Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich 86-letnia mieszkanka Racławic padła ofiarą oszustki działającej metodą "na wnuczka". Kobieta na prośbę rzekomej córki przekazała obcej kobiecie 8 tys. złotych.
Policjanci prowadzący czynności w sprawie kradzieży i włamań na terenie powiatu niżańskiego i leżajskiego, udowodnili 15-latkowi kolejne przestępstwo. Nieletni odpowie również za udzielanie narkotyku koleżance. Dziewczyna po jego zażyciu trafiła do szpitala.

Zderzenie trzech pojazdów w Zarzeczu

Środa, 19-11-2014
Nisko
Wczoraj policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Zarzeczu. Kierowca renault wpadł w poślizg i uderzył w seata. Jedna osoba została ranna.
Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.

Pijany kierowca spowodował kolizję

Poniedziałek, 17-11-2014
Nisko
Policjanci wyjaśniają okoliczności wydarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Harasiukach. Pojazd zjechał na pobocze i przewrócił się na bok. Będący na miejscu zdarzenia nietrzeźwy mężczyzna został przewieziony do szpitala.
Policjanci z Komisariatu Policji w Rudniku nad Sanem zatrzymali sprawcę włamania do domu jednorodzinnego. Mężczyzna okradł 74-letnią kobietę, a potem przyszedł i chciał jeszcze pożyczyć od niej pieniądze. Oboje są spokrewnieni.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj przed godz. 23 na drodze krajowej nr 19 w Zdziarach w powiecie niżańskim. W czołowym zderzeniu citroena i seata zginęło dwóch 19-latków.
Policjanci przebywający poza służbą zatrzymali dwóch młodych mężczyzn posiadających narkotyki. Mężczyźni zostali przyłapani na paleniu marihuany w samochodzie.
Wczoraj sąd zastosował areszt wobec 51-latka podejrzanego o kradzież i zniszczenie 5 miedzianych tablic, przedstawiających drogę krzyżową. Cenne rękodzieło sprzedał za 162 złote na złomie.
Ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca fiata seicento zatrzymany wczoraj po godz. 15 w Rudniku Nad Sanem. Pijany spowodował kolizję drogową i próbował uciec z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez będący w pobliżu patrol ruchu drogowego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Pawła Woszczaka, 39-letniego mieszkańca Lubaczowa. Paweł Woszczak poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
21
Listopad
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie