Twoja komenda

Wydarzenia

"Bezpieczna droga do szkoły" w powiecie leżajskim

Poniedziałek, 01-09-2014
Leżajsk
Rozpoczyna się nowy rok szkolny. Nasze pociechy każdego dnia będą zmierzać do swoich szkół. Leżajscy policjanci zakończyli akcję "Bezpieczne Wakacje 2014" i z chwilą rozpoczęcia nowego roku szkolnego podjęli działania "Bezpieczna droga do szkoły".

Pomoc dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

Czwartek, 28-08-2014
Leżajsk
Jeżeli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem – Pamiętaj! Możesz otrzymać bezpłatną pomoc.
Dwie ranne osoby zostały przewiezione do szpitala po wczorajszym wypadku w Grodzisku Dolnym. Czołowo zderzyły się dwa samochody. Policjanci na miejscu kierowali ruchem i wykonywali czynności związane z wyjaśnieniem okoliczności wypadku.

Pożar od pioruna

Wtorek, 12-08-2014
Leżajsk
Najprawdopodobniej od uderzenia pioruna w trakcie wczorajszej burzy doszło do pożaru zabudowań gospodarczych w Łętowni. Spaleniu uległy dwie stodoły, budynek gospodarczy ze sprzętem rolniczym. Straty w wyniku pożaru wstępnie oceniono na 100 tysięcy złotych.
Minionej doby policjanci na terenie powiatu leżajskiego wyeliminowali z ruchu drogowego 5 pijanych kierowców. Rekordzistą okazał się 42-letni mieszkaniec gminy Kuryłówka, który kierując motocyklem Yamaha miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Wszystkim pijanym kierowcom policjanci zatrzymali prawa jazdy.

Narkotyki schował w skarpecie

Wtorek, 05-08-2014
Leżajsk
Policjanci z Nowej Sarzyny zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu niżańskiego, który posiadał przy sobie narkotyki w postaci haszyszu. Jeszcze wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Przemoc w rodzinie – gdzie szukać pomocy

Piątek, 01-08-2014
Leżajsk
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie opracował aktualny wykaz instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na ternie województwa podkarpackiego.

18-latek okradał swoją matkę

Piątek, 01-08-2014
Leżajsk
18-letni mieszkaniec Leżajska usłyszał zarzut kradzieży na szkodę swojej matki. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Pijany rowerzysta zderzył się z motocyklem

Czwartek, 31-07-2014
Leżajsk
Policjanci z Leżajska pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Wierzawicach. W wyniku zderzenia motocykla z rowerem, trzy osoby trafiły do szpitala. Rowerzysta był pijany. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
O tym, jak bezpiecznie spędzić wakacje, jak zachować się na drodze, aby nie stwarzać zagrożenia, i dlaczego warto nosić elementy odblaskowe, opowiadał dzieciom policjant z Leżajska.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
20
Wrzesień
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie