Twoja komenda

Wydarzenia

Nietrzeźwy spowodował kolizję

Poniedziałek, 30-03-2015
Przeworsk
Policjanci z Przeworska zatrzymali nietrzeźwego sprawcę kolizji. Badanie wykazało prawie 2 promile w jego organizmie. 31-latek uszkodził trzy inne pojazdy. Za spowodowanie kolizji drogowej, oraz prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, odpowie przed sądem.

Bądź bezpieczny na drodze!

Piątek, 27-03-2015
Przeworsk
1215 wypadków drogowych mniej, 133 mniej zabitych i o 1762 mniej rannych – tak wynika z podsumowania stanu bezpieczeństwa na polskich drogach w okresie jesienno-zimowym. 75% Polaków posiada odblaski, ale tylko 14% nosi je zawsze, a 41% nie nosi ich w ogóle – to z kolei wyniki raportu na temat noszenia materiałów odblaskowych w ramach akcji „Bezpieczny, bo widoczny”.
65 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów, natomiast 22 proc. ma do niej zastrzeżenia - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej, zrealizowanego w marcu. Notowania Policji, co podkreśla CBOS, są stabilne.

Działania „Powiat’

Wtorek, 24-03-2015
Przeworsk
Dzisiaj na terenie powiatu przeworskiego policjanci z Przeworska wspólnie z funkcjonariuszami z Łańcuta i Leżajska prowadzą wspólne działania pod kryptonimem "Powiat". Głównym ich celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Dzisiaj na terenie naszego powiatu prowadzona jest policyjna akcja pod kryptonimem "Prędkość". Działania ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie przez kierowców dozwolonej prędkości. Nadmierna prędkość jest bowiem główną przyczyną zdarzeń drogowych.
Policjanci z wydziału kryminalnego przeworskiej komendy wyjaśnili sprawę kradzieży z 2008 roku. Wówczas łupem sprawcy padły drzwi aluminiowe oraz parapety. 51-letni mieszkaniec Przeworska usłyszał już zarzuty.

Areszt za spowodowanie wypadku

Piątek, 13-03-2015
Przeworsk
18-letni kierowca citroena najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Spowodował on wypadek, w którym ucierpiało trzech jego pasażerów. W chwili zdarzenia mężczyzna miał w organizmie prawie promil alkoholu.

Niedługo cieszył się wolnością

Poniedziałek, 09-03-2015
Przeworsk
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który chciał okraść mieszkankę Przeworska. Szybka reakcja pokrzywdzonej i współpraca z Policją pomogły w zatrzymaniu sprawcy usiłowania kradzieży. Mężczyzna został zatrzymany w bezpośrednim pościgu. Dziś sąd zadecydował, że najbliższe dwa miesiące 62-latek spędzi w areszcie.

Odpowiedzą za włamania i kradzieże

Czwartek, 05-03-2015
Przeworsk
Dwóch mieszkańców powiatu przeworskiego zostało zatrzymanych w związku z serią włamań, do których doszło na terenie gminy Kańczuga i Jawornik Polski. Mężczyźni podejrzani są o włamania do niezamieszkanych budynków mieszkalnych. Teraz o ich losie zadecyduje sąd.

18-latek odpowie za narkotyki i przywłaszczenie telefonu

Poniedziałek, 02-03-2015
Przeworsk
Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania w jego mieszkaniu znaleźli marihuanę. Młody mężczyzna odpowie również za przywłaszczenie telefonu. 18-latek usłyszał już zarzuty i przyznał się do popełnionych przestępstw.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Marzec
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie