Twoja komenda

Wydarzenia

Wczoraj od godzin rannych policjanci prowadzili wzmożone działania na terenie powiatu przeworskiego ukierunkowane na trzeźwość kierowców. Dwóch kierowców zakończyło jazdę na kontroli drogowej.
20 września udostępniona została Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa dla województwa podkarpackiego. Mapa jest narzędziem dającym możliwość informowania Policji o miejscach i zdarzeniach, które wpływają na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Od wtorku 27 września, policjanci z komendy w Przeworsku - w kilku punktach miasta oraz w Sieniawie i Kańczudze - będą informować, jak korzystać z mapy.

Weź paragon ze sobą

Czwartek, 22-09-2016
Przeworsk
Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.
Dziś, w obecności władz wojewódzkich i samorządowych, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie zainaugurował przedsięwzięcie pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa". Interaktywna mapa jest już dostępna na stronie internetowej podkarpackiej Policji. Każdy, może przekazać policjantom informacje o miejscach i zdarzeniach, które w jego odczuciu są niebezpieczne. Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone.
Ministerstwo SWiA dementuje doniesienia medialne o planowanych zmianach w systemie emerytalnym pracowników służb mundurowych.

Aplikacja "Moja Komenda"

Czwartek, 15-09-2016
Przeworsk
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej "Moja Komenda", dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.

Sprawca kradzieży ustalony

Środa, 14-09-2016
Przeworsk
Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili sprawcę kradzieży portfela, do której doszło w lutym bieżącego roku na szkodę jednej z mieszkanek powiatu przeworskiego. Sprawcą okazał się 40-latek. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu i usłyszał zarzuty.
Dziś z pierwszoklasistami Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku spotkały się policjantki. W ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” funkcjonariuszki przeprowadziły pogadankę profilaktyczną przypominając uczniom, jak bezpiecznie poruszać się po drogach.

Policjanci zatrzymali kieszonkowca

Wtorek, 13-09-2016
Przeworsk
Policjanci z Kańczugi zatrzymali na gorącym uczynku kieszonkowca. Mężczyzna na przystanku autobusowym wykorzystał nieuwagę 81-letniej kobiety i wyciągnął jej z kieszeni portfel. Sprawca natychmiast został zatrzymany przez obserwujących go funkcjonariuszy.

Sprawca rozboju usłyszał już zarzut

Wtorek, 13-09-2016
Przeworsk
Policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze zatrzymali 53-latka podejrzanego o rozbój. Mieszkaniec powiatu przeworskiego w piątkowe popołudnie pobił i okradł 57-letniego mężczyznę. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Kamila Szubart, 29-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Kamil Szubart ostatni raz widziany był przez rodzinę w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku poszukują 34-letniej Justyny Hanasko, ostatnio zamieszkałej w Trzebownisku. Justyna Hanasko podejrzana jest o przestępstwo z art. 294 § 1 kk oraz...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Wrzesień
2016
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie