Twoja komenda

Wydarzenia

Kolizja w Jelnej

Poniedziałek, 25-05-2015
Leżajsk
Policjanci wyjaśniali przyczyny kolizji drogowej, do której doszło dzisiaj na drodze K-77 w Jelnej koło Leżajska. 60-letni kierowca osobowego renault na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków na drodze, zjechał z drogi i dachował.

Policjanci odnaleźli zaginioną

Piątek, 22-05-2015
Leżajsk
Kilkunastu policjantów z psem tropiącym, wspieranych przez strażaków z PSP i OSP, przez kilka godzin prowadziło intensywne poszukiwania zaginionej 86-letniej mieszkanki gminy Kuryłówka. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że kobieta może znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu.

Doskonalenie umiejętności technik samoobrony

Czwartek, 21-05-2015
Leżajsk
W sali gimnastycznej gimnazjum w Zarzeczu przeprowadzono warsztaty z zakresu taktyki i techniki interwencji dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Zarzeczu o profilu policyjnym. Nadzór instruktorski sprawowali policjanci z Leżajska.

Narkotyki w szklarni

Wtorek, 19-05-2015
Leżajsk
31-letnia mieszkanka powiatu leżajskiego stanie przed sądem i odpowie za naruszenie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Wczoraj na jej posesji policjanci z komendy w Leżajsku ujawnili cztery sadzonki konopi.
Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h oraz przestępstwo prowadzenia pojazdu po utracie uprawnień to tylko niektóre ze zmian, które zaczną obowiązywać w najbliższy poniedziałek.
Zmieniają się przepisy dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach. Niektóre wymagania zostały zaostrzone, a część z nich uległa złagodzeniu. Kiedy dziecko powinno jechać w foteliku, a kiedy wystarczy przypiąć je pasami? Odpowiedź na to i inne pytania, związane z bezpiecznym przewożeniem najmłodszych, przedstawiamy w artykule.

25-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Poniedziałek, 11-05-2015
Leżajsk
Policjanci z wydziału kryminalnego komendy w Leżajsku zatrzymali młodego mężczyznę, który posiadał środki odurzające w postaci marihuany i mefedronu. W związku z tą sprawą mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa.

Uczeń odpowie za rozpylenie gazu

Sobota, 09-05-2015
Leżajsk
Sąd rodzinny zadecyduje o dalszym postępowaniu wobec nieletniego, który rozpylił gaz pieprzowy na terenie szkoły podstawowej. Na szczęście żadne z dzieci nie doznało groźnych dla zdrowia obrażeń. Niezbędna była jednak interwencja pogotowia, straży pożarnej i dokładne przewietrzenie pomieszczeń szkolnych.

Uprawiał konopie w domu

Środa, 06-05-2015
Leżajsk
Nielegalną uprawę roślin konopi indyjskich ujawnili leżajscy policjanci w jednym z mieszkań w Leżajsku. Uprawa należała do 35-letniego mężczyzny. Za to przestępstwo może mu grozić kara nawet do 3 lat więzienia.

Policja przestrzega przed oszustami

Sobota, 25-04-2015
Leżajsk
Policja przestrzega przed oszustami, którzy wykorzystują ufność osób starszych. Oferują wyjątkowe i niepowtarzalne okazje, usypiają czujność i okradają. Pamiętajmy, że wizja szybkiego i dużego zysku, zwykle kończy się stratą.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Maj
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie