Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci odzyskali skradziony samochód

Czwartek, 23-06-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta odzyskali i zwrócili właścicielowi samochód osobowy skradziony w ubiegłym tygodniu w Łańcucie. Sprawca 31-letni mieszkaniec Łańcuta został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Akcja "Młody Bohater"

Czwartek, 23-06-2016
Łańcut
Akcja „Młody Bohater” to nowa inicjatywa Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, która służy nagradzaniu i promowaniu godnych naśladowania postaw wśród dzieci i młodzieży. Nagroda „Młody Bohater” będzie wręczana dzieciom, które ocaliły, bądź aktywnie przyczyniły się do ocalenia życia innych osób. Niezależnie od tego, czy udzieliły one pomocy osobie nieprzytomnej, wezwały służby ratunkowe, czy po prostu zaalarmowały o niebezpieczeństwie, ich dzielność i opanowanie zasługują na nagrodę.

Zginął pieszy potrącony przez BMW

Niedziela, 19-06-2016
Łańcut
Wczoraj, około godz. 22.00 na ulicy Piłsudskiego w Łańcucie, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Śmierć poniósł 66-letni mężczyzna, który przechodząc przez jezdnię został potrącony przez samochód marki BMW. Przez prawie trzy godziny ruch na tym odcinku drogi krajowej nr 94 odbywał się wahadłowo.

Alarm bombowy w Łańcucie

Czwartek, 16-06-2016
Łańcut
Policjanci z Komendy w Łańcucie zabezpieczali dzisiaj miejsce znalezienia podejrzanego pakunku, który rano został ujawniony na terenie Urzędu Skarbowego. Przy pomocy innych służb ratunkowych wstrzymano ruch na przyległej ulicy, urząd został ewakuowany. Saperzy z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie zabezpieczyli znalezisko i przewieźli je na poligon w Nowej Dębie.

Potrącenie pieszego w Żołyni

Czwartek, 16-06-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego, w wyniku którego ranny został starszy mężczyzna. Do wypadku doszło na przysklepowym parkingu, gdzie pieszy został potrącony przez cofający samochód. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Rozpoczął się konkurs "Bezpieczne Wakacje"

Środa, 15-06-2016
Łańcut
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się dzisiaj i do 7 października 2016 r. można już nadsyłać prace.
Kierujący citroenem został poszkodowany w zdarzeniu drogowym, do którego doszło wczoraj w południe na ulicy Mościckiego w Łańcucie. Przez pewien czas ruch na drodze wojewódzkiej w kierunku Dynowa był utrudniony z powodu zablokowanego pasa.

Wpadli po kradzieży piwa

Czwartek, 09-06-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta ustalili sprawców kradzieży piwa ze sklepu samoobsługowego w Łańcucie. Chwilę kradzieży zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Sprawcami okazali się czterej pracownicy budowlani, którzy nocowali w sąsiedniej miejscowości.
Policjanci z Łańcuta ustalili trzech sprawców włamania do stodoły i kradzieży dwóch motocykli, do której doszło końcem maja br. w Żołyni. Dwaj 17-latkowie usłyszeli już zarzuty. Trzecim sprawcą, z racji jego wieku, zajmie się sąd rodzinny. Pokrzywdzony wycenił wartość jednośladów na 2 tys. złotych.

Dzień Rodziny w Ośrodku Caritas w Wysokiej

Piątek, 03-06-2016
Łańcut
Komendant Powiatowy Policji w Łańcucie był wczoraj gościem Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego Caritas w Wysokiej. Okazją do odwiedzin był Dzień Rodziny, zorganizowany przez personel Ośrodka dla podopiecznych i ich rodzin.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Czerwiec
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie