Twoja komenda

Wydarzenia

Wniosek o ukaranie do sądu skierowali leżajscy policjanci na kierującego motocyklem, który przekroczył prędkość i nie zatrzymał się do policyjnej kontroli drogowej. Jak się okazało 18-latek w ogóle nie posiadał prawa jazdy, a policjantom wyjaśnił, że śpieszył się na kurs prawa jazdy.

16-latek kierował samochodem

Czwartek, 17-04-2014
Leżajsk
Wczoraj policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem punto. Samochodem kierował nieletni. 16-latek był trzeźwy, ale nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem. O zdarzeniu zostanie poinformowany Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Dwa wypadki z udziałem pieszych

Czwartek, 17-04-2014
Leżajsk
Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny dwóch wypadków z udziałem pieszych, do których doszło w tym tygodniu na terenie naszego powiatu. Pierwszy wypadek miał miejsce we wtorek w nocy na odcinku krajowej 77 w Dębnie. Drugi wczoraj nad ranem w Leżajsku.

Ugodził nożem własnego syna

Poniedziałek, 14-04-2014
Leżajsk
Policjanci zatrzymali 59-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego, który w czasie awantury domowej ugodził nożem swojego syna. Pijany napastnik trafił do policyjnego aresztu. Zraniony mężczyzna przebywa w szpitalu.
W związku z odbywającym się w powiecie leżajskim Spotkaniem Młodych Archidiecezji Przemyskiej od piątku do niedzieli możliwe są utrudnienia w ruchu pojazdów. Policjanci apelują do kierowców i pieszych o ostrożność.
Blisko promil alkoholu w organizmie miał 19-latek z jednej z podleżajskich miejscowości. Młody mężczyzna w tym stanie wiózł motorowerem swojego ojca i starszego brata. Obaj pasażerowie również znajdowali się pod działaniem alkoholu.

Nietrzeźwy pieszy wtargnął pod samochód

Piątek, 04-04-2014
Leżajsk
Policjanci z Leżajska interweniowali na miejscu wypadku drogowego, w którym kierujący osobowym renault potrącił pieszego. Pieszy w wyniku zderzenia doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy.
Wczoraj, w ramach tegorocznego Dnia Przedsiębiorczości, na wizytę w leżajskiej komendzie zdecydowała się grupa uczniów pragnąca poznać kulisy pracy policjantów. Młodzi ludzie mieli okazję zapytać o wiele ważnych dla nich spraw oraz obejrzeć część sprzętu, z którego korzystają funkcjonariusze podczas służby.

Fałszywe zgłoszenie o pobiciu

Wtorek, 01-04-2014
Leżajsk
24-letni mężczyzna zgłosił leżajskiej Policji, że został pobity. Jak się okazało wszystko wymyślił. Za fałszywe zawiadomienie policjanci skierują wobec niego wniosek o ukaranie do sądu.

Policjanci ukarali pseudokibiców

Poniedziałek, 31-03-2014
Leżajsk
Leżajscy policjanci interweniowali podczas niedzielnego meczu na stadionie miejscowej „Pogoni” w związku z nagannym zachowaniem przyjezdnych pseudokibiców. Wśród nich byli nieletni.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Tadeusza Adamczyka, 52-letniego mieszkańca Rzeszowa. Tadeusz Adamczyk w styczniu 2012 roku wyjechał do Londynu. Do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Marka Chamielca, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Marek Chamielec poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Kwiecień
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie