Twoja komenda

Wydarzenia

Za kradzież odpowie przed sądem

Wtorek, 30-09-2014
Przeworsk
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi powiatu przeworskiego, który ukradł rower. Policjanci ustalili, że podejrzanym o to przestępstwo jest 47-letni mężczyzna. Funkcjonariusze odzyskali skradziony rower, który został zwrócony właścicielowi.

Bądźmy rozważni na grzybach

Piątek, 26-09-2014
Przeworsk
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 65-letniego mężczyzny, który zgubił się wczoraj w lesie w miejscowości Pawłowa w powiecie przeworskim. Policyjna akcja poszukiwawcza doprowadziła do szczęśliwego finału. Odnaleziony mężczyzna trafił pod opiekę rodziny.

Włamywacz nie uniknie kary

Wtorek, 23-09-2014
Przeworsk
Mieszkaniec powiatu przeworskiego odpowie za włamanie i kradzież maszyny rolniczej z budynku gospodarczego. Policjanci z Sieniawy ustalili podejrzanego, którym okazał się 19-letnni mężczyzna. Młody człowiek odpowie za przestępstwo zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Bezpieczna droga do szkoły

Wtorek, 16-09-2014
Przeworsk
Po beztroskim wypoczynku, dla dzieci i młodzieży nadszedł czas nauki. Z kolei dla policjantów wrzesień, to miesiąc w którym w sposób szczególny troszczą się o najmłodszych uczniów i ich bezpieczną drogę do szkoły. Przeworscy policjanci odwiedzili dziś Przedszkole nr 2 w Przeworsku i przypominali dzieciom jak bezpiecznie zachować się na jezdni oraz w jej pobliżu.

Podsumowanie działań "Trzeźwy Poranek"

Poniedziałek, 15-09-2014
Przeworsk
Dziś od rana na terenie powiatu przeworskiego prowadzona była akcja "Trzeźwy Poranek”. Jej celem była kontrola stanu trzeźwości kierujących poruszających się po drogach powiatu przeworskiego. Policjanci przebadali łącznie 529 kierujących.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego

Poniedziałek, 15-09-2014
Przeworsk
Kańczuccy policjanci pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Łopuszce Wielkiej w powiecie przeworskim. Trwają policyjne czynności, zmierzające do ustalenia okoliczności tego zdarzenia.

Rozważnie na grzybach

Piątek, 12-09-2014
Przeworsk
Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas grzybobrania. Wczoraj policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 84-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego, który zabłądził w lesie. Na szczęście mężczyzna odnalazł się w sąsiedniej miejscowości. Cały i zdrowy wrócił do domu.

Napadł na policjantów

Czwartek, 11-09-2014
Przeworsk
33-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego w trakcie interwencji zaatakował dwóch umundurowanych funkcjonariuszy przeworskiej komendy. Sprawca napaści został zatrzymany i osadzony w areszcie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Odpowie za narkotyki i włamanie

Środa, 10-09-2014
Przeworsk
Posiadanie narkotyków to tylko jeden z zarzutów postawionych 23-letniemu mieszkańcowi Przeworska. Odpowie on również za kradzież z włamaniem do sklepu, której się dopuścił w ubiegłym roku.

Odpowie za kradzież dokumentów i roweru

Wtorek, 09-09-2014
Przeworsk
Policjanci zatrzymali 47-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież dokumentów oraz roweru. Usłyszał już zarzuty i został objęty dozorem policyjnym. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Tadeusza Pająka, 66-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Tadeusz Pająk wyszedł z domu w środę 3...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Wrzesień
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie