Twoja komenda

Wydarzenia

Informujemy o zmianach w organizacji ruchu drogowego związanych z imprezą "Dni Miasta i Powiatu Łańcuckiego" w dniu 25 września 2016 r.
Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.
Policjanci z Łańcuta pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś rano na drodze krajowej nr 94 w Łańcucie. W wyniku zderzenia pojazdów dwie osoby trafiły do szpitala. Zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Rzeszowa.
Dziś, w obecności władz wojewódzkich i samorządowych, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie zainaugurował przedsięwzięcie pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa". Interaktywna mapa jest już dostępna na stronie internetowej podkarpackiej Policji. Każdy, może przekazać policjantom informacje o miejscach i zdarzeniach, które w jego odczuciu są niebezpieczne. Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone.

Wypadek na autostradzie A4

Wtorek, 20-09-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę na autostradzie A-4 w miejscowości Budy Łańcuckie. Kierujący pojazdem marki Toyota utracił panowanie nad pojazdem, następnie zjechał z pasa ruchu na pobocze i uderzył w bariery energochłonne. Pasażer trafił do szpitala.

Dzieci z wizytą w łańcuckiej komendzie

Poniedziałek, 19-09-2016
Łańcut
Dzieci z przedszkola oraz uczniowie klas I, II, III, IV Zespołu Szkół w Woli Małej byli gośćmi łańcuckich policjantów. Spotkanie to było dobrą okazją zapoznania się ze specyfiką policyjnej służby oraz zwiedzeniem nowej łańcuckiej komendy.

Pechowy czwartek na drogach powiatu

Sobota, 17-09-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta sześciokrotnie wyjeżdżali na miejsca zdarzeń drogowych, które wydarzyły się w czwartek na terenie naszego powiatu. W kilku przypadkach doszło jedynie do porysowania lakieru samochodów. W pozostałych nie obyło się bez pomocy medycznej i holowania rozbitych pojazdów.
Ministerstwo SWiA dementuje doniesienia medialne o planowanych zmianach w systemie emerytalnym pracowników służb mundurowych.

Aplikacja "Moja Komenda"

Czwartek, 15-09-2016
Łańcut
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej "Moja Komenda", dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.

Zakupy internetowe - nie daj się oszukać

Środa, 14-09-2016
Łańcut
Łańcuccy policjanci apelują o ostrożność podczas zakupów przez Internet. Szukając w sieci najatrakcyjniejszej okazji musimy pamiętać, że swoimi ofertami kuszą nas również oszuści. Policja apeluje, aby korzystając z tej formy zakupów zachować zdrowy rozsądek i podstawowe środki ostrożności.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 35-letniego Dawida Łuksika, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Mężczyzna prowadzi wędrowny tryb życia....

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 37-letniego Przemysława Kiczek, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Przemysław Kiczek poszukiwany na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Wrzesień
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie