Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci ustalili, kto włamał się do domu 85-letniego mężczyzny i okradł go. Do przestępstwa doszło kilka tygodni temu w Goleszowie. 18-latek przyznał się do zarzutu. Okazało się, że wiedział, gdzie starszy człowiek trzyma pieniądze, bo wcześniej pomagał mu w pracach domowych.
Już prawie co czwarty wypadek drogowy jest skutkiem korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy. Rosnąca skala tego niebezpiecznego zjawiska to sygnał do wprowadzenia dla kierowców działań motywujących do zmiany złych drogowych nawyków. Dlatego od dzisiaj rusza ogólnopolski projekt „Nie [przy]dzwoń za kierownicą”, którego celem jest uświadomienie kierowcom zagrożeń związanych z korzystaniem z telefonu podczas prowadzenia samochodu, a co za tym idzie, minimalizacją tego zjawiska.

44-latka straciła prawo jazdy

Wtorek, 21-04-2015
Mielec
Policjanci zatrzymali prawo jazdy 44-letniej kobiecie, która prowadziła pojazd w stanie po użyciu alkoholu i leków psychoaktywnych. O kierującej, której styl jazdy wskazywał na to, że może być nietrzeźwa, Policję powiadomił mieszkaniec Trzciany. Mężczyzna uniemożliwił kobiecie dalszą jazdę zabierając jej kluczyki.

Policjanci zatrzymali trzech włamywaczy

Poniedziałek, 20-04-2015
Mielec
Sukcesem zakończyły się działania mieleckich policjantów prowadzone w sprawie włamań na terenie gminy Czermin i Borowa. Funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 18 do 20 lat, którym udowodniono co najmniej sześć przestępstw. Podejrzanych objęto policyjnym dozorem.
Każdego roku policjanci odnajdują coraz więcej osób zaginionych. Tylko w 2014 roku zgłoszono ponad 20 tysięcy zaginięć. Jednocześnie w tym samym roku odnaleziono ponad 21 tysięcy osób. W 364 przypadkach były to zgłoszenia zaginięć sprzed lat. Z roku na rok maleje liczba osób nieodnalezionych – wszystko to są efekty pozytywnych zmian w Policji, która z powodzeniem tworzy ogólnopolski system poszukiwań osób zaginionych. Zmiany te zostały pozytywnie ocenione przez Najwyższą Izbę Kontroli i MSW.

Poszukiwany wpadł w ręce policjantów

Wtorek, 14-04-2015
Mielec
Policjant w czasie wolnym od służby zauważył mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 32-letni mielczanin widząc zbliżającego się funkcjonariusza, zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego.

Obcokrajowiec pobił kobietę

Wtorek, 14-04-2015
Mielec
Policjanci interweniowali w stosunku do 48-letniego obywatela Ukrainy, który w czasie spotkania towarzyskiego pobił swoją konkubinę. Podczas czynności okazało się, że sprawca uszkodzenia ciała kobiety przebywa na terenie Polski bez ważnej wizy uprawniającej do pobytu na terenie naszego kraju.

Nietrzeźwy weekend na mieleckich drogach

Poniedziałek, 13-04-2015
Mielec
Pracowity weekend mieli mieleccy policjanci. Od piątku na drogach powiatu funkcjonariusze zatrzymali siedemnastu kierujących po alkoholu. Policjanci zatrzymali dwunastu nietrzeźwych rowerzystów, trzech nietrzeźwych kierujących samochodami, oraz dwóch nietrzeźwych motocyklistów.

Wypadek w Piątkowcu

Poniedziałek, 13-04-2015
Mielec
Dziś w nocy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Piątkowcu. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący BMW stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowy przepust. Samochodem podróżowało 6 młodych osób, z których jedna doznała poważnych obrażeń ciała. Kierujący był trzeźwy.
Policjanci prowadzą czynności w sprawie kradzieży ubrań z balkonów. Jak ustalili funkcjonariusze, do kradzieży doszło 25 marca br. Odzyskana odzież najprawdopodobniej pochodzi z balkonów bloku przy ulicy Kusocińskiego lub Grunwaldzkiej.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Kwiecień
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie