Twoja komenda

Wydarzenia

Test wiedzy, tor przeszkód oraz przejazd przez miasteczko rowerowe to konkurencje, które musieli pokonać uczestnicy XXIX Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Jak co roku turniej odbywał się pod fachowym okiem policjantów, którzy nie tylko czuwali nad prawidłowością zadań konkursowych, ale także służyli uczestnikom swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jedno przeszukanie, trzy zarzuty

Sobota, 14-05-2016
Mielec
Policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Przecław. Podczas przeszukania w domu mężczyzny, funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli marihuanę, uprawę konopi indyjskich oraz amunicję. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Przyznał się do uprawy konopi oraz posiadania narkotyków i amunicji.
Policjanci mieleckiej komendy poszukują mężczyzny, którego portret pamięciowy publikujemy. Wymieniony podejrzewany jest o usiłowanie doprowadzenia kobiety do poddania się innej czynności seksualnej . Do przestępstwa doszło 20 stycznia br. w jednej z klatek schodowych bloku w Mielcu.

Pijany kierował BMW

Sobota, 07-05-2016
Mielec
Policjanci postawili zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości 33-letniemu mężczyźnie. Mieszkaniec gminy Radomyśl Wielki pił alkohol z kolegami, po czym postanowił odwieźć ich do domu. Prowadził BMW mając 2,5 promila alkoholu w organizmie.
W czasie kilkudniowych działań „Majowy weekend 2016” mieleccy policjanci zatrzymali 20 kierujących, którzy pili wcześniej alkohol. Podczas majówki na drogach naszego powiatu nie doszło do wypadku. Policjanci pracowali na miejscu 18 kolizji drogowych.

Sprzedawał samochód, który miał spłonąć w USA

Poniedziałek, 25-04-2016
Mielec
Policjanci przedstawili zarzut usiłowania oszustwa 38-letniemu mieszkańcowi Mielca, który oferował do sprzedaży jeepa w idealnym stanie. Zainteresowany kupnem dysponował jednak dokumentami, które świadczyły, że oferowany samochód spłonął.

Nietrzeźwy "Trzeźwy poranek"

Poniedziałek, 25-04-2016
Mielec
Siedmiu zatrzymanych kierowców, którzy pili wcześniej alkohol, to bilans działań mieleckich policjantów podczas dzisiejszego „Trzeźwego poranka”. Funkcjonariusze poddali badaniu na zawartość alkoholu w organizmie ponad 700 kierujących.
Policjanci wznowili poszukiwania 40-letniego mężczyzny, który wczoraj spadł z mostu do Wisły, w miejscowości Zaduszniki. Mężczyzna przebywał tam w towarzystwie innych osób. Prawdopodobnie pił wcześniej alkohol. W działaniach poszukiwawczych policjantów wspierają strażacy.

Pobili, bo ich zaczepiał

Sobota, 16-04-2016
Mielec
Policjanci ustalili i zatrzymali trzech sprawców pobicia mieszkańca Mielca. Młodzi mężczyźni bili i kopali swoją ofiarę. Powodem miała być sprzeczka, jaka wywiązała się między pokrzywdzonym a sprawcami.

Stanął w obronie, został zaatakowany

Piątek, 15-04-2016
Mielec
Na wniosek policji sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu wobec 36-letniego mieszkańca Mielca. Mężczyzna jest podejrzany o uszkodzenie ciała 40-latka oraz groźby wobec innych osób.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60-letnim Stanisławem Małką, mieszkańcem Woli Obszańskiej. Mężczyzna 2 marca br. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 56-letniego Grzegorza Kulczyckiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Kulczycki poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Maj
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie