Twoja komenda

Wydarzenia

Kochasz? STOP Wariatom Drogowym

Poniedziałek, 01-09-2014
Łańcut
1 sierpnia ruszyła trzecia odsłona kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Tym razem skierowana jest przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Cel nieustannie ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kampanię wspólnie organizują Policja i Fundacja PZU.

Łańcuccy policjanci rozdawali odblaski

Piątek, 29-08-2014
Łańcut
Dzisiaj policjanci z łańcuckiej drogówki rozdawali odblaskowe kamizelki, opaski i plecaki. Podczas akcji funkcjonariusze zachęcali do noszenia elementów odblaskowych i przypominali o zmianie przepisów dotyczących ich stosowania przez pieszych. Fundatorem tych przedmiotów jest Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.
Policjanci łańcuckiej komendy uczestniczyli w ćwiczeniach zorganizowanych przez starostwo powiatowe. Służby ratunkowe zostały postawione w stan alarmowy, w związku z podłożeniem ładunku wybuchowego i zagrożeniem epidemiologicznym. Początkiem ćwiczeń było przekazanie informacji o ładunku wybuchowym na Oddziale Chorób Zakaźnych w szpitalu w Łańcucie.

Policjanci rozdają elementy odblaskowe

Czwartek, 28-08-2014
Łańcut
Od dziś do końca sierpnia policjanci ruchu drogowego na Podkarpaciu rozdawać będą odblaskowe kamizelki, opaski i plecaki. Fundatorem tych przedmiotów jest Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Podejrzany o kradzież tymczasowo aresztowany

Środa, 27-08-2014
Łańcut
Łańcuccy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież pieniędzy z siedziby jednej z firm na terenie naszego powiatu. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Bezpiecznie w drodze do szkoły

Wtorek, 26-08-2014
Łańcut
Zbliża się koniec wakacji i powrót do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, zwłaszcza tych, które pierwszy raz założą szkolne tornistry, apelujemy do rodziców by przypomnieli swoim pociechom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 1 września startuje policyjna akcja "Bezpieczna droga do szkoły".

Wypadek w Soninie – zatrzymane prawo jazdy

Poniedziałek, 18-08-2014
Łańcut
Łańcuccy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu ciągnikiem siodłowym mercedes, który w rażący sposób naruszył przepisy ruchu drogowego. Ciężarowy mercedes zderzył się z motocyklem. Ranny motocyklista trafił do szpitala.

Policjanci odnaleźli 6-letniego chłopca

Środa, 06-08-2014
Łańcut
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 6-letniego chłopca, który zgubił się wczoraj w lesie w Rakszawie. Zaginionego 6-latka poszukiwało około 50 policjantów, strażacy i okoliczni mieszkańcy. Chłopiec cały i zdrowy wrócił pod opiekę rodziców.

Policjanci zatrzymali pirata drogowego

Wtorek, 05-08-2014
Łańcut
Funkcjonariusze łańcuckiej drogówki zarejestrowali pirata drogowego, który przez miejscowość Kraczkowa pędził krajową "czwórką" z prędkością ponad 169 km/h. 21-letni kierowca mercedesa został zatrzymany po policyjnym pościgu. Za popełnione wykroczenia kierującemu zatrzymano prawo jazdy kat. A i B.

Tragiczny wpadek w Białobrzegach

Wtorek, 05-08-2014
Łańcut
Łańcuccy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Białobrzegi. Mężczyzna, przygnieciony przez ciągnik rolniczy, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Andrzeja Wierzbickiego, 65-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Andrzej Wierzbicki w lipcu br. wyjechał z Rzeszowa...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Wrzesień
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie