Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci pomogli bezdomnemu

Piątek, 30-01-2015
Lesko
Policjanci pomogli 37-letniemu mężczyźnie, który wczorajszą noc spędzał na ławce dworca autobusowego w Lesku. Znaleziony tuż przed godz. 23 człowiek okazał się bezdomnym. Funkcjonariuszy poprosił o pomoc, gdyż nie miał gdzie spędzić nocy.
W nocy, policjanci reagując na prośbę pracowników jednego z sanatoriów, udali się do Polańczyka, aby przywrócić spokój zakłócony przez gości ośrodka. W wyniku bójki między kuracjuszami, jeden z jej uczestników trafił do szpitala. Policjanci ustalili, że obydwaj agresywni kuracjusze byli pijani.

Pijacki rajd w samo południe

Czwartek, 29-01-2015
Lesko
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 39-letniego kierowcę, który wczoraj w południe pijany jeździł po okolicach rodzinnej wioski, stwarzając zagrożenie dla siebie i innych. Podczas pijackiego rajdu uszkodził samochód innego kierowcy oraz swój własny. W chwili zatrzymania miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Aby ferie były bezpieczne

Środa, 28-01-2015
Lesko
O podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw na kilka dni przed rozpoczęciem ferii policjanci przypominają dzieciom w bieszczadzkich szkołach. Mając na uwadze konieczność zapewnienia dzieciom i młodzieży bezpieczeństwa lescy policjanci będą również kontrolowali miejsca zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży oraz autokary wiozące dzieci i młodzież na zimowy wypoczynek.

¾ Polaków ma zaufanie do Policji

Poniedziałek, 26-01-2015
Lesko
Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.

Pijany chciał siłą wejść na pływalnię

Poniedziałek, 26-01-2015
Lesko
W policyjnym areszcie spędził noc agresywny mężczyzna, który usiłował dostać się na basen pomimo stanu upojenia alkoholowego. Chwilę wcześniej zaatakował kasjerkę pływalni i próbował siłą sforsować stanowisko kasowe.

Podsumowanie pracy w roku 2014

Czwartek, 22-01-2015
Lesko
Dzisiaj funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lesku wzięli udział w rocznej odprawie służbowej z Zastępcą Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektorem Sławomirem Szczupakiem. Przedmiotem odprawy było omówienie problemów policyjnej służby i rezultatów osiągniętych w minionym roku. Przyjęto kierunki pracy na rok 2015.

Spłonęły zapasy węgla drzewnego i siana

Poniedziałek, 19-01-2015
Lesko
Policjanci wyjaśniają przyczynę pożaru, do którego dzisiejszej nocy doszło w Żerdence. W wyniku działania ognia zniszczonych zostało 6 ton węgla drzewnego i 10 ton siana. Właściciel poniesione straty oszacował na około 12 tys. zł.

Rowerzysta "recydywista"

Poniedziałek, 19-01-2015
Lesko
Zakaz jazdy pojazdami za wcześniej popełnione przestępstwa posiada 29-letni mieszkaniec Żerdenki. Mimo to, wczorajszego popołudnia policjanci zatrzymali go jadącego rowerem od krawędzi do krawędzi jezdni. Mężczyzna był kompletnie pijany - w organizmie miał prawie trzy promile alkoholu.

Debata z seniorami w Olszanicy

Poniedziałek, 19-01-2015
Lesko
O tym, jak należy postępować by unikać zagrożeń i jak najlepiej zadbać o własne bezpieczeństwo w sobotnie popołudnie z olszanickimi seniorami rozmawiali policjanci. Debata odbyła się w przeddzień świąt babci i dziadka w świątecznym nastroju, gdyż udział w niej wzięli również najmłodsi mieszkańcy gminy Olszanicy. I ci najmłodsi, i ci najstarsi otrzymali od funkcjonariuszy odblaski których noszenie po zmroku jest obowiązkowe.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Mykola Sadlivskyy, 42-letniego obywatela Ukrainy. Mykola Sadlivskyy poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy  w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Styczeń
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie