Twoja komenda

Wydarzenia

Uwaga na oszustów internetowych

Środa, 25-11-2015
Leżajsk
W ostatnim czasie do Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku wpłynęły zgłoszenia od osób, które zostały oszukane za pośrednictwem Internetu. Oszuści najpierw budują w sieci swoją fikcyjną reputację, a następnie kusząc atrakcyjną ceną, zachęcają do zakupów wystawianych przez nich przedmiotów, które jednak nie docierają do kupujących.
W okresie od 25 listopada do 10 grudnia br. realizowana będzie międzynarodowa kampania pod nazwą "16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet". Celem kampanii jest uświadomienie społeczeństwu, że mamy możliwość przeciwdziałać problemowi przemocy nie będąc obojętnym na jego objawy. Biała wstążka jest symbolem kampanii.

Złodziej portfela zatrzymany

Poniedziałek, 23-11-2015
Leżajsk
Szybka interwencja leżajskich policjantów doprowadziła do zatrzymania 47-letniego mężczyzny, który w miejscowym sklepie ukradł portfel. Skradziony portfel, a w nim dowód osobisty oraz karty bankomatowe, należały do 44-letniej mieszkanki powiatu leżajskiego.
W środę 74-letnia mieszkanka Leżajska padła ofiarą oszustów i straciła 20 tysięcy złotych. Sprawca telefonując do pokrzywdzonej podszył się pod jej bratanka, który miał uczestniczyć w wypadku drogowym i potrzebuje gotówki na polubowne załatwienie sprawy. Policjanci ostrzegają przed oszustami.
Szybka interwencja policjantów wydziału kryminalnego z Leżajska pozwoliła na zatrzymanie 29-letniego mężczyzny, który groził pozbawieniem życia swojemu znajomemu, posądzając go o kradzież narkotyków. Okazało się, że sam uprawiał krzewy konopi indyjskich oraz posiadał marihuanę. Zabezpieczono u niego ponad 217 gramów środków odurzających.

Policjanci zabezpieczyli nielegalne papierosy

Środa, 11-11-2015
Leżajsk
Leżajscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców województwa świętokrzyskiego, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. W BMW, którym podróżowali, stróże prawa zabezpieczyli 3565 paczek nielegalnych wyrobów. Tylko w tym przypadku, uszczuplenie podatkowe z tytułu niezapłaconej akcyzy za papierosy wyniosło blisko 58 tysięcy złotych.

Nieszczęśliwy wypadek na polowaniu

Poniedziałek, 09-11-2015
Leżajsk
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę podczas polowania pod Leżajskiem. Myśliwy postrzelił swojego kolegę, rannego mężczyznę przetransportowano do szpitala.
Postępowanie wyjaśni, co kierowało kioskarką, która przy jednej z leżajskich szkół sprzedawała papierosy nieletnim. Żeby im było łatwiej, sprzedawała je „na sztuki”. Policjanci z Leżajska ujawnili ten nielegalny proceder. Wkrótce ta sprawa trafi do sądu.

Odpowiedzą za napaść na policjantów

Wtorek, 03-11-2015
Leżajsk
Wulgarne wyzwiska i napaść na policjantów podczas interwencji w jednym z lokali w Leżajsku. Awanturujący się mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszą zarzuty znieważenia i czynnej napaść na policjanta.

Usiłowali dokonać kradzieży metodą "na przewałkę"

Poniedziałek, 02-11-2015
Leżajsk
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o usiłowanie kradzieży. Zatrzymani działając metodą na tzw. "przewałkę" próbowali okraść starsze małżeństwo, które chwilę wcześniej podjęło z banku gotówkę.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Artura KLEPEK, 51-letniego mieszkańca Leska. Artur Klepek poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Listopad
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie