Twoja komenda

Wydarzenia

Zarzuty za napaść na policjantów

Piątek, 21-11-2014
Mielec
Policjanci postawili zarzuty czynnej napaści na funkcjonariusza publicznego trzem osobom zatrzymanym po interwencji, podczas której domownicy rzucali w policjantów butelkami i innymi przedmiotami, grozili użyciem ostrych narzędzi, aby wymusić na nich odstąpienie od zatrzymania jednego z mieszkańców.

Zarzuty za udział w bójce

Czwartek, 20-11-2014
Mielec
Policjanci postawili zarzut udziału w bójce pięciu mężczyznom, którzy w sobotnią noc awanturowali się w centrum miasta. Jak ustalili interweniujący funkcjonariusze, między mężczyznami doszło do awantury słownej, która zakończyła się bójką. Wszystkie osoby biorące udział w zajściu w chwili zatrzymania były nietrzeźwe. Za udział w bójce podejrzanym grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Interweniował po służbie

Piątek, 14-11-2014
Mielec
Funkcjonariusz Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym w czasie wolnym od pracy zatrzymał się aby pomóc kobiecie, która wjechała samochodem do przydrożnego rowu. Podczas rozmowy z młodą kobietą wyczuł od kierującej alkohol. Na miejsce wezwał patrol ruchu drogowego, który poddał 20-latkę kontroli trzeźwości.

Areszt dla sprawcy rozboju

Piątek, 14-11-2014
Mielec
Policjanci z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim tuż po zdarzeniu zatrzymali sprawcę rozboju. Zatrzymany to 26-letni mieszkaniec tej gminy, znany policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw. Sąd zastosował wobec zatrzymanego 3-miesięczny areszt.

Nieletni ukradł motorower

Czwartek, 13-11-2014
Mielec
Policjanci zatrzymali nieletniego, który w niedzielę ukradł motorower wart 3100 złotych. 16 – latek wsiadł na jednoślad wykonując jazdę próbną przy właścicielu, który chciał sprzedać motorower. Kiedy po pół godziny nie wrócił sprzedający zorientował się, że został okradziony.

Przewoził papierosy bez akcyzy

Środa, 12-11-2014
Mielec
W czasie kontroli drogowej policjanci ujawnili w pojeździe marki Renault Laguna 600 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Kierujący renault, 28-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego odpowie za przestępstwo skarbowe. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz grzywna.

Mężczyzna wyskoczył z okna szpitala

Poniedziałek, 10-11-2014
Mielec
Policjanci pracują na miejscu zdarzenia w okolicy szpitala powiatowego w Mielcu. Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 25-letni mężczyzna wyskoczył z 6 piętra tego budynku. Trwają czynności policyjne z udziałem prokuratora, które pomogą w wyjaśnieniu okoliczności tego zdarzenia.

Wypadek w Ławnicy

Piątek, 07-11-2014
Mielec
Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w miejscowości Ławnica. Doszło tam do wypadku, w którym obrażenia ciała odniósł 46-letni mieszkaniec tej miejscowości. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia zabezpieczyli ślady, wykonali szkic miejsca zdarzenia oraz dokumentację fotograficzną, która posłuży do ustalenia dokładnego przebiegu wypadku.

Nowy radiowóz dla radomyskich policjantów

Czwartek, 06-11-2014
Mielec
Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim otrzymali nowy samochód. Radiowóz kia cee’d w połowie dofinansowały władze tej gminy i sąsiednich Wadowic. Reszta pieniędzy pochodzi z budżetu Policji. Przekazany samochód wykorzystywany będzie podczas codziennej służby przez wadowickich dzielnicowych.

Ukradł kontrolery do konsoli

Środa, 05-11-2014
Mielec
Policjanci przedstawili zarzut kradzieży 26-letniemu mężczyźnie, który dwa razy w ciągu dnia ukradł kontrolery do konsoli Xbox w dwóch sklepach z artykułami RTV i AGD. Skradzione kontrolery warte były w sumie 500 złotych. Za kradzież mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Boguchwale poszukują Zenona Hajduka, 31-letniego mieszkańca Straszydla. Zenon Hajduk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Listopad
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie