Twoja komenda

Wydarzenia

W piątek lubaczowscy policjanci ratowali małą sarnę, biegającą po jednym z osiedli. Atakowane przez psy zwierzę złapali i wypuścili poza miastem. Tego samego dnia funkcjonariusze dwukrotnie interweniowali też w związku z pogryzieniem ludzi przez psy. W jednym z tych zdarzeń ucierpiało dziecko.

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw w KPP w Lubaczowie

Poniedziałek, 22-02-2010
Lubaczów
Dzisiaj rozpoczął się "Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw". Potrwa on do 28 lutego. Również w lubaczowskiej komendzie policjanci będą pełnić dyżury i udzielać pomocy prawnej potrzebującym.

Jeden nietrzeźwy podczas „Trzeźwego poranka”

Poniedziałek, 15-02-2010
Lubaczów
Dzisiaj lubaczowscy policjanci ruchu drogowego przeprowadzili w Lubaczowie akcję „Trzeźwy poranek”. Jej efektem jest zatrzymanie jednego nietrzeźwego kierującego ciężarówką. Nie stwierdzono innych poważniejszych uchybień ze strony kierowców.

Kradzież z unieruchomionej ciężarówki

Poniedziałek, 15-02-2010
Lubaczów
Policjanci z Komendy w Lubaczowie wyjaśniają okoliczności kradzieży pieniędzy z ukraińskiej ciężarówki, która utknęła w rowie. Prawdopodobnie po kradzieży sprawca chcąc zatrzeć ślady podpalił wnętrze samochodu. Pojazd jednak nie spłoną.

Akcja "Alkohol i Narkotyki"

Czwartek, 11-02-2010
Lubaczów
W zeszłym tygodniu lubaczowscy policjanci ruchu drogowego przeprowadzili akcję "Alkohol i Narkotyki". Skontrolowano 94 kierujących pojazdami. Zatrzymano 3 nietrzeźwych, 10 osób nie miało zapiętych pasów bezpieczeństwa, w dwóch przypadkach stwierdzono nieprawidłowości podczas przewożenia dzieci.

Pobili za wymuszenie pierwszeństwa przejazdu

Poniedziałek, 08-02-2010
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców pobicia 27-letniego mieszkańca Dachnowa. Sprawcy swoją ofiarę bili i kopali po całym ciele. Jeden z nich użył nawet noża, którym zranił mężczyznę w rękę. Powodem zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu podczas jazdy samochodem.

Ugodził żonę nożem

Środa, 03-02-2010
Lubaczów
60-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego został zatrzymany w policyjnym areszcie. Podczas awantury domowej mężczyzna kilkakrotnie ugodził żonę nożem. Kobieta trafiła do szpitala.

Zatrzymani handlarze narkotyków

Piątek, 29-01-2010
Lubaczów
Od kilku tygodni lubaczowscy policjanci pracowali nad sprawą handlarzy narkotykami. Końcowym efektem rozpracowania jest zatrzymanie trzech osób. Niewykluczone są kolejne zatrzymania. Na wniosek prokuratury wobec jednego z nich sąd zastosował tymczasowy areszt.

Mieszkanka Narola zmarła z wychłodzenia

Czwartek, 28-01-2010
Lubaczów
Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali dziś rano na miejscu znalezienia zwłok 48-letniej mieszkanki Narola. Kobieta najprawdopodobniej zmarła na skutek wychłodzenia. To czternasta ofiara chłodów tej zimy.

Znaleziono martwego łosia

Środa, 20-01-2010
Lubaczów
Martwego łosia znaleziono na terenie prywatnego lasu w gminie Wielkie Oczy. Wstępne ustalenia wskazują, że zwierzę nie padło z przyczyn naturalnych. Świadczy o tym przede wszystkim widoczna rana postrzałowa. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Teresy Dzikiewicz, 56-letniej mieszkanki Nowin Horynieckich, gmina Horyniec Zdrój. Teresa Dzikiewicz poszukiwana jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Styczeń
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie