Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek na krajowej "czwórce" w Kraczkowej

Wtorek, 25-11-2014
Łańcut
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano na drodze krajowej nr 4 w Kraczkowej, na wysokości hotelu „Sezam”. W wyniku wypadku śmierć poniosła piesza potrącona na przejściu dla pieszych przez samochód osobowy.

Piesza potrącona na pasach

Piątek, 21-11-2014
Łańcut
Wczoraj późnym popołudniem policjanci pracowali na miejscu zdarzenia z udziałem pieszej. Kobieta przechodząca po przejściu dla pieszych została potrącona przez samochód osobowy. Przewieziono ją do szpitala, gdzie pozostanie na leczeniu.

Śmiertelne potrącenie pieszego

Piątek, 21-11-2014
Łańcut
Tragiczny w skutkach wypadek drogowy miał miejsce wczoraj po południu w Krzemienicy na drodze krajowej nr 4. Młody, niespełna 20-letni mężczyzna został potrącony przez tira i wskutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu pomimo reanimacji. Według wstępnych ustaleń mężczyzna nagle wtargnął na jezdnię.
Uroczyste podpisanie i wmurowanie aktu erekcyjnego stało się symbolicznym początkiem budowy nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie. Nowoczesny gmach powstaje na gruncie przekazanym przez władze Łańcuta, a finansowany jest z ministerialnego "Programu Standaryzacji Komend i Komisariatów Policji".

Policjanci odzyskali skradziony rower

Piątek, 07-11-2014
Łańcut
W czwartek po południu mieszkaniec Łańcuta zgłosił kradzież roweru. Po kilku godzinach policjanci odnaleźli i zwrócili pokrzywdzonemu jednoślad. Ustalili i zatrzymali podejrzanego o dokonanie kradzieży, Mężczyzna przyznał się do winy.

Odpowie za fałszywe zgłoszenie

Czwartek, 06-11-2014
Łańcut
Telefoniczna informacja o wypadku drogowym w Żołyni-Kopanie postawiła w niedzielę wieczorem w stan gotowości służby ratownicze powiatu łańcuckiego. Przybyli na miejsce policjanci zastali wozy strażackie i karetki pogotowia, ale ani śladu wypadku. Sprawca fałszywego zgłoszenia został ustalony tego samego dnia.

Policja z wizytą w ośrodku Caritasu w Wysokiej

Czwartek, 06-11-2014
Łańcut
Policjanci łańcuckiej komendy gościli dzisiaj w Niepublicznym Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym Caritas w Wysokiej. Wychowankowie ośrodka wysłuchali prelekcji o bezpieczeństwie, obejrzeli radiowóz, a na koniec otrzymali opaski odblaskowe od przedstawiciela lokalnego portalu internetowego.

Spowodował kolizję i uciekł

Poniedziałek, 27-10-2014
Łańcut
Łańcuccy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który w nocy z 19 na 20 października br. spowodował kolizję nissanem w Łańcucie, po czym uciekł z miejsc zdarzenia. Okazało się, że tej samej nocy ukradł motorower. Zatrzymany usłyszał już zarzuty.

Policyjna akcja "Znicz 2014"

Poniedziałek, 27-10-2014
Łańcut
W okresie Wszystkich Świętych, podobnie jak w latach ubiegłych, nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego w obrębie cmentarzy w Łańcucie, Żołyni i Albigowej, która będzie obowiązywać od godz. 6.00 w dniu 1 listopada do godz. 21.00 w dniu 2 listopada 2014r.

Uchronić przed zamarznięciem

Piątek, 24-10-2014
Łańcut
Termometry od kilku dni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina - aby uratować komuś życie wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 997. Nie bądźmy obojętni na ludzki los!
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Bogdana Piątek. Zaginiony 58-latek w 1984 r. wyjechał do USA, gdzie zamieszkał na stałe w Chicago. Z rodziną w Polsce...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Wojciecha Szmagarę, 36-letniego mieszkańca Piastowa w gminie Lubaczów. Wojciech Szmagara poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Listopad
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie