Twoja komenda

Wydarzenia

Kolizja 5 pojazdów w Przędzelu

Czwartek, 29-09-2016
Nisko
Wczoraj w Przędzelu doszło do kolizji 5 pojazdów osobowych. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala, po konsultacji lekarskiej zostały zwolnione do domu.
Niżańscy policjanci potwierdzili zgłoszenie naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dotyczyło ono przekraczania dozwolonej prędkości w miejscowości Przędzel. Wczoraj rano, we wskazanym miejscu, policjanci zatrzymali do kontroli dwie kierujące, które za zbyt szybką jazdę straciły uprawnienia. Inni dwaj kierowcy zostali ukarani mandatami.

V Turniej Piłkarski Niepodległości w Nisku

Poniedziałek, 26-09-2016
Nisko
24 września Komenda Powiatowa Policji w Nisku zorganizowała V Turniej Piłkarski o Puchar Niepodległości. W zmaganiach piłkarskich uczestniczyło 16 drużyn. Pierwsze miejsce zajęli policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.
Sąd Rejonowy w Nisku zastosował areszt tymczasowy dla sprawcy poniedziałkowego wypadku w Jarocinie i podróżującego z nim pasażera. W wypadku zginęła 19-latka.
Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.
Policjanci zatrzymali dwóch 18-latków, którzy brali udział w wypadku w Jarocinie. Mężczyźni zostawili swoją koleżankę w rowie, a samochód podpalili by zatrzeć ślady i uciekli. Obaj byli pijani. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej 19-letnia dziewczyna zmarła.
Dziś, w obecności władz wojewódzkich i samorządowych, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie zainaugurował przedsięwzięcie pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa". Interaktywna mapa jest już dostępna na stronie internetowej podkarpackiej Policji. Każdy, może przekazać policjantom informacje o miejscach i zdarzeniach, które w jego odczuciu są niebezpieczne. Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone.

Akcja "Trzeźwy poranek"

Poniedziałek, 19-09-2016
Nisko
Dzisiaj na terenie powiatu niżańskiego policjanci prowadzili działania "Trzeźwy poranek". Ich efektem było skontrolowanie stanu trzeźwości 364 kierujących. Trzej z nich kierowali pojazdami, będąc pod wpływem alkoholu.

Okradli kierowcę tir

Piątek, 16-09-2016
Nisko
Niżańscy policjanci zakończyli sprawę kradzieży pieniędzy na szkodę kierowcy tira z Białorusi. Mężczyzna padł ofiarą dwojga mieszkańców Jeżowego. Kobieta i mężczyzna przyznali się i dobrowolnie poddali karze.

Aplikacja "Moja Komenda"

Czwartek, 15-09-2016
Nisko
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej "Moja Komenda", dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Kamila Szubart, 29-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Kamil Szubart ostatni raz widziany był przez rodzinę w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują 52-letniego Bogusława Matyja, ostatnio zamieszkałego w Leżajsku. Bogusław Matyja poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Wrzesień
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie