Twoja komenda

Wydarzenia

Obchody Święta Policji w KPP Lubaczów

Poniedziałek, 08-08-2011
Lubaczów
W ubiegły piątek w Lubaczowskiej komendzie odbyły się obchody święta Policji. Wielu funkcjonariuszy otrzymało odznaczenia i akty mianowania na wyższe stopnie służbowe. Dzień wcześniej, w lubaczowskim kościele św. Stanisława BM mszę w intencji funkcjonariuszy oraz pracowników i ich rodzin odprawił ks. bp dr Wacław Depo.

Zderzenie ciężarówki z ciągnikiem

Poniedziałek, 08-08-2011
Lubaczów
W sobotę na trasie Narol - Płazów doszło do zderzenia ciężarówki z ciągnikiem. Zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, ale nikomu nic się nie stało. Policjanci uznali uczestników zdarzenia za współwinnych.

Kilkugodzinne poszukiwania zakończone sukcesem

Czwartek, 28-07-2011
Lubaczów
Wczoraj po południu lubaczowscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 30-letniego mężczyzny. Z posiadanych informacji wynikało, że lubaczowianin może targnąć się na własne życie. Po kilku godzinach policjanci odnaleźli poszukiwanego w sąsiedniej miejscowości.

Czternastu nietrzeźwych kierujących

Poniedziałek, 25-07-2011
Lubaczów
Podczas zeszłego weekendu lubaczowscy policjanci wspierani przez funkcjonariuszy z Rzeszowa zatrzymali czternastu kierowców jadących pod wpływem alkoholu. W trzech przypadkach sprawcy odpowiedzą za wykroczenie, a w pozostałych za przestępstwo. Dodatkowo jeden kierowca odpowie za naruszenia sądowego zakazu kierowania pojazdami.

Dwie osoby zginęły w wypadku drogowym

Sobota, 23-07-2011
Lubaczów
Lubaczowscy Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj około godz. 9.35 na drodze między Dachnowem a Cieszanowem. Zginęły dwie starsze osoby, podróżujące oplem.

Trzy ofiary zderzenia motocykla ze skuterem

Niedziela, 17-07-2011
Lubaczów
Na trasie Basznia Dolna - Lubaczów zderzyły się motocykl i skuter. Jedna osoba zginęła na miejscu, a dwóch pozostałych uczestników wypadku zmarło w szpitalu. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

Policjanci zatrzymali 19-latka z narkotykami

Poniedziałek, 11-07-2011
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu jarosławskiego, który miał w samochodzie ponad 10 gramów marihuany oraz niewielką ilość amfetaminy. Wobec 19-latka prawdopodobnie zostanie zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Nie żyje kierowca mercedesa

Środa, 06-07-2011
Lubaczów
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku w Nowym Dzikowie. Kierowca osobowego mercedesa stracił panowanie nad pojazdem i po wjechaniu do rowu koziołkował. Nie udało się uratować życia młodego mężczyzny.
W czerwcu lubaczowscy policjanci zatrzymali 77 nietrzeźwych kierowców. To najwyższa miesięczna libcza w ciągu kilku ostatnich lat. Funkcjonariusze wzmogą kontrole stanu trzeźwości kierowców.

Wypadek na trasie Cieszanów - Narol

Piątek, 01-07-2011
Lubaczów
Dzisiaj w nocy około godz. 3.00 na drodze Cieszanów - Płazów miał miejsce wypadek. W tył naczepy samochodu ciężarowego uderzyło renault. Pasażerka samochodu osobowego doznała złamania nogi.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60-letnim Stanisławem Małką, mieszkańcem Woli Obszańskiej. Mężczyzna 2 marca br. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 56-letniego Grzegorza Kulczyckiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Kulczycki poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Maj
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie