Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku w dniach od 26 do 30 września 2016 roku na terenie powiatu leżajskiego będą udzielać teoretycznych i praktycznych informacji dotyczących „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, w specjalnie stworzonych w tym celu punktach.

Zatrzymany z papierosami bez akcyzy

Piątek, 23-09-2016
Leżajsk
Policjanci z Nowej Sarzyny zatrzymali 44-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego. W jego samochodzie funkcjonariusze znaleźli ponad 1500 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Mężczyzna został przesłuchany, przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.
Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku. Ministerstwo Finansów analizując mechanizmy występujące w szarej strefie odnotowuje coraz częstsze sygnały o nadużyciach występujących na stacjach paliw.
Dziś, w obecności władz wojewódzkich i samorządowych, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie zainaugurował przedsięwzięcie pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa". Interaktywna mapa jest już dostępna na stronie internetowej podkarpackiej Policji. Każdy, może przekazać policjantom informacje o miejscach i zdarzeniach, które w jego odczuciu są niebezpieczne. Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone.

Zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Wtorek, 20-09-2016
Leżajsk
Policjant z Komisariatu Policji w Nowej Sarzynie, w czasie wolnym od służby, na jednym z parkingów sklepowych w Leżajsku zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. 32-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego, poruszał się osobowym renaultem. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Policja poszukuje mężczyzny z portretu pamięciowego

Poniedziałek, 19-09-2016
Leżajsk
Policja poszukuje osób, które rozpoznają młodego mężczyznę z portretu pamięciowego. Podejrzewany jest o wyłudzenie od mieszkańca powiatu leżajskiego pieniędzy w kwocie 51 tys. złotych metodą „na wnuczka”.

Policjanci wśród seniorów

Poniedziałek, 19-09-2016
Leżajsk
Policjanci z leżajskiej komendy odwiedzili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. Józefa Żurawia w Brzózie Królewskiej. Spotkanie odbyło się w ramach programu profilaktycznego pod nazwą „Bezpieczny Senior”.

Peugeot dachował w Przychojcu

Piątek, 16-09-2016
Leżajsk
W ubiegły wtorek policjanci z Leżajska zatrzymali 24-letniego kierowcę osobowego peugeota, który chciał uniknąć kontroli drogowej. Podczas ucieczki, w miejscowości Przychojec najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, najechał na pobocze, a następnie dachował.
Ministerstwo SWiA dementuje doniesienia medialne o planowanych zmianach w systemie emerytalnym pracowników służb mundurowych.

Aplikacja "Moja Komenda"

Czwartek, 15-09-2016
Leżajsk
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej "Moja Komenda", dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 35-letniego Dawida Łuksika, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Mężczyzna prowadzi wędrowny tryb życia....

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 37-letniego Przemysława Kiczek, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Przemysław Kiczek poszukiwany na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Wrzesień
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie