Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci szukają oszusta

Niedziela, 05-07-2015
Łańcut
Mieszkanka powiatu łańcuckiego wskutek oszustwa straciła znaczną kwotę pieniędzy. Wierząc w internetowe zapewnienia rzekomego weterana wojennego z zagranicy wpłaciła znaczne kwoty na konto, które miało należeć do firmy przewozowej. W zamian miała otrzymać dużą kwotę pieniędzy i złoto.

Stracił prawo jazdy za niebezpieczną jazdę

Piątek, 03-07-2015
Łańcut
Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który stworzył zagrożenie w ruchu drogowym w okolicy szkoły podstawowej w Wysokiej. Kierując „maluchem” zjechał na przeciwny pas ruchu zmuszając kierowcę autobusu przewożącego pasażerów do gwałtownych manewrów w celu uniknięcia zderzenia. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić powodów swojego zachowania, przeprowadzone badanie wykazało, że był trzeźwy.

Policjanci na łańcuckiej roweromanii

Poniedziałek, 29-06-2015
Łańcut
Policjanci z Łańcuta byli obecni na V Łańcuckiej Roweromanii. Podczas kolejnej edycji imprezy zorganizowanej przez Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów prezentowali policyjne wyposażenie, demonstrowali uczestnikom zawodów alkogogle i odpowiadali na pytania głównie związane z ruchem drogowym.

Policjanci zabezpieczyli susz konopi

Piątek, 26-06-2015
Łańcut
Prawie 200 gramów suszu, prawdopodobnie marihuany, ujawnili policjanci z Łańcuta u 27-letniego mężczyzny. Część miał przy sobie, w tym dwa skręty, resztę przechowywał w domu.
Wczoraj funkcjonariusz łańcuckiej komendy uczestniczył w spotkaniu pn. „Seniorze nie daj się oszukać”. Spotkanie zostało zorganizowane przez Miejski Dom Kultury w Łańcucie, miejscem spotkania była świetlica Domu Strażaka na Przedmieściu przy ulicy 29 Listopada w Łańcucie, uczestniczyli w niej mieszkańcy okolicznych ulic.
Policjanci z Łańcuta wzięli udział w akcji Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje. Jest to inicjatywa Stowarzyszenia Integracja i Współpraca. W akcji uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Łańcucie.
„Policja przyszłości” to konkurs plastyczno-literacki adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia.

Ruszyła kolejna edycja konkursu "Bezpieczne Wakacje"

Poniedziałek, 22-06-2015
Łańcut
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się 15 czerwca i od tego dnia, aż do 8 października 2015 r. można nadsyłać prace.

Policjanci na Pikniku Integracyjnym

Poniedziałek, 22-06-2015
Łańcut
Policjanci z Łańcuta uczestniczyli wczoraj w Rodzinnym Pikniku Integracyjnym Stowarzyszeń Osób Niepełnosprawnych. Była to już XIV edycja imprezy, której inicjatorem jest Zarząd Powiatowego Koła Polskiego Związku Niewidomych w Łańcucie.

Pierwsza ofiara wody

Poniedziałek, 15-06-2015
Łańcut
Wczoraj strażacy wyłowili ze zbiornika wodnego w miejscowości Żołynia ciało mężczyzny. 24-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego pływał na materacu ze swoim kolegą, pomimo obowiązującego zakazu kąpieli. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzi poszukiwania zaginionego Jerzego Mełech, 50-letniego mieszkańca Rzeszowa. Jerzy Mełech w dniu 28 czerwca 2015 r. wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
8
Lipiec
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie