Twoja komenda

Wydarzenia

Skradziony telefon trafi do właścicielki

Piątek, 24-06-2016
Mielec
Policjanci odzyskali telefon należący do mieszkanki Mielca. Kobieta pracując na działce zostawiła telefon na ławce obok altanki. Po kilku godzinach policjanci odzyskali telefon pokrzywdzonej interweniując wobec mężczyzny próbującego ukraść wieżę stereo z innej posesji.

Chcieli się włamać po repliki broni

Środa, 22-06-2016
Mielec
Dwóch nieletnich odpowie za usiłowanie włamania do księgarni przy ulicy Mickiewicza w Mielcu. 16-latek i jego 15-letni kolega wybili szybę wystawową z zamiarem kradzieży replik broni, które planowali sprzedać. Obaj przyznali się do popełnienia czynu karalnego.
Policjanci mieleckiej drogówki wspierali dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. św. Jadwigi Królowej w Mielcu, biorąc udział w zainicjowanych przez placówkę działaniach pod nazwą „Bądź przyjaznym kierowcą”. Działania miały na celu przypomnienie kierującym o zwracaniu szczególnej uwagi na bezpieczeństwo najmłodszych.
Policjantka z Komendy Powiatowej Policji z Mielca wzięła udział w międzynarodowym seminarium naukowym zorganizowanym przez Centrum Informacyjno – Szkoleniowe w Gimborn w Niemczech. Seminarium „Oblicza przemocy domowej” trwało od 5 do 10 czerwca br. Wzięło w nim udział 28 osób z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Anglii i Polski.

Areszt dla sprawców rozboju

Czwartek, 16-06-2016
Mielec
Trzy miesiące w areszcie spędzi dwóch mężczyzn, którzy napadli na salon gier na jednym z osiedli w Mielcu. Zamaskowani sprawcy, posługując się przedmiotem przypominającym broń, wtargnęli do lokalu. Grożąc właścicielom, ukradli dwa telefony.
W ramach działań z zakresu profilaktyki społecznej ukierunkowanej na przeciwdziałanie zjawiskom patologicznym wśród dzieci i młodzieży z terenu Podkarpacia, Wydział Prewencji KWP w Rzeszowie, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie po raz kolejny wdrażają do realizacji w bieżącym roku wojewódzki konkurs prac plastycznych dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2016” oraz wojewódzki konkurs na profilaktyczny spot filmowy.
Podczas uroczystej zbiórki z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. dr Krzysztofa Pobuty, komisarz Jacek Juwa został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu. W uroczystości wzięli udział również zaproszeni goście.
Policjanci wzięli udział w Gminnym Przeglądzie Teatrów Profilaktycznych organizowanym przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Borowej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Borowej. W przeglądzie ponad 100 uczniów z gminy Borowa zaprezentowało swoje umiejętności teatralne w tematyce profilaktyki przeciw uzależnień.

Weekend z Policją

Wtorek, 14-06-2016
Mielec
Weekend z policjantami spędzili mieszkańcy mieleckiego osiedla Wolności, Otałęży oraz Sarnowa. Gospodarze rodzinnych festynów organizowanych na terenie powiatu zaprosili do udziału w nich policjantów. Funkcjonariusze prezentujący sprzęt policyjny i swoje umiejętności wzbudzili spore zainteresowanie, nie tylko najmłodszych uczestników spotkań.

Postrzelił psa, bo głośno szczekał

Poniedziałek, 13-06-2016
Mielec
Za znęcanie się nad psem odpowie 34-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów tuż po postrzeleniu psa. 34-latek był pod wpływem alkoholu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Czerwiec
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie