Twoja komenda

Wydarzenia

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ogłosiło konkurs dla organizacji pozarządowych na przygotowanie ogólnopolskich działań informacyjno-edukacyjnych dotyczących przeciwdziałania zażywania dopalaczy. Konkurs jest jednym z elementów startującej dziś kampanii „Dopalacze kradną życie”.

Dopalacze kradną życie

Czwartek, 30-07-2015
Leżajsk
Dopalacze to zabójcza żenada i oszukańczy obciach. Ci, którzy je sprzedają, doskonale o tym wiedzą. Nie pozwólmy im niszczyć naszego życia! Nie tolerujesz kradzieży, bandytyzmu, kłamstwa? My też. Tak samo nie godzimy się na dopalacze.

Pijany kierowca uciekał policjantom

Środa, 29-07-2015
Leżajsk
W wyniku pościgu policjanci zatrzymali kierowcę osobowego forda, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna był pijany i kierował samochodem nie posiadając uprawnień. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Nieszczęśliwy wypadek przy budowie studni

Środa, 22-07-2015
Leżajsk
24-latek podczas prac związanych z budową studni po obsunięciu się betonowych kręgów został uwięziony w wykopie. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

Bezpieczny wypoczynek nad wodą

Poniedziałek, 20-07-2015
Leżajsk
Wypoczynek nad wodą to jedna z form rekreacji, która niewątpliwie związana jest z sezonem wakacyjnym. Przestrzeganie tylko kilku podstawowych zasad zwiększy nasze bezpieczeństwo podczas korzystania z kąpieli i rekreacji wodnej, a tym samym pozwoli w pełni cieszyć się wypoczynkiem. Policjanci z Leżajska przypominają warunki bezpiecznego pobytu nad wodą.

Nietrzeźwy traktorzysta uszkodził ogrodzenie

Piątek, 17-07-2015
Leżajsk
Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, uszkodzenie ogrodzenia jednej z posesji oraz kierowanie pojazdem bez uprawnień odpowie 60-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego.

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy?

Piątek, 17-07-2015
Leżajsk
W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

Leżajskie obchody Święta Policji

Środa, 15-07-2015
Leżajsk
14 lipca w Komendzie Powiatowej w Leżajsku obchodzono Święto Policji, które rozpoczęła uroczysta Msza Święta w Bazylice OO Bernardynów w Leżajsku. W uroczystości wzięli udział nie tylko policjanci, ale także przedstawiciele samorządu i kierownictwo instytucji współpracujących z Policją. Kilkudziesięciu policjantów otrzymało medale, odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie służbowe.

STOP DOPALACZOM!

Poniedziałek, 13-07-2015
Leżajsk
Ostatnie wydarzenia na terenie Katowic i miast województwa śląskiego, związane z zatruciami dopalaczami nakazują szczególne środki ostrożności i wymuszają konieczność zwiększenia uwagi skierowanej na naszych najbliższych - szczególnie na osoby niepełnoletnie i młodzież.

Dopalacze zabijają

Poniedziałek, 13-07-2015
Leżajsk
W ostatnich dniach na terenie Poznania i Katowic odnotowano kilkadziesiąt przypadków hospitalizacji osób, których stan wskazywał na zażycie tzw. dopalaczy. Jak się okazuje, w innych miastach na terenie Polski również do szpitali trafiały osoby najprawdopodobniej po zażyciu nieznanych, groźnych dla życia substancji. Policjanci ostrzegają: producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
4
Sierpień
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie