Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci ścigali kierowcę osobowego opla, który zlekceważył sygnał do zatrzymania pojazdu. Mężczyzna z dużą prędkością zjechał w drogę leśną, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Okazało się, że miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu.

Czołowe zderzenie dwóch pojazdów

Środa, 15-07-2015
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, które zaistniało na trasie Narol-Bełżec. Kierowca osobowego bmw doprowadził do czołowego zderzenia z volkswagenem golfem. Za rażące wykroczenie sprawca zdarzenia stracił prawo jazdy. Kierowcy byli trzeźwi.

Dopalacze zabijają

Wtorek, 14-07-2015
Lubaczów
W ostatnich dniach na terenie Poznania i Katowic odnotowano kilkadziesiąt przypadków hospitalizacji osób, których stan wskazywał na zażycie tzw. dopalaczy. Jak się okazuje, w innych miastach na terenie Polski również do szpitali trafiały osoby najprawdopodobniej po zażyciu nieznanych, groźnych dla życia substancji. Policjanci ostrzegają: producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

STOP DOPALACZOM!

Wtorek, 14-07-2015
Lubaczów
Ostatnie wydarzenia na terenie Katowic i miast województwa śląskiego, związane z zatruciami dopalaczami nakazują szczególne środki ostrożności i wymuszają konieczność zwiększenia uwagi skierowanej na naszych najbliższych - szczególnie na osoby niepełnoletnie i młodzież.

Policjant na wolnym zatrzymał pijanego kierowcę

Niedziela, 12-07-2015
Lubaczów
Funkcjonariusz wydziału kryminalnego lubaczowskiej komendy Policji będąc na urlopie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę osobowego seata. 30-letni mieszkaniec gminy Cieszanów miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.
Policjanci zabezpieczali miejsce odnalezienia materiałów wybuchowych i nielegalnej amunicji w Oleszycach. W jednym z osiedlowych mieszkań funkcjonariusze znaleźli trotyl i amunicję. 29 mieszkańców bloku ewakuowano. Po trzygodzinnej akcji i usunięciu zagrożenia, mieszkańcy wrócili do swoich mieszkań. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
Narolscy policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy Cieszanów, który posiadał przy sobie marihuanę. Ponadto funkcjonariusze ustalili, kto udzielił 20-latkowi narkotyków. Obaj młodzi mężczyźni odpowiedzą za swoje czyny przed lubaczowskim sadem.

Internetowa usługa "Bezpieczny Autobus"

Czwartek, 09-07-2015
Lubaczów
Policjanci podczas kontroli technicznych autobusów będą promować witrynę www.bezpiecznyautobus.gov.pl oraz zachęcać pasażerów do korzystania z usługi. Tam gdzie kontrola przebiegnie pozytywnie, funkcjonariusze będą oznaczali autobus naklejkami "Bezpieczny Autobus", które zostały przekazane do policji przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.
Wielkoformatowe murale promujące trzeźwość za kierownicą i przypominające o odpowiedzialności jaka spoczywa na osobach kierujących pojazdami, pojawiły się w Warszawie, Poznaniu, Gdyni oraz Lublinie w ramach drugiej edycji kampanii „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”. Akcji, prowadzonej przez Komendę Główną Policji we współpracy ze Związkiem Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego - Browary Polskie patronuje Ministerstwo Gospodarki.
Lubaczowscy policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę około 140 krzewów marihuany i zabezpieczyli przeszło 60 sztuk amunicji. Wszystkie te rzeczy funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu 47-letniego lubaczowianina. Mężczyzna przyznał, że nielegalna uprawa i amunicja były jego własnością.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Sierpień
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie