Twoja komenda

Wydarzenia

W dniach 25 listopada – 10 grudnia 2015 roku trwały będą obchody międzynarodowej kampanii zatytułowanej "16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet". Z uwagi na znaczenie problematyki przemocy w rodzinie, ze szczególnym uwzględnieniem przemocy wobec kobiet, dla kondycji polskiego społeczeństwa, podmiotem wspierającym obchody ogólnopolskie, ale także regionalne i lokalne inicjatywy organizowane w ramach kampanii, będzie również polska policja.

Wypił skradziony alkohol

Sobota, 21-11-2015
Mielec
Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Przecławiu ustalili sprawcę kradzieży nalewki wartej 1500 złotych. Łupem 32-letniego mężczyzny padło czterdzieści butelek alkoholu. Podejrzany przyznał się do kradzieży i dobrowolnie poddał się karze.

Uszkodził skrzynki bo był pijany

Piątek, 20-11-2015
Mielec
Policjanci Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim ustalili sprawcę uszkodzenia skrzynek liczników poboru energii elektrycznej o wartości 2,5 tysiąca złotych. 19-letni podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył obszerne wyjaśnienia.

Nietrzeźwy wiózł dziecko samochodem

Czwartek, 19-11-2015
Mielec
Policjanci zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwemu mężczyźnie, który przewoził 4-letnie dziecko bez fotelika ochronnego. Badanie alkomatem wykazało u mieszkańca gminy Borowa promil alkoholu. Funkcjonariusze przekazali córkę nietrzeźwego mężczyzny pod opiekę rodzinie.

Zmarli w wyniku zaczadzenia

Poniedziałek, 16-11-2015
Mielec
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci dwóch mężczyzn, których ciała ujawniono wczoraj w jednym z domów w Książnicach. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną, która pomoże wyjaśnić przyczynę śmierci.
Policjanci wraz ze strażakami poszukiwali 77-letniej mieszkanki Mielca. Kobieta była ostatni raz widziana wczoraj około godz. 16 nad brzegiem rzeki Wisłoka w Mielcu. Z relacji świadka wynikało, że weszła do wody i ślad po niej zaginął. Dzisiaj około południa wyłowiono z rzeki ciało poszukiwanej.

Policjanci zatrzymali 47 praw jazdy

Sobota, 07-11-2015
Mielec
Od wejścia w życie przepisów zaostrzających kary wobec kierowców przekraczających prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym, mieleccy policjanci zatrzymali 47 kierowcom uprawnienia do kierowania. Ostatni rekordzista, 20-letni mieszkaniec gminy Szczucin, przekroczył dozwoloną prędkość o 77 km/h.
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci dwojga mieszkańców Mielca. Ciało 25-letniej kobiety i 30-letniego mężczyzny ujawniono wczoraj około godz. 18 w garażu na osiedlu Smoczka.

Podsumowanie akcji "ZNICZ"

Poniedziałek, 02-11-2015
Mielec
Ponad 300 policjantów pracowało przez kilka dni na drogach powiatu mieleckiego podczas akcji "Znicz". W tym roku akcja trwała 4 dni, rozpoczęła się w piątek 30 października i objęła kolejne 4 dni. W tym czasie doszło do 12 kolizji. Policjanci zatrzymali jednego nietrzeźwego kierowcę. Ruch odbywał się płynnie, funkcjonariusze błyskawicznie reagowali na tworzące się zatory ręcznie kierując ruchem.

Wspólnie zadbajmy o bezdomnych

Poniedziałek, 02-11-2015
Mielec
Kilka kolejnych miesięcy to dla mieleckich funkcjonariuszy okres wzmożonej pracy na rzecz ochrony życia i zdrowia osób bezdomnych. Policjanci patrolują i sprawdzają miejsca gromadzenia się osób bezdomnych, a także sprawdzają tereny przydworcowe, ogródki działkowe, kanały ciepłownicze i opuszczone budynki. Policjanci liczą także na sygnały od obywateli.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 31-letniego Grzegorza Słomianego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Słomiany poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Listopad
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie