Twoja komenda

Wydarzenia

Węgierski policjant z wizytą w Łańcucie

Wtorek, 22-07-2014
Łańcut
Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie uczestniczył wczoraj w spotkaniu z goszczącą w naszym mieście delegacją z Węgier. Wizyta węgierskich kolegów była okazją do wymiany wzajemnych doświadczeń.

Święto Policji w Łańcucie

Poniedziałek, 21-07-2014
Łańcut
W piątek w Łańcucie obchodzono Święto Policji i jednocześnie 95-lecie powstania polskiej Policji. W tym roku podobnie jak rok temu obchody rozpoczęły się mszą świętą w kościele farnym, dalsza część miała miejsce w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie.

Pirat drogowy pędził ponad 180 km/h

Piątek, 18-07-2014
Łańcut
Funkcjonariusze łańcuckiej drogówki dostrzegli pirata drogowego, który przez miejscowość Kosina pędził krajową "czwórką" z prędkością ponad 180 km/h. 21-letni kierowca mitsubishi eclipse został zatrzymany po policyjnym pościgu. Za popełnione wykroczenia policjanci ukarali go mandatem maksymalnej wysokości.
Łańcuccy policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca naszego powiatu. Nastolatek uciekał przed funkcjonariuszami na motocyklu. Okazało się, że był pijany, a do tego popełnił szereg wykroczeń.

Interwencja policjantów zapobiegła tragedii

Czwartek, 10-07-2014
Łańcut
Dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał telefoniczną informację o tym, że mieszkaniec naszego powiatu zamierza popełnić samobójstwo. Natychmiast podjęto działania, które pozwoliły odszukać niedoszłego samobójcę. Mężczyzna trafił do szpitala.

"Bezpieczna Woda"

Środa, 09-07-2014
Łańcut
W związku z trwającym sezonem turystyczno-wypoczynkowym Policja włączyła się w ogólnopolską akcję informacyjno - edukacyjną pod nazwą „Bezpieczna woda”. Jej celem jest podejmowanie działań na rzecz bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą w czasie wakacji.

Policyjny pościg zakończony sukcesem

Środa, 09-07-2014
Łańcut
Łańcuccy policjanci zatrzymali po krótkim pościgu dwóch mężczyzn, którzy jadąc hondą, na widok policjantów zawrócili i zaczęli uciekać. Okazało się, że na przyczepce za samochodem wiozą skradzione przedmioty. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty.

Skradzioną kartą płacił za zakupy

Sobota, 28-06-2014
Łańcut
Policjanci z łańcuckiej komendy ustalili mężczyznę, który korzystając ze znalezionej karty bankomatowej, wielokrotnie płacił nią zbliżeniowo za swoje zakupy. Kartę znalazł na początku maja w Markowej. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i usłyszał już zarzuty.

Czterech mężczyzn odpowie za pobicie

Czwartek, 26-06-2014
Łańcut
Natychmiastowa interwencja policjantów doprowadziła do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie, które miało miejsce w Łańcucie 24 czerwca br. Wykonane czynności doprowadziły do ujawnienia kolejnych dwóch mężczyzn biorących udział w zajściu.
Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację? – Reaguj! 17 czerwca rusza międzynarodowa kampania przeciwko wykorzystywaniu seksualnemu dzieci w kontekście turystyki i podróży - „Nie odwracaj wzroku”. W Polsce kampania jest realizowana przez Fundację Dzieci Niczyje we współpracy z Komendą Główną Policji.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Roberta Bylinowskiego, 37-letniego mieszkańca Rzeszowa. Robert Bylinowski poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
22
Lipiec
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie