Twoja komenda

Wydarzenia

Leżajskie obchody Święta Policji

Piątek, 25-07-2014
Leżajsk
24 lipca w komendzie powiatowej w Leżajsku obchodzono Święto Policji i jednocześnie 95 rocznicę powstania Polskiej Policji. W uroczystości wzięli udział nie tylko policjanci, ale także przedstawiciele samorządu i kierownictwo instytucji współpracujących z Policją. Kilkudziesięciu policjantów otrzymało medale, odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie służbowe.
Wczoraj w Bazylice OO Bernardynów w Leżajsku, odprawiona została uroczysta Msza Święta z udziałem funkcjonariuszy i pracowników leżajskiej Policji. Msza rozpoczęła tegoroczne obchody Święta Policji w garnizonie leżajskim.
Wczoraj wieczorem policjanci z ruchu drogowego w Leżajsku interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego na jednej z ulic miasta. Okazało się, że 22-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego kierując fiatem cinqucento nie zapanował nad pojazdem i uderzył w barierę ochronną.

Pijany 14-latek leżał na ławce

Poniedziałek, 21-07-2014
Leżajsk
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia z udziałem pijanego 14-latka, do którego doszło w Nowej Sarzynie. Ustalają także, skąd dziecko wzięło alkohol.
"Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację? Nie odwracaj wzroku! Zgłoś!” - apelują autorzy kampanii do wszystkich, którzy przebywając na wakacyjnym wypoczynku zauważą niepokojące sytuacje mogące mieć związek z wykorzystywaniem nieletnich.

Odpowie za posiadanie środków odurzających

Wtorek, 15-07-2014
Leżajsk
Zarzuty posiadania środków odurzających usłyszał wczoraj 20-latek z Leżajska. Mężczyzna, przy którym znaleziono zakazaną substancję został zatrzymany przez patrol prewencji. Tester narkotykowy potwierdził, że biały proszek, który miał przy sobie, to metadon – środek odurzający, którego posiadanie i handel jest przestępstwem.

W wypadku zginął motocyklista

Wtorek, 15-07-2014
Leżajsk
Nie żyje 23-letni motocyklista, zmarł wskutek odniesionych obrażeń. Wczoraj późnym wieczorem jego motocykl wypadł z drogi i uderzył w przepust. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

W wypadku ucierpiało dziecko

Piątek, 11-07-2014
Leżajsk
Policjanci z Leżajska pracowali na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło w miejscowości Grodzisko Górne. 7-letni chłopiec jadąc rowerem został potrącony przez samochód. Dziecko z obrażeniami przewieziono do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Znieważyli policjantów - usłyszeli zarzuty

Czwartek, 03-07-2014
Leżajsk
Dwaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie po tym, jak znieważyli policjantów na służbie. Prokuratura Rejonowa w Leżajsku wobec jednego z mężczyzn zastosowała środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, wobec drugiego sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu.
20-letni mieszkaniec Leżajska został zatrzymany po nieudanej próbie kradzieży torebki metodą "na wyrwę". Mężczyznę obezwładniły kobiety i wezwały policję.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Sławomira Bojańczyka, 35-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Bojańczyk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Lipiec
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie