Twoja komenda

Wydarzenia

Sprzedawał samochód, który miał spłonąć w USA

Poniedziałek, 25-04-2016
Mielec
Policjanci przedstawili zarzut usiłowania oszustwa 38-letniemu mieszkańcowi Mielca, który oferował do sprzedaży jeepa w idealnym stanie. Zainteresowany kupnem dysponował jednak dokumentami, które świadczyły, że oferowany samochód spłonął.

Nietrzeźwy "Trzeźwy poranek"

Poniedziałek, 25-04-2016
Mielec
Siedmiu zatrzymanych kierowców, którzy pili wcześniej alkohol, to bilans działań mieleckich policjantów podczas dzisiejszego „Trzeźwego poranka”. Funkcjonariusze poddali badaniu na zawartość alkoholu w organizmie ponad 700 kierujących.
Policjanci wznowili poszukiwania 40-letniego mężczyzny, który wczoraj spadł z mostu do Wisły, w miejscowości Zaduszniki. Mężczyzna przebywał tam w towarzystwie innych osób. Prawdopodobnie pił wcześniej alkohol. W działaniach poszukiwawczych policjantów wspierają strażacy.

Pobili, bo ich zaczepiał

Sobota, 16-04-2016
Mielec
Policjanci ustalili i zatrzymali trzech sprawców pobicia mieszkańca Mielca. Młodzi mężczyźni bili i kopali swoją ofiarę. Powodem miała być sprzeczka, jaka wywiązała się między pokrzywdzonym a sprawcami.

Stanął w obronie, został zaatakowany

Piątek, 15-04-2016
Mielec
Na wniosek policji sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu wobec 36-letniego mieszkańca Mielca. Mężczyzna jest podejrzany o uszkodzenie ciała 40-latka oraz groźby wobec innych osób.

Z przedszkolakami o bezpieczeństwie

Poniedziałek, 11-04-2016
Mielec
Mieleccy policjanci wzięli udział w spotkaniu „Bezpieczeństwo ważna rzecz, więc odblaski musisz mieć”, które odbyło się w Przedszkolu Miejskim nr 12. Podczas spotkania przedszkolaki pod okiem policjanta sprawdziły swoją wiedzę i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Policjanci zatrzymali 27-letnią sprawczynię kradzieży złotej biżuterii. Kobieta przebywając na imprezie ukradła z domu znajomego złoty pierścionek i obrączkę. Mieszkanka Mielca przyznała się do stawianego jej zarzutu kradzieży i złożyła wyjaśnienia.

Zderzenie bmw z lokomotywą

Poniedziałek, 04-04-2016
Mielec
Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na ulicy Kosmonautów w Mielcu. Doszło tam do zderzenia lokomotywy z samochodem osobowym marki BMW.
Zachęcamy do składania zgłoszeń w IX edycji ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł". Inicjatorem plebiscytu jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia „Niebieska Linia”. Konkurs, ma na celu wyróżnienie policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej.Zgłoszenia w ramach obecnej edycji przyjmowane są do 31 maja 2016 roku.
Kolejne spotkania ze społeczeństwem poszerzają wiedzę policjantów na temat zagrożeń występujących na terenie poszczególnych osiedli Mielca i gmin powiatu mieleckiego. Wnioski zbierane podczas konsultacji społecznych organizowanych przez policję znajdą odzwierciedlenie na mapie zagrożeń.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionej Dominiki Góry, 17-letniej mieszkanki Grodziska. Zaginiona 29 marca br. wieczorem wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
3
Maj
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie