Twoja komenda

Wydarzenia

„Bezpieczna droga do szkoły”

Poniedziałek, 01-09-2014
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci kończąc akcję „Bezpieczne wakacje” rozpoczęli działania „Bezpieczna droga do szkoły”. W trosce o bezpieczeństwo szczególnie najmłodszych uczniów powiatu lubaczowskiego funkcjonariusze częściej będą nadzorowali rejony dróg w pobliżu szkół i przejść dla pieszych, zarówno podczas drogi do szkoły jak i powrotnej drogi do domu.
83-letni mężczyzna zabłądził podczas zbierania grzybów. Zmartwiona rodzina zawiadomiła Policję. 36 funkcjonariuszy Policji, straży pożarnej oraz policyjny przewodnik z psem tropiącym zostali skierowani do akcji poszukiwawczej. Na szczęście grzybiarz został odnaleziony przez rodzinę.

Policjanci zatrzymali pedofila

Poniedziałek, 25-08-2014
Lubaczów
Policjanci zatrzymali pedofila, który trafił do lubaczowskiego aresztu. Mężczyzna zwabił 10-letnią dziewczynkę do samochodu pod pozorem pokazania mu kościoła i plebanii. Następnie wywiózł ją do lasu i wykorzystał. Sąd tymczasowo aresztował go na 3 miesiące.
33 funkcjonariuszy poszukiwało zaginionej 82-letniej kobiety, która podczas grzybobrania zabłądziła w lesie. Już po niespełna dwóch godzinach poszukiwań zaginiona została odnaleziona. Wyziębiona i zmęczona trafiła do lubaczowskiego szpitala.

Policjanci przejęli przemyt 20 kg bursztynu

Piątek, 22-08-2014
Lubaczów
Policjanci i funkcjonariusze Służby Celnej udaremnili nielegalny przewóz ponad 20 kilogramów bursztynu wartego około 40 tysięcy złotych. Podczas przeszukań zabezpieczyli kolejne 180 kilogramów bursztynu i około 170 tysięcy dolarów w gotówce.

Zderzenie motocykla z samochodem

Poniedziałek, 18-08-2014
Lubaczów
Kierujący sportową yamahą, będąc w rejonie skrzyżowania stracił panowanie nad kierowanym motocyklem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka audi. Motocyklista odniósł niewielkie obrażenia. Okazało się, że kierowca jednośladu był pijany, miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Policjanci odzyskali skradzione pieniądze

Piątek, 15-08-2014
Lubaczów
Wykorzystał nieobecność właściciela, włamał się do jego zamkniętej szafy i ukradł mu pokaźną sumę pieniędzy. Policjanci ustalili sprawcę i odzyskali skradzione pieniądze.
Funkcjonariusze lubaczowskiej komendy Policji poszukiwali osoby, która przywłaszczyła sobie portfel jednej z mieszkanek Lubaczowa. Intensywne działania policjantów z wydziału kryminalnego, już tego samego dnia doprowadziły do sprawcy przestępstwa i odzyskania utraconego portfela wraz z jego całą zawartością.
Policjanci z lubaczowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej dwa skutery, którymi kierowało małżeństwo. Zostali przebadani na trzeźwość i okazało się, że oboje jadą na „podwójnym gazie”.

Ciało mężczyzny odnalezione w pogorzelisku

Czwartek, 31-07-2014
Lubaczów
Policjanci zabezpieczali miejsce pożaru stodoły, do którego doszło w miejscowości Narol-Wieś. Podczas przeszukiwania pogorzeliska, funkcjonariusze natrafili na zwęglone zwłoki mężczyzny. Był to najprawdopodobniej właściciel posesji. Pod nadzorem prokuratora badane są okoliczności tego zdarzenia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Andrzeja Wierzbickiego, 65-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Andrzej Wierzbicki w lipcu br. wyjechał z Rzeszowa...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Wrzesień
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie