Twoja komenda

Wydarzenia

Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze było miejscem, gdzie odbyło się spotkanie z dziećmi klas I-III. Policjanci wspólnie z przedstawicielami firmy Axtone uczyli bezpiecznego poruszania się w drodze do szkoły. Uczniowie brali udział w konkursie, a zwycięscy otrzymali upominki.
Wczoraj ruszył "Tydzień Mediacji" - ogólnopolska kampania zainicjowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W ramach Tygodnia Mediacji obchodzony będzie także Międzynarodowy Dzień Mediacji (czwartek, 16 października). Policja wspiera te działania.
Policjanci z Przeworska wyjaśniają okoliczności i ustalają sprawcę kradzieży, do jakiej doszło kilka dni temu w Przeworsku. Mężczyzna podający się za hydraulika wszedł do mieszkania i wykorzystując nieuwagę domowników ukradł 1700 złotych.

Szczęśliwy finał poszukiwań

Piątek, 10-10-2014
Przeworsk
Policjanci z Kańczugi prowadzili poszukiwania za zaginionym 27-letnim mieszkańcem powiatu przeworskiego. Mężczyzna po awanturze z bratem wybiegł z domu do pobliskiego lasu grożąc samobójstwem. Trwające prawie trzy godziny poszukiwania, zakończyły się odnalezieniem mężczyzny.

Kierował ciężarówką mając blisko 3 promile

Czwartek, 09-10-2014
Przeworsk
Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał 49-letni kierowca, którego zatrzymał wczoraj do kontroli policjant ruchu drogowego. Mężczyzna kierował samochodem ciężarowym. Dodatkowo okazało się, że ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Działania „Pieszy”

Środa, 08-10-2014
Przeworsk
Dziś od rana funkcjonariusze ruchu drogowego prowadzą działania "Pieszy". Policjanci będą zwracać szczególną uwagę na przypadki łamania przepisów dotyczących bezpieczeństwa osób pieszych. Działania potrwają do późnego wieczora.

Trzeźwy poranek

Poniedziałek, 06-10-2014
Przeworsk
Wczoraj od rana na terenie powiatu przeworskiego prowadzona była akcja "Trzeźwy Poranek”. Jej celem była kontrola stanu trzeźwości kierujących poruszających się po drogach naszego powiatu. Policjanci przebadali łącznie 465 kierujących.
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 79-letniej mieszkanki Rączyny. Funkcjonariusze do wyjaśnienia sprawy zatrzymali dwóch mężczyzn.

Za kradzież odpowie przed sądem

Wtorek, 30-09-2014
Przeworsk
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi powiatu przeworskiego, który ukradł rower. Policjanci ustalili, że podejrzanym o to przestępstwo jest 47-letni mężczyzna. Funkcjonariusze odzyskali skradziony rower, który został zwrócony właścicielowi.

Bądźmy rozważni na grzybach

Piątek, 26-09-2014
Przeworsk
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 65-letniego mężczyzny, który zgubił się wczoraj w lesie w miejscowości Pawłowa w powiecie przeworskim. Policyjna akcja poszukiwawcza doprowadziła do szczęśliwego finału. Odnaleziony mężczyzna trafił pod opiekę rodziny.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
20
Październik
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie