Twoja komenda

Wydarzenia

Ukradł rower i rzucił nim w autobus

Poniedziałek, 23-02-2015
Nisko
W piątek późnym wieczorem policjanci interweniowali w nietypowej sprawie związanej z uszkodzeniem autobusu. Pijany 26-latek ukradł rower pod pizzerią. Zatrzymał jadący ulicą autobus i rzucił w niego rowerem. Po kilku minutach policjanci patrolujący teren Niska zatrzymali sprawcę.

Uciekając z miejsca kolizji wjechał do rowu

Poniedziałek, 23-02-2015
Nisko
Wczoraj po godz. 15 dyżurny komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o audi leżącym w rowie w Nowosielcu. Pojazd ten kilka minut wcześniej spowodował kolizję w Jeżowem. Kierowca uciekając z miejsca zdarzenia wpadł do rowu w sąsiedniej miejscowości.

Uciekał przed policjantami

Piątek, 20-02-2015
Nisko
W Harasiukach policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierowcy skody. Mężczyzna na widok patrolu zaczął cofać na moście. Wjechał na teren posesji i wbiegł do domu, zostawiając w pojeździe dwójkę dzieci.
Wczoraj w Wólce Bielińskiej w gminie Ulanów policjanci ruchu drogowego zatrzymali pijanego kierowcę opla. Obok siedział właściciel pojazdu też pijany. Pozwolił koledze prowadzić ponieważ był od niego bardziej trzeźwy.
W poniedziałek, 23 lutego br. rozpoczyna się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W ramach prowadzonej już po raz kolejny akcji, w komendach Policji, sądach i prokuraturach trwają dyżury. Tam, osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień.

Szukamy właściciela roweru

Środa, 18-02-2015
Nisko
Niżańscy policjanci szukają właściciela roweru znalezionego na terenie Niska.

Pożar w Łazorach

Środa, 18-02-2015
Nisko
Dzisiaj niżańscy policjanci pracują na miejscu pożar w Łazorach w gminie Harasiuki. Pierwsze informacje o zajętych ogniem budynkach dotarły do policji wczoraj po godz. 12. Spłonął dom drewniany, budynki gospodarcze, stodoły i obora.

Policjanci odnaleźli skradziony samochód

Poniedziałek, 16-02-2015
Nisko
Dzisiaj w nocy w kompleksie leśnym w okolicach Jeżowego policjanci odnaleźli skradziony samochód. W ustaleniu miejsca porzucenia pojazdu pomógł system GPS.

Policjanci zatrzymali pirata drogowego

Poniedziałek, 16-02-2015
Nisko
Policjanci zatrzymali prawo jady kierującemu, który próbował uniknąć kontroli drogowej w Jeżowem. Na widok policjantów kierowca zaczął uciekać, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu.
Właściciel sklepu wspólnie z członkami rodziny pomógł policjantom zatrzymać dwóch włamywaczy. Sprawcy weszli do środka przez wykutą w ścianie dziurę. Obaj zostali zatrzymani wewnątrz sklepu i przekazani Policji.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą poszukiwania za zaginionym Ryszardem Partyką, 51-letniego mieszkańca Woli Baranowskiej. Ryszard Partyka 20 stycznia 2015r. o godz. 8...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Luty
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie