Twoja komenda

Wydarzenia

Zatrzymany nieletni włamywacz

Czwartek, 10-12-2009
Lubaczów
Po 30 minutach nieletni sprawca włamania został zatrzymany przez lubaczowskich kryminalnych. Wychowanek miejscowej placówki opiekuńczo - wychowawczej przyznał się do mieszkaniowego włamania. Zabrał około 30 zł, słuchawkę telefonu bezprzewodowego oraz dwa kartony papierosów.
Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy z zakrystii kościoła w Niemstowie ukradli przygotowane do rozdania wiernym wigilijne opłatki. Sprawcy porozrzucali je na placu kościelnym i pobliskim przystanku. Mężczyźni zostali zatrzymani, grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Dachowało renault

Środa, 02-12-2009
Lubaczów
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w wyniku którego prowadzący renault wjechał do rowu i dachował. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była utrata kontroli nad pojazdem podczas pokonywania zakrętu na drodze. Kierowca doznał obrażeń w postaci złamania kręgów odcinka szyjnego.

Czterech nietrzeźwych o poranku

Poniedziałek, 30-11-2009
Lubaczów
Dzisiaj policjanci KPP w Lubaczowie przeprowadzili na terenie Lubaczowa akcję „Trzeźwy poranek”. Jej rezultatem jest zatrzymanie czterech nietrzeźwych kierujących. Na sześciu punktach kontrolnych sprawdzono trzeźwość 248 kierujących pojazdami.

Amfetamina nie trafi do odbiorców

Czwartek, 26-11-2009
Lubaczów
Policjanci z posterunku w Cieszanowie zatrzymali 19-letniego mieszkańca Śląska. Przy mężczyźnie funkcjonariusze znaleźli ponad 125 gramów amfetaminy. Wartość czarnorynkowa narkotyku, z którego można wykonać ponad sto tak zwanych działek to około 4 tys. złotych.

Nietrzeźwy kierowca koparko-spycharki

Wtorek, 24-11-2009
Lubaczów
Policjanci zatrzymali kierowcę, który nieoświetloną koparko-spycharką jechał już po zmroku drogą relacji Futory - Dachnów. Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Seria niebezpiecznych zdarzeń drogowych

Niedziela, 22-11-2009
Lubaczów
W piątek policjanci ruchu drogowego interweniowali na miejscu trzech poważnie wyglądających zdarzeń drogowych. Pierwsze miało miejsce w Dąbrowie, drugie w Dachnowie. W trzecim doszło do potrącenia rowerzysty w centrum Lubaczowa przez kierowcę fiata. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

Myśliwy zginął na polowaniu

Poniedziałek, 16-11-2009
Lubaczów
Wczoraj po południu lubaczowscy policjanci zostali powiadomieni o śmierci myśliwego. 40-letni mężczyzna został odnaleziony po zakończonym polowaniu na terenie lasów w gminie Oleszyce. Zmarły miał ranę postrzałową. Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

Kradła energię elektryczną

Wtorek, 10-11-2009
Lubaczów
Wczoraj około godz. 12.00 policjanci interweniowali w sprawie kradzieży energii elektrycznej. Proceder ujawniono na jednej z posesji gminy Wielkie Oczy. Do kradzieży przyznała się 58-letnia kobieta. Zablokowany za pomocą metalowego drutu licznik zabezpieczyli do dalszych badań pracownicy energetyki.

Zatrzymany sprawca napadu na stację benzynową

Poniedziałek, 09-11-2009
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę napadu na pracownika stacji benzynowej. Zdarzenie miało miejsce w zeszłą środę przed godz. 6 rano. Zatrzymany 21-letni mężczyzna próbował za pomocą paralizatora obezwładnić pracownika stacji benzynowej. Dwa dni później sprawca był już w rękach policjantów.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
21
Październik
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie