Twoja komenda

Wydarzenia

Kochasz? STOP Wariatom Drogowym

Poniedziałek, 01-09-2014
Przeworsk
1 sierpnia ruszyła trzecia odsłona kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Tym razem skierowana jest przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Cel nieustannie ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kampanię wspólnie organizują Policja i Fundacja PZU.

Bezpieczna droga do szkoły

Piątek, 29-08-2014
Przeworsk
Zbliża się koniec wakacji i powrót do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, zwłaszcza tych, które pierwszy raz założą szkolne tornistry, apelujemy do rodziców by przypomnieli swoim pociechom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 1 września startuje policyjna akcja "Bezpieczna droga do szkoły".
Policjanci pracowali wczoraj na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Niżatycach na drodze wojewódzkiej W-835, relacji Kańczuga-Przeworsk. Kierujący volkswagenem, 29-letni mieszkaniec Przeworska zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadące daewoo. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala.

Za kradzież odpowie przed sądem

Środa, 27-08-2014
Przeworsk
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi gminy Jawornik Polski, który dopuścił się kradzieży. Sprawca zabrał pieniądze znajdujące się w pomieszczeniu biurowym tartaku w Manasterzu. Policjanci ustalili, że podejrzanym o dokonanie tego przestępstwa jest 49-letni mieszkaniec sąsiedniej miejscowości. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionych pieniędzy, które zwrócono właścicielowi.
Policjanci z komisariatu w Kańczudze ustalili i zatrzymali trzech sprawców pobicia. Mieszkaniec powiatu przeworskiego został zaatakowany, ponieważ pochodził z sąsiedniej miejscowości. Podejrzani za swoje postępowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

Odblaski będą obowiązkowe

Poniedziałek, 25-08-2014
Przeworsk
Już od 31 sierpnia br. każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, będzie miał obowiązek używania elementów odblaskowych.
Decyzją sądu 52-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego trafi na dwa miesiące do aresztu. Mężczyzna podejrzany jest o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad rodziną. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wypadek z udziałem 10-letniego rowerzysty

Czwartek, 21-08-2014
Przeworsk
Policjanci z Sieniawy wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Ubieszynie w powiecie przeworskim. Jadący rowerem nastolatek wjechał wprost pod koła samochodu osobowego. Chłopiec z urazem głowy został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

„Sąsiedzka wizyta”

Środa, 20-08-2014
Przeworsk
Policjanci z Kańczugi ustalili sprawcę kradzieży biżuterii. Mężczyzna okradł swojego sąsiada. Przyznał się do winy i wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ustalili tożsamość ofiary wypadku

Poniedziałek, 18-08-2014
Przeworsk
Policjanci z Kańczugi ustalili tożsamość mężczyzny, który w miniony piątek zginął w wypadku drogowym w Sieteszy koło Przeworska. Ofiarą jest 59-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Andrzeja Wierzbickiego, 65-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Andrzej Wierzbicki w lipcu br. wyjechał z Rzeszowa...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Wrzesień
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie