Twoja komenda

Wydarzenia

Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie przeprowadza konsultacje społeczne z burmistrzami, wójtami, mieszkańcami, dyrektorami szkół, sołtysami i radnymi dotyczącymi tworzenia aktualnych map zagrożeń na terenie powiatu lubaczowskiego. Uczestnicy spotkania wypełnili ankiety, w których zawarli informacje o niepokojących zjawiskach występujących w ich najbliższym otoczeniu.
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Oleszycach zatrzymali kierowcę, który przewoził papierosy bez polskich znaków akcyzy. W terenowym oplu frontera mieszkaniec powiatu jarosławskiego przewoził ponad 1000 paczek papierosów. Kwota uszczuplenia podatku akcyzowego to ponad 17 tys. zł.

Zderzenie tira z seatem w Lipinie w pow. lubaczowskim

Poniedziałek, 04-01-2016
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci około południa pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 865 w miejscowości Lipina w gminie Oleszyce. Kierowca osobowego seata na angielskich tablicach rejestracyjnych zderzył się z jadącą z przeciwka ciężarówką. Pasażerka osobówki trafiła do szpitala.
Uratowanie życia duszącemu się niemowlęciu, szybka pomoc tonącemu mężczyźnie, ewakuowanie rodzin z płonącego budynku czy wyciągnięcie nieprzytomnego mężczyzny z zakleszczonego auta – to tylko niektóre czyny, w których funkcjonariusze służb podległych MSWiA wykazali się zdecydowaniem w działaniu, odwagą i profesjonalizmem. Kierownictwo resortu, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Wiceministra Jarosława Zielińskiego, wyróżniającym się funkcjonariuszom przyznało specjalne nagrody.

84-letnia kobieta została śmiertelnie potrącona

Poniedziałek, 28-12-2015
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci pracowali wczoraj na miejscu wypadku drogowego, który zaistniał na trasie Stary Dzików - Cewków. Kierowca osobowego forda śmiertelnie potrącił 84-letnią pieszą idącą tą trasą.

Świąteczne życzenia

Środa, 23-12-2015
Lubaczów
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie inspektor Janusz Mołoń wraz z podległymi policjantami i pracownikami Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie składa wszystkim mieszkańcom powiatu lubaczowskiego najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i ciepła rodzinnego. Niech świąteczny czas upływa Państwu w atmosferze radości i bezpieczeństwa.

Dwa zdarzenia drogowe na terenie powiatu

Poniedziałek, 21-12-2015
Lubaczów
Policjanci pracowali na miejscach dwóch zdarzeń drogowych, które zaistniały na terenie powiatu lubaczowskiego. Rano doszło do dachowania osobowej skody, natomiast po południu zderzyły się ze sobą trzy pojazdy. Jedna osoba odniosła obrażenia i trafiła do lubaczowskiego szpitala. Jeden z uczestników zdarzenia został zatrzymany – był poszukiwany przez policjantów z Tarnowa.
Policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca Lubaczowa podejrzewanego o dwa rozboje, które miały miejsce na terenie Lubaczowa w ciągu ostatnich kilku dni. Mężczyzna zaatakował dwie kobiety i zażądał od nich wydania pieniędzy. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów mężczyzna został zatrzymany. Dzisiaj funkcjonariusze złożą wniosek do lubaczowskiej prokuratury o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Wtorek, 08-12-2015
Lubaczów
Policjanci z lubaczowskiej komendy odnaleźli zaginionego pensjonariusza Domu Pomocy Społecznej w gminie Narol, który oddalił się z ośrodka. Wobec tego, że chory był całkowicie niezdolny do samodzielnej egzystencji, istniało realne zagrożenie zdrowia i życia mężczyzny.

Dwóch obywateli Ukrainy straciło prawa jazdy

Poniedziałek, 07-12-2015
Lubaczów
141 i 114 km/h, to wyniki dwóch pomiarów prędkości w obszarze zabudowanym, które zostały przeprowadzone przez lubaczowskich policjantów. Obydwaj kierowcy – obywatele Ukrainy, stracili swoje prawa jazdy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie od sierpnia 2007 roku poszukują zaginionego Mariusza Jarosza. Mariusz Jarosz, 52-letni mieszkaniec Rzeszowa, ostatni raz...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
13
Luty
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie