Twoja komenda

Wydarzenia

Wczoraj wieczorem policjanci z ruchu drogowego w Leżajsku interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego na jednej z ulic miasta. Okazało się, że 22-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego kierując fiatem cinqucento nie zapanował nad pojazdem i uderzył w barierę ochronną.

Pijany 14-latek leżał na ławce

Poniedziałek, 21-07-2014
Leżajsk
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia z udziałem pijanego 14-latka, do którego doszło w Nowej Sarzynie. Ustalają także, skąd dziecko wzięło alkohol.
"Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację? Nie odwracaj wzroku! Zgłoś!” - apelują autorzy kampanii do wszystkich, którzy przebywając na wakacyjnym wypoczynku zauważą niepokojące sytuacje mogące mieć związek z wykorzystywaniem nieletnich.

Odpowie za posiadanie środków odurzających

Wtorek, 15-07-2014
Leżajsk
Zarzuty posiadania środków odurzających usłyszał wczoraj 20-latek z Leżajska. Mężczyzna, przy którym znaleziono zakazaną substancję został zatrzymany przez patrol prewencji. Tester narkotykowy potwierdził, że biały proszek, który miał przy sobie, to metadon – środek odurzający, którego posiadanie i handel jest przestępstwem.

W wypadku zginął motocyklista

Wtorek, 15-07-2014
Leżajsk
Nie żyje 23-letni motocyklista, zmarł wskutek odniesionych obrażeń. Wczoraj późnym wieczorem jego motocykl wypadł z drogi i uderzył w przepust. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

W wypadku ucierpiało dziecko

Piątek, 11-07-2014
Leżajsk
Policjanci z Leżajska pracowali na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło w miejscowości Grodzisko Górne. 7-letni chłopiec jadąc rowerem został potrącony przez samochód. Dziecko z obrażeniami przewieziono do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Znieważyli policjantów - usłyszeli zarzuty

Czwartek, 03-07-2014
Leżajsk
Dwaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie po tym, jak znieważyli policjantów na służbie. Prokuratura Rejonowa w Leżajsku wobec jednego z mężczyzn zastosowała środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, wobec drugiego sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu.
20-letni mieszkaniec Leżajska został zatrzymany po nieudanej próbie kradzieży torebki metodą "na wyrwę". Mężczyznę obezwładniły kobiety i wezwały policję.

Zatrzymano mężczyzn podejrzewanych o kradzież

Czwartek, 26-06-2014
Leżajsk
Podejrzewani o kradzież sklepową spędzili noc w policyjnych aresztach. Mężczyźni nie płacąc zabrali z półek sklepowych towar wart ponad 520 złotych. Za kradzież grozi im kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci na piknikach o wakacyjnym bezpieczeństwie

Poniedziałek, 23-06-2014
Leżajsk
Pikniki Rodzinne organizowane przez stowarzyszenia rozwoju wsi w Starym Mieście i w Chałupkach Dębniańskich, impreza plenerowa dla uczniów szkół z Gminy Nowa Sarzyna lub piknik dla dzieci w Centrum Zabaw Happyland w Leżajsku, to tylko niektóre imprezy, w których wzięli udział leżajscy policjanci. Były one okazją do rozmów o bezpieczeństwie podczas zbliżających się wakacji. Policjanci zorganizowali konkursy, quizy i zabawy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Józefa Mroza, 41-letniego mieszkańca Rzeszowa. Józef Mróz poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Apelacyjną w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Lipiec
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie