Twoja komenda

Wydarzenia

Pożar domu w Nisku

Czwartek, 28-07-2016
Nisko
Niżańscy policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru budynku mieszkalnego, do którego doszlo dzisiejszej nocy w Nisku. Łunę pożaru zauważył sąsiad, który zaalarmował domowników. W pożarze nie ucierpiała żadna osoba.
W niedzielę policjanci ruchu drogowego zatrzymali nietrzeźwą parę, która na spółkę kierowała pojazdem. W trakcie kontroli drogowej mężczyzna pozostawił pojazd i uciekł. Po chwili jego partnerka będąca pod wypływem alkoholu wsiadała za kierownicę i wjechała na pobliską posesję.
Policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców Tarnobrzega na kradzieży w jednym z marketów w Nisku. Kobieta i mężczyzna ukradli klucze samochodowe.

Wypadek z udziałem rowerzysty

Poniedziałek, 25-07-2016
Nisko
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem rowerzysty i pojazdu osobowego. Poszkodowany 17-letni rowerzysta z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

Czołowe zderzenie w Rudniku nad Sanem

Niedziela, 17-07-2016
Nisko
Policjanci z Niska pracowali wczoraj późnym popołudniem na miejscu wypadku drogowego, w którym ucierpiały trzy osoby. Na łuku drogi zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierujący samochodami byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku.
Policjanci wyjaśniają okoliczności trzech wypadków drogowych w wyniku, których 3 osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

Święto Policji w niżańskiej komendzie

Piątek, 15-07-2016
Nisko
Wczoraj o godz. 12 w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. W obecności zaproszonych gości funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nisku otrzymali nominacje na wyższe stopnie policyjne.

Pijany kierowca wjechał w ogrodzenie

Środa, 13-07-2016
Nisko
Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę dostawczego volkswagena, który stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie. Mężczyzna miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. Pojazd został odholowany na parking policyjny.

Narkotyki ujawnione podczas kontroli drogowej

Poniedziałek, 11-07-2016
Nisko
Niżańscy policjanci w miejscowości Zdziary zatrzymali do kontroli kierowcę skody. Okazało się, że 24-letni pasażer samochodu miał ukryte przy sobie narkotyki.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 32-letniego Pawła Dąbrowskiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Paweł Dąbrowski poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Lipiec
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie