Twoja komenda

Wydarzenia

Kilka dni temu w nocy nieznani sprawcy zdewastowali park w miejscowości Krowica Sama. Wandale wyrwali kilka znaków drogowych i informacyjnych, uszkodzili kosze na śmieci i skradli kamerę zewnętrznego monitoringu.

Sprawcy kradzieży paliwa ujęci

Poniedziałek, 10-10-2011
Lubaczów
Policjanci z lubaczowskiej komendy ustalili i zatrzymali trzech sprawców kradzieży paliwa na szkodę mieszkańca Nowego Brusna. Dwóch dorosłych i nieletni ukradli blisko 120 litrów paliwa.

Policjanci poszukiwali 28-letniego mężczyzny

Sobota, 08-10-2011
Lubaczów
Trzech godzin potrzebowali policjanci i przewodnik z psem tropiącym, aby odnaleźć 28-letniego mieszkańca Rudy Różanieckiej. Mężczyzna po nieporozumieniu rodzinnym wyszedł z domu zabierając ze sobą sznur.

Policjanci poszukiwali zaginionej

Piątek, 07-10-2011
Lubaczów
Policjanci lubaczowskiej komendy prowadzili poszukiwania kobiety. Mieszkanka gminy Lubaczów, która cierpi na depresję, wyszła rankiem z domu nie informując o tym członków rodziny. Prowadzone działania zakończyły się sukcesem.

Policjant zatrzymał złodziei drewna

Czwartek, 06-10-2011
Lubaczów
Wczoraj dzielnicowy z lubaczowskiej Komendy wraz z funkcjonariuszami Straży Leśnej z Nadleśnictwa w Lubaczowie zatrzymali złodziei drewna. Trzech braci skradło drewno dębowe wartości około 100 złotych.
W zeszły poniedziałek po południu, dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pobiciu w miejscowości Załuże (gm. Lubaczów). 63-letni poszkodowany z licznymi ranami został przewieziony do lubaczowskiego szpitala.

"Trzeźwy poranek"

Poniedziałek, 26-09-2011
Lubaczów
Dziś od rana lubaczowscy policjanci prowadzili akcję "Trzeźwy Poranek". Sprawdzono trzeźwość 122 kierowców.

Narkotyki przy cmentarzu

Środa, 21-09-2011
Lubaczów
Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego lubaczowskiej komendy zatrzymali mężczyznę posiadającego narkotyki. 20-latek miał przy sobie marihuanę.
Ograniczanie dostępności alkoholu jest jedną z ważniejszych strategii w dziedzinie rozwiązywania problemów alkoholowych. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie, jak w latach poprzednich, prowadzą działania profilaktyczne pod nazwą „Alkohol-ograniczona dostępność”. W ramach tej akcji zwiększona zostanie liczba kontroli placówek sprzedających napoje alkoholowe.

Chciał przekupić policjanta

Wtorek, 20-09-2011
Lubaczów
Mieszkaniec Lubaczowa próbował przekupić policjanta, by ten zaniechał czynności. Mężczyzna został zatrzymany, grozi mu za to do 10 lat pozbawienia wolności.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Czerwiec
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie