miejsca jego zaginięcia.
Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze było miejscem, gdzie odbyło się spotkanie z dziećmi klas I-III. Policjanci wspólnie z przedstawicielami firmy Axtone uczyli bezpiecznego poruszania się w drodze do szkoły. Uczniowie brali udział w konkursie, a zwycięscy otrzymali upominki.
Wczoraj ruszył "Tydzień Mediacji" - ogólnopolska kampania zainicjowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W ramach Tygodnia Mediacji obchodzony będzie także Międzynarodowy Dzień Mediacji (czwartek, 16 października). Policja wspiera te działania.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy prowadzą poszukiwania zaginionego Kazimierza Pomorskiego, 59-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna wyszedł z domu w czwartek 23...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Adama Palucha, 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Adam Paluch poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Październik
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie