Twoja komenda

Wydarzenia

Zaatakował siekierą mężczyznę

Środa, 17-12-2014
Leżajsk
Sąd w Leżajsku na wniosek Policji i Prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 24-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego. Jest on podejrzany o usiłowanie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i kierowanie gróźb pozbawienia życia pod adresem 65-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego.

Policja w akcji "Bezpieczna Woda"

Sobota, 13-12-2014
Leżajsk
Nadchodząca zima to nie tylko opady śniegu i obniżająca się temperatura otoczenia, ale również zamarzające zbiorniki wodne. Tafla lodu może zachęcać do zabawy, ale związane jest to z ogromnym niebezpieczeństwem. W trosce o bezpieczeństwo, głównie dzieci i młodzieży, Ministerstwo Sportu i Turystyki uruchomiło kampanię „Bezpieczna Woda”.

„Szlachetna Paczka” od leżajskiej Policji

Piątek, 12-12-2014
Leżajsk
Policjanci oraz pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. W piątek przekazaliśmy naszą paczkę wolontariuszom, za których pośrednictwem trafiła do potrzebującej rodziny z naszego powiatu.

15-latek kradł rowery

Piątek, 05-12-2014
Leżajsk
Policjanci z Nowej Sarzyny zatrzymali 15-latka podejrzewanego o kradzieże rowerów z terenu Nowej Sarzyny i okolicznych miejscowości. Chłopiec przyznał się do kradzieży trzech jednośladów. Jego sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Policjanci poszukują zaginionej kobiety

Środa, 03-12-2014
Leżajsk
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Iwony Sekulskiej, 22-letniej mieszkanki Nowej Sarzyny. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją. Zaginiona 19 listopada 2014r. wyszła z domu około godz. 19 i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Uchronić przed zamarznięciem

Piątek, 28-11-2014
Leżajsk
Termometry od kilku dni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina - aby uratować komuś życie wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 997. Nie bądźmy obojętni na ludzki los!

Zatrucie tlenkiem węgla

Środa, 26-11-2014
Leżajsk
Policjanci interweniowali przy ulicy Braci Śniadeckich w Leżajsku. 28-latnia kobieta zatruła się czadem podczas kąpieli. W mieszkaniu strażacy stwierdzili obecność tlenku węgla.

Zatrzymani za kradzież w sklepie

Wtorek, 25-11-2014
Leżajsk
Zarzuty kradzieży usłyszeli młodzi mężczyźni, którzy okradli leżajski dyskont. Łupem rabusiów padły artykuły spożywcze o wartości blisko 700 złotych.

Debata społeczna z seniorami

Piątek, 14-11-2014
Leżajsk
„Przestępstwa popełniane wobec osób starszych” oraz „Senior - uczestnik ruchu drogowego”- to tematy poruszone podczas debaty społecznej zorganizowanej przez policjantów z Komendy Powiatowej w Leżajsku.
Działania promujące trzeźwość za kierownicą, zapobieganie przypadkom kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu, to cel kolejnej kampanii, w którą włączają się leżajscy policjanci. Kampania o zasięgu ogólnopolskim będzie miała wymiar medialny, który zostanie uzupełnionych działaniami na drogach miasta i powiatu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
22
Grudzień
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie