Twoja komenda

Wydarzenia

Sprawcy rozboju usłyszeli zarzuty

Środa, 28-09-2016
Mielec
Policjanci zatrzymali trzech sprawców rozboju. Mężczyźni kopali i bili pięściami swoją ofiarę, po czym zabrali pokrzywdzonemu zegarek i uciekli. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 2 miesiące.
Policjanci zapraszają do punktu konsultacyjnego Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Od najbliższego poniedziałku do piątku 30 września, w godzinach od 11 do 16, przed Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu funkcjonariusze prezentować będą mieszkańcom interaktywną mapę, na której można zgłosić zagrożenie.
Praca mieleckich policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej doprowadziła do zatrzymania 33-letniego mieszkańca Mielca. Mężczyzna przez ostatnie miesiące uprawiał konopie i wytwarzał narkotyki. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Weź paragon ze sobą

Piątek, 23-09-2016
Mielec
Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.
Dziś, w obecności władz wojewódzkich i samorządowych, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie zainaugurował przedsięwzięcie pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa". Interaktywna mapa jest już dostępna na stronie internetowej podkarpackiej Policji. Każdy, może przekazać policjantom informacje o miejscach i zdarzeniach, które w jego odczuciu są niebezpieczne. Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone.

Uprawiali konopie w lesie

Wtorek, 20-09-2016
Mielec
W Plutach w gminie Tuszów Narodowy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy uprawiali konopie. Zostali ujęci podczas pielęgnacji roślin. Są mieszkańcami Mielca. Mają 21 i 25 lat. W domach podejrzanych policjanci ujawnili także susz marihuany oraz haszysz.

Policjanci uratowali 14-latkę

Poniedziałek, 19-09-2016
Mielec
Szybkie działania mieleckich policjantów oraz współpraca z jednostką Policji w Mogilnie, uratowały 14-latkę z województwa kujawsko-pomorskiego. Nastolatka skontaktowała się przez komunikator internetowy z 18-letnim mielczaninem i poinformowała go, że zażyła dużą ilość leków.

Aplikacja "Moja Komenda"

Poniedziałek, 19-09-2016
Mielec
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej "Moja Komenda", dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.
Policjanci zatrzymali sprawców rozboju tuż po popełnionym przestępstwie. Wszyscy to mieszkańcy gminy Radomyśl Wielki w wieku od 18 do 28 lat. Mężczyźni kopali i bili pokrzywdzonego, następnie zabrali mu telefony komórkowe oraz portfel z dokumentami i pieniędzmi. W chwili popełnienia czynu byli nietrzeźwi.
Tuż przed 8 rano mieleccy policjanci wraz z dziennikarzem radiowym prowadzili działania „Bezpiecznie dziecko z Radiem Leliwa w drodze do szkoły”. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród rodziców jak i dzieci. Działania Policji relacjonowane były bezpośrednio w radiu i na portalu społecznościowym Facebook.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Kamila Szubart, 29-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Kamil Szubart ostatni raz widziany był przez rodzinę w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują 52-letniego Bogusława Matyja, ostatnio zamieszkałego w Leżajsku. Bogusław Matyja poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Październik
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie