Twoja komenda

Wydarzenia

Trwają poszukiwania zaginionego Tomasza Mroza

Piątek, 27-11-2015
Przeworsk
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego leśnictwa Witoldówka w powiecie przeworskim. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną
Policjanci z zespołu prewencji wspólnie z przedstawicielem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej od października br. spotykali się z młodzieżą szkolną. Głównym tematem ich spotkań były „dopalacze” i środki psychoaktywne oraz konsekwencje prawne wynikające z posiadania tych substancji.
Od dziś do 10 grudnia 2015 roku trwały będą obchody międzynarodowej kampanii zatytułowanej "16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet". Z uwagi na znaczenie problematyki przemocy w rodzinie, ze szczególnym uwzględnieniem przemocy wobec kobiet, dla kondycji polskiego społeczeństwa, podmiotem wspierającym obchody ogólnopolskie, ale także regionalne i lokalne inicjatywy organizowane w ramach kampanii, będzie również polska policja.

Zatrzymani za narkotyki

Wtorek, 24-11-2015
Przeworsk
Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali dwóch młodych mieszkańców Przeworska, którzy posiadali przy sobie narkotyki. U dwóch 22-latków znaleziono marihuanę. Mężczyźni odpowiedzą za posiadanie niedozwolonych środków odurzających, za co grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Uchronić przed zamarznięciem

Piątek, 20-11-2015
Przeworsk
Okres jesienno-zimowy to wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Zwróćmy uwagę na potrzebujących, interwencja może uchronić czyjeś życie i zdrowie.

Policyjny dozór za rozbój

Piątek, 20-11-2015
Przeworsk
Przeworscy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, którzy początkiem listopada br. napadł na 64-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego i zabrał mu pieniądze. Mężczyzna usłyszał zarzut i został objęty policyjnym dozorem. Za rozbój grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.
Przeworscy policjanci zlikwidowali linię produkcyjną do uprawy konopi indyjskich. W zabudowaniach gospodarczych zlokalizowanych na terenie Majdanu Sieniawskiego zabezpieczyli 150 roślin w końcowej fazie wegetacji oraz aparaturę, która sterowana elektronicznie nawadniała i ogrzewała rośliny. Policjanci zatrzymali także dwie osoby podejrzane o udział w tym procederze. Grozi im kara do 8 lat więzienia.

Odpowie za włamania do domków letniskowych

Wtorek, 10-11-2015
Przeworsk
Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez przeworskich policjantów. Jest on podejrzany o liczne włamania do domków letniskowych. Mężczyzna już usłyszał zarzuty dotyczące włamań i kradzieży mienia oraz został objęty policyjnym dozorem. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

"Alkohol - ograniczona dostępność"

Wtorek, 10-11-2015
Przeworsk
Podkarpacka Policja wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie prowadzi działania profilaktyczne pod nazwą „Alkohol - ograniczona dostępność”. W ramach tej akcji kontrolowane są miejsca sprzedaży i podawania napojów alkoholowych w zakresie przestrzegania przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Odpowie za kradzież laptopa

Poniedziałek, 09-11-2015
Przeworsk
Za kradzież laptopa odpowie 33-letni mieszkaniec Przeworska. Policjanci ustalili, że mężczyzna skorzystał z faktu, że w samochodzie była odsunięta szyba i zabrał leżącego na siedzeniu laptopa. Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę i przedstawili mu zarzut kradzieży.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 31-letniego Grzegorza Słomianego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Słomiany poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Grudzień
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie