Twoja komenda

Wydarzenia

Podsumowanie akcji "Pasy"

Środa, 29-06-2016
Lubaczów
Policjanci na terenie powiatu lubaczowskiego prowadzili wczoraj akcję pod kryptonimem „Pasy”. Z 64 skontrolowanych kierowców 3 nie zastosowało się do obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa. Podczas kontroli drogowych funkcjonariusze sprawdzali także, czy kierowcy stosują się do obowiązku przewożenia dzieci w fotelikach.
W siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się spotkanie z dziennikarzami dotyczące podpisania umowy o współpracy w sprawie uruchomienia telefonu bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych. W spotkaniu wzięli udział: Dawid Lasek - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, insp. Jan Lach - Zastępca Komendanta Głównego Policji oraz dr Wojciech Fedyk - Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Policjanci rozpoczęli akcję "Bezpieczne wakacje 2016"

Poniedziałek, 27-06-2016
Lubaczów
W piątek rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi policyjna akcja "Bezpieczne wakacje 2016". Dla wielu z nas jest to czas wypoczynku, ale i podróży. Z myślą o bezpieczeństwie wszystkich udających się na letni wypoczynek lubaczowscy policjanci będą prowadzili wzmożone działania. Funkcjonariusze zadbają o bezpieczeństwo wszystkich, którzy zaplanowali wakacyjne wyjazdy.

Policyjny pościg za nietrzeźwym kierowcą

Wtorek, 21-06-2016
Lubaczów
Policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego lubaczowskiej komendy po krótkim pościgu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Wcześniej kierujący volkswagenem passatem nie zatrzymał się do kontroli i próbował uciekać. Pies służbowy Rudolf nie pozwolił nietrzeźwemu kierowcy ukryć się w rzepaku. 56-letni mieszkaniec gminy Cieszanów miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Policjanci z Lubaczowa spotkali się z wolontariuszami, którzy będą pomagać pielgrzymom podczas Światowych Dni Młodzieży. W trakcie szkolenia funkcjonariusze przypominali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i wyczulali wolontariuszy na zagrożenia, z jakim mogą się zetknąć.

Zdarzenie drogowe w Oleszycach

Poniedziałek, 20-06-2016
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę na skrzyżowaniu ul. Jarosławskiej z ul. Wiejską w Oleszycach. Zderzyły się tam bmw z fordem. Trzej pasażerowie tych samochodów zostali przewiezieni do szpitala w Lubaczowie.

Szczęśliwy finał poszukiwań

Piątek, 17-06-2016
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci prowadzili wczoraj poszukiwania zaginionego, 80-letniego mężczyzny. W policyjnej akcji brało udział kilkunastu funkcjonariuszy. Po godzinie poszukiwań odnaleźli wycieńczonego mężczyznę. Mieszkaniec powiatu lubaczowskiego po udzielonej pomocy wrócił szczęśliwie do domu.
Lubaczowscy policjanci poszukują właściciela kluczyka do samochodu marki Opel. Kluczyk znaleziony został w Lubaczowie przy ul. Unii Lubelskiej, w okolicy sklepu „Lidl”. Właściciel klucza proszony jest o jego odbiór.

Akcja "Młody Bohater"

Czwartek, 16-06-2016
Lubaczów
Akcja „Młody Bohater” to nowa inicjatywa Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, która służy nagradzaniu i promowaniu godnych naśladowania postaw wśród dzieci i młodzieży. Nagroda „Młody Bohater” będzie wręczana dzieciom, które ocaliły, bądź aktywnie przyczyniły się do ocalenia życia innych osób. Niezależnie od tego, czy udzieliły one pomocy osobie nieprzytomnej, wezwały służby ratunkowe, czy po prostu zaalarmowały o niebezpieczeństwie, ich dzielność i opanowanie zasługują na nagrodę.
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się dziś, 15 czerwca. Prace można nadsyłać aż do 7 października 2016 r.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Czerwiec
2016
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie