Twoja komenda

Wydarzenia

Również w tym roku pod patronatem Komendanta Głównego Policji realizowana jest ogólnopolska edycja konkursu „Policjant, który mi pomógł” ogłoszonego przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

Pierwszoklasiści z wizytą w komendzie

Wtorek, 27-04-2010
Lubaczów
Dzisiaj komendę Policji w Lubaczowie odwiedziła dwudziestoosobowa grupa pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaczowie. Uczniowie mieli możliwość zobaczenia z bliska pracy policjantów. Każdy z uczestników wycieczki mógł zasiąść na miejscu Komendanta Powiatowego Policji, poznać pracę policyjnych techników czy przymierzyć kamizelkę kuloodporną lub hełm ochronny. Największym zainteresowaniem cieszyły się jednak policyjne quady i radiowozy.

Ford dachował kilka metrów od domu

Piątek, 16-04-2010
Lubaczów
Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj około godz. 11.30 na ul. Przemysłowej w Lubaczowie. Podczas dachowania forda kierowca i czterech pasażerów zostało rannych.
Lubaczowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kłusownictwo. Podczas przeszukania zamieszkałych przez niego obiektów funkcjonariusze odnaleźli nielegalną amunicję myśliwską, wnyki, tuszę sarny oraz skradzione drewno. Śledztwo w tej sprawie prowadzi lubaczowska prokuratura.
Szczęśliwie zakończyły się całonocne poszukiwania 76-letniej mieszkanki Horyńca. Policjanci i funkcjonariusze Straży Granicznej wyposażeni w urządzenia noktowizyjne, przy użyciu psa tropiącego sprawdzali pobliskie zabudowania, drogi i zagajniki. Kobieta została odnaleziona nad ranem w Nowinach Horynieckich. Była mocno wyziębiona.

Policjanci zatrzymali uciekinierów

Środa, 07-04-2010
Lubaczów
W świąteczny weekend lubaczowscy policjanci zatrzymali czterech uciekinierów z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Lubaczowie. Trzech pozostałych zatrzymali funkcjonariusze z Radymna i Laszek. Podczas ucieczki w Oleszycach jeden z nich włamał się do składziku, z którego ukradł koc.
W ubiegłym tygodniu lubaczowscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn w związku ze zniszczeniem automatu telefonicznego. Dwóch z nich przyznało się do tego czynu. Straty oszacowano na około 2400 złotych.
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje psa (owczarka niemieckiego - z rodowodem lub bez) do służby w Policji. Wszystkich chętnych do przekazania Policji czworonoga prosimy o kontakt z KPP w Lubaczowie.

Policjanci zatrzymali podpalacza

Czwartek, 11-03-2010
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci zatrzymali 19-letniego podpalacza. Mężczyzna podejrzany jest o podpalenie dwóch stodół. Pożary miały miejsce w Nowym Dzikowie w dniu 3 i 9 marca br. Sprawca przyznał się do podpaleń.

Quady w lubaczowskiej Policji

Środa, 10-03-2010
Lubaczów
Wczoraj służbę w lubaczowskiej komendzie rozpoczęły dwa quady. Już za niedługo będzie można zobaczyć je na drogach i bezdrożach powiatu lubaczowskiego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Marzec
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie