Twoja komenda

Wydarzenia

Oszukiwał na "warsztat samochodowy"

Wtorek, 30-09-2014
Mielec
Policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Mielca, który wymyślił historię o pracy w warsztacie i zepsutym samochodzie, aby wyłudzić pieniądze. Jak ustalili funkcjonariusze zatrzymany w ten sposób oszukał kilka osób na terenie Mielca. 36-latek usłyszał zarzut oszustwa.

Za rozbój trafił do aresztu

Poniedziałek, 29-09-2014
Mielec
Policjanci zatrzymali 36-letniego sprawcę rozboju. Mężczyzna w ubiegłą niedzielę wszedł do domu mieszkanki Radomyśla Wielkiego i siłą odebrał portfel. Przed kradzieżą własności kobietę próbowała bronić córka, jednak sprawca ją odepchnął i groził pozbawieniem życia. W piątek sąd zastosował wobec 36-latka trzymiesięczny areszt.

Włamał się po alkohol

Sobota, 27-09-2014
Mielec
Zarzut kradzieży w włamaniem usłyszał 22- letni mieszkaniec gminy Przecław, który w ubiegły piątek wyłamał okno w podpiwniczeniu i wszedł do domu, z którego zabrał kilka butelek drogiego alkoholu oraz aparat fotograficzny. Mężczyzna znany jest tamtejszym policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw.

Kradli w drogeriach na terenie Mielca

Czwartek, 25-09-2014
Mielec
Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży perfum z mieleckich drogerii. Jak ustalili funkcjonariusze dwóch młodych mężczyzn działając wspólnie kradło wody toaletowe warte łącznie ponad 1500 złotych. Sprawcy przyznali się do zarzutów, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawca usiłowania rozboju zatrzymany

Środa, 24-09-2014
Mielec
Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który napadł na mieszkańca Jaślan. Mężczyzna żądając pieniędzy kopał swoją ofiarę po całym ciele i uderzał metalową puszką po głowie. Wczoraj sąd zastosował wobec zatrzymanego 2-miesięczny areszt. 27-latek odpowie za usiłowanie rozboju i znieważenie policjantów.
Przez ostatnie kilka tygodni policjanci Wydziału Prewencji aktywnie realizują spotkania z dziećmi w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. Prowadząc pogadanki na temat bezpieczeństwa w szkołach podstawowych i przedszkolach oraz wzmożone kontrole drogowe w okolicach szkół funkcjonariusze dbają o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców naszego powiatu.

"Trzeźwy poranek" w powiecie mieleckim

Poniedziałek, 15-09-2014
Mielec
Ponad 600 kierujących przebadali mieleccy policjanci wydziału ruchu drogowego w czasie działań „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze ujawnili 7 kierujących pod wpływem alkoholu, 5 osobom zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami. Także w weekend policjanci interweniowali wobec nietrzeźwej kierującej.
Zarzut pobicia usłyszało pięciu mieszkańców gminy Tuszów Narodowy. W ubiegłą niedzielę napadli oni w Sarnowie na dwóch mężczyzn w wieku 50 i 49 lat. Napastnicy uderzali pokrzywdzonych butelkami po głowach i kopali. Pobici mężczyźni trafili do szpitala. Trwają dalsze czynności w tej sprawie mające na celu szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Ukradł złoto w czasie remontu

Piątek, 12-09-2014
Mielec
Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży złotej biżuterii z mieszkania. Jak ustalili, do kradzieży doszło w lipcu br. podczas prac remontowych wykonywanych w domu właścicieli, którzy skradzione złoto wycenili na kwotę 2250 złotych. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za kradzież grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

Zarzuty dla sprawców pobicia

Czwartek, 11-09-2014
Mielec
Mieleccy policjanci postawili zarzut pobicia czterem mężczyznom, którzy w dniu 24 sierpnia zaatakowali wracającą z ogniska grupę znajomych. Pokrzywdzeni w wyniku pobicia doznali obrażeń. Sprawcy częściowo przyznali się do postawionych zarzutów. Za przestępstwo pobicia grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Tadeusza Pająka, 66-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Tadeusz Pająk wyszedł z domu w środę 3...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Październik
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie