Twoja komenda

Wydarzenia

Uwaga na oszustów!

Piątek, 19-12-2014
Mielec
Policjanci przestrzegają przed oszustami! Wczoraj w bloku przy ulicy Skłodowskiej w Mielcu dwóch mężczyzn podających się za pracowników spółdzielni mieszkaniowej pod pretekstem awarii weszło do mieszkania 79-letniej kobiety. Ukradli biżuterię i pieniądze.
Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę włamania do zniczomatu mieszczącego się przy ulicy Kolejowej w Przecławiu. Sprawca to 33-letni mieszkaniec gminy Przecław. Zatrzymany był jednocześnie poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę pozbawienia wolności za wcześniej popełniane przestępstwa.

Policjanci spotkali się z seniorami

Wtorek, 16-12-2014
Mielec
Policjanci spotkali się z członkami klubu seniora „Pogodna Jesień” stacjonującym w Domu Dziennego Pobytu w Mielcu. W spotkaniu wzięli udział policjanci ruchu drogowego, którzy w sposób praktyczny przekazali rady dla osób starszych poruszających się po drogach jako kierowcy, piesi i rowerzyści.

Nietrzeźwy kierujący usłyszał zarzut

Poniedziałek, 15-12-2014
Mielec
Policjanci zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwemu kierującemu fiatem palio. W ujęciu nietrzeźwego kierowcy pomogli przypadkowi przechodnie. 22-letni mężczyzna został zatrzymany w policyjnych aresztach. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Powstrzymał nietrzeźwego kierowcę

Piątek, 12-12-2014
Mielec
Interwencja mieszkańców powiatu mieleckiego doprowadziła do zatrzymania nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna będący na zakupach zauważył pijanego kierującego, który przyjechał pod sklep. Wykorzystując nieuwagę kierowcy zabrał kluczyki do samochodu i oddał policjantom, których na miejsce wezwała kobieta obserwująca całe zdarzenie.

Wpadli w czasie kontroli drogowej

Czwartek, 11-12-2014
Mielec
Podczas kontroli drogowej policjanci ujawnili w zatrzymanym pojeździe skradzioną odzież o wartości blisko 1500 złotych. Za kierownicą kontrolowanego peugeota siedział 26-letni mieszkaniec Stalowej Woli, który jak się okazało, był pod wpływem środków odurzających.

Policjanci poszukują właścicieli rowerów

Poniedziałek, 08-12-2014
Mielec
Policjanci prowadzą postępowanie wobec sprawcy kradzieży rowerów. W trakcie czynności policjanci odzyskali kilka rowerów, które nie figurują w policyjnej bazie danych. Funkcjonariusze poszukują ich właścicieli.

Wspólnie zadbajmy o bezpieczne Święta

Poniedziałek, 08-12-2014
Mielec
Czas przedświątecznych zakupów, przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku jest tym, w którym nasila się działanie oszustów, kieszonkowców i domokrążców. Policjanci apelują o ostrożność wobec osób odwiedzających nasze domy, a także zabezpieczenie mieszkań i domów na czas świątecznych wyjazdów. Podczas przedświątecznych zakupów zadbajmy o swoje dokumenty, portfele i telefony.

Akcja "Bezdomny" 2014

Czwartek, 04-12-2014
Mielec
Jesień i zima to czas, kiedy policjanci podejmują wzmożone działania, aby pomóc tym, których życie i zdrowie może być zagrożone z powodu chłodów. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest nadmierne wychłodzenie organizmu. To wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych.
Radomyscy policjanci w czasie kontroli drogowej ujawnili w pojeździe prowadzonym przez 23-letniego mieszkańca gminy Radomyśl blisko 12 gramów marihuany. Mężczyzna i jego pasażer zostali zatrzymani w policyjnych aresztach. Kierowca osobowego renaulta usłyszał zarzut posiadania i udzielania narkotyku.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Grudzień
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie