Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci i strażacy wyłowili zwłoki mężczyzny ze zbiornika wodnego „Młyn” w Lubaczowie. Badane są okoliczności i przyczyny zgonu.
Wspólne działania horynieckich policjantów i funkcjonariuszy Straży Granicznej zakończyły się zatrzymaniem czterech złodziei linek krzemo-brązowych na szlaku kolejowym Horyniec-Zdrój - Werchrata. Sprawcy dokonali zniszczenia napowietrznej linii klejowej na odcinku ponad 2 kilometrów.

Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Wtorek, 06-12-2011
Lubaczów
Od wczoraj trwają ogólnopolskie działania „Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego”. Lubaczowscy policjanci włączyli się do prowadzonych działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie naszego powiatu.

Dwaj ranni wskutek dachowania

Poniedziałek, 05-12-2011
Lubaczów
Wczoraj w godzinach wieczorowych doszło do poważnego zdarzenia drogowego w miejscowości Borowa Góra (gm. Lubaczów). Kierowca citroena stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i po uderzeniu w drzewo samochód dachował.

Policyjna akcja „Trzeźwy Poranek”

Poniedziałek, 05-12-2011
Lubaczów
Trzech nietrzeźwych kierujących pojazdami i jeden pijany rowerzysta to bilans dzisiejszej akcji „Trzeźwy Poranek” przeprowadzonej na drogach Lubaczowa.

Wpadka złodzieja drewna

Poniedziałek, 05-12-2011
Lubaczów
Policjanci z Cieszanowa wraz z funkcjonariuszem Straży Leśnej Nadleśnictwa Narol zatrzymali złodzieja drewna. 53-letni mieszkaniec Nowego Lublińca dokonał nielegalnego wyrębu i kradzieży dwóch sosen.

Dwa pożary w Krowicy Samej

Poniedziałek, 28-11-2011
Lubaczów
W weekend w miejscowości Krowica Sama doszło do dwóch pożarów. Spłonął budynek obory po byłym PGR i spaliła się stodoła. Badane są okoliczności, Policja nie wyklucza podpaleń tych budynków.
Dwie ofiary śmiertelne i dwie osoby ciężko ranne - to bilans wypadku drogowego do jakiego doszło przed północą w miejscowości Łówcza (gm. Narol). Lubaczowscy policjanci do chwili obecnej pracują na miejscu zdarzenia.

Ocalona przed zamarznięciem

Czwartek, 24-11-2011
Lubaczów
Wczoraj lubaczowska Policja prowadziła działania poszukiwawcze za zaginioną kobietą. Do poszukiwań włączyli się lokalni strażacy z OSP, funkcjonariusze Straży Granicznej z Horyńca-Zdroju oraz mieszkańcy Łukawicy (gm. Narol) - w sumie ponad 100 osób. Po pięciu godzinach intensywnych poszukiwań akcja zakończyła się sukcesem. Kobietę odnaleziono.

Złodziej drewna zatrzymany

Środa, 23-11-2011
Lubaczów
Wczoraj policjant z Horyńca-Zdroju wraz ze służbami leśnymi zatrzymali złodzieja drewna. 26-letni mieszkaniec Werchraty przyznał się do nielegalnego wyrębu i kradzieży drewna z leśnictwa „Dziewięcierz”.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Sanoku poszukuje zaginionego Dariusza Wojnarowicza, 34-letniego mieszkańca Sanoka. Zaginiony, wczoraj około godz. 13, wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują Krzysztofa Zielińskiego 35-letniego mieszkańca Jarosławia. Krzysztof  Zieliński poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Sierpień
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie