Twoja komenda

Wydarzenia

Kradła energię elektryczną

Wtorek, 10-11-2009
Lubaczów
Wczoraj około godz. 12.00 policjanci interweniowali w sprawie kradzieży energii elektrycznej. Proceder ujawniono na jednej z posesji gminy Wielkie Oczy. Do kradzieży przyznała się 58-letnia kobieta. Zablokowany za pomocą metalowego drutu licznik zabezpieczyli do dalszych badań pracownicy energetyki.

Zatrzymany sprawca napadu na stację benzynową

Poniedziałek, 09-11-2009
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę napadu na pracownika stacji benzynowej. Zdarzenie miało miejsce w zeszłą środę przed godz. 6 rano. Zatrzymany 21-letni mężczyzna próbował za pomocą paralizatora obezwładnić pracownika stacji benzynowej. Dwa dni później sprawca był już w rękach policjantów.

Zderzenie ciągnika z renault

Czwartek, 29-10-2009
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci interweniowali w związku ze zderzeniem ciągnika rolniczego z osobowym renault. Sprawca zdarzenia, 20-letni kierowca ciągnika był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.
Lubaczowscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia przez ciężarówkę 47-letniej rowerzystki. Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godz. 17.30 na ul. Kościuszki w Lubaczowie. Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Policjanci zatrzymali złodziei drewna

Wtorek, 27-10-2009
Lubaczów
Wczoraj funkcjonariusze z Posterunku Policji w Horyńcu - Zdroju oraz z Rewiru Dzielnicowych w Lubaczowie zatrzymali złodziei drewna. W Horyńcu nietrzeźwy mężczyzna ukradł około metr sześcienny drewa sosnowego oraz dębowego, a w gminie Lubaczów kobieta ukradła około dwa metry sześcienne drewna bukowego. Złodziej z Horyńca - Zdroju został zatrzymany i trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Trójka nietrzeźwych rowerzystów

Wtorek, 20-10-2009
Lubaczów
Podczas wczorajszej służby policjanci z Horyńca - Zdroju zatrzymali trójkę rowerzystów. Zatrzymani to dwaj mężczyźni i kobieta. Będą oni odpowiadać za kierowanie rowerem pod wpływem alkoholu.

Maszyna urwała dłoń mężczyźnie

Wtorek, 20-10-2009
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich wczoraj maszyna do wylewek betonowych urwała dłoń obsługującemu ją mężczyźnie. Zdarzenie miało miejsce na jednej z posesji w Lubaczowie.

Wybierz najlepszego dzielnicowego!

Poniedziałek, 19-10-2009
Lubaczów
Czy znacie Państwo swojego dzielnicowego? Czy macie do niego zaufanie? Państwa odpowiedzi m.in. na te pytania pozwolą wyłonić najlepszych spośród policjantów dzielnicowych. To ich praca w największym stopniu urzeczywistnia służebną rolę Policji wobec społeczeństwa.

Nietrzeźwy 17-latek bez prawa jazdy dachował maluchem

Poniedziałek, 19-10-2009
Lubaczów
Policjanci interweniowali na miejscu kolizji, do jakiej doszło dziś w nocy na drodze Płazów - Ruda Różaniecka. Kierowca fiata 126p wjechał do rowu i dachował. Pechowym kierowcą okazał się 17-latek bez prawa jazdy, ale za to z promilami.

Zatrzymani nieletni grafficiarze

Wtorek, 06-10-2009
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci ustalili sprawców zniszczenia ściany budynku. Młodzi grafficiarze, za pomalowanie elewacji sali gimnastycznej w lubaczowskim LO, odpowiedzą przed sądem dla nieletnich. Straty wstępnie oszacowano na kwotę około 2 tys. zł.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Sierpień
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie