Twoja komenda

Wydarzenia

Pożar warsztatu samochodowego w Lubaczowie

Niedziela, 01-02-2015
Lubaczów
Wczoraj rano w jednym z lubaczowskich warsztatów samochodowych wybuchł pożar. Spłonęły cztery samochody i motocykl. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Aby ferie były bezpieczne

Piątek, 30-01-2015
Lubaczów
Rozpoczną się ferie zimowe. Region naszego województwa oferuje wiele atrakcji na zimowy wypoczynek. Jak co roku, nad bezpieczeństwem najmłodszych wypoczywających na Podkarpaciu czuwają policjanci. Policyjna akcja "Bezpieczne ferie 2015" rozpoczyna się już dziś, 30 stycznia, a zakończy 15 lutego br. Z myślą o dzieciach, ale też ich rodzicach, wychowawcach i organizatorach zimowych atrakcji, przedstawiamy kilka porad i informacji na temat bezpiecznych ferii.

Tragiczny wypadek na trasie Oleszyce - Lubaczów

Piątek, 30-01-2015
Lubaczów
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w okolicach Lubaczowa. Kierująca volkswagenem golfem uderzyła w drzewo. Kobieta zmarła w szpitalu. Przez kilka godzin droga Lubaczów - Oleszyce była nieprzejezdna.

Wypadki w Oleszycach

Czwartek, 29-01-2015
Lubaczów
Wczoraj po południu na trasie Zalesie - Oleszyce doszło do zdarzenia drogowego, w którym ucierpiał 22 - letni kierowca mazdy. Kilka godzin później na jednym z zakrętów w Oleszycach doszło do wypadku z udziałem nietrzeźwego kierowcy golfa. Zbiegłego z miejsca wypadku 36 - latka po kilkunastu minutach zatrzymali policjanci.

Policjanci ustalili i zatrzymali włamywaczy

Wtorek, 27-01-2015
Lubaczów
Dziś rano mieszkaniec Lubaczowa zawiadomił o kradzieży z włamaniem do budynku stacji PKP w Lubaczowie. Łupem włamywaczy padła spawarka o wartości około 1 tys. złotych. Już około południa dwaj sprawcy byli w rękach lubaczowskich kryminalnych.
Policjanci lubaczowskiej komendy zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców ciężarówek. Samochody wypełnione zbożem, którymi kierowali, miały dotrzeć pod Warszawę, a następnie do Suwałk.

Rok 2014 bardziej bezpieczny

Środa, 21-01-2015
Lubaczów
Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.
W Komendzie Powiatowej Policji w Lubaczowie odbyła się odprawa roczna z udziałem Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektora Sławomira Szczupaka. W trakcie odprawy podsumowano pracę lubaczowskich policjantów w 2014 roku.

Wszedł przez okno i ukradł pieniądze

Wtorek, 20-01-2015
Lubaczów
Wiedząc gdzie starszy mężczyzna trzyma gotówkę wszedł do mieszkania przez niedomknięte okno i skradł schowane w barku pieniądze. Policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali sprawcę i odzyskali większość skradzionej gotówki.

Potrącenie pieszej na pasach

Piątek, 16-01-2015
Lubaczów
Kierowca osobowego volkswagena potrąci 63-letnią kobietę, która przechodziła przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do lubaczowskiego szpitala. Kierowca był trzeźwy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Mykola Sadlivskyy, 42-letniego obywatela Ukrainy. Mykola Sadlivskyy poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy  w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Luty
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie