Twoja komenda

Wydarzenia

Pijany 14-latek leżał na ławce

Poniedziałek, 21-07-2014
Leżajsk
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia z udziałem pijanego 14-latka, do którego doszło w Nowej Sarzynie. Ustalają także, skąd dziecko wzięło alkohol.
"Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację? Nie odwracaj wzroku! Zgłoś!” - apelują autorzy kampanii do wszystkich, którzy przebywając na wakacyjnym wypoczynku zauważą niepokojące sytuacje mogące mieć związek z wykorzystywaniem nieletnich.

Odpowie za posiadanie środków odurzających

Wtorek, 15-07-2014
Leżajsk
Zarzuty posiadania środków odurzających usłyszał wczoraj 20-latek z Leżajska. Mężczyzna, przy którym znaleziono zakazaną substancję został zatrzymany przez patrol prewencji. Tester narkotykowy potwierdził, że biały proszek, który miał przy sobie, to metadon – środek odurzający, którego posiadanie i handel jest przestępstwem.

W wypadku zginął motocyklista

Wtorek, 15-07-2014
Leżajsk
Nie żyje 23-letni motocyklista, zmarł wskutek odniesionych obrażeń. Wczoraj późnym wieczorem jego motocykl wypadł z drogi i uderzył w przepust. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

W wypadku ucierpiało dziecko

Piątek, 11-07-2014
Leżajsk
Policjanci z Leżajska pracowali na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło w miejscowości Grodzisko Górne. 7-letni chłopiec jadąc rowerem został potrącony przez samochód. Dziecko z obrażeniami przewieziono do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Znieważyli policjantów - usłyszeli zarzuty

Czwartek, 03-07-2014
Leżajsk
Dwaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie po tym, jak znieważyli policjantów na służbie. Prokuratura Rejonowa w Leżajsku wobec jednego z mężczyzn zastosowała środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, wobec drugiego sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu.
20-letni mieszkaniec Leżajska został zatrzymany po nieudanej próbie kradzieży torebki metodą "na wyrwę". Mężczyznę obezwładniły kobiety i wezwały policję.

Zatrzymano mężczyzn podejrzewanych o kradzież

Czwartek, 26-06-2014
Leżajsk
Podejrzewani o kradzież sklepową spędzili noc w policyjnych aresztach. Mężczyźni nie płacąc zabrali z półek sklepowych towar wart ponad 520 złotych. Za kradzież grozi im kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci na piknikach o wakacyjnym bezpieczeństwie

Poniedziałek, 23-06-2014
Leżajsk
Pikniki Rodzinne organizowane przez stowarzyszenia rozwoju wsi w Starym Mieście i w Chałupkach Dębniańskich, impreza plenerowa dla uczniów szkół z Gminy Nowa Sarzyna lub piknik dla dzieci w Centrum Zabaw Happyland w Leżajsku, to tylko niektóre imprezy, w których wzięli udział leżajscy policjanci. Były one okazją do rozmów o bezpieczeństwie podczas zbliżających się wakacji. Policjanci zorganizowali konkursy, quizy i zabawy.
"Nigdy nie jeżdżę po alkoholu" to hasło ogólnopolskiej kampanii, której celem jest integracja i aktywizacja społeczeństwa wokół zasady: piłeś - nie jedź! Partnerem merytorycznym akcji jest Komenda Główna Policji.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Roberta Bylinowskiego, 37-letniego mieszkańca Rzeszowa. Robert Bylinowski poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Lipiec
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie