Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierowcy seata. Mężczyzna miał na liczniku 109 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h w obszarze zabudowanym. 23-latek stracił prawo jazdy na 3 miesiące.
Wczoraj w Zespole Szkół w Manasterzu odbyły się powiatowe eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W szranki stanęło czternaście drużyn ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu przeworskiego. Uczestnicy, na tym etapie, sprawdzali swoją wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne. Zwycięzcy reprezentować będą powiat przeworski w finale wojewódzkim.

„Trzeźwy poranek” w powiecie przeworskim

Poniedziałek, 25-04-2016
Przeworsk
Dzisiaj rano na drogach powiatu przeworskiego przeprowadzono akcję „Trzeźwy poranek”. Działania miały na celu wykluczanie z ruchu drogowego kierowców, którzy pomimo zagrożenia, jakie stwarzają oraz konsekwencji karnych, decydują się na prowadzenie pojazdów mimo, że pili wcześniej alkohol.

Patrz w lusterka – motocykle są wszędzie

Czwartek, 21-04-2016
Przeworsk
Podobnie jak w roku ubiegłym, przeworscy policjanci i motocykliści z Polskiego Ruchu Motocyklowego wspólnie prowadzili działania „Patrz w lusterka – motocykle są wszędzie”. Działania te zostały przeprowadzone w trosce o bezpieczeństwo kierujących, w szczególności poruszających się jednośladami.

Działania "Prędkość"

Wtorek, 19-04-2016
Przeworsk
Dziś od rana na terenie powiatu przeworskiego policjanci prowadzą działania „Prędkość”. Kontrolują min., czy kierowcy stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci. Działania potrwają do późnego wieczora.

Narkotyki ukrył w portfelu

Piątek, 15-04-2016
Przeworsk
Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 18-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Miał je schowane w portfelu. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut. Za posiadanie niedozwolonych środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Odpowie za włamanie

Czwartek, 14-04-2016
Przeworsk
Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez przeworskich policjantów, a podejrzanemu o włamanie do garażu i kradzież piły. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Funkcjonariusze odzyskali też skradzione mienie.

Dla poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Środa, 13-04-2016
Przeworsk
Dziś na terenie powiatu przeworskiego policjanci prowadzą działania „Bezpieczny Pieszy". Głównym ich celem jest poprawa bezpieczeństwa i ograniczenie liczby wypadków. Funkcjonariusze przypominać będą niechronionym uczestnikom ruchu drogowego, jakie zagrożenia mogą wystąpić, gdy nie zastosują się do przepisów prawa.

Wypadek drogowy w Mirocinie

Piątek, 08-04-2016
Przeworsk
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś w miejscowości Mirocin. Na drodze krajowej nr 4 relacji Przeworsk - Przemyśl zderzyły się dwa pojazdy, samochód osobowy z ciężarowym. Jedna osoba ranna.

Wypalanie traw - policjanci ostrzegają

Piątek, 08-04-2016
Przeworsk
Sprzyjająca aura to raj dla działkowców i rolników, którzy zabrali się za wiosenne porządki przy domu i na polach. Pamiętajmy jednak, że wypalanie traw nie jest na to dobrym sposobem. Policjanci przypominają - wypalanie pozostałości roślinnych jest zabronione i grożą za to surowe kary!
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionej Dominiki Góry, 17-letniej mieszkanki Grodziska. Zaginiona 29 marca br. wieczorem wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
6
Maj
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie