Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci ustalili i zatrzymali włamywaczy

Wtorek, 27-01-2015
Lubaczów
Dziś rano mieszkaniec Lubaczowa zawiadomił o kradzieży z włamaniem do budynku stacji PKP w Lubaczowie. Łupem włamywaczy padła spawarka o wartości około 1 tys. złotych. Już około południa dwaj sprawcy byli w rękach lubaczowskich kryminalnych.
Policjanci lubaczowskiej komendy zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców ciężarówek. Samochody wypełnione zbożem, którymi kierowali, miały dotrzeć pod Warszawę, a następnie do Suwałk.

Rok 2014 bardziej bezpieczny

Środa, 21-01-2015
Lubaczów
Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.
W Komendzie Powiatowej Policji w Lubaczowie odbyła się odprawa roczna z udziałem Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektora Sławomira Szczupaka. W trakcie odprawy podsumowano pracę lubaczowskich policjantów w 2014 roku.

Wszedł przez okno i ukradł pieniądze

Wtorek, 20-01-2015
Lubaczów
Wiedząc gdzie starszy mężczyzna trzyma gotówkę wszedł do mieszkania przez niedomknięte okno i skradł schowane w barku pieniądze. Policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali sprawcę i odzyskali większość skradzionej gotówki.

Potrącenie pieszej na pasach

Piątek, 16-01-2015
Lubaczów
Kierowca osobowego volkswagena potrąci 63-letnią kobietę, która przechodziła przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do lubaczowskiego szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Policjanci zatrzymali złodzieja furgonetki

Czwartek, 08-01-2015
Lubaczów
Kika policyjnych radiowozów uczestniczyło w pościgu za złodziejem samochodu dostawczego w Lubaczowie. Mężczyzna niebezpiecznie kluczył po miejskich ulicach, potem, wyjechawszy z miasta porzucił pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo. Chwilę później został zatrzymany przez policjanta z psem tropiącym.

Policjanci zatrzymali podejrzanego o włamanie

Sobota, 27-12-2014
Lubaczów
Wybił szybę w oknie sklepu i z jego wnętrza skradł kilkadziesiąt butelek wódki. Następnego dnia został zatrzymany przez lubaczowskich policjantów. Dzisiaj usłyszał zarzut dokonania włamania.
Dzisiaj lubaczowscy policjanci rozpoczęli działania "Boże Narodzenie 2014". Funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem podróżujących drogami powiatu lubaczowskiego przez pięć kolejnych dni. Tegoroczne działania zakończą się w niedzielę, 28 grudnia.

Świąteczne życzenia

Wtorek, 23-12-2014
Lubaczów
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie inspektor Janusz Mołoń wraz z podległymi policjantami i pracownikami Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie składa wszystkim mieszkańcom powiatu lubaczowskiego najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i ciepła rodzinnego. Niech świąteczny czas upływa Państwu w atmosferze radości i bezpieczeństwa.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Teresy Dzikiewicz, 56-letniej mieszkanki Nowin Horynieckich, gmina Horyniec Zdrój. Teresa Dzikiewicz poszukiwana jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Styczeń
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie