Twoja komenda

Wydarzenia

Dwie ranne osoby zostały przewiezione do szpitala po wczorajszym wypadku w Grodzisku Dolnym. Czołowo zderzyły się dwa samochody. Policjanci na miejscu kierowali ruchem i wykonywali czynności związane z wyjaśnieniem okoliczności wypadku.

Pożar od pioruna

Wtorek, 12-08-2014
Leżajsk
Najprawdopodobniej od uderzenia pioruna w trakcie wczorajszej burzy doszło do pożaru zabudowań gospodarczych w Łętowni. Spaleniu uległy dwie stodoły, budynek gospodarczy ze sprzętem rolniczym. Straty w wyniku pożaru wstępnie oceniono na 100 tysięcy złotych.
Minionej doby policjanci na terenie powiatu leżajskiego wyeliminowali z ruchu drogowego 5 pijanych kierowców. Rekordzistą okazał się 42-letni mieszkaniec gminy Kuryłówka, który kierując motocyklem Yamaha miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Wszystkim pijanym kierowcom policjanci zatrzymali prawa jazdy.

Narkotyki schował w skarpecie

Wtorek, 05-08-2014
Leżajsk
Policjanci z Nowej Sarzyny zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu niżańskiego, który posiadał przy sobie narkotyki w postaci haszyszu. Jeszcze wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Przemoc w rodzinie – gdzie szukać pomocy

Piątek, 01-08-2014
Leżajsk
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie opracował aktualny wykaz instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na ternie województwa podkarpackiego.

18-latek okradał swoją matkę

Piątek, 01-08-2014
Leżajsk
18-letni mieszkaniec Leżajska usłyszał zarzut kradzieży na szkodę swojej matki. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Pijany rowerzysta zderzył się z motocyklem

Czwartek, 31-07-2014
Leżajsk
Policjanci z Leżajska pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Wierzawicach. W wyniku zderzenia motocykla z rowerem, trzy osoby trafiły do szpitala. Rowerzysta był pijany. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
O tym, jak bezpiecznie spędzić wakacje, jak zachować się na drodze, aby nie stwarzać zagrożenia, i dlaczego warto nosić elementy odblaskowe, opowiadał dzieciom policjant z Leżajska.

Leżajskie obchody Święta Policji

Piątek, 25-07-2014
Leżajsk
24 lipca w komendzie powiatowej w Leżajsku obchodzono Święto Policji i jednocześnie 95 rocznicę powstania Polskiej Policji. W uroczystości wzięli udział nie tylko policjanci, ale także przedstawiciele samorządu i kierownictwo instytucji współpracujących z Policją. Kilkudziesięciu policjantów otrzymało medale, odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie służbowe.
Wczoraj w Bazylice OO Bernardynów w Leżajsku, odprawiona została uroczysta Msza Święta z udziałem funkcjonariuszy i pracowników leżajskiej Policji. Msza rozpoczęła tegoroczne obchody Święta Policji w garnizonie leżajskim.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Dominika Rusinka, 21-letniego mieszkańca Rzeszowa. Dominik Rusinek wyszedł z domu początkiem sierpnia br. i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
21
Sierpień
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie