Twoja komenda

Wydarzenia

Wczoraj w Wólce w gminie Harasiuki policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy dwojgu młodych kierowców. Mężczyzna jadący mercedesem miał na liczniku 136 km/h, a kierująca volkswagenem jechała z prędkością 109 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Oboje stracili prawo jazdy na 3 miesiące.
Policjanci ruchu drogowego, za jazdę stwarzającą zagrożenie dla innych uczestników ruchu, zatrzymali prawo jazdy kierowcy samochodu ciężarowego. Wyprzedzając samochody na skrzyżowaniu, zmusił kierowcę samochodu osobowego, jadącego z naprzeciwka, do ucieczki na pobocze.
W sobotę wieczorem, podczas kontroli drogowej, policjanci ujawnili 5 woreczków z białą substancją. Narkotester potwierdził, że są to narkotyki. Kierowca i pasażer opla zostali zatrzymani.

Wiozła swoje dziecko mając blisko 3 promile

Poniedziałek, 01-02-2016
Nisko
W Wólce Tanewskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą renault laguną. Badanie alkomatem wykazało blisko 3 promile alkoholu w jej organizmie. Kobieta przewoziła samochodem swoje 2-letnie dziecko.
Policjanci ustalili mężczyznę, który najpierw próbował ukraść drewno. Sprawca został spłoszony przez właściciela posesji. Uciekając, porzucił rower. Na drugi dzień wrócił po swoją zgubę, jednak gdy jej nie znalazł, ukradł rower właściciela posesji.
Wczoraj przed północą policjanci zabezpieczyli na parkingu strzeżonym volkswagena passata. Poruszający się nim kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania, a pojazd nie był dopuszczony do ruchu.

Potrącony rowerzysta zmarł w szpitalu

Czwartek, 28-01-2016
Nisko
Dzisiaj rano policjanci pracowali na miejscu wypadku z udziałem rowerzysty, do którego doszło w Jeżowem. Mężczyzna został potrącony przez wyprzedzający go samochód ciężarowy. Poszkodowany zmarł po przetransportowaniu śmigłowcem do szpitala.
Rozpoczynają się ferie zimowe w kolejnych regionach. Dla podkarpackich uczniów ferie będą trwały od 15 do 26 lutego, ale już teraz przyjeżdżają do nas wypoczywać dzieci z innych województw. Policjanci nie tylko zadbają o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w miejscach ich zabaw, ale odwiedzą też zimowiska i podkarpackie szkoły, gdzie będą informować, jak uniknąć zagrożeń, oraz jak ich samemu nie powodować.
Wczoraj policjanci ruchu drogowego po pościgu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli i podjął próbę ucieczki, najpierw pojazdem, potem pieszo. Alkomat wskazał, że miał blisko promil alkoholu w organizmie.
W Rudniku nad Sanem na drodze krajowej nr 77 kierujący nissanem zderzył się z kierującym ciężarowym renaultem. 60-letni kierowca nissana został przewieziony do szpitala, jednak jego życia nie udało się uratować. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Katarzyny Kuczek, 37-letniej mieszkanki Brzózy Królewskiej. Zaginiona 14 stycznia 2016 r. rano wyszła z domu udając się do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
7
Luty
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie