Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci z wydziału kryminalnego przeworskiej komendy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przeworsku wyjaśniają okoliczności śmierci 55-letniego mężczyzny. Jego zwłoki znalezione zostały dziś rano, podczas policyjnej interwencji w jednej z podprzeworskich miejscowości.

Policjantki odwiedziły uczniów

Czwartek, 18-12-2014
Przeworsk
Policjantki przeworskiej komendy w trosce o bezpieczeństwo dzieci podczas ferii świątecznych odwiedziły uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku. Podczas spotkania funkcjonariuszki omawiały tematy przepisowego poruszania się po drogach, bezpiecznych zabaw oraz używania elementów odblaskowych. Atrakcją była policyjna maskotka.

Przedświąteczna gorączka okazją dla złodziei

Poniedziałek, 15-12-2014
Przeworsk
Czas przedświątecznych zakupów to także „żniwo” dla złodziei. Gorączka zakupów, pośpiech, zatłoczone sklepy i środki lokomocji sprzyjają przede wszystkim złodziejom kieszonkowym, ale nie tylko. Pozostawione w samochodach stojących na parkingach centrów handlowych zakupy, torebki czy sprzęt AGD, RTV o dużej wartości, to często łatwy łup dla włamywaczy samochodowych.

Zimowa edycja akcji "Bezpieczna woda"

Piątek, 12-12-2014
Przeworsk
W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży Ministerstwo Sportu i Turystyki uruchomiło zimową edycję akcji "Bezpieczna Woda" skierowaną do nauczycieli, wychowawców, funkcjonariuszy Policji, ratowników oraz rodziców, stanowiącą zestaw podstawowych zasad bezpieczeństwa na zamarzniętych zbiornikach wodnych.
Wczoraj uczniowie klasy V ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku wraz ze swoją wychowawczynią odwiedzili przeworskich policjantów. Mieli możliwość z bliska przyjrzeć się pracy policjantów.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś rano na głównym skrzyżowaniu w Przeworsku. Zderzyły się tam mercedes sprinter z vw polo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Bezpieczna droga...przez zimę

Wtorek, 09-12-2014
Przeworsk
Policjanci radzą, jak zimą piesi powinni poruszać się drogą bez chodników, oraz jak w zimowych warunkach powinni jeździć kierowcy? Zadbajmy wszyscy o bezpieczeństwo nasze oraz innych użytkowników dróg.

Nie bądźmy obojętni

Piątek, 05-12-2014
Przeworsk
Termometry od kilku dni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina - aby uratować komuś życie wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 997. Nie bądźmy obojętni na ludzki los!

Odpowie za spowodowanie pożaru

Czwartek, 04-12-2014
Przeworsk
Policjanci ustalili i zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o zaprószenie ognia w kamienicy znajdującej się w centrum Kańczugi. Mężczyzna przyznał się do winy. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Przewoził nielegalne papierosy

Środa, 03-12-2014
Przeworsk
Policjanci ruchu drogowego w Przeworsku zatrzymali do kontroli drogowej kierującego peugeotem. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili, że 40-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego przewozi 156 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy skarbowej.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Iwony Sekulskiej, 22-letniej mieszkanki Nowej Sarzyny. Zaginiona 19 listopada 2014r. wyszła z domu około godz. 19 i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
19
Grudzień
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie