Twoja komenda

Wydarzenia

Kampania "16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet"

Poniedziałek, 30-11-2015
Łańcut
W dniach 25 listopada - 10 grudnia 2015 roku trwały będą obchody międzynarodowej kampanii zatytułowanej "16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet". Z uwagi na znaczenie problematyki przemocy w rodzinie, ze szczególnym uwzględnieniem przemocy wobec kobiet, dla kondycji polskiego społeczeństwa, podmiotem wspierającym obchody ogólnopolskie, ale także regionalne i lokalne inicjatywy organizowane w ramach kampanii, będzie również polska policja.

Polacy darzą policję dużym zaufaniem

Wtorek, 24-11-2015
Łańcut
67 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów - to wyniki II edycji Badania spójności społecznej zrealizowanego przez Główny Urząd Statystyczny w I połowie 2015 r. na blisko 14 tys. osób. Z ankiety wynika, że Policja obok straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i wojska cieszy się dużym zaufaniem społecznym.

Wjechał w autobus szkolny

Wtorek, 17-11-2015
Łańcut
Policjanci z Łańcuta pracowali wczoraj na miejscu kolizji drogowej w Husowie. Kierujący samochodem renault megane uderzył w autobus przewożący dzieci do szkoły, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Po zatrzymaniu okazało się, że był w stanie nietrzeźwości. Nikt w tym zdarzeniu nie odniósł obrażeń.

Chcieli oszukać na "policjanta"

Piątek, 13-11-2015
Łańcut
Mieszkanka Łańcuta nie dała się oszukać mężczyźnie, który telefoniczne przedstawiał się jako policjant. Żądał pieniędzy w zamian za zwolnienie jej syna z aresztu. Kobieta nie dała się oszukać, powiedziała, że nie ma i nie da żadnych pieniędzy, całe zdarzenie zgłosiła na policję. Funkcjonariusze ustalają tożsamość oszustów.

Nie dały się oszukać

Piątek, 13-11-2015
Łańcut
Trzy mieszkanki Łańcuta nie dały się oszukać osobom dzwoniącym do nich jako rzekomy wnuczek czy policjant. Pomoc ze strony członka rodziny, własna czujność lub zdecydowana deklaracja, że nie posiada pieniędzy, spowodowały, że kobiety nie straciły pieniędzy. Policja ustala tożsamość oszustów.

Bądź bezpieczny na drodze

Piątek, 13-11-2015
Łańcut
Policjanci apelują do pieszych, aby zadbali o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Przypominają o obowiązku zakładania elementów odblaskowych w terenie niezabudowanym, po zapadnięciu zmroku, jak również o prawidłowym korzystaniu z dróg publicznych.

Zdarzenie drogowe w Kraczkowej

Czwartek, 05-11-2015
Łańcut
Policjanci z Łańcuta pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w Kraczkowej na drodze krajowej nr 4. Kierująca oplem astra prawdopodobnie straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w betonowe zapory rozdzielające jezdnię, a następnie w barierę energochłonną. Razem z dzieckiem została zabrana do szpitala na badania.

Policjanci zabezpieczyli ponad 2 kg marihuany

Poniedziałek, 02-11-2015
Łańcut
Policjanci wydziału kryminalnego łańcuckiej komendy ujawnili i zabezpieczyli ponad 2 kilogramy marihuany. 32-letni mieszkaniec Żołyni usłyszał zarzuty uprawy konopi innych niż włókniste i posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Akcja "Znicz 2015" w powiecie łańcuckim

Czwartek, 29-10-2015
Łańcut
W trosce o bezpieczeństwo policja jak co roku podejmuje wzmożone działania prewencyjne „Znicz”, związane z dniem Wszystkich Świętych. Działania potrwają od piątku (30 października) do poniedziałku (2 listopada). W tym czasie policjanci przy wsparciu innych służb będą czuwać nad bezpieczeństwem odwiedzających groby bliskich.

Nie pozwólmy się okraść na cmentarzu

Poniedziałek, 26-10-2015
Łańcut
W związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych nasze wizyty na cmentarzach są coraz częstsze. Dlatego policja apeluje o zachowanie większej ostrożności. Pamiętajmy, aby sprzątając nagrobek bliskich nie pozostawiać swoich rzeczy osobistych bez nadzoru na ławeczkach przy grobach bądź na sąsiednich nagrobkach. Złodzieje tylko na to czekają!
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 31-letniego Grzegorza Słomianego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Słomiany poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Listopad
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie