Twoja komenda

Wydarzenia

Aby ferie były bezpieczne

Niedziela, 01-02-2015
Leżajsk
2 lutego na Podkarpaciu rozpoczną się ferie zimowe. Region naszego województwa oferuje wiele atrakcji na zimowy wypoczynek. Jak co roku, nad bezpieczeństwem najmłodszych wypoczywających na Podkarpaciu czuwają policjanci. Z myślą o dzieciach, ale też ich rodzicach, wychowawcach i organizatorach zimowych atrakcji, przedstawiamy kilka porad i informacji na temat bezpiecznych ferii.

¾ Polaków ma zaufanie do Policji

Poniedziałek, 26-01-2015
Leżajsk
Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.

Włamali się do sklepu z używaną odzieżą

Środa, 21-01-2015
Leżajsk
Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Sarzynie ustalili sprawców włamania do sklepu z odzieżą używaną. Do przestępstwa doszło w grudniu ub. roku. Sprawcy to młodzi mieszkańcy tego miasta.

Kilkadziesiąt osób poszukiwało zaginionej kobiety

Poniedziałek, 19-01-2015
Leżajsk
Około czternastu godzin trwały poszukiwania 85-letniej mieszkanki Dąbrowicy w powiecie leżajskim. Kobiety poszukiwało kilkadziesiąt osób. Do zaginionej ratowników doprowadził pies z grupy STORAT.

Rok 2014 bardziej bezpieczny

Sobota, 17-01-2015
Leżajsk
Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 67-letni mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego w Krakowie.

Piesi - niechronieni uczestnicy ruchu

Poniedziałek, 29-12-2014
Leżajsk
W okresie zimowym piesi stanowią szczególnie zagrożoną grupę uczestników ruchu drogowego. Nie zawsze oświetlone drogi, brak wyznaczonych miejsc do bezpiecznego poruszania się pieszych po drodze oraz niewłaściwy sposób korzystania z dróg przez samych pieszych sprawiają, że dochodzi do wielu wypadków. Apelujemy do pieszych, aby w tych niebezpiecznych miesiącach dbali o swoje bezpieczeństwo.

Fajerwerki - Zachowaj Ostrożność!

Poniedziałek, 29-12-2014
Leżajsk
Petardy, rakiety, baterie, rzymskie ognie – zachowajmy ostrożność, używając ich. Większość jest prawidłowo wykonana i oznakowana, ale nieprzestrzeganie zasad może doprowadzić do wypadku. UOKiK, Policja i Służba Celna przypominają wspólnie o zasadach bezpiecznych zakupów i używania fajerwerków.

Wesołych Świąt

Środa, 24-12-2014
Leżajsk
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Mieszkańcom powiatu leżajskiego oraz Odwiedzającym nasz policyjny portal internetowy składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, ciepła rodzinnego, poczucia bezpieczeństwa oraz dużo życzliwości wokół siebie życzą:

Wpadł na gorącym uczynku

Wtorek, 23-12-2014
Leżajsk
Leżajscy funkcjonariusze schwytali na gorącym uczynku dokonania kradzieży znanego Policji z przestępczej działalności mieszkańca powiatu leżajskiego. Zatrzymany 44-latek może odpowiadać za przestępstwo w warunkach recydywy, za co grozi mu wyższy wymiar kary.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Mykola Sadlivskyy, 42-letniego obywatela Ukrainy. Mykola Sadlivskyy poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy  w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Luty
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie