Twoja komenda

Wydarzenia

Piesza potrącona na pasach

Piątek, 21-11-2014
Łańcut
Wczoraj późnym popołudniem policjanci pracowali na miejscu zdarzenia z udziałem pieszej. Kobieta przechodząca po przejściu dla pieszych została potrącona przez samochód osobowy. Przewieziono ją do szpitala, gdzie pozostanie na leczeniu.

Śmiertelne potrącenie pieszego

Piątek, 21-11-2014
Łańcut
Tragiczny w skutkach wypadek drogowy miał miejsce wczoraj po południu w Krzemienicy na drodze krajowej nr 4. Młody, niespełna 20-letni mężczyzna został potrącony przez tira i wskutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu pomimo reanimacji. Według wstępnych ustaleń mężczyzna nagle wtargnął na jezdnię.
Uroczyste podpisanie i wmurowanie aktu erekcyjnego stało się symbolicznym początkiem budowy nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie. Nowoczesny gmach powstaje na gruncie przekazanym przez władze Łańcuta, a finansowany jest z ministerialnego "Programu Standaryzacji Komend i Komisariatów Policji".

Policjanci odzyskali skradziony rower

Piątek, 07-11-2014
Łańcut
W czwartek po południu mieszkaniec Łańcuta zgłosił kradzież roweru. Po kilku godzinach policjanci odnaleźli i zwrócili pokrzywdzonemu jednoślad. Ustalili i zatrzymali podejrzanego o dokonanie kradzieży, Mężczyzna przyznał się do winy.

Odpowie za fałszywe zgłoszenie

Czwartek, 06-11-2014
Łańcut
Telefoniczna informacja o wypadku drogowym w Żołyni-Kopanie postawiła w niedzielę wieczorem w stan gotowości służby ratownicze powiatu łańcuckiego. Przybyli na miejsce policjanci zastali wozy strażackie i karetki pogotowia, ale ani śladu wypadku. Sprawca fałszywego zgłoszenia został ustalony tego samego dnia.

Policja z wizytą w ośrodku Caritasu w Wysokiej

Czwartek, 06-11-2014
Łańcut
Policjanci łańcuckiej komendy gościli dzisiaj w Niepublicznym Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym Caritas w Wysokiej. Wychowankowie ośrodka wysłuchali prelekcji o bezpieczeństwie, obejrzeli radiowóz, a na koniec otrzymali opaski odblaskowe od przedstawiciela lokalnego portalu internetowego.

Spowodował kolizję i uciekł

Poniedziałek, 27-10-2014
Łańcut
Łańcuccy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który w nocy z 19 na 20 października br. spowodował kolizję nissanem w Łańcucie, po czym uciekł z miejsc zdarzenia. Okazało się, że tej samej nocy ukradł motorower. Zatrzymany usłyszał już zarzuty.

Policyjna akcja "Znicz 2014"

Poniedziałek, 27-10-2014
Łańcut
W okresie Wszystkich Świętych, podobnie jak w latach ubiegłych, nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego w obrębie cmentarzy w Łańcucie, Żołyni i Albigowej, która będzie obowiązywać od godz. 6.00 w dniu 1 listopada do godz. 21.00 w dniu 2 listopada 2014r.

Uchronić przed zamarznięciem

Piątek, 24-10-2014
Łańcut
Termometry od kilku dni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina - aby uratować komuś życie wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 997. Nie bądźmy obojętni na ludzki los!

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

Piątek, 24-10-2014
Łańcut
Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Boguchwale poszukują Zenona Hajduka, 31-letniego mieszkańca Straszydla. Zenon Hajduk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Listopad
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie