Twoja komenda

Wydarzenia

Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym

Środa, 18-11-2015
Nisko
Policjanci kontynuują kampanię „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Skierowana jest ona przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Cel nieustannie ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kampanię wspólnie organizują Policja i Fundacja PZU.
Policjanci zatrzymali kierowcę, który prowadził pojazd mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. W zatrzymaniu mężczyzny pomógł policjant będący po służbie.

Pijany kierowca z zakazem jazdy

Piątek, 13-11-2015
Nisko
Wczoraj wieczorem niżańscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę opla corsy. Mężczyzna wsiadał za kierownicę pomimo czynnego zakazu kierowania pojazdami. Miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Pijany kierowca tira wpadł do rowu

Piątek, 13-11-2015
Nisko
Wczoraj, w nocy w na odcinku pomiędzy Rudnikiem nad Sanem a Jeżowem rudniccy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę tira. Mężczyzna mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu.
W nocy z wtorku na środę w Nisku na ul. Sandomierskiej, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Mężczyzna kierujący oplem astrą wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu. Kierowca i pasażer nie odnieśli poważniejszych obrażeń.
Dzieci z przedszkola nr 15 w Stalowej Woli, odwiedziły dzisiaj Komendę Powiatową Policji w Nisku. Przedszkolaki z grupy „Plastusie” miały możliwość przyjrzenia się z bliska pracy policjantów. Młodzi goście mogli zobaczyć radiowóz oraz policyjne wyposażenie.

Pijany kierowca ciężarówki

Wtorek, 10-11-2015
Nisko
Niżańscy policjanci zabezpieczyli pojazd i zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwego kierowcy tira. Obywatel Ukrainy samochodem ciężarowym z naczepą przyjechał po towar do zakładu w Nisku. Był pijany, badanie wykazało 2,42 promila alkoholu w jego organizmie.
W piątek przed południem, policjanci ruch drogowego zatrzymali w miejscowości Groble (gmina Jeżowe) pijanego kierowcę traktora. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Nietrzeźwy kierowca stracił prawo jazdy.

W zdarzeniu drogowym ucierpiał pieszy

Poniedziałek, 09-11-2015
Nisko
Wczoraj rano w Nisku policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, w którym ranny został pieszy. Nietrzeźwego mężczyznę potrącił kierowca renault master. Poszkodowanego przewieziono do szpitala.

Po drodze zgubił skradzione kosmetyki

Piątek, 06-11-2015
Nisko
Na początku października sprawca ukradł rower uciekając ze sklepu ze skradzionymi artykułami. Mężczyzna nie nacieszył się nimi długo, po drodze zaczepił reklamówką o przejeżdżający pojazd i zgubił je. W trakcie prowadzonego dochodzenia policjanci ustalili, że ma również na swoim koncie włamanie do kiosku w Nisku.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Artura KLEPEK, 51-letniego mieszkańca Leska. Artur Klepek poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Listopad
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie