Twoja komenda

Wydarzenia

Trwa VIII edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł". Organizatorem przedsięwzięcia jest jak zawsze Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia PTP. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.

Sprawcy włamań w rękach Policji

Piątek, 22-05-2015
Łańcut
Policjanci z Łańcuta udowodnili czterem sprawcom blisko 30 przestępstw przeciwko mieniu popełnionych głównie na terenie Łańcuta. Spowodowane przez nich straty wstępnie oszacowano na kwotę prawie 17 000 złotych. Zarówno liczba przestępstw, jak i wysokość strat może ulec zmianie, ponieważ postępowanie jest w toku.
W poniedziałek łańcuccy policjanci prowadzili działania „Prędkość”. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na przypadki przekraczania dozwolonej prędkości. Akcja trwała od godz. 10 do godz. 18. Policja przypomina - od 18 maja obowiązują znacznie surowsze kary dla osób nieprzestrzegających przepisów ruchu drogowego.

Uniemożliwił jazdę nietrzeźwemu kierowcy

Poniedziałek, 18-05-2015
Łańcut
Mieszkaniec gminy Łańcut uniemożliwił jazdę pijanemu kierowcy. Najpierw zgłosił swe podejrzenia na Policję, a kiedy nadarzyła się sposobność, zabrał mu kluczyki i przekazał policjantom.
Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h oraz przestępstwo prowadzenia pojazdu po utracie uprawnień to tylko niektóre ze zmian, które zaczną obowiązywać w najbliższy poniedziałek.
Zmieniają się przepisy dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach. Niektóre wymagania zostały zaostrzone, a część z nich uległa złagodzeniu. Kiedy dziecko powinno jechać w foteliku, a kiedy wystarczy przypiąć je pasami? Odpowiedź na to i inne pytania, związane z bezpiecznym przewożeniem najmłodszych, przedstawiamy w artykule.

Nowe przepisy dotyczące kierowców

Czwartek, 14-05-2015
Łańcut
Od 18 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym, polegające w szczególności na kierowaniu pojazdem w stanie nietrzeźwości, powodowaniu zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, rażącym przekraczaniu dopuszczalnej prędkości czy kierowaniu pojazdem pomimo nieposiadania do tego stosownych uprawnień.

Policjanci odzyskali skadziony rower

Czwartek, 14-05-2015
Łańcut
Policjanci z Łańcuta odzyskali rower, którego kradzież zgłoszono zaledwie kilka minut wcześniej. Podczas patrolu miasta funkcjonariusze rozpoznali skradziony rower. 45-latek kierujący jednośladem był pijany.

Zderzenie w Łańcucie

Piątek, 08-05-2015
Łańcut
Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło przed godz. 15 na ulicy Armii Krajowej w Łańcucie. Ruch drogowy został wznowiony jeszcze przed godziną 16.00.

Rozstrzygnięte turnieje BRD

Piątek, 08-05-2015
Łańcut
Uczniowie Zespołu Szkół w Albigowej zwyciężyli w powiatowych eliminacjach Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zawody zorganizowane przez Komendę Powiatową Policji w Łańcucie odbyły się wczoraj w Białobrzegach.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Maj
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie