Twoja komenda

Wydarzenia

Lubaczowscy policjanci, wspomagani przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, wspólnie przeprowadzili eliminacje powiatowe 38. Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa w Oleszycach.

Wpadł z kontrabandą

Czwartek, 23-04-2015
Lubaczów
Policjanci z lubaczowskiej Policji ujawnili 42 kilogramy suszu tytoniowego i 467 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy w bagażniku osobowego forda. Samochodem kierował 34-letni mieszkaniec Lubaczowa. Nielegalny towar trafił do policyjnego depozytu.
Już prawie co czwarty wypadek drogowy jest skutkiem korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy. Rosnąca skala tego niebezpiecznego zjawiska to sygnał do wprowadzenia dla kierowców działań motywujących do zmiany złych drogowych nawyków. Dlatego od dzisiaj rusza ogólnopolski projekt „Nie [przy]dzwoń za kierownicą”, którego celem jest uświadomienie kierowcom zagrożeń związanych z korzystaniem z telefonu podczas prowadzenia samochodu, a co za tym idzie, minimalizacją tego zjawiska.

Policjanci zatrzymali wandala

Poniedziałek, 20-04-2015
Lubaczów
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie zatrzymali sprawcę dewastacji wiaty przystanku autobusowego w podlubaczowskich Antonikach. 20-letni mieszkaniec gminy Lubaczów przyznał się do winy i usłyszał zarzut.
Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie kierowca osobowego volvo, który uciekał przed policjantami. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli, a swoją ucieczkę zakończył uderzając w ogrodzenie posesji. 23-latek został zatrzymany.
Lubaczowscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę forda. Okazało się, że miał blisko pół promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna zadzwonił do swojej znajomej, żeby odebrała jego samochód. 35-latka, która przyjechała swoim autem, miała blisko promil. Obydwoje kierujący stracili prawa jazdy.

Policjanci odnaleźli zwłoki mężczyzny

Niedziela, 12-04-2015
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci wyjaśniają okoliczności odnalezienia zwłok mężczyzny w zatopionym samochodzie w stawie rybnym w gminie Stary Dzików. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Świąteczne życzenia

Środa, 01-04-2015
Lubaczów
W imieniu własnym oraz funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam wszystkim mieszkańcom powiatu lubaczowskiego najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia oraz pomyślności w życiu zawodowym i osobistym. Niech świąteczny czas upływa Państwu w atmosferze radości i bezpieczeństwa.
65 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów, natomiast 22 proc. ma do niej zastrzeżenia - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej, zrealizowanego w marcu. Notowania Policji, co podkreśla CBOS, są stabilne.
W „Dzień Wagarowicza” lubaczowscy policjanci interweniowali w stosunku do trzech nastolatek, które piły alkohol. Dodatkowo okazało się, że dziewczyny miały przy sobie narkotyki. Ich sprawa niebawem trafi do sądu rodzinnego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Kwiecień
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie