Twoja komenda

Wydarzenia

Pijany, bez prawa jazdy i dokumentów

Wtorek, 30-06-2015
Przeworsk
Nawet do 2 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który nietrzeźwy jechał samochodem w miejscowości Adamówka. Do zatrzymania doszło po tym, jak mieszkaniec powiatu przemyskiego zauważył nietrzeźwego 46-latka, gdy wsiada do pojazdu i rusza. Mężczyzna uniemożliwił mu dalszą jazdę i przekazał funkcjonariuszom.
Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli zdemontowane kaloryfery. Funkcjonariusze zatrzymali ich, gdy próbowali swój łup sprzedać w skupie złomu. Usłyszeli zarzut kradzieży, grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z Kańczugi ustalili, kim była zgłaszająca, która dla żartu nawiązała kontakt z Wojewódzkim Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 twierdząc, że potrzebuje pomocy. Teraz sprawą 14-latki zajmie się sąd rodzinny.

Wspólnie o "Bezpiecznych Wakacjach"

Środa, 24-06-2015
Przeworsk
„Bezpieczne wakacje” - pod tym hasłem policjanci z przeworskiej komendy wspólnie z Ochotniczym Wodnym Pogotowiem Ratunkowym w Przeworsku przeprowadzili akcję profilaktyczną dla uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Akcja miała na celu propagowanie zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas zbliżających się wakacji.
Policja przypomina o działaniu Telefonu Bezpieczeństwa dla turystów, zintegrowanego z Polskim Systemem Informacji Turystycznej.
„Policja przyszłości” to konkurs plastyczno-literacki adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia.

Piknik rodzinny z udziałem policjantów

Poniedziałek, 22-06-2015
Przeworsk
Policjanci z przeworskiej komendy brali udział w pikniku rodzinnym, który odbył się wczoraj w Dębowie. Zorganizowany został przez Stowarzyszenie „Liść Dębu” oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Dębowie.

Ruszyła kolejna edycja konkursu "Bezpieczne Wakacje"

Poniedziałek, 22-06-2015
Przeworsk
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się 15 czerwca i od tego dnia, aż do 8 października 2015 r. można nadsyłać prace.

Działania "Bezpieczny Pieszy"

Środa, 17-06-2015
Przeworsk
Przeworscy policjanci od rana prowadzą działania „Bezpieczny pieszy”. Ta grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego niestety najczęściej staje się ofiarami tragicznych wypadków, dlatego też w trakcie dzisiejszych działań policjanci szczególną uwagę będą zwracać na wykroczenia popełniane wobec pieszych i przez pieszych.

Sprawcy rozboju objęci dozorem

Poniedziałek, 15-06-2015
Przeworsk
Dwóch mężczyzn odpowie za napaść na 41-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego. Sprawcy zaatakowali mężczyznę przed jednym ze sklepów w Przeworsku, kiedy powiedział, że nie kupi im alkoholu. Napastnicy pobili go i zabrali mu pieniądze. Podejrzani zostali objęci policyjnym dozorem.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Nisku prowadzi poszukiwania zaginionego Józefa Fronca, 63-letniego mieszkańca Chałupek, w gminie Rudnik nad Sanem. Józef Fronc wyszedł z domu 29 maja 2015 roku i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
3
Lipiec
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie