Twoja komenda

Wydarzenia

Zarzut rozboju dla 28-letniego mężczyzny

Wtorek, 02-02-2016
Mielec
Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn tuż po rozboju na 20-letnim mieszkańcu powiatu mieleckiego. Jak ustalili funkcjonariusze, pokrzywdzony był kopany i bity przez kilku napastników, po czym jeden z nich zabrał mu portfel i telefon komórkowy o wartości 200 złotych.

Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo na działkach

Poniedziałek, 01-02-2016
Mielec
Bezpieczeństwo w ogrodach działkowych było głównym tematem spotkania prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu podinsp. Andrzejem Swółem, przedstawicielem Straży Miejskiej oraz dzielnicowymi, których obszar działania obejmuje mieleckie działki.
Policjanci zatrzymali prawo jazdy 23-letnimu kierującemu, który w sposób rażący naruszył przepisy prawa o ruchu drogowym. Młody kierowca nie ustąpił pierwszeństwa pieszym na oznakowanym przejściu. Piesi uniknęli potrącenia tylko dzięki swojej czujności.

Sprzedał wszystko co ukradł

Czwartek, 28-01-2016
Mielec
Policjanci ustalili sprawcę kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego w miejscowości Kiełków. Łupem podejrzanego padły pieniądze, 14 litrów miodu pitnego, zastawa stołowa oraz wiertarka. Policjanci postawili zarzuty 35-letniemu mężczyźnie. Za włamanie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzień Babci i Dziadka z udziałem policjantów

Poniedziałek, 25-01-2016
Mielec
Korzystając z okazji, jaką były obchody Dnia Babci i Dziadka, policjanci spotykali się z seniorami w szkołach i przedszkolach na terenie powiatu. Policjanci przeprowadzili kilkanaście spotkań opowiadając o bezpieczeństwie osób starszych.
Policjanci postawili zarzut posiadania narkotyków i znieważenia funkcjonariusza publicznego dwóm mieszkańcom Mielca, którzy w weekend awanturowali się pod jednym z lokali. Mężczyźni w chwili popełnienia czynu byli pod wpływem alkoholu. Po wytrzeźwieniu przyznali się do stawianych im zarzutów.
Policjanci ustalili sprawców usiłowania włamania. Podejrzani próbowali ukraść olej napędowy ze zbiornika samochodu ciężarowego, zaparkowanego na posesji w Trześni. Plan mężczyzn nie powiódł się, ponieważ zostali spłoszeni przez właściciela.

Odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyku

Poniedziałek, 18-01-2016
Mielec
Zarzut posiadania i udzielania narkotyku usłyszał 17-letni mieszkaniec Mielca. Policjanci ujawnili marihuanę w piwnicy, w której nastolatek przebywał wraz z kolegą. Młody mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Ukradł maszynkę do golenia

Piątek, 15-01-2016
Mielec
Zarzut włamania usłyszał 45-letni mężczyzna, który ukradł maszynkę do golenia o wartości 50 złotych. Podejrzany przebywając na terenie marketu wyciągnął maszynkę z sejfera zabezpieczającego. Zdarzenie zarejestrował sklepowy monitoring.

W kieszeni miał woreczek z marihuaną

Środa, 13-01-2016
Mielec
Policjanci postawili zarzut posiadania narkotyku 24-letniemu mężczyźnie. Funkcjonariusze podczas legitymowania, ujawnili w kieszeni jego spodni woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Za posiadanie narkotyku polskie prawo przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Katarzyny Kuczek, 37-letniej mieszkanki Brzózy Królewskiej. Zaginiona 14 stycznia 2016 r. rano wyszła z domu udając się do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
7
Luty
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie