Twoja komenda

Wydarzenia

Działania „Alkohol i Narkotyki”

Piątek, 27-02-2015
Przeworsk
Od wczesnych godzin rannych na terenie powiatu przeworskiego policjanci prowadzą działania "Alkohol i narkotyki". Podstawowym celem tej akcji jest eliminowanie z dróg kierowców, którzy usiedli za kierownicę swojego pojazdu znajdując się pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Bezpieczne zakupy w Internecie

Czwartek, 26-02-2015
Przeworsk
Warto pamiętać, że zakupy w sieci zawsze wiążą się z ryzykiem. Niestety atrakcyjne ceny, które pojawiają się na licznych portalach aukcyjnych, oraz ich różnorodność, wciąż stanowią dużą pokusę dla kupujących, do których nie zawsze trafia zamówiony produkt. Osobie, która zostanie zatrzymana za oszustwo grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.
Od rana policjanci z przeworskiej komendy prowadzą działania "Pieszy". Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na przypadki łamania przepisów dotyczących bezpieczeństwa osób pieszych. Działania potrwają do późnego wieczora.
Od 23 do 28 lutego bieżącego roku obchodzić będziemy Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W ramach prowadzonej akcji w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku zostaną zorganizowane dyżury, w trakcie których osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień.

Nielegalne papierosy i alkohol

Czwartek, 19-02-2015
Przeworsk
Policjanci z Sieniawy wczoraj w nocy zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który w samochodzie przewoził 449 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Tego samego dnia przed południem funkcjonariusz ruchu drogowego z przeworskiej komendy zatrzymał 22-letniego mieszkańca Przemyśla, który posiadał ponad 81 litrów nielegalnego alkoholu. Obaj mężczyźni za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 48-letniego mieszkańca Przeworska. Ciało mężczyzny zostało znalezione w jednym z lokali na terenie Przeworska.

Sąsiedzka wizyta

Środa, 18-02-2015
Przeworsk
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi kobiecie, która ukradła swojemu znajomemu portfel z dokumentami i pieniędzmi. Policjanci ustalili, że podejrzaną o to przestępstwo jest 49-letnia mieszkanka gminy Sieniawa.

Policyjny dozór za pobicie

Środa, 18-02-2015
Przeworsk
Dwóch młodych mężczyzn odpowie za pobicie 46-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego. Sprawcy zaatakowali mężczyznę na jednym z osiedli w miejscowości Adamówka i zadali mu kilkanaście ciosów uderzając go rękoma i kopiąc nogami. Podejrzani zostali oddani pod dozór Policji.

Zdarzenie drogowe w Gorzycach

Wtorek, 17-02-2015
Przeworsk
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Gorzycach w powiecie przeworskim na drodze krajowej nr 77. W zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką, jedna osoba została ranna. Na skutek uderzenia z naczepy samochodu ciężarowego wypadła na jezdnię kukurydza.

"Trzeźwy poranek" w powiecie przeworskim

Poniedziałek, 16-02-2015
Przeworsk
W miniony piątek, na terenie powiatu przeworskiego prowadzone były działania "Trzeźwy Poranek”. Policjanci sprawdzali stan trzeźwości kierowców poruszających się po drogach naszego powiatu. Skontrolowali łącznie 220 kierujących. Funkcjonariusze udaremnili jazdę czterem osobom, które wcześniej spożywały alkohol.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą poszukiwania za zaginionym Ryszardem Partyką, 51-letniego mieszkańca Woli Baranowskiej. Ryszard Partyka 20 stycznia 2015r. o godz. 8...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Marzec
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie