Twoja komenda

Wydarzenia

Odpowie za włamanie do kiosku

Piątek, 19-12-2014
Łańcut
Policjanci ustalili i zatrzymali młodego mężczyznę, który włamał się do kiosku w Łańcucie. Z kiosku ukradł pieniądze, papierosy i inne przedmioty o łącznej wartości ponad 1tys. złotych. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do winy, za swój czyn odpowie przed sądem.

Odpowie za wybicie okna

Czwartek, 18-12-2014
Łańcut
Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który rzucił butelką z piwem w okno domu mieszkańca Łańcuta. Butelka wybiła szyby i zniszczyła wnętrze pokoju. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do winy. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Świąteczne życzenia od Policji

Środa, 17-12-2014
Łańcut
Wszystkim Mieszkańcom powiatu łańcuckiego, osobom przebywającym i odpoczywającym na terenie naszego powiatu - życzenia zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, szczęśliwego Nowego Roku i poczucia bezpieczeństwa składa Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie

Policja przestrzega przed oszustami

Środa, 10-12-2014
Łańcut
Policja przestrzega przed oszustami, którzy wykorzystują głównie ufność osób starszych. Oferują wyjątkowe i niepowtarzalne okazje, usypiają czujność i okradają. Trzeba pamiętać, że wizja szybkiego i dużego zysku, zwykle kończy się stratą.

Policja w akcji "Bezpieczna Woda"

Wtorek, 09-12-2014
Łańcut
Nadchodząca zima to nie tylko opady śniegu i obniżająca się temperatura otoczenia, ale również zamarzające zbiorniki wodne. Tafla lodu może zachęcać do zabawy, ale związane jest to z ogromnym niebezpieczeństwem. W trosce o bezpieczeństwo, głównie dzieci i młodzieży, Ministerstwo Sportu i Turystyki uruchomiło kampanię „Bezpieczna Woda”.

Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego

Piątek, 05-12-2014
Łańcut
Jesienno – zimowy okres to szybko zapadający zmrok i często śliska nawierzchnia. Takie warunki stwarzają duże zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego, szczególnie dla pieszych i kierujących jednośladami.
Wczoraj podpisane zostało porozumienie w sprawie współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Łańcucie a Komendą Powiatową Policji w Łańcucie. Porozumienie dotyczy zasad współpracy przy wspólnej realizacji zadań na rzecz edukacji młodzieży, szczególnie klas o profilu policyjnym.

Odpowie za włamanie

Środa, 03-12-2014
Łańcut
Policjanci z Łańcuta ustalili mężczyznę, który w ubiegłą środę włamał się do sklepu w Łańcucie. Okazał się nim młody mieszkaniec pobliskiej miejscowości. Włamywacz ukradł ze sklepu pieniądze i telefon komórkowy.

Policja przypomina o bezdomnych

Wtorek, 02-12-2014
Łańcut
Policja przypomina o zagrożeniu, jakie niesie za sobą obniżająca się temperatura otoczenia. Termometry od kilku dni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Przypominamy - aby uratować komuś życie wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 997. Nie bądźmy obojętni na ludzki los!

Nowy Komendant Powiatowy Policji w Łańcucie

Poniedziałek, 01-12-2014
Łańcut
Dzisiaj miało miejsce wprowadzenie nowego Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie. Z rąk Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Sławomira Szczupaka rozkaz personalny odebrał kom. Andrzej Żygadło.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
20
Grudzień
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie