Twoja komenda

Wydarzenia

Odpowie za posiadanie marihuany

Wtorek, 03-03-2015
Leżajsk
Policjanci z komisariatu w Nowej Sarzynie podczas przeszukania mężczyzny znaleźli przy nim marihuanę. 28-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
Dwa samochody osobowe zderzyły się w dzisiaj w Woli Zarczyckiej. W wyniku uderzenia jedno z aut wpadło na rowerzystę. Kierująca jednośladem została przewieziona do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wandal w policyjnym areszcie

Wtorek, 24-02-2015
Leżajsk
Sprawca zniszczenia drzwi w drogerii oraz szyby w oknie sklepu odzieżowego po błyskawicznej interwencji został zatrzymany przez policjantów. Mężczyzna był nietrzeźwy. Noc spędził w policyjnym areszcie. Jeszcze dzisiaj usłyszy zarzut uszkodzenia mienia.

Pożar budynku socjalnego

Piątek, 20-02-2015
Leżajsk
Policjanci interweniowali na miejscu pożaru budynku socjalnego przy ulicy Mickiewicza w Leżajsku. Przez cały czas trwania akcji gaśniczej prowadzonej przez strażaków, policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia i ustalali jego świadków.
Cztery osoby ucierpiały w wypadku, do którego doszło dzisiaj rano w Sarzynie. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Z obrażeniami do szpitala trafili obaj kierowcy i podróżujący z nimi pasażerowie. Sprawca wypadku był nietrzeźwy.
Policjanci z Nowej Sarzyny zatrzymali 20-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego, który pod koniec sierpnia ubiegłego roku włamał się do pomieszczeń gospodarczych na jednej z posesji w miejscowości Sarzyna i ukradł pilarkę motorową o wartości 700 złotych.
W poniedziałek, 23 lutego br. rozpoczyna się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W ramach prowadzonej już po raz kolejny akcji, w komendach Policji, sądach i prokuraturach trwają dyżury. Tam, osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień.

Policjanci zatrzymali włamywacza

Czwartek, 12-02-2015
Leżajsk
Policjanci leżajskiej komendy zatrzymali sprawcę włamania do domu jednorodzinnego na terenie Leżajska. Zatrzymany 25-latek będzie odpowiadał za przestępstwo w warunkach recydywy, za co grozi mu wyższy wymiar kary.

Zatrzymany z narkotykami

Sobota, 07-02-2015
Leżajsk
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków, który motorowerem przemieszczał się po Woli Zarczyckiej w powiecie leżajskim z zamiarem ich sprzedaży. Informacja o mobilnym dilerze narkotyków pochodziła od spostrzegawczego mieszkańca tej miejscowości.

Aby ferie były bezpieczne

Niedziela, 01-02-2015
Leżajsk
2 lutego na Podkarpaciu rozpoczną się ferie zimowe. Region naszego województwa oferuje wiele atrakcji na zimowy wypoczynek. Jak co roku, nad bezpieczeństwem najmłodszych wypoczywających na Podkarpaciu czuwają policjanci. Z myślą o dzieciach, ale też ich rodzicach, wychowawcach i organizatorach zimowych atrakcji, przedstawiamy kilka porad i informacji na temat bezpiecznych ferii.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Grzegorza Berestka. Zaginiony 35-letni mieszkaniec Rzeszowa, 16 lutego br. wyszedł rano z domu do pracy...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
3
Marzec
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie