Twoja komenda

Wydarzenia

Lubaczowscy policjanci prowadzą wzmożone działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Funkcjonariusze będą zwracać szczególną uwagę na prawidłowe zachowanie pieszych w stosunku do kierujących pojazdami, i kierowców w stosunku do pieszych.

Przywłaszczyła portfel znaleziony w sklepie

Wtorek, 18-11-2014
Lubaczów
47-letnia kobieta zdecydowała się nie oddawać znalezionego w sklepie portfela. Dokumenty należące do obywatela Ukrainy wyrzuciła do śmietnika, a portfel wraz z gotówką postanowiła zachować dla siebie. Nieuczciwa kobieta została zatrzymana przez policjantów z Lubaczowa. Odpowie za przywłaszczenie mienia.

Podejrzany o rozbój w rękach policjantów

Piątek, 14-11-2014
Lubaczów
Uderzył w głowę wracającego ze szkoły ucznia z lubaczowskiej szkoły i zabrał mu telefon komórkowy. Poszkodowany stracił przytomność, a po jej odzyskaniu niezwłocznie powiadomił lubaczowską Policję. Po niespełna 20 minutach od zgłoszenia, sprawca przestępstwa został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Policjanci współorganizatorami konkursów

Czwartek, 06-11-2014
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci uczestniczyli w międzyszkolnym konkursie wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym "Bądź bezpieczny na drodze” oraz dedykowanym dla najmłodszych uczniów konkursie plastycznym o tematyce "Bądź widoczny na drodze” . Przedsięwzięcie zostało zorganizowane pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie insp. Janusza Mołonia.

Policyjny bilans akcji Znicz 2014

Wtorek, 04-11-2014
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci podsumowali efekty akcji Znicz 2014. Na podstawie analizy zdarzeń można stwierdzić, że na terenie powiatu lubaczowskiego podczas świątecznego weekendu było bezpiecznie.

Sprawcy włamania w rękach policjantów

Wtorek, 04-11-2014
Lubaczów
Policjanci zatrzymali 6 mężczyzn podejrzanych o włamanie do sklepu spożywczego w Narolu. Cała grupa już usłyszała zarzuty popełnienia przestępstwa. Wobec podejrzanych lubaczowska prokuratura zastosowała środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego i poręczenia majątkowego.

Działania „ZNICZ 2014"

Poniedziałek, 27-10-2014
Lubaczów
Od 31 października do 3 listopada br. funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników ruchu oraz osób odwiedzających groby swoich bliskich.

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

Sobota, 25-10-2014
Lubaczów
Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.

BMW uderzyło w blok mieszkalny

Czwartek, 16-10-2014
Lubaczów
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Lubaczowie na ulicy Słowackiego. Kierowca osobowego BMW zjechał z drogi i taranując ogrodzenie uderzył w blok mieszkalny. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

Policjanci odnaleźli zaginionego

Poniedziałek, 13-10-2014
Lubaczów
Policjanci z Lubaczowa i Tomaszowa Lubelskiego poszukiwali 58-letniego mężczyzny, podopiecznego Domu Pomocy Społecznej w Rudzie Różanieckiej. Po niespełna siedmiu godzinach nocnych poszukiwań funkcjonariusze odnaleźli zaginionego. Mężczyzna pokonał pieszo kilkanaście kilometrów. Odnaleziono go w lubelskim Suścu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
21
Grudzień
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie