Twoja komenda

Wydarzenia

Płacił za alkohol skradzioną kartą

Czwartek, 25-08-2016
Nisko
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który na stacji paliw w miejscowości Katy ukradł kartę płatniczą. Karta została użyta kilkakrotnie do zakupu alkoholu. Następnego dnia po zgłoszeniu kradzieży, funkcjonariusze ustalili złodzieja i zabezpieczyli kartę.

Pieszy potrącony w Hucisku

Wtorek, 23-08-2016
Nisko
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w Hucisku, w którym został poszkodowany pieszy. Mężczyzna z obrażeniami brzucha został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Sandomierzu.

Wypadek w Nowosielcu

Poniedziałek, 22-08-2016
Nisko
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Poszkodowany 18-latek został przewieziony do szpitala.

Policjanci interweniowali na weselu

Poniedziałek, 22-08-2016
Nisko
W sobotę policjanci zatrzymali mężczyznę, który wszczął awanturę na odbywającym się weselu. Nietrzeźwy próbował wsiąść za kierownicę. Mężczyzna został przewieziony do wytrzeźwienia.

Policjanci na Dożynkach Powiatowych

Poniedziałek, 22-08-2016
Nisko
Wczoraj niżańscy policjanci uczestniczyli w Dożynkach Powiatowych w Ulanowie. Przy stoisku policyjnym funkcjonariusze prowadzili konkursy dla dzieci. Mali uczestnicy odpowiadając na pytania związane z bezpieczeństwem, otrzymywali atrakcyjne nagrody.
W sobotę wieczorem policjanci zatrzymali do wytrzeźwienia mężczyznę, który groził ojcu kijem bejsbolowym. W trakcie interwencji odrzucił niebezpieczne narzędzie dopiero, kiedy policjant wyciągnął broń. Sprawca został zatrzymany do wytrzeźwienia i przesłuchania.

Groził znajomemu bronią

Wtorek, 16-08-2016
Nisko
W sobotę policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z groźbami karalnymi z użyciem broni. Jeden ze sprawców przystawiał broń do kolan i głowy poszkodowanego. Powodem napaści na mieszkańca Wólki Tanewskiej był niespłacony dług.

Kierowcy na podwójnym gazie

Czwartek, 11-08-2016
Nisko
Wczoraj policjanci zatrzymali dwóch kierowców pod wpływem alkoholu. Motorowerzysta miał ponad 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze udaremnili pijanym kierowcą dalszą jazdę.
Policjanci udowodnili 26-letniemu mieszkańcowi Stalowej Woli pięć kradzieży. Mężczyzna okradał starsze osoby podając się za policjanta, urzędnika, czy hydraulika. W trakcie jednej z kradzieży pomylił się i zamiast oddać kobiecie jej dowód, na stole w jej domu zostawił swój.

Kierowca volkswagena uderzył w drzewo

Poniedziałek, 08-08-2016
Nisko
Niżańscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w Rudniku nad Sanem. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Poszkodowany został przewieziony do szpitala.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionego Janusza Myśliwca, 51-letniego mieszkańca Przedmieścia Czudeckiego. Janusz Myśliwiec 16 sierpnia br. przebywał na terenie Niemiec w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują 59-letniego Juliana Oleniacza, ostatnio zamieszkałego w Łukawcu. Julian Oleniacz poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Sierpień
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie