Twoja komenda

Wydarzenia

Niżańska policja poszukuje świadków śmiertelnego potrącenia 53-letniego mieszkańca Łazorów. Sprawca zbiegł z miejsca nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Na miejscu pozostały elementy pojazdu. Prawdopodobnie był to opel insignia koloru granatowego bądź ciemnego.

Zgłoś handel ludźmi!

Wtorek, 21-10-2014
Nisko
Komenda Główna Policji utworzyła skrzynkę e-mailową i infolinię, dzięki którym każdy, kto ma informacje o przypadkach handlu ludźmi, będzie mógł się skontaktować z policjantami. Pisząc na adres handelludzmibsk@policja.gov.pl. lub dzwoniąc pod numer 664 974 934, można zapobiec ludzkim tragediom. Nie bądźmy obojętni!

Policjanci zabezpieczyli narkotyki

Poniedziałek, 20-10-2014
Nisko
Policjanci w trakcie przeszukania domów dwóch młodych mieszkańców Rudnika nad Sanem zabezpieczyli dwa krzaki konopi indyjskich, woreczki z suszem i kryształkami. 18-latek przyznał się do uprawy sadzonek. Zabezpieczona w woreczkach substancja została przesłana do szczegółowej analizy.

Przedszkolaki z wizytą u policjantów

Poniedziałek, 20-10-2014
Nisko
W piątek dzieci z przedszkola nr 15 w Stalowej Woli odwiedziły naszą Komendę. Maluchy mogły z bliska zobaczyć pracę policjantów, czy usiąść za kierownicą policyjnego radiowozu. Na koniec wycieczki wszystkie dzieci otrzymały odblaskowe opaski.
Do policyjnego aresztu trafił 55-letni mieszkaniec Jarocina, który chcąc uniknąć kary za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, wręczył funkcjonariuszom łapówkę. W trakcie kontroli miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Dzień wcześniej został zatrzymany za jazdę w stanie nietrzeźwości, wtedy też badanie wskazało ponad 3 promile.
Niżańscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży puszki z pieniędzmi, przeznaczonymi na leczenie chorego dziecka. W trakcie przeszukania, znaleźli przy mężczyźnie 6 woreczków foliowych z białym proszkiem. Funkcjonariusze zatrzymali także kolegę i młodszego brata mężczyzny.

17-latek przyznał się do kradzież motoroweru

Poniedziałek, 13-10-2014
Nisko
Niżańscy policjanci zatrzymali 17-latka, który w lipcu ukradł motorower. Młody sprawca był na przepustce z ośrodka wychowawczego. Z domu rodzinnego ukradł 3 telefony i pieniądze, potem pojechał okraść dziadków. Policjanci udowodnili mu również kradzież motoroweru.

Wypadek w Koziarni

Środa, 08-10-2014
Nisko
Wczoraj policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Koziarni. Kierujący volkswagenem wymusił pierwszeństwo i wjechał w ogrodzenie. Jedna osoba został przewieziona do szpitala.

Samochód dostawczy uderzył w busa

Poniedziałek, 06-10-2014
Nisko
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie między Nowosielcem a Niskiem. Kierowca samochodu dostawczego uderzył w tył busa przewożącego pasażerów. Przez 4 godziny ruch na tym odcinku drogi odbywał się wahadłowo.
W piątek rano policjanci zatrzymali mieszkańca Golc, który dwa dni wcześniej okradł sąsiada. Funkcjonariusze zwrócili właścicielowi skradzioną piłę.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy prowadzą poszukiwania zaginionej Zofii Jasik, 62-letniej mieszkanki Gorzejowej. Policjanci ustalili, że 20 października zaginiona pojechała rowerem...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
22
Październik
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie