Twoja komenda

Wydarzenia

Poprosiły o herbatę i okradły

Piątek, 29-07-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta poszukują sprawców kradzieży pieniędzy, do jakiej doszło we wtorek rano w Łańcucie. Nieznane starszemu domownikowi kobiety pod błahym pretekstem weszły do mieszkania. Po ich wizycie mężczyzna stwierdził brak kilkuset złotych.

Wypadek trzech pojazdów w Kraczkowej

Piątek, 29-07-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w środę wieczorem na drodze krajowej nr 4 w miejscowości Kraczkowa. W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy, a dwie osoby trafiły do szpitala.

Wpadli, bo kradzież zarejestrował monitoring

Piątek, 29-07-2016
Łańcut
Nagranie monitoringu pomogło ustalić osoby, które skradły telefon klientowi sklepu w Łańcucie. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

"Razem Bezpieczniej" - ruszył nabór projektów

Czwartek, 28-07-2016
Łańcut
Ruszył nabór projektów do programu „Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka. Samorządy oraz organizacje pozarządowe mogą się już starać o dofinansowanie swoich projektów profilaktycznych, które dotyczą bezpieczeństwa w miejscach publicznych, przeciwdziałania patologiom oraz edukacji dla bezpieczeństwa. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w 2016 roku przekaże na ten cel ponad 3 miliony złotych.

Policjanci odnaleźli 24-latka

Czwartek, 28-07-2016
Łańcut
Policjanci i strażacy ochotnicy poszukiwali wczoraj wieczorem młodego mieszkańca gminy Rakszawa, który oznajmił, że chce popełnić samobójstwo i uciekł do lasu. 24-latka odnalazł dzielnicowy oraz policyjny przewodnik z psem tropiącym.

Wypadek w Białobrzegach

Środa, 27-07-2016
Łańcut
Łańcuccy policjanci udzielali pomocy na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Białobrzegi. Kierujący pojazdem marki skoda wjechał w prawidłowo jadący skuter. Właściciel jednośladu trafił do szpitala.

Policja na pikniku integracyjnym

Wtorek, 26-07-2016
Łańcut
W niedzielę łańcuccy policjanci wzięli udział w XV Rodzinnym Pikniku Integracyjnym Osób Niepełnosprawnych. Jubileuszowa impreza, która odbyła się na boiskach sportowych Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie, była wyjątkowa ze względu na udział w niej uczestników Światowych Dni Młodzieży 2016.
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

Tragiczny wypadek w Łańcucie

Piątek, 22-07-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta pracowali w środę na miejscu tragicznego wypadku drogowego. 53-letni mieszkaniec Łańcuta został potrącony przez betoniarkę i wskutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Pijany wjechał w płot

Piątek, 15-07-2016
Łańcut
Policjanci łańcuckiej komendy interweniowali w ubiegłą niedzielę wobec nietrzeźwego kierującego. Młody mężczyzna wjechał w ogrodzenie posesji, a następnie zatrzymał przejeżdżający nieopodal radiowóz prosząc o pomoc. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Policjanci zatrzymali mu też prawo jazdy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 32-letniego Pawła Dąbrowskiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Paweł Dąbrowski poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Lipiec
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie