Twoja komenda

Wydarzenia

Nietrzeźwi uczestnicy ruchu drogowego stanową śmiertelne zagrożenie dla siebie i innych. Nie chodzi jedynie o pijanych kierowców, ale również o pieszych. Podczas minionego weekendu policjanci przeprowadzili kilka nietypowych interwencji wobec pijanych pieszych.
Dzięki sprawnemu i szybkiemu działaniu, dobrej współpracy z ratownikami bieszczadzkiego WOPR-u oraz doskonałym umiejętnościom policjanci z Polańczyka uratowali wszystkie osoby proszące o pomoc, które w czasie gwałtownej burzy nie zdołały opuścić wód Jeziora Solińskiego.

Akcja „Bezpieczna woda” w Bieszczadach

Niedziela, 27-07-2014
Lesko
Policjanci z Polańczyka w niedzielny poranek spotkali się z dziećmi wypoczywającymi nad Jeziorem Solińskim, aby przypomnieć im o zasadach bezpiecznego letniego wypoczynku. Spotkanie odbyło się w ramach akcji informacyjno - edukacyjnej „Bezpieczna Woda”. Jej celem jest popularyzacja i podniesienie świadomości społecznej z zakresu bezpiecznego letniego wypoczynku na wodach i terenach przywodnych.

Niedzielny „nietrzeźwy poranek”

Niedziela, 27-07-2014
Lesko
Podczas dzisiejszej akcji, prowadzonej od godz. 4 przez policjantów leskiej „drogówki”, na obecność alkoholu w organizmie przebadano 134 kierowców. Spośród nich dwóch okazało się nietrzeźwych. Jeden z nich, 24-latek z Gdyni, po pijanemu spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia.
Wczoraj w auli Urzędu Miasta i Gminy w Lesku odbyła się uroczystość Święta Policji, będąca w tym roku jednocześnie rocznicą 95-rocznicy powstania Policji Państwowej. Świętować wspólnie z leskimi policjantami licznie przybyli zaproszeni goście, których przywitali Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Andrzej Sabik oraz gospodarz uroczystości, Komendant Powiatowy Policji w Lesku, inspektor Wiesław Korczykowski.
Policjanci oddziału prewencji z Rzeszowa, pełniący służbę w Bieszczadach, zatrzymali wczorajszego wieczoru pijanego kierowcę. 64-letni kierujący peugeotem 206 w organizmie miał ponad 1,7 promila alkoholu.

Niewybuchy w lesie w Olszanicy

Środa, 23-07-2014
Lesko
Policjanci ustalają, kto i po co wykopał i zgromadził w jednym miejscu niewybuchy z czasów II wojny światowej. O groźnym znalezisku w lesie nieopodal swojego domu poinformował wczoraj mieszkaniec Olszanicy.
Policjanci zatrzymali prawo jazdy 37-letniemu kierowcy hondy accord, którego zatrzymali wczoraj w miejscowości Glinne. Powodem kontroli drogowej była brawurowa jazda kierującego, m.in. wyprzedzanie przez niego kolumny samochodów w zabronionym miejscu, w tym również na przejściu dla pieszych. Podczas kontroli policjanci stwierdzili, że 37-latek jest pijany. W jego organizmie było 2,26 promila alkoholu.

Groził nożem klientom baru

Wtorek, 22-07-2014
Lesko
Policjanci zatrzymali agresywnego 33-latka, który wczorajszej nocy awanturował się w jednym z barów w Wetlinie. O pomoc policji poprosiła pracownica baru, gdyż nietrzeźwy mężczyzna groził nożem jej i klientom lokalu.

Na głęboką wodę z płytką wyobraźnią

Poniedziałek, 21-07-2014
Lesko
Jedynie szybka interwencja bieszczadzkich woprowców pomogła ocalić życie 25-letniego mieszkańca Krasnogrodu. Jak ustalili policjanci, tonący mężczyzna, którego ratownicy wyciągnęli z wody, był pijany. Po raz kolejny apelujemy do wypoczywających nad bieszczadzkimi jeziorami: alkohol i głęboka woda to śmiertelnie poważne zagrożenie!
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Sławomira Bojańczyka, 35-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Bojańczyk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Lipiec
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie