Twoja komenda

Wydarzenia

23-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Niedziela, 01-03-2015
Lubaczów
Funkcjonariusze lubaczowskiej komendy Policji zatrzymali 23-letniego mieszkańca Lubaczowa, u którego znaleźli około 150 gramów marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a narkotyki do policyjnego depozytu.
W przyszły poniedziałek rusza kolejna edycja programu prewencyjnego pod nazwą Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W dniach 23 -28 lutego 2015 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie, w ramach pełnionych dyżurów będą informować osoby pokrzywdzone przestępstwem o ich prawach a także udzielać informacji na temat instytucji pomocowych na terenie powiatu lubaczowskiego i województwa podkarpackiego.

Efekty z dwóch trzeźwych poranków

Poniedziałek, 16-02-2015
Lubaczów
Policjanci podsumowali uzyskane efekty z dwóch ostatnich akcji „Trzeźwy Poranek”. Łącznie funkcjonariusze przebadali w ciągu dwóch dni ponad 1100 kierowców. Dwóch z nich straciło swoje prawo jazdy.
Ferie zimowe na terenie powiatu lubaczowskiego upłynęły bardzo spokojnie. Podczas zimowej przerwy szkolnej nie doszło do żadnego poważnego w skutkach zdarzenia z udziałem dziecka.

Policjanci odnaleźli zaginioną kobietę

Poniedziałek, 16-02-2015
Lubaczów
Funkcjonariusze lubaczowskiej komendy Policji poszukiwali 69-letniej kobiety, która zaginęła na terenie gminy Lubaczów. Po kilkugodzinnych działaniach policyjnych kobieta została odnaleziona. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Pożar warsztatu samochodowego w Lubaczowie

Niedziela, 01-02-2015
Lubaczów
Wczoraj rano w jednym z lubaczowskich warsztatów samochodowych wybuchł pożar. Spłonęły cztery samochody i motocykl. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Aby ferie były bezpieczne

Piątek, 30-01-2015
Lubaczów
Rozpoczną się ferie zimowe. Region naszego województwa oferuje wiele atrakcji na zimowy wypoczynek. Jak co roku, nad bezpieczeństwem najmłodszych wypoczywających na Podkarpaciu czuwają policjanci. Policyjna akcja "Bezpieczne ferie 2015" rozpoczyna się już dziś, 30 stycznia, a zakończy 15 lutego br. Z myślą o dzieciach, ale też ich rodzicach, wychowawcach i organizatorach zimowych atrakcji, przedstawiamy kilka porad i informacji na temat bezpiecznych ferii.

Tragiczny wypadek na trasie Oleszyce - Lubaczów

Piątek, 30-01-2015
Lubaczów
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w okolicach Lubaczowa. Kierująca volkswagenem golfem uderzyła w drzewo. Kobieta zmarła w szpitalu. Przez kilka godzin droga Lubaczów - Oleszyce była nieprzejezdna.

Wypadki w Oleszycach

Czwartek, 29-01-2015
Lubaczów
Wczoraj po południu na trasie Zalesie - Oleszyce doszło do zdarzenia drogowego, w którym ucierpiał 22 - letni kierowca mazdy. Kilka godzin później na jednym z zakrętów w Oleszycach doszło do wypadku z udziałem nietrzeźwego kierowcy golfa. Zbiegłego z miejsca wypadku 36 - latka po kilkunastu minutach zatrzymali policjanci.

Policjanci ustalili i zatrzymali włamywaczy

Wtorek, 27-01-2015
Lubaczów
Dziś rano mieszkaniec Lubaczowa zawiadomił o kradzieży z włamaniem do budynku stacji PKP w Lubaczowie. Łupem włamywaczy padła spawarka o wartości około 1 tys. złotych. Już około południa dwaj sprawcy byli w rękach lubaczowskich kryminalnych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Grzegorza Berestka. Zaginiony 35-letni mieszkaniec Rzeszowa, 16 lutego br. wyszedł rano z domu do pracy...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
5
Marzec
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie