Twoja komenda

Wydarzenia

Dzieci w przeworskiej komendzie Policji

Wtorek, 21-07-2015
Przeworsk
Dziś przeworską komendę Policji odwiedzili uczestnicy wakacji spędzanych w Świetlicy Profilaktyczno - Wychowawczej „Wzrastanie" im. Jana Pawła II w Przeworsku, która znajduje się przy ul. Kasztanowej. Młodzież i dzieci zapoznawały się ze specyfiką służby w policji oraz zwiedziły jednostkę z zainteresowaniem, przypatrując się pracy funkcjonariuszy różnych komórek.

Dopalacze - gdzie szukać pomocy?

Czwartek, 16-07-2015
Przeworsk
W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

Zdarzenie drogowe z udziałem rowerzysty

Środa, 15-07-2015
Przeworsk
Policjanci z Przeworska pracowali przy kolizji drogowej, do jakiej doszło wczoraj na ulicy Wiejskiej. Kierujący rowerem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącym volkswagenem.

Święto Policji w Przeworsku

Środa, 15-07-2015
Przeworsk
Wczoraj Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku obchodziła uroczystości Święta Policji. Swoją obecnością uświetnili je przedstawiciele władz samorządowych oraz instytucji współpracujących z Policją.

"Dzień Otwarty" w przeworskiej komendzie

Wtorek, 14-07-2015
Przeworsk
Przeworscy funkcjonariusze gościli w komendzie przedszkolaków z Bajkowego Przedszkola oraz grupę dzieci i młodzieży z Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku. Spotkanie zorganizowane zostało w ramach dni otwartych przeworskiej komendy. Odwiedzający mogli skorzystać z atrakcji jakie przygotowali dla nich policjanci.

Dopalacze zabijają

Poniedziałek, 13-07-2015
Przeworsk
W ostatnich dniach na terenie Poznania i Katowic odnotowano kilkadziesiąt przypadków hospitalizacji osób, których stan wskazywał na zażycie tzw. dopalaczy. Jak się okazuje, w innych miastach na terenie Polski również do szpitali trafiały osoby najprawdopodobniej po zażyciu nieznanych, groźnych dla życia substancji. Policjanci ostrzegają: producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

STOP DOPALACZOM !

Poniedziałek, 13-07-2015
Przeworsk
Ostatnie wydarzenia na terenie Katowic i miast województwa śląskiego, związane z zatruciami dopalaczami nakazują szczególne środki ostrożności i wymuszają konieczność zwiększenia uwagi skierowanej na naszych najbliższych - szczególnie na osoby niepełnoletnie i młodzież.

Nowe komputery dla przeworskich policjantów

Piątek, 10-07-2015
Przeworsk
Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku dzięki wsparciu samorządu powiatowego została doposażona w nowy sprzęt komputerowy. Cztery komputery oraz drukarka ułatwią codzienną służbę przeworskim policjantom.

Śmiertelny wypadek w Świętoniowej

Czwartek, 09-07-2015
Przeworsk
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj ok godz. 15 na drodze relacji Świętoniowa- Gniewczyna Łańcucka. Kierujący ciężarową Scanią podczas wykonywania manewru skrętu w prawo najechał na rowerzystę. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Internetowa usługa "Bezpieczny Autobus"

Czwartek, 09-07-2015
Przeworsk
Policjanci podczas kontroli technicznych autobusów będą promować witrynę www.bezpiecznyautobus.gov.pl oraz zachęcać pasażerów do korzystania z usługi. Tam gdzie kontrola przebiegnie pozytywnie, funkcjonariusze będą oznaczali autobus naklejkami "Bezpieczny Autobus", które zostały przekazane do policji przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Lipiec
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie