Twoja komenda

Wydarzenia

Amfetamina nie trafi do odbiorców

Czwartek, 26-11-2009
Lubaczów
Policjanci z posterunku w Cieszanowie zatrzymali 19-letniego mieszkańca Śląska. Przy mężczyźnie funkcjonariusze znaleźli ponad 125 gramów amfetaminy. Wartość czarnorynkowa narkotyku, z którego można wykonać ponad sto tak zwanych działek to około 4 tys. złotych.

Nietrzeźwy kierowca koparko-spycharki

Wtorek, 24-11-2009
Lubaczów
Policjanci zatrzymali kierowcę, który nieoświetloną koparko-spycharką jechał już po zmroku drogą relacji Futory - Dachnów. Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Seria niebezpiecznych zdarzeń drogowych

Niedziela, 22-11-2009
Lubaczów
W piątek policjanci ruchu drogowego interweniowali na miejscu trzech poważnie wyglądających zdarzeń drogowych. Pierwsze miało miejsce w Dąbrowie, drugie w Dachnowie. W trzecim doszło do potrącenia rowerzysty w centrum Lubaczowa przez kierowcę fiata. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

Myśliwy zginął na polowaniu

Poniedziałek, 16-11-2009
Lubaczów
Wczoraj po południu lubaczowscy policjanci zostali powiadomieni o śmierci myśliwego. 40-letni mężczyzna został odnaleziony po zakończonym polowaniu na terenie lasów w gminie Oleszyce. Zmarły miał ranę postrzałową. Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

Kradła energię elektryczną

Wtorek, 10-11-2009
Lubaczów
Wczoraj około godz. 12.00 policjanci interweniowali w sprawie kradzieży energii elektrycznej. Proceder ujawniono na jednej z posesji gminy Wielkie Oczy. Do kradzieży przyznała się 58-letnia kobieta. Zablokowany za pomocą metalowego drutu licznik zabezpieczyli do dalszych badań pracownicy energetyki.

Zatrzymany sprawca napadu na stację benzynową

Poniedziałek, 09-11-2009
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę napadu na pracownika stacji benzynowej. Zdarzenie miało miejsce w zeszłą środę przed godz. 6 rano. Zatrzymany 21-letni mężczyzna próbował za pomocą paralizatora obezwładnić pracownika stacji benzynowej. Dwa dni później sprawca był już w rękach policjantów.

Zderzenie ciągnika z renault

Czwartek, 29-10-2009
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci interweniowali w związku ze zderzeniem ciągnika rolniczego z osobowym renault. Sprawca zdarzenia, 20-letni kierowca ciągnika był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.
Lubaczowscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia przez ciężarówkę 47-letniej rowerzystki. Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godz. 17.30 na ul. Kościuszki w Lubaczowie. Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Policjanci zatrzymali złodziei drewna

Wtorek, 27-10-2009
Lubaczów
Wczoraj funkcjonariusze z Posterunku Policji w Horyńcu - Zdroju oraz z Rewiru Dzielnicowych w Lubaczowie zatrzymali złodziei drewna. W Horyńcu nietrzeźwy mężczyzna ukradł około metr sześcienny drewa sosnowego oraz dębowego, a w gminie Lubaczów kobieta ukradła około dwa metry sześcienne drewna bukowego. Złodziej z Horyńca - Zdroju został zatrzymany i trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Trójka nietrzeźwych rowerzystów

Wtorek, 20-10-2009
Lubaczów
Podczas wczorajszej służby policjanci z Horyńca - Zdroju zatrzymali trójkę rowerzystów. Zatrzymani to dwaj mężczyźni i kobieta. Będą oni odpowiadać za kierowanie rowerem pod wpływem alkoholu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policja poszukuje zaginionej Małgorzaty Czerak, 26-letniej mieszkanki powiatu łańcuckiego, której zaginięcie zgłosiła rodzina. Kobieta 29 września br. wyszła z domu i do dziś nie wróciła, ani nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Październik
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie