Twoja komenda

Wydarzenia

Policja poszukuje zaginionej kobiety

Poniedziałek, 14-04-2014
Łańcut
Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie poszukuje zaginionej Teresy Polak, 38-letniej mieszkanki Brzózy Stadnickiej. Zaginiona opuściła miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie wróciła, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Jutro (piątek 11 kwietnia 2014 r.) na terenie Łańcuta około godziny 19. czasowo zostanie wstrzymany ruch kołowy na części ulic w mieście. W tym czasie odbywać się będzie plenerowe nabożeństwo religijne „Droga Krzyżowa”, organizowane przez Parafię św. Stanisława Biskupa - Fara w Łańcucie.
Policjanci ruchu drogowego w Łańcucie zatrzymali do kontroli kierującą fordem mondeo. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili, że 44-letnia obywatelka Ukrainy przewozi 1700 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy skarbowej.
Przeszło dwudziestu policjantów, 11 strażaków ochotników OSP z Markowej oraz 3 zespoły STORATU z 3 psami, prowadziło wczoraj po południu poszukiwania za zaginionym 53-latkiem z Markowej. Mężczyzna dzień wcześniej wyszedł z domu nie informując członków rodziny, a następnie ślad po nim zaginął.

Podejrzany o kradzież usłyszał zarzuty

Czwartek, 03-04-2014
Łańcut
Końcem marca do Komendy w Łańcucie zgłosiła się kobieta, która zawiadomiła o przestępstwie. Do kradzieży na jej szkodę miało dojść w okresie od listopada 2013 r. do 22 marca br. Wartość skradzionych przedmiotów poszkodowana wyceniła na około 400 zł.

Wypadek drogowy w Głuchowie

Czwartek, 03-04-2014
Łańcut
Wczoraj tuż przed godz. 14 na drodze krajowej nr 4 w Głuchowie, na pasie ruchu w kierunku Rzeszowa doszło do wypadku. Jedna osoba została ranna.

Odpowie za kradzież biżuterii

Środa, 02-04-2014
Łańcut
Policjanci z Łańcuta ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzież biżuterii. Wartość skradzionych przedmiotów oszacowano na 2 tys. zł. Policjanci odzyskali bransoletkę oraz pierścionek, które wróciły już do prawowitej właścicielki.

Podejrzany o kradzież w rękach Policji

Środa, 26-03-2014
Łańcut
Policjanci z łańcuckiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież części samochodowych z prywatnej posesji w miejscowości Sonina. 36-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego usłyszał już zarzuty. Łączna kwota strat spowodowanych przez mężczyznę wyniosła około 7 tys. złotych.
Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 34-letniemu mężczyźnie, który włamał się do niezamieszkanego budynku oraz hurtowni na terenie Łańcuta. Łupem mężczyzny padły drobne metalowe przedmioty, trzy metalowe płyty oraz wyroby alkoholowe.

Nowy zastępca komendanta w Łańcucie

Poniedziałek, 24-03-2014
Łańcut
Komendant Powiatowy Policji w Łańcucie inspektor Robert Woźnik ma nowego zastępcę. Od dzisiaj w kierowaniu łańcucką komendą będzie mu pomagał komisarz Grzegorz Błaszczyk. Rozkaz o powołaniu na to stanowisko wręczył Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego inspektor Andrzej Sabik.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Tadeusza Adamczyka, 52-letniego mieszkańca Rzeszowa. Tadeusz Adamczyk w styczniu 2012 roku wyjechał do Londynu. Do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Marka Chamielca, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Marek Chamielec poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
16
Kwiecień
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie