Twoja komenda

Wydarzenia

Na terenie miejscowości Olszanica w najbliższych dniach spotkać będzie można policyjny patrol, który strzec będzie bezpieczeństwa mieszkańców i turystów. Funkcjonariusze będą reagować na wszelkie zgłoszenia i uwagi mieszkańców jak również informować ich na temat ewentualnych zagrożeń.
Policjanci opowiadali o swojej pracy bieszczadzkim zuchom i harcerzom, odbywającym swój coroczny jesienny zlot hufca. Dzieci noszące szare mundury zaprosiły funkcjonariuszy również po to, aby przypomnieć sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Nietrzeźwi weekendowi kierowcy

Wtorek, 21-10-2014
Lesko
W miniony weekend policjanci ruchu drogowego z Leska zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Zatrzymany w sobotnie popołudnie kierowca forda focusa w organizmie miał ponad 4 promile alkoholu. Jadący toyotą yaris mężczyzna, którego policja zatrzymała przed północą, miał prawie 3 promile.

Nie żyje poszukiwany 61-latek z Olszanicy

Poniedziałek, 20-10-2014
Lesko
Znalezieniem ciała 61-letniego mieszkańca Olszanicy zakończyły się poszukiwania, jakie od sobotniego wieczoru prowadzili policjanci z Leska. Mężczyzna znaleziony został w masywie leśnym nieopodal rodzinnej wsi. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia przyczyny jego śmierci.
Dwa policyjne samochody, które zakończyły już swoją „służbę” dla Policji, zostały wczoraj przekazane dwóm gminom powiatu leskiego, gdzie dalej będą służyć mieszkańcom. Wójt gminy Cisna odebrała kluczyki do daewoo lanosa, wójt gminy Baligród do opla astry. Obie panie przyznają, że samochody bardzo się w kierowanych przez nie gminach przydadzą.

Policjanci będą rozdawać odblaski

Piątek, 17-10-2014
Lesko
Dzięki wsparciu PGE Energia Odnawialna SA Oddział ZEW Solina-Myczkowce, która przekazała leskiej komendzie Policji 1000 odblaskowych opasek na rękę, policjanci przeprowadzą jesienną akcję „Bądź widoczny, bądź bezpieczny”. Przypominamy, że od 31 sierpnia piesi poruszający się po zmroku poza terenem zabudowanym mają obowiązek używania elementów odblaskowych, dzięki czemu są lepiej widoczni.

Dziś międzynarodowy Dzień Mediacji

Czwartek, 16-10-2014
Lesko
Trwa "Tydzień Mediacji" - ogólnopolska kampania zainicjowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W ramach Tygodnia Mediacji właśnie dzisiaj obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Mediacji. Policja wspiera te działania.
Policjanci interweniowali wczoraj wobec nietrzeźwego turysty, odnalezionego w przydrożnym rowie w Smereku przez innego turystę. 38-letni mężczyzna twierdził początkowo, że został potrącony przez samochód. Gdy jego wersja nie znalazła potwierdzenia w rzeczywistości, przyznał się, że nie pamięta, co się stało.

Awanturnicy odpowiedzą przed sądem

Poniedziałek, 13-10-2014
Lesko
Dwóch braci, mieszkańców Leska sobotnią noc spędziło w policyjnym areszcie. Policjanci zatrzymali awanturników po tym, jak zakłócali ciszę nocną, a potem próbowali zaatakować interweniujących funkcjonariuszy. Teraz 35 i 34-latek odpowiedzą przed sądem.

Na bieszczadzkich drogach wzmożony ruch

Poniedziałek, 13-10-2014
Lesko
Piękna, słoneczna pogoda w miniony weekend zachęciła wielu turystów do górskich wycieczek. Policjanci odnotowali wyjątkowe nasilenie ruchu na bieszczadzkich drogach. W niedzielę funkcjonariusze przez kilka godzin kierowali ruchem na Przełęczy Wyżnej pod Połoniną Wetlińską, aby umożliwić przejazd trasą tzw. dużej bieszczadzkiej obwodnicy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Październik
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie