Twoja komenda

Wydarzenia

Z wizytą u przedszkolaków

Poniedziałek, 15-09-2014
Nisko
Dzisiaj dzieci z przedszkola w Ulanowie gościły funkcjonariuszy z niżańskiej komendy. Przedszkolaki poznały zasady bezpiecznego zachowania na drodze, na podwórku i w domu.

"Trzeźwy Poranek" na niżańskich drogach

Poniedziałek, 15-09-2014
Nisko
Na głównych drogach powiatu niżańskiego funkcjonariusze sprawdzali dziś rano trzeźwość kierujących pojazdami. W sumie skontrolowanych zostało 190 kierowców. Siedmioro z nich straciło prawo jazdy, w tym dwie kobiety.
Dzisiaj o godzinie 10.15 rozpoczęła się debata społeczna, której tematem było szeroko rozumiane bezpieczeństwo osób starszych. Debata odbyła się w budynku Terenowego Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów przy ul. Wolności 11.
Mł. insp. Lucjan Maczkowski Komendant Powiatowy Policji w Nisku zaprasza mieszkańców powiatu na debatę społeczną, tematem której będzie bezpieczeństwo osób starszych. Debata odbędzie się 10 września br. o godz. 10.15 w budynku Terenowego Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów przy ul. Wolności 11.

Pijany "weselnik" potracił rowerzystę

Wtorek, 09-09-2014
Nisko
Wczoraj niżańscy policjanci przesłuchali kierowcę, który w niedzielę nad ranem uczestniczył w zdarzeniu drogowym. Pijany kierowca focusa wracał z wesela. Na skrzyżowaniu ulic Sandomierskiej i Głowackiego w Nisku potrącił rowerzystę.

Pijany 23-latek bez prawa jazdy wjechał w płot

Poniedziałek, 08-09-2014
Nisko
W sobotę po godz. 2 policjanci zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego do Rudnika nad Sanem. W oplu, który uderzył w ogrodzenie jednej z posesji, zastali śpiącą na tylnym siedzeniu pijaną, młoda kobietę.

Prawie 3 promile u kierowcy ciężarówki

Poniedziałek, 08-09-2014
Nisko
Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca ciężarówki zatrzymany wczoraj na ul. Rzeszowskiej w Nisku. Kierowca scanii, obywatel Łotwy, został zatrzymany do wytrzeźwienia i przesłuchania w sprawie popełnionego przestępstwa.

Bezpieczny pierwszak na drodze

Piątek, 05-09-2014
Nisko
Bezpieczna droga do szkoły to akcja prowadzona na terenie całego województwa. Niżańscy policjanci już odwiedzili kilka szkół, w których rozmawiali z pierwszakami o niebezpieczeństwach czyhających na drogach.

Kopał doniczkę z marihuaną jak piłkę

Piątek, 05-09-2014
Nisko
Wezwani wczoraj wieczorem na interwencję domową policjanci, zastali na miejscu mężczyznę kopiącego po posesji doniczkę z sadzonką marihuany. Policjanci zabezpieczyli 4 sadzonki konopi. Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

Trzy pojazdy zderzyły się w Jeżowem

Czwartek, 04-09-2014
Nisko
Wczoraj niżańscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego na drodze krajowej nr 19 pomiędzy Nowosielcem a Jeżowem. W zdarzeniu uczestniczyły 3 pojazdy. Jedna z kierujących osób trafiła do szpitala.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
17
Wrzesień
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie