Twoja komenda

Wydarzenia

27 września Komenda Powiatowa Policji w Nisku zorganizowała III Turniej Piłkarski o Puchar Niepodległości. W zmaganiach piłkarskich uczestniczyło 16 drużyn. Pierwsze miejsce zajęli policjanci z Jasła.
Wczoraj od 6 rano na drogach województwa trwała policyjna akcja pod kryptonimem "Alkohol i narkotyki". Celem działań policjantów było wyeliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących.
Wczoraj policjanci z Posterunku Policji w Jeżowem zatrzymali 15-latka podejrzanego o dokonanie, co najmniej 7 kradzieży i włamań na trenie gminy Jeżowe. Nastolatek kradł najczęściej piły spalinowe z garaży i innych pomieszczeń gospodarczych. W ręce wpadło mu również radio samochodowe. Kiedy nie mógł go sprzedać zwrócił je właścicielowi, który mu jeszcze za to podziękował.

Okradał domy gości weselnych

Poniedziałek, 22-09-2014
Nisko
Policjanci z Posterunku Policji w Jeżowem zatrzymali mężczyznę, który w pojeździe miał fanty z włamania do domu jednorodzinnego. Mężczyzna został zatrzymany w Jeżowem pod domem, który okradł. Wcześniej, tego samego wieczoru okradł dom w Nisku. W obydwóch przypadkach domownicy, w chwili włamania bawili się na weselu.

Z wizytą u przedszkolaków

Poniedziałek, 15-09-2014
Nisko
Dzisiaj dzieci z przedszkola w Ulanowie gościły funkcjonariuszy z niżańskiej komendy. Przedszkolaki poznały zasady bezpiecznego zachowania na drodze, na podwórku i w domu.

"Trzeźwy Poranek" na niżańskich drogach

Poniedziałek, 15-09-2014
Nisko
Na głównych drogach powiatu niżańskiego funkcjonariusze sprawdzali dziś rano trzeźwość kierujących pojazdami. W sumie skontrolowanych zostało 190 kierowców. Siedmioro z nich straciło prawo jazdy, w tym dwie kobiety.
Dzisiaj o godzinie 10.15 rozpoczęła się debata społeczna, której tematem było szeroko rozumiane bezpieczeństwo osób starszych. Debata odbyła się w budynku Terenowego Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów przy ul. Wolności 11.
Mł. insp. Lucjan Maczkowski Komendant Powiatowy Policji w Nisku zaprasza mieszkańców powiatu na debatę społeczną, tematem której będzie bezpieczeństwo osób starszych. Debata odbędzie się 10 września br. o godz. 10.15 w budynku Terenowego Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów przy ul. Wolności 11.

Pijany "weselnik" potracił rowerzystę

Wtorek, 09-09-2014
Nisko
Wczoraj niżańscy policjanci przesłuchali kierowcę, który w niedzielę nad ranem uczestniczył w zdarzeniu drogowym. Pijany kierowca focusa wracał z wesela. Na skrzyżowaniu ulic Sandomierskiej i Głowackiego w Nisku potrącił rowerzystę.

Pijany 23-latek bez prawa jazdy wjechał w płot

Poniedziałek, 08-09-2014
Nisko
W sobotę po godz. 2 policjanci zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego do Rudnika nad Sanem. W oplu, który uderzył w ogrodzenie jednej z posesji, zastali śpiącą na tylnym siedzeniu pijaną, młoda kobietę.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Tadeusza Pająka, 66-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Tadeusz Pająk wyszedł z domu w środę 3...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Wrzesień
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie