Twoja komenda

Wydarzenia

Wyjazd uczestników ŚDM do Krakowa

Poniedziałek, 25-07-2016
Przeworsk
Przeworscy policjanci od 20 lipca 2016 r. czuwali nad bezpieczeństwem pielgrzymów, którzy przyjechali do Przeworska, by uczestniczyć w odbywających się w naszym kraju Światowych Dniach Młodzieży. Dziś pielgrzymująca młodzież wyruszyła do Krakowa.
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

Wypadek w Niżatycach

Czwartek, 21-07-2016
Przeworsk
Policjanci z Przeworska i Kańczugi pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło tuż po godz. 9 w Niżatycach. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody, ciężarowy peugeot boxer z osobowym daewoo lanosem. Kierowca lanosa wraz z pasażerką trafili do szpitala.

Obchody Święta Policji

Piątek, 15-07-2016
Przeworsk
Dzisiaj Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku obchodziła uroczystości Święta Policji. Swoją obecnością uświetnili je zaproszeni goście: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp. Zbigniew Sowa, Anna Schmidt-Rodziewicz Poseł na Sejm RP, Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka, Burmistrz Miasta Przeworska dr Leszek Kisiel, Przewodnicząca Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Janina Ryszawa, a także przedstawiciele samorządów gminnych oraz instytucji współpracujących z Policją.

Kolizja w Grzęsce

Środa, 13-07-2016
Przeworsk
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś w miejscowości Grzęska na drodze krajowej nr 94. Kierujący osobowym peugeotem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z ciężarowym mercedesem. Na szczęście żaden z uczestników nie odniósł obrażeń.

Policjantki z wizytą na półkolonii

Środa, 13-07-2016
Przeworsk
Policjantki z wydziału prewencji spotkały się dziś z dziećmi z półkolonii w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku. Rozmawiały z mini o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku oraz o zagrożeniach z jakimi mogą się spotkać.
Sieniawscy policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia mienia i kradzieży. 31-latek zdemolował hotelowy pokój i ukradł przedmioty będące na jego wyposażeniu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Przeworscy policjanci apelują o rozwagę nad wodą

Poniedziałek, 11-07-2016
Przeworsk
Podczas wakacji wolny czas chętnie spędzamy nad wodą. Brak wyobraźni i brawura mogą jednak doprowadzić do tragedii. Apelujemy o rozwagę podczas relaksu m.in. nad rzekami i jeziorami. Bezpieczna kąpiel zależy tylko od nas samych.

Zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Środa, 06-07-2016
Przeworsk
28-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego zatrzymał w Sieniawie nietrzeźwego kierowcę toyoty. Mężczyzna nabrał podejrzeń, że kierujący jadącego przed nim samochodu może być pijany i postanowił sam interweniować. Uniemożliwił mu dalszą jazdę i przekazał funkcjonariuszom.

Gminne Święto Sportu w Urzejowicach

Poniedziałek, 04-07-2016
Przeworsk
Wczoraj w Urzejowicach odbyło się Gminne Święto Sportu. Podczas plenerowej imprezy przeworscy policjanci promowali bezpieczeństwo w czasie wakacyjnego wypoczynku. Ponadto wszyscy uczestnicy mogli z bliska przyjrzeć się pracy policjanta oraz zobaczyć wyposażenie funkcjonariuszy wykorzystywane w codziennej służbie.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Kornela Białek, 25-letniego mieszkańca Radruża w gminie Horyniec Zdrój. Kornel Białek poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Lipiec
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie