Twoja komenda

Wydarzenia

Nocne poszukiwania 26-latki

Wtorek, 15-07-2014
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci prowadzili nocne poszukiwania za 26-letnią mieszkanką Lubaczowa, która zadzwoniła do komendy Policji i poinformowała, że się zgubiła. Wzmożone, policyjne działania doprowadziły do jej odnalezienia. Badanie stanu trzeźwości kobiety wykazało w jej organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Mieszkaniec Oleszyc uległ ciężkiemu poparzeniu

Czwartek, 10-07-2014
Lubaczów
Policjanci wyjaśniają okoliczności związane z poważnym poparzeniem 52-letniego mieszkańca Oleszyc. Do zdarzenia doszło na posesji, którą zamieszkiwał. Mężczyzna został przewieziony do lubaczowskiego szpitala, skąd lotniczym pogotowiem ratunkowym przetransportowano go do szpitala w Siemianowicach Śląskich.
Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn, którzy znieważyli policjantów. Pierwszy w niedzielę nad ranem szedł środkiem drogi i wykrzykiwał wulgaryzmy do funkcjonariuszy. Drugi, podczas prowadzonej kontroli drogowej, będąc pasażerem zwyzywał funkcjonariuszy. Obydwaj trafili do policyjnego aresztu. Jeden już usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa, drugi jeszcze trzeźwieje.
Kilkunastu policjantów zabezpieczało sobotnią imprezę plenerową w miejscowości Oleszyce. Funkcjonariusze zatrzymali siedem osób. Pięć odpowie za posiadanie narkotyków, dwie za znieważenie policjantów na służbie.

Policjanci zlikwidowali uprawę marihuany

Czwartek, 26-06-2014
Lubaczów
Funkcjonariusze z lubaczowskiej komendy Policji zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o uprawę konopi indyjskich. Sprawcy zostali zatrzymani na gorącym uczynku podczas pielęgnacji uprawy. Narkotyki zostały zabezpieczone i trafiły do policyjnego depozytu.

Policjanci zatrzymali seryjnego włamywacza

Piątek, 23-05-2014
Lubaczów
Włamywał się do budynków leśniczówek oraz placówek usługowych na terenie powiatu lubaczowskiego i jarosławskiego. Wczoraj wpadł w ręce Policji. Mężczyzna już usłyszał pierwsze zarzuty. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Policjanci odnaleźli zaginionego 15-latka

Wtorek, 20-05-2014
Lubaczów
Po całonocnych poszukiwaniach lubaczowscy policjanci odnaleźli 15-latka z Nowej Grobli. Chłopak został odnaleziony w sąsiedniej miejscowości oddalonej od miejsca zaginięcia około 10 kilometrów. Jego zdrowiu i życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Policjanci zdemaskowali maturalne oszustwo

Środa, 07-05-2014
Lubaczów
Siedział w samochodzie obok szkoły i przez radio dyktował koledze rozwiązania zadań maturalnych z matematyki. Policjanci zatrzymali go na gorącym uczynku. Egzamin maturalny dla nieuczciwego ucznia i jego kolegi zakończy się najprawdopodobniej przedstawieniem zarzutów usiłowania popełnienia przestępstwa.
W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lisich Jamach odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Dzieci i młodzież szkolna rywalizowała ze sobą w dwóch kategoriach. Na najwyższym stopniu podium stanęła Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Wielkich Oczach.

„Kieruj się rozsądkiem” i „Motoserce”

Poniedziałek, 28-04-2014
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci włączyli się do ogólnopolskiej akcji „Kieruj się rozsądkiem". Podczas odbywającej się imprezy „Motoserce” funkcjonariusze spotkali się z motocyklistami, z którymi poruszali kwestie na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kolejna odsłona kampanii adresowana będzie do niechronionych uczestników ruchu drogowego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Sławomira Bojańczyka, 35-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Bojańczyk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Lipiec
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie