Twoja komenda

Wydarzenia

Najbliższe dwa miesiące to dla dzieci czas wakacji. Wielu dorosłych też z pewnością zdecyduje się na urlop i letnie wyjazdy. Spodziewamy się, że sporo osób zechce wypoczywać w naszym regionie, bo na Podkarpaciu nie brak atrakcyjnych turystycznie miejsc. Podkarpaccy policjanci troszcząc się o bezpieczeństwo wypoczywających, ale też podróżujących drogami naszego województwa, włączają się w doroczną akcję "Bezpieczne wakacje".

Policjanci z Niska patrolową parą roku

Piątek, 26-06-2015
Nisko
Policjanci z Niska zwyciężyli w podkarpackim finale ogólnopolskiego konkursu par patrolowych "Patrol Roku 2015". Jesienią będą mieli szansę zdobyć tytuł najlepszego patrolu w Polsce.
„Policja przyszłości” to konkurs plastyczno-literacki adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia.
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się 15 czerwca i od tego dnia, aż do 8 października 2015 r. można nadsyłać prace.
Niżańscy policjanci udowodnili 40-latkowi włamanie do samochodu i kradzież akumulatora. Kilka dni wcześniej mężczyzna usłyszał zarzut włamania do baru. Po zdarzeniu, w odwecie groził właścicielce. Został oddany pod dozór policji i dostał zakaz zbliżania się do kobiety.

Pijany 20-latek wjechał w drzewo

Wtorek, 16-06-2015
Nisko
Policjanci zatrzymali 20-latka, który w południe w Rudniku nad Sanem wjechał w drzewo. Okazało się, że był pijany. Po zatrzymaniu mężczyzna znieważył policjantów i zdemolował radiowóz. Sprawca odpowie za cztery przestępstwa, został objęty policyjnym dozorem.
W miejscowości Zarzecze, policjanci ruchu drogowego zatrzymali pijanego kierowcę forda transita. Mężczyzna miał 2,36 promila alkoholu w organizmie. Nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów.

Akcja „Trzeźwy poranek”

Poniedziałek, 15-06-2015
Nisko
Wczoraj na terenie powiatu niżańskiego, policjanci prowadzili działania "Trzeźwy poranek". Efektem działań było skontrolowanie stanu trzeźwości 233 kierujących. Czterech z nich kierowało pod wpływem alkoholu.

Zderzenie trzech pojazdów w Przędzelu

Poniedziałek, 15-06-2015
Nisko
W piątek policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Zderzenie karetki z toyotą

Poniedziałek, 15-06-2015
Nisko
W sobotę w Rudniku nad Sanem doszło do zderzenia karetki pogotowia z osobową toyotą. Do szpitala przewieziono trzy osoby, w tym dwójkę dzieci. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzi poszukiwania zaginionego Jerzego Mełech, 50-letniego mieszkańca Rzeszowa. Jerzy Mełech w dniu 28 czerwca 2015 r. wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
6
Lipiec
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie