Twoja komenda

Wydarzenia

Stop agresji drogowej

Wtorek, 29-07-2014
Nisko
W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie uruchomiona została specjalna skrzynka kontaktowa poczty elektronicznej, na którą można przesyłać materiały świadczące o agresywnym zachowaniu kierowców poruszających się po drogach Podkarpacia.
Wczoraj niżańscy policjanci zostali skierowani na miejsce wypadku drogowego z udziałem rowerzysty. Poszkodowany trafił do szpitala.
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało wczoraj wyłowiono z zalewu na Podwolinie. O tragicznym zdarzeniu poinformowali plażowicze. Funkcjonariusze ustalili tożsamość mężczyzny.
W miniony weekend policjanci zatrzymali trzech kierowców pojazdów osobowych, u których badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Dwóch z nim zatrzymano w gminie Harasiuki.
W niedzielę wieczorem w Derylakach policjanci z Posterunku Policji w Harasiukach zatrzymali nietrzeźwego kierowcę motoroweru Piaggio. Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Wiózł pasażera.
W sobotę niżańscy policjanci zostali wezwani do miejscowości Kamionka Dolna w związku ze znalezieniem rannego bociana. Ptak miał uszkodzone skrzydło. Policjanci wezwali na miejsce lekarza weterynarii, który zaopiekował się ptakiem.

Święto Policji w niżańskiej komendzie

Czwartek, 24-07-2014
Nisko
Dzisiaj o godz. 10 w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. W obecności zaproszonych gości funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nisku otrzymali nominacje na wyższe stopnie policyjne.

Areszt za śmiertelne potrącenie kobiety

Poniedziałek, 21-07-2014
Nisko
Dzisiaj orzeczony został areszt dla 30-latki kierującej nissanem, która w sobotę śmiertelnie potrąciła kobietę. Kierująca nissanem, była pijana.

Potrącenie pieszej w Nisku

Wtorek, 15-07-2014
Nisko
Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło w poniedziałek przy ul. Plac Wolności w Nisku. Kierująca samochodem osobowym marki ford mondeo potrąciła kobietę na przejściu dla pieszych.

Rodzinny piknik na Podwolinie

Wtorek, 08-07-2014
Nisko
W niedzielę policjanci Komendy Powiatowej Policji w Nisku wzięli udział w odbywającym się na niżańskim osiedlu Podwolina pikniku rodzinnym pod nazwą „Baw się razem z nami”. Dzieci, oraz ich rodzice mieli okazję zapoznać się z pracą policjantów, zobaczyć z bliska policyjne wyposażenie oraz wsiąść do radiowozu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują Katarzyny Drath, 38-letniej mieszkanki Sanoka. Kobieta początkiem lipca wyszła z domu swojej matki nie informując dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Sławomira Bojańczyka, 35-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Bojańczyk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Lipiec
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie