Twoja komenda

Wydarzenia

Znaleziono martwego łosia

Środa, 20-01-2010
Lubaczów
Martwego łosia znaleziono na terenie prywatnego lasu w gminie Wielkie Oczy. Wstępne ustalenia wskazują, że zwierzę nie padło z przyczyn naturalnych. Świadczy o tym przede wszystkim widoczna rana postrzałowa. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Policjanci ustalili złodzieja torebki

Poniedziałek, 18-01-2010
Lubaczów
Po dwóch godzinach od kradzieży lubaczowscy policjanci ustalili nieletniego złodzieja damskiej torebki. Sprawca okazał się wychowankiem miejscowej placówki opiekuńczo-wychowawczej w Lubaczowie.

Wspólne działania Policji i Służby Celnej

Poniedziałek, 18-01-2010
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci prowadzili działania z funkcjonariuszami Służby Celnej. Wspólne kontrole pojazdów dotyczyły ujawniania samochodów jeżdżących na oleju opałowym. Nie stwierdzono nieprawidłowości.

15-latek zatrzymany za usiłowanie rozboju

Poniedziałek, 11-01-2010
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci zatrzymali 15-latka podejrzanego o usiłowanie rozboju na samotnie mieszkającej starszej kobiecie. Zamaskowany sprawca grożąc kobiecie nożem zażądał 200 zł. Kilka godzin później w komendzie, chłopak przyznał się do napadu i złożył obszerne wyjaśnienia.

Lubaczowscy policjanci z WOŚP

Piątek, 08-01-2010
Lubaczów
Ufundowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie mł. insp. Janusza Mołonia wielki policyjny miś weźmie udział w licytacji na rzecz WOŚP. Na ulicach nie zabraknie również zwiększonej liczby patroli w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników imprez i kwestujących wolontariuszy WOŚP.

Policjanci uratowali zaginionego

Środa, 16-12-2009
Lubaczów
Wczoraj do późnych godzin nocnych trwały policyjne poszukiwania 50-letniego mieszkańca gminy Narol. Mężczyzna od rana pracował z synem w lesie. Około południa poszedł do najbliższej miejscowości po alkohol. Na miejsce pracy już nie wrócił. Po północy policjanci odnaleźli go wychłodzonego, leżącego w leśnym rowie.

Nietrzeźwi uchronieni przed zamarznięciem

Poniedziałek, 14-12-2009
Lubaczów
Wczoraj lubaczowscy policjanci dwukrotnie interweniowali w związku z nietrzeźwymi osobami śpiącymi na dworze. Wieczorem policjanci powiadomieni przez Centrum Powiadamiania Ratunkowego znaleźli śpiącego mężczyznę na ławce w okolicy ul. Słowackiego. Drugi nietrzeźwy został odnaleziony przez funkcjonariuszy patrolujących ten sam rejon w żywopłocie.

Zatrzymany nieletni włamywacz

Czwartek, 10-12-2009
Lubaczów
Po 30 minutach nieletni sprawca włamania został zatrzymany przez lubaczowskich kryminalnych. Wychowanek miejscowej placówki opiekuńczo - wychowawczej przyznał się do mieszkaniowego włamania. Zabrał około 30 zł, słuchawkę telefonu bezprzewodowego oraz dwa kartony papierosów.
Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy z zakrystii kościoła w Niemstowie ukradli przygotowane do rozdania wiernym wigilijne opłatki. Sprawcy porozrzucali je na placu kościelnym i pobliskim przystanku. Mężczyźni zostali zatrzymani, grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Dachowało renault

Środa, 02-12-2009
Lubaczów
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w wyniku którego prowadzący renault wjechał do rowu i dachował. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była utrata kontroli nad pojazdem podczas pokonywania zakrętu na drodze. Kierowca doznał obrażeń w postaci złamania kręgów odcinka szyjnego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Wojciecha Szmagarę, 36-letniego mieszkańca Piastowa w gminie Lubaczów. Wojciech Szmagara poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Listopad
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie