Twoja komenda

Wydarzenia

Odpowie za zniszczenie kamery

Czwartek, 25-08-2016
Łańcut
Łańcuccy policjanci ustalili sprawcę umyślnego uszkodzenia kamery monitoringu na sklepie w Medyni Łańcuckiej. 19-letni mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu do 5 lat więzienia.
Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem. Mieszkaniec Żołyni, na co dzień pełniący służbę w Wydziale Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku, usłyszał wołanie o pomoc dochodzące z posesji jego sąsiadów. Natychmiast pobiegł na ratunek i obezwładnił agresywnego mężczyznę.
Łańcuccy policjanci ustalili sprawcę dwóch włamań do sklepów na terenie Łańcuta, do których doszło w czasie tegorocznych wakacji. Sprawcą okazał się 17-letni mieszkaniec tego miasta.

Tragiczny wypadek w Medyni Łańcuckiej

Poniedziałek, 22-08-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszego, do którego doszło w sobotę przed południem w Medyni Łańcuckiej. 82-letni mężczyzna w wyniku potrącenia zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Sprawcy przemocy w rodzinie zatrzymani

Piątek, 19-08-2016
Łańcut
Wczoraj łańcuccy policjanci dwukrotnie interweniowali wobec sprawców przemocy domowej. Zatrzymani zostali dwaj mężczyźni oraz kobieta. Wszyscy trzeźwieją w policyjnym areszcie.
Policjanci oraz strażacy prowadzili w piątek w nocy poszukiwania 94-letniej mieszkanki Głuchowa. Wspólne działania zakończyły się odnalezieniem kobiety, która została przekazana pod opiekę lekarzy.
W poniedziałek wieczorem łańcuccy policjanci zakończyli czterodniowe działania pod kryptonimem „Sierpniowy Weekend”. W ramach akcji trwającej od 12 sierpnia do 15 sierpnia, policjanci pracowali przy siedmiu kolizjach, w tym dwóch spowodowanych przez nietrzeźwych kierujących.

Pijany spowodował wypadek

Wtorek, 16-08-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta pracowali w nocy na miejscu wypadku drogowego w Dąbrówkach. Za kierownicą opla siedział pijany 27-latek. Samochód wjechał do rowu, potem uderzył w drzewa i dachował. Kierowca i pasażerowie trafili do szpitala.

Przemoc w rodzinie - gdzie szukać pomocy

Czwartek, 11-08-2016
Łańcut
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie opracował aktualny wykaz instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na terenie województwa podkarpackiego.

Znaleziono rower

Wtorek, 09-08-2016
Łańcut
Łańcucka Policja jest w posiadaniu roweru, który 5 sierpnia br. został znaleziony w miejscowości Żołynia. Policja prosi o kontakt właściciela znalezionego roweru. Do tej pory nikt nie zgłosił jego utraty.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionego Janusza Myśliwca, 51-letniego mieszkańca Przedmieścia Czudeckiego. Janusz Myśliwiec 16 sierpnia br. przebywał na terenie Niemiec w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują 59-letniego Juliana Oleniacza, ostatnio zamieszkałego w Łukawcu. Julian Oleniacz poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Sierpień
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie