Twoja komenda

Wydarzenia

BMW uderzyło w blok mieszkalny

Czwartek, 16-10-2014
Lubaczów
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Lubaczowie na ulicy Słowackiego. Kierowca osobowego BMW zjechał z drogi i taranując ogrodzenie uderzył w blok mieszkalny. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

Policjanci odnaleźli zaginionego

Poniedziałek, 13-10-2014
Lubaczów
Policjanci z Lubaczowa i Tomaszowa Lubelskiego poszukiwali 58-letniego mężczyzny, podopiecznego Domu Pomocy Społecznej w Rudzie Różanieckiej. Po niespełna siedmiu godzinach nocnych poszukiwań funkcjonariusze odnaleźli zaginionego. Mężczyzna pokonał pieszo kilkanaście kilometrów. Odnaleziono go w lubelskim Suścu.

Policjanci zatrzymali nietrzeźwych kierujących

Poniedziałek, 06-10-2014
Lubaczów
Pięciu nietrzeźwych użytkowników dróg zatrzymanych przez lubaczowskich policjantów, to bilans wczorajszych działań „Trzeźwy Poranek”. Czterech z nich odpowie za popełnienie przestępstwa drogowego, natomiast jeden za wykroczenie.

Rowerzysta poniósł śmierć w wypadku drogowym

Poniedziałek, 06-10-2014
Lubaczów
Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku drogowego, do którego doszło na trasie prowadzącej do przejścia granicznego w Budomierzu. Kierowca samochodu dostawczego, na skrzyżowaniu dróg potrącił rowerzystę. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala w Lubaczowie. Niestety pomimo starań lekarzy rowerzysta zmarł.

Tragiczny w skutkach wypadek drogowy

Czwartek, 11-09-2014
Lubaczów
Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w gminie Narol. W wyniku czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych, trzech uczestników zdarzenia z obrażeniami trafiło do szpitala. Niestety jeden z rannych pomimo starań lekarzy zmarł.
Do policyjnego depozytu trafiło działko przeciwpancerne, które zostało wykopane w lesie w gminie Horyniec-Zdrój. Niecodzienne znalezisko odkryli przypadkowo pracownicy nadleśnictwa Lubaczów, podczas prac leśnych. Z kolei w lasach gminy Lubaczów, z ziemi wydobyto pięć pocisków artyleryjskich.
Nieznany sprawca zaatakował od tyłu wchodzącego do klatki schodowej listonosza. Gdy ten upadając na ziemię stracił przytomność, napastnik ukradł mu pieniądze i uciekł. Lubaczowscy policjanci jeszcze tego samego dnia wyjaśnili sprawę. Okazało się, że sprawcą jest sam poszkodowany.

„Bezpieczna droga do szkoły”

Poniedziałek, 01-09-2014
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci kończąc akcję „Bezpieczne wakacje” rozpoczęli działania „Bezpieczna droga do szkoły”. W trosce o bezpieczeństwo szczególnie najmłodszych uczniów powiatu lubaczowskiego funkcjonariusze częściej będą nadzorowali rejony dróg w pobliżu szkół i przejść dla pieszych, zarówno podczas drogi do szkoły jak i powrotnej drogi do domu.
83-letni mężczyzna zabłądził podczas zbierania grzybów. Zmartwiona rodzina zawiadomiła Policję. 36 funkcjonariuszy Policji, straży pożarnej oraz policyjny przewodnik z psem tropiącym zostali skierowani do akcji poszukiwawczej. Na szczęście grzybiarz został odnaleziony przez rodzinę.

Policjanci zatrzymali pedofila

Poniedziałek, 25-08-2014
Lubaczów
Policjanci zatrzymali pedofila, który trafił do lubaczowskiego aresztu. Mężczyzna zwabił 10-letnią dziewczynkę do samochodu pod pozorem pokazania mu kościoła i plebanii. Następnie wywiózł ją do lasu i wykorzystał. Sąd tymczasowo aresztował go na 3 miesiące.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Październik
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie