Twoja komenda

Wydarzenia

Według wstępnych policyjnych ustaleń to samozapłon był przyczyną pożaru samochodu, który wczoraj rano spłonął w miejscowości Średnia Wieś. Dwojgu podróżującym renault laguną mieszkańcom Niska na szczęście nic się nie stało.

Nietrzeźwa w „Trzeźwy poranek”

Wtorek, 22-04-2014
Lesko
0,65 promila miała 22-letnia kierująca volkswagenem lupo, która dzisiejszego ranka została poddana badaniu na obecność alkoholu w organizmie w ramach akcji „Trzeźwy poranek”. Prócz niej lescy policjanci przebadali 175 kierowców.
Policjanci, funkcjonariusze Straży Granicznej oraz kilku mieszkańców wsi Smerek w noc z soboty na niedzielę poszukiwali 25-latka z Dębicy, o którego zaginięciu powiadomili zaniepokojeni o jego los koledzy. Policjanci ustalili, że mężczyzna sam opuścił hotel, w którym pracował.

Zamiast taksówki wezwał karetkę

Wtorek, 22-04-2014
Lesko
Za popełnione wykroczenie przed sądem odpowie 35-letni mieszkaniec Leska, który wczoraj o 2 w nocy wezwał karetkę, rzekomo do potrzebującego pomocy ojca. Gdy na miejsce wezwania dotarli ratownicy, okazało się, że mężczyzna potrzebuje jedynie środka transportu. Niedoszły "pasażer" karetki był pijany - w organizmie miał 2,35 promila alkoholu.

By święta były bezpieczne

Wtorek, 15-04-2014
Lesko
Zbliżają się Święta Wielkanocne, rozpoczęły się przedświąteczne porządki, zaczyna się także gorączka przedświątecznych zakupów. Zarówno sprzątając, jak i robiąc zakupy nie zapominajmy o własnym bezpieczeństwie.
Wczoraj już po raz czwarty kapelani, komendanci, dyrektorzy, dowódcy i funkcjonariusze służb mundurowych Podkarpacia wzięli udział w nabożeństwie drogi krzyżowej w bieszczadzkiej wiosce Zwierzyń. Policję reprezentował Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Zdzisław Stopczyk.
Drużyny uczniów ze szkoły podstawowej w Manastercu i gimnazjum w Uhercach Mineralnych okazały się bezkonkurencyjne podczas zmagań w turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym, który wczoraj i dziś odbywał się w Lesku. Zwycięzcy będą reprezentować powiat leski na szczeblu wojewódzkim, który odbędzie się w maju.
Policjanci wyjaśniają, co było przyczyną pożaru, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Zawóz. Spaleniu uległ samochód marki Mercedes wartości około 130 tys. zł.
O zniszczeniu wykonanej przez siebie grządki powiadomiła 74-letnia mieszkanka Baligrodu. Zagonek z truskawkami zniszczył jej 80-letni sąsiad, któremu nie spodobało się jego umiejscowienie. Starszy pan odpowie za wykroczenie, jakim jest zniszczenie mienia.
Dzisiaj dwoje nowo przyjętych policjantów uroczyście złożyło ślubowanie w Komendzie Powiatowej Policji w Lesku. Za kilka dni funkcjonariusze wyjadą do szkoły, gdzie przez sześć miesięcy będą kształcić się w ramach kursu podstawowego. Po jego ukończeniu wzmocnią szeregi leskiej jednostki.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Tadeusza Adamczyka, 52-letniego mieszkańca Rzeszowa. Tadeusz Adamczyk w styczniu 2012 roku wyjechał do Londynu. Do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Marka Chamielca, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Marek Chamielec poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Kwiecień
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie