Twoja komenda

Wydarzenia

Nagrodzono laureatów konkursu plastycznego pod tytułem "Bezpieczne Wakacje 2014". Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku.

Skradzione narzędzia wyrzucali przez okno

Czwartek, 30-10-2014
Leżajsk
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nowej Sarzynie zatrzymali dwóch braci podejrzewanych o włamanie do piwnicy w bloku mieszkalnym. Łupem sprawców padły elektronarzędzia o łącznej wartości około 200 złotych. W chwili zatrzymania podejrzewani próbowali pozbyć się skradzionych przedmiotów.
Dzisiaj po południu w Leżajsku patrol policji zatrzymał do kontroli kierowcę osobowego renault megane. Mężczyzna był pijany i miał zakaz prowadzania wydany przez sąd.

Akcja „Znicz 2014” w powiecie leżajskim

Poniedziałek, 27-10-2014
Leżajsk
Działania „Znicz” to największa policyjna akcja w roku. Tegoroczne działania rozpoczną się 31 października, a zakończą 3 listopada. W tym czasie policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich.
Leżajską komendę odwiedzili uczniowie klas policyjnych. Młodzież chciała poznać kulisy pracy funkcjonariuszy. Młodzi ludzie mieli okazję zapytać o wiele ważnych dla nich spraw oraz obejrzeć część sprzętu, z którego policjanci korzystają podczas służby.

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

Piątek, 24-10-2014
Leżajsk
Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.
Trwa "Tydzień Mediacji" - ogólnopolska kampania zainicjowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W ramach Tygodnia Mediacji obchodzony będzie także Międzynarodowy Dzień Mediacji (czwartek, 16 października). Policja wspiera te działania.

Wypadek w Leżajsku

Czwartek, 16-10-2014
Leżajsk
Policjanci z Leżajska pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Leżajsku. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z rowerem jedna osoba trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Policjanci rozdawali odblaski

Środa, 15-10-2014
Leżajsk
Dzisiaj policjanci z leżajskiej drogówki rozdawali elementy odblaskowe. Podczas spotkania w Zespole Szkół w Kuryłówce funkcjonariusze zachęcali do noszenia elementów odblaskowych i przypominali o zmianie przepisów dotyczących ich stosowania przez pieszych. Fundatorem tych przedmiotów był Urząd Gminy w Kuryłówce.
Jeżeli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem - pamiętaj! Możesz otrzymać bezpłatną pomoc.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Adama Palucha, 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Adam Paluch poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Październik
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie