Twoja komenda

Wydarzenia

Konsultacje społeczne w Grodzisku Dolnym

Piątek, 12-02-2016
Leżajsk
W Grodzisku Dolnym odbyły się konsultacje społeczne, dotyczące tworzenia „Map zagrożeń bezpieczeństwa”. Staną się one istotnym elementem procesu zarządzania bezpieczeństwem w oparciu o współpracę międzyinstytucjonalną i aktywizację społeczności lokalnych.
W trosce o bezpieczeństwo dzieci w czasie zimowego wypoczynku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku w ramach działań prewencyjnych „Bezpieczne ferie 2016” odwiedzali uczniów w szkołach podstawowych z terenu naszego powiatu.

Konsultacje społeczne w Leżajsku

Czwartek, 11-02-2016
Leżajsk
Dziś w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku odbyło się spotkanie robocze dotyczące prac nad mapą zagrożeń dla powiatu leżajskiego. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządu lokalnego oraz innych instytucji, mających za zadanie dbanie o bezpieczeństwo lokalnej społeczności.
Patrol prewencji zatrzymał młodego mężczyznę, który popełnił wykroczenie. W trakcie legitymowania, okazało się, że 17-latek posiada przy sobie środki odurzające. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Na terenie całego kraju policja rozpoczęła cykl szerokich konsultacji społecznych, związanych z tworzeniem "Krajowej Mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce". Ma być narzędziem służącym określaniu poziomu zagrożenia oraz wymianie informacji o zagrożeniach dotykających daną społeczność. Każdy obywatel może mieć wpływ na jej ostateczny kształt.

Prawie 4 promile alkoholu u motorowerzysty

Wtorek, 09-02-2016
Leżajsk
Wczoraj w Leżajsku, policjanci i strażnik miejski zatrzymali pijanego kierowcę motoroweru. Mężczyzna miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Poniedziałek, 08-02-2016
Leżajsk
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 82-letniego mieszkańca Zmysłówki. Mężczyzna cierpiący na zaniki pamięci wyszedł z domu bez wiedzy opiekunów. Policyjna akcja poszukiwawcza z udziałem kilkudziesięciu policjantów oraz pomoc strażaków doprowadziły do szczęśliwego finału.

"Trzeźwy poranek" na drogach powiatu leżajskiego

Poniedziałek, 08-02-2016
Leżajsk
W niedzielny poranek leżajscy policjanci przeprowadzili działania "Trzeźwy poranek". Policjanci przebadali łącznie 330 osób, sześciu kierowców straciło prawa jazdy i odpowiedzą za kierowanie samochodem "na podwójnym gazie".

Kierował po alkoholu i wbrew zakazowi

Czwartek, 04-02-2016
Leżajsk
W nocy na ulicy Mickiewicza w Leżajsku policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 37-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego. Mężczyzna kierował samochodem mimo, że był nietrzeźwy i miał sądowy zakazu prowadzenia pojazdów. Jak się okazało w ciągu ostatnich dwóch miesięcy już kilkakrotnie złamał sądowy zakaz.
Rozpoczynają się ferie zimowe w kolejnych regionach. Dla podkarpackich uczniów ferie będą trwały od 15 do 26 lutego, ale już teraz przyjeżdżają do nas wypoczywać dzieci z innych województw. Policjanci nie tylko zadbają o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w miejscach ich zabaw, ale odwiedzą też zimowiska i podkarpackie szkoły, gdzie będą informować, jak uniknąć zagrożeń, oraz jak ich samemu nie powodować.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie od sierpnia 2007 roku poszukują zaginionego Mariusza Jarosza. Mariusz Jarosz, 52-letni mieszkaniec Rzeszowa, ostatni raz...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
12
Luty
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie