Twoja komenda

Wydarzenia

Zatrucie tlenkiem węgla

Środa, 26-11-2014
Leżajsk
Policjanci interweniowali przy ulicy Braci Śniadeckich w Leżajsku. 28-latnia kobieta zatruła się czadem podczas kąpieli. W mieszkaniu strażacy stwierdzili obecność tlenku węgla.

Zatrzymani za kradzież w sklepie

Wtorek, 25-11-2014
Leżajsk
Zarzuty kradzieży usłyszeli młodzi mężczyźni, którzy okradli leżajski dyskont. Łupem rabusiów padły artykuły spożywcze o wartości blisko 700 złotych.

Debata społeczna z seniorami

Piątek, 14-11-2014
Leżajsk
„Przestępstwa popełniane wobec osób starszych” oraz „Senior - uczestnik ruchu drogowego”- to tematy poruszone podczas debaty społecznej zorganizowanej przez policjantów z Komendy Powiatowej w Leżajsku.
Działania promujące trzeźwość za kierownicą, zapobieganie przypadkom kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu, to cel kolejnej kampanii, w którą włączają się leżajscy policjanci. Kampania o zasięgu ogólnopolskim będzie miała wymiar medialny, który zostanie uzupełnionych działaniami na drogach miasta i powiatu.
Trzy lata więzienia grozi 37-latkowi podejrzanemu o przestępstwa przeciwko działalności instytucji państwowych. Sprawca złamał prawo w czasie policyjnej interwencji.

Dyżurny uratował 23-latka

Poniedziałek, 03-11-2014
Leżajsk
Oficer dyżurny z leżajskiej komendy uratował życie 23-latkowi. Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. Policjant w czasie rozmowy ustalił, gdzie 23-latek przebywa i wysłał na miejsce patrol.
Nagrodzono laureatów konkursu plastycznego pod tytułem "Bezpieczne Wakacje 2014". Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku.

Skradzione narzędzia wyrzucali przez okno

Czwartek, 30-10-2014
Leżajsk
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nowej Sarzynie zatrzymali dwóch braci podejrzewanych o włamanie do piwnicy w bloku mieszkalnym. Łupem sprawców padły elektronarzędzia o łącznej wartości około 200 złotych. W chwili zatrzymania podejrzewani próbowali pozbyć się skradzionych przedmiotów.
Dzisiaj po południu w Leżajsku patrol policji zatrzymał do kontroli kierowcę osobowego renault megane. Mężczyzna był pijany i miał zakaz prowadzania wydany przez sąd.

Akcja „Znicz 2014” w powiecie leżajskim

Poniedziałek, 27-10-2014
Leżajsk
Działania „Znicz” to największa policyjna akcja w roku. Tegoroczne działania rozpoczną się 31 października, a zakończą 3 listopada. W tym czasie policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Wojciecha Szmagarę, 36-letniego mieszkańca Piastowa w gminie Lubaczów. Wojciech Szmagara poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Listopad
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie