Twoja komenda

Wydarzenia

Debata społeczna z seniorami

Piątek, 14-11-2014
Leżajsk
„Przestępstwa popełniane wobec osób starszych” oraz „Senior - uczestnik ruchu drogowego”- to tematy poruszone podczas debaty społecznej zorganizowanej przez policjantów z Komendy Powiatowej w Leżajsku.
Działania promujące trzeźwość za kierownicą, zapobieganie przypadkom kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu, to cel kolejnej kampanii, w którą włączają się leżajscy policjanci. Kampania o zasięgu ogólnopolskim będzie miała wymiar medialny, który zostanie uzupełnionych działaniami na drogach miasta i powiatu.
Trzy lata więzienia grozi 37-latkowi podejrzanemu o przestępstwa przeciwko działalności instytucji państwowych. Sprawca złamał prawo w czasie policyjnej interwencji.

Dyżurny uratował 23-latka

Poniedziałek, 03-11-2014
Leżajsk
Oficer dyżurny z leżajskiej komendy uratował życie 23-latkowi. Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. Policjant w czasie rozmowy ustalił, gdzie 23-latek przebywa i wysłał na miejsce patrol.
Nagrodzono laureatów konkursu plastycznego pod tytułem "Bezpieczne Wakacje 2014". Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku.

Skradzione narzędzia wyrzucali przez okno

Czwartek, 30-10-2014
Leżajsk
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nowej Sarzynie zatrzymali dwóch braci podejrzewanych o włamanie do piwnicy w bloku mieszkalnym. Łupem sprawców padły elektronarzędzia o łącznej wartości około 200 złotych. W chwili zatrzymania podejrzewani próbowali pozbyć się skradzionych przedmiotów.
Dzisiaj po południu w Leżajsku patrol policji zatrzymał do kontroli kierowcę osobowego renault megane. Mężczyzna był pijany i miał zakaz prowadzania wydany przez sąd.

Akcja „Znicz 2014” w powiecie leżajskim

Poniedziałek, 27-10-2014
Leżajsk
Działania „Znicz” to największa policyjna akcja w roku. Tegoroczne działania rozpoczną się 31 października, a zakończą 3 listopada. W tym czasie policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich.
Leżajską komendę odwiedzili uczniowie klas policyjnych. Młodzież chciała poznać kulisy pracy funkcjonariuszy. Młodzi ludzie mieli okazję zapytać o wiele ważnych dla nich spraw oraz obejrzeć część sprzętu, z którego policjanci korzystają podczas służby.

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

Piątek, 24-10-2014
Leżajsk
Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Boguchwale poszukują Zenona Hajduka, 31-letniego mieszkańca Straszydla. Zenon Hajduk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Listopad
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie