Twoja komenda

Wydarzenia

Zatrzymany po próbie kradzieży roweru

Wtorek, 03-05-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta zatrzymali obywatela Ukrainy, który próbował ukraść rower spod przedszkola w Kosinie. Funkcjonariusze ustalili również, że ten sam mężczyzna w kwietniu skradł dwa rowery spod szkoły w tej miejscowości. 36-letni mężczyzna przyznał się do winy i zobowiązał się zwrócić skradzione jednoślady.

Odnaleziono zaginioną kobietę

Poniedziałek, 02-05-2016
Łańcut
Policjanci i strażacy poszukiwali wczoraj zaginionej mieszkanki Rakszawy. Wspólne działania zakończyły się sukcesem. Odnalezioną kobietę, funkcjonariusze przekazali pod opiekę lekarzy.

Policjanci ujawnili nielegalny alkohol i papierosy

Poniedziałek, 02-05-2016
Łańcut
W ubiegłym tygodniu policjanci z Łańcuta zatrzymali dwie osoby przewożące papierosy i alkohol bez polskich znaków akcyzy. W jednym przypadku kielczanin przewoził ponad 900 paczek papierosów i 26 butelek alkoholu, w drugim mieszkaniec powiatu chrzanowskiego miał 150 paczek papierosów w samochodzie.

Policjanci dostali odblaski od Starosty Łańcuckiego

Poniedziałek, 02-05-2016
Łańcut
Starosta Łańcucki przekazał Komendantowi Powiatowemu Policji w Łańcucie odblaski przeznaczone do działań profilaktycznych. Odblaski zostały zakupione przez starostwo ze środków „Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa Obywateli Powiatu Łańcuckiego na lata 2016 – 2018”.
Najlepszą drużyną XX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego okazali się uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie. Będą oni reprezentować powiat łańcucki w finale wojewódzkim.
Policjanci znaleźli saszetkę, a w niej woreczek z marihuaną. Saszetka została wyrzucona z samochodu, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Kierujący mazdą przyznał się, że to on kazał pasażerowi wyrzucić narkotyki. Oświadczył, że saszetkę znalazł kilka dni wcześniej.

Motorowerem wjechał w ciężarówkę

Czwartek, 21-04-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło przy placu targowym w centrum miasta. Motorowerzysta wyjeżdżający z parkingu wjechał w jadący główną ulicą samochód ciężarowy z naczepą. Z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Kierowca ciężarówki nie zauważył zdarzenia i odjechał.

Policjanci odzyskali skradziony rower

Czwartek, 21-04-2016
Łańcut
Funkcjonariusze z łańcuckiej komendy odzyskali rower, skradziony kilka dni wcześniej spod sklepu w Łańcucie. Sprawczyni, mieszkająca aktualnie w Białobrzegach, przyznała się do winy.

Nietrzeźwy za kierownicą bmw

Poniedziałek, 18-04-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta zatrzymali wczoraj po południu nietrzeźwego kierującego bmw. Skuteczna reakcja policji była możliwa dzięki informacji świadka, który widział w jakim stanie mężczyzna wsiadał do samochodu. 27-latek miał prawie 2,5 promila alkoholu, a kilka dni wcześniej policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.
Ponad 3 tysiące paczek papierosów i 19 butelek alkoholu, bez polskich znaków akcyzy, ujawnili policjanci z łańcuckiej komendy. Nielegalny towar przewozili w bagażniku i kabinie opla tigry mieszkańcy Sosnowca - matka i syn. Za przestępstwo, którego się dopuścili, grozi grzywna oraz przepadek nielegalnego towaru.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionej Dominiki Góry, 17-letniej mieszkanki Grodziska. Zaginiona 29 marca br. wieczorem wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
4
Maj
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie