Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci zauważyli płonący budynek

Poniedziałek, 14-11-2011
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci zauważyli płonący budynek i powiadomili Straż Pożarną. Cztery wozy bojowe i kilkunastu strażaków brało udział w gaszeniu pożaru. Na szczęście pomimo gęstej zabudowy pożar nie rozprzestrzenił się.

Kolizja z łosiem

Poniedziałek, 14-11-2011
Lubaczów
Do niecodziennej kolizji doszło na trasie Kowalówka-Płazów. Kierująca toyotą avensis wioząc trzech pasażerów potrąciła łosia, który nagle wybiegł z lasu na jezdnię.

Konie staranowały skuter

Czwartek, 10-11-2011
Lubaczów
Wczoraj po południu na jedną z głównych ulic Lubaczowa wbiegły dwa konie, które doprowadziły do kolizji z przejeżdżającym motorowerem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zaatakował policjantów siekierą

Wtorek, 08-11-2011
Lubaczów
Wczoraj po południu lubaczowscy kryminalni zatrzymali złodziei drewna w masywie leśnym Bihal, w gminie Lubaczów. Podczas zatrzymywania sprawców, jeden z nich zaatakował policjantów siekierą i usiłował dźgnąć pilnikiem do ostrzenia łańcuchów.
Efektem dzisiejszych wspólnych działań dzielnicowych z lubaczowskiej komendy ze służbami leśnymi jest zatrzymanie złodzieja drewna. 61-letni mieszkaniec Budomierza nielegalnie wyciął i ukradł drewno sosnowe własności Nadleśnictwa Lubaczów.

Policjanci zatrzymali 17-letniego wandala

Poniedziałek, 07-11-2011
Lubaczów
W ubiegły piątek lubaczowscy policjanci zatrzymali chuligana, który zdewastował witryny sklepowe i zaparkowane pojazdy w centrum Lubaczowa.

Policyjne kontrole z inspektorami ZAiKS-u

Czwartek, 03-11-2011
Lubaczów
Policjanci lubaczowskiej komendy wraz z inspektorem Stowarzyszenia Autorów ZAiKS prowadzili na terenie powiatu lubaczowskiego kontrole pod kątem legalności odtwarzania muzyki. Ujawniono cztery przypadki publicznego odtwarzania utworów muzycznych bez wymaganej prawem umowy licencyjnej.

Działania "Znicz 2011" zakończone

Środa, 02-11-2011
Lubaczów
Dzisiaj o północy zakończyły się policyjne działania „Znicz 2011”. Na terenie powiatu lubaczowskiego wydarzyło się 7 kolizji drogowych i zatrzymano 3 nietrzeźwych kierowców. Niestety, doszło również do jednego, tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginął 23-letni kierowca.

Wykopano niewybuch

Piątek, 28-10-2011
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci przez kilka godzin zabezpieczali miejsce odnalezienia niewybuchu z czasów II Wojny Światowej. Wczoraj przed południem pracownicy firmy budowlanej, kopiąc rów w miejscowości Dąbków (gmina Lubaczów) wykopali znacznych rozmiarów pocisk artyleryjski.

Drzewo spadło na przejeżdżający samochód

Środa, 26-10-2011
Lubaczów
O wielkim szczęściu mogą mówić dwaj uczestnicy wypadku, do jakiego doszło na terenie lasów Rudy Różanieckiej (gmina Narol). Drzewo runęło na samochód i przygniotło dwóch ludzi.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Lipiec
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie