Twoja komenda

Wydarzenia

Święto Policji w Lubaczowie

Poniedziałek, 02-08-2010
Lubaczów
23 lipca lubaczowscy policjanci obchodzili swoje święto. W tym roku na wyższe stopnie awansowało 36 funkcjonariuszy, 2 zostało odznaczonych, natomiast jeden z lubaczowskich „kryminalnych” odebrał nagrodę Komendanta Głównego Policji. Uroczystość wręczenia odznaczeń oraz nominacji na wyższe stopnie swoją obecnością uświetnił m.in. Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji insp. Józef Gdański, biskup diecezjalny ks. dr Wacław Depo oraz burmistrzowie i wójtowie powiatu lubaczowski.

Nielegalne papierosy nie trafią na ulicę.

Poniedziałek, 26-07-2010
Lubaczów
W minioną środę funkcjonariusze lubaczowskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Land Rover. W pojeździe policjanci ujawnili ponad 80 paczek papierosów i 4 butelki wódki bez polskich znaków akcyzy.

W samochodzie były zwłoki

Wtorek, 29-06-2010
Lubaczów
Policja ustala, co było przyczyną śmierci człowieka, którego ciało znaleziono przed kilkoma dniami w spalonym samochodzie w Witkach koło Lubaczowa. Trwa identyfikacja zwłok. Nie wykluczone, że śmierć nastąpiła wskutek przestępstwa.

Sprawcy włamania do leśniczówki ustaleni

Wtorek, 22-06-2010
Lubaczów
Policjanci posterunku w Narolu ustalili sprawców kwietniowego włamania do leśniczówki w Hucie Różanieckiej. Sprawcami okazała się sześciu nastolatków w wieku od 13 do 16 lat.

Policjanci odzyskali skradziony pistolet

Piątek, 18-06-2010
Lubaczów
Zaledwie kilka godzin mieszkaniec Świdnicy cieszył się skradzionym pistoletem lakierniczym. W środę wieczorem lubaczowscy kryminalni zapukali do drzwi jego domu. Sprawca przyznał się do kradzieży i zwrócił skradziony przedmiot.

Przewoził nielegalne papierosy

Piątek, 11-06-2010
Lubaczów
Dziś w nocy funkcjonariusze lubaczowskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Citroen. W pojeździe policjanci ujawnili ponad 460 paczek papierosów i 5 butelek wódki bez polskich znaków akcyzy.

Pobili 21-latka w jego domu

Środa, 09-06-2010
Lubaczów
Pobicie, groźby karalne i naruszenie miru domowego to tylko część zarzutów, jakie lubaczowscy policjanci zamierzają postawić dwóm mieszkańcom Horyńca Zdroju. Zaatakowali oni 21-letniego mężczyznę, w którego domu policjanci ujawnili kilka sadzonek konopi.

Lubaczowscy policjanci pomagaja powodzianom

Wtorek, 08-06-2010
Lubaczów
W poniedziałkową noc policjanci z lubaczowskiej komendy brali czynny udział w likwidacji skutków powodzi w Tarnobrzegu. Funkcjonariusze zabezpieczali mienie pozostawione przez powodzian oraz organizowali objazdy w miejscach gdzie woda uszkodziła jezdnię.

Policjanci odzyskali telefon

Czwartek, 03-06-2010
Lubaczów
Znalezienie cudzej rzeczy wartości powyżej 250 zł i nie oddanie jej właścicielowi lub odpowiedniej instytucji jest przestępstwem. Przekonali się o tym trzej uczniowie Gimnazjum w Młodowie, którzy weszli w posiadanie telefonu zgubionego przez jedną z uczennic. Policjanci Wydziału Kryminalnego komendy w Lubaczowie ustalili sprawców i odzyskali telefon.

Uroczystości na przejściu w Budomierzu

Wtorek, 01-06-2010
Lubaczów
Wczoraj, wojewoda podkarpacki Mirosław Karapyta i wicewojewoda obwodu lwowskiego Myron Jankiw wmurowali kamień węgielny pod budowę przejścia granicznego z Ukrainą w Budomierzu. Inwestycja ma powstać po polskiej stronie, jeszcze przed Euro 2012.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Maj
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie