Twoja komenda

Wydarzenia

Życzenia Wielkanocne

Piątek, 18-04-2014
Nisko
Niech nadchodzące Święta Wielkiej Nocy przyniosą wszystkim same radosne i szczęśliwe dni oraz będą doskonałą okazją do spędzenia wspaniałych chwil w gronie najbliższych. Serdeczne życzenia dla mieszkańców powiatu niżańskiego i odwiedzających naszą stronę internetową składa Komendant Powiatowy Policji w Nisku mł. insp. Lucjan Maczkowski oraz wszyscy policjanci i pracownicy Policji.
W ciągu ostatniej doby w miejscowości Groble i Kusze, niżańscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Obaj mieli ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

"WIELKANOC - 2014" na podkarpackich drogach

Czwartek, 17-04-2014
Nisko
W piątek podkarpaccy policjanci rozpoczną działania "WIELKANOC - 2014". Funkcjonariusze w sposób szczególny nadzorować będą drogi województwa. Działania mają zapewnić maksimum bezpieczeństwa pieszym i kierowcom, podczas wzmożonego ruchu związanego z podróżami świątecznymi. Ich celem jest również zminimalizowanie liczby zdarzeń drogowych, ich skutków oraz maksymalne podniesienie płynności ruchu.
W nocy rudniccy policjanci chcieli zatrzymać do kontroli kierowcę motoroweru. Jednak ten pojechał dalej. Okazało się, że 21-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo nie posiadał żadnych wymaganych dokumentów.

Bezpieczeństwo podczas świąt

Poniedziałek, 14-04-2014
Nisko
Zbliżają się Święta Wielkanocne, rozpoczęły się przedświąteczne porządki, zaczyna się także gorączka przedświątecznych zakupów. Zarówno sprzątając, jak i robiąc zakupy nie zapominajmy o własnym bezpieczeństwie.

Staną przed sądem za pobicie

Piątek, 11-04-2014
Nisko
Niżańscy policjanci skierowali do sądu akt oskarżenia przeciwko pięciu sprawcom pobicia mieszkańca Cholewianej Góry z gminy Jeżowe. Młodzi mężczyźni poruszający się samochodem napadli na ofiarę, gdy wracała do domu. Pobity i skopany 23-latek został przewieziony do szpitala.

Ślubowanie w niżańskiej komendzie

Poniedziałek, 07-04-2014
Nisko
Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Nisku złożył ślubowanie nowo przyjęty policjant. Już w tym tygodniu wyjeżdża do szkoły, gdzie przez sześć miesięcy będzie kształcić się w ramach kursu podstawowego. Po jego ukończeniu wzmocni szeregi niżańskiej jednostki.
Niespełna pół godziny zajęło niżańskim policjantom zatrzymanie kobiety, która ukradła portfel ekspedientce w sklepie. Policjant przeglądający monitoring rozpoznał kobietę. Została zatrzymana w miejscu zamieszkania.

Przyłapał sąsiada na kradzieży

Czwartek, 03-04-2014
Nisko
W sobotę poszkodowany złapał na gorącym uczynku złodzieja, który systematycznie demontował mu ogrodzenie. Sprawcą okazał się sąsiad z naprzeciwka. Metalowe słupki i siatkę sprzedawał na terenie swojej posesji, którą wynajmował jako skup złomu.

Ciężarówka wypadła z drogi i zapaliła się

Poniedziałek, 31-03-2014
Nisko
Dzisiaj rano na drodze krajowej nr 77 na wysokości miejscowości Przędzel doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego, który wypadł z drogi a następnie spłonął. Na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Tadeusza Adamczyka, 52-letniego mieszkańca Rzeszowa. Tadeusz Adamczyk w styczniu 2012 roku wyjechał do Londynu. Do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Marka Chamielca, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Marek Chamielec poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
20
Kwiecień
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie