Twoja komenda

Wydarzenia

Zatrzymani złodzieje przewodów teleinformatycznych

Poniedziałek, 31-08-2015
Leżajsk
Policjanci z Leżajska i Łańcuta zatrzymali sprawców kradzieży przewodów teleinformatycznych na szkodę PKP. Złodzieje, którzy realizowali przestępczy proceder w lipcu i sierpniu br. na terenie województwa podkarpackiego przybyli z Dolnego Śląska.

Dwoje dzieci potrąconych przez samochód

Wtorek, 25-08-2015
Leżajsk
Policjanci z Leżajska i Nowej Sarzyny pracowali na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło w Woli Zarczyckiej. Dwóch chłopców w wieku 7 i 8 lat doznało poważnych obrażeń i zostali przetransportowani do szpitala w Rzeszowie.

Policjanci interweniowali na meczu

Poniedziałek, 17-08-2015
Leżajsk
W czasie sobotniego meczu piłki nożnej w Nowej Sarzynie, pomiędzy drużynami UNIA Nowa Sarzyna i POGOŃ Leżajsk, policjanci interweniowali wobec kilku osób. Okazało się, że wśród nich był poszukiwany mężczyzna.

Przemoc w rodzinie - gdzie szukać pomocy

Piątek, 14-08-2015
Leżajsk
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie opracował aktualny wykaz instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na terenie województwa podkarpackiego
17-latek z Leżajska odpowie za fałszywe powiadomienie o podłożeniu ładunku wybuchowego w budynku komendy straży pożarnej. Policjanci ustalili jego tożsamość. Młody człowiek już usłyszał zarzuty.

Na polskich drogach jest bezpieczniej!

Czwartek, 06-08-2015
Leżajsk
Mniej wypadków drogowych oraz spadek liczby zabitych i rannych osób - tak przedstawia się bilans bezpieczeństwa na polskich drogach w lipcu. Według wstępnych danych w wypadkach zginęło o 32 osoby mniej niż w lipcu 2014 r. Spadła także liczba wypadków – o 542 oraz liczba osób rannych – o 752.
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ogłosiło konkurs dla organizacji pozarządowych na przygotowanie ogólnopolskich działań informacyjno-edukacyjnych dotyczących przeciwdziałania zażywania dopalaczy. Konkurs jest jednym z elementów startującej dziś kampanii „Dopalacze kradną życie”.

Dopalacze kradną życie

Czwartek, 30-07-2015
Leżajsk
Dopalacze to zabójcza żenada i oszukańczy obciach. Ci, którzy je sprzedają, doskonale o tym wiedzą. Nie pozwólmy im niszczyć naszego życia! Nie tolerujesz kradzieży, bandytyzmu, kłamstwa? My też. Tak samo nie godzimy się na dopalacze.

Pijany kierowca uciekał policjantom

Środa, 29-07-2015
Leżajsk
W wyniku pościgu policjanci zatrzymali kierowcę osobowego forda, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna był pijany i kierował samochodem nie posiadając uprawnień. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Nieszczęśliwy wypadek przy budowie studni

Środa, 22-07-2015
Leżajsk
24-latek podczas prac związanych z budową studni po obsunięciu się betonowych kręgów został uwięziony w wykopie. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Sierpień
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie