Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci zatrzymali sprawcę włamania

Piątek, 18-04-2014
Lubaczów
Policjanci ustalili mężczyznę, który włamał się do mieszkania swojego kolegi i ukradł sprzęt audio-video. Wczoraj 19-letni mieszkaniec Lubaczowa usłyszał zarzut dokonania włamania.

Komendant pogratulował za wzorową postawę

Piątek, 18-04-2014
Lubaczów
Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie oraz Wójt Gminy Wielkie Oczy podziękowali mieszkańcom gminy Wielkie Oczy za ich bezinteresowne poświęcenie i pomoc w zatrzymaniu sprawcy napadu na bank.

Pościg za pijanym kierowcą

Niedziela, 13-04-2014
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci prowadzili wczoraj pościg za kierowcą hondy. Mężczyzna odjechał z miejsca spowodowanej kolizji w Oleszycach. Sprawca brawurowej ucieczki został zatrzymany przez funkcjonariuszy w pościgu pieszym. Okazało się, że był pijany.

Wyciek gazu na stacji paliw Lubaczowie

Czwartek, 03-04-2014
Lubaczów
Policjanci zabezpieczają miejsce wycieku gazu na stacji paliw przy ul. Dąbka w Lubaczowie. Z policyjnych ustaleń wynika, że rozszczelniła się instalacja dystrybucyjna cysterny, z której przepompowywany jest gaz do zbiornika stacji. Z relacji ratowników wynika, że zagrożenie zostało całkowicie opanowane i nie ma ryzyka wybuchu.

Jaguarem uderzył w drzewo

Wtorek, 25-03-2014
Lubaczów
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie między Cieszanowem a Nowym Siołem. Jaguar, którym jechało pięć osób, uderzył w drzewo. 23-letni kierowca samochodu zginął na miejscu. Czterej pasażerowie trafili do szpitala.

Wypadek na drodze Futory - Oleszyce

Piątek, 21-03-2014
Lubaczów
Kierowca osobowego seata trafił do szpitala po wypadku, do którego doszło na trasie Futory - Oleszyce. Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia i kierowali ruchem.

Areszt dla podejrzanego o napad na bank

Poniedziałek, 17-03-2014
Lubaczów
Zatrzymany w piątek mężczyzna podejrzewany o napad z bronią w ręku na placówkę banku w miejscowości Wielkie Oczy, decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie.

Pił pod sklepem i trafił do sądu

Wtorek, 18-02-2014
Lubaczów
Policjanci z Komisariatu Policji w Oleszycach zatrzymali 42-letniego mieszkańca gminy Wielkie Oczy, który pijąc alkohol w jednym ze sklepów, zachowywał się jak chuligan. Mężczyzna publicznie znieważył funkcjonariuszy i odgrażał się im. Osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia, zniszczył wyposażenie pomieszczenia dla osób zatrzymanych, wobec czego trafił do przemyskiej izby wytrzeźwień.
Lubaczowscy policjanci zatrzymali 60-letniego mężczyznę, który podawał się za osobę uprawnioną do legalizacji wag sklepowych. Oszust był poszukiwany przez kilka prokuratur na terenie całego kraju. W ręce policjantów wpadł wczoraj, po kolejnym oszustwie.

Podejrzewany o zagłodzenie zwierząt zatrzymany

Czwartek, 13-02-2014
Lubaczów
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci kilkudziesięciu zwierząt hodowlanych, które odnaleziono na terenie gospodarstwa rolnego na terenie gminy Cieszanów. Gospodarz został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Tadeusza Adamczyka, 52-letniego mieszkańca Rzeszowa. Tadeusz Adamczyk w styczniu 2012 roku wyjechał do Londynu. Do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Marka Chamielca, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Marek Chamielec poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
18
Kwiecień
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie