Twoja komenda

Wydarzenia

Co warto wiedzieć, uczestnicząc w Światowych Dniach Młodzieży 2016? - pod takim hasłem Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji przygotowało ulotkę dla uczestników Światowych Dni Młodzieży. Można w niej znaleźć przydatne informacje i porady dla pielgrzymów, dotyczące m.in. postępowania w przypadku zagrożenia terrorystycznego, kradzieży bądź zagubienia dokumentów i rzeczy osobistych, a także obowiązujących w Polsce przepisów ruchu drogoweg

Sprawcy brutalnego pobicia w areszcie

Wtorek, 26-07-2016
Leżajsk
Policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu leżajskiego, podejrzanych o brutalne pobicie 35-latka. Sprawcy czekali w lesie, gdzie pokrzywdzony umówił się ze swoją dawną znajomą. Decyzją sądu mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy.
Realizując zadania zawarte w " KRAJOWYM PROGRAMIE PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE NA LATA 2014-2020 '' poniżej zamieszczamy informator zawierający aktualne dane teleadresowe podmiotów i organizacji pozarządowych realizujących zadania z zakresu poradnictwa dotyczącego problematyki przemocy w rodzinie na terenie powiatu leżajskiego.

Policjanci uratowali mężczyznę

Poniedziałek, 25-07-2016
Leżajsk
Dzięki szybkiej interwencji mundurowych z Nowej Sarzyny i oficera dyżurnego z Leżajska nie doszło do tragedii. 59-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego wdrapał się na rusztowanie przy kościelnej wieży i zagroził, że z niej skoczy. Mężczyzna został przekazany rodzinie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

Kierowca peugeota trafił do szpitala

Niedziela, 17-07-2016
Leżajsk
Policjanci z ruchu drogowego w Leżajsku pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj w samo południe na drodze K-77 w Wierzawicach. 21-letni kierowca osobowego peugeota na łuku drogi nie zapanował nad pojazdem i wjechał do rowu. Z obrażeniami trafił do szpitala.

Oszuści wyłudzili 51 tys. złotych

Sobota, 16-07-2016
Leżajsk
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku odebrali cztery zgłoszenia o usiłowaniu oszustwa metodą "na wnuczka". Trzech seniorów wykazało się rozwagą i nie pozwoliło się okraść. Niestety w jednym przypadku mężczyzna wprowadzony w błąd przez fałszywą wnuczkę i fałszywego funkcjonariusza przekazał im 51 tys. złotych. Policjanci jeszcze raz apelują o ostrożność.

Leżajskie obchody Święta Policji

Czwartek, 14-07-2016
Leżajsk
13 lipca w Komendzie Powiatowej Policji w Leżajsku obchodzono Święto Policji, które rozpoczęła uroczysta msza święta w Bazylice OO. Bernardynów w Leżajsku. W uroczystości wzięli udział nie tylko policjanci, ale także przedstawiciele samorządu i kierownictwo instytucji współpracujących z Policją. Kilkudziesięciu funkcjonariuszy otrzymało medale, odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie służbowe.

Narkotyki rozprowadzał w lokalu

Piątek, 08-07-2016
Leżajsk
Policjanci z wydziału kryminalnego w Leżajsku zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające. Jeden z zatrzymanych rozprowadzał narkotyki w leżajskim lokalu. Drugi mężczyzna zakazane substancje trzymał w mieszkaniu. Obaj usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstwa.
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku zatrzymali dwóch nastolatków, którzy włamali się do gabinetu weterynaryjnego przy jednej z ulic w Leżajsku. Chłopcy ukradli pieniądze. Teraz ich sprawą zajmie się sąd rodzinny.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Kamila Ulman, 24-letniego mieszkańca Radruża, gm. Horyniec Zdrój. Kamil Ulman poszukiwany jest na podstawie dwóch listów gończych wydanych przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Lipiec
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie