Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci zatrzymali uciekinierów

Środa, 07-04-2010
Lubaczów
W świąteczny weekend lubaczowscy policjanci zatrzymali czterech uciekinierów z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Lubaczowie. Trzech pozostałych zatrzymali funkcjonariusze z Radymna i Laszek. Podczas ucieczki w Oleszycach jeden z nich włamał się do składziku, z którego ukradł koc.
W ubiegłym tygodniu lubaczowscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn w związku ze zniszczeniem automatu telefonicznego. Dwóch z nich przyznało się do tego czynu. Straty oszacowano na około 2400 złotych.
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje psa (owczarka niemieckiego - z rodowodem lub bez) do służby w Policji. Wszystkich chętnych do przekazania Policji czworonoga prosimy o kontakt z KPP w Lubaczowie.

Policjanci zatrzymali podpalacza

Czwartek, 11-03-2010
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci zatrzymali 19-letniego podpalacza. Mężczyzna podejrzany jest o podpalenie dwóch stodół. Pożary miały miejsce w Nowym Dzikowie w dniu 3 i 9 marca br. Sprawca przyznał się do podpaleń.

Quady w lubaczowskiej Policji

Środa, 10-03-2010
Lubaczów
Wczoraj służbę w lubaczowskiej komendzie rozpoczęły dwa quady. Już za niedługo będzie można zobaczyć je na drogach i bezdrożach powiatu lubaczowskiego.

Policjant zatrzymał oszusta na gorącym uczynku

Piątek, 05-03-2010
Lubaczów
Policjant z Lubaczowa na gorącym uczynku zatrzymał oszusta wyłudzającego kredyty. 37-letni mieszkaniec Oleszyc posługiwał się fałszywymi zaświadczeniami o zarobkach. Na swoim koncie ma co najmniej kilkanaście takich przestępstw.
19-latek i jego o rok starszy kolega zostali zatrzymani przez Policję po tym, jak napadli na mieszkańca Oleszyc. Sprawcy pobili mężczyznę, gdy w nocy wracał do domu. Zabrali mu pieniądze i telefon komórkowy. To kolejny sukces lubaczowskich policjantów w walce z przestępczością. Sąd tymczasowo aresztował młodych mężczyzn na trzy miesiące.

W pożarze ucierpieli domownicy

Wtorek, 02-03-2010
Lubaczów
Wczoraj od godz. 19 policjanci uczestniczyli w czynnościach na miejscu pożaru w Baszni Górnej. Nadpaleniu uległ drewniany dom. W wyniku zdarzenia pięć osób zostało rannych (w tym dwie poważnie).

Zatrzymany po pościgu

Wtorek, 02-03-2010
Lubaczów
Policjanci zatrzymali po pościgu kierowcę forda. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli policyjnej, a następnie uciekając ulicami Lubaczowa spowodował kolizję drogową. Od kierowcy pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.
Zarzut rozboju usłyszał 33-letni mieszkaniec Lubaczowa, który przed trzema dniami pobił i okradł mieszkańca Wielkich Oczu. Do napaści doszło w okolicy dworca autobusowego w Lubaczowie. Szybka reakcja policjantów pozwoliła na odzyskanie skradzionego laptopa.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą poszukiwania za zaginionym Ryszardem Partyką, 51-letniego mieszkańca Woli Baranowskiej. Ryszard Partyka 20 stycznia 2015r. o godz. 8...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Marzec
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie