Twoja komenda

Wydarzenia

Aby ferie były bezpieczne

Środa, 28-01-2015
Nisko
2 lutego na Podkarpaciu rozpoczną się ferie zimowe. Region naszego województwa oferuje wiele atrakcji na zimowy wypoczynek. Jak co roku, nad bezpieczeństwem najmłodszych wypoczywających na Podkarpaciu czuwają policjanci. Z myślą o dzieciach, ale też ich rodzicach, wychowawcach i organizatorach zimowych atrakcji, przedstawiamy kilka porad i informacji na temat bezpiecznych ferii.

¾ Polaków ma zaufanie do Policji

Wtorek, 27-01-2015
Nisko
Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.

Wpadli podczas działań "Narkotyki 2015"

Poniedziałek, 26-01-2015
Nisko
Policjanci w trakcie prowadzonych działań pod nazwą "Narkotyki 2015" wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej przeszukali mieszkania trzech młodych mieszkańców Niska. Zabezpieczono 338 g suszu roślinnego oraz 38 g białego proszku. Mężczyźni odpowiedzą za posiadanie narkotyków.

„Trzeźwe popołudnie” w Nisku

Niedziela, 25-01-2015
Nisko
Wczoraj na terenie powiatu niżańskiego, policjanci prowadzili działania "Trzeźwe popołudnie". Efektem działań było skontrolowanie stanu trzeźwości 538 kierujących. Czterech z nich kierowało pod wpływem alkoholu.
W piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Nisku odbyła się odprawa roczna z udziałem I Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektora Piotra Michny. W trakcie odprawy podsumowano pracę niżańskiej jednostki w 2014 roku.
W niedzielę podczas XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rudniccy policjanci przekazali do licytacji policyjne maskotki. Sami również wylicytowali ogromne serce, które będzie wisiało na honorowym miejscu w budynku Komisariatu.

Ciało 55-latka znalezione przed domem

Piątek, 09-01-2015
Nisko
Policjanci pracowali na miejscu znalezienia zwłok 55-letniego mieszkańca Dąbrowicy w gminie Ulanów. Mężczyznę leżącego na schodach przed domem zauważył sąsiad. Policjanci wyjaśniają, czy do zgonu mężczyzny mogło dojść w wyniku wychłodzenia organizmu.

Odblaski po zmroku mogą uratować życie

Czwartek, 08-01-2015
Nisko
Już od 31 sierpnia br. każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, ma obowiązek używania elementów odblaskowych.
Policjanci z Niska zatrzymali 19-letnią kobietę oraz 25-letniego mężczyznę podejrzanych o kradzież alkoholu ze sklepu Biedronka na terenie Niska. Przyłapani przez pracownika sklepu na gorącym uczynku kradzieży stosowali wobec niego przemoc. Kobieta i mężczyzna trafili do policyjnego aresztu. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. 19-latka usłyszała także inne zarzuty.
Niżańscy policjanci zatrzymali 29-latka, który posiadał środki odurzające. Mieszkaniec Niska został zatrzymany poniedziałkowej nocy do kontroli drogowej. Funkcjonariusze ustalili, że kierowca fiata nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Znaleziono przy nim woreczek z roślinnym suszem oraz szklaną fifkę. Sprawca usłyszał zarzut.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Teresy Dzikiewicz, 56-letniej mieszkanki Nowin Horynieckich, gmina Horyniec Zdrój. Teresa Dzikiewicz poszukiwana jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Styczeń
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie