Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 68-letniego mężczyzny, którego zwłoki znaleziono wczoraj w mieszkaniu w centrum Mielca. Jak ustalili funkcjonariusze, w mieszkaniu, w którym ujawniono zwłoki najprawdopodobniej doszło do pożaru.

Policjanci odzyskali skradziony rower

Poniedziałek, 14-04-2014
Mielec
Mieleccy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który w marcu br. ukradł rower z posesji w centrum Mielca. 44-latek sprzedał skradziony rower za kwotę 30 złotych innemu mężczyźnie. Obydwaj odpowiedzą za popełnienie przestępstwa, za kradzież i paserstwo. Odzyskany rower trafił do właściciela.

Oszust w rękach Policji

Sobota, 12-04-2014
Mielec
Sukcesem zakończyło się postępowanie w sprawie oszustwa, którego ofiarą padła 34-letnia mieszkanka Mielca. Kobieta w zamian za obietnicę pomocy przy zatrudnieniu przekazała nieznajomemu mężczyźnie kserokopię swojego dowodu osobistego oraz numer konta. Oszust wykorzystując dane kobiety zaciągnął 3 pożyczki na kwotę powyżej 2 tys. złotych.

Włamał się na mielecki stadion

Czwartek, 10-04-2014
Mielec
Policjanci postawili zarzut włamania 26 – letniemu mężczyźnie, który 30 marca br. włamał się do pomieszczeń klubu piłkarskiego „FKS Stal Mielec” usytuowanego pod trybuną Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu. Mężczyzna przyznał się do winy. Za swój czyn odpowie przed sądem.
Mieleccy policjanci ustalają świadków zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty, do którego doszło w poniedziałek około godziny 5 rano w Mielcu przy Al. Ducha Świętego. Kierujący samochodem osobowym koloru ciemnego doprowadził do zderzenia z rowerzystą zajeżdżając mu drogę, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży

Poniedziałek, 07-04-2014
Mielec
Policjanci z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym zatrzymali 60-letniego mieszkańca Młodochowa, który ukradł z posesji sąsiadki osiem drutów oraz metalową belkę trawersową o wartości około 700 złotych. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Skradzione przedmioty policjanci ujawnili na ogrodzie sprawcy w czasie przeszukania posesji.

Kolejne zarzuty dla pseudokibiców

Środa, 02-04-2014
Mielec
Mieleccy śledczy postawili zarzut wtargnięcia na płytę boiska, zakrywania twarzy w czasie imprezy masowej oraz udział w zbiegowisku kolejnym czterem mężczyznom, którzy złamali prawo na meczu pomiędzy Stalą Stalowa Wola i Stalą Mielec. Policjanci złożyli wniosek do prokuratury o dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju oraz "zakaz stadionowy” dla podejrzanych.

Uwaga no oszustów!

Środa, 02-04-2014
Mielec
Wczoraj na terenie Mielca doszło do kolejnego oszustwa. Ofiarą przestępcy stała się 82-letnia mieszkanka miasta, a łupem oszusta padła kwota pieniędzy w wysokości 2 tysięcy złotych. Policjanci apelują aby nie wpuszczać do domu nieznajomych.
Wczoraj mieleccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem motocyklistów. W wyniku zderzenia dwóch motocykli poważnych obrażeń doznał 26-letni kierowca jednośladu.

Kolejni pseudokibice usłyszeli zarzuty

Piątek, 28-03-2014
Mielec
Trwają dalsze zatrzymania w sprawie zakłóceń porządku publicznego po niedzielnym meczu w Mielcu. Wczoraj policjanci zatrzymali i postawili zarzut trzem mężczyznom, którzy wtargnęli na płytę boiska w czasie trwania imprezy oraz zakrywali twarz uniemożliwiając ich identyfikację. Mężczyźni mają od 24 do 30 lat.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Tadeusza Adamczyka, 52-letniego mieszkańca Rzeszowa. Tadeusz Adamczyk w styczniu 2012 roku wyjechał do Londynu. Do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Marka Chamielca, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Marek Chamielec poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
19
Kwiecień
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie