Twoja komenda

Wydarzenia

Zaginiona Anna Klich z Jeżowego

Czwartek, 30-06-2016
Nisko
Policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej Anny Klich, 33 letniej mieszkanki Jeżowego. Zaginiona 28 czerwca br. około godz. 19 wykonała ostatnie połączenie telefoniczne z rodziną.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło we wtorej na ul. Sandomierskiej w Nisku. Wstepnie ustalono, że kierowca volkswagena podczas wykonywania manewru cofania przycisnął do budki z zapiekankami 14-latka. Chłopiec został przewieziony do szpitala.

Policjanci zatrzymali sprawców pobicia

Czwartek, 30-06-2016
Nisko
Zarzuty pobicia usłyszało trzech młodych mężczyzn, którzy w niedzielę wieczorem pobili mieszkańca Niska. Sprawcy skopali poszkodowanego, po tym jak, poprosił ich o papierosa.

Motocyklista poszkodowany w wypadku

Czwartek, 30-06-2016
Nisko
We wtorek w miejscowości Zarzecze policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego z udziałem motocykla i pojazdu osobowego. Poszkodowany motocyklista helikopterem został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie, kierowca fiata został przewieziony do szpitala w Nisku.

Niewybuch znaleziony w rudnickim lesie

Poniedziałek, 27-06-2016
Nisko
Dzisiaj rano policjanci zabezpieczyli miejsce znalezienia niewybuchu w lesie na terenie Rudnika nad Sanem. Niewybuch zostanie zneutralizowany przez saperów z jednostki rozminowania.

Policjanci zatrzymali pijanych kierowców

Poniedziałek, 27-06-2016
Nisko
W nocy z soboty na niedzielę niżańscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców, którzy mieli po ponad 2 promile alkoholu w organizmach. Jeden z nich przewoził na motorowerze pasażera.

Pijana 19-latka wjechała do rowu

Poniedziałek, 27-06-2016
Nisko
Dzisiaj przed północą nietrzeźwa kobieta kierująca volkswagenem, spowodowała wypadek drogowy pomiędzy miejscowościami Zdziary a Zarzeczem. 19-latka miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Z obrażeniami została przewieziona do szpitala.
Wczoraj niżańscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Krzeszowie. Kierowca volkswagena uderzył w ogrodzenie posesji. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.
W trakcie interwencji dotyczącej zakłócania porządku publicznego policjanci rozpoznali sprawcę, który w nocy ukradł dwa czteropaki piwa ze stacji benzynowej w Nisku. Chwilę przed zatrzymaniem 19-latek zdążył jeszcze ukraść artykuły spożywcze ze sklepu w Nisku.

Policjanci z Niska patrolową parą roku

Czwartek, 23-06-2016
Nisko
Policjanci z Niska zwyciężyli w podkarpackim finale ogólnopolskiego konkursu par patrolowych "Patrol Roku 2016". W ogólnopolskim finale Podkarpacie reprezentować będą jednak zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca - policjanci z komend miejskich w Krośnie i Rzeszowie. Zgodnie z regulaminem konkursu, zwycięzcy ubiegłorocznego finału wojewódzkiego (para z Komendy Powiatowej Policji w Nisku) nie mogą powtórnie uczestniczyć w finale krajowym.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej Anny Klich, 33-letniej mieszkanki Jeżowego. Zaginiona 28 czerwca br. około godz. 19 wykonała ostatnie połączenie telefoniczne z rodziną.   Rysopis:...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Lipiec
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie