Twoja komenda

Wydarzenia

Policjant zawsze na służbie

Środa, 28-01-2015
Przeworsk
Policjantem jest się także poza godzinami służby. Udowodnili to funkcjonariusze z Kańczugi, którzy zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Obaj mężczyźni odpowiedzą przed sądem za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Jeden z nich odpowie dodatkowo za prowadzenie pojazdu bez wymaganych do tego uprawnień.

¾ Polaków ma zaufanie do Policji

Poniedziałek, 26-01-2015
Przeworsk
Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.

Policyjny dozór za kradzież kawy

Poniedziałek, 26-01-2015
Przeworsk
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 60-letniemu mieszkańcowi powiatu opatowskiego, który w przeworskim markecie ukradł kawę o wartości powyżej 1300 złotych. Mężczyzna usłyszał zarzut, a prokuratura zdecydowała o zastosowaniu wobec niego policyjnego dozoru.

Podejrzani o pobicie usłyszeli zarzuty

Poniedziałek, 26-01-2015
Przeworsk
Policjanci z Przeworska wyjaśniają okoliczności, w jakich doszło do pobicia dwóch mieszkańców naszego powiatu. Mężczyźni zostali zaatakowani przez grupę młodych ludzi przed jednym ze sklepów. Napastnicy zostali natychmiast zatrzymani i usłyszeli zarzuty.

Sprawca włamania pod policyjnym dozorem

Piątek, 23-01-2015
Przeworsk
Wkrótce przed przeworskim sądem stanie 58-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Mężczyzna został zatrzymany kilka dni po tym, jak włamał się do domu w Siedleczce. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
68-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, który w ubiegłą niedzielę pchnął nożem swoją żonę, usłyszał zarzut zabójstwa. Decyzją Sądu Rejonowego w Przeworsku został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Roczna ocena pracy przeworskiej Policji

Wtorek, 20-01-2015
Przeworsk
W komendzie w Przeworsku odbyła się odprawa służbowa przeworskich policjantów z udziałem Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji i zaproszonych gości. Omówiono stan porządku publicznego na terenie powiatu oraz wyniki osiągnięte w 2014 roku.
Policjanci z wydziału kryminalnego przeworskiej komendy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 64-letniej kobiety. Ranna leżała przed swoim domem, mimo reanimacji jej życia nie udało się uratować.

Rok 2014 bardziej bezpieczny

Sobota, 17-01-2015
Przeworsk
Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.

Policyjny dozór za pobicie i uszkodzenie mienia

Czwartek, 15-01-2015
Przeworsk
Pobicie i uszkodzenie mienia - takie zarzuty usłyszało już czterech młodych mieszkańców powiatu przeworskiego w wieku od 21 do 32 lat. Wpadli oni w ręce funkcjonariuszy z Kańczugi po tym, jak zdewastowali dwa domy, a do jednego z nich weszli i pobili właściciela. Do czasu zakończenia postępowania podejrzani pozostaną pod policyjnym dozorem.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Nisku poszukują zaginionego Jakuba Pliszki, 16-letniego mieszkańca Zarzecza. Jakub Pliszka zaginął 27 stycznia 2015 roku. Około godz.13.30, wracając ze...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Roberta Surowca 29– letniego mieszkańca Lipska, gmina Narol. Robert Surowiec poszukiwany jest na podstawie Listu Gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Styczeń
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie