Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci uratowali zaginionego

Środa, 16-12-2009
Lubaczów
Wczoraj do późnych godzin nocnych trwały policyjne poszukiwania 50-letniego mieszkańca gminy Narol. Mężczyzna od rana pracował z synem w lesie. Około południa poszedł do najbliższej miejscowości po alkohol. Na miejsce pracy już nie wrócił. Po północy policjanci odnaleźli go wychłodzonego, leżącego w leśnym rowie.

Nietrzeźwi uchronieni przed zamarznięciem

Poniedziałek, 14-12-2009
Lubaczów
Wczoraj lubaczowscy policjanci dwukrotnie interweniowali w związku z nietrzeźwymi osobami śpiącymi na dworze. Wieczorem policjanci powiadomieni przez Centrum Powiadamiania Ratunkowego znaleźli śpiącego mężczyznę na ławce w okolicy ul. Słowackiego. Drugi nietrzeźwy został odnaleziony przez funkcjonariuszy patrolujących ten sam rejon w żywopłocie.

Zatrzymany nieletni włamywacz

Czwartek, 10-12-2009
Lubaczów
Po 30 minutach nieletni sprawca włamania został zatrzymany przez lubaczowskich kryminalnych. Wychowanek miejscowej placówki opiekuńczo - wychowawczej przyznał się do mieszkaniowego włamania. Zabrał około 30 zł, słuchawkę telefonu bezprzewodowego oraz dwa kartony papierosów.
Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy z zakrystii kościoła w Niemstowie ukradli przygotowane do rozdania wiernym wigilijne opłatki. Sprawcy porozrzucali je na placu kościelnym i pobliskim przystanku. Mężczyźni zostali zatrzymani, grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Dachowało renault

Środa, 02-12-2009
Lubaczów
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w wyniku którego prowadzący renault wjechał do rowu i dachował. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była utrata kontroli nad pojazdem podczas pokonywania zakrętu na drodze. Kierowca doznał obrażeń w postaci złamania kręgów odcinka szyjnego.

Czterech nietrzeźwych o poranku

Poniedziałek, 30-11-2009
Lubaczów
Dzisiaj policjanci KPP w Lubaczowie przeprowadzili na terenie Lubaczowa akcję „Trzeźwy poranek”. Jej rezultatem jest zatrzymanie czterech nietrzeźwych kierujących. Na sześciu punktach kontrolnych sprawdzono trzeźwość 248 kierujących pojazdami.

Amfetamina nie trafi do odbiorców

Czwartek, 26-11-2009
Lubaczów
Policjanci z posterunku w Cieszanowie zatrzymali 19-letniego mieszkańca Śląska. Przy mężczyźnie funkcjonariusze znaleźli ponad 125 gramów amfetaminy. Wartość czarnorynkowa narkotyku, z którego można wykonać ponad sto tak zwanych działek to około 4 tys. złotych.

Nietrzeźwy kierowca koparko-spycharki

Wtorek, 24-11-2009
Lubaczów
Policjanci zatrzymali kierowcę, który nieoświetloną koparko-spycharką jechał już po zmroku drogą relacji Futory - Dachnów. Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Seria niebezpiecznych zdarzeń drogowych

Niedziela, 22-11-2009
Lubaczów
W piątek policjanci ruchu drogowego interweniowali na miejscu trzech poważnie wyglądających zdarzeń drogowych. Pierwsze miało miejsce w Dąbrowie, drugie w Dachnowie. W trzecim doszło do potrącenia rowerzysty w centrum Lubaczowa przez kierowcę fiata. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

Myśliwy zginął na polowaniu

Poniedziałek, 16-11-2009
Lubaczów
Wczoraj po południu lubaczowscy policjanci zostali powiadomieni o śmierci myśliwego. 40-letni mężczyzna został odnaleziony po zakończonym polowaniu na terenie lasów w gminie Oleszyce. Zmarły miał ranę postrzałową. Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy prowadzą poszukiwania zaginionego Kazimierza Pomorskiego, 59-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna wyszedł z domu w czwartek 23...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Adama Palucha, 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Adam Paluch poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Listopad
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie