Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci zabezpieczyli pojazdy budowlane

Piątek, 19-09-2014
Łańcut
W ubiegły czwartek łańcuccy policjanci ujawnili i zabezpieczyli pojazdy, których właściciel, jedna ze spółek z terenu Warszawy zalegała ze spłatą raty leasingowej. Łączna kwota zabezpieczonego mienia to 1,5 mln złotych.
Łańcuccy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież mikrofonu z zakrystii jednego z kościołów na terenie naszego powiatu. Mężczyzna usłyszał zarzut.

Zatrzymano podejrzanego o kradzież rynien

Środa, 17-09-2014
Łańcut
Łańcuccy policjanci ustalili i zatrzymali 29-latka podejrzanego o kradzież miedzianych rynien. Mężczyzna usłyszał już zarzut.

Szczęśliwy finał poszukiwań

Czwartek, 11-09-2014
Łańcut
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 55-letniej kobiety, który zgubiła się wczoraj w lesie w miejscowości Zalesie. W poszukiwaniach kobiety brało udział 20 policjantów i strażacy. Zaginiona cała i zdrowa wróciła do domu.
Łańcuccy policjanci ustalili i zatrzymali 19-latka podejrzanego o szereg włamań. Mężczyzna usłyszał już pierwszy zarzut.

Łańcuccy policjanci w "drodze do szkoły"

Środa, 03-09-2014
Łańcut
Od początku tygodnia w trosce o bezpieczeństwo dzieci, zwłaszcza tych, które pierwszy raz założyły szkolne tornistry, łańcuccy policjanci w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły" czuwali nad bezpieczeństwem dzieci w drodze do i ze szkoły.

Kochasz? STOP Wariatom Drogowym

Poniedziałek, 01-09-2014
Łańcut
1 sierpnia ruszyła trzecia odsłona kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Tym razem skierowana jest przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Cel nieustannie ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kampanię wspólnie organizują Policja i Fundacja PZU.

Łańcuccy policjanci rozdawali odblaski

Piątek, 29-08-2014
Łańcut
Dzisiaj policjanci z łańcuckiej drogówki rozdawali odblaskowe kamizelki, opaski i plecaki. Podczas akcji funkcjonariusze zachęcali do noszenia elementów odblaskowych i przypominali o zmianie przepisów dotyczących ich stosowania przez pieszych. Fundatorem tych przedmiotów jest Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.
Policjanci łańcuckiej komendy uczestniczyli w ćwiczeniach zorganizowanych przez starostwo powiatowe. Służby ratunkowe zostały postawione w stan alarmowy, w związku z podłożeniem ładunku wybuchowego i zagrożeniem epidemiologicznym. Początkiem ćwiczeń było przekazanie informacji o ładunku wybuchowym na Oddziale Chorób Zakaźnych w szpitalu w Łańcucie.

Policjanci rozdają elementy odblaskowe

Czwartek, 28-08-2014
Łańcut
Od dziś do końca sierpnia policjanci ruchu drogowego na Podkarpaciu rozdawać będą odblaskowe kamizelki, opaski i plecaki. Fundatorem tych przedmiotów jest Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
20
Wrzesień
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie