Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek w Wadowicach Dolnych

Wtorek, 21-10-2014
Mielec
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Wadowicach Dolnych. Doszło tam do potrącenia przez samochód osobowy mężczyzny, który siedział na jezdni. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną, która posłuży do ustalenia dokładnych okoliczności wypadku.

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży rowerów

Poniedziałek, 20-10-2014
Mielec
Policjanci wykonując czynności w sprawie kradzieży rowerów ustalili, kto może dokonywać kradzieży jednośladów na terenie Mielca. W sobotę zatrzymali 26-letniego mieszkańca Mielca i postawili mu zarzut kradzieży pięciu rowerów. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstw. Został objęty policyjnym dozorem.
Policjanci ustali i zatrzymali dwóch sprawców szeregu kradzieży. 18-latek i 17-latek znani są mieleckim funkcjonariuszom z wcześniej popełnianych przestępstw. Wczoraj dwóch młodych mężczyzn usłyszało łącznie 6 zarzutów kradzieży, uszkodzenia mienia oraz krótkotrwałego użycia pojazdu.

Sprawca przemocy trafił do aresztu

Czwartek, 16-10-2014
Mielec
Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy w sprawie o znęcanie się nad matką przyczynił się do zastosowania przez sąd 3-miesięcznego aresztu wobec 39-letniego sprawcy przemocy. Mężczyzna był wcześniej karany za przestępstwo znęcania się nad członkami rodziny.

Nietrzeźwy kierujący usłyszał zarzut

Środa, 15-10-2014
Mielec
Policjanci postawili zarzut jazdy pod wpływem alkoholu 35-letniemu mieszkańcowi gminy Przecław, który wjechał do przydrożnego rowu w Podleszanach. Mężczyzna dwa dni trzeźwiał w policyjnych aresztach. Dziś przyznał się do kierowania hondą. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu utrata prawa jazdy i kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Dzięki nagraniu usłyszał zarzuty

Piątek, 10-10-2014
Mielec
Mieleccy policjanci, dzięki nagraniu, które trafiło na skrzynkę kontaktową Stop Agresji Drogowej, postawili zarzut i skierowali wniosek do sądu o ukaranie 46-letniego mieszkańca Mielca. Z nagrania wynikało, że kierujący audi popełnił dwa wykroczenia na skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Sienkiewicza stwarzając tym samym zagrożenie w ruchu drogowym.
W weekend policjanci interweniowali wobec dwóch nietrzeźwych matek, które sprawowały opiekę nad swoimi dziećmi będąc pod wpływem alkoholu. Obie kobiety zostały osadzone w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych ze względu na swoje agresywne zachowanie. Dzieci trafiły pod opiekę członków rodziny.

Świadkowie zatrzymali sprawcę uszkodzenia 12 aut

Poniedziałek, 06-10-2014
Mielec
Policjanci postawili zarzut zniszczenia dwunastu pojazdów 59-letniemu mężczyźnie, który metalowymi kleszczami uszkodził auta stojące na przyblokowym parkingu. Awanturnika ujęli świadkowie, którzy trzymali mężczyznę do przyjazdu Policji. Straty przewyższają kwotę 12 tysięcy złotych.

Nieporozumienie powodem zniszczenia

Czwartek, 02-10-2014
Mielec
Policjanci Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym zatrzymali sprawcę uszkodzenia urządzenia w jednym z przedsiębiorstw na terenie tej gminy. Funkcjonariusze postawili zatrzymanemu 37-latkowi zarzut zniszczenia mienia o wartości 1500 złotych. Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu.
Policjanci postawili zarzut uczestnictwa w sportowej imprezie masowej mimo orzeczonego zakazu 25 – letniemu mieszkańcowi Mielca. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna dwukrotnie wziął udział w meczu drużyny FKS Stal Mielec pomimo orzeczonego w maju br. zakazu udziału w tego typu imprezie.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy prowadzą poszukiwania zaginionej Zofii Jasik, 62-letniej mieszkanki Gorzejowej. Policjanci ustalili, że 20 października zaginiona pojechała rowerem...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Październik
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie