Twoja komenda

Wydarzenia

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

Piątek, 24-10-2014
Mielec
Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.

Przechowywał marihuanę w słoikach

Piątek, 24-10-2014
Mielec
Mieleccy funkcjonariusze postawili zarzut posiadania narkotyków 33-letniemu mielczaninowi, który w dwóch słoikach w miejscu zamieszkania przechowywał ponad 80 gram marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Za posiadanie narkotyków 33-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.
Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Mielcu gościł w swoim gabinecie Prezydentów Miasta Mielca oraz Panią Kierownik Biura Spraw Społecznych. Goście przybyli do Komendanta aby przekazać na jego ręce m.in. narkotestery, oraz kilkadziesiąt upominków dla dzieci sfinansowanych przez Urząd Miasta w Mielcu. To już kolejne takie coroczne spotkanie, w którym magistrat wspiera ustawowe działania mieleckiej Policji.
Policjanci wydziału do walki z przestępczością gospodarczą mieleckiej komendy ustalili sprawcę wyłudzenia pożyczki na łączna kwotę 5 tysięcy złotych. Aby wyłudzić kredyt 20-letni mieszkaniec naszego powiatu ukradł dowód koledze z pracy. W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze postawili 20-latkowi zarzut. Młody mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa.

Wypadek w Wadowicach Dolnych

Wtorek, 21-10-2014
Mielec
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Wadowicach Dolnych. Doszło tam do potrącenia przez samochód osobowy mężczyzny, który siedział na jezdni. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną, która posłuży do ustalenia dokładnych okoliczności wypadku.

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży rowerów

Poniedziałek, 20-10-2014
Mielec
Policjanci wykonując czynności w sprawie kradzieży rowerów ustalili, kto może dokonywać kradzieży jednośladów na terenie Mielca. W sobotę zatrzymali 26-letniego mieszkańca Mielca i postawili mu zarzut kradzieży pięciu rowerów. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstw. Został objęty policyjnym dozorem.
Policjanci ustali i zatrzymali dwóch sprawców szeregu kradzieży. 18-latek i 17-latek znani są mieleckim funkcjonariuszom z wcześniej popełnianych przestępstw. Wczoraj dwóch młodych mężczyzn usłyszało łącznie 6 zarzutów kradzieży, uszkodzenia mienia oraz krótkotrwałego użycia pojazdu.

Sprawca przemocy trafił do aresztu

Czwartek, 16-10-2014
Mielec
Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy w sprawie o znęcanie się nad matką przyczynił się do zastosowania przez sąd 3-miesięcznego aresztu wobec 39-letniego sprawcy przemocy. Mężczyzna był wcześniej karany za przestępstwo znęcania się nad członkami rodziny.

Nietrzeźwy kierujący usłyszał zarzut

Środa, 15-10-2014
Mielec
Policjanci postawili zarzut jazdy pod wpływem alkoholu 35-letniemu mieszkańcowi gminy Przecław, który wjechał do przydrożnego rowu w Podleszanach. Mężczyzna dwa dni trzeźwiał w policyjnych aresztach. Dziś przyznał się do kierowania hondą. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu utrata prawa jazdy i kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Dzięki nagraniu usłyszał zarzuty

Piątek, 10-10-2014
Mielec
Mieleccy policjanci, dzięki nagraniu, które trafiło na skrzynkę kontaktową Stop Agresji Drogowej, postawili zarzut i skierowali wniosek do sądu o ukaranie 46-letniego mieszkańca Mielca. Z nagrania wynikało, że kierujący audi popełnił dwa wykroczenia na skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Sienkiewicza stwarzając tym samym zagrożenie w ruchu drogowym.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Październik
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie