Twoja komenda

Wydarzenia

„Betlejemskie Światełko Pokoju” zaświeciło dzisiaj w leskiej komendzie Policji. Harcerki z Hoczwi przekazały Światło na ręce I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lesku kom. Rolanda Szczepanik. Dzieci złożyły Komendantowi świąteczne życzenia, prosząc o ich przekazanie wszystkim podległym funkcjonariuszom i pracownikom.
Policjanci zabezpieczyli znaleziska z czasów prawdopodobnie I wojny światowej, należące do 66-letniego mieszkańca gminy Solina. Dalsze czynności pozwolą stwierdzić, czy posiadanie tych przedmiotów jest zabronione w świetle ustawy o broni i amunicji.

Uwaga kierowcy- ślisko na drogach!

Wtorek, 09-12-2014
Lesko
Po nocnych opadach śniegu na terenach górskich i podgórskich, na niektórych drogach powiatu leskiego panują trudne warunki do jazdy. Apelujemy do kierowców o ostrożność z uwagi na śliskie drogi.

Kolejne odblaski trafiły do najmłodszych

Piątek, 05-12-2014
Lesko
Lescy policjanci kontynuują akcję propagowania noszenia odblasków i uświadamiania, jak ważne jest ich używanie przez pieszych. W sposób szczególny policjanci akcję kierują do najmłodszych, gdyż to właśnie dzieci są ambasadorami wiedzy i popularyzatorami noszenia odblasków wśród osób dorosłych.
Policjanci pracują nad wyjaśnieniem przyczyn wypadku drogowego, w którym dzisiejszej nocy zginął 36-letni mieszkaniec Leska. Z wstępnych ustaleń wynika, że jadący z nadmierna prędkością volkswagenem sharan mężczyzna mógł być nietrzeźwy.

Najpierw zaatakował matkę, później policjantów

Poniedziałek, 01-12-2014
Lesko
Przed sądem za swoje zachowanie odpowie 20-letni mieszkaniec Leska, zatrzymany przez funkcjonariuszy w noc z soboty na niedzielę. O pomoc Policji poprosiła matka młodego mężczyzny, ponieważ był pijany i agresywny.
W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych pieszych, czyli tzw. „niechronionych uczestników ruchu drogowego”, lescy policjanci prowadzą działania mające na celu popularyzację używania odblasków. Dziś odwiedzili małych mieszkańców najdalszych miejscowości powiatu leskiego, spotykając się z nimi w szkole w Cisnej.

Nie bądźmy obojętni!

Piątek, 28-11-2014
Lesko
Choć do kalendarzowej zimy jeszcze daleko, temperatury coraz bardziej przypominają te zimowe. Policjanci apelują o pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim, dla których niskie temperatury stanowią zagrożenie zdrowia, a nawet życia.
Wczoraj i dziś w leskiej komendzie Policji trwało szkolenie poruszające sprawy mniejszości narodowych i etnicznych, migrantów i szeroko rozumianych praw człowieka.

Pijany wjechał w drzewo

Poniedziałek, 24-11-2014
Lesko
Policjanci zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę, który mimo stanu w jakim się znajdował prowadził samochód po drodze krajowej z Leska do Glinnego. W miejscowości Glinne wjechał na przydrożny parking i uderzył pojazdem w rosnące tam drzewo. Dalszą jazdę pijanemu kierowcy uniemożliwili świadkowie zdarzenia, którzy na miejsce wezwali Policję.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Iwony Sekulskiej, 22-letniej mieszkanki Nowej Sarzyny. Zaginiona 19 listopada 2014r. wyszła z domu około godz. 19 i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
18
Grudzień
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie