Twoja komenda

Wydarzenia

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Nisku odbyła się uroczystość wprowadzenia na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji. Podinspektor Janusz Śnios będzie pełnił nowe obowiązki od 1 maja br.
Wczoraj po południu policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę mercedesa. Mężczyzna miał ponad 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Wczoraj niżańscy policjanci przeprowadzili gminne eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W zmaganiach brali udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Nisko.

Zadbajmy o altany i ogródki działkowe

Wtorek, 26-04-2016
Nisko
Policja apeluje do właścicieli ogródków działkowych o ich prawidłowe zabezpieczenie. Dokładne pozamykanie obiektów oraz zabezpieczenie cennych rzeczy może ochronić nas przed włamaniem.

Akcja "Trzeźwy poranek"

Poniedziałek, 25-04-2016
Nisko
Dzisiaj na terenie powiatu niżańskiego policjanci prowadzili działania "Trzeźwy poranek". Efektem działań było skontrolowanie stanu trzeźwości 657 kierujących. Dwaj z nich kierowali pojazdami, będąc pod wpływem alkoholu.

Rura przygniotła stopę pracownika

Piątek, 22-04-2016
Nisko
Niżańscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w pracy, do którego doszło wczoraj w Rudniku nad Sanem. Na terenie jednego z zakładów rura przygniotła stopę pracownika. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Przekroczył prędkość o ponad 50 km/h

Środa, 20-04-2016
Nisko
Dzisiaj w Nisku funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującemu pojazdem peugeotem. W terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 66 km/h.

Śmiertelny wypadek w Hucie Nowej

Poniedziałek, 18-04-2016
Nisko
Niżańscy policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku w miejscowości Huta Nowa w gminie Harasiuki. Honda civic czołowo zderzyła się z samochodem ciężarowym. Kierowca hondy zginął na miejscu.
Niżańscy policjanci odzyskali rower skradziony na terenie Stalowej Woli. Jechał na nim sprawca kradzieży, który miał trzy czynne zakazy prowadzenia rowerów. Rower wrócił do właściciela.
W Jeżowem, 77-letni mężczyzna, w trakcie szamotaniny, zranił nożem sąsiada. W miejscowości Krzeszów Górny, kobieta podczas kłótni, ugodziła nożem swojego partnera. Oboje zatrzymani byli nietrzeźwi.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionej Dominiki Góry, 17-letniej mieszkanki Grodziska. Zaginiona 29 marca br. wieczorem wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
3
Maj
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie