Twoja komenda

Wydarzenia

Komenda Powiatowa Policji w Nisku zakończyła powiatowy etap konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2014”. Laureaci będą walczyć o nagrody w etapie wojewódzkim konkursu.

15-latek poszkodowany w wypadku

Czwartek, 30-10-2014
Nisko
Wczoraj policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Jeżowem. Kierowca mazdy chcąc uniknąć zderzenia z rowerzystką potrącił pieszego. Poszkodowany 15-latek został przewieziony do szpitala.
9 zarzutów usłyszało czterech mężczyzn uczestniczących w corocznej imprezie kulturalno-rozrywkowej "Wiklina 2014" w Rudniku nad Sanem. Pijani po zakończonej imprezie napadli na pracowników ochrony i interweniujących policjantów.
Wczoraj funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Rudniku nad Sanem otrzymali nowy radiowóz. W przekazaniu auta uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Nisku, jego zastępca, Komendant Komisariatu Policji w Rudniku nad Sanem, policjanci oraz przedstawiciele samorządów. Zakup był możliwy dzięki funduszom pochodzącym z urzędów gminy Rudnik nad Sanem, Ulanów i Krzeszów oraz budżetu Policji.

Uchronić przed zamarznięciem

Wtorek, 28-10-2014
Nisko
Termometry od kilku dni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina - aby uratować komuś życie wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 997. Nie bądźmy obojętni na ludzki los!

Akcja „Znicz 2014” - zmiany w organizacji ruchu

Poniedziałek, 27-10-2014
Nisko
Od 31 października do 3 listopada 2014 r. w powiecie niżańskim przeprowadzona zostanie akcja „Znicz”. W tym czasie dla zapewnienia bezpieczeństwa na drogach będzie pełnić służbę więcej funkcjonariuszy niż zwykle, w szczególności w rejonach cmentarzy, kościołów oraz głównych szlaków komunikacyjnych. W okolicach cmentarzy znajdujących się w pobliżu dróg planowane jest ustawienie dodatkowych znaków „zakaz zatrzymywania się”.
Niżańska policja poszukuje świadków śmiertelnego potrącenia 53-letniego mieszkańca Łazorów. Sprawca zbiegł z miejsca nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Na miejscu pozostały elementy pojazdu. Prawdopodobnie był to opel insignia koloru granatowego bądź ciemnego.

Zgłoś handel ludźmi!

Wtorek, 21-10-2014
Nisko
Komenda Główna Policji utworzyła skrzynkę e-mailową i infolinię, dzięki którym każdy, kto ma informacje o przypadkach handlu ludźmi, będzie mógł się skontaktować z policjantami. Pisząc na adres handelludzmibsk@policja.gov.pl. lub dzwoniąc pod numer 664 974 934, można zapobiec ludzkim tragediom. Nie bądźmy obojętni!

Policjanci zabezpieczyli narkotyki

Poniedziałek, 20-10-2014
Nisko
Policjanci w trakcie przeszukania domów dwóch młodych mieszkańców Rudnika nad Sanem zabezpieczyli dwa krzaki konopi indyjskich, woreczki z suszem i kryształkami. 18-latek przyznał się do uprawy sadzonek. Zabezpieczona w woreczkach substancja została przesłana do szczegółowej analizy.

Przedszkolaki z wizytą u policjantów

Poniedziałek, 20-10-2014
Nisko
W piątek dzieci z przedszkola nr 15 w Stalowej Woli odwiedziły naszą Komendę. Maluchy mogły z bliska zobaczyć pracę policjantów, czy usiąść za kierownicą policyjnego radiowozu. Na koniec wycieczki wszystkie dzieci otrzymały odblaskowe opaski.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy prowadzą poszukiwania zaginionego Kazimierza Pomorskiego, 59-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna wyszedł z domu w czwartek 23...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Adama Palucha, 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Adam Paluch poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Październik
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie