Twoja komenda

Wydarzenia

Pijany kierowca uciekał policjantom

Środa, 29-07-2015
Leżajsk
W wyniku pościgu policjanci zatrzymali kierowcę osobowego forda, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna był pijany i kierował samochodem nie posiadając uprawnień. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Nieszczęśliwy wypadek przy budowie studni

Środa, 22-07-2015
Leżajsk
24-latek podczas prac związanych z budową studni po obsunięciu się betonowych kręgów został uwięziony w wykopie. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

Bezpieczny wypoczynek nad wodą

Poniedziałek, 20-07-2015
Leżajsk
Wypoczynek nad wodą to jedna z form rekreacji, która niewątpliwie związana jest z sezonem wakacyjnym. Przestrzeganie tylko kilku podstawowych zasad zwiększy nasze bezpieczeństwo podczas korzystania z kąpieli i rekreacji wodnej, a tym samym pozwoli w pełni cieszyć się wypoczynkiem. Policjanci z Leżajska przypominają warunki bezpiecznego pobytu nad wodą.

Nietrzeźwy traktorzysta uszkodził ogrodzenie

Piątek, 17-07-2015
Leżajsk
Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, uszkodzenie ogrodzenia jednej z posesji oraz kierowanie pojazdem bez uprawnień odpowie 60-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego.

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy?

Piątek, 17-07-2015
Leżajsk
W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

Leżajskie obchody Święta Policji

Środa, 15-07-2015
Leżajsk
14 lipca w Komendzie Powiatowej w Leżajsku obchodzono Święto Policji, które rozpoczęła uroczysta Msza Święta w Bazylice OO Bernardynów w Leżajsku. W uroczystości wzięli udział nie tylko policjanci, ale także przedstawiciele samorządu i kierownictwo instytucji współpracujących z Policją. Kilkudziesięciu policjantów otrzymało medale, odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie służbowe.

STOP DOPALACZOM!

Poniedziałek, 13-07-2015
Leżajsk
Ostatnie wydarzenia na terenie Katowic i miast województwa śląskiego, związane z zatruciami dopalaczami nakazują szczególne środki ostrożności i wymuszają konieczność zwiększenia uwagi skierowanej na naszych najbliższych - szczególnie na osoby niepełnoletnie i młodzież.

Dopalacze zabijają

Poniedziałek, 13-07-2015
Leżajsk
W ostatnich dniach na terenie Poznania i Katowic odnotowano kilkadziesiąt przypadków hospitalizacji osób, których stan wskazywał na zażycie tzw. dopalaczy. Jak się okazuje, w innych miastach na terenie Polski również do szpitali trafiały osoby najprawdopodobniej po zażyciu nieznanych, groźnych dla życia substancji. Policjanci ostrzegają: producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

Z Wisłoka wyłowiono ciało mężczyzny

Poniedziałek, 13-07-2015
Leżajsk
Policjanci z udziałem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 55-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego, którego zwłoki wczoraj rano wyłowiono z Wisłoka.

Sprawca kradzieży zatrzymany przez Policję

Czwartek, 09-07-2015
Leżajsk
Leżajscy funkcjonariusze odzyskali skradzione rzeczy, które padły łupem 28-letniego mężczyzny. Podejrzanym o dokonanie kradzieży okazał się znany Policji z przestępczej działalności mieszkaniec powiatu leżajskiego. Mężczyzna może odpowiadać za przestępstwo w warunkach recydywy, za co grozi mu wyższy wymiar kary.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Lipiec
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie