Twoja komenda

Wydarzenia

36-letni mieszkaniec Mielca, odpowie za posiadanie narkotyków. Policjanci podczas interwencji ujawnili substancję, której posiadanie jest zabronione. Funkcjonariusze zabezpieczyli dwa woreczki strunowe z haszyszem, lufkę oraz telefon komórkowy. Mężczyzna usłyszał już zarzut.

Areszt dla sprawcy przemocy w rodzinie

Piątek, 26-08-2016
Mielec
Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 31-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy. Mężczyzna podejrzany jest o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad rodziną, uszkodzenie mienia, groźby i inne przestępstwa. Zatrzymany przez policjantów częściowo przyznał się do stawianych mu zarzutów.

Bądźmy bezpieczni podczas grzybobrania

Piątek, 26-08-2016
Mielec
Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas grzybobrania. Corocznie policjanci biorą udział w poszukiwaniu osób, które wybrały się do lasu w poszukiwaniu grzybów i zaginęły. Zadbajmy o własne bezpieczeństwo oraz o bezpieczeństwo członków rodziny.
Policjanci przedstawili zarzut włamania 48-letniemu mężczyźnie, który odgiął blachę wiaty magazynowej, aby dostać się do środka. Chciał ukraść przedmioty, które później mógłby sprzedać na złom. W ten sposób mężczyzna próbował zdobyć pieniądze na alkohol. Sprawca włamania został ujęty przez właściciela magazynu i oddany w ręce Policji.

Policjanci ujawnili narkotyki podczas interwencji

Poniedziałek, 22-08-2016
Mielec
Policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca Mielca, przy którym ujawnili narkotyki. Mężczyzna awanturował się w sklepie, był nietrzeźwy. Podejrzany przyznał się do zarzutu posiadania narkotyków i złożył wyjaśnienia.

Nietrzeźwi chcieli wejść na stadion

Czwartek, 18-08-2016
Mielec
Miesiąc ograniczenia wolności, kilkadziesiąt godzin prac społecznych oraz dwa lata tzw. zakazu „stadionowego”, to kara jaką wyznaczył sąd dla dwóch mieszkańców Mielca. Nietrzeźwi mężczyźni próbowali wejść na stadion w czasie niedzielnego meczu piłki nożnej drużyn Stali Mielec – MKS Kluczbork.

"Sierpniowy weekend" w powiecie mieleckim

Środa, 17-08-2016
Mielec
Mieleccy policjanci podsumowali działania „Sierpniowy weekend”. Podczas wzmożonych kontroli drogowych policjanci zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierujących oraz zatrzymali prawo jazdy trzem kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym.

Policjant uratował życie mężczyźnie

Sobota, 13-08-2016
Mielec
Policjant z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim w czasie wolnym od służby uratował człowieka, który leżał nieprzytomny w rowie z głową zanurzoną w wodzie. Policjant wydostał mężczyznę z wody, udrożnił jego drogi oddechowe, dzięki czemu ten odzyskał oddech. Szybka i skuteczna reakcja policjanta uratowała życie 69-letniemu mieszkańcu Żarówki.

Wspólne działania Policji i SOK

Piątek, 12-08-2016
Mielec
Policjanci mieleckiej drogówki wraz z funkcjonariuszami Służby Ochrony Kolei prowadzili dziś działania profilaktyczne na przejazdach kolejowych w centrum miasta. Przechodnie oraz rowerzyści od funkcjonariuszy otrzymywali ulotki informacyjne dotyczące kampanii „BEZPIECZNY PRZEJAZD”.
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie opracował aktualny wykaz instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na terenie województwa podkarpackiego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionego Janusza Myśliwca, 51-letniego mieszkańca Przedmieścia Czudeckiego. Janusz Myśliwiec 16 sierpnia br. przebywał na terenie Niemiec w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują Krzysztofa Zielińskiego 35-letniego mieszkańca Jarosławia. Krzysztof  Zieliński poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Sierpień
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie