Twoja komenda

Wydarzenia

Niecodzienne znalezisko zabezpieczali wczoraj po południu policjanci z Leżajska. Bardzo niski poziom wody w Sanie odsłonił pozostałości I wojny światowej - dwuczłonową łódź, w której znajdował się wojskowy sprzęt. Wezwani na miejsce saperzy sprawdzili zawartość znaleziska i wydobyli go na brzeg. O losach zabezpieczonych przedmiotów zdecyduje konserwator zabytków.

Zatrzymani złodzieje przewodów teleinformatycznych

Poniedziałek, 31-08-2015
Leżajsk
Policjanci z Leżajska i Łańcuta zatrzymali sprawców kradzieży przewodów teleinformatycznych na szkodę PKP. Złodzieje, którzy realizowali przestępczy proceder w lipcu i sierpniu br. na terenie województwa podkarpackiego przybyli z Dolnego Śląska.

Dwoje dzieci potrąconych przez samochód

Wtorek, 25-08-2015
Leżajsk
Policjanci z Leżajska i Nowej Sarzyny pracowali na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło w Woli Zarczyckiej. Dwóch chłopców w wieku 7 i 8 lat doznało poważnych obrażeń i zostali przetransportowani do szpitala w Rzeszowie.

Policjanci interweniowali na meczu

Poniedziałek, 17-08-2015
Leżajsk
W czasie sobotniego meczu piłki nożnej w Nowej Sarzynie, pomiędzy drużynami UNIA Nowa Sarzyna i POGOŃ Leżajsk, policjanci interweniowali wobec kilku osób. Okazało się, że wśród nich był poszukiwany mężczyzna.

Przemoc w rodzinie - gdzie szukać pomocy

Piątek, 14-08-2015
Leżajsk
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie opracował aktualny wykaz instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na terenie województwa podkarpackiego
17-latek z Leżajska odpowie za fałszywe powiadomienie o podłożeniu ładunku wybuchowego w budynku komendy straży pożarnej. Policjanci ustalili jego tożsamość. Młody człowiek już usłyszał zarzuty.

Na polskich drogach jest bezpieczniej!

Czwartek, 06-08-2015
Leżajsk
Mniej wypadków drogowych oraz spadek liczby zabitych i rannych osób - tak przedstawia się bilans bezpieczeństwa na polskich drogach w lipcu. Według wstępnych danych w wypadkach zginęło o 32 osoby mniej niż w lipcu 2014 r. Spadła także liczba wypadków – o 542 oraz liczba osób rannych – o 752.
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ogłosiło konkurs dla organizacji pozarządowych na przygotowanie ogólnopolskich działań informacyjno-edukacyjnych dotyczących przeciwdziałania zażywania dopalaczy. Konkurs jest jednym z elementów startującej dziś kampanii „Dopalacze kradną życie”.

Dopalacze kradną życie

Czwartek, 30-07-2015
Leżajsk
Dopalacze to zabójcza żenada i oszukańczy obciach. Ci, którzy je sprzedają, doskonale o tym wiedzą. Nie pozwólmy im niszczyć naszego życia! Nie tolerujesz kradzieży, bandytyzmu, kłamstwa? My też. Tak samo nie godzimy się na dopalacze.

Pijany kierowca uciekał policjantom

Środa, 29-07-2015
Leżajsk
W wyniku pościgu policjanci zatrzymali kierowcę osobowego forda, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna był pijany i kierował samochodem nie posiadając uprawnień. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Wrzesień
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie