Twoja komenda

Wydarzenia

Kierowca daewoo zmarł w szpitalu

Piątek, 08-08-2014
Nisko
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Jeżowem. W zderzeniu volkswagena z daewoo, ciężko ranny został kierowca daewoo. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Okradł matkę i dziadków

Wtorek, 05-08-2014
Nisko
Do sądu w Nisku został skierowany akt oskarżenia przeciwko 17-latkowi, który okradł swoją rodzinę. Młody sprawca był na przepustce z ośrodka wychowawczego. Z domu rodzinnego ukradł 3 telefony i pieniądze. Tego samego dnia pojechał do dziadka i ukradł mu telewizor.

Wypadek z udziałem nietrzeźwego pieszego

Poniedziałek, 04-08-2014
Nisko
Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło wczoraj późnym wieczorem w miejscowości Zarzecze koło Niska. Kierująca samochodem osobowym marki Opel Corsa potrąciła pieszego. Poszkodowany mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Stop agresji drogowej

Wtorek, 29-07-2014
Nisko
W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie uruchomiona została specjalna skrzynka kontaktowa poczty elektronicznej, na którą można przesyłać materiały świadczące o agresywnym zachowaniu kierowców poruszających się po drogach Podkarpacia.
Wczoraj niżańscy policjanci zostali skierowani na miejsce wypadku drogowego z udziałem rowerzysty. Poszkodowany trafił do szpitala.
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało wczoraj wyłowiono z zalewu na Podwolinie. O tragicznym zdarzeniu poinformowali plażowicze. Funkcjonariusze ustalili tożsamość mężczyzny.
W miniony weekend policjanci zatrzymali trzech kierowców pojazdów osobowych, u których badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Dwóch z nim zatrzymano w gminie Harasiuki.
W niedzielę wieczorem w Derylakach policjanci z Posterunku Policji w Harasiukach zatrzymali nietrzeźwego kierowcę motoroweru Piaggio. Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Wiózł pasażera.
W sobotę niżańscy policjanci zostali wezwani do miejscowości Kamionka Dolna w związku ze znalezieniem rannego bociana. Ptak miał uszkodzone skrzydło. Policjanci wezwali na miejsce lekarza weterynarii, który zaopiekował się ptakiem.

Święto Policji w niżańskiej komendzie

Czwartek, 24-07-2014
Nisko
Dzisiaj o godz. 10 w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. W obecności zaproszonych gości funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nisku otrzymali nominacje na wyższe stopnie policyjne.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
20
Sierpień
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie