Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci z Leżajska pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w Grodzisku Górnym. W wyniku zdarzenia osobowego seata z ciągnikiem rolniczym, do szpitala trafiła 65-letnia kobieta, która kierowała traktorem.

Na kapciu i podwójnym gazie wjechał do rowu

Poniedziałek, 29-09-2014
Leżajsk
Policjanci wyjaśniają okoliczności dachowania mitsubishi. 21-latek kierujący samochodem, nie zauważył, że złapał "gumę" i przez kilka kilometrów jechał na samej feldze. Okazało się, że młody mężczyzna był pijany. 21-latkowi nic poważnego się nie stało.

Wypadek w Tarnogórze

Poniedziałek, 29-09-2014
Leżajsk
Policjanci z Leżajska pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Tarnogórze. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z rowerem jedna osoba trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Zginął 45-letni mężczyzna

Czwartek, 25-09-2014
Leżajsk
W dniu 24 września br. w Leżajsku na ul. Tomasza Michałka zginął 45-letni mężczyzna, który podczas wykonywania prac komunalnych został przygnieciony przez samochód osobowy, którym kierował 46-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego.

Bezpiecznie w roku szkolnym

Czwartek, 25-09-2014
Leżajsk
Leżajscy policjanci poprzez zabawę i działania informacyjno- edukacyjne na Festynie Rodzinnym u Ojców Bernardynów w Leżajsku propagowali bezpieczne zachowania dzieci i młodzieży.

"Bezpieczna droga do szkoły" w powiecie leżajskim

Poniedziałek, 01-09-2014
Leżajsk
Rozpoczyna się nowy rok szkolny. Nasze pociechy każdego dnia będą zmierzać do swoich szkół. Leżajscy policjanci zakończyli akcję "Bezpieczne Wakacje 2014" i z chwilą rozpoczęcia nowego roku szkolnego podjęli działania "Bezpieczna droga do szkoły".

Pomoc dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

Czwartek, 28-08-2014
Leżajsk
Jeżeli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem – Pamiętaj! Możesz otrzymać bezpłatną pomoc.
Dwie ranne osoby zostały przewiezione do szpitala po wczorajszym wypadku w Grodzisku Dolnym. Czołowo zderzyły się dwa samochody. Policjanci na miejscu kierowali ruchem i wykonywali czynności związane z wyjaśnieniem okoliczności wypadku.

Pożar od pioruna

Wtorek, 12-08-2014
Leżajsk
Najprawdopodobniej od uderzenia pioruna w trakcie wczorajszej burzy doszło do pożaru zabudowań gospodarczych w Łętowni. Spaleniu uległy dwie stodoły, budynek gospodarczy ze sprzętem rolniczym. Straty w wyniku pożaru wstępnie oceniono na 100 tysięcy złotych.
Minionej doby policjanci na terenie powiatu leżajskiego wyeliminowali z ruchu drogowego 5 pijanych kierowców. Rekordzistą okazał się 42-letni mieszkaniec gminy Kuryłówka, który kierując motocyklem Yamaha miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Wszystkim pijanym kierowcom policjanci zatrzymali prawa jazdy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policja poszukuje zaginionej Małgorzaty Czerak, 26-letniej mieszkanki powiatu łańcuckiego, której zaginięcie zgłosiła rodzina. Kobieta 29 września br. wyszła z domu i do dziś nie wróciła, ani nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Październik
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie