Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek z udziałem trzech pojazdów

Poniedziałek, 03-08-2015
Nisko
Dzisiaj tuż przed godz. 6 policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego. W zderzeniu trzech pojazdów ucierpiały dwie osoby. Przez 2 godziny droga krajowa nr 77 na trasie Nisko-Rudnik nad Sanem była całkowicie zablokowana.

Akcja „Trzeźwy poranek”

Poniedziałek, 03-08-2015
Nisko
Dzisiaj na terenie powiatu niżańskiego, policjanci prowadzili działania "Trzeźwy poranek". Efektem działań było skontrolowanie stanu trzeźwości 268 kierujących. Jeden z nich kierował samochodem ciężarowym pod wpływem alkoholu.

Wypadek w centrum Niska

Poniedziałek, 03-08-2015
Nisko
W piątek w centrum Niska doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala przewiezione zostały dwie osoby. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
Funkcjonariusze ustalili mężczyznę, który w lipcu trzykrotnie włamał się do baru w centrum Niska. Do wnętrza wchodził przez wąskie okienko nad ladą podawczą. Sprawca przyznał się do winy i poddał karze.

Rusza kampania "Dopalacze kradną życie"

Czwartek, 30-07-2015
Nisko
Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy?

Czwartek, 16-07-2015
Nisko
W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!
Dzisiaj o godz. 10 w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. W obecności zaproszonych gości funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nisku otrzymali nominacje na wyższe stopnie policyjne.

Dopalacze zabijają

Poniedziałek, 13-07-2015
Nisko
W ostatnich dniach na terenie Poznania i Katowic odnotowano kilkadziesiąt przypadków hospitalizacji osób, których stan wskazywał na zażycie tzw. dopalaczy. Jak się okazuje, w innych miastach na terenie Polski również do szpitali trafiały osoby najprawdopodobniej po zażyciu nieznanych, groźnych dla życia substancji. Policjanci ostrzegają: producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

Internetowa usługa "Bezpieczny Autobus"

Czwartek, 09-07-2015
Nisko
Policjanci podczas kontroli technicznych autobusów będą promować witrynę www.bezpiecznyautobus.gov.pl oraz zachęcać pasażerów do korzystania z usługi. Tam gdzie kontrola przebiegnie pozytywnie, funkcjonariusze będą oznaczali autobus naklejkami "Bezpieczny Autobus", które zostały przekazane do policji przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.
Wielkoformatowe murale promujące trzeźwość za kierownicą i przypominające o odpowiedzialności jaka spoczywa na osobach kierujących pojazdami, pojawiły się w Warszawie, Poznaniu, Gdyni oraz Lublinie w ramach drugiej edycji kampanii „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”. Akcji, prowadzonej przez Komendę Główną Policji we współpracy ze Związkiem Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego - Browary Polskie patronuje Ministerstwo Gospodarki.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
5
Sierpień
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie