Twoja komenda

Wydarzenia

Konkurs plastyczny "Bezpieczne Wakacje 2014" dla najmłodszych mieszkańców powiatu leskiego został rozstrzygnięty. Wyróżnione prace wezmą udział w wojewódzkim etapie konkursu - życzymy powodzenia naszym laureatom!

Debata na temat bezpieczeństwa seniorów

Czwartek, 30-10-2014
Lesko
Ponad czterdziestu seniorów z Baligrodu przyszło wczoraj na debatę z policjantami, której tematem było ich bezpieczeństwo. Podczas spotkania omawiano nie tylko problemy lokalnej społeczności ale zastanawiano się również nad najlepszymi sposobami ich rozwiązywania. W debacie wzięli udział Komendant Powiatowy Policji w Lesku inspektor Wiesław Korczykowski oraz wójt gminy Baligród Agata Pomykała.

Zapraszamy na debatę społeczną

Wtorek, 28-10-2014
Lesko
Komendant Powiatowy Policji w Lesku insp. Wiesław Korczykowski zaprasza mieszkańców gminy Baligród na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu seniorów. Debata odbędzie się jutro, tj. 29 października 2014 r. o godz. 10.00 w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Baligrodzie.

Akcja „Znicz 2014”

Poniedziałek, 27-10-2014
Lesko
Od 31 października do 3 listopada br. w powiecie leskim przeprowadzona zostanie akcja „Znicz”. W tym czasie dla zapewnienia bezpieczeństwa na drogach będzie pełnić służbę więcej funkcjonariuszy niż zwykle, w szczególności w rejonach cmentarzy, kościołów oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Przypominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Uchronić przed zamarznięciem

Poniedziałek, 27-10-2014
Lesko
Termometry od kilku dni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina - aby uratować komuś życie wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 997. Nie bądźmy obojętni na ludzki los!

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

Niedziela, 26-10-2014
Lesko
Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.
Na terenie miejscowości Olszanica w najbliższych dniach spotkać będzie można policyjny patrol, który strzec będzie bezpieczeństwa mieszkańców i turystów. Funkcjonariusze będą reagować na wszelkie zgłoszenia i uwagi mieszkańców jak również informować ich na temat ewentualnych zagrożeń.
Policjanci opowiadali o swojej pracy bieszczadzkim zuchom i harcerzom, odbywającym swój coroczny jesienny zlot hufca. Dzieci noszące szare mundury zaprosiły funkcjonariuszy również po to, aby przypomnieć sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Nietrzeźwi weekendowi kierowcy

Wtorek, 21-10-2014
Lesko
W miniony weekend policjanci ruchu drogowego z Leska zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Zatrzymany w sobotnie popołudnie kierowca forda focusa w organizmie miał ponad 4 promile alkoholu. Jadący toyotą yaris mężczyzna, którego policja zatrzymała przed północą, miał prawie 3 promile.

Nie żyje poszukiwany 61-latek z Olszanicy

Poniedziałek, 20-10-2014
Lesko
Znalezieniem ciała 61-letniego mieszkańca Olszanicy zakończyły się poszukiwania, jakie od sobotniego wieczoru prowadzili policjanci z Leska. Mężczyzna znaleziony został w masywie leśnym nieopodal rodzinnej wsi. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia przyczyny jego śmierci.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy prowadzą poszukiwania zaginionego Kazimierza Pomorskiego, 59-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna wyszedł z domu w czwartek 23...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Adama Palucha, 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Adam Paluch poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Listopad
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie