Twoja komenda

Wydarzenia

Zatrzymany podczas kradzieży drewna

Środa, 25-05-2011
Lubaczów
Policjanci z Horyńca zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę kradzieży drewna. 60-letni mężczyzna został zaskoczony przez funkcjonariuszy Policji oraz Straży Leśnej podczas ładowania skradzionego drewna na przyczepę.
Zaledwie kilkadziesiąt minut po zgłoszeniu kradzieży policjanci z Oleszyc zatrzymali 21 - letniego sprawcę. Łupem mężczyzny padły ubrania rozwieszone na balkonie jednego z osiedlowych mieszkań. Podejrzanemu, który przyznał się do kradzieży funkcjonariusze przedstawili już zarzuty.
Lubaczowscy policjanci prowadzą czynności w sprawie wyłudzenia z Wydziału Komunikacji prawa jazdy przez 29-letniego mieszkańca Cieszanowa. Ustalenia wskazują, że utracił on uprawnienia do kierowania w lutym ubiegłego roku w Norwegii, za jazdę w stanie nietrzeźwości, po czym w kraju zgłosił zagubienie dokumentu.

Motocyklista ranny w wypadku

Czwartek, 19-05-2011
Lubaczów
Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek w Lubaczowie na ul. Mickiewicza. Podczas skręcania w ulicę podporządkowaną w fiata z dużą siłą uderzył motocykl. Kierowca jednośladu doznał jedynie niegroźnych potłuczeń.

Nowi funkcjonariusze w komendzie

Wtorek, 17-05-2011
Lubaczów
Dzisiaj w lubaczowskiej komendzie odbyło się ślubowanie dwójki nowo przyjętych funkcjonariuszy. Właściwą służbę lokalnemu społeczeństwu adepci rozpoczną po odbyciu szkolenia podstawowego.

Rekordowe wyniki nietrzeźwych kierujących

Środa, 11-05-2011
Lubaczów
Rekordowy wynik badania stanu trzeźwości odnotowali wczoraj u rowerzysty lubaczowscy policjanci. Urządzenie pomiarowe wykazało u 38-letniego mieszkańca gminy Lubaczów ponad 4,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Policjanci odnaleźli nielegalną amunicję

Czwartek, 05-05-2011
Lubaczów
Kilkanaście naboi z okresu wojny, współczesną amunicję ćwiczebną i fragment pocisku artyleryjskiego odnaleźli policjanci u 62-letniego mieszkańca gminy Narol. Za nielegalne posiadanie amunicji mężczyzna odpowie przed lubaczowskim sądem.

Dwóch nietrzeźwych na kradzionych rowerach

Środa, 04-05-2011
Lubaczów
W poniedziałek policjanci zatrzymali dwóch sprawców kradzieży rowerów. Jednoślady skradziono na przestrzeni kilku ostatnich dni między innymi w Cieszanowie oraz Lubaczowie. Okazało się też, że sprawcy jechali kradzionymi rowerami, nie dość tego, byli pijani.

Policjanci przechwycili marihuanę

Środa, 04-05-2011
Lubaczów
W piątek lubaczowscy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców Lubaczowa. W samochodzie, którym jechali ujawniono reklamówkę, a w niej około 100 gramów marihuany. Wobec zatrzymanych zastosowano dozory policyjne.

Niewybuchy ciągle groźne!

Niedziela, 01-05-2011
Lubaczów
Wczoraj, a także dwa dni temu lubaczowscy policjanci trzykrotnie interweniowali w związku z odnajdywanymi niewybuchami. W dwóch przypadkach były to ręczne granaty F-1, a w jednym pocisk artyleryjski.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionej Dominiki Góry, 17-letniej mieszkanki Grodziska. Zaginiona 29 marca br. wieczorem wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Kwiecień
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie