Twoja komenda

Wydarzenia

Mieszkanka Narola zmarła z wychłodzenia

Czwartek, 28-01-2010
Lubaczów
Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali dziś rano na miejscu znalezienia zwłok 48-letniej mieszkanki Narola. Kobieta najprawdopodobniej zmarła na skutek wychłodzenia. To czternasta ofiara chłodów tej zimy.

Znaleziono martwego łosia

Środa, 20-01-2010
Lubaczów
Martwego łosia znaleziono na terenie prywatnego lasu w gminie Wielkie Oczy. Wstępne ustalenia wskazują, że zwierzę nie padło z przyczyn naturalnych. Świadczy o tym przede wszystkim widoczna rana postrzałowa. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Policjanci ustalili złodzieja torebki

Poniedziałek, 18-01-2010
Lubaczów
Po dwóch godzinach od kradzieży lubaczowscy policjanci ustalili nieletniego złodzieja damskiej torebki. Sprawca okazał się wychowankiem miejscowej placówki opiekuńczo-wychowawczej w Lubaczowie.

Wspólne działania Policji i Służby Celnej

Poniedziałek, 18-01-2010
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci prowadzili działania z funkcjonariuszami Służby Celnej. Wspólne kontrole pojazdów dotyczyły ujawniania samochodów jeżdżących na oleju opałowym. Nie stwierdzono nieprawidłowości.

15-latek zatrzymany za usiłowanie rozboju

Poniedziałek, 11-01-2010
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci zatrzymali 15-latka podejrzanego o usiłowanie rozboju na samotnie mieszkającej starszej kobiecie. Zamaskowany sprawca grożąc kobiecie nożem zażądał 200 zł. Kilka godzin później w komendzie, chłopak przyznał się do napadu i złożył obszerne wyjaśnienia.

Lubaczowscy policjanci z WOŚP

Piątek, 08-01-2010
Lubaczów
Ufundowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie mł. insp. Janusza Mołonia wielki policyjny miś weźmie udział w licytacji na rzecz WOŚP. Na ulicach nie zabraknie również zwiększonej liczby patroli w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników imprez i kwestujących wolontariuszy WOŚP.

Policjanci uratowali zaginionego

Środa, 16-12-2009
Lubaczów
Wczoraj do późnych godzin nocnych trwały policyjne poszukiwania 50-letniego mieszkańca gminy Narol. Mężczyzna od rana pracował z synem w lesie. Około południa poszedł do najbliższej miejscowości po alkohol. Na miejsce pracy już nie wrócił. Po północy policjanci odnaleźli go wychłodzonego, leżącego w leśnym rowie.

Nietrzeźwi uchronieni przed zamarznięciem

Poniedziałek, 14-12-2009
Lubaczów
Wczoraj lubaczowscy policjanci dwukrotnie interweniowali w związku z nietrzeźwymi osobami śpiącymi na dworze. Wieczorem policjanci powiadomieni przez Centrum Powiadamiania Ratunkowego znaleźli śpiącego mężczyznę na ławce w okolicy ul. Słowackiego. Drugi nietrzeźwy został odnaleziony przez funkcjonariuszy patrolujących ten sam rejon w żywopłocie.

Zatrzymany nieletni włamywacz

Czwartek, 10-12-2009
Lubaczów
Po 30 minutach nieletni sprawca włamania został zatrzymany przez lubaczowskich kryminalnych. Wychowanek miejscowej placówki opiekuńczo - wychowawczej przyznał się do mieszkaniowego włamania. Zabrał około 30 zł, słuchawkę telefonu bezprzewodowego oraz dwa kartony papierosów.
Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy z zakrystii kościoła w Niemstowie ukradli przygotowane do rozdania wiernym wigilijne opłatki. Sprawcy porozrzucali je na placu kościelnym i pobliskim przystanku. Mężczyźni zostali zatrzymani, grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
21
Grudzień
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie