Twoja komenda

Wydarzenia

Odpowie za włamanie do domu i kradzież

Wtorek, 09-02-2016
Przeworsk
Mieszkaniec powiatu przeworskiego odpowie za włamanie i kradzież do budynku mieszalnego w miejscowości Grzęska. Policjanci z wydziału kryminalnego przeworskiej komendy ustalili podejrzanego, którym okazał się 52-letnni mężczyzna. Przestępstwo, którego się dopuścił zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Pijany kierowca uciekał przed policjantami

Sobota, 06-02-2016
Przeworsk
Policjanci z Sieniawy zatrzymali kierowcę, który nie chcąc poddać się kontroli drogowej zaczął uciekać. Okazało się, że był pijany a samochodem kierował wbrew zakazowi. Mężczyzna swoją jazdę zakończył w policyjnej izbie zatrzymań. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

Odpowie za włamanie do sklepu

Piątek, 05-02-2016
Przeworsk
Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 24-letniemu mieszkańcowi powiatu przeworskiego, który włamał się do sklepu spożywczego. Łupem złodzieja padły artykuły spożywcze oraz papierosy. Mężczyzna już wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem.
Do 2 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który mając ponad 3 promile kierował samochodem. Mieszkanka powiatu przeworskiego zgłosiła, że kierujący osobowym renaultem wjechał w jej ogrodzenie. Kobieta uniemożliwiła mu dalszą jazdę i zawiadomiła policję. Dodatkowo okazało się, że mężczyźnie prawie 10 lat temu cofnięto uprawnienia do kierowania pojazdami.
Rozpoczynają się ferie zimowe w kolejnych regionach. Do województw małopolskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i lubuskiego dołączają kolejne, warmińsko-mazurskie i podlaskie. Dla podkarpackich uczniów ferie będą trwały od 15 do 26 lutego, ale już teraz przyjeżdżają do nas wypoczywać dzieci z innych województw. Policjanci nie tylko zadbają o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w miejscach ich zabaw, ale odwiedzą też zimowiska i podkarpackie szkoły, gdzie będą informować,
Policjanci z Kańczugi w trakcie kontroli drogowej zatrzymali dwóch młodych mężczyzn. Przy jednym z nich zabezpieczyli marihuanę. Młodzi mężczyźni w trakcie przesłuchania przyznali się do posiadania narkotyków. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Ustalony sprawca włamania

Piątek, 22-01-2016
Przeworsk
Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku ustalili sprawcę usiłowania włamania do sklepu spożywczego. Mężczyzna uszkodził drzwi wejściowe, jednak nie udało mu się dostać do środka. 34-latek z powiatu przeworskiego usłyszał zarzut.

Odpowiedzą za posiadanie i sprzedaż narkotyków

Czwartek, 14-01-2016
Przeworsk
Policjanci z zespołu kryminalnego Komisariatu Policji w Sieniawie zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Ponadto jeden z nich na chwilę przed zatrzymaniem sprzedał je nastolatkowi. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty.

Fajerwerki - bądź ostrożny!

Czwartek, 31-12-2015
Przeworsk
Petardy, rakiety, baterie, rzymskie ognie – zachowajmy ostrożność, używając ich. Większość jest prawidłowo wykonana i oznakowana, ale nieprzestrzeganie zasad może doprowadzić do wypadku. UOKiK, Policja, Państwowa Straż Pożarna i Inspekcja Handlowa przypominają wspólnie o zasadach bezpiecznych zakupów i używania fajerwerków.

„Bohaterowie naszych czasów” nagrodzeni przez MSWiA

Poniedziałek, 28-12-2015
Przeworsk
Uratowanie życia duszącemu się niemowlęciu, szybka pomoc tonącemu mężczyźnie, ewakuowanie rodzin z płonącego budynku czy wyciągnięcie nieprzytomnego mężczyzny z zakleszczonego auta – to tylko niektóre czyny, w których funkcjonariusze służb podległych MSWiA wykazali się zdecydowaniem w działaniu, odwagą i profesjonalizmem. Kierownictwo resortu, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Wiceministra Jarosława Zielińskiego, wyróżniającym się funkcjonariuszom przyznało specjalne nagrody.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Katarzyny Kuczek, 37-letniej mieszkanki Brzózy Królewskiej. Zaginiona 14 stycznia 2016 r. rano wyszła z domu udając się do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
9
Luty
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie