Twoja komenda

Wydarzenia

Śmiertelne potrącenie mężczyzny

Środa, 30-07-2014
Łańcut
Łańcuccy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Kosinie. Potrącony przez samochód ciężarowy mężczyzna, zginął na miejscu. Policjanci ustalają tożsamość pieszego.

Znaleziono zwłoki mężczyzny

Poniedziałek, 28-07-2014
Łańcut
Policjanci z Łańcuta pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 68-letniego mieszkańca powiatu łańcuckiego. Ciało mężczyzny zostało znalezione wczoraj w Węgliskach.

Węgierski policjant z wizytą w Łańcucie

Wtorek, 22-07-2014
Łańcut
Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie uczestniczył wczoraj w spotkaniu z goszczącą w naszym mieście delegacją z Węgier. Wizyta węgierskich kolegów była okazją do wymiany wzajemnych doświadczeń.

Święto Policji w Łańcucie

Poniedziałek, 21-07-2014
Łańcut
W piątek w Łańcucie obchodzono Święto Policji i jednocześnie 95-lecie powstania polskiej Policji. W tym roku podobnie jak rok temu obchody rozpoczęły się mszą świętą w kościele farnym, dalsza część miała miejsce w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie.

Pirat drogowy pędził ponad 180 km/h

Piątek, 18-07-2014
Łańcut
Funkcjonariusze łańcuckiej drogówki dostrzegli pirata drogowego, który przez miejscowość Kosina pędził krajową "czwórką" z prędkością ponad 180 km/h. 21-letni kierowca mitsubishi eclipse został zatrzymany po policyjnym pościgu. Za popełnione wykroczenia policjanci ukarali go mandatem maksymalnej wysokości.
Łańcuccy policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca naszego powiatu. Nastolatek uciekał przed funkcjonariuszami na motocyklu. Okazało się, że był pijany, a do tego popełnił szereg wykroczeń.

Interwencja policjantów zapobiegła tragedii

Czwartek, 10-07-2014
Łańcut
Dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał telefoniczną informację o tym, że mieszkaniec naszego powiatu zamierza popełnić samobójstwo. Natychmiast podjęto działania, które pozwoliły odszukać niedoszłego samobójcę. Mężczyzna trafił do szpitala.

"Bezpieczna Woda"

Środa, 09-07-2014
Łańcut
W związku z trwającym sezonem turystyczno-wypoczynkowym Policja włączyła się w ogólnopolską akcję informacyjno - edukacyjną pod nazwą „Bezpieczna woda”. Jej celem jest podejmowanie działań na rzecz bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą w czasie wakacji.

Policyjny pościg zakończony sukcesem

Środa, 09-07-2014
Łańcut
Łańcuccy policjanci zatrzymali po krótkim pościgu dwóch mężczyzn, którzy jadąc hondą, na widok policjantów zawrócili i zaczęli uciekać. Okazało się, że na przyczepce za samochodem wiozą skradzione przedmioty. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty.

Skradzioną kartą płacił za zakupy

Sobota, 28-06-2014
Łańcut
Policjanci z łańcuckiej komendy ustalili mężczyznę, który korzystając ze znalezionej karty bankomatowej, wielokrotnie płacił nią zbliżeniowo za swoje zakupy. Kartę znalazł na początku maja w Markowej. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i usłyszał już zarzuty.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Sierpień
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie