Twoja komenda

Wydarzenia

Marihuanę schował pod kocem

Piątek, 22-07-2016
Lubaczów
Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Oleszyce, u którego ujawniono narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Badanie testerem potwierdziło, że susz roślinny, którego właścicielem był zatrzymany, to marihuana.
Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas zbliżających się Światowych Dni Młodzieży to priorytet dla Policji oraz innych służb. Do naszego kraju w tym okresie przyjedzie kilkadziesiąt tysięcy pielgrzymów. Dbając o ich bezpieczeństwo, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach przygotowała specjalny film przedstawiający podstawowe zasady zachowania gwarantujące obcokrajowcom bezpieczniejszy i spokojniejszy pobyt w naszym kraju.

Policjanci ustalili sprawców kradzieży uli

Czwartek, 21-07-2016
Lubaczów
Policjanci z Wydziału Kryminalnego lubaczowskiej policji ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży czterech uli wraz z pszczołami o łącznej wartości 4800 zł. Dwóch mieszkańców gminy Wielkie Oczy usłyszało zarzuty kradzieży. Funkcjonariusze odnaleźli część rzeczy skradzionych z pasieki. Dodatkowo na posesji jednego ze sprawców ujawnili skradzione z miejsca badań geologicznych przedmioty o wartości 1100 zł.

Życzenia komendanta głównego z okazji Święta Policji

Poniedziałek, 18-07-2016
Lubaczów
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

Lubaczowskie obchody Święta Policji

Sobota, 16-07-2016
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci w tym roku obchodzili swoje święto 15 lipca. Uroczysta zbiórka w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Komedy w Lubaczowie była dla nich okazją do podziękowań i awansów. W obecności zaproszonych gości akty mianowania na wyższe stopnie policyjne z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie mł. insp. Zbigniewa Sowy otrzymało 27 policjantów.

Znaleziony rower czeka na właściciela

Czwartek, 14-07-2016
Lubaczów
Policjanci z lubaczowskiej komendy poszukują właściciela roweru, który został znaleziony w Lubaczowie na os. Jagiellonów przy bloku nr 1. Właściciel proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny pod nr (16) 632 83 40 lub (16) 632 83 41.

Pijany operator walca drogowego

Środa, 13-07-2016
Lubaczów
Policjanci z lubaczowskiej komendy zatrzymali do kontroli operatora walca drogowego. Sposób jazdy wskazywał, że operator może być pod wpływem alkoholu. Po badaniu na policyjnym alkomacie okazało się, że mężczyzna ma w organizmie 2,5 promila alkoholu.

Nielegalne papierosy przewoził w BMW

Piątek, 08-07-2016
Lubaczów
Odpowiedzialność karna za posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy grozi 26-letniemu mieszkańcowi Przemyśla, który przewoził samochodem marki BMW 2100 paczek papierosów. Policjanci z Narola zatrzymali mężczyznę, a ujawnione wyroby zabezpieczyli do dalszych czynności.

Czerwiec na drogach powiatu lubaczowskiego

Czwartek, 07-07-2016
Lubaczów
W miesiącu czerwcu lubaczowscy policjanci zanotowali 19 kolizji drogowych i wyeliminowali z jazdy 15 kierowców, którzy wsiedli za kierownicę pomimo, że wcześniej pili alkohol. W ubiegłym miesiącu na drogach powiatu lubaczowskiego nie doszło do wypadku drogowego.

Policja apeluje o rozwagę nad wodą

Czwartek, 07-07-2016
Lubaczów
Czas wakacyjny, wysokie temperatury, i piękna pogoda zachęcają do korzystania z kąpieli. Niestety odpoczynek nad wodą nie zawsze kończy się szczęśliwie. Apelujemy o rozwagę podczas relaksu nad wodą. Pamiętajmy, że bezpieczna kąpiel zależy tylko od nas samych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Lipiec
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie