Twoja komenda

Wydarzenia

Wczoraj wieczorem policjanci z Rewiru w Wielkich Oczach zatrzymali małżeństwo jadące rowerami. Podczas kontroli okazałą się, że obydwoje są nietrzeźwi, a mężczyzna ma również zakaz prowadzenia rowerów.

Uprawiał konopie w obudowie komputera

Poniedziałek, 28-03-2011
Lubaczów
Nietypową uprawę odkryli w ubiegły weekend lubaczowscy policjanci. 21-latek w obudowie komputera uprawiał konopie indyjskie. Mężczyzna usłyszał już policyjne zarzuty.

Potrącenie rowerzysty w Narolu

Poniedziałek, 28-03-2011
Lubaczów
W czwartek w Narolu miał miejsce poważny w skutkach wypadek drogowy. W okolicy stacji benzynowej na ul. Warszawskiej doszło do potrącenia rowerzysty. W piątek potrącony mężczyzna zmarł w szpitalu.

Policjanci zabezpieczali odnaleziony granat

Poniedziałek, 28-03-2011
Lubaczów
W ubiegłym tygodniu policjanci z posterunku w Cieszanowie interweniowali w związku z odnalezieniem niewybuchu w Nowym Lublińcu. Pozostałość po wojnie to granat ręczny F1. Znaleziskiem zajęli się wojskowi saperzy.

Policjanci zatrzymali alkohol i papierosy

Czwartek, 17-03-2011
Lubaczów
Znaczne ilości nielegalnego alkoholu i papierosów ujawnili wczoraj lubaczowscy policjanci na jednej z posesji gminy Lubaczów. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 9200 sztuk papierosów i około 120 litrów wódki.

Policja poszukuje sprawcy kradzieży

Środa, 16-03-2011
Lubaczów
Policja poszukuje sprawcy kradzieży portfela ze znaczną kwotą pieniędzy. Zdarzenie miało miejsce na początku stycznia br. w jednym z lubaczowskich sklepów.

Policjanci pomogli nietrzeźwemu 17-latkowi

Środa, 09-03-2011
Lubaczów
Zgłoszenie od osoby, która zauważyła młodego człowieka leżącego na poboczu jednej z ulic i szybka interwencja lubaczowskich policjantów pozwoliły uratować zdrowie 17-latka. Jak się okazało, chłopak był pijany. Przy panujących warunkach atmosferycznych mógł w takim stanie nawet zamarznąć. Policjanci przekazali go pod opiekę rodziny.

Dwóch zatrzymanych podczas „Trzeźwego poranka”

Poniedziałek, 07-03-2011
Lubaczów
Dzisiaj lubaczowscy policjanci przeprowadzili akcję „Trzeźwy poranek”. Jej efektem jest zatrzymanie dwóch nietrzeźwych kierujących samochodami. Nie stwierdzono innych poważniejszych uchybień ze strony kierowców.

Kradzieże drewna - sprawcy zatrzymani

Poniedziałek, 28-02-2011
Lubaczów
W ciągu ostatnich kilku dni policjanci z Cieszanowa oraz Wielkich Oczu zatrzymywali trzykrotnie złodziei drzewa z lasu. Kradzież dwukrotnie miała miejsce w okolicy Chotylubia i raz w Wielkich Oczach.

Strzał ostrzegawczy powstrzymał napastnika

Piątek, 25-02-2011
Lubaczów
Dopiero strzał ostrzegawczy z broni służbowej oddany przez policjanta powstrzymał 36-letniego mężczyznę z siekierą w ręku od ataku na interweniujących funkcjonariuszy. Zdarzenie miało miejsce wczoraj wieczorem w Tymcach (gmina Lubaczów).
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Katarzyny Kuczek, 37-letniej mieszkanki Brzózy Królewskiej. Zaginiona 14 stycznia 2016 r. rano wyszła z domu udając się do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
11
Luty
2016
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie