Twoja komenda

Wydarzenia

Dzisiejszego ranka policjanci spotkali się z przedszkolakami z Baligrodu. Funkcjonariusze opowiadali dzieciom o tym, jak wygląda i na czym polega policyjna służba. Maluchy zaprosiły policjantów w ramach zajęć „Poznaję różne zawody”.

Obywatel Irlandii stracił prawo jazdy

Wtorek, 19-05-2015
Lesko
Wczoraj tuż przed godz. 15 policjanci ruchu drogowego zatrzymali w Orelcu kierującego audi A-3, który przejeżdżał przez tę miejscowość z prędkością 120 km/h. 39-letni kierowca, którym okazał się być obywatel Irlandii, stracił swoje prawo jazdy.

W pożarze spłonął domek letniskowy

Wtorek, 19-05-2015
Lesko
Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do jakiego doszło w sobotę w miejscowości Wetlina. W wyniku działania ognia spłonął domek letniskowy będący własnością mieszkańca Warszawy. Wstępnie straty oszacowano na około 300 tys. zł.
Zmieniają się przepisy dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach. Niektóre wymagania zostały zaostrzone, a część z nich uległa złagodzeniu. Kiedy dziecko powinno jechać w foteliku, a kiedy wystarczy przypiąć je pasami? Odpowiedź na to i inne pytania, związane z bezpiecznym przewożeniem najmłodszych, przedstawiamy w artykule.

Nowe przepisy dotyczące kierowców

Niedziela, 17-05-2015
Lesko
Od 18 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym, polegające w szczególności na kierowaniu pojazdem w stanie nietrzeźwości, powodowaniu zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, rażącym przekraczaniu dopuszczalnej prędkości czy kierowaniu pojazdem pomimo nieposiadania do tego stosownych uprawnień.
Uczniowie VI Liceum Ogólnokształcącego z Rzeszowa, przebywający w Bieszczadach, odwiedzili policyjną przystań na Jeziorze Solińskim. Podczas spotkania młodzi ludzie nie tylko dowiedzieli się, jak wygląda praca policyjnych „wodniaków" ale przypomnieli sobie zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Cyberprzemoc- spotkanie z rodzicami

Wtorek, 12-05-2015
Lesko
Z rodzicami uczniów szkoły podstawowej w Baligrodzie policjantka Komendy Powiatowej Policji w Lesku rozmawiała na temat cyberprzemocy oraz zagrożeń, jakie spotkać mogą dzieci podczas korzystania z Internetu. Podczas poniedziałkowej wywiadówki rodzice uczniów dowiedzieli się też, jakie są obowiązujące w tym zakresie regulacje prawne.

Wypadek samolotu w Smereku

Piątek, 08-05-2015
Lesko
Policjanci pracowali dziś w miejscowości Smerek, gdzie według zgłoszenia około godz. 10.30 dojść miało do wypadku lotniczego. Funkcjonariusze ustalili, że samolot Pipistrel Virus skapotował podczas lądowania. Pilotowi i jego pasażerowi nic się nie stało.
Wczorajszego ranka dzielnicowi z Baligrodu i Polańczyka udali się na poszukiwania 50-letniego mieszkańca Kołonic, który dzień wcześniej zaginął w lesie. Funkcjonariusze wyziębionego mężczyznę odnaleźli w lesie i przekazali pod opiekę lekarzy.

Samolot wywrócił się podczas lądowania

Poniedziałek, 04-05-2015
Lesko
69-letniemu pilotowi, którego samolot wywrócił się wczoraj podczas lądowania, na szczęście nic się nie stało. Policjanci którzy pracowali na miejscu zdarzenia ustalili, że prawdopodobną przyczyną kapotażu było unieruchomienie przednich kół samolotu w rozmiękłej glebie. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzić będzie Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Maj
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie