Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci z Niska przedstawili dwa zarzuty 86-letniej mieszkance Kraśnika zatrzymanej na próbie kradzieży. Kobieta została przyłapana przez właścicielkę w momencie, kiedy próbowała z jej torebki wyciągnąć portfel.
Dzisiaj w nocy policjanci z Niska zatrzymali nietrzeźwego kierowcę audi. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Podczas ucieczki doprowadził do kolizji z innym samochodem. 48-latek będzie odpowiadał za przestępstwo.

Policjanci na Dożynkach Powiatowych

Poniedziałek, 24-08-2015
Nisko
Wczoraj niżańscy policjanci uczestniczyli w Dożynkach Powiatowych w Jeżowem. Przy stoisku policyjnym funkcjonariusze prowadzili konkursy dla dzieci. Mali uczestnicy odpowiadając na pytania związane z bezpieczeństwem otrzymywali atrakcyjne nagrody.
Wczoraj w miejscowości Bieliny, policjanci ruchu drogowego zatrzymali pijanego kierowcę motoroweru. Mężczyzna miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie.
Wczoraj w południe rozpoczęła się debata społeczna, której tematem było bezpieczeństwo imprez sportowych. Debata odbyła się w budynku Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku.
Dzisiejszej nocy mieszkaniec Niska przyniósł do komendy zagubiony portfel z pieniędzmi i dokumentami.
Wczoraj niżańscy policjanci prowadzili działania pod kryptonimem „Trzeźwe popołudnie”. Funkcjonariusze skontrolowali ponad 350 pojazdów. Zatrzymali 9 pijanych kierowców.

Kontrole niestrzeżonych akwenów wodnych

Poniedziałek, 17-08-2015
Nisko
Funkcjonariusze Policji patrolują kąpieliska, także te niestrzeżone. Pomimo tego wciąż zdarzają się przypadki łamania przepisów. Niestety często nieodpowiedzialne zachowanie i brawura kończą się tragicznie.
W sobotę policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę bmw. Okazało się, że mężczyzna był pijany i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. W samochodzie wśród pasażerów były dwie nietrzeźwe 14-latki.

Stracił prawo jazdy za prędkość

Poniedziałek, 17-08-2015
Nisko
W piątek wieczorem w Majdanie Golczańskim policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę motoroweru, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 101 km/h. Mężczyzna dostał mandat karny i stracił prawo jazdy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Sierpień
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie