Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci przeprowadzili działania "Trzeźwy Poranek"

Poniedziałek, 30-11-2015
Lubaczów
Czterech nietrzeźwych kierujących ujawnili lubaczowscy policjanci podczas dzisiejszego „Trzeźwego Poranka”. Od godz. 4. do 8. dwudziestu funkcjonariuszy przebadało stan trzeźwości ponad 460 kierowców.
Lubaczowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwych rodziców, którzy opiekowali się szóstką nieletnich dzieci w wielu od 6 miesięcy do 8 lat. Nieodpowiedzialni opiekunowie mieli w swych organizmach ponad 2,5 promila alkoholu. Dziećmi zaopiekowała się ich babcia. Sprawa trafi do lubaczowskiego sądu.
Od dnia 25 listopada do 10 grudnia 2015 roku trwają obchody międzynarodowej kampanii zatytułowanej "16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet". Z uwagi na znaczenie problematyki przemocy w rodzinie, ze szczególnym uwzględnieniem przemocy wobec kobiet, dla kondycji polskiego społeczeństwa, podmiotem wspierającym obchody ogólnopolskie, ale także regionalne i lokalne inicjatywy organizowane w ramach kampanii, będzie również polska policja.
Lubaczowscy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca gminy Lubaczów, który jest podejrzany o podpalenie trzech stodół na terenie miejscowości Załuże. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia policjantom.

Odpowie za przestępstwa narkotykowe

Czwartek, 19-11-2015
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy Lubaczów podejrzanego o wytwarzanie, posiadanie i udzielanie znacznych ilości środków odurzających. Funkcjonariusze znaleźli u niego marihuanę, skrzynię przystosowaną do uprawy konopi, wagę elektroniczną i woreczki strunowe. Przestępstwa, których dopuścił się mężczyzna są zagrożone bezwzględną karą pozbawienia wolności na okres nie krótszy niż 3 lata.
37-letni mężczyzna odpowie za zniszczenia, jakich we wtorkową noc dokonał na terenie Oleszyc. Mężczyzna ukrywał się przed policją w Bydgoszczy, tam został zatrzymany. Już usłyszał zarzuty. Policjanci z Lubaczowa będą wnioskować o jego tymczasowe aresztowanie.

Seria zdarzeń w Oleszycach

Wtorek, 03-11-2015
Lubaczów
Spalone dwa samochody, uszkodzone drzwi wejściowe do budynku komisariatu policji oraz kilka innych uszkodzeń to bilans nocnych zdarzeń, które miały miejsce dzisiaj w nocy na terenie gminy Oleszyce. Policjanci nie wykluczają, że za wszystkie te czyny odpowiedzialny jest jeden sprawca.

Pasażerka motocykla ucierpiała w wypadku

Poniedziałek, 02-11-2015
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w podlubaczowskiej Krowicy. Kierowca motocykla wioząc pasażerkę stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, uderzył w ogrodzenie i wiatę przystanku. 16-letnia mieszkanka gminy Lubaczów, z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierowca oddalił z miejsca wypadku.

Policjanci rozpoczęli działania "ZNICZ 2015"

Piątek, 30-10-2015
Lubaczów
Od 30 października do 2 listopada br. lubaczowscy funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego oraz osób odwiedzających groby swoich bliskich.
Sprawa zaczęła się od rutynowej kontroli samochodu. 25-letni pasażer opla miał przy sobie narkotyki. W jego mieszkaniu lubaczowscy policjanci zabezpieczyli prawie 3 kg marihuany, a także wagi, woreczki strunowe i nasiona konopi.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 31-letniego Grzegorza Słomianego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Słomiany poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Grudzień
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie