Twoja komenda

Wydarzenia

Trwa "Tydzień Mediacji" - ogólnopolska kampania zainicjowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W ramach Tygodnia Mediacji obchodzony będzie także Międzynarodowy Dzień Mediacji (czwartek, 16 października). Policja wspiera te działania.

Wypadek w Leżajsku

Czwartek, 16-10-2014
Leżajsk
Policjanci z Leżajska pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Leżajsku. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z rowerem jedna osoba trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Policjanci rozdawali odblaski

Środa, 15-10-2014
Leżajsk
Dzisiaj policjanci z leżajskiej drogówki rozdawali elementy odblaskowe. Podczas spotkania w Zespole Szkół w Kuryłówce funkcjonariusze zachęcali do noszenia elementów odblaskowych i przypominali o zmianie przepisów dotyczących ich stosowania przez pieszych. Fundatorem tych przedmiotów był Urząd Gminy w Kuryłówce.
Jeżeli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem - pamiętaj! Możesz otrzymać bezpłatną pomoc.

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Poniedziałek, 13-10-2014
Leżajsk
Zarzuty posiadania środków odurzających usłyszeli wczoraj dwaj 17-latkowie z gminy Nowa Sarzyna. Młodzi mężczyźni, przy których znaleziono zakazaną substancję zostali zatrzymani przez patrol prewencji. Tester narkotykowy potwierdził, że susz roślinny, który mieli przy sobie, to marihuana.

Kierował mimo zakazu prowadzenia pojazdów

Wtorek, 07-10-2014
Leżajsk
Policjanci z Leżajska zatrzymali kierowcę, który posiada sądowy zakaz. Kierowca zwrócił na siebie uwagę, ponieważ korzystał z telefonu komórkowego w czasie jazdy.
Policjanci z Leżajska pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w Grodzisku Górnym. W wyniku zdarzenia osobowego seata z ciągnikiem rolniczym, do szpitala trafiła 65-letnia kobieta, która kierowała traktorem.

Na kapciu i podwójnym gazie wjechał do rowu

Poniedziałek, 29-09-2014
Leżajsk
Policjanci wyjaśniają okoliczności dachowania mitsubishi. 21-latek kierujący samochodem, nie zauważył, że złapał "gumę" i przez kilka kilometrów jechał na samej feldze. Okazało się, że młody mężczyzna był pijany. 21-latkowi nic poważnego się nie stało.

Wypadek w Tarnogórze

Poniedziałek, 29-09-2014
Leżajsk
Policjanci z Leżajska pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Tarnogórze. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z rowerem jedna osoba trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Zginął 45-letni mężczyzna

Czwartek, 25-09-2014
Leżajsk
W dniu 24 września br. w Leżajsku na ul. Tomasza Michałka zginął 45-letni mężczyzna, który podczas wykonywania prac komunalnych został przygnieciony przez samochód osobowy, którym kierował 46-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy prowadzą poszukiwania zaginionej Zofii Jasik, 62-letniej mieszkanki Gorzejowej. Policjanci ustalili, że 20 października zaginiona pojechała rowerem...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Październik
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie