Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci wspierają budowę studni w Afryce

Środa, 24-08-2016
Leżajsk
Policjanci z Nowej Sarzyny już po raz kolejny przyłączyli się do akcji zbierania makulatury na budowę studni w Afryce. Zebrany surowiec został przekazany do specjalnego punktu zbiórki mieszczącego się przy parafii w Giedlarowej.
Policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego, który jadąc motocyklem nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna kierował pojazdem mimo braku uprawnień i wbrew zakazowi sądowemu. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim dwa woreczki z marihuaną, które motocyklista ukrył w skarpetce.
Przed nami długi sierpniowy weekend. Nad bezpieczeństwem podróżujących po drogach powiatu leżajskiego, czuwać będą policjanci prewencji i ruchu drogowego. Funkcjonariusze wyposażeni w ręczne mierniki prędkości i urządzenia do badania stanu trzeźwości będą kontrolować kierujących. Nie zapominajmy, że na drodze odpowiadamy nie tylko za własne bezpieczeństwo!

Sprawcy podpalenia samochodu zatrzymani

Czwartek, 11-08-2016
Leżajsk
Leżajscy policjanci ustalili sprawców podpalenia osobowego opla. Zarzuty usłyszeli 41- letni mieszkaniec Leżajska, który był poszukiwany w związku z ucieczką z zakładu karnego, oraz 37-letni mieszkaniec gminy Kuryłówka. Młodszy z mężczyzn odpowie jeszcze za posiadanie i uprawę środków odurzających.

Śmiertelny wypadek w Dębnie

Poniedziałek, 01-08-2016
Leżajsk
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Dębno w powiecie leżajskim, na drodze krajowej nr 77. Według wstępnych ustaleń, kierujący renault stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z ciężarowym volvo. Kierowca renault zmarł. Droga w tym miejscu była zablokowana.
Co warto wiedzieć, uczestnicząc w Światowych Dniach Młodzieży 2016? - pod takim hasłem Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji przygotowało ulotkę dla uczestników Światowych Dni Młodzieży. Można w niej znaleźć przydatne informacje i porady dla pielgrzymów, dotyczące m.in. postępowania w przypadku zagrożenia terrorystycznego, kradzieży bądź zagubienia dokumentów i rzeczy osobistych, a także obowiązujących w Polsce przepisów ruchu drogoweg

Sprawcy brutalnego pobicia w areszcie

Wtorek, 26-07-2016
Leżajsk
Policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu leżajskiego, podejrzanych o brutalne pobicie 35-latka. Sprawcy czekali w lesie, gdzie pokrzywdzony umówił się ze swoją dawną znajomą. Decyzją sądu mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy.
Realizując zadania zawarte w " KRAJOWYM PROGRAMIE PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE NA LATA 2014-2020 '' poniżej zamieszczamy informator zawierający aktualne dane teleadresowe podmiotów i organizacji pozarządowych realizujących zadania z zakresu poradnictwa dotyczącego problematyki przemocy w rodzinie na terenie powiatu leżajskiego.

Policjanci uratowali mężczyznę

Poniedziałek, 25-07-2016
Leżajsk
Dzięki szybkiej interwencji mundurowych z Nowej Sarzyny i oficera dyżurnego z Leżajska nie doszło do tragedii. 59-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego wdrapał się na rusztowanie przy kościelnej wieży i zagroził, że z niej skoczy. Mężczyzna został przekazany rodzinie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Mariana Kaszy, 79-letniego mieszkańca Zbydniowa. Zaginiony wyszedł z domu 17 sierpnia 2016 roku około...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują 59-letniego Juliana Oleniacza, ostatnio zamieszkałego w Łukawcu. Julian Oleniacz poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Sierpień
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie