Twoja komenda

Wydarzenia

29-latek odpowie za swoje agresywne zachowanie. Wczoraj, gdy policjanci z Niska próbowali pomóc leżącemu na jezdni mężczyźnie, ten zaczął im grozić i obrzucać wyzwiskami.

Aby ferie były bezpieczne

Środa, 28-01-2015
Nisko
2 lutego na Podkarpaciu rozpoczną się ferie zimowe. Region naszego województwa oferuje wiele atrakcji na zimowy wypoczynek. Jak co roku, nad bezpieczeństwem najmłodszych wypoczywających na Podkarpaciu czuwają policjanci. Z myślą o dzieciach, ale też ich rodzicach, wychowawcach i organizatorach zimowych atrakcji, przedstawiamy kilka porad i informacji na temat bezpiecznych ferii.

¾ Polaków ma zaufanie do Policji

Wtorek, 27-01-2015
Nisko
Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.

Wpadli podczas działań "Narkotyki 2015"

Poniedziałek, 26-01-2015
Nisko
Policjanci w trakcie prowadzonych działań pod nazwą "Narkotyki 2015" wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej przeszukali mieszkania trzech młodych mieszkańców Niska. Zabezpieczono 338 g suszu roślinnego oraz 38 g białego proszku. Mężczyźni odpowiedzą za posiadanie narkotyków.

„Trzeźwe popołudnie” w Nisku

Niedziela, 25-01-2015
Nisko
Wczoraj na terenie powiatu niżańskiego, policjanci prowadzili działania "Trzeźwe popołudnie". Efektem działań było skontrolowanie stanu trzeźwości 538 kierujących. Czterech z nich kierowało pod wpływem alkoholu.
W piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Nisku odbyła się odprawa roczna z udziałem I Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektora Piotra Michny. W trakcie odprawy podsumowano pracę niżańskiej jednostki w 2014 roku.
W niedzielę podczas XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rudniccy policjanci przekazali do licytacji policyjne maskotki. Sami również wylicytowali ogromne serce, które będzie wisiało na honorowym miejscu w budynku Komisariatu.

Ciało 55-latka znalezione przed domem

Piątek, 09-01-2015
Nisko
Policjanci pracowali na miejscu znalezienia zwłok 55-letniego mieszkańca Dąbrowicy w gminie Ulanów. Mężczyznę leżącego na schodach przed domem zauważył sąsiad. Policjanci wyjaśniają, czy do zgonu mężczyzny mogło dojść w wyniku wychłodzenia organizmu.

Odblaski po zmroku mogą uratować życie

Czwartek, 08-01-2015
Nisko
Już od 31 sierpnia br. każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, ma obowiązek używania elementów odblaskowych.
Policjanci z Niska zatrzymali 19-letnią kobietę oraz 25-letniego mężczyznę podejrzanych o kradzież alkoholu ze sklepu Biedronka na terenie Niska. Przyłapani przez pracownika sklepu na gorącym uczynku kradzieży stosowali wobec niego przemoc. Kobieta i mężczyzna trafili do policyjnego aresztu. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. 19-latka usłyszała także inne zarzuty.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Mykola Sadlivskyy, 42-letniego obywatela Ukrainy. Mykola Sadlivskyy poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy  w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Luty
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie