Twoja komenda

Wydarzenia

W ubiegłym tygodniu lescy policjanci przeprowadzili trzy akcje związane z trzeźwością kierujących. Łącznie zostało przebadanych 402 osoby. Jeden kierowca stracił prawa jazdy i odpowie przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwym.
Komenda Powiatowa Policji w Lesku w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców zorganizowała konsultacje społeczne z władzami samorządowymi i strażą pożarną. Zaproszeni goście mieli okazję wypowiedzieć się na temat zagrożeń, jakie występują na terenie ich gmin. Wspólna praca ostatecznie zainicjuje powstanie „mapy zagrożeń”, w oparciu o którą leska policja będzie planowała działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa i porządku publicznego w powiecie leskim.
2 lutego 2016 r. o godz. 12 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lesku, Komenda Powiatowa Policji w Lesku organizuje spotkanie konsultacji społecznych mających na celu zdefiniowanie zagrożeń występujących w danym rejonie.
Policjanci leskiej komendy wyjaśniają, w jakich okolicznościach doszło do skłusowania wilka. Martwe zwierzę w niedzielę zostało odnalezione w masywie leśnym w miejscowości Żernica. W tej sprawie policjanci przesłuchali czterech mężczyzn.

Policja ostrzega seniorów przed oszustami

Piątek, 22-01-2016
Lesko
Seniorze! Nie daj się oszukać! Pod takim hasłem lescy policjanci rozpoczęli akcję z okazji Dnia Babci i Dziadka. Korzystając z uprzejmości dyrektorów szkół i przedszkoli zorganizowano krótkie spotkania, podczas których policjanci przestrzegali osoby starsze przed oszustami. Rozdano również ulotki informujące jak nie dać się oszukać.

Debata z seniorami na temat bezpieczeństwa

Poniedziałek, 18-01-2016
Lesko
O tym, jak należy postępować by unikać zagrożeń i jak najlepiej zadbać o własne bezpieczeństwo policjanci rozmawiali z olszanickimi seniorami. W debacie udział wzięła również młodzież z Zespołu Szkół w Olszanicy. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali od funkcjonariuszy odblaski, których noszenie po zmroku jest obowiązkowe oraz ulotki „Seniorze - nie daj się oszukać”.

Trudne warunki na drodze przyczyną wielu kolizji

Poniedziałek, 11-01-2016
Lesko
W miniony weekend na drogach powiatu leskiego panowały trudne warunki drogowe. Marznący deszcz ze śniegiem, który sprawił, że na drogach pojawił się lód, utrudniał kierowcom poruszanie się po drogach. Niestety nie wszyscy dostosowali prędkość do panujących warunków w wyniku czego doszło do 6 kolizji.

Akcja „Trzeźwy poranek”

Piątek, 08-01-2016
Lesko
Wczoraj lescy policjanci przeprowadzili działania "Trzeźwy poranek”. Ideą tej cyklicznej akcji jest kontrola stanu trzeźwości kierujących i eliminowanie tych, którzy swoim stanem psychofizycznym stwarzają zagrożenie w ruchu drogowym.
10 stycznia już po raz dwudziesty czwarty policjanci zaangażują się w zapewnienie porządku podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spokój podczas Finału zależy także od stosowania się do zasad bezpieczeństwa przez osoby, które w nim uczestniczą. Pamiętajmy o bezpieczeństwie dzieci i osób starszych.

Uratowali mężczyznę przed zamarznięciem

Poniedziałek, 04-01-2016
Lesko
Policjanci znaleźli mężczyznę, który leżał w centrum Cisnej. Niska temperatura, jaka panowała w tym dniu, zagrażała jego życiu i zdrowiu. Jak się okazało mężczyzna był pijany, nie był w stanie poruszać się o własnych siłach. Został przewieziony do szpitala w Lesku na obserwację. Następnie umieszczono go w schronisku dla bezdomnych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Katarzyny Kuczek, 37-letniej mieszkanki Brzózy Królewskiej. Zaginiona 14 stycznia 2016 r. rano wyszła z domu udając się do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
9
Luty
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie