Twoja komenda

Wydarzenia

Oferował narkotyki w parku

Piątek, 30-01-2015
Łańcut
Mężczyzna zatrzymany przez łańcuckich policjantów miał przy sobie woreczki z substancją, która może zawierać środki odurzające. Według wstępnych ustaleń, mężczyzna miał proponować ich zakup przechodniom w parku Muzeum-Zamku w Łańcucie.
Policjanci z Łańcuta ujęli sprawcę, który dwa dni wcześniej dokonał kradzieży elektronarzędzi, kluczy i kosiarki żyłkowej. Skradzione rzeczy zabrał przy pomocy wózka, który również ukradł.

¾ Polaków ma zaufanie do Policji

Poniedziałek, 26-01-2015
Łańcut
Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.

Kradli elektronarzędzia i kable

Poniedziałek, 26-01-2015
Łańcut
Policjanci z Łańcuta ustalili sprawców kradzieży, do których doszło dwukrotnie w miejscowości Dąbrówki na terenie nowo budowanych hal. Dwaj mieszkańcy tej miejscowości ukradli z terenu budowy elektronarzędzia oraz kable elektryczne, powodując podczas kradzieży zniszczenia przekraczające wartość skradzionego mienia. Obaj usłyszeli już zarzuty, odzyskano większość skradzionych rzeczy.

Potrącenie pieszego w Głuchowie

Środa, 21-01-2015
Łańcut
Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszego, do którego doszło w poniedziałek wieczorem w Głuchowie. Mężczyzna prawdopodobnie wszedł nagle na jezdnię wprost pod jadącą ciężarówkę. Ranny pieszy trafił do szpitala, był nietrzeźwy.

Uszkodził siekierą samochód na parkingu

Wtorek, 20-01-2015
Łańcut
Policjanci z łańcuckiej komendy zatrzymali mężczyznę, który siekierą uszkodził samochód zaparkowany pod sklepem, a następnie chodził po parkingu z siekierą w ręce. W chwili zatrzymania był pijany, miał ponad 2,5 promila alkoholu we krwi.

Odprawa roczna w KPP Łańcut

Poniedziałek, 19-01-2015
Łańcut
W ubiegły piątek odbyła się odprawa roczna Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie z udziałem Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Sławomira Szczupaka. Jej głównym tematem było podsumowanie minionego roku oraz budowa nowej komendy w Łańcucie.

Rok 2014 bardziej bezpieczny

Sobota, 17-01-2015
Łańcut
Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.
Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie młody mieszkaniec gminy Łańcut. Taki właśnie środek zapobiegawczy orzekł Sąd Rejonowy w Łańcucie wobec podejrzanego o dokonanie ponad 20 przestępstw, głównie włamań i kradzieży.

Pomagajmy zagrożonym niskimi temperaturami

Czwartek, 08-01-2015
Łańcut
Niska temperatura i zmienne warunki pogodowe to wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Policjanci podejmują działania, aby pomóc tym, których życie i zdrowie może być zagrożone z tego powodu. Co zrobić, aby uchronić człowieka przed wychłodzeniem?
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Mykola Sadlivskyy, 42-letniego obywatela Ukrainy. Mykola Sadlivskyy poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy  w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Styczeń
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie