Twoja komenda

Wydarzenia

Akcja Społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

Piątek, 24-10-2014
Przeworsk
Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.
Policjanci z Przeworska pracowali wczoraj na miejscu potrącenia pieszego. Sprawca zbiegł nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Pieszy z obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu.
Od rana policjanci z przeworskiej komendy prowadzą działania "Pieszy". Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na przypadki łamania przepisów dotyczących bezpieczeństwa osób pieszych. Działania potrwają do późnego wieczora.

Poszukiwania 85-letniego mężczyzny

Poniedziałek, 20-10-2014
Przeworsk
Kilkudziesięciu policjantów i strażaków przez blisko dobę prowadziło intensywne poszukiwania za zaginionym 85-letnim mieszkańcem Wólki Małkowej. Mężczyzna został odnaleziony w miejscowości Gniewczyna Łańcucka, znajdującej się około 5 km od miejsca jego zaginięcia.
Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze było miejscem, gdzie odbyło się spotkanie z dziećmi klas I-III. Policjanci wspólnie z przedstawicielami firmy Axtone uczyli bezpiecznego poruszania się w drodze do szkoły. Uczniowie brali udział w konkursie, a zwycięscy otrzymali upominki.
Wczoraj ruszył "Tydzień Mediacji" - ogólnopolska kampania zainicjowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W ramach Tygodnia Mediacji obchodzony będzie także Międzynarodowy Dzień Mediacji (czwartek, 16 października). Policja wspiera te działania.
Policjanci z Przeworska wyjaśniają okoliczności i ustalają sprawcę kradzieży, do jakiej doszło kilka dni temu w Przeworsku. Mężczyzna podający się za hydraulika wszedł do mieszkania i wykorzystując nieuwagę domowników ukradł 1700 złotych.

Szczęśliwy finał poszukiwań

Piątek, 10-10-2014
Przeworsk
Policjanci z Kańczugi prowadzili poszukiwania za zaginionym 27-letnim mieszkańcem powiatu przeworskiego. Mężczyzna po awanturze z bratem wybiegł z domu do pobliskiego lasu grożąc samobójstwem. Trwające prawie trzy godziny poszukiwania, zakończyły się odnalezieniem mężczyzny.

Kierował ciężarówką mając blisko 3 promile

Czwartek, 09-10-2014
Przeworsk
Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał 49-letni kierowca, którego zatrzymał wczoraj do kontroli policjant ruchu drogowego. Mężczyzna kierował samochodem ciężarowym. Dodatkowo okazało się, że ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Działania „Pieszy”

Środa, 08-10-2014
Przeworsk
Dziś od rana funkcjonariusze ruchu drogowego prowadzą działania "Pieszy". Policjanci będą zwracać szczególną uwagę na przypadki łamania przepisów dotyczących bezpieczeństwa osób pieszych. Działania potrwają do późnego wieczora.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Październik
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie