Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci zatrzymali 6 nietrzeźwych kierowców

Poniedziałek, 02-03-2015
Nisko
W weekend policjanci ruchu drogowego prowadzili wzmożone kontrole kierowców w ramach działań „Trzeźwe popołudnie” oraz „Alkohol i narkotyki”. Od piątku do niedzieli zatrzymali 6 kierowców pod wpływem alkoholu. Rekordzista z miejscowości Mostki miał 3 promile alkoholu, mieszkanka Sójkowej prawie 2.

Ukradł rower i rzucił nim w autobus

Poniedziałek, 23-02-2015
Nisko
W piątek późnym wieczorem policjanci interweniowali w nietypowej sprawie związanej z uszkodzeniem autobusu. Pijany 26-latek ukradł rower pod pizzerią. Zatrzymał jadący ulicą autobus i rzucił w niego rowerem. Po kilku minutach policjanci patrolujący teren Niska zatrzymali sprawcę.

Uciekając z miejsca kolizji wjechał do rowu

Poniedziałek, 23-02-2015
Nisko
Wczoraj po godz. 15 dyżurny komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o audi leżącym w rowie w Nowosielcu. Pojazd ten kilka minut wcześniej spowodował kolizję w Jeżowem. Kierowca uciekając z miejsca zdarzenia wpadł do rowu w sąsiedniej miejscowości.

Uciekał przed policjantami

Piątek, 20-02-2015
Nisko
W Harasiukach policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierowcy skody. Mężczyzna na widok patrolu zaczął cofać na moście. Wjechał na teren posesji i wbiegł do domu, zostawiając w pojeździe dwójkę dzieci.
Wczoraj w Wólce Bielińskiej w gminie Ulanów policjanci ruchu drogowego zatrzymali pijanego kierowcę opla. Obok siedział właściciel pojazdu też pijany. Pozwolił koledze prowadzić ponieważ był od niego bardziej trzeźwy.
W poniedziałek, 23 lutego br. rozpoczyna się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W ramach prowadzonej już po raz kolejny akcji, w komendach Policji, sądach i prokuraturach trwają dyżury. Tam, osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień.

Szukamy właściciela roweru

Środa, 18-02-2015
Nisko
Niżańscy policjanci szukają właściciela roweru znalezionego na terenie Niska.

Pożar w Łazorach

Środa, 18-02-2015
Nisko
Dzisiaj niżańscy policjanci pracują na miejscu pożar w Łazorach w gminie Harasiuki. Pierwsze informacje o zajętych ogniem budynkach dotarły do policji wczoraj po godz. 12. Spłonął dom drewniany, budynki gospodarcze, stodoły i obora.

Policjanci odnaleźli skradziony samochód

Poniedziałek, 16-02-2015
Nisko
Dzisiaj w nocy w kompleksie leśnym w okolicach Jeżowego policjanci odnaleźli skradziony samochód. W ustaleniu miejsca porzucenia pojazdu pomógł system GPS.

Policjanci zatrzymali pirata drogowego

Poniedziałek, 16-02-2015
Nisko
Policjanci zatrzymali prawo jady kierującemu, który próbował uniknąć kontroli drogowej w Jeżowem. Na widok policjantów kierowca zaczął uciekać, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Grzegorza Berestka. Zaginiony 35-letni mieszkaniec Rzeszowa, 16 lutego br. wyszedł rano z domu do pracy...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
3
Marzec
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie