Twoja komenda

Wydarzenia

Uchronić przed zamarznięciem

Piątek, 24-10-2014
Łańcut
Termometry od kilku dni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina - aby uratować komuś życie wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 997. Nie bądźmy obojętni na ludzki los!

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

Piątek, 24-10-2014
Łańcut
Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.
Policjanci Wydziału Kryminalnego łańcuckiej komendy ujawnili i zabezpieczyli 4 krzewy konopi. Zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który uprawiał krzewy. Za swoje czyny 26-latek odpowie przed sądem.
Trwa "Tydzień Mediacji" - ogólnopolska kampania zainicjowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W ramach Tygodnia Mediacji obchodzony będzie także Międzynarodowy Dzień Mediacji (czwartek, 16 października). Policja wspiera te działania.

Zabezpieczone sadzonki konopi

Czwartek, 09-10-2014
Łańcut
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie ustalili, że 29-letni mieszkaniec podłańcuckiej miejscowości posiada i uprawia konopie. Funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 10 roślin. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Skradzione euro wróciło do właścicielki

Wtorek, 23-09-2014
Łańcut
Łańcuccy policjanci ustalili kobietę podejrzaną o kradzież 1500 euro w sklepie Biedronka w Łańcucie. Skradzione pieniądze w całości wróciły do właścicielki.

Nieletni włamywacz usłyszał już zarzut

Wtorek, 23-09-2014
Łańcut
Łańcuccy policjanci ustalili i zatrzymali nieletniego podejrzanego o włamanie do altanki w miejscowości Czarna. Skradzione mienie w całości wróciło do właściciela.

Policjanci zabezpieczyli pojazdy budowlane

Piątek, 19-09-2014
Łańcut
W ubiegły czwartek łańcuccy policjanci ujawnili i zabezpieczyli pojazdy, których właściciel, jedna ze spółek z terenu Warszawy zalegała ze spłatą raty leasingowej. Łączna kwota zabezpieczonego mienia to 1,5 mln złotych.
Łańcuccy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież mikrofonu z zakrystii jednego z kościołów na terenie naszego powiatu. Mężczyzna usłyszał zarzut.

Zatrzymano podejrzanego o kradzież rynien

Środa, 17-09-2014
Łańcut
Łańcuccy policjanci ustalili i zatrzymali 29-latka podejrzanego o kradzież miedzianych rynien. Mężczyzna usłyszał już zarzut.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Październik
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie