Twoja komenda

Wydarzenia

W siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się spotkanie z dziennikarzami dotyczące podpisania umowy o współpracy w sprawie uruchomienia telefonu bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych. W spotkaniu wzięli udział: Dawid Lasek - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, insp. Jan Lach - Zastępca Komendanta Głównego Policji oraz dr Wojciech Fedyk - Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.
Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn i dwie kobiety, podejrzanych o włamanie do domku letniskowego w podleżajskiej miejscowości. Skradli przedmioty na sumę blisko 2800 złotych. Kilka godzin wcześniej, na stacji paliw w Przeworsku jeden z podejrzanych ukradł samochód. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Straciła swoje oszczędności

Czwartek, 16-06-2016
Leżajsk
Wczoraj przed południem po wizycie domokrążcy 77-letnia mieszkanka Opalenisk straciła swoje oszczędności. Nieznajoma, która zaproponowała kobiecie wymianę koca na pamiątki i stare rzeczy okazała się złodziejką.
Piknik Rodzinny organizowany przez dyrekcję SP nr 1 w Leżajsku, impreza plenerowa dla uczniów szkół z Gminy Nowa Sarzyna zorganizowana przez Zarząd Rejonowy PCK w Leżajsku, policjantów i WORD-u z Rzeszowa, Piknik Rodzinny w Chałupkach Dębniańskich pn. ”Radosne i bezpieczne lato 2016”, to tylko niektóre imprezy, w których wzięli udział leżajscy policjanci. Były one okazją do rozmów o bezpieczeństwie podczas zbliżających się wakacji. Policjanci zorganizowali konkursy, quizy i zabawy.

Konopie uprawiał na parapecie swoim mieszkaniu

Poniedziałek, 13-06-2016
Leżajsk
Policjanci z Leżajska zatrzymali 20-letniego mężczyznę, podejrzewanego o uprawę konopi indyjskiej. Policjanci zabezpieczyli szesnaście sadzonek, które mężczyzna uprawiał w swoim mieszkaniu na parapecie.

Bezpieczny wypoczynek nad wodą

Czwartek, 09-06-2016
Leżajsk
Do rozpoczęcia wakacji pozostało jeszcze kilka tygodni, ale słoneczna aura sprawia, że coraz chętniej wypoczywamy nad wodą. Policjanci apelują o rozsądek nad wszelkimi akwenami wodnymi w naszym regionie. Warto zadbać o bezpieczny wypoczynek, a do tego wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad i zabrać ze sobą nad wodę również zdrowy rozsądek.
Policjanci z Leżajska wspierani przez strażaków, prowadzili minionej nocy poszukiwania 82-letniego mężczyzny, który zgubił się w lesie. Policyjna akcja trwała przez kilka godzin. Szczęśliwie mieszkaniec Brzózy Królewskiej został odnaleziony i przekazany pod opiekę lekarzy.
Z inicjatywy Komendy Głównej Policji w popołudnie w Leżajsku odbył się „Ogólnopolski Głos Profilaktyki”. Impreza przeprowadzona w całym kraju miała poruszyć serca wolne od uzależnień, przemocy i obojętności. Do akcji włączyła się również leżajska Policja.

Konkurs "Bezpieczne Wakacje"

Wtorek, 31-05-2016
Leżajsk
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpocznie się 15 czerwca i od tego dnia, aż do 7 października 2016 r. można nadsyłać prace.

73 rocznica pacyfikacji Leżajska

Poniedziałek, 30-05-2016
Leżajsk
W Leżajsku odbyły się uroczystości patriotyczne upamiętniające 73 rocznicę pacyfikacji miasta. W uroczystościach uczestniczyli policjanci z leżajskiej komendy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Czerwiec
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie