Twoja komenda

Wydarzenia

Włamali się, bo skusił ich łatwy zysk

Środa, 04-03-2015
Mielec
Trzech mężczyzn usłyszało zarzuty włamania do samochodu. Przed kilkoma dniami, wyrywając klapę schowka samochodowego zabrali z wnętrza pojazdu dokumenty oraz gotówkę. Podejrzani przyznali się do przestępstwa, odzyskano część pieniędzy.
Policjanci prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego na ulicy Sienkiewicza w Mielcu. 68-letni mężczyzna, który został potrącony przez pojazd ciężarowy zmarł w szpitalu. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia wykonali oględziny oraz dokumentacje fotograficzna, która posłuży do ustalenia przyczyn wypadku.
Policjanci prowadzą czynności w sprawie włamań do altanek działkowych. Podczas przeszukania w mieszkaniu wynajmowanym przez podejrzanego funkcjonariusze ujawnili elektronarzędzia, sprzęt RTV i inne przedmioty pochodzące z włamań do altanek na terenie Mielca.

Złodziej paliwa schwytany na gorącym uczynku

Poniedziałek, 02-03-2015
Mielec
Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę usiłowania kradzieży paliwa z dwóch pojazdów dostawczych zaparkowanych na jednym z parkingów przy ulicy Szafera. Samochody, do których próbował włamać się 21-letni mężczyzna miały uszkodzone wlewy paliwa. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa.
Przecławscy policjanci podczas pełnienia służby zatrzymali dwóch nietrzeźwych nieletnich. 16-latek bez uprawnień prowadził quada a jego 14-letni kolega motorower. Obaj nastolatkowie odpowiedzą przed sądem rodzinnym za jazdę pod wpływem alkoholu oraz jazdę bez uprawnień.

Zatrzymany tuż po kradzieży

Wtorek, 24-02-2015
Mielec
Zatrzymując sprawcę kradzieży tuż po przestępstwie, policjanci odzyskali rower wart 1400 złotych. Funkcjonariusze dotarli także do pokrzywdzonego, który nie wiedział o tym, że został mu skradziony rower.

Policjanci zatrzymali sprawców kilkunastu włamań

Poniedziałek, 23-02-2015
Mielec
Policjanci zatrzymali sprawców kilkunastu włamań do altanek działkowych i garaży. W mieszkaniu, w którym jeden z mężczyzn wynajmował pokój policjanci ujawnili kilkadziesiąt przedmiotów pochodzących z przestępstwa. Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli sprzęt elektroniczny, elektronarzędzia, artykuły spożywcze i inne przedmioty użytku codziennego.

Policjanci spotkali się z seniorami

Piątek, 20-02-2015
Mielec
Mieleccy policjanci, dbając o zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa na drogach naszego powiatu prowadzą szereg różnych działań profilaktycznych. Jednym z nich są cykliczne spotkania z członkami klubu seniora Złota Jesień. Tematem wczorajszego spotkania, które odbyło się w Spółdzielczym Domu Kultury było bezpieczeństwo osób starszych, jako niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Zarzuty za posiadanie narkotyków

Czwartek, 19-02-2015
Mielec
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas legitymowania miał przy sobie kostkę haszyszu. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło agresywne zachowanie mężczyzny, który próbował uciekać. Zatrzymany odpowie za posiadanie narkotyków.
Mieleccy dzielnicowi wezmą udział w realizacji projektu „Otwarte Drzwi” organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mielcu wpisującej się w ogólnopolski Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Akcja trwa od 24 do 27 lutego br. W tych dniach policjanci w siedzibie mieleckiego MOPS – u będą odbywać dyżury podczas których będą udzielać konsultacji i pomocy ofiarom przestępstw.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Grzegorza Berestka. Zaginiony 35-letni mieszkaniec Rzeszowa, 16 lutego br. wyszedł rano z domu do pracy...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
4
Marzec
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie