Twoja komenda

Wydarzenia

"Bezpieczna droga do szkoły"

Poniedziałek, 31-08-2015
Nisko
Zbliża się początek nowego roku szkolnego. Żyjące jeszcze wakacyjnymi wspomnieniami dzieci pójdą za chwilę do szkoły. Policjanci w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, jak co roku rozpoczynają akcję "Bezpieczna droga do szkoły".
Policjanci z Niska przedstawili dwa zarzuty 86-letniej mieszkance Kraśnika zatrzymanej na próbie kradzieży. Kobieta została przyłapana przez właścicielkę w momencie, kiedy próbowała z jej torebki wyciągnąć portfel.
Dzisiaj w nocy policjanci z Niska zatrzymali nietrzeźwego kierowcę audi. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Podczas ucieczki doprowadził do kolizji z innym samochodem. 48-latek będzie odpowiadał za przestępstwo.

Policjanci na Dożynkach Powiatowych

Poniedziałek, 24-08-2015
Nisko
Wczoraj niżańscy policjanci uczestniczyli w Dożynkach Powiatowych w Jeżowem. Przy stoisku policyjnym funkcjonariusze prowadzili konkursy dla dzieci. Mali uczestnicy odpowiadając na pytania związane z bezpieczeństwem otrzymywali atrakcyjne nagrody.
Wczoraj w miejscowości Bieliny, policjanci ruchu drogowego zatrzymali pijanego kierowcę motoroweru. Mężczyzna miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie.
Wczoraj w południe rozpoczęła się debata społeczna, której tematem było bezpieczeństwo imprez sportowych. Debata odbyła się w budynku Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku.
Dzisiejszej nocy mieszkaniec Niska przyniósł do komendy zagubiony portfel z pieniędzmi i dokumentami.
Wczoraj niżańscy policjanci prowadzili działania pod kryptonimem „Trzeźwe popołudnie”. Funkcjonariusze skontrolowali ponad 350 pojazdów. Zatrzymali 9 pijanych kierowców.

Kontrole niestrzeżonych akwenów wodnych

Poniedziałek, 17-08-2015
Nisko
Funkcjonariusze Policji patrolują kąpieliska, także te niestrzeżone. Pomimo tego wciąż zdarzają się przypadki łamania przepisów. Niestety często nieodpowiedzialne zachowanie i brawura kończą się tragicznie.
W sobotę policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę bmw. Okazało się, że mężczyzna był pijany i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. W samochodzie wśród pasażerów były dwie nietrzeźwe 14-latki.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Wrzesień
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie