Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci zespołu do walki z przestępczością narkotykową ujawnili nielegalną uprawę maku na polu rolnym w Sadkowej Górze w gminie Borowa. Jak ustalili funkcjonariusze pole, na którym uprawiany był mak należy do 75-letniej kobiety. Śledczy zabezpieczyli rośliny maku do badań.

Zarzuty dla sprawców pobicia

Poniedziałek, 21-07-2014
Mielec
Policjanci zatrzymali sprawców pobicia. Jak ustalili funkcjonariusze, dwóch nietrzeźwych mężczyzn w nocy z piątku na sobotę kopiąc i uderzając pięściami po twarzy pobili 36-letniego mężczyznę. Sprawcy zostali zatrzymani przez policjantów tuż po zdarzeniu. Po wytrzeźwieniu zatrzymani usłyszeli zarzuty.
Policjanci zatrzymali kolejnego mężczyznę podejrzanego o kradzież rowerów. Przez ostatni miesiąc 17-letni mieszkaniec Mielca kradł rowery w kilku częściach miasta. Śledczy postawili młodemu mężczyźnie 4 zarzuty kradzieży rowerów o łącznej wartości blisko 2,5 tysiąca złotych. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

Nietrzeźwi opiekunowie małoletnich

Środa, 16-07-2014
Mielec
Policjanci często interweniują w stosunku do nietrzeźwych rodziców sprawujących opiekę nad małoletnimi dziećmi. W tym tygodniu mieleccy funkcjonariusze interweniowali już trzy razy w wobec pijanych opiekunów, którzy pod swoją pieczą mieli dzieci. Policjanci apelują o odpowiedzialność i rozwagę w opiece nad pociechami.

Policjanci zatrzymali złodzieja rowerów

Poniedziałek, 14-07-2014
Mielec
Policjanci ustalili i zatrzymali 18-letniego złodzieja rowerów. Młody mężczyzna z terenu Mielca ukradł osiem jednośladów. 18-latkowi śledczy przedstawili 7 zarzutów, mężczyzna przyznał się do ich popełnienia. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.
W tym tygodniu mieleccy policjanci postawili zarzuty posiadania i udzielania narkotyków trzem młodym mężczyznom. To efekt zatrzymań w czasie działań prowadzonych przez mieleckich kryminalnych, ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej.

5-latka pogryziona przez psa

Środa, 09-07-2014
Mielec
Policjanci wyjaśniają okoliczności pogryzienia 5-letniej dziewczynki przez psa rasy cane corso. Zdarzenie miało miejsce wczoraj w Chorzelowie. Dziewczynka wraz z tatą przyjechała odwiedzić ciocię, która jest właścicielką psa. 5-latka z obrażeniami twarzy została przewieziona do szpitala w Rzeszowie.

Nieletnia ukradła obrączkę

Wtorek, 08-07-2014
Mielec
Policjanci ustalili nieletnią sprawczynię kradzieży złotej obrączki o wartości 800 złotych. 14-latka zabrała biżuterię z domu swojej znajomej. Podczas przesłuchania dziewczyna przyznała się do kradzieży. Policjanci odzyskali obrączkę, która po zakończeniu postępowania trafi do właścicielki.
Mieleccy kryminalni zatrzymali 20-letniego sprawcę szeregu kradzieży. Młody mężczyzna w czerwcu br. w sklepach na terenie Mielca ukradł aparat fotograficzny, markowe perfumy oraz alkohol na łączną kwotę 3 tysiące złotych.

Konkurs "Bezpieczne wakacje 2014"

Czwartek, 03-07-2014
Mielec
Mieleccy policjanci przypominają o tegorocznym konkursie prac plastycznych oraz o konkursie na profilaktyczny spot filmowy "Bezpieczne wakacje 2014". Komenda Powiatowa Policji w Mielcu zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do udziału w konkursie!
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Roberta Bylinowskiego, 37-letniego mieszkańca Rzeszowa. Robert Bylinowski poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Lipiec
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie