Twoja komenda

Wydarzenia

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu jury konkursowe wybrało 6 prac nadesłanych w ramach konkursu "Bezpieczne Wakacje 2014". Zostały one zakwalifikowane do dalszego etapu wojewódzkiego. Do konkursu na szczeblu powiatowym wpłynęło blisko 100 prac plastycznych z terenu całego powiatu mieleckiego.

Małżeństwo włamywało się po złom

Piątek, 31-10-2014
Mielec
Policjanci Rewiru Dzielnicowych w Borowej zatrzymali sprawców włamań dokonywanych na terenie gminy Borowa. Funkcjonariusze ustalili, że małżeństwo znane policjantom z wcześniejszych włamań dokonało kolejnych kilku przestępstw. 32-letni mężczyzna i 23-letnia kobieta usłyszeli już zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi im kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Zarzuty dla sprawców wyłudzenia kredytu

Środa, 29-10-2014
Mielec
Policjanci wydziału do walki z przestępstwami gospodarczymi zatrzymali i postawili zarzut 57-letniemu mieszkańcowi powiatu dąbrowskiego. Mężczyzna w kwietniu br. wspólnie z 25-letnim znajomym wyłudził kredyt z banku w kwocie 3300 złotych.
W ostatnich dniach na drogach naszego powiatu policjanci zatrzymali kilku nietrzeźwych kierujących. Pięciu jechało rowerem, dodatkowo mając orzeczony zakaz prowadzenia jednośladu. Funkcjonariusze zatrzymali także prawo jazdy trzem kierowcom, którzy w sposób rażący naruszyli przepisy ruchu drogowego.

Działania policyjne "ZNICZ" 2014

Poniedziałek, 27-10-2014
Mielec
Od lat akcja pod kryptonimem "Znicz" to jedna z największych corocznych policyjnych operacji, której celem jest zapewnienie bezpieczeństwa w dniu Wszystkich Świętych. Tegoroczne działania rozpoczną się w piątek, 31 października i potrwają do poniedziałku, 3 listopada. W tym czasie policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby bliskich oraz dbać o płynność ruchu w okolicach cmentarzy.

Przechowywał marihuanę w słoikach

Piątek, 24-10-2014
Mielec
Mieleccy funkcjonariusze postawili zarzut posiadania narkotyków 33-letniemu mielczaninowi, który w dwóch słoikach w miejscu zamieszkania przechowywał ponad 80 gram marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Za posiadanie narkotyków 33-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

Piątek, 24-10-2014
Mielec
Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.
Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Mielcu gościł w swoim gabinecie Prezydentów Miasta Mielca oraz Panią Kierownik Biura Spraw Społecznych. Goście przybyli do Komendanta aby przekazać na jego ręce m.in. narkotestery, oraz kilkadziesiąt upominków dla dzieci sfinansowanych przez Urząd Miasta w Mielcu. To już kolejne takie coroczne spotkanie, w którym magistrat wspiera ustawowe działania mieleckiej Policji.
Policjanci wydziału do walki z przestępczością gospodarczą mieleckiej komendy ustalili sprawcę wyłudzenia pożyczki na łączna kwotę 5 tysięcy złotych. Aby wyłudzić kredyt 20-letni mieszkaniec naszego powiatu ukradł dowód koledze z pracy. W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze postawili 20-latkowi zarzut. Młody mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa.

Wypadek w Wadowicach Dolnych

Wtorek, 21-10-2014
Mielec
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Wadowicach Dolnych. Doszło tam do potrącenia przez samochód osobowy mężczyzny, który siedział na jezdni. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną, która posłuży do ustalenia dokładnych okoliczności wypadku.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy prowadzą poszukiwania zaginionego Kazimierza Pomorskiego, 59-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna wyszedł z domu w czwartek 23...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Adama Palucha, 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Adam Paluch poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Listopad
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie