Twoja komenda

Wydarzenia

Pobili mężczyznę bez żadnego powodu

Czwartek, 28-04-2016
Lubaczów
Policjanci z wydziału kryminalnego lubaczowskiej policji ustalili tożsamość dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 36-latka. Do zdarzenia doszło w okolicy jednego z lubaczowskich osiedli. Pokrzywdzony bezpośrednio po zdarzeniu zawiadomił funkcjonariuszy.
Sezon wiosenno-letni to okres, kiedy na drogach pojawia się większa liczba rowerzystów, motorowerzystów i motocyklistów. Policja apeluje do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność. Jak pokazują policyjne statystyki, to właśnie w tym okresie wzrasta liczba zdarzeń z udziałem jednośladów.
Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło około godz. 14 w Wólce Krowickiej, gmina Lubaczów. W zderzeniu motoroweru z volkswagenem śmierć poniosła 57-letnia kobieta kierująca jednośladem. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

Dachowanie pojazdu na trasie Lubaczów-Oleszyce

Piątek, 22-04-2016
Lubaczów
Na trasie Lubaczów-Oleszyce doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Z ustaleń policji wynika, że 24-letni kierowca volkswagena nie zachował należytej ostrożności co spowodowało, że zderzył się z mercedesem, a następnie dachował. Pasażer volkswagena trafił do szpitala.
Lubaczowscy policjanci poszukują właściciela kluczyka do samochodu marki Mazda. Kluczyk został znaleziony w Lubaczowie na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z ul. Unii Lubelskiej. Właściciel klucza proszony jest o jego odbiór.
Policjanci ruchu drogowego lubaczowskiej komendy zatrzymali do kontroli motorowerzystę. Okazało się, że mężczyzna kierował jednośladem pomimo sadowego zakazu, a dodatkowo był w stanie po użyciu alkoholu. Następnego dnia, 54-latek znieważył policjantów, którzy go kontrolowali i kierował wobec nich groźby karalne. Sprawca został zatrzymany i odpowie przed sadem.

Kierowcy na "podwójnym gazie"

Wtorek, 19-04-2016
Lubaczów
Dziś w nocy policjanci z lubaczowskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę skody. 33-letni obywatel Ukrainy był pijany, alkomat wskazał w jego organizmie 1,2 promila alkoholu.Mężczyzna został zatrzymany.

Z promilami i zakazem za kierownicą

Wtorek, 19-04-2016
Lubaczów
Policjanci z Lubaczowa zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który miał sądowy zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi, mimo to pijany jechał samochodem. Badanie u kierowcy audi wykazało prawie 2 promile alkoholu. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

Wtargnął do cudzego mieszkania, odpowie przed sądem

Poniedziałek, 18-04-2016
Lubaczów
Policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca gminy Stary Dzików, który wdarł się w nocy do cudzego mieszkania. Dwaj jego koledzy odpowiedzą za zakłócenie spokoju i porządku publicznego. Policjanci zatrzymali sprawców, uciekających z miejsca zdarzenia.

Konsultacje społeczne

Piątek, 15-04-2016
Lubaczów
W tym tygodniu lubaczowscy policjanci przeprowadzili kolejne spotkania ze społeczeństwem. Podstawowym celem tych spotkań jest poszerzenie wiedzy policjantów na temat zagrożeń występujących na terenie poszczególnych miejscowości, jak i gmin powiatu lubaczowskiego. Wnioski zbierane podczas konsultacji społecznych organizowanych przez policję znajdą odzwierciedlenie w tworzonej mapie zagrożeń.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionej Dominiki Góry, 17-letniej mieszkanki Grodziska. Zaginiona 29 marca br. wieczorem wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Kwiecień
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie