Twoja komenda

Wydarzenia

Zatrzymani nieletni grafficiarze

Wtorek, 06-10-2009
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci ustalili sprawców zniszczenia ściany budynku. Młodzi grafficiarze, za pomalowanie elewacji sali gimnastycznej w lubaczowskim LO, odpowiedzą przed sądem dla nieletnich. Straty wstępnie oszacowano na kwotę około 2 tys. zł.

Śmiertelny wypadek w Oleszycach

Sobota, 03-10-2009
Lubaczów
Policja wyjaśnia okoliczność wypadku w Oleszycach, w którym zginął 60-letni rowerzysta. Przez kilka godzin droga Lubaczów - Oleszyce była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy.

15-latka okradała dom

Piątek, 25-09-2009
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci interweniowali w związku z zatrzymaniem nieletniej złodziejki. Funkcjonariusze ustalili, że od czerwca br. w jednym z domów na terenie Oleszyc ginęły pieniądze. Nikt z domowników nie przypuszczał, że za pomocą pozostawianego pod przysłowiową wycieraczką klucza, wchodzi do domu i kradnie z niego pieniądze nieletnia dziewczyna - znajoma rodziny.

Policjanci odzyskali skradziony aparat

Piątek, 25-09-2009
Lubaczów
Wczoraj przed południem policjanci z posterunku w Narolu odebrali zgłoszenie o kradzieży aparatu fotograficznego marki Canon na stacji benzynowej w Narolu. Kilka godzin później ustalili, kim jest złodziej i odzyskali aparat . Sprawca tłumaczył, że chciał tylko przeglądnąć zdjęcia.

W wypadku zginęła 27-letnia kobieta

Czwartek, 24-09-2009
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich doszło dzisiaj do wypadku drogowego, w którym śmierć poniosła 27-letnia mieszkanka gminy Oleszyce. Na trasie Lubaczów - Oleszyce z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn kierowany przez nią fiat uderzył w drzewo. Pomimo natychmiastowej pomocy lekarskiej kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

Zablokował drogę koszami na śmieci

Środa, 23-09-2009
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci zatrzymali pijanego mieszkańca Lubaczowa. 22-latek na jednej z ulic w centrum Lubaczowa rozstawiał kosze na śmieci wstrzymując ruch pojazdów. Mężczyzna na pytanie o powód swojego zachowania stwierdził, że robił to dla zabawy.

Dwie osoby zginęły w wypadku

Wtorek, 22-09-2009
Lubaczów
Policjanci pracowali na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło w powiecie lubaczowskim na trasie między Nowym Dzikowem a Starym Dzikowem. W wypadku zginęły dwie osoby jadące fiatem 126p. Pijany kierowca żuka, który uderzył w "malucha" uciekł z miejsca zdarzenia, chwilę później został zatrzymany.

Trzy kolizje pijanego kierowcy

Poniedziałek, 14-09-2009
Lubaczów
Wczoraj wieczorem policjanci lubaczowskiej komendy zatrzymali 46-letniego sprawcę trzech kolizji drogowych. Zatrzymany kierowca miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Będzie odpowiadał w postępowaniu przyspieszonym.

30-letni kierowca zginął w wypadku

Niedziela, 13-09-2009
Lubaczów
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj około godziny 14.00 na trasie Lubaczów - Oleszyce. Czołowo zderzyły się dwa samochody daewoo - tico i matiz. Kierujący tico 30-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego zginął na miejscu.
Wczoraj lubaczowscy policjanci realizowali zadania Ogólnopolskiego Dnia Odpowiedzialnej Sprzedaży Wyrobów Tytoniowych, który jest kulminacją XII edycji programu "STOP 18!". Głównym jego celem jest zapobieganie sprzedaży wyrobów tytoniowych nieletnim. W związku z akcją funkcjonariusze na terenie powiatu odwiedzili kilkadziesiąt placówek handlowych sprzedających papierosy oraz inne wyroby tytoniowe.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Józefa Mroza, 41-letniego mieszkańca Rzeszowa. Józef Mróz poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Apelacyjną w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Lipiec
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie