Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci ujawnili narkotyki

Wtorek, 30-06-2015
Leżajsk
Leżajscy policjanci wydziału kryminalnego zabezpieczyli narkotyki, które ujawnili w trakcie kontroli opla astry. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że to marihuana. Samochodem poruszał się 18-letni mężczyzna. Za posiadanie niedozwolonych środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Poniedziałek, 29-06-2015
Leżajsk
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 71-letniego mieszkańca Laszczyn. Mężczyzna cierpiący na zaniki pamięci wyszedł z domu bez wiedzy opiekunów. Policyjna akcja poszukiwawcza, pomoc strażaków oraz pracowników PCK z Nowej Sarzyny doprowadziły do szczęśliwego finału.
Pikniki rodzinne organizowane przez stowarzyszenia rozwoju wsi w Starym Mieście i w Chałupkach Dębniańskich, impreza plenerowa dla uczniów szkół z Gminy Nowa Sarzyna czy piknik dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr. 1 w Leżajsku i w Grodzisku Dolnym, to tylko niektóre imprezy, w których wzięli udział leżajscy policjanci. Były one okazją do rozmów o bezpieczeństwie podczas zbliżających się wakacji. Policjanci zorganizowali konkursy, quizy i zabawy.
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się 15 czerwca i od tego dnia, aż do 8 października 2015 r. można nadsyłać prace.

"Policja przyszłości" – konkurs

Poniedziałek, 22-06-2015
Leżajsk
Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie plastyczno-literackim pod hasłem „Policja przyszłości”. Konkurs jest organizowany przez Komendę Główną Policji oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych.

Ukradł paliwo, potrącił pieszych i uciekł

Czwartek, 18-06-2015
Leżajsk
Policjanci z Leżajska ustalili i zatrzymali 35-letniego kierowcę osobowego renault, który najpierw ukradł paliwo, a uciekając potrącił dwójkę pieszych. Mężczyzna nie udzielił pomocy poszkodowanym i odjechał. Piesi z obrażeniami trafili do szpitala.
Policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia drogowego w Giedlarowej koło Leżajska. 19-letni kierowca osobowego opla wypadł z drogi, wjechał w przepust i dachował. Samochód zapalił się. Kierowca z obrażeniami trafił do szpitala.
Policja przypomina o działaniu Telefonu Bezpieczeństwa dla turystów, zintegrowanego z Polskim Systemem Informacji Turystycznej.

Odpowie za posiadanie narkotyków

Poniedziałek, 15-06-2015
Leżajsk
Policjanci z Leżajska zatrzymali młodego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie i uprawę konopi indyjskich. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie przesłuchania 35-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Policjanci promują bezpieczne wakacje

Piątek, 05-06-2015
Leżajsk
Policjanci z Leżajska na X Marszobiegu pod hasłem „Bezpieczne Wakacje” organizowanym przez Zarząd Rejonowy PCK w Leżajsku dla szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Nowa Sarzyna rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie podczas nadchodzących wakacji. Spotkanie było okazją do przeprowadzenia konkursów i zabaw dla uczniów klas IV, V i VI.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Nisku prowadzi poszukiwania zaginionego Józefa Fronca, 63-letniego mieszkańca Chałupek, w gminie Rudnik nad Sanem. Józef Fronc wyszedł z domu 29 maja 2015 roku i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Lipiec
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie