Twoja komenda

Wydarzenia

Zakupy internetowe - nie daj się oszukać

Wtorek, 09-02-2016
Łańcut
Coraz częściej robimy zakupy przez Internet, bo to duża wygoda i oszczędność czasu. Surfując po sieci w poszukiwaniu najatrakcyjniejszej spośród ofert licznych sklepów internetowych, czy portali aukcyjnych, musimy jednak pamiętać, że swoimi ofertami kuszą nas również oszuści. Policja apeluje, aby korzystając z tej formy zakupów zachować zdrowy rozsądek i podstawowe środki ostrożności.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy sprawcy kolizji

Poniedziałek, 08-02-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w piątek po południu na drodze wojewódzkiej w Rakszawie Potok. Kierujący peugeotem, wyprzedzając w miejscu niedozwolonym, spowodował groźnie wyglądającą kolizję. Nikt nie odniósł obrażeń, sprawca zdarzenia stracił prawo jazdy.

Policjanci ujawnili marihuanę w samochodzie

Sobota, 06-02-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta ujawnili marihuanę w kontrolowanym samochodzie. Do jej posiadania przyznał się jeden z mężczyzn znajdujących się w pojeździe. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Spotkanie konsultacyjne w Czarnej

Sobota, 06-02-2016
Łańcut
W piątek w Urzędzie Gminy w Czarnej odbyło się spotkanie konsultacyjne, poświęcone budowie "Mapy zagrożeń bezpieczeństwa " dla powiatu łańcuckiego. Uczestniczyli w nim funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie, Wójt Gminy, przedstawiciele Rady Gminy, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, sołtysi miejscowych sołectw i przedstawiciele oświaty.

Wypadek drogowy w Głuchowie

Piątek, 29-01-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta pracowali dzisiaj w Głuchowie na miejscu wypadku drogowego. Kierująca oplem astra na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem i przygniotła mężczyznę stojącego obok zaparkowanego na poboczu samochodu. Z urazem kończyn dolnych został przewieziony do szpitala.

Bezpieczeństwo dzieci podczas zimowego wypoczynku

Poniedziałek, 25-01-2016
Łańcut
Rozpoczynają się ferie zimowe w kolejnych regionach. Do województw małopolskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i lubuskiego dołączają kolejne, warmińsko-mazurskie i podlaskie. Dla podkarpackich uczniów ferie będą trwały od 15 do 26 lutego, ale już teraz przyjeżdżają do nas wypoczywać dzieci z innych województw.

Włamywacz ujęty podczas oględzin

Czwartek, 21-01-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta zatrzymali sprawcę włamania do sklepu podczas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia. Kradnąc skarbonkę przeznaczoną na wolne datki na leczenie chorego dziecka włamywacz dokonał zniszczeń na kwotę 5000 złotych.

Uroczyste otwarcie nowej komendy w Łańcucie

Poniedziałek, 18-01-2016
Łańcut
W ubiegły piątek miało miejsce uroczyste otwarcie nowej siedziby łańcuckiej policji. Nowoczesny budynek Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie oddali w użytkowanie policjantom Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinspektor Cezary Popławski oraz Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie inspektor dr Krzysztof Pobuta. Na uroczystość licznie przybyli przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych, reprezentanci służb i instytucji współpracujących z policją.
10 stycznia już po raz dwudziesty czwarty policjanci zaangażują się w zapewnienie porządku podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spokój podczas Finału zależy także od stosowania się do zasad bezpieczeństwa przez osoby, które w nim uczestniczą. Pamiętajmy o bezpieczeństwie dzieci i osób starszych.

Zmiana siedziby łańcuckiej komendy

Wtorek, 05-01-2016
Łańcut
Informujemy, że od 1 stycznia 2016 roku Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie zmieniła swoją siedzibę. Obecnie mieści się w budynku na ul. Traugutta 13A.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Katarzyny Kuczek, 37-letniej mieszkanki Brzózy Królewskiej. Zaginiona 14 stycznia 2016 r. rano wyszła z domu udając się do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
11
Luty
2016
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie