Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci z Posterunku Policji w Przecławiu ustalili sprawcę kradzieży portfela tuż po popełnieniu przestępstwa. W portfelu znajdowały się dokumenty i pieniądze w kwocie 3600 złotych. Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzuconego mu czynu.

Odpowie za uprawę konopi

Wtorek, 25-08-2015
Mielec
19-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego odpowie przed sądem za posiadanie oraz uprawę konopi indyjskich. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów podczas pielęgnacji roślin. Policjanci zabezpieczyli 6 krzewów konopi.

Zatrzymano prawa jazdy za nadmierną prędkość

Poniedziałek, 24-08-2015
Mielec
Podczas ubiegłego weekendu policjanci mieleckiej drogówki zatrzymali uprawnienia do kierowania kolejnym dwóm kierowcom. Prawa jazdy zostały zatrzymane za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Zatrzymany tuż po kradzieży

Poniedziałek, 24-08-2015
Mielec
Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Mielca tuż po tym, jak ukradł rower o wartości 2 tysięcy złotych. Mężczyzna na widok radiowozu podjął próbę ucieczki, w czasie której popełnił szereg wykroczeń drogowych. Po zatrzymaniu sprawcy okazało się, że jest on pijany.
Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży rowerów z terenu miasta. Zatrzymany mężczyzna to 27-letni mieszkaniec Mielca. W ciągu bieżącego miesiąca ukradł sześć rowerów o łącznej wartości blisko 4 tysięcy złotych. Podczas przesłuchanie przyznał się do popełnienia przestępstw.

Odpowie za uszkodzenie ciała i mienia

Wtorek, 18-08-2015
Mielec
Za uszkodzenie ciała i mienia odpowie 25-letni mieszkaniec Mielca. Mężczyzna przed jedną z mieleckich restauracji pobił innego klienta lokalu, a następnie uszkodził należący do niego rower.

Zarzuty za kradzieże tabletów

Wtorek, 18-08-2015
Mielec
Zarzuty kradzieży rozbójniczej i włamania usłyszał 38-letni mężczyzna. Policjanci udowodnili mu kradzież 6 tabletów o wartości ponad 2 tysięcy złotych. Przesłuchany, przyznał się do popełnienia przestępstw. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.
54-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego chciał przekupić policjantów, którzy zatrzymali go do kontroli drogowej. Mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności za kierowanie motorowerem pod wpływem alkoholu próbował wręczyć funkcjonariuszom 200 złotych. Za to przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci odnaleźli zaginioną nastolatkę

Poniedziałek, 17-08-2015
Mielec
Policjanci zakończyli poszukiwania 17-letniej mieszkanki Mielca. W sobotę nastolatka została zauważona przez policjantów na jednym z osiedli. Na widok radiowozu próbowała się oddalić. Zaginioną z budynku komendy odebrała rodzina.
Dwaj mieszkańcy Mielca w wieku 18 i 19 lat odpowiedzą za uprawę konopi indyjskich. W mieszkaniu jednego z nich funkcjonariusze zabezpieczyli substancje, które trafiły do laboratorium kryminalistycznego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
3
Wrzesień
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie