Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci z komisariatu w Kańczudze dzięki szybkiej reakcji uratowali mężczyznę, który chciał odebrać sobie życie. Zaalarmowani funkcjonariusze na czas dotarli na miejsce i udzielili mu pierwszej pomocy. 24-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego trafił pod opiekę lekarzy, jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża.

Trwają poszukiwania zaginionego Tomasza Mroza

Środa, 20-05-2015
Przeworsk
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego leśnictwa Witoldówka w powiecie przeworskim. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wypadek z udziałem motorowerzystki

Wtorek, 19-05-2015
Przeworsk
Policjanci z przeworskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj przed południem w Studzianie. W wyniku wypadku obrażeń doznał 28-letnia kobieta kierująca motorowerem. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Podsumowania działań „Prędkość”

Wtorek, 19-05-2015
Przeworsk
Wczoraj przeworscy policjanci prowadzili działania „Prędkość”, które trwały od godz. 10 do godz. 18. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na przypadki przekraczania przez kierujacych dozwolonej prędkości. Policja przypomina, że od 18 maja obowiązują znacznie surowsze kary dla osób nieprzestrzegających przepisów ruchu drogowego.

Nietrzeźwy kierujący

Poniedziałek, 18-05-2015
Przeworsk
Policjanci z Przeworska wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w nocy w Przeworsku. Kierujący osobowym bmw na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad samochodem i dachował. Mężczyzna nie doznał żadnych obrażeń. Okazało się, że był nietrzeźwy.
Zmieniają się przepisy dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach. Niektóre wymagania zostały zaostrzone, a część z nich uległa złagodzeniu. Kiedy dziecko powinno jechać w foteliku, a kiedy wystarczy przypiąć je pasami? Odpowiedź na to i inne pytania, związane z bezpiecznym przewożeniem najmłodszych, przedstawiamy w artykule.
Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h oraz przestępstwo prowadzenia pojazdu po utracie uprawnień to tylko niektóre ze zmian, które zaczną obowiązywać w najbliższy poniedziałek. Dziś Małgorzata Woźniak, rzecznik MSW oraz mł. insp. Marek Konkolewski z Biura Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji przedstawili szczegóły nowelizacji przepisów. Nowa ustawa składa się z rozwiązań zaproponowanych przez Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Sprawiedliwości oraz Infra

Nowe przepisy dotyczące kierowców

Piątek, 15-05-2015
Przeworsk
Od 18 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym, polegające w szczególności na kierowaniu pojazdem w stanie nietrzeźwości, powodowaniu zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, rażącym przekraczaniu dopuszczalnej prędkości czy kierowaniu pojazdem pomimo nieposiadania do tego stosownych uprawnień. Służbom kontrolnym oraz sądom dano w ten sposób nowe instrumenty, które powinny w jeszcze większym

Za znieważenie odpowie przed sądem

Środa, 13-05-2015
Przeworsk
20-letni mieszkaniec Przeworska odpowie przed sądem za naruszenie nietykalności cielesnej oraz znieważenie policjantów. Młody mężczyzna podczas interwencji wyzywał funkcjonariuszy oraz zachowywał się wobec nich agresywnie.

Szczęśliwy finał poszukiwań

Poniedziałek, 11-05-2015
Przeworsk
Kilkunastu policjantów i strażaków prowadziło dziś w nocy poszukiwania za zaginionym 70-letnim mieszkańcem Przeworska. Mężczyzna wychodząc z domu poinformował swoją żonę, że ma zamiar targnąć się na swoje życie. Trwające niespełna dwie godziny czynności zakończyły się odnalezieniem mężczyzny. Mieszkaniec Przeworska trafił do szpitala.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
22
Maj
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie