Twoja komenda

Wydarzenia

Kolejny mieszkaniec powiatu niżańskiego wykazał się postawą godną pochwały. Po 12-letnim chłopcu, który na początku grudnia przyniósł do komendy znaleziony telefon komórkowy, teraz kolejny mieszkaniec oddał znaleziony portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów.
Policjanci oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Nisku przyłączyli się do akcji „Szlachetna Paczka”. Za zebrane pieniądze została zakupiona bieżnia elektryczna do rehabilitacji, żywność oraz artykuły kosmetyczno-chemiczne. „Paczka” trafi do jednej z rodzin z terenu powiatu.

12-latek oddał znaleziony telefon

Wtorek, 16-12-2014
Nisko
Postawą godną pochwały wykazał się 12-letni chłopiec. Mógł zabrać znaleziony telefon do domu, jednak nie zrobił tego, za to przyniósł go na policję. Ucieszony właściciel odzyskał swoją zgubę.

Kradł rowery sprzed szkoły

Środa, 10-12-2014
Nisko
Policjanci interweniowali w sprawie niecodziennej kradzieży rowerów sprzed jednej ze szkół w Nisku. Pijany mężczyzna ukradł rower ucznia, po chwili go zwrócił i ukradł następny. Po kilkunastu minutach próbował ukraść kolejny rower. Sprawcę zatrzymał dyrektor szkoły, po czym oddał w ręce policjantów.

Młotkiem grozili ekspedientce

Poniedziałek, 08-12-2014
Nisko
Dwaj zamaskowani sprawcy napadli na ekspedientkę sklepu w Rudniku nad Sanem. Grożąc kobiecie młotkiem ukradli papierosy i alkohol. Obaj zostali zatrzymani. 17-latek decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Areszt dla 17-latka za rozbój

Poniedziałek, 08-12-2014
Nisko
Dzisiaj został orzeczony areszt wobec 17-latka, który w sobotę napadł na pracownicę sklepu w Rudniku nad Sanem. Sprawca groził kobiecie młotkiem.
Policjanci z Niska interweniowali na jednej ze stacji benzynowych na terenie powiatu. Policję wezwali klienci, których zaniepokoił widok mężczyzny zamkniętego w budynku stacji. Okazało się, że jest to pracownik stacji. Mężczyzna był pijany.

Areszt za podpalenie domu brata

Środa, 03-12-2014
Nisko
Dzisiaj orzeczony został areszt dla 50-letniego mężczyzny, który podpalił dom swojego brata. Sprawca najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podpalił dom brata rzucając w niego zapaloną butelkę z łatwopalną substancją. Trzy dni wcześniej w nocy podpalił bramę ogrodzenia. Powodem konfliktu braci były sprawy spadkowe.

Uchronić przed zamarznięciem

Wtorek, 02-12-2014
Nisko
Termometry od kilku dni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina - aby uratować komuś życie wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 997. Nie bądźmy obojętni na ludzki los!
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Iwony Sekulskiej, 22-letniej mieszkanki Nowej Sarzyny. Zaginiona 19 listopada 2014r. wyszła z domu około godz. 19 i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
18
Grudzień
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie