Twoja komenda

Wydarzenia

W spotkaniu z Policją, jakie odbyło się dziś rano, uczestniczyła młodzież polska i ukraińska, spędzająca w Bieszczadach swoje wakacje. Młodzi ludzie, pod opieką Fundacji Wspólna Europa przed wyjazdem na pieszą wędrówkę po połoninach przypomnieli sobie o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w górach.

Kierowca citroena odpowie przed sądem

Wtorek, 19-08-2014
Lesko
Policjanci oddziału prewencji z Rzeszowa, pełniący służbę w Bieszczadach, zatrzymali kierowcę citroena C5, który będąc pod wpływem alkoholu wiózł żonę i czwórkę dzieci. Mężczyzna w organizmie miał 0,34 promila.

Mercedesem "przeskoczył" barierę mostu

Wtorek, 19-08-2014
Lesko
Nadmierna prędkość była przyczyną kolizji drogowej, do jakiej doszło wczoraj w Solinie. Kierujący mercedesem vito stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę mostu i wjechał do przydrożnego rowu.

Kolizja z sarną

Poniedziałek, 18-08-2014
Lesko
Policjanci w piątek pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, które spowodowała sarna. Zwierzę w samo południe wybiegło na jezdnię w Polańczyku, powodując kolizję z dwoma pojazdami.
Dzielnicowi z Polańczyka zorganizowali i przeprowadzili akcję ratunkową, podczas której pomogli zgubionym w lesie rowerzystom. Turyści z Warszawy zgubili się w lesie, w którym zastała ich burza przechodząca wieczorem nad Bieszczadami. Odnalezieni przez policjantów, cali i zdrowi wrócili do kwatery, z której korzystają.
Lescy policjanci przez całe wakacje prowadzą spotkania profilaktyczne z dziećmi i młodzieżą wypoczywającymi w Bieszczadach. W miniony czwartek prawie setka kolonistów z rejonu Kaszub miała okazję porozmawiać z funkcjonariuszami na temat ich pracy oraz przypomnieć sobie o zasadach bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.
Dzięki współpracy leskich i sanockich policjantów szybko udało się zlokalizować i odnaleźć 48-letniego kuracjusza jednego z domów uzdrowiskowych w Polańczyku. O mężczyznę martwiła się obsługa ośrodka. Odnaleziony kuracjusz został odwieziony do sanatorium.
Skierowaniem do sądu wniosku o ukaranie zakończyła się dla 19-letniej kierującej kolizja drogowa, jaką spowodowała. Na szczęście mimo tego, że początkowo sytuacja wyglądała groźnie do szpitala zabrano pięcioro uczestników zdarzenia, nic poważnego nikomu się nie stało. Policjanci ustalili, że przyczyną kolizji była nieuwaga 19-latki.
Policjanci spotkali się z dziećmi z Warmii i Mazur, które na swój wakacyjny wypoczynek przyjechały w Bieszczady. Przy leskim rondzie, zwanym „bramą Bieszczad”, przypomnieli o bezpieczeństwie podczas wypoczynku: nad wodą, w górach oraz na drodze.

Przemoc w rodzinie- gdzie szukać pomocy

Środa, 06-08-2014
Lesko
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie opracował aktualny wykaz instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na terenie województwa podkarpackiego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Romana Bańczaka, 52-letniego mieszkańca Bezmiechowej Góry. Zaginiony Roman Bończak 22 sierpnia około godz. 18.30 oddalił się z...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Sierpień
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie