Twoja komenda

Wydarzenia

Działania „ZNICZ 2014"

Poniedziałek, 27-10-2014
Lubaczów
Od 31 października do 3 listopada br. funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników ruchu oraz osób odwiedzających groby swoich bliskich.

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

Sobota, 25-10-2014
Lubaczów
Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.

BMW uderzyło w blok mieszkalny

Czwartek, 16-10-2014
Lubaczów
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Lubaczowie na ulicy Słowackiego. Kierowca osobowego BMW zjechał z drogi i taranując ogrodzenie uderzył w blok mieszkalny. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

Policjanci odnaleźli zaginionego

Poniedziałek, 13-10-2014
Lubaczów
Policjanci z Lubaczowa i Tomaszowa Lubelskiego poszukiwali 58-letniego mężczyzny, podopiecznego Domu Pomocy Społecznej w Rudzie Różanieckiej. Po niespełna siedmiu godzinach nocnych poszukiwań funkcjonariusze odnaleźli zaginionego. Mężczyzna pokonał pieszo kilkanaście kilometrów. Odnaleziono go w lubelskim Suścu.

Policjanci zatrzymali nietrzeźwych kierujących

Poniedziałek, 06-10-2014
Lubaczów
Pięciu nietrzeźwych użytkowników dróg zatrzymanych przez lubaczowskich policjantów, to bilans wczorajszych działań „Trzeźwy Poranek”. Czterech z nich odpowie za popełnienie przestępstwa drogowego, natomiast jeden za wykroczenie.

Rowerzysta poniósł śmierć w wypadku drogowym

Poniedziałek, 06-10-2014
Lubaczów
Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku drogowego, do którego doszło na trasie prowadzącej do przejścia granicznego w Budomierzu. Kierowca samochodu dostawczego, na skrzyżowaniu dróg potrącił rowerzystę. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala w Lubaczowie. Niestety pomimo starań lekarzy rowerzysta zmarł.

Tragiczny w skutkach wypadek drogowy

Czwartek, 11-09-2014
Lubaczów
Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w gminie Narol. W wyniku czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych, trzech uczestników zdarzenia z obrażeniami trafiło do szpitala. Niestety jeden z rannych pomimo starań lekarzy zmarł.
Do policyjnego depozytu trafiło działko przeciwpancerne, które zostało wykopane w lesie w gminie Horyniec-Zdrój. Niecodzienne znalezisko odkryli przypadkowo pracownicy nadleśnictwa Lubaczów, podczas prac leśnych. Z kolei w lasach gminy Lubaczów, z ziemi wydobyto pięć pocisków artyleryjskich.
Nieznany sprawca zaatakował od tyłu wchodzącego do klatki schodowej listonosza. Gdy ten upadając na ziemię stracił przytomność, napastnik ukradł mu pieniądze i uciekł. Lubaczowscy policjanci jeszcze tego samego dnia wyjaśnili sprawę. Okazało się, że sprawcą jest sam poszkodowany.

„Bezpieczna droga do szkoły”

Poniedziałek, 01-09-2014
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci kończąc akcję „Bezpieczne wakacje” rozpoczęli działania „Bezpieczna droga do szkoły”. W trosce o bezpieczeństwo szczególnie najmłodszych uczniów powiatu lubaczowskiego funkcjonariusze częściej będą nadzorowali rejony dróg w pobliżu szkół i przejść dla pieszych, zarówno podczas drogi do szkoły jak i powrotnej drogi do domu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Adama Palucha, 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Adam Paluch poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Październik
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie