Twoja komenda

Wydarzenia

"Majowy weekend 2016"

Sobota, 30-04-2016
Lesko
Rozpoczął się długi majowy weekend, czas wypoczynku i jednocześnie wzmożonego ruchu na drogach. Policjanci dołożą wszelkich starań, by majówka była bezpieczna. W tym roku policyjne działania "Majowy Weekend 2016" rozpoczęły się w piątek, a zakończą we wtorek 3 maja.
Policjanci z Leska wspierani przez swoich kolegów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie przeprowadzili Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Bezkonkurencyjne okazały się szkoły z Mchawy i Średniej Wsi, zajmując czołowe miejsca pośród uczestniczących drużyn. One również reprezentować będą powiat leski w finale wojewódzkim konkursu, który odbędzie się w maju.

Zatrzymani za posiadanie narkotyków

Poniedziałek, 25-04-2016
Lesko
Policjanci, pełniący służbę w Lesku, zatrzymali cztery młode osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. U 20-letniego mieszkańca powiatu sanockiego znaleziono woreczek foliowy wypełniony amfetaminą. Twierdził, że zakupił ją od nieznanego mu mężczyzny.

Nietrzeźwi w „Trzeźwy poranek”

Poniedziałek, 25-04-2016
Lesko
Policjanci leskiej komendy podczas dzisiejszej akcji „Trzeźwy poranek” zatrzymali dwóch kierujących pojazdami, którzy pili wcześniej alkohol. Jeden z nich odpowie za popełnienie przestępstwa, drugi za wykroczenie.
Podczas prac leśnych doszło do zdarzenia, w którym kierujący stracił panowanie nad ciągnikiem i wpadł do potoku. Mężczyzna w ostatniej chwili zeskoczył z pojazdu. Okazało się, że był nietrzeźwy.
Kierowca hondy stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące. Policjanci zatrzymali go, gdy swoimi samochodem jechał w terenie zabudowanym z prędkością 124 km/h.
Nie posiadał prawa jazdy i ubezpieczenia, a mimo to wsiadł za kierownicę samochodu. Na drodze stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w ogrodzenie. W trakcie interwencji policjantów okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy.
Piękna słoneczna pogoda sprawiła, że na bieszczadzkie drogi wyjechało już wielu miłośników jazdy motocyklem. To właśnie w trosce o ich bezpieczeństwo, wspólną akcję prowadzili w sobotę lescy policjanci i członkowie klubu motocyklowego „Bieszczadzkie wilki”. Wspólnie przypominali kierowcom: „PATRZ W LUSTERKA - MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE”.
W dniach 12-19 marca 2016 roku, Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadziło badanie na temat bezpieczeństwa – zarówno w skali kraju, jak i w okolicy miejsca zamieszkania – oraz zagrożenia przestępczością. Badanie zrealizowano na reprezentatywnej losowej próbie dorosłych Polaków.

Oszuści próbują wyłudzać pieniądze

Czwartek, 14-04-2016
Lesko
Oszuści przebrani za pracowników wodociągów chcieli wyłudzić pieniądze od starszego małżeństwa. Przestraszyli się, gdy gospodarz domu poszedł do sąsiada w celu rzekomego pożyczenia pieniędzy i uciekli. Apelujemy o czujność względem nieznanych nam osób i przypominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionej Dominiki Góry, 17-letniej mieszkanki Grodziska. Zaginiona 29 marca br. wieczorem wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Maj
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie