Twoja komenda

Wydarzenia

Sprawca kradzieży usłyszał zarzut

Piątek, 26-06-2015
Mielec
Policjanci postawili zarzut 21- letniemu mężczyźnie, który ukradł z samochodu ciężarowego portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 2200 złotych. Podejrzany został zatrzymany tuż po tym jak wrócił z zagranicznej podróży służbowej.

XI edycja konkursu "Bezpieczne wakacje 2015"

Czwartek, 25-06-2015
Mielec
W ramach działań z zakresu profilaktyki społecznej ukierunkowanej na przeciwdziałanie zjawiskom patologicznym wśród dzieci i młodzieży z terenu Podkarpacia, Wydział Prewencji KWP w Rzeszowie, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie po raz kolejny wdrażają do realizacji w bieżącym roku wojewódzki konkurs prac plastycznych dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2015” oraz wojewódzki konkurs na profilaktyczny spot filmowy.
„Policja przyszłości” to konkurs plastyczno-literacki adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia.

Sprawca zatrzymany tuż po kradzieży

Poniedziałek, 22-06-2015
Mielec
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim ustalili sprawcę kradzieży roweru. Podczas przeszukania posesji podejrzanego policjanci odzyskali rower, który wrócił już do rąk właścicielki. 53–letni mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa.

Wypadek motocyklisty w Izbiskach

Poniedziałek, 22-06-2015
Mielec
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Izbiskach. Doszło tam do zderzenia się motocykla z osobowym nissanem. W zdarzeniu ucierpiał 22-letni motocyklista, mieszkaniec powiatu mieleckiego. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala.

Syn okradł matkę

Piątek, 19-06-2015
Mielec
Policjanci Posterunku Policji w Przecławiu ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży kosiarki i kosy spalinowej o wartości 1000 złotych. Co ciekawe, kradzieży dokonał mieszkaniec gminy Przecław – syn pokrzywdzonej. 27-letni mężczyzna przyznał się do przestępstwa i szczegółowo wyjaśnił jego przebieg.

Ukradł, bo był pijany

Środa, 17-06-2015
Mielec
Tuż po dokonaniu przestępstwa policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży pieniędzy ze sklepu przy Al. Niepodległości w Mielcu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnych aresztach. Miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

27-letni kierowca zginął w wypadku

Wtorek, 16-06-2015
Mielec
Policjanci ustalają okoliczności wypadku śmiertelnego, do którego doszło wczoraj na drodze relacji Mielec – Kolbuszowa. Fiat palio zderzył się z ciężarową scanią. W wyniku odniesionych obrażeń kierowca fiata zmarł.

"Trzeźwy poranek" w powiecie mieleckim

Poniedziałek, 15-06-2015
Mielec
Podczas niedzielnych działań „Trzeźwy poranek” policjanci mieleckiej drogówki ujawnili podczas kontroli drogowych 9 kierujących po alkoholu. W czasie kilkugodzinnych działań funkcjonariusze poddali badaniu na trzeźwość ponad 500 kierujących z całego powiatu.

Policjanci uratowali życie mężczyźnie

Czwartek, 11-06-2015
Mielec
Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał targnąć się na swoje życie. Po kilku godzinach od zawiadomienia funkcjonariusze odnaleźli 26-latka wiszącego na drzewie w lesie w Jamach. Reanimowany przez policjantów mężczyzna odzyskał przytomność. Z miejsca zdarzenia zabrała go karetka pogotowia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Nisku prowadzi poszukiwania zaginionego Józefa Fronca, 63-letniego mieszkańca Chałupek, w gminie Rudnik nad Sanem. Józef Fronc wyszedł z domu 29 maja 2015 roku i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Czerwiec
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie