Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 74-letniego mieszkańca Mielca. Leżącego na chodniku w centrum miasta mężczyznę zauważyli przechodnie. Na miejscu interweniowali dzielnicowi wezwani przez świadków do pomocy.

¾ Polaków ma zaufanie do Policji

Poniedziałek, 26-01-2015
Mielec
Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.

Wpadli w czasie kontroli drogowej

Poniedziałek, 26-01-2015
Mielec
Policjanci zatrzymali pięciu mieszkańców powiatu dębickiego podczas działań skierowanych na walkę z przestępczością narkotykową. W schowku pojazdu, którym poruszali się mężczyźni funkcjonariusze ujawnili woreczek z marihuaną. Zatrzymani zostali przesłuchani. Jeden z mężczyzn usłyszał zarzut.

Pieszy zmarł w szpitalu

Piątek, 23-01-2015
Mielec
Policjanci pracowali wczoraj na miejscu wypadku na ul. Królowej Jadwigi w Mielcu. Pieszy, prawdopodobnie uderzony przez ramię dźwigu samochodowego, zmarł w szpitalu. Funkcjonariusze ustalili prawdopodobny przebieg zdarzenia.

Mieleccy policjanci podsumowali miniony rok

Czwartek, 22-01-2015
Mielec
Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu odbyła się roczna narada służbowa podsumowująca pracę mieleckich policjantów w 2014 roku. W spotkaniu udział wzięli I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, zaproszeni goście oraz przedstawiciele wszystkich pionów i komórek organizacyjnych mieleckiej komendy.

Działania "Trzeźwy poranek" w powiecie mieleckim

Poniedziałek, 19-01-2015
Mielec
Policjanci mieleckiej drogówki w czasie niedzielnych działań „Trzeźwy poranek” przebadali na zawartość alkoholu ponad 600 kierowców. Podczas kontroli ujawnili 8 nietrzeźwych kierujących, zatrzymali prawo jazdy 5 kierowcom.

Rok 2014 bardziej bezpieczny

Poniedziałek, 19-01-2015
Mielec
Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.

Okradli wolontariuszy WOŚP

Wtorek, 13-01-2015
Mielec
Policjanci zatrzymali mężczyzn, którzy w niedzielę okradli wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestujących przy jednym z mieleckich kościołów. Sprawcami okazali się mieszkańcy Mielca w wieku 18 i 19 lat. Za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem.

Zarzuty dla sprawcy kradzieży

Poniedziałek, 12-01-2015
Mielec
Mieleccy policjanci przedstawili zarzuty kradzieży 27-latkowi, który w okresie ostatnich trzech miesięcy ubiegłego roku na terenie Mielca dokonywał kradzieży rowerów oraz sprzętu elektronicznego. Mężczyzna ukradł siedem rowerów o łącznej wartości ponad 3 tys. złotych oraz sprzęt elektroniczny. Skradzione jednoślady sprzedawał między innymi poprzez ogłoszenia na portalach internetowych.
Policjanci zatrzymali sprawców napadu na 85-letnią kobietę. Do napadu doszło 30 grudnia 2014 roku. Jak ustalili policjanci 30-letni sprawca wszedł przez wybitą szybę do domu starszej kobiety i trzymając w ręce nóż zażądał od niej wydania 10 tysięcy złotych. Kiedy kobieta odmówiła sprawca uderzył ją w głowę metalowym durszlakiem.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Teresy Dzikiewicz, 56-letniej mieszkanki Nowin Horynieckich, gmina Horyniec Zdrój. Teresa Dzikiewicz poszukiwana jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Styczeń
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie