Twoja komenda

Wydarzenia

Kolejna edycja konkursu "Bezpieczne Wakacje"

Środa, 25-05-2016
Łańcut
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpocznie się 15 czerwca i od tego dnia, aż do 7 października 2016 r. można nadsyłać prace.

Okradli dwa sklepy

Środa, 18-05-2016
Łańcut
Trzej sprawcy kradzieży w łańcuckich sklepach usłyszeli zarzuty. Dwaj zostali zatrzymani w chwilę po kradzieży, policjanci ustalili tożsamość trzeciego z nich. Wszyscy są mieszkańcami Przemyśla i okolic.

Rowerzysta poszkodowany w wypadku

Środa, 18-05-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta pracowali wczoraj po południu na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy 3-go Maja w Łańcucie. Kierująca toyotą corollą, skręcając we wjazd do posesji, zajechała drogę rowerzyście, który uderzył w samochód i przewrócił się na jezdnię. Poszkodowany mężczyzna pozostał w szpitalu na obserwacji.
Niedługo trwały wczorajsze poszukiwania 65-letniego mężczyzny z Kraczkowej, którego zaginięcie zgłosiła zaniepokojona córka. Z informacji, jakie przekazała policjantom wynikało, że jej ojciec może być w niebezpieczeństwie. Wieczorem mężczyzna sam wrócił do domu.

Kolizje na skrzyżowaniu w Dąbrówkach

Wtorek, 17-05-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta pracowali wczoraj w Dąbrówkach, na miejscu dwóch kolizji drogowych z udziałem pięciu samochodów. Do obydwu zdarzeń doszło na skrzyżowaniu w rejonie mostu w ciągu pół godziny. Sprawczyni drugiej kolizji była pod wpływem alkoholu, straciła prawo jazdy.

Pijany kierował skradzionym samochodem

Wtorek, 17-05-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta zatrzymali mieszkańca Rzeszowa, który ukradł znajomemu samochód. Dodatkowo 27-letni mężczyzna był pijany i nie miał uprawnień do kierowania. Usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy.
Dzisiaj o północy ulegnie zmianie organizacja ruchu drogowego w centrum Łańcuta, na skrzyżowaniu ulic 3-go Maja i Plac Sobieskiego. Zmianie ulegnie pierwszeństwo przejazdów. Policja apeluje o uwagę i ostrożność.

Przywrócony ruch na łańcuckiej obwodnicy

Wtorek, 10-05-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w Łańcucie na ulicy Armii Krajowej, przed skrzyżowaniem z ulicą Mościckiego. Zablokowany był pas ruchu w kierunku Rzeszowa.
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Albigowej oraz Publicznego Gimnazjum w Białobrzegach zwyciężyli w powiatowych eliminacjach XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. To właśnie drużyny z tych szkół będą reprezentować powiat łańcucki w finale wojewódzkim.

Tragiczne potrącenie pieszego w Markowej

Poniedziałek, 09-05-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta pracowali dzisiaj w nocy na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 881 przy wjeździe do Markowej. W wyniku wypadku śmierć poniósł pieszy potrącony przez opla vivaro.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60-letnim Stanisławem Małką, mieszkańcem Woli Obszańskiej. Mężczyzna 2 marca br. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 28-letniego Grzegorza Pliszki, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Pliszka poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Maj
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie