Twoja komenda

Wydarzenia

Zatrzymany za kradzież butli gazowych

Czwartek, 28-04-2016
Leżajsk
Policjanci z Leżajska zatrzymali 24-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież butli gazowych ze stacji paliw. Skradzione przedmioty ukryte były na działce leśnej. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Teraz o jego losie zdecyduje Sąd.

Nowy Komendant Powiatowy Policji w Leżajsku

Poniedziałek, 25-04-2016
Leżajsk
Nadkomisarz Zenon Wierzchowski jest od dzisiaj Komendantem Powiatowym Policji w Leżajsku. Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie inspektor dr Krzysztof Pobuta uroczyście wręczył Komendantowi rozkaz o powołaniu i odebrał meldunek o objęciu stanowiska.

W Wierzawicach tir wjechał do rowu

Wtorek, 19-04-2016
Leżajsk
W Wierzawicach, w powiecie leżajskim doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący ciężarowym dafem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do wywrócenia się pojazdu. Utrudnienia na drodze krajowej nr 77 trwały kilka godzin.
W dniach 12-19 marca 2016 roku, Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadziło badanie na temat bezpieczeństwa – zarówno w skali kraju, jak i w okolicy miejsca zamieszkania – oraz zagrożenia przestępczością. Badanie zrealizowano na reprezentatywnej losowej próbie dorosłych Polaków.
Policjanci zatrzymali prawo jazdy 24-letniemu mężczyźnie, który jadąc osobowym seatem stwarzał zagrożenie dla innych kierujących. Świadkowie uniemożliwili mu dalszą jazdę wyciągając kluczyki ze stacyjki, po czym zaalarmowali Policję. Kierowca próbował uciec, ale został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący miał ponad promil alkoholu w organizmie.
Policjanci z Nowej Sarzyny i Leżajska zabezpieczali XXIV Podkarpacką oraz XIII Ogólnopolską Paradę Straży Wielkanocnych „Turki 2016”. Odbyła się ona na stadionie w Nowej Sarzynie. Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem jej uczestników.

Wypadek drogowy w Jelnej

Piątek, 08-04-2016
Leżajsk
Przed godz. 13. doszło do wypadku drogowego w Jelnej w powiecie leżajskim. W wyniku wypadku dwie osoby zostały ranne.

Brutalnie pobili 57-letniego mężczyznę

Środa, 06-04-2016
Leżajsk
Policjanci zatrzymali sprawców pobicia 57-letniego mężczyzny. Napastnicy skrępowali pokrzywdzonego, po czym jeden z nich kluczem francuskim uderzał go po głowie i tułowiu, a drugi groził mu pozbawieniem życia. Okazało się, że jednym ze sprawców był starszy brat pokrzywdzonego.
Wczoraj w Nowej Sarzynie osobowy seat wjechał na torowisko uderzając w lokomotywę pociągu towarowego. Na szczęście nic poważnego nikomu się nie stało.

Groźnie wyglądająca kolizja w Giedlarowej

Poniedziałek, 04-04-2016
Leżajsk
Kierujący fordem transit nie zachował szczególnej ostrożności gdy wykonywał manewr skrętu w lewo, a kierująca osobowym volkswagenem podczas wyprzedzania, co doprowadziło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w Giedlarowej. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionej Dominiki Góry, 17-letniej mieszkanki Grodziska. Zaginiona 29 marca br. wieczorem wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Kwiecień
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie