Twoja komenda

Wydarzenia

Konsultacje społeczne w Rudniku nad Sanem

Czwartek, 11-02-2016
Nisko
Wczoraj w Urzędzie Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem odbyły się kolejne konsultacje społeczne dotyczące tworzenia „Map zagrożeń bezpieczeństwa”. Funkcjonariusze rozmawiali z przedstawicielami społeczności lokalnej o tym, jakie zagrożenia występują w ich sąsiedztwie i jak im przeciwdziałać.
Niżańscy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca Niska, poszukiwanego europejskim nakazem aresztowania za przestępstwa popełnione na terenie Holandii. Mężczyzna wpadł w ręce policji pod jednym ze sklepów w Nisku.
W sobotę wieczorem w miejscowości Krzywdy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód dostawczy bez tablic rejestracyjnych. W jego wnętrzu znaleźli skłusowanego dzika. Policjanci zatrzymali kierowcę i trzech pasażerów. Dwóch z nich w domu przechowywało nielegalnie przerobioną broń oraz amunicję.
Niżańscy policjanci przeprowadzili dzisiaj pierwsze konsultacje społeczne, poświęcone konstrukcji "Mapy zagrożeń bezpieczeństwa" dla powiatu niżańskiego. Na spotkanie zostali zaproszeni włodarze gminy Krzeszów oraz sołtysi.
Niespełna cztery miesiące cieszył się uprawnieniami do kierowania pojazdami 18-latek z gminy Kamień. Dzisiaj został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego w Nowosielcu w chwili, kiedy na liczniku miał 105 km/h.

Wypadek z udziałem pieszego

Poniedziałek, 08-02-2016
Nisko
Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w piątek po południu w Racławicach. Na przejściu dla pieszych został potrącony mężczyzna. Pieszy był pijany.
Wczoraj w Wólce w gminie Harasiuki policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy dwojgu młodych kierowców. Mężczyzna jadący mercedesem miał na liczniku 136 km/h, a kierująca volkswagenem jechała z prędkością 109 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Oboje stracili prawo jazdy na 3 miesiące.
Policjanci ruchu drogowego, za jazdę stwarzającą zagrożenie dla innych uczestników ruchu, zatrzymali prawo jazdy kierowcy samochodu ciężarowego. Wyprzedzając samochody na skrzyżowaniu, zmusił kierowcę samochodu osobowego, jadącego z naprzeciwka, do ucieczki na pobocze.
W sobotę wieczorem, podczas kontroli drogowej, policjanci ujawnili 5 woreczków z białą substancją. Narkotester potwierdził, że są to narkotyki. Kierowca i pasażer opla zostali zatrzymani.

Wiozła swoje dziecko mając blisko 3 promile

Poniedziałek, 01-02-2016
Nisko
W Wólce Tanewskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą renault laguną. Badanie alkomatem wykazało blisko 3 promile alkoholu w jej organizmie. Kobieta przewoziła samochodem swoje 2-letnie dziecko.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie od sierpnia 2007 roku poszukują zaginionego Mariusza Jarosza. Mariusz Jarosz, 52-letni mieszkaniec Rzeszowa, ostatni raz...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
13
Luty
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie