Twoja komenda

Wydarzenia

Spokojnych Świąt Wielkanocnych

Wtorek, 15-04-2014
Przeworsk
Przeworscy Policjanci życzą mieszkańcom powiatu przeworskiego spokojnych, pełnych radości i rodzinnego ciepła Świąt Wielkanocnych. Nad tym, by Święta były spokojne czuwać będą funkcjonariusze, nie mniej jednak pamiętajmy o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Odpowiedzą za kradzieże i włamania

Czwartek, 10-04-2014
Przeworsk
Policjanci z wydziału kryminalnego przeworskiej komendy ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn, którzy na swoim koncie mają kilka włamań i kradzieży na terenie powiatu przeworskiego. Jeden z nich odpowie również za posiadanie narkotyków. Podejrzani mężczyźni zostali objęci policyjnym dozorem.
Policjanci z przeworskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który chciał się włamać do kościelnej skarbonki i próbował ukraść znajdujące się tam pieniądze. 67-letni podejrzany usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Sprawcy uszkodzenia altanki zostali ustaleni

Piątek, 04-04-2014
Przeworsk
Sieniawscy policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu przeworskiego w wieku 19 i 23 lat, którzy pod koniec grudnia ubiegłego roku uszkodzili drewnianą altankę. Młodzi mężczyźni usłyszeli zarzut i przyznali się do zarzucanego im czynu. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nieletni sprawcy kradzieży

Wtorek, 01-04-2014
Przeworsk
Policjanci z Sieniawy ustalili podejrzewanych o włamanie i kradzież do sklepu. Okazali się nimi dwaj bracia w wieku 14 i 12 lat. O dalszym losie chłopców zdecyduje sąd rodzinny.

Policjanci ustalili podejrzanego o włamania i kradzieże

Poniedziałek, 31-03-2014
Przeworsk
Policjanci z Kańczugi pracowali przy sprawie kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego i gospodarczego w Jaworniku Przedmieście w powiecie przeworskim. Funkcjonariusze ustalili i zatrzymali sprawcę. Grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

Włamywacz nie uniknie kary

Wtorek, 25-03-2014
Przeworsk
W niedzielne przedpołudnie policjanci z Sieniawy pracowali przy sprawie kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego w Piganach w powiecie przeworskim. Policjanci zatrzymali sprawcę, którym okazał się 26-latek. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

17-latek zatrzymany za narkotyki

Poniedziałek, 24-03-2014
Przeworsk
Policjanci z wydziału kryminalnego przeworskiej komendy ustalili i zatrzymali 17-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego, który posiadał przy sobie marihuanę. 0,58 grama narkotyku zapakowane było w foliowy woreczek i schowane w pudełku na papierosy. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut, grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z Przeworska interweniowali w niedzielę w nocy wobec kierującego, który na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył, po czym spowodował kolizje i zbiegł z miejsca zdarzenia. Jak się okazało mieszkaniec powiatu przeworskiego kierował samochodem będąc pod działaniem alkoholu.
Mieszkaniec powiatu przeworskiego odpowie za kradzież złotej biżuterii. Policjanci z przeworskiej komendy ustalili sprawcę, którym okazał się 19-latek. Młody mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Tadeusza Adamczyka, 52-letniego mieszkańca Rzeszowa. Tadeusz Adamczyk w styczniu 2012 roku wyjechał do Londynu. Do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Marka Chamielca, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Marek Chamielec poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Kwiecień
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie