Twoja komenda

Wydarzenia

Nietrzeźwy turysta wypadł z okna

Poniedziałek, 15-09-2014
Lesko
Policjanci pracowali na miejscu wypadku, w wyniku którego poważnych obrażeń kręgosłupa oraz głowy doznał mieszkaniec Wieliczki. Funkcjonariusze wykluczyli udział w zdarzeniu osób trzecich. Jak ustalili, pijany turysta wypadł przez okno wynajmowanego domku letniskowego.
Policjanci ruchu drogowego w sobotnie popołudnie zatrzymali kierowcę, który swoim renault megane prawie dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość, jadąc drogą krajową przez miejscowość Stefkowa. Podczas kontroli policjanci ujawnili, że 57-letni kierowca jest pijany - w organizmie miał 1,38 promila alkoholu.
Policjanci z Polańczyka zatrzymali na wodach Jeziora Solińskiego płynącego łodzią żaglową mężczyznę, który ukradł kasę fiskalna z jednego z barów. 34-latek z Kielc usłyszał już zarzut dokonania kradzieży, a jego 25-letni kolega, właściciel łodzi, zarzut posiadania narkotyków.
Policjanci z Leska spotykają się z dziećmi w ramach kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Akcja skierowana jest przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Cel nieustannie ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Policjanci ruchu drogowego z Leska w tym tygodniu prowadzą spotkania z najmłodszymi uczniami szkół podstawowych i przedszkoli. Przypominają dzieciom o najważniejszych dotyczących ich zasadach ruchu drogowego, czyli o tym, jak powinien zachowywać się pieszy aby być bezpiecznym.

Bezpiecznie w drodze do szkoły

Środa, 03-09-2014
Lesko
1 września wraz z nowym rokiem szkolnym rozpoczęła się policyjna akcja "Bezpieczna droga do szkoły". W trosce o bezpieczeństwo dzieci, zwłaszcza tych, które pierwszy raz założą szkolne tornistry, apelujemy do rodziców by przypomnieli swoim pociechom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Policjanci pracowali na miejscu pożaru

Wtorek, 02-09-2014
Lesko
Ku końcowi dobiegły tegoroczne żniwa. Najlepszym dowodem na to są płonące ścierniska. Prawdopodobnie to właśnie paląca się słoma była przyczyną pożaru, w wyniku którego całkowicie spłonął drewniany budynek w Terce. Policja ostrzega: wypalanie skoszonych pól to niebezpieczny proceder!

Pijani wracali rowerami z grzybobrania

Poniedziałek, 01-09-2014
Lesko
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali wczorajszego popołudnia dwóch pijanych rowerzystów. Mężczyźni wracali z grzybobrania. Jeden z rowerzystów w organizmie miał 2,12 promila alkoholu, jego kolega 1,64 promila.
Komendant Powiatowy Policji w Lesku inspektor Wiesław Korczykowski podziękował policjantom Oddziału Prewencji z Rzeszowa, którzy wczoraj zakończyli swoją służbę w Bieszczadach. Jedenastu funkcjonariuszy przez dwa miesiące wakacji pracowało nad zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańców i gości powiatu leskiego.
Pod koniec wakacji obóz „małych detektywów” odwiedził leskich policjantów. Blisko setka dzieci wypoczywających w Bieszczadach miała okazję podczas takich odwiedzin zapoznać się z policyjną służbą.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
18
Wrzesień
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie