Twoja komenda

Wydarzenia

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie kom. Grzegorz Błaszczyk uczestniczył w obchodach święta Zespołu Szkół nr 2 w Łańcucie. Łańcucka komenda podpisała w ubiegłym roku porozumienie ze szkołą o współpracy przy realizacji zadań na rzecz edukacji młodzieży, szczególnie klas o profilu policyjnym.

Włamywacze w rękach Policji

Środa, 18-02-2015
Łańcut
Łańcuccy policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do budynku gospodarczego. Sprawcy skradli drut stalowy oraz przewód elektryczny. Podejrzani usłyszeli już zarzuty.
W poniedziałek, 23 lutego br. rozpoczyna się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W ramach prowadzonej już po raz kolejny akcji, w komendach Policji, sądach i prokuraturach trwają dyżury. Tam, osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień.

Policjanci odzyskali skradzionego laptopa

Poniedziałek, 16-02-2015
Łańcut
Łańcuccy policjanci pracowali nad wyjaśnieniem sprawy kradzieży, do której doszło pod koniec ubiegłego tygodnia. Sprawca wykorzystując nieobecność swojej krewnej zabrał z domu komputer osobisty. 21-latek został zatrzymany, zaś utracony laptop odzyskano.
Do tragicznego w skutkach pożaru doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Sonina. Po ugaszeniu ognia, w spalonym budynku odnaleziono zwłoki człowieka. Trwa ustalanie okoliczności i przyczyn zdarzenia.
Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom powiatu łańcuckiego, którzy włamali się do budynku gospodarczego. Sprawcy ukradli m.in. narzędzia gospodarcze, a następnie je sprzedali. Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyzn.

19-latkowi grozi do 12 lat więzienia

Środa, 04-02-2015
Łańcut
Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dwukrotne usiłowanie rozboju. 19-latek grożąc przedmiotem przypominającym broń zażądał pieniędzy od przechodzących ulicą mężczyzn. Napastnik trafił do policyjnego aresztu. Za usiłowanie rozboju grozi mu do 12 lat więzienia.

Aby ferie były bezpieczne

Wtorek, 03-02-2015
Łańcut
Od poniedziałku na terenie województwa Podkarpackiego trwają ferie zimowe. Region naszego województwa oferuje wiele atrakcji na zimowy wypoczynek. Jak co roku, nad bezpieczeństwem najmłodszych wypoczywających na Podkarpaciu czuwają policjanci. Policyjna akcja "Bezpieczne ferie 2015" rozpoczęła się 30 stycznia, a zakończy 15 lutego br.

Oferował narkotyki w parku

Piątek, 30-01-2015
Łańcut
Mężczyzna zatrzymany przez łańcuckich policjantów miał przy sobie woreczki z substancją, która może zawierać środki odurzające. Według wstępnych ustaleń, mężczyzna miał proponować ich zakup przechodniom w parku Muzeum-Zamku w Łańcucie.
Policjanci z Łańcuta ujęli sprawcę, który dwa dni wcześniej dokonał kradzieży elektronarzędzi, kluczy i kosiarki żyłkowej. Skradzione rzeczy zabrał przy pomocy wózka, który również ukradł.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Grzegorza Berestka. Zaginiony 35-letni mieszkaniec Rzeszowa, 16 lutego br. wyszedł rano z domu do pracy...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
4
Marzec
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie