Twoja komenda

Wydarzenia

Pijany kierowca spowodował kolizję

Czwartek, 22-09-2016
Lubaczów
Policjanci z lubaczowskiej komendy pracowali wczoraj na miejscu kolizji drogowej, do której doszło na trasie Lubaczów - Dachnów. W wyniku zderzenia opla vectry z peugeotem, do szpitala trafiły dwie osoby. Kierowca opla miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 46-latek został zatrzymany.
Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.
Dziś, w obecności władz wojewódzkich i samorządowych, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie zainaugurował przedsięwzięcie pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa". Interaktywna mapa jest już dostępna na stronie internetowej podkarpackiej Policji. Każdy, może przekazać policjantom informacje o miejscach i zdarzeniach, które w jego odczuciu są niebezpieczne. Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone.

Policjanci pomogli zagubionym kobietom

Wtorek, 20-09-2016
Lubaczów
Policja przypomina o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wypraw do lasu. W piątek spacer po lesie mógł skończyć się źle dla dwóch kobiet. Dzięki szybkiej reakcji dyżurnego lubaczowskiej komendy i pomocy funkcjonariusza Straży Leśnej z Nadleśnictwa Lubaczów kobiety zostały odnalezione.

Podsumowanie akcji"Trzeźwy poranek"

Poniedziałek, 19-09-2016
Lubaczów
Podczas przeprowadzonych działań „Trzeźwy poranek” lubaczowscy policjanci skontrolowali 554 kierujących. Czterech z nich wsiadło za kierownicę samochodów pomimo, że wcześniej pili alkohol.

Potrącenie rowerzystki w Horyńcu-Zdroju

Piątek, 16-09-2016
Lubaczów
Wczoraj policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Horyńcu Zdroju. Kierujący volkswagenem potrącił rowerzystkę. W wyniku odniesionych obrażeń do szpitala trafiła 78-letnia kobieta.

Jazdę cudzym samochodem zakończył na latarni

Czwartek, 15-09-2016
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci ustalili 25-latka, który z kąpieliska „Wędrowiec” w Cieszanowie „pożyczył” sobie cudzego opla. Mężczyzna pojechał po swojego kolegę, jednak do niego nie dotarł, bo swoja podróż zakończył na latarni. Teraz za swoje zachowanie odpowie karnie.

Aplikacja "Moja Komenda"

Czwartek, 15-09-2016
Lubaczów
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej "Moja Komenda", dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.
Ministerstwo SWiA dementuje doniesienia medialne o planowanych zmianach w systemie emerytalnym pracowników służb mundurowych.
W miniony weekend lubaczowscy policjanci zatrzymali prawa jazdy czterem kierowcom. Trzech straciło dokument za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym. Czwarty kierowca przekroczył prędkość o 60 km/h w terenie zabudowanym i miał prawie 0,7 promila alkoholu w organizmie.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 35-letniego Dawida Łuksika, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Mężczyzna prowadzi wędrowny tryb życia....

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 37-letniego Przemysława Kiczek, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Przemysław Kiczek poszukiwany na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Wrzesień
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie