Twoja komenda

Wydarzenia

Wczoraj po południu i dzisiaj rano policjanci pracowali na miejscu dwóch wypadków drogowych w miejscowości Gózd i Nisko. W zdarzeniach ucierpieli rowerzystka i kierujący cysterną z winem oraz jego pasażerka.
Komenda Powiatowa Policji w Nisku zakończyła powiatowy etap konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczne Wakacje 2015”. Laureaci będą walczyć o nagrody w etapie wojewódzkim konkursu.
Dzięki anonimowemu zgłoszeniu i szybkiej reakcji policjantów, 42-letni mężczyzna nie zamarzł w sobotnią noc. Nietrzeźwy człowiek nie był w stanie sam wrócić do domu. Silnie wychłodzony trafił do szpitala.
Policjanci zatrzymali kierowcę, który w stanie nietrzeźwości kierował pożyczonym pojazdem. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania oraz wymaganych dokumentów. W trakcie kontroli drogowej znieważył policjantów.
Po 50 minutach od zgłoszenia niżańscy funkcjonariusze znaleźli zaginionego 72-letniego grzybiarza, który wyszedł rano do lasu. Gdy mężczyzna, mimo upływu wielu godzin, nie wrócił, zaniepokojona żona zgłosiła jego zaginięcie.
Wczoraj w miejscowości Zdziary gmina Jarocin, kierujący ciągnikiem rolniczym z bronami zarysował pojazd stojący na poboczu. Kierowca był pijany.
Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Niska podejrzanych o wybicie szyby w autobusie wiozącym pasażerów. Obaj mężczyźni byli pijani.

15-latek za kierownicą opla

Poniedziałek, 05-10-2015
Nisko
W sobotę w Jarocinie funkcjonariusze z niżańskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla vectry. Okazało się, że ma 15 lat. Obok niego, na miejscu pasażera, siedział jego pełnoletni kolega, który użyczył mu pojazd. 18-latek został ukarany mandatem, a sprawa 15-letniego kierowcy trafi do sądu rodzinnego.
Niżańscy policjanci zebrali dowody przeciwko sprawcom, którzy skradli ze sklepu alkohol, wynosząc go pod ubraniem. Przestępstwo zarejestrowały kamery monitoringu. Za tę kradzież odpowiedzą mężczyźni zatrzymani przed kilkoma dniami na próbie włamania do sklepu.

Zatrzymani podczas próby włamania

Wtorek, 29-09-2015
Nisko
Dzisiaj w nocy funkcjonariusze niżańskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku dwóch zamaskowanych mężczyzn. Próbowali włamać się do sklepu w centrum Niska. Sprawcy nie zdołali uciec, jeszcze dziś usłyszą zarzuty.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Patrylaka, 39-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
13
Październik
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie