Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci ujawnili nielegalne papierosy

Sobota, 03-10-2015
Lubaczów
Policjanci z lubaczowskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej skodę kierowaną przez 26-letniego obywatela Ukrainy. We wnętrzu osobówki znaleźli prawie 2000 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Kierowca został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy, a nielegalne papierosy trafiły do policyjnego depozytu. Kilka godzin po zatrzymaniu mężczyzna stanął przed lubaczowskim sądem.

Odpowie za uprawę marihuany

Środa, 23-09-2015
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci i funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali 18-letniego mieszkańca gminy Lubaczów, który uprawiał marihuanę. Młody mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Nielegalne rośliny trafiły do policyjnego depozytu.

Sześciu mężczyzn usłyszało zarzuty

Piątek, 18-09-2015
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci wspierani przez funkcjonariuszy Urzędu Kontroli Skarbowej i Urzędu Celnego w Przemyślu zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzewanych o przestępstwa karno-skarbowe oraz jednego, którego podejrzewa się o popełnienie przestępstwa korupcyjnego. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 5200 paczek papierosów, około 60 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy skarbowej, oraz 24 000 złotych.
W wyniku pożaru piwnicy w bloku, ratownicy ewakuowali mieszkańców całego budynku. W obawie o podtrucie toksycznym dymem, 24 rodziny musiały opuścić swoje mieszkania. Nikomu nic się nie stało.
Lubaczowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Cieszanów-Dachnów. W wyniku czołowego zderzenia dwóch pojazdów, jeden z kierujących został odwieziony do szpitala.
Lubaczowscy policjanci pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego, który miał miejsce na trasie Oleszyce Lubaczów. Osobowy volkswagen zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca poniósł śmierć na miejscu zdarzenia, natomiast pasażer z obrażeniami został przewieziony do lubaczowskiego szpitala.
16-letni mieszkaniec Horyńca-Zdroju odpowie za włamanie do domku letniskowego. Nastolatek skradł m.in. elektronarzędzia, sprzęt wędkarski i karabinek pneumatyczny, który jego 80-letnia babcia sprzedała w lubaczowskim lombardzie. Wnuczek odpowie za włamanie, a jego babcia za paserstwo.

Kierował mając prawie 4 promile alkoholu

Środa, 09-09-2015
Lubaczów
Policjanci z Lubaczowa zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę dostawczego mercedesa, po tym jak omal nie uderzył w radiowóz. 21-letni kierowca, obywatel Ukrainy miał niemal 4 promile alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie, gdy wytrzeźwie, zostanie przesłuchany.

Operator walca drogowego z prawie dwoma promilami

Czwartek, 03-09-2015
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci zatrzymali do kontroli operatora walca drogowego. Jego sposób jazdy wzbudzał u nich podejrzenie, że jest pod wpływem alkoholu. Po badaniu na policyjnym alkomacie okazało się, ze mężczyzna ma w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Tragiczny pożar

Środa, 26-08-2015
Lubaczów
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie pracowali na miejscu pożaru budynku wielorodzinnego w Oleszycach. W trakcie prowadzonej akcji gaśniczej ratownicy ujawnili zwęglone ciało mężczyzny. Jest to najprawdopodobniej właściciel spalonego mieszkania.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Patrylaka, 39-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
9
Październik
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie