Twoja komenda

Wydarzenia

"Ostatni weekend wakacji - 2015"

Piątek, 28-08-2015
Przeworsk
W ostatni wakacyjny weekend policjanci spodziewają się wzmożonego ruchu na drogach. W związku z tym od 28 do 30 sierpnia br. prowadzona będzie policyjna akcja „Ostatni weekend wakacji – 2015”. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących po drogach naszego województwa, kierowcy muszą liczyć się z częstszymi kontrolami.

Wypadek w Łopuszce Wielkiej

Środa, 26-08-2015
Przeworsk
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Łopuszka Wielka w powiecie przeworskim. Kierujący mercedesem zderzył się czołowo z oplem. W wyniku zdarzenia rannych zostało sześć osób, wszyscy trafili do szpitali.

Działania "Bezpieczny Pieszy"

Środa, 26-08-2015
Przeworsk
Przeworscy policjanci dziś od rana przeprowadzą działania „Bezpieczny Pieszy’. Głównym celem działań jest poprawa bezpieczeństwa i ograniczenie liczby wypadków. Akcja ma także na celu uświadomienie niechronionym uczestnikom ruchu drogowego o zagrożeniach, jakie mogą wystąpić, gdy nie zastosują się do przepisów prawa.
Nawet do 2 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który w Krzeczowicach kierował samochodem, pomimo wypitego wcześniej alkoholu. Do zatrzymania doszło po tym, jak jeden z mieszkańców powiatu przeworskiego zauważył nietrzeźwego 29-latka wsiadającego do opla i chcącego odjechać. Młody mężczyzna uniemożliwił mu dalszą jazdę i powiadomił funkcjonariuszy.

Policjanci znaleźli zaginioną 13-latkę

Poniedziałek, 24-08-2015
Przeworsk
Policjanci z Przeworska otrzymali w piątek wieczorem zgłoszenie o zaginięciu nastolatki. Funkcjonariusze szukali jej na terenie powiatu przeworskiego oraz powiatów ościennych. Wczoraj policjanci odnaleźli zaginioną 13-latkę, która przebywała u swojej koleżanki. Jej zdrowiu i życiu nic nie zagraża.
Wczoraj w Gaci odbyła się debata społeczna poświęcona „Bezpieczeństwu mieszkańców gminy Gać”. Zorganizowana została wspólnie z Wójtem Gminy. Głównym tematem debaty było bezpieczeństwo mieszkańców tego regionu.

Razem dla bezpieczeństwa pieszych

Poniedziałek, 17-08-2015
Przeworsk
W ramach kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym” na drogi wyruszą policyjne patrole z wolontariuszami PZU, którzy będą dzielić się… miłością! Wolontariusze będą rozdawać niebieskie, zapachowe serduszka, które umieszczone w samochodzie mają przypominać o bezpieczeństwie pieszych.

Policyjna akcja "Sierpniowy Weekend"

Piątek, 14-08-2015
Przeworsk
Więcej funkcjonariuszy, więcej radiowozów i policyjnych motocykli będzie na podkarpackich drogach w ciągu trzech dni policyjnej akcji "Sierpniowy Weekend". Od piątku do niedzieli policjanci spodziewają się zwiększonego ruchu na drogach regionu, dlatego planują wzmożone kontrole.

Śmiertelny wypadek w Bóbrce Kańczuckiej

Czwartek, 13-08-2015
Przeworsk
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj ok godz. 12 w miejscowości Bóbrka Kańczucka w powiecie przeworskim. 13-latek został przejechany przez ciągnik rolniczy. W wyniku doznanych obrażeń chłopiec zmarł.

21-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Czwartek, 13-08-2015
Przeworsk
21-letni mieszkaniec Przeworska odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków oraz środków psychotropowych. W mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli marihuanę oraz efedrynę. Podejrzany odpowie za złamanie przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Sierpień
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie