Twoja komenda

Wydarzenia

Wczoraj wieczorem policjanci z Leżajska po pościgu zatrzymali do kontroli kierującego motocyklem. Nie kryli zdziwienia, kiedy za kierownicą zobaczyli młodego chłopaka. 16-latek nie posiadając uprawnień do kierowania zabrał na przejażdżkę kolegę, a na dodatek przekroczył dozwoloną prędkość. O dalszych jego losach zdecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich w Leżajsku.
69 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadzonego we wrześniu br. Z ankiety wynika, że Policja jest drugą, obok wojska, najwyżej ocenianą instytucją.
Minionej doby na drogach powiatu leżajskiego policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych traktorzystów. Jeden z nich złamał sądowy zakaz kierowania pojazdami a drugi kierował bez uprawnień i wymaganych dokumentów. Obaj mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

Trwa kampania "Nie daj się zrobić w słupa"

Wtorek, 29-09-2015
Leżajsk
W ostatnich latach rośnie przestępczość gospodarcza, związana z oszustwami w podatku VAT. Tylko w latach 2012-13 kontrola skarbowa wykryła prawie 310 tys. fikcyjnych faktur, które zostały wykorzystane w przestępczym procederze. W 2013 r. kwota nieprawidłowości ujawnionych przez kontrolę skarbową sięgnęła ponad 6 mld zł, a w pierwszym kwartale 2014 r. już ponad 2 mld zł.

Zatrzymany sprawca brutalnego pobicia

Poniedziałek, 28-09-2015
Leżajsk
Leżajscy policjanci ustalili i zatrzymali napastnika, który brutalnie pobił mężczyznę pracującego przy konserwacji słupów wysokiego napięcia. Sprawca był pijany, na miejsce zdarzenia przyjechał ciągnikiem. W trakcie prowadzonego przez policję postępowania ustalono, że już wcześniej odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwo. Mężczyzna został doprowadzony do Zakładu Karnego.

Samochód zderzył się z jeleniem

Piątek, 25-09-2015
Leżajsk
Policjanci ruchu drogowego w Leżajsku interweniowali dzisiaj wieczorem w związku ze zderzeniem samochodu osobowego z jeleniem. W wyniku zderzenia obrażenia odniosła pasażerka pojazdu i została przewieziony do szpitala. Potrącone zwierze niestety padło. Policja ostrzega przed zwierzętami na drodze i apeluje o wzmożoną czujność.

Zgłosił kradzież, której nie było

Wtorek, 22-09-2015
Leżajsk
43-letni mężczyzna powiadomił policjantów z Leżajska o kradzieży forda transita, którym przyjechał z Francji. Funkcjonariusze odkryli, że kradzieży nie było, a fałszywe zawiadomienie miało pomóc w uzyskaniu odszkodowania.

Ruszył konkurs „Przytomni”

Poniedziałek, 21-09-2015
Leżajsk
Nie pozwólmy dopalaczom niszczyć naszego życia! Jeśli nie tolerujesz kradzieży, bandytyzmu i kłamstwa oraz tak samo jak my nie godzisz się na dopalacze, weź udział w konkursie MSW pn. „Przytomni”. Nakręć spot, powiedz wszystkim, że „Dopalacze kradną życie” i wygraj dla swojej szkoły atrakcyjne nagrody !
Niecodzienne znalezisko zabezpieczali wczoraj po południu policjanci z Leżajska. Bardzo niski poziom wody w Sanie odsłonił pozostałości I wojny światowej - dwuczłonową łódź, w której znajdował się wojskowy sprzęt. Wezwani na miejsce saperzy sprawdzili zawartość znaleziska i wydobyli go na brzeg. O losach zabezpieczonych przedmiotów zdecyduje konserwator zabytków.

Zatrzymani złodzieje przewodów teleinformatycznych

Poniedziałek, 31-08-2015
Leżajsk
Policjanci z Leżajska i Łańcuta zatrzymali sprawców kradzieży przewodów teleinformatycznych na szkodę PKP. Złodzieje, którzy realizowali przestępczy proceder w lipcu i sierpniu br. na terenie województwa podkarpackiego przybyli z Dolnego Śląska.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Patrylaka, 39-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
8
Październik
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie