Twoja komenda

Wydarzenia

Komendant Powiatowy Policji w Lesku inspektor Wiesław Korczykowski podziękował policjantom Oddziału Prewencji z Rzeszowa, którzy wczoraj zakończyli swoją służbę w Bieszczadach. Jedenastu funkcjonariuszy przez dwa miesiące wakacji pracowało nad zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańców i gości powiatu leskiego.
Pod koniec wakacji obóz „małych detektywów” odwiedził leskich policjantów. Blisko setka dzieci wypoczywających w Bieszczadach miała okazję podczas takich odwiedzin zapoznać się z policyjną służbą.
Jeżeli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem – Pamiętaj! Możesz otrzymać bezpłatną pomoc.
Już od 31 sierpnia br. każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, będzie miał obowiązek używania elementów odblaskowych.

Policjanci uratowali pijanego żeglarza

Poniedziałek, 25-08-2014
Lesko
Policjanci z Polańczyka kompletnie pijanego żeglarza zatrzymali do czasu wytrzeźwienia a jego łódź doholowali do brzegu. 64-letni mieszkaniec Rzeszowa samotnie pływał żaglówką po Jeziorze Solińskim, mając w organizmie 2,7 promila alkoholu.
Policjanci oddziału prewencji z Rzeszowa, pełniący w wakacje służbę w Bieszczadach, zatrzymali 20-latka z Sanoka, który próbował uniknąć kontroli drogowej. Młody kierowca opla tigry podczas próby ucieczki wjechał do przydrożnego rowu. Odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu, w jego organizmie było 0,33 promila.
Mieszkaniec Krakowa poprosił wczoraj o pomoc leskich policjantów. Mężczyzna zatrzymał pijanego kierowcę i uniemożliwił mu dalszą jazdę. 50-latek z Uherzec Mineralnych kierujący matizem w organizmie miał 3 promila alkoholu.
W spotkaniu z Policją, jakie odbyło się dziś rano, uczestniczyła młodzież polska i ukraińska, spędzająca w Bieszczadach swoje wakacje. Młodzi ludzie, pod opieką Fundacji Wspólna Europa przed wyjazdem na pieszą wędrówkę po połoninach przypomnieli sobie o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w górach.

Kierowca citroena odpowie przed sądem

Wtorek, 19-08-2014
Lesko
Policjanci oddziału prewencji z Rzeszowa, pełniący służbę w Bieszczadach, zatrzymali kierowcę citroena C5, który będąc pod wpływem alkoholu wiózł żonę i czwórkę dzieci. Mężczyzna w organizmie miał 0,34 promila.

Mercedesem "przeskoczył" barierę mostu

Wtorek, 19-08-2014
Lesko
Nadmierna prędkość była przyczyną kolizji drogowej, do jakiej doszło wczoraj w Solinie. Kierujący mercedesem vito stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę mostu i wjechał do przydrożnego rowu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Wrzesień
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie