Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek z udziałem 10-letniego rowerzysty

Czwartek, 21-08-2014
Przeworsk
Policjanci z Sieniawy wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Ubieszynie w powiecie przeworskim. Jadący rowerem nastolatek wjechał wprost pod koła samochodu osobowego. Chłopiec z urazem głowy został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

„Sąsiedzka wizyta”

Środa, 20-08-2014
Przeworsk
Policjanci z Kańczugi ustalili sprawcę kradzieży biżuterii. Mężczyzna okradł swojego sąsiada. Przyznał się do winy i wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ustalili tożsamość ofiary wypadku

Poniedziałek, 18-08-2014
Przeworsk
Policjanci z Kańczugi ustalili tożsamość mężczyzny, który w miniony piątek zginął w wypadku drogowym w Sieteszy koło Przeworska. Ofiarą jest 59-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego.

Policjanci w „Zielonej Dolinie”

Poniedziałek, 18-08-2014
Przeworsk
Funkcjonariusze z przeworskiej komendy gościli w piątek w Zielonej Dolinie przy klasztorze oo Bernardynów w Przeworsku. Podczas spotkania nie tylko najmłodsi mogli m.in. obejrzeć z bliska radiowóz policyjny, ale także elementy wyposażenia policyjnego.
Dziś ruszyła akcja „Sierpniowy weekend”. Nad bezpieczeństwem podróżujących i tych, którzy spędzą ten czas w swoich miejscach zamieszkania, czuwać będą patrole policjantów. Wzmożonych kontroli mogą spodziewać się wszyscy uczestnicy ruchu drogowego. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach przede wszystkim zależy od samych kierowców – od ich rozwagi, umiejętności przewidywania zagrożeń, a także szacunku dla innych kierujących i pieszych.

Policjanci ujawnili nielegalny susz tytoniowy

Poniedziałek, 11-08-2014
Przeworsk
Przeworscy policjanci zabezpieczyli około 45 kg suszu tytoniowego tzw. krajanki, wraz z dwoma maszynami do jej cięcia. To wynik wspólnych działań policjantów Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą i funkcjonariuszy Urzędu Celnego.

Mł.insp. Marek Mendoń komendantem w Przeworsku

Poniedziałek, 11-08-2014
Przeworsk
Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Sławomir Szczupak wręczył akt powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku młodszemu inspektorowi Markowi Mendoniowi. W obecności władz samorządowych, przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, a także policjantów mł. insp. Marek Mendoń odebrał rozkaz personalny Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji o powołaniu i złożył meldunek o objęciu jednostki.
Dzięki błyskawicznej reakcji oficera dyżurnego przeworskiej komendy oraz policjantów z komisariatu w Kańczudze akcja poszukiwawcza 42-letniej mieszkanki powiatu przeworskiego trwała niespełna pół godziny. Kobietę po odnalezieniu przekazano pod opiekę załodze karetki pogotowia.

Policjanci zatrzymali sklepowych włamywaczy

Piątek, 01-08-2014
Przeworsk
Kryminalni z przeworskiej komendy zatrzymali pięciu młodych mężczyzn, którzy włamali się do sklepu spożywczego. Łupem sprawców padły papierosy, alkohol,artykuły spożywcze oraz pieniądze. Suma strat przekroczyła kwotę 1400 złotych. Nieletni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym, natomiast 18-latek przed sądem karnym.

Gościnne występy

Czwartek, 31-07-2014
Przeworsk
Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali czterech mężczyzn, którzy w połowie czerwca br. pobili dwóch mężczyzn. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów. Zastosowano wobec nich poręczenie majątkowe, dozór Policji połączony z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzonymi oraz zakaz opuszczania kraju.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Dominika Rusinka, 21-letniego mieszkańca Rzeszowa. Dominik Rusinek wyszedł z domu początkiem sierpnia br. i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
21
Sierpień
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie