Twoja komenda

Wydarzenia

By święta były bezpieczne

Wtorek, 15-04-2014
Lesko
Zbliżają się Święta Wielkanocne, rozpoczęły się przedświąteczne porządki, zaczyna się także gorączka przedświątecznych zakupów. Zarówno sprzątając, jak i robiąc zakupy nie zapominajmy o własnym bezpieczeństwie.
Wczoraj już po raz czwarty kapelani, komendanci, dyrektorzy, dowódcy i funkcjonariusze służb mundurowych Podkarpacia wzięli udział w nabożeństwie drogi krzyżowej w bieszczadzkiej wiosce Zwierzyń. Policję reprezentował Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Zdzisław Stopczyk.
Drużyny uczniów ze szkoły podstawowej w Manastercu i gimnazjum w Uhercach Mineralnych okazały się bezkonkurencyjne podczas zmagań w turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym, który wczoraj i dziś odbywał się w Lesku. Zwycięzcy będą reprezentować powiat leski na szczeblu wojewódzkim, który odbędzie się w maju.
Policjanci wyjaśniają, co było przyczyną pożaru, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Zawóz. Spaleniu uległ samochód marki Mercedes wartości około 130 tys. zł.
O zniszczeniu wykonanej przez siebie grządki powiadomiła 74-letnia mieszkanka Baligrodu. Zagonek z truskawkami zniszczył jej 80-letni sąsiad, któremu nie spodobało się jego umiejscowienie. Starszy pan odpowie za wykroczenie, jakim jest zniszczenie mienia.
Dzisiaj dwoje nowo przyjętych policjantów uroczyście złożyło ślubowanie w Komendzie Powiatowej Policji w Lesku. Za kilka dni funkcjonariusze wyjadą do szkoły, gdzie przez sześć miesięcy będą kształcić się w ramach kursu podstawowego. Po jego ukończeniu wzmocnią szeregi leskiej jednostki.
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Lesku czynią ostatnie przygotowania do Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który w powiecie leskim rozpocznie się dokładnie za tydzień, tj. w czwartek 10 kwietnia. Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Turnieju!

Nie daj się oszukać!

Poniedziałek, 31-03-2014
Lesko
Osoby starsze i samotne stają się niestety łatwym celem dla naciągaczy i oszustów. Przypominamy po raz kolejny o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Policjanci zatrzymali awanturników

Poniedziałek, 31-03-2014
Lesko
Wczorajszego wieczoru policjanci zatrzymali czterech młodych mężczyzn, którzy wcześniej wszczęli awanturę w jednym z barów w Baligrodzie i odjechali nie zapłaciwszy za posiłek. Młodzi ludzie jadący audi A2 próbowali uciekać przed policyjnym radiowozem. Okazało się, że kierowca w organizmie miał 2,5 promila alkoholu.

Debatowali o bezpieczeństwie

Czwartek, 27-03-2014
Lesko
Bezpieczeństwo mieszkańców Leska i powiatu leskiego było tematem wczorajszej debaty, którą w Bieszczadzkim Domu Kultury odbyli seniorzy z policjantami. W debacie wziął również udział starosta leski Marek Pańko.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Tadeusza Adamczyka, 52-letniego mieszkańca Rzeszowa. Tadeusz Adamczyk w styczniu 2012 roku wyjechał do Londynu. Do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Marka Chamielca, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Marek Chamielec poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
17
Kwiecień
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie