Twoja komenda

Wydarzenia

Pobili szwagra w jego domu

Sobota, 20-08-2016
Lubaczów
Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie. Zatrzymani przyszli do domu swojego szwagra, pobili go i straszyli ponownym pobiciem. Pokrzywdzony z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Napastnikom grozi kara do trzech lat więzienia.
Nieszczęśliwym wypadkiem zakończyły się prace polowe w miejscowości Łówcza. Taśma transmisyjna kombajnu do zbioru warzyw wciągnęła stopę 16-latki. Ranna dziewczyna została przewieziona śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do jednego z rzeszowskich szpitali.

"Sierpniowy weekend 2016"

Piątek, 12-08-2016
Lubaczów
Więcej funkcjonariuszy i więcej radiowozów na podkarpackich drogach w ciągu czterech dni policyjnej akcji "Sierpniowy Weekend". Od piątku do poniedziałku policjanci spodziewają się zwiększonego ruchu na drogach regionu, dlatego zaplanowali wzmożone kontrole.
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 86-letniej mieszkanki Oleszyc. Ciało kobiety znaleziono dziś rano przed blokiem. Wstępne ustalenia wskazują, że prawdopodobnie wypadła z okna na drugim piętrze.

Policjanci zatrzymali złodzieja portfela

Środa, 10-08-2016
Lubaczów
O tym, że okazja czyni złodzieja przekonała się kobieta, która pozostawiła w sklepie swój portfel. W portfelu było około 1000 złotych, dokumenty i karty bankomatowe. Kradzieży dopuścił się 46-letni mieszkaniec Lubaczowa. Mężczyzna zabrał gotówkę, a portfel wyrzucił w zarośla. Lubaczowscy kryminalni zatrzymali sprawcę i odzyskali część pieniędzy oraz odnaleźli portfel z dokumentami.

Udaremnił jazdę pijanemu kierowcy

Wtorek, 09-08-2016
Lubaczów
30-latek miał 3 promile alkoholu w organizmie, nie miał uprawnień do kierowania samochodem, ale mimo to wsiadł za kierownicę osobowego renaulta. Inny kierowca zabrał mu kluczyki od samochodu i powiadomił policję. Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który próbował uciec. Mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem.
Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Lubaczowa, który wtargnął do cudzego mieszkania. Mężczyzna zachowywał się agresywnie wobec mieszkańców, uderzał ich, nie reagował na prośby i nie chciał opuścić ich mieszkania. Funkcjonariusze szybko pojawili się na miejscu i zatrzymali sprawcę.
Policjanci z Lubaczowa interweniowali wczoraj przy pożarze łąki. Mężczyzna wypalał skoszoną trawę na łące. Ogień jednak szybko się rozprzestrzenił. Mieszkaniec Lubaczowa, chciał ugasić pożar, ale źle się poczuł i upadł. Funkcjonariusze, zastali go leżącego na polnej drodze. Wezwali na miejsce załogę pogotowia, która przewiozła mężczyznę do szpitala.
Czas wakacji to dla dzieci okres większej swobody, wolności, poczucia nieskrępowania obowiązkami szkolnymi i niestety często czas wolny od nadzoru dorosłych i często od odpowiedzialności. A dla dorosłych? Dla tych, którzy są rodzicami czy opiekunami, powinien to być czas zwiększonej koncentracji na dziecku – jego zainteresowaniach, sposobie spędzania wolnego czasu. Czas obserwacji zachowań naszych pociech, budowania z dzieckiem bliższej relacji nie wtłoczonej w sztywny grafik obowiązków, zajęć s
Realizując zadania zawarte w " KRAJOWYM PROGRAMIE PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE NA LATA 2014-2020 '' poniżej zamieszczamy informator zawierający aktualne dane teleadresowe podmiotów i organizacji pozarządowych realizujących zadania z zakresu poradnictwa dotyczącego problematyki przemocy w rodzinie na terenie powiatu lubaczowskiego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Mariana Kaszy, 79-letniego mieszkańca Zbydniowa. Zaginiony wyszedł z domu 17 sierpnia 2016 roku około...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują 59-letniego Juliana Oleniacza, ostatnio zamieszkałego w Łukawcu. Julian Oleniacz poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Sierpień
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie