Twoja komenda

Wydarzenia

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Poniedziałek, 21-02-2011
Lubaczów
Dzisiaj rozpoczął się "Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw". Potrwa on do soboty. Również policjanci lubaczowskiej komendy będą udzielać pomocy prawnej potrzebującym.
Dzisiejszej nocy znana policjantom z częstych konfliktów z prawem oraz nadużywania alkoholu, zatrzymana do wytrzeźwienia 43-letnia kobieta. ponownie niszczyła wyposażenie pomieszczeń dla osób zatrzymanych.

Zderzenie samochodów w Oleszycach

Wtorek, 15-02-2011
Lubaczów
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielne popołudnie w Oleszycach. Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia seata i toyoty.

Kierowca ciągnika nie przeżył wypadku

Piątek, 11-02-2011
Lubaczów
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego śmiertelnego wypadku kierowcy ciągnika rolniczego. Mieszkaniec gminy Lubaczów został przygnieciony przez ciągnik podczas prac polowych. Pomimo natychmiastowej pomocy lekarskiej zmarł w szpitalu.
Wczoraj po południu policjant lubaczowskiej komendy zatrzymał sprawcę zdarzenia drogowego. Pojazd 31 - latka wylądował na boku w rowie. Pijany mężczyzna pomimo obrażeń próbował oddalić się z miejsca zdarzenia.
Lubaczowscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę włamania do blokowej piwnicy. Odzyskano część skradzionego w wyniku włamania sprzętu komputerowego. Przy sprawcy znaleziono również marihuanę.
Policjanci z Oleszyc zatrzymali sprawcę kradzieży przewodów telekomunikacyjnych. Przewody 10 i 2-parowe długości 150 metrów, wartości około 1000 zł skradziono w zeszły weekend.
Do komendy w Lubaczowie zgłosił się mężczyzna informujący o kradzieży jego telefonu komórkowego. Przeglądany przez policjantów sklepowy monitoring nie ujawnił momentu kradzieży telefonu, za to policjanci zauważyli, że zgłaszający... ukradł czekoladę. Mężczyzna odpowie za wykroczenie.

Sprawca kradzieży drewna zatrzymany

Czwartek, 03-02-2011
Lubaczów
Lubaczowscy dzielnicowi wspólnie ze strażnikami Straży Leśnej Nadleśnictwa w Lubaczowie zatrzymali złodzieja drewna z lasu. Sprawca jadąc wozem konnym zaznaczył swoją drogę. Po śladach funkcjonariusze trafili do jego zabudowań, gdzie odnaleźli skradzione drewno.
Lubaczowscy policjanci zatrzymali czterech młodych mieszkańców gminy Cieszanów. Funkcjonariusze ustalili, że w lutym zeszłego roku byli oni sprawcami między innymi włamania do ciężarówki należącej do obcokrajowca.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 31-letniego Grzegorza Słomianego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Słomiany poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Grudzień
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie