Twoja komenda

Wydarzenia

Tragiczny pożar

Środa, 26-08-2015
Lubaczów
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie pracowali na miejscu pożaru budynku wielorodzinnego w Oleszycach. W trakcie prowadzonej akcji gaśniczej ratownicy ujawnili zwęglone ciało mężczyzny. Jest to najprawdopodobniej właściciel spalonego mieszkania.

Policjanci zlikwidowali uprawę konopi

Wtorek, 25-08-2015
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca gminy Lubaczów podejrzanego o posiadanie i uprawę znacznej ilości marihuany. Do policyjnego depozytu trafiło ponad 20 krzaków konopi indyjskich.

Policjanci ewakuowali mieszkańców osiedla

Wtorek, 25-08-2015
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich doszło do awarii instalacji doprowadzającej gaz w miejscowości Oleszyce. Podczas prac ziemnych, operator koparki uszkodził rurę gazowniczą. Ryzyko wybuchu było na tyle duże, że policjanci postanowili ewakuować mieszkańców osiedla.
Lubaczowscy policjanci prowadzili pościg za osobową mazdą, której kierowca zignorował wydawane mu polecenia do zatrzymania pojazdu. Brawurowa jazda zakończyła się kolizją w rowie i uderzeniem w ogrodzenia dwóch posesji. Kierowca miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

Obywatele ujęli nietrzeźwego kierowcę

Poniedziałek, 24-08-2015
Lubaczów
Dwóch mężczyzn uniemożliwiło dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy bmw. Policyjne badanie wykazało u niego 2 promile alkoholu. 26-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Policjanci zatrzymali podpalacza

Środa, 19-08-2015
Lubaczów
Funkcjonariusze z lubaczowskiej komendy pracowali na miejscu pożaru stodoły w gminie Horyniec-Zdrój. Podejrzanym o jej podpalenie jest 45-letni mieszkaniec gminy Horyniec-Zdrój. Mężczyzna przyznał się do winy. Jak się okazało, miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu.

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży

Wtorek, 18-08-2015
Lubaczów
Lubaczowscy funkcjonariusze zatrzymali wczoraj 26-letniego mieszkańca Lubaczowa, który ukradł walizkę z elektronarzędziami. Mężczyzna przyznał się do winy.
Policjanci ścigali kierowcę osobowego opla, który zlekceważył sygnał do zatrzymania pojazdu. Mężczyzna z dużą prędkością zjechał w drogę leśną, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Okazało się, że miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu.

Czołowe zderzenie dwóch pojazdów

Środa, 15-07-2015
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, które zaistniało na trasie Narol-Bełżec. Kierowca osobowego bmw doprowadził do czołowego zderzenia z volkswagenem golfem. Za rażące wykroczenie sprawca zdarzenia stracił prawo jazdy. Kierowcy byli trzeźwi.

Dopalacze zabijają

Wtorek, 14-07-2015
Lubaczów
W ostatnich dniach na terenie Poznania i Katowic odnotowano kilkadziesiąt przypadków hospitalizacji osób, których stan wskazywał na zażycie tzw. dopalaczy. Jak się okazuje, w innych miastach na terenie Polski również do szpitali trafiały osoby najprawdopodobniej po zażyciu nieznanych, groźnych dla życia substancji. Policjanci ostrzegają: producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Sierpień
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie