Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci rozdawali odblaski

Piątek, 29-08-2014
Mielec
Policjanci mieleckiej drogówki wraz z przedstawicielem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego rozdawali wczoraj kamizelki i opaski odblaskowe. Akcja ma na celu rozpropagowanie przepisu, który nakłada na pieszych poruszających się poza terenem zabudowanym obowiązek noszenia elementów odblaskowych.
W ostatnich dniach mieleccy funkcjonariusze ustalili i zatrzymali dwóch sprawców kradzieży. Pierwszy z nich kradł metalowe wycieraczki z przedblokowych klatek, drugi natomiast włamał się do garażu z którego zabrał 120 litrów oleju napędowego. Obaj mężczyźni to mieszkańcy Mielca, przyznali się do popełnienia przestępstw.
Do kolizji z udziałem wózka widłowego doszło w poniedziałkowe popołudnie w miejscowości Sadkowa Góra. Kierujący wózkiem widłowym zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do kolizji z prawidłowo jadącą Mazdą. Jak się okazało, 36-latek jadący tym pojazdem był nietrzeźwy.

Okradała pacjentów w szpitalach

Wtorek, 26-08-2014
Mielec
Policjanci zatrzymali 37-letnią mieszkankę województwa lubelskiego, która w ciągu tego miesiąca dopuściła się szeregu kradzieży w szpitalach naszego województwa. Z takiego procederu uczyniła sobie stałe źródło utrzymania. Na wniosek mieleckiej prokuratury sąd zastosował wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wraz z zakazem opuszczania kraju.
Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym, oraz kierowanie pojazdem bez uprawnień, odpowie 75-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego. Mężczyzna, kierując ciągnikiem rolniczym wraz z przyczepą, wjechał na terenem posesji ochotniczej straży pożarnej i uszkodził budynek remizy.

Potrącenie motorowerzysty

Czwartek, 21-08-2014
Mielec
Wczoraj na ulicy Wojska Polskiego kierująca volkswagenem golfem doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym motorowerzystą. Policjanci podejmujący czynności na miejscu zdarzenia zatrzymali kobiecie prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego.

Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Poniedziałek, 18-08-2014
Mielec
Wczoraj do późnych godzin wieczornych policjanci prowadzili negocjacje z mężczyzną usiłującym skoczyć z okna wieżowca na ulicy Kossaka. Desperatem był 23 latek który swoje zamiary tłumaczył problemami rodzinnymi.

Policjanci zatrzymali prawa jazdy

Środa, 13-08-2014
Mielec
Mieleccy policjanci zatrzymali prawa jazdy dwóm kierującym, którzy w rażący sposób naruszyli przepisy ruchu drogowego. Pierwszy z nich spowodował kolizję z innym pojazdem wjeżdżając na skrzyżowanie na czerwonym świetle, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Drugi kierowca potrącił kobietę na przejściu dla pieszych.

Kradzionym autem wjechał do rowu

Wtorek, 12-08-2014
Mielec
Mieleccy policjanci prowadzili czynności na miejscu wypadku, do jakiego doszło na drodze pomiędzy Czerminem a Borową. Jak ustalili, wypadek spowodował 18-latek kierujący skradzionym kilkadziesiąt minut wcześniej samochodem. Jest ciężko ranny.

Ukradł świeczniki i aparat

Piątek, 08-08-2014
Mielec
Mieleccy śledczy postawili zarzut kradzieży 25-latkowi, który z domu partnera swojej matki zabrał dwa srebrne świeczniki oraz aparat fotograficzny, o łącznej wartości 4200 złotych. Skradzione świeczniki mężczyzna sprzedał w jednym ze sklepów jubilerskich, a aparat fotograficzny na targowisku.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Andrzeja Wierzbickiego, 65-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Andrzej Wierzbicki w lipcu br. wyjechał z Rzeszowa...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
3
Wrzesień
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie