Twoja komenda

Wydarzenia

"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się 15 czerwca i od tego dnia, aż do 7 października 2016 r. można nadsyłać prace.
Policjanci wspólnie z pracownikami firmy ochroniarskiej zabezpieczającymi teren elektrowni zatrzymali trzech sprawców kradzieży miedzianych przewodów z terenu zapory w Solinie. Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnych aresztach. Byli trzeźwi. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Kolizja traktorzysty z motocyklistą

Sobota, 21-05-2016
Lesko
Wczoraj w Lesku policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika i motocykla. Kierowca ciągnika nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo motocykliście. Aby uniknąć zderzenia kierujący jednośladem zjechał na lewy pas, po czym stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Na szczęście motocyklista nie doznał poważniejszych obrażeń. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Pies ugryzł 8-letnią dziewczynkę

Piątek, 20-05-2016
Lesko
Policja z Leska przyjęła zgłoszenie o pogryzieniu dziecka przez psa. 8-letnia dziewczynka jadąc rowerem przewróciła się, wtedy prowadzony na smyczy pies ugryzł ją w nogę. Dziecko trafiło do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Wielu młodych ludzi wchodzi w konflikt z prawem. Często nastolatkowie, popełniając czyny karalne, nie są w pełni świadomi tego, że przekraczają ustalone normy prawne. Chcąc temu zapobiec, policja prowadzi zajęcia profilaktyczno-edukacyjne z młodzieżą. Wczoraj funkcjonariusze gościli w Szkole w Cisnej.

Groźny wypadek w Zahoczewiu

Sobota, 14-05-2016
Lesko
Policja wyjaśnia okoliczności wczorajszego wypadku w Zahoczewiu. Kierujący fiatem punto zjechał na lewy pas ruchu wprost pod pojazd ciężarowy marki DAF. Kierowca samochodu osobowego z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie.

Wypadek z udziałem rowerzysty

Środa, 11-05-2016
Lesko
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Mchawa. W zderzeniu opla z rowerzystą, ranny został mężczyzna kierujący jednośladem. Uczestnicy tego wypadku byli trzeźwi.
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Postołów. Z ustaleń wynika, że dwaj motocykliści nie wyhamowali przed skręcającym w lewo pojazdem, uderzając w niego. W wyniku zderzenia ciężkich obrażeń ciała doznał jeden z motocyklistów. Śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie.

"Majowy weekend 2016"

Sobota, 30-04-2016
Lesko
Rozpoczął się długi majowy weekend, czas wypoczynku i jednocześnie wzmożonego ruchu na drogach. Policjanci dołożą wszelkich starań, by majówka była bezpieczna. W tym roku policyjne działania "Majowy Weekend 2016" rozpoczęły się w piątek, a zakończą we wtorek 3 maja.
Policjanci z Leska wspierani przez swoich kolegów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie przeprowadzili Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Bezkonkurencyjne okazały się szkoły z Mchawy i Średniej Wsi, zajmując czołowe miejsca pośród uczestniczących drużyn. One również reprezentować będą powiat leski w finale wojewódzkim konkursu, który odbędzie się w maju.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60-letnim Stanisławem Małką, mieszkańcem Woli Obszańskiej. Mężczyzna 2 marca br. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 56-letniego Grzegorza Kulczyckiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Kulczycki poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Maj
2016
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie