Twoja komenda

Wydarzenia

Pobili 21-latka w jego domu

Środa, 09-06-2010
Lubaczów
Pobicie, groźby karalne i naruszenie miru domowego to tylko część zarzutów, jakie lubaczowscy policjanci zamierzają postawić dwóm mieszkańcom Horyńca Zdroju. Zaatakowali oni 21-letniego mężczyznę, w którego domu policjanci ujawnili kilka sadzonek konopi.

Lubaczowscy policjanci pomagaja powodzianom

Wtorek, 08-06-2010
Lubaczów
W poniedziałkową noc policjanci z lubaczowskiej komendy brali czynny udział w likwidacji skutków powodzi w Tarnobrzegu. Funkcjonariusze zabezpieczali mienie pozostawione przez powodzian oraz organizowali objazdy w miejscach gdzie woda uszkodziła jezdnię.

Policjanci odzyskali telefon

Czwartek, 03-06-2010
Lubaczów
Znalezienie cudzej rzeczy wartości powyżej 250 zł i nie oddanie jej właścicielowi lub odpowiedniej instytucji jest przestępstwem. Przekonali się o tym trzej uczniowie Gimnazjum w Młodowie, którzy weszli w posiadanie telefonu zgubionego przez jedną z uczennic. Policjanci Wydziału Kryminalnego komendy w Lubaczowie ustalili sprawców i odzyskali telefon.

Uroczystości na przejściu w Budomierzu

Wtorek, 01-06-2010
Lubaczów
Wczoraj, wojewoda podkarpacki Mirosław Karapyta i wicewojewoda obwodu lwowskiego Myron Jankiw wmurowali kamień węgielny pod budowę przejścia granicznego z Ukrainą w Budomierzu. Inwestycja ma powstać po polskiej stronie, jeszcze przed Euro 2012.

Policjanci z Lubaczowa ujawnili kontrabandę

Sobota, 29-05-2010
Lubaczów
W czwartkowe po południe, na drodze w Futorach, policjanci ruchu drogowego z komendy w Lubaczowie zatrzymali do kontroli kierowcę skody octavii. Ich zainteresowanie wzbudziły wypchane worki znajdujące się we wnętrzu pojazdu. Funkcjonariusze ujawnili 3518 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.
Dzisiaj około godziny 15, wskutek intensywnych opadów deszczu, podtopieniu uległa część ulicy Skorupki oraz osiedle ks. Kłosa i Armii Krajowej w Cieszanowie. W chwili obecnej Policja i Straż Pożarna organizują objazdy.

IV miejsce w Turnieju Piłki Nożnej

Czwartek, 13-05-2010
Lubaczów
Policjanci KPP w Lubaczowie zajęli czwarte miejsce w Turnieju Piłki Nożnej organizowanym w ramach obchodów XX- lecia Samorządu Gminnego w Lubaczowie. Organizatorem rozgrywek był, jak w ubiegłym roku Gminny Ośrodek Kultury w Lubaczowie. Puchary i dyplomy wręczył Wiesław Kapel Wójt Gminy Lubaczów.

Zwłoki w spalonym aucie

Poniedziałek, 10-05-2010
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru samochodu. Po ugaszeniu ognia przez straż, okazało się, że w spalonym wraku znajdują się ludzkie zwłoki.
Również w tym roku pod patronatem Komendanta Głównego Policji realizowana jest ogólnopolska edycja konkursu „Policjant, który mi pomógł” ogłoszonego przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

Pierwszoklasiści z wizytą w komendzie

Wtorek, 27-04-2010
Lubaczów
Dzisiaj komendę Policji w Lubaczowie odwiedziła dwudziestoosobowa grupa pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaczowie. Uczniowie mieli możliwość zobaczenia z bliska pracy policjantów. Każdy z uczestników wycieczki mógł zasiąść na miejscu Komendanta Powiatowego Policji, poznać pracę policyjnych techników czy przymierzyć kamizelkę kuloodporną lub hełm ochronny. Największym zainteresowaniem cieszyły się jednak policyjne quady i radiowozy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Kwiecień
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie