Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci przejęli przemyt 20 kg bursztynu

Piątek, 22-08-2014
Lubaczów
Policjanci i funkcjonariusze Służby Celnej udaremnili nielegalny przewóz ponad 20 kilogramów bursztynu wartego około 40 tysięcy złotych. Podczas przeszukań zabezpieczyli kolejne 180 kilogramów bursztynu i około 170 tysięcy dolarów w gotówce.

Zderzenie motocykla z samochodem

Poniedziałek, 18-08-2014
Lubaczów
Kierujący sportową yamahą, będąc w rejonie skrzyżowania stracił panowanie nad kierowanym motocyklem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka audi. Motocyklista odniósł niewielkie obrażenia. Okazało się, że kierowca jednośladu był pijany, miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Policjanci odzyskali skradzione pieniądze

Piątek, 15-08-2014
Lubaczów
Wykorzystał nieobecność właściciela, włamał się do jego zamkniętej szafy i ukradł mu pokaźną sumę pieniędzy. Policjanci ustalili sprawcę i odzyskali skradzione pieniądze.
Funkcjonariusze lubaczowskiej komendy Policji poszukiwali osoby, która przywłaszczyła sobie portfel jednej z mieszkanek Lubaczowa. Intensywne działania policjantów z wydziału kryminalnego, już tego samego dnia doprowadziły do sprawcy przestępstwa i odzyskania utraconego portfela wraz z jego całą zawartością.
Policjanci z lubaczowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej dwa skutery, którymi kierowało małżeństwo. Zostali przebadani na trzeźwość i okazało się, że oboje jadą na „podwójnym gazie”.

Ciało mężczyzny odnalezione w pogorzelisku

Czwartek, 31-07-2014
Lubaczów
Policjanci zabezpieczali miejsce pożaru stodoły, do którego doszło w miejscowości Narol-Wieś. Podczas przeszukiwania pogorzeliska, funkcjonariusze natrafili na zwęglone zwłoki mężczyzny. Był to najprawdopodobniej właściciel posesji. Pod nadzorem prokuratora badane są okoliczności tego zdarzenia.

Nocne poszukiwania 26-latki

Wtorek, 15-07-2014
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci prowadzili nocne poszukiwania za 26-letnią mieszkanką Lubaczowa, która zadzwoniła do komendy Policji i poinformowała, że się zgubiła. Wzmożone, policyjne działania doprowadziły do jej odnalezienia. Badanie stanu trzeźwości kobiety wykazało w jej organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Mieszkaniec Oleszyc uległ ciężkiemu poparzeniu

Czwartek, 10-07-2014
Lubaczów
Policjanci wyjaśniają okoliczności związane z poważnym poparzeniem 52-letniego mieszkańca Oleszyc. Do zdarzenia doszło na posesji, którą zamieszkiwał. Mężczyzna został przewieziony do lubaczowskiego szpitala, skąd lotniczym pogotowiem ratunkowym przetransportowano go do szpitala w Siemianowicach Śląskich.
Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn, którzy znieważyli policjantów. Pierwszy w niedzielę nad ranem szedł środkiem drogi i wykrzykiwał wulgaryzmy do funkcjonariuszy. Drugi, podczas prowadzonej kontroli drogowej, będąc pasażerem zwyzywał funkcjonariuszy. Obydwaj trafili do policyjnego aresztu. Jeden już usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa, drugi jeszcze trzeźwieje.
Kilkunastu policjantów zabezpieczało sobotnią imprezę plenerową w miejscowości Oleszyce. Funkcjonariusze zatrzymali siedem osób. Pięć odpowie za posiadanie narkotyków, dwie za znieważenie policjantów na służbie.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
22
Sierpień
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie