Twoja komenda

Wydarzenia

Areszt dla sprawcy napadu na barmankę

Czwartek, 27-11-2014
Nisko
Wczoraj orzeczony został areszt dla 30-latka, który napadł na pracownicę baru w Nisku. Dzisiaj sąd podejmie decyzję, o tym czy jego 21-letnia wspólniczka najbliższe 3 miesiące również spędzi w areszcie.
Niżańscy policjanci ustalili trzy osoby związane z rozbojem na pracownicy baru w centrum Niska. Kobieta została obezwładniona gazem paraliżującym i paralizatorem. W związku z podejrzeniem udziału w napadzie policjanci zatrzymali kobietę i dwóch mężczyzn.
Policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich 86-letnia mieszkanka Racławic padła ofiarą oszustki działającej metodą "na wnuczka". Kobieta na prośbę rzekomej córki przekazała obcej kobiecie 8 tys. złotych.
Policjanci prowadzący czynności w sprawie kradzieży i włamań na terenie powiatu niżańskiego i leżajskiego, udowodnili 15-latkowi kolejne przestępstwo. Nieletni odpowie również za udzielanie narkotyku koleżance. Dziewczyna po jego zażyciu trafiła do szpitala.

Zderzenie trzech pojazdów w Zarzeczu

Środa, 19-11-2014
Nisko
Wczoraj policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Zarzeczu. Kierowca renault wpadł w poślizg i uderzył w seata. Jedna osoba została ranna.
Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.

Pijany kierowca spowodował kolizję

Poniedziałek, 17-11-2014
Nisko
Policjanci wyjaśniają okoliczności wydarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Harasiukach. Pojazd zjechał na pobocze i przewrócił się na bok. Będący na miejscu zdarzenia nietrzeźwy mężczyzna został przewieziony do szpitala.
Policjanci z Komisariatu Policji w Rudniku nad Sanem zatrzymali sprawcę włamania do domu jednorodzinnego. Mężczyzna okradł 74-letnią kobietę, a potem przyszedł i chciał jeszcze pożyczyć od niej pieniądze. Oboje są spokrewnieni.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj przed godz. 23 na drodze krajowej nr 19 w Zdziarach w powiecie niżańskim. W czołowym zderzeniu citroena i seata zginęło dwóch 19-latków.
Policjanci przebywający poza służbą zatrzymali dwóch młodych mężczyzn posiadających narkotyki. Mężczyźni zostali przyłapani na paleniu marihuany w samochodzie.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Wojciecha Szmagarę, 36-letniego mieszkańca Piastowa w gminie Lubaczów. Wojciech Szmagara poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Listopad
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie