Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci podczas pikniku rodzinnego w Żurawiczkach

Poniedziałek, 23-05-2016
Przeworsk
Wczoraj na terenie Zespołu Szkół im. Św. Brata Alberta w Żurawiczkach odbył się piknik rodzinny, w którym uczestniczyli przeworscy policjanci. Zorganizowany piknik był okazją do rozmów o bezpieczeństwie na drodze, podczas zbliżających się wakacji, a także o zagrożeniach, jakie niosą za sobą narkotyki.

Spotkania z rodzicami i gimnazjalistami

Piątek, 20-05-2016
Przeworsk
Funkcjonariuszki z przeworskiej komendy gościły w Szkole Podstawowej w Nowosielcach i w Gorliczynie. Podczas spotkania z rodzicami omówiły zagrożenia jakie niesie za sobą internet i wyjaśniły co to jest „cyberprzemoc”. Z gimnazjalistami rozmawiały o odpowiedzialności karnej nieletnich za popełniane czyny karalne oraz sposób postępowania w sytuacjach, kiedy zdradzają oni symptomy demoralizacji.
26-letni obywatel Holandii stracił uprawnienia do kierowania za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym. Mężczyzna na drodze z ograniczeniem do 50 km/h jechał z prędkością ponad 116 km/h.
W sobotę przeworscy policjanci dwukrotnie interweniowali przy zgłoszeniach o pożarach w budynkach mieszkalnych. W jednym z tych zdarzeń śmierć poniosła 65 - letnia mieszkanka powiatu przeworskiego. Policjanci apelują o rozwagę podczas obchodzenia się z ogniem.

Przedszkolaki z wizytą w przeworskiej komendzie

Piątek, 13-05-2016
Przeworsk
Dziś Komendę Powiatową Policji w Przeworsku odwiedziły przedszkolaki z Zespołu Szkół w Studzianie. Maluchy poznały pracę funkcjonariuszy oraz z bliska mogły zobaczyć sprzęt wykorzystywany w codziennej służbie. Szczególną atrakcją dla najmłodszych była możliwość obejrzenia policyjnego aresztu i radiowozów.

Pijany kierowca chciał przekupić policjanta

Czwartek, 12-05-2016
Przeworsk
23-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego odpowie nie tylko za jazdę w stanie nietrzeźwości, ale również za próbę przekupienia funkcjonariusza. Młody mężczyzna usłyszał już zarzuty i został objęty policyjnym dozorem. Za przestępstwa, których się dopuścił grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Niewybuch na drodze gruntowej w Dębowie

Środa, 11-05-2016
Przeworsk
Pomimo upływu lat, na terenie całego kraju, co jakiś czas odnajdywane są niewybuchy z okresu drugiej wojny światowej. Wczoraj w miejscowości Dębów na drodze gruntowej odnaleziono pocisk moździerzowy. Niewybuch został zabezpieczony przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Kańczudze do czasu przyjazdu saperów.

"Trzeźwy poranek" na przeworskich drogach

Wtorek, 10-05-2016
Przeworsk
Wczoraj po raz kolejny przeworscy policjanci przeprowadzili działania pod nazwą "Trzeźwy poranek". Akcja miała na celu ujawnianie i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców, a tym samym poprawę bezpieczeństwa na drogach.
W piątek w przeworskiej komendzie odbyło się uroczyste pożegnanie podinsp. Marzeny Woźnik, dotychczasowej Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku. Podinspektor Marzena Woźnik, zgodnie z rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektora dr. Krzysztofa Pobuty, objęła stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej.
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierowcy seata. Mężczyzna miał na liczniku 109 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h w obszarze zabudowanym. 23-latek stracił prawo jazdy na 3 miesiące.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60-letnim Stanisławem Małką, mieszkańcem Woli Obszańskiej. Mężczyzna 2 marca br. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 56-letniego Grzegorza Kulczyckiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Kulczycki poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Maj
2016
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie