Twoja komenda

Wydarzenia

Zarzut za posiadanie narkotyków

Poniedziałek, 25-05-2015
Mielec
Policjanci podczas kontroli drogowej pojazdu ujawnili u jednego z pasażerów zawiniątko folii z suszem marihuany. Właściciel suszu poinformował funkcjonariuszy, że narkotyk znalazł w pobliskim parku. Tego samego dnia w miejscu zamieszkania zatrzymanego policjanci ujawnili kolejną porcję marihuany.

Pracownik sklepu ujął sprawcę kradzieży

Czwartek, 21-05-2015
Mielec
Policjanci postawili zarzut 21-letniemu mężczyźnie, którego na gorącym uczynku kradzieży ujął pracownik w sklepie z artykułami przemysłowymi. Podczas interwencji funkcjonariusze ustalili, że sprawca kradzieży był poszukiwany w celu osadzenia w areszcie za wcześniej popełniane przestępstwa.

Sprawcy kradzieży zatrzymani

Środa, 20-05-2015
Mielec
Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży felg samochodowych z terenu cegielni w Podborzu. Podejrzani mają od 24 do 31 lat. Podczas przesłuchania przyznali się do przestępstwa. Skradzione felgi zostały wycenione na kwotę 600 złotych. Za kradzież polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat.

Zarzyty dla sprawców uszkodzenia mienia

Środa, 20-05-2015
Mielec
Policjanci postawili zarzuty dwóm sprawcom uszkodzenia skrzynek elektrycznych na terenie ogródków działkowych w Mielcu. Podejrzani mają 17 i 18 lat. Młodzi mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa, nie potrafiąc wytłumaczyć swojego chuligańskiego czynu.

Pseudokibice usłyszeli zarzuty

Wtorek, 19-05-2015
Mielec
Policjanci na podstawie zebranego materiału dowodowego i nagrań z monitoringu ustalili tożsamość i przedstawili zarzut trzem mieszkańcom Mielca, którzy podczas meczu Stali Mielec z Siarką Tarnobrzeg prowokowali do zamieszek kibiców drużyny przeciwnej popełniając przestępstwo z Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.
Policjanci mieleckiej drogówki podczas wczorajszych działań „Prędkość” zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom na podstawie nowych przepisów, które zaostrzają sankcje w stosunku do kierowców znacznie przekraczających prędkość w terenie zabudowanym.

Policjanci debatowali z seniorami o bezpieczeństwie

Poniedziałek, 18-05-2015
Mielec
W piątek w Samorządowym Centrum Kultury odbyła się debata Policji z członkami Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W spotkaniu wziął udział Komendant Powiatowy Policji w Mielcu insp. Andrzej Świder oraz policjanci Wydziałów Prewencji, Ruchu Drogowego i Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego.
Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h oraz przestępstwo prowadzenia pojazdu po utracie uprawnień to tylko niektóre ze zmian, które zaczną obowiązywać w najbliższy poniedziałek. Dziś Małgorzata Woźniak, rzecznik MSW oraz mł. insp. Marek Konkolewski z Biura Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji przedstawili szczegóły nowelizacji przepisów. Nowa ustawa składa się z rozwiązań zaproponowanych przez Ministerstwa Spraw Wewnętrznych,

Nowe przepisy dotyczące kierowców

Poniedziałek, 18-05-2015
Mielec
Od 18 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym, polegające w szczególności na kierowaniu pojazdem w stanie nietrzeźwości, powodowaniu zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, rażącym przekraczaniu dopuszczalnej prędkości czy kierowaniu pojazdem pomimo nieposiadania do tego stosownych uprawnień.

Zmiany przepisów dotyczących przewożenia dzieci

Poniedziałek, 18-05-2015
Mielec
Zmieniają się przepisy dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach. Niektóre wymagania zostały zaostrzone, a część z nich uległa złagodzeniu. Kiedy dziecko powinno jechać w foteliku, a kiedy wystarczy przypiąć je pasami? Odpowiedź na to i inne pytania, związane z bezpiecznym przewożeniem najmłodszych, przedstawiamy w artykule.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Maj
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie