Twoja komenda

Wydarzenia

Sezon motocyklowy już rozpoczęty

Czwartek, 30-04-2015
Nisko
Rozpoczął się sezon motocyklowy, więc gdy pogoda sprzyja, na drogach pojawia się więcej jednośladów. Nie wszyscy jednak przestrzegają przepisów i kierują się rozwagą, stąd więcej wypadków z udziałem motocyklistów. Policjanci częściej będą kontrolować stan techniczny motocykli, nie będzie pobłażliwości dla jeżdżących niebezpiecznie.

Policyjne działania "Majowy weekend 2015"

Czwartek, 30-04-2015
Nisko
Jutro rozpocznie się długi majowy weekend, czas wypoczynku i jednocześnie wzmożonego ruchu na drogach. Policjanci dołożą wszelkich starań, by majówka była bezpieczna. W tym roku policyjne działania "Majowy Weekend 2015" rozpoczną się już w czwartek, a zakończą w niedzielę.
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w centrum Niska skradł dwa rowery. 47-latek za kradzież został ukarany mandatem, ale chwilę potem ukradł następny. Tłumaczył, że potrzebował roweru, bo nie miał czym wrócić do domu.
Wczoraj po południu, niżańscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Kontrole drogowe były przeprowadzone w miejscowościach Zalesie i Jarocin.
Niżańscy policjanci przeprowadzili gminne eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W zmaganiach brali udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Nisko.
Dzisiaj w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarneckiego w Nisku policja po raz kolejny uczestniczyła w „Targach edukacyjnych” szkół ponadgimnazjalnych powiatu niżańskiego.

Akcja „Trzeźwy poranek”

Poniedziałek, 27-04-2015
Nisko
Dzisiaj na terenie powiatu niżańskiego, policjanci prowadzili działania "Trzeźwy poranek". Efektem działań było skontrolowanie stanu trzeźwości 287 kierujących. Czterech z nich kierowało pod wpływem alkoholu.

Policjanci apelują - nie wypalajmy traw!

Poniedziałek, 27-04-2015
Nisko
Wystarczyło kilka cieplejszych dni, by wiele osób zabrało się za wiosenne porządki przy domu i na polach. Niektórym wydaje się, że dobrym sposobem na to jest wypalanie traw. Ponieważ od kilku dni do Policji docierają sygnały o wypalaniu roślinności, przypominamy, że takie działanie jest surowo zabronione!

Nietrzeźwy sprawca kolizji zatrzymany

Poniedziałek, 27-04-2015
Nisko
W niedzielę w nocy w Jarocinie policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę renaulta, który po spowodowaniu kolizji drogowej nie zatrzymał się i próbował uciec. W ujęciu mężczyzny pomógł pokrzywdzony, który jechał za nim. Sprawca miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci

Piątek, 24-04-2015
Nisko
Wczoraj w Publicznej Szkole Podstawowej w Jarocinie funkcjonariusz zajmujący się profilaktyką spotkał się z uczniami klas I-III. Tematem pogadanki było bezpieczeństwo. Wszystkie dzieci uczestniczące w spotkaniu dostały elementy odblaskowe.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Wierzbickiego. 65-letni mieszkaniec Rzeszowa wyszedł z domu 20 kwietnia około godziny 6:30  i do tej...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
3
Maj
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie