Twoja komenda

Wydarzenia

Kierował po alkoholu i wbrew zakazowi

Czwartek, 04-02-2016
Leżajsk
W nocy na ulicy Mickiewicza w Leżajsku policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 37-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego. Mężczyzna kierował samochodem mimo, że był nietrzeźwy i miał sądowy zakazu prowadzenia pojazdów. Jak się okazało w ciągu ostatnich dwóch miesięcy już kilkakrotnie złamał sądowy zakaz.
Rozpoczynają się ferie zimowe w kolejnych regionach. Dla podkarpackich uczniów ferie będą trwały od 15 do 26 lutego, ale już teraz przyjeżdżają do nas wypoczywać dzieci z innych województw. Policjanci nie tylko zadbają o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w miejscach ich zabaw, ale odwiedzą też zimowiska i podkarpackie szkoły, gdzie będą informować, jak uniknąć zagrożeń, oraz jak ich samemu nie powodować.

Areszt dla sprawcy wypadku w Starym Mieście

Wtorek, 02-02-2016
Leżajsk
Sąd na wniosek leżajskiej policji i prokuratury tymczasowo aresztował na trzy miesiące 32-letniego sprawcę wypadku. Kierowca golfa, który w sobotę potrącił 30-letnią kobietę miał blisko 2 promile alkoholu.

Starsza kobieta wołała o pomoc

Wtorek, 02-02-2016
Leżajsk
Leżajscy policjanci interweniowali w mieszkaniu starszej kobiety, która wzywała pomocy. Drzwi mieszkania były zamknięte od środka. Policję powiadomił sąsiad kobiety.

Potrącenie rowerzystki w Nowej Sarzynie

Wtorek, 02-02-2016
Leżajsk
Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Sarzynie wykonywali czynności na miejscu wypadku drogowego w Nowej Sarzynie. Kierujący samochodem osobowym potrącił rowerzystkę, która z urazem głowy trafił do szpitala.

Kierowca golfa potrącił pieszą

Poniedziałek, 01-02-2016
Leżajsk
Kierowca volkswagena golfa, który na parkingu przed sklepem potrącił kobietę i uciekł, został zatrzymany przez policjantów niedługo po zdarzeniu. Ranna 30-letnia mieszkanka Leżajska trafiła do szpitala.

Śmiertelny wypadek w Leżajsku

Czwartek, 28-01-2016
Leżajsk
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Leżajsku. Kierujący volvo potrącił 39-letnią mieszkankę Leżajska. Kobieta trafiła do szpitala, jednak zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

Uprawiał konopie w domu

Czwartek, 28-01-2016
Leżajsk
Nielegalną uprawę roślin konopi indyjskich ujawnili leżajscy policjanci w jednym z mieszkań w Leżajsku. Uprawa należała do 38-letniego mężczyzny. Za nielegalną uprawę grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Ostrożnie na lodzie

Poniedziałek, 25-01-2016
Leżajsk
Zimowa aura i ujemne temperatury zachęcają do zabawy na świeżym powietrzu. Młodzież i dzieci szukając ślizgawek, często w tym okresie wchodzą na zamarznięte zbiorniki wodne. Policjanci przestrzegają przed ryzykownymi zachowaniami i przypominają o zasadach bezpieczeństwa w trakcie zimowych zabaw.
1 stycznia 2016 zmienił się numer rachunku, na który należy dokonywać wpłat z tytułu mandatów karnych nałożonych przez policjantów. Wpłat należy dokonywać na rachunek bankowy Pierwszego Urzędu Skarbowego w Opolu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Katarzyny Kuczek, 37-letniej mieszkanki Brzózy Królewskiej. Zaginiona 14 stycznia 2016 r. rano wyszła z domu udając się do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
6
Luty
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie