Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek z udziałem rowerzysty

Poniedziałek, 25-07-2016
Nisko
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem rowerzysty i pojazdu osobowego. Poszkodowany 17-letni rowerzysta z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

Czołowe zderzenie w Rudniku nad Sanem

Niedziela, 17-07-2016
Nisko
Policjanci z Niska pracowali wczoraj późnym popołudniem na miejscu wypadku drogowego, w którym ucierpiały trzy osoby. Na łuku drogi zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierujący samochodami byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku.
Policjanci wyjaśniają okoliczności trzech wypadków drogowych w wyniku, których 3 osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

Święto Policji w niżańskiej komendzie

Piątek, 15-07-2016
Nisko
Wczoraj o godz. 12 w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. W obecności zaproszonych gości funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nisku otrzymali nominacje na wyższe stopnie policyjne.

Pijany kierowca wjechał w ogrodzenie

Środa, 13-07-2016
Nisko
Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę dostawczego volkswagena, który stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie. Mężczyzna miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. Pojazd został odholowany na parking policyjny.

Narkotyki ujawnione podczas kontroli drogowej

Poniedziałek, 11-07-2016
Nisko
Niżańscy policjanci w miejscowości Zdziary zatrzymali do kontroli kierowcę skody. Okazało się, że 24-letni pasażer samochodu miał ukryte przy sobie narkotyki.
W piątek o godz. 19 doszło do niebezpiecznego potrącenia. Kierująca hyundaiem na przejściu dla pieszych przy ul. Wolności w Nisku, wjechała w kobietę, która prowadziła wózek z dwójką dzieci. Roczny chłopiec trafił do szpitala.
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Rudniku nad Sanem. Kierująca oplem corsą podczas wykonywania manewru skrętu w lewo doprowadziła do zderzenia z jadącym z naprzeciwka volkswagenem up. Do szpitala z obrażeniami trafiły dwie osoby.

Apel o rozwagę nad wodą

Czwartek, 07-07-2016
Nisko
Trwają wakacje i słoneczna aura sprawia, że coraz chętniej wypoczywamy nad wodą. Aby wypoczynek ten nie zmienił się w tragedię przypominamy, że wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad i zabrać ze sobą nad wodę również zdrowy rozsądek.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Lipiec
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie