Twoja komenda

Wydarzenia

21-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków

Poniedziałek, 25-07-2016
Mielec
Policjanci z Mielca zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który posiadał marihuanę. Podczas policyjnej interwencji funkcjonariusze w jego odzieży znaleźli narkotyk. Młody mężczyzna usłyszał zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

Święto Policji w mieleckiej jednostce

Piątek, 22-07-2016
Mielec
Wczoraj w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyły się uroczyste obchody powiatowego Święta Policji. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w Kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Swoją obecnością mieleckich funkcjonariuszy zaszczycił Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji mł.insp. Tadeusz Szymanek oraz zaproszeni goście.

Nagroda dla mieleckiego policjanta

Poniedziałek, 18-07-2016
Mielec
St. asp. Marcin Błażejowski z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, laureat tegorocznej edycji plebiscytu „Policjant, który mi pomógł” podczas Centralnych Obchodów Święta Policji w Warszawie przyjął gratulacje od Prezydenta RP Andrzeja Dudy, Ministra SWiA Mariusza Błaszczaka oraz Komendanta Głównego Policji nadinsp. dr. Jarosława Szymczyka.

Policjanci ujawnili uprawę konopi indyjskich

Poniedziałek, 11-07-2016
Mielec
Policjanci przedstawili zarzut uprawy i posiadania narkotyków dwóm mężczyznom, którzy w Podolu na jednej z działek uprawiali konopie indyjskie. Policjanci ujawnili uprawę, a następnie ustalili i zatrzymali jej właścicieli. Mężczyźni przyznali się do stawianych zarzutów. Obaj odpowiadać będą za przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Ukradł motorower, żeby sprzedawać części

Czwartek, 07-07-2016
Mielec
Zarzut popełnienia przestępstwa usłyszał 26-letni mężczyzna, który ukradł motorower spod klatki schodowej bloku znajdującego się w centrum miasta. Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który przyznał się do kradzieży. Za swój czyn odpowie przed sądem.
Wczoraj od rana na terenie całego powiatu mieleckiego policjanci drogówki prowadzili działania pod nazwą "Prędkość". W czasie działań policjanci kontrolowali pojazdy prowadząc jednocześnie kampanię „KOCHASZ? POWIEDZ STOP WARIATOM DROGOWYM”.
Policjantka z Komendy Powiatowej Policji z Mielca, jako jedna z ośmiu polskich funkcjonariuszy, w okresie wakacji będzie pełnić służbę na terenie Chorwacji. Zadaniem policjantki będzie pomoc i asysta w czynnościach służbowych wykonywanych przez chorwackich funkcjonariuszy wobec polskich turystów, tak aby zapewnić im bezpieczny i komfortowy pobyt nad Morzem Adriatyckim.
Policjanci informują o utrudnieniach w ruchu związanych z ostatnim etapem XXVII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków, którego część będzie przebiegała przez teren powiatu mieleckiego. W sobotę, 2 lipca około godziny 10.30 należy spodziewać się utrudnień w ruchu na trasie Padew Narodowa – Mielec – Przecław. Utrudnienia potrwają przez około godzinę.
Wczoraj policjanci mieleckiej komendy interweniowali wobec mężczyzny chcącego popełnić samobójstwo. 34-latek zadzwonił pod numer alarmowy i poinformował dyżurnego, że ma zamiar targnąć się na swoje życie. Dzięki szybkiej reakcji policjantów mężczyzna został odnaleziony i przekazany pod opiekę lekarzy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 32-letniego Pawła Dąbrowskiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Paweł Dąbrowski poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Lipiec
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie