Twoja komenda

Wydarzenia

Pożar domu w Baligrodze

Piątek, 27-11-2015
Lesko
Policjanci wyjaśniają przyczyny pożaru murowanego budynku mieszkalnego, do którego doszło w Baligrodzie. Spłonęły elementy dachu i poddasze. Na szczęście mieszkańcy zdołali bezpiecznie opuścić budynek.

Polacy darzą policję dużym zaufaniem

Środa, 25-11-2015
Lesko
67 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów - to wyniki II edycji Badania spójności społecznej zrealizowanego przez Główny Urząd Statystyczny w I połowie 2015 r. na blisko 14 tys. osób. Z ankiety wynika, że Policja obok straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i wojska cieszy się dużym zaufaniem społecznym.
W dniach 25 listopada – 10 grudnia 2015 roku trwały będą obchody międzynarodowej kampanii zatytułowanej "16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet". Z uwagi na znaczenie problematyki przemocy w rodzinie, ze szczególnym uwzględnieniem przemocy wobec kobiet, dla kondycji polskiego społeczeństwa, podmiotem wspierającym obchody ogólnopolskie, ale także regionalne i lokalne inicjatywy organizowane w ramach kampanii, będzie również polska policja.

Mężczyzna ciężko ranny w pożarze

Poniedziałek, 23-11-2015
Lesko
Policjanci wyjaśniają przyczynę pożaru, do którego doszło w piątkowy wieczór w Hoczwi. W wyniku tego zdarzenia ciężkich obrażeń doznał 30-letni mężczyzna, który został przewieziony do szpitala.
O tym, jak uchronić najmłodszych przed współczesnymi zagrożeniami, jak wyznaczać młodzieży granice zachowań i o współpracy na rzecz bezpieczeństwa policjanci rozmawiali z rodzicami uczniów Zespołu Szkół w Bóbrce. Podczas spotkania omówiono zasady odpowiedzialności prawnej osób nieletnich. Przybliżono również rodzicom problem używania przez młodzież środków odurzających jakimi są dopalacze.

Policjanci na spotkaniu z młodzieżą

Poniedziałek, 16-11-2015
Lesko
Wielu młodych ludzi wchodzi w konflikt z prawem. Często nastolatkowie, popełniając czyny karalne, nie są w pełni świadomi tego, że przekraczają ustalone normy prawne. Chcąc temu zapobiec, Policja prowadzi zajęcia profilaktyczne z młodzieżą uczęszczającą do leskich szkół. W piątek, policjanci byli gośćmi uczniów szóstych klas ze Szkoły Podstawowej w Lesku.

Rowerzysto pamiętaj nie jesteś sam na drodze

Poniedziałek, 09-11-2015
Lesko
Lescy policjanci przypominają o obowiązku wyposażenia roweru w oświetlenie podczas poruszania się nim po drogach po zmroku i nocną. Należy pamiętać, że bez oświetlenia jesteśmy mniej widoczni dla kierowców, a rowerzyści są grupą uczestników ruchu drogowego, którzy najdotkliwiej odczuwają skutki zdarzeń drogowych.

Nowy radiowóz na leskich drogach

Środa, 04-11-2015
Lesko
Od wczoraj leska komenda dysponuje nowym radiowozem. Zakup nowego samochodu był możliwy dzięki wsparciu finansowemu, jakie Komenda Powiatowa Policji w Lesku otrzymała od Starostwa Powiatowego w Lesku, Miasta i Gminy Lesko oraz Gminy Olszanica.
Kierowca opla zderzył się z volkswagenem i odjechał. Policjanci zatrzymali sprawcę kolizji, gdy ten wrócił na miejsce zdarzenia po urwane wcześniej lusterko swojego samochodu. 49-letni kierowca opla był trzeźwy, ale nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem.

Nie bądźmy obojętni!

Wtorek, 03-11-2015
Lesko
Okres jesienno – zimowy to czas, kiedy policjanci podejmują wzmożone działania, aby pomóc tym, których życie i zdrowie może być zagrożone z powodu chłodu. Jednak funkcjonariusze nie są wstanie dotrzeć do każdej takiej osoby, dlatego apelują, aby powiadomić Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 31-letniego Grzegorza Słomianego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Słomiany poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Listopad
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie