Twoja komenda

Wydarzenia

Odblaski dla czytelników „Echa Bieszczadów”

Poniedziałek, 02-03-2015
Lesko
Czterysta odblaskowych opasek na rękę trafiło do czytelników „Echa Bieszczadów”. Kupić już można najnowszy numer lokalnej gazety, w której policjanci przypominają, dlaczego noszenie odblasków przez pieszych jest takie ważne.
Informujemy, że w dniu 10 marca br. o godz. 10.00 w sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Lesku odbędzie się debata społeczna, której organizatorem jest Komenda Powiatowa Policji w Lesku, przy wsparciu i udziale władz samorządowych.
Już 23 lutego rozpocznie się kolejna edycja ,,Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. Udział w niej wezmą również policjanci Komendy Powiatowej Policji w Lesku. Osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień.
Dzieci w naszym województwie rozpoczęły już drugi semestr szkolny, za to zimową przerwę w nauce mają właśnie dzieci z województw: małopolskiego, lubuskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego. Policjanci skorzystali z zaproszenia dzieci spędzających swoje ferie w Bieszczadach i przypomnieli im o zasadach bezpiecznego wypoczynku.
Ze stanowiskiem Komendanta Powiatowego Policji w Lesku i jednocześnie z policyjnym mundurem pożegnał się wczoraj odchodzący na emeryturę inspektor Wiesław Korczykowski. Podczas uroczystej odprawy dowodzenie leską jednostką Policji objął dotychczasowy zastępca, komisarz Roland Szczepanik.
Prawie tysiąc odblaskowych samozaciskowych opasek na rękę rozdali mieszkańcom gminy Lesko dzielnicowi pełniący służbę na jej terenie. Podczas spotkań z lokalną społecznością policjanci przypominali mieszkańcom o obowiązku noszenia elementów odblaskowych po zmroku.

Pijany kierowca wyprzedził radiowóz

Poniedziałek, 09-02-2015
Lesko
Pijany kierowca, który swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie na drodze, został zatrzymany przez policjantów. Tym razem byli to jednak nie funkcjonariusze ruchu drogowego, a wydziału kryminalnego, jadący nieoznakowanym radiowozem. Zareagowali błyskawicznie, gdy ich pojazd został wyprzedzony przez jadącego z nadmierną prędkością kierowcę fordem mondeo.

Ojciec z synem dotkliwie pobili swojego sąsiada

Poniedziałek, 09-02-2015
Lesko
Pod policyjnym dozorem znajdują się dwaj mieszkańcy Leska, którzy czekają na wyrok sądu za pobicie swojego sąsiada. 58-latek i jego 26-letni syn w ubiegły wtorek wdarli się do domu przy ul. Piotra Kmity w Lesku i dotkliwie pobili mieszkającego tam 29-latka, grozili pobiciem również jego matce.

Uszkodził pojazd na parkingu i uciekł

Piątek, 06-02-2015
Lesko
Zapytany przez policjantów, dlaczego uciekł po spowodowaniu kolizji na parkingu, 24-letni mieszkaniec Bukowca nie potrafił wyjaśnić powodów swojego postępowania. Funkcjonariusze szybko ustalili, kto uszkodził daewoo lanosa zaparkowanego pod posterunkiem Policji w Polańczyku i odnaleźli sprawcę.

Policjanci z wizytą u dzieci na zimowisku

Czwartek, 05-02-2015
Lesko
Wczoraj lescy policjanci byli gośćmi dzieci spędzających swoje zimowe ferie w Ośrodku Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnym „Caritas” w Myczkowcach. Stu osiemdziesięciu najmłodszych mieszkańców województwa podkarpackiego miało okazje przypomnieć sobie o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Grzegorza Berestka. Zaginiony 35-letni mieszkaniec Rzeszowa, 16 lutego br. wyszedł rano z domu do pracy...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
4
Marzec
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie