Twoja komenda

Wydarzenia

Wczoraj i dziś w leskiej komendzie Policji trwało szkolenie poruszające sprawy mniejszości narodowych i etnicznych, migrantów i szeroko rozumianych praw człowieka.

Pijany wjechał w drzewo

Poniedziałek, 24-11-2014
Lesko
Policjanci zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę, który mimo stanu w jakim się znajdował prowadził samochód po drodze krajowej z Leska do Glinnego. W miejscowości Glinne wjechał na przydrożny parking i uderzył pojazdem w rosnące tam drzewo. Dalszą jazdę pijanemu kierowcy uniemożliwili świadkowie zdarzenia, którzy na miejsce wezwali Policję.

Policjantka na spotkaniu z młodzieżą

Czwartek, 20-11-2014
Lesko
Wielu młodych ludzi wchodzi w konflikt z prawem. Jak temu przeciwdziałać? Często nastolatkowie, popełniając czyny karalne, nie są w pełni świadomi tego, że przekraczają ustalone normy prawne. Chcąc temu zapobiec, Policja prowadzi zajęcia profilaktyczne z młodzieżą uczęszczającą do leskich szkół średnich. Wczoraj, policjantka była gościem mieszkańców internatu Zespołu Szkół Leśnych.
Jak ustalili policjanci, 85-letni mężczyzna, który wczoraj przed południem spowodował kolizje drogową w Hoczwi, był nietrzeźwy. Mieszkaniec Średniej Wsi kierował po drodze publicznej swoim peugeotem, mając w organizmie ponad promil alkoholu.
Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.
Wczorajszego popołudnia policjanci wspólnie ze specjalistami do spraw bezpieczeństwa ruchu drogowego krośnieńskiego WORD-u na leskich drogach prowadzili akcję „ODBLASK”. Przypominali przechodniom o obowiązku noszenia elementów odblaskowych oraz rozdawali odblaskowe opaski na rękę, pomagające w znaczący sposób zwiększyć bezpieczeństwo pieszych po zmroku.

Nadmierna prędkość przyczyną wypadku

Środa, 19-11-2014
Lesko
Poważnych obrażeń ciała wczoraj rano doznał w wypadku drogowym 57-letni mieszaniec Bystrego. Policjanci ustalili, że w opla astrę, jakim kierował, wjechał jadący z nadmierną prędkością inny kierowca. Poszkodowany mężczyzna z urazem kręgosłupa przebywa w szpitalu.
Konkurs plastyczny "Bezpieczne Wakacje 2014" dla najmłodszych mieszkańców powiatu leskiego został rozstrzygnięty. Wyróżnione prace wezmą udział w wojewódzkim etapie konkursu - życzymy powodzenia naszym laureatom!

Debata na temat bezpieczeństwa seniorów

Czwartek, 30-10-2014
Lesko
Ponad czterdziestu seniorów z Baligrodu przyszło wczoraj na debatę z policjantami, której tematem było ich bezpieczeństwo. Podczas spotkania omawiano nie tylko problemy lokalnej społeczności ale zastanawiano się również nad najlepszymi sposobami ich rozwiązywania. W debacie wzięli udział Komendant Powiatowy Policji w Lesku inspektor Wiesław Korczykowski oraz wójt gminy Baligród Agata Pomykała.

Zapraszamy na debatę społeczną

Wtorek, 28-10-2014
Lesko
Komendant Powiatowy Policji w Lesku insp. Wiesław Korczykowski zaprasza mieszkańców gminy Baligród na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu seniorów. Debata odbędzie się jutro, tj. 29 października 2014 r. o godz. 10.00 w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Baligrodzie.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Wojciecha Szmagarę, 36-letniego mieszkańca Piastowa w gminie Lubaczów. Wojciech Szmagara poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Listopad
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie