Twoja komenda

Wydarzenia

Co warto wiedzieć, uczestnicząc w Światowych Dniach Młodzieży 2016? - pod takim hasłem Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji przygotowało ulotkę dla uczestników Światowych Dni Młodzieży. Można w niej znaleźć przydatne informacje i porady dla pielgrzymów, dotyczące m.in. postępowania w przypadku zagrożenia terrorystycznego, kradzieży bądź zagubienia dokumentów i rzeczy osobistych, a także obowiązujących w Polsce przepisów ruchu drogowego.

Jechał na motocyklu z dzieckiem i bez kasków

Poniedziałek, 25-07-2016
Lubaczów
31-letni kierowca motocykla został zatrzymany do kontroli drogowej przez funkcjonariuszy z Narola. Badanie wykazało, że mężczyzna był po użyciu alkoholu. Przewoził swoje 4-letnie dziecko, nie mając kasków ochronnych. Policjanci udaremnili mu dalszą jazdę, a dziecko przekazali pod opiekę rodziny.
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

Marihuanę schował pod kocem

Piątek, 22-07-2016
Lubaczów
Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Oleszyce, u którego ujawniono narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Badanie testerem potwierdziło, że susz roślinny, którego właścicielem był zatrzymany, to marihuana.
Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas zbliżających się Światowych Dni Młodzieży to priorytet dla Policji oraz innych służb. Do naszego kraju w tym okresie przyjedzie kilkadziesiąt tysięcy pielgrzymów. Dbając o ich bezpieczeństwo, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach przygotowała specjalny film przedstawiający podstawowe zasady zachowania gwarantujące obcokrajowcom bezpieczniejszy i spokojniejszy pobyt w naszym kraju.

Policjanci ustalili sprawców kradzieży uli

Czwartek, 21-07-2016
Lubaczów
Policjanci z Wydziału Kryminalnego lubaczowskiej policji ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży czterech uli wraz z pszczołami o łącznej wartości 4800 zł. Dwóch mieszkańców gminy Wielkie Oczy usłyszało zarzuty kradzieży. Funkcjonariusze odnaleźli część rzeczy skradzionych z pasieki. Dodatkowo na posesji jednego ze sprawców ujawnili skradzione z miejsca badań geologicznych przedmioty o wartości 1100 zł.

Lubaczowskie obchody Święta Policji

Sobota, 16-07-2016
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci w tym roku obchodzili swoje święto 15 lipca. Uroczysta zbiórka w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Komedy w Lubaczowie była dla nich okazją do podziękowań i awansów. W obecności zaproszonych gości akty mianowania na wyższe stopnie policyjne z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie mł. insp. Zbigniewa Sowy otrzymało 27 policjantów.

Znaleziony rower czeka na właściciela

Czwartek, 14-07-2016
Lubaczów
Policjanci z lubaczowskiej komendy poszukują właściciela roweru, który został znaleziony w Lubaczowie na os. Jagiellonów przy bloku nr 1. Właściciel proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny pod nr (16) 632 83 40 lub (16) 632 83 41.

Pijany operator walca drogowego

Środa, 13-07-2016
Lubaczów
Policjanci z lubaczowskiej komendy zatrzymali do kontroli operatora walca drogowego. Sposób jazdy wskazywał, że operator może być pod wpływem alkoholu. Po badaniu na policyjnym alkomacie okazało się, że mężczyzna ma w organizmie 2,5 promila alkoholu.

Nielegalne papierosy przewoził w BMW

Piątek, 08-07-2016
Lubaczów
Odpowiedzialność karna za posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy grozi 26-letniemu mieszkańcowi Przemyśla, który przewoził samochodem marki BMW 2100 paczek papierosów. Policjanci z Narola zatrzymali mężczyznę, a ujawnione wyroby zabezpieczyli do dalszych czynności.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Kornela Białek, 25-letniego mieszkańca Radruża w gminie Horyniec Zdrój. Kornel Białek poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Lipiec
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie