Twoja komenda

Wydarzenia

Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację? Nie odwracaj wzroku! Zgłoś!” apelują autorzy kampanii do wszystkich, którzy przebywając na wakacyjnym wypoczynku zauważą niepokojące sytuacje mogące mieć związek z wykorzystywaniem nieletnich w seksturystyce.

„Bezpieczna woda”

Piątek, 18-07-2014
Przeworsk
W związku z trwającym sezonem turystyczno-wypoczynkowym Policja włączyła się w ogólnopolską akcję informacyjno - edukacyjną pod nazwą „Bezpieczna woda”. Jej celem jest podejmowanie działań na rzecz bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą w czasie wakacji.

Przedszkolaki z wizytą w przeworskiej komendzie

Piątek, 18-07-2014
Przeworsk
Budynek przeworskiej komendy Policji zwiedzały wczoraj maluchy z Unijnego Przedszkola „Edukacja przedszkolna kluczem do sukcesu II” w Ostrowie. Razem ze swoimi opiekunami oglądnęły pomieszczenia, w których pracują policjanci oraz policyjne radiowozy. Podczas spotkania funkcjonariusze opowiadali o swojej pracy, a także przypominali o zasadach bezpiecznego zachowania na drodze.
Policjanci ruchu drogowego z przeworskiej komendy zatrzymali poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. 48-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego poszukiwany był za przestępstwa gospodarcze.

Włamywacz zatrzymany na gorącym uczynku

Czwartek, 10-07-2014
Przeworsk
Policjanci z Sieniawy zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który chciał się włamać do jednego z domów w Jagielle w powiecie przeworskim. 23-letni podejrzany usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Piknik rodzinny z udziałem policjantów

Poniedziałek, 07-07-2014
Przeworsk
Policjanci z przeworskiej komendy brali udział w pikniku rodzinnym, który odbył się w Dębowie. Zorganizowany został przez Stowarzyszenie „Liść Dębu” oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Dębowie.

„Rowerem bezpiecznie do celu”

Poniedziałek, 07-07-2014
Przeworsk
W piątek policjanci z przeworskiej drogówki wspólnie ze stowarzyszeniem przeworskich rowerzystów „Leliwa” propagowali zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Celem akcji było zwiększenie bezpieczeństwa korzystających z jednośladów, ale także zwrócenie szczególnej uwagi samym rowerzystom na respektowanie przez nich przepisów ruchu drogowego.

Sprawca rozboju trafił do aresztu

Sobota, 05-07-2014
Przeworsk
Do 12 lat pozbawienia wolności grozi 22-letniemu mężczyźnie, który kilka dni temu napadł na mieszkańca powiatu przeworskiego. Decyzją sądu następne trzy miesiące spędzi w areszcie.

Odpowie za narkotyki

Czwartek, 03-07-2014
Przeworsk
Policjanci z komisariatu z Sieniawy ustalili i zatrzymali 17-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego, który posiadał przy sobie marihuanę. Narkotyk zapakowany był w foliowy woreczek i schowany w plecaku. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut, grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Utrudnienia w ruchu 5 lipca br.

Wtorek, 01-07-2014
Przeworsk
Po raz dwudziesty piaty na drogach naszego kraju zostanie rozegrany Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. 5 lipca br. odbędzie się przejazd przez teren powiatu przeworskiego drogą wojewódzką W-835 od Dynowa do Jarosławia. Policjanci zwracają szczególną uwagę na utrudnienia, jakie mogą wystąpić w ruchu zarówno pojazdów jak i pieszych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Roberta Bylinowskiego, 37-letniego mieszkańca Rzeszowa. Robert Bylinowski poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Lipiec
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie