Twoja komenda

Wydarzenia

Pożar kościoła w Ułazowie

Sobota, 25-12-2010
Lubaczów
Policja w Lubaczowie wyjaśnia przyczyny nocnego pożaru kościoła w Ułazowie. Spaliła się część wnętrza świątyni, pożar wybuchł po pasterce. Wstępnie wykluczono podpalenie.
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiejszej nocy na drodze Krowica Lasowa - Krowica Hołodowska. Podczas dachowania opla zginął 19-letni pasażer. Pozostałych pięciu pasażerów oraz kierowca doznało poważnych obrażeń ciała.

Policjanci zatrzymali podejrzewanego o rozbój

Piątek, 10-12-2010
Lubaczów
Zaledwie trzech godzin potrzebowali lubaczowscy policjanci, aby zatrzymać 20-latka podejrzewanego o napad na ekspedientkę jednego z lubaczowskich sklepów. Mężczyzna podejrzewany o ten czyn był poszukiwany przez Policję za tego typu przestępstwa.

Policyjna prelekcja w Klubie Seniora

Czwartek, 09-12-2010
Lubaczów
Wczoraj, lubaczowscy policjanci spotkali się ze starszymi mieszkańcami Lubaczowa w Klubie Seniora. Tematem przewodnim spotkania było "Przeciwdziałanie zachowaniom ryzykownym i przestępczym". Policjanci radzili seniorom jak w dzisiejszych czasach żyć bezpiecznie, wysłuchali również uwag i sugestii dotyczących zapewnienia bezpieczeństwa w mieście.

Wizyta podopiecznych Domu Samopomocy

Poniedziałek, 29-11-2010
Lubaczów
Wizyty przedszkolaków w lubaczowskiej komendzie to już swego rodzaju tradycja. Tym razem jednak KPP w Lubaczowie odwiedzili podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubaczowie. Podczas pobytu w komendzie ich największym zainteresowaniem cieszyła się pracownia kryminalistyki oraz policyjny radiowóz.

Policjanci zakończyli akcję "Trzeźwy poranek"

Poniedziałek, 29-11-2010
Lubaczów
Dzisiaj policjanci KPP w Lubaczowie przeprowadzili na terenie Lubaczowa akcję „Trzeźwy poranek”. Jej rezultatem jest zatrzymanie jednego "wczorajszego" kierowcy samochodu. Na ośmiu punktach kontrolnych sprawdzono trzeźwość 242 kierujących pojazdami.
Za kradzież miedzianego kabla energetycznego odpowie przed sądem dla nieletnich 15-letni mieszkaniec Lubaczowa. Dziesięciometrowy przewód wartości 5300 zł chłopak ukradł z terenu budowy marketu. Jego miedziane części policjanci odnaleźli w skupach złomu.

Zatrzymany posiadacz amfetaminy

Sobota, 20-11-2010
Lubaczów
Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Przy mężczyźnie funkcjonariusze znaleźli 10 gramów amfetaminy oraz pięć woreczków z inną substancją. 23-latek został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy.

Policjanci zatrzymali trzech chuliganów

Czwartek, 18-11-2010
Lubaczów
Wczoraj wieczorem policjanci zatrzymali trzech chuliganów. Młodzi i nietrzeźwi mieszkańcy Lubaczowa idąc ulicami bardzo głośno się zachowywali. Mężczyźni odpowiedzą także za rzucanie kamieniami w domy oraz zaparkowane na podwórkach samochody.
Zarzuty kierowania motocyklami pod wpływem alkoholu usłyszeli wczoraj w postępowaniu przyspieszonym dwaj mieszkańcy gminy Lubaczów. 11 listopada zostali zatrzymani przez dzielnicowego w Wielkich Oczach. Wczoraj lubaczowski sąd ogłosił wyroki w tej sprawie.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Sierpień
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie