Twoja komenda

Wydarzenia

Pożar domu w Sieniawie

Niedziela, 21-08-2016
Przeworsk
Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności pożaru drewnianego budynku mieszkalnego, do którego doszło dziś w nocy w Sieniawie. Spłonęły elementy dachu i poddasze. Na szczęście mieszkańcy zdołali bezpiecznie opuścić budynek.
Już po raz kolejny przeworscy policjanci prowadzili akcję pod kryptonimem „Trzeźwe popołudnie”. W piątek funkcjonariusze przebadali stan trzeźwości 484 kierujących. Policyjny patrol udaremnił jazdę jednemu kierującemu, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Zdarzenie drogowe z udziałem motocyklisty

Piątek, 19-08-2016
Przeworsk
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia drogowego, w którym ucierpiał 31-letni motocyklista. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
Realizując zadania zawarte w " KRAJOWYM PROGRAMIE PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE NA LATA 2014-2020 '' poniżej zamieszczamy informator zawierający aktualne dane teleadresowe podmiotów i organizacji pozarządowych realizujących zadania z zakresu poradnictwa dotyczącego problematyki przemocy w rodzinie na terenie powiatu przeworskiego.

Policjanci zabezpieczali II Bieg Montera

Poniedziałek, 08-08-2016
Przeworsk
W sobotę na terenie powiatu przeworskiego odbyła się impreza sportowa, która obejmowała bieg na dystansie półmaratonu, ponad 21 km. Przeworscy policjanci zabezpieczali II Bieg Montera, w których wzięło udział 205 zawodników. W biegu wystartował również Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku nadkom. Robert Piątek oraz oficer dyżurny jednostki asp.szt. Wojciech Potoczny.
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. 52 krzewy, z których największe miały około 2 metrów wysokości rosły na terenie leśnym w miejscowości Cieplice. Funkcjonariusze zatrzymali 28-latka, który zajmował się ich nielegalną uprawą.
Przeworscy policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Przeworska podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Narkotyki przechowywał na strychu swojego domu. Funkcjonariusze zabezpieczyli 6,5 kilograma marihuany. Sąd zadecydował, że mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

W najbliższą sobotę utrudnienia w ruchu

Czwartek, 04-08-2016
Przeworsk
W związku z organizowanym „Biegiem Montera” na wybranych odcinkach drogi W 835, drogi krajowej nr 94, a także innych ulic na terenie powiatu przeworskiego w sobotę wystąpią utrudnienia w ruchu. W godz. 17.45 - 20.45 na trasie biegu Gniewczyna Łańcucka – Jagiełła – Chałupki – Przeworsk: ul. gen. Chruściela – ul. Łąkowa – ul. Gorliczyńska – ul. Konopnickiej – Rynek część ulic będzie zamknięta dla ruchu. Po przebiegnięciu zawodników ruch zostanie przywrócony.

Zmiany kadrowe w przeworskiej komendzie

Środa, 03-08-2016
Przeworsk
Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. dr Krzysztof Pobuta z dniem 1 sierpnia br. powołał I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku nadkom. Roberta Piątka, który od 1 czerwca br. pełnił obowiązki na tym stanowisku.

Wypadek w Świętoniowej

Środa, 27-07-2016
Przeworsk
Policjanci z Przeworska wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem motorowera. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Świętoniowej. Jednośladem podróżowało trzech mężczyzn. Poszkodowani z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionego Janusza Myśliwca, 51-letniego mieszkańca Przedmieścia Czudeckiego. Janusz Myśliwiec 16 sierpnia br. przebywał na terenie Niemiec w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują 59-letniego Juliana Oleniacza, ostatnio zamieszkałego w Łukawcu. Julian Oleniacz poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Sierpień
2016
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie