Twoja komenda

Wydarzenia

Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie kierowca osobowego volvo, który uciekał przed policjantami. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli, a swoją ucieczkę zakończył uderzając w ogrodzenie posesji. 23-latek został zatrzymany.
Lubaczowscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę forda. Okazało się, że miał blisko pół promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna zadzwonił do swojej znajomej, żeby odebrała jego samochód. 35-latka, która przyjechała swoim autem, miała blisko promil. Obydwoje kierujący stracili prawa jazdy.

Policjanci odnaleźli zwłoki mężczyzny

Niedziela, 12-04-2015
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci wyjaśniają okoliczności odnalezienia zwłok mężczyzny w zatopionym samochodzie w stawie rybnym w gminie Stary Dzików. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Świąteczne życzenia

Środa, 01-04-2015
Lubaczów
W imieniu własnym oraz funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam wszystkim mieszkańcom powiatu lubaczowskiego najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia oraz pomyślności w życiu zawodowym i osobistym. Niech świąteczny czas upływa Państwu w atmosferze radości i bezpieczeństwa.
65 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów, natomiast 22 proc. ma do niej zastrzeżenia - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej, zrealizowanego w marcu. Notowania Policji, co podkreśla CBOS, są stabilne.
W „Dzień Wagarowicza” lubaczowscy policjanci interweniowali w stosunku do trzech nastolatek, które piły alkohol. Dodatkowo okazało się, że dziewczyny miały przy sobie narkotyki. Ich sprawa niebawem trafi do sądu rodzinnego.

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej kobiety

Poniedziałek, 16-03-2015
Lubaczów
Łącznie 30 funkcjonariuszy Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i członków OSP prowadziło poszukiwania za 52-letnią kobietą, która zaginęła na terenie miejscowości Horyniec-Zdrój. Po niespełna dwugodzinnej akcji zaginiona została odnaleziona. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przewoził 170 litrów nielegalnego spirytusu

Czwartek, 12-03-2015
Lubaczów
Policjanci z Posterunku w Narolu zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, w którym znajdowało się 170 litrów nielegalnego spirytusu. Kierowca został zatrzymany a spirytus trafił do policyjnego depozytu.

Policjanci odnaleźli zaginionego

Czwartek, 12-03-2015
Lubaczów
Funkcjonariusze lubaczowskiej komendy Policji poszukiwali wychowanka Domu Pomocy Społecznej w Rudzie Różanieckiej w gminie Narol. Natychmiastowa reakcja na zgłoszenie pozwoliła odnaleźć zaginionego mężczyznę już po niespełna godzinie od chwili jego oddalenia.

23-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Niedziela, 01-03-2015
Lubaczów
Funkcjonariusze lubaczowskiej komendy Policji zatrzymali 23-letniego mieszkańca Lubaczowa, u którego znaleźli około 150 gramów marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a narkotyki do policyjnego depozytu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
18
Kwiecień
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie