Twoja komenda

Wydarzenia

¾ Polaków ma zaufanie do Policji

Poniedziałek, 26-01-2015
Leżajsk
Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.

Włamali się do sklepu z używaną odzieżą

Środa, 21-01-2015
Leżajsk
Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Sarzynie ustalili sprawców włamania do sklepu z odzieżą używaną. Do przestępstwa doszło w grudniu ub. roku. Sprawcy to młodzi mieszkańcy tego miasta.

Kilkadziesiąt osób poszukiwało zaginionej kobiety

Poniedziałek, 19-01-2015
Leżajsk
Około czternastu godzin trwały poszukiwania 85-letniej mieszkanki Dąbrowicy w powiecie leżajskim. Kobiety poszukiwało kilkadziesiąt osób. Do zaginionej ratowników doprowadził pies z grupy STORAT.

Rok 2014 bardziej bezpieczny

Sobota, 17-01-2015
Leżajsk
Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 67-letni mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego w Krakowie.

Piesi - niechronieni uczestnicy ruchu

Poniedziałek, 29-12-2014
Leżajsk
W okresie zimowym piesi stanowią szczególnie zagrożoną grupę uczestników ruchu drogowego. Nie zawsze oświetlone drogi, brak wyznaczonych miejsc do bezpiecznego poruszania się pieszych po drodze oraz niewłaściwy sposób korzystania z dróg przez samych pieszych sprawiają, że dochodzi do wielu wypadków. Apelujemy do pieszych, aby w tych niebezpiecznych miesiącach dbali o swoje bezpieczeństwo.

Fajerwerki - Zachowaj Ostrożność!

Poniedziałek, 29-12-2014
Leżajsk
Petardy, rakiety, baterie, rzymskie ognie – zachowajmy ostrożność, używając ich. Większość jest prawidłowo wykonana i oznakowana, ale nieprzestrzeganie zasad może doprowadzić do wypadku. UOKiK, Policja i Służba Celna przypominają wspólnie o zasadach bezpiecznych zakupów i używania fajerwerków.

Wesołych Świąt

Środa, 24-12-2014
Leżajsk
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Mieszkańcom powiatu leżajskiego oraz Odwiedzającym nasz policyjny portal internetowy składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, ciepła rodzinnego, poczucia bezpieczeństwa oraz dużo życzliwości wokół siebie życzą:

Wpadł na gorącym uczynku

Wtorek, 23-12-2014
Leżajsk
Leżajscy funkcjonariusze schwytali na gorącym uczynku dokonania kradzieży znanego Policji z przestępczej działalności mieszkańca powiatu leżajskiego. Zatrzymany 44-latek może odpowiadać za przestępstwo w warunkach recydywy, za co grozi mu wyższy wymiar kary.

Zaatakował siekierą mężczyznę

Środa, 17-12-2014
Leżajsk
Sąd w Leżajsku na wniosek Policji i Prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 24-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego. Jest on podejrzany o usiłowanie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i kierowanie gróźb pozbawienia życia pod adresem 65-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Nisku poszukują zaginionego Jakuba Pliszki, 16-letniego mieszkańca Zarzecza. Jakub Pliszka zaginął 27 stycznia 2015 roku. Około godz.13.30, wracając ze...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Mykola Sadlivskyy, 42-letniego obywatela Ukrainy. Mykola Sadlivskyy poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy  w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Styczeń
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie