Twoja komenda

Wydarzenia

"Trzeźwy poranek" w powiecie mieleckim

Poniedziałek, 15-09-2014
Mielec
Ponad 600 kierujących przebadali mieleccy policjanci wydziału ruchu drogowego w czasie działań „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze ujawnili 7 kierujących pod wpływem alkoholu, 5 osobom zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami. Także w weekend policjanci interweniowali wobec nietrzeźwej kierującej.
Zarzut pobicia usłyszało pięciu mieszkańców gminy Tuszów Narodowy. W ubiegłą niedzielę napadli oni w Sarnowie na dwóch mężczyzn w wieku 50 i 49 lat. Napastnicy uderzali pokrzywdzonych butelkami po głowach i kopali. Pobici mężczyźni trafili do szpitala. Trwają dalsze czynności w tej sprawie mające na celu szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Ukradł złoto w czasie remontu

Piątek, 12-09-2014
Mielec
Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży złotej biżuterii z mieszkania. Jak ustalili, do kradzieży doszło w lipcu br. podczas prac remontowych wykonywanych w domu właścicieli, którzy skradzione złoto wycenili na kwotę 2250 złotych. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za kradzież grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

Zarzuty dla sprawców pobicia

Czwartek, 11-09-2014
Mielec
Mieleccy policjanci postawili zarzut pobicia czterem mężczyznom, którzy w dniu 24 sierpnia zaatakowali wracającą z ogniska grupę znajomych. Pokrzywdzeni w wyniku pobicia doznali obrażeń. Sprawcy częściowo przyznali się do postawionych zarzutów. Za przestępstwo pobicia grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Kradli na terenie kilku miejscowości

Wtorek, 09-09-2014
Mielec
Policjanci zatrzymali sprawców szeregu przestępstw dokonanych na terenie Mielca, Tuszowa Narodowego, Padwi oraz Jaślan. Jak ustalili funkcjonariusze dwóch nieletnich pod dowództwem 18 – letniego kolegi dokonało kradzieży kilku rowerów, skutera, telewizora, laptopów, złotej biżuterii oraz innych cennych przedmiotów.

Policjanci ujawnili nielegalną uprawę konopi

Poniedziałek, 08-09-2014
Mielec
Policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który w kompleksie leśnym na terenie gminy Mielec uprawiał konopie. Uprawa zajmowała około ara powierzchni. Funkcjonariusze zabezpieczyli 54 sztuki sadzonek konopi o wysokości około 2,5 m.

Do aresztu za kradzież rozbójniczą

Sobota, 06-09-2014
Mielec
Policjanci zatrzymali 19-latka, który na początku sierpnia tego roku ukradł młodemu mężczyźnie pieniądze, a następnie pobił jego kolegę, kiedy pokrzywdzony próbował odzyskać pieniądze. Młody mężczyzna przez kilka tygodni ukrywał się. Wczoraj sąd zastosował wobec sprawcy kradzieży rozbójniczej środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu.
Mieleccy funkcjonariusze ustalili sprawcę przywłaszczenia telefonu, do jakiego doszło w miejscowości Brzeźnica w kwietniu br. Wczoraj policjanci postawili zarzut popełnienia przestępstwa 28-letniemu mieszkańcowi powiatu dębickiego. Mężczyzna przyznał się do winy.
Mieleccy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę wybicia szyby w lokalu gastronomicznym. Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór w centrum miasta. 26-letni mieszkaniec Mielca usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Właściciel lokalu straty wycenił na kwotę 550 złotych.
Policjanci postawili zarzuty kradzieży z włamaniem dwóm mieszkańcom Mielca, którzy w sierpniu z szafek na miejskim basenie kradli telefony komórkowe oraz portfele. Spowodowane przez ich "działalność" straty oszacowano na blisko 4 tysięcy złotych. Mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
16
Wrzesień
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie