Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Środa, 01-07-2015
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci wspierani przez funkcjonariuszy straży pożarnej i Straży Granicznej poszukiwali 70-letniego mieszkańca gminy Horyniec-Zdrój, który zaginął w bruśnieńskich lasach zbierając jagody. Po niespełna dwóch godzinach intensywnych poszukiwań mężczyzna został odnaleziony.
Lubaczowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, który miał miejsce na trasie Chlewiska-Brzeziny w gminie Narol. W wyniku zderzenia samochodu osobowego i motoroweru, obrażeń doznali kierowca i pasażer jednośladu.

Samochód uderzył w zaprzęg konny

Czwartek, 25-06-2015
Lubaczów
O wielkim szczęściu może mówić 57-letni furman, w którego zaprzęg konny wjechał rozpędzony minivan. Wskutek uderzenia woźnica wypadł z furmanki, a jego pojazd niemal się rozpadł. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi.
„Policja przyszłości” to konkurs plastyczno-literacki adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia.

Policjanci ujawnili papierosy bez akcyzy

Piątek, 19-06-2015
Lubaczów
Policjanci Posterunku Policji w Cieszanowie zatrzymali kierowcę przewożącego papierosy bez polskich znaków akcyzy. W renault 27-letniego obcokrajowca znajdowało się ponad 1200 paczek papierosów. Kwota uszczuplenia budżetu państwa z tytułu podatku to ponad 27 tysięcy złotych.

Śmiertelny wypadek podczas prac polowych

Środa, 17-06-2015
Lubaczów
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczorajszym popołudniem w Żukowie (gmina Cieszanów). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca nieszczęśliwie wypadł z ciągnika trafiając następnie pod jego koła. 42-latek zginął na miejscu.

"Nietrzeźwy" niedzielny poranek

Niedziela, 14-06-2015
Lubaczów
Zatrzymanych 6 nietrzeźwych kierujących to bilans dzisiejszych policyjnych działań „Ttrzeźwy poranek”. Dwóch kierujących usłyszy zarzut popełnienia przestępstwa drogowego, natomiast pozostałych czterech odpowie za wykroczenie. Policjanci zatrzymali również cztery uprawnienia do kierowania pojazdami.

Wypadek z udziałem motocyklisty

Niedziela, 14-06-2015
Lubaczów
Na ulicy Wyszyńskiego w Lubaczowie doszło do zderzenia się motocykla z osobowym fiatem. Kierowca jednośladu z obrażeniami został przewieziony do lubaczowskiego szpitala. Obydwoje kierujący byli trzeźwi.

Policyjne poszukiwania zakończone sukcesem

Czwartek, 11-06-2015
Lubaczów
50 funkcjonariuszy poszukiwało 61-letniego mieszkańca gminy Cieszanów, który zaginął oddalając się od miejsca zamieszkania. Po niemal całonocnych poszukiwaniach zaginionego odnalazł przewodnik z psem tropiącym. Życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo.
Dziś w szpitalu św. Rafała w Krakowie odbyła się konferencja prasowa poświęcona bezpieczeństwu w ruchu drogowym przed długim weekendem. Policjanci podsumowali statystyki odbieranych piratom drogowym praw jazdy - w związku z zaostrzeniem przepisów. Ostrzegali również przed zagrożeniami, jakie niosą ze sobą niezapinanie pasów bezpieczeństwa oraz korzystanie z telefonu komórkowego przez kierowcę podczas jazdy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzi poszukiwania zaginionego Jerzego Mełech, 50-letniego mieszkańca Rzeszowa. Jerzy Mełech w dniu 28 czerwca 2015 r. wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
6
Lipiec
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie