Twoja komenda

Wydarzenia

"Ostatni weekend wakacji - 2015"

Piątek, 28-08-2015
Łańcut
W ostatni wakacyjny weekend policjanci spodziewają się wzmożonego ruchu na drogach. W związku z tym od 28 do 30 sierpnia br. prowadzona będzie policyjna akcja „Ostatni weekend wakacji – 2015”. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących po drogach naszego województwa, kierowcy muszą liczyć się z częstszymi kontrolami.
Policjanci z Łańcuta pracują na miejscu zdarzenia drogowego w Dąbrówkach, gdzie doszło do zderzenia motocykla z samochodem. Na drodze pomiędzy Łańcutem a Żołynią ruch odbywa się wahadłowo.

Wypadek drogowy w Łańcucie

Środa, 19-08-2015
Łańcut
Policjanci z łańcuckiej komendy pracowali dzisiaj na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło na ulicy Podzwierzyniec. W wypadku ucierpiał motocyklista, który z urazem miednicy i ręki został przewieziony do szpitala. Prawdopodobną przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przez kierowcę renault, który chciał przejechać przed motocyklem, wyjeżdżając spod marketu budowlanego.

Policyjna akcja "Sierpniowy Weekend"

Piątek, 14-08-2015
Łańcut
Więcej funkcjonariuszy, więcej radiowozów będzie na podkarpackich drogach w ciągu trzech dni policyjnej akcji "Sierpniowy Weekend". Od piątku do niedzieli policjanci spodziewają się zwiększonego ruchu na drogach regionu, dlatego planują wzmożone kontrole.

Policjanci odzyskali skradziony motocykl

Czwartek, 13-08-2015
Łańcut
Mieszkaniec powiatu łańcuckiego odpowie za włamanie i kradzież motocykla. Policjanci ustalili sprawcę tego przestępstwa. 36-letni mężczyzna przyznał się do włamania. Funkcjonariusze odzyskali jednoślad.

Policja apeluje o rozwagę nad wodą

Wtorek, 11-08-2015
Łańcut
Prognozy pogody w najbliższym czasie z pewnością zachęcą wiele osób do skorzystania z wypoczynku nad wodą. Policjanci apelują o rozwagę podczas relaksu nad wodą i wzmożoną opiekę nad małymi dziećmi. Bezpieczna kąpiel zależy tylko od nas samych.

Na polskich drogach jest bezpieczniej!

Czwartek, 06-08-2015
Łańcut
Mniej wypadków drogowych oraz spadek liczby zabitych i rannych osób - tak przedstawia się bilans bezpieczeństwa na polskich drogach w lipcu. Według wstępnych danych w wypadkach zginęło o 32 osoby mniej niż w lipcu 2014 r. Spadła także liczba wypadków – o 542 oraz liczba osób rannych – o 752.

Rusza kampania "Dopalacze kradną życie"

Czwartek, 30-07-2015
Łańcut
Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

Policyjny dozór za handel narkotykami

Środa, 29-07-2015
Łańcut
Łańcuccy policjanci zatrzymali podejrzanego o rozprowadzanie narkotyków. 36-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego został objęty policyjnym dozorem.
Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie mężczyzna, który w czwartek ukradł samochód, grożąc właścicielowi nożem. Rozbój miał miejsce w Soninie na parkingu sklepu samoobsługowego. Policjanci szybko ustalili jego tożsamość i tego samego dnia zatrzymali na Śląsku. Funkcjonariusze odzyskali również samochód.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Sierpień
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie