Twoja komenda

Wydarzenia

Policja apeluje o nie wypalanie traw

Piątek, 27-03-2015
Łańcut
Policja i Straż Pożarna każdego roku apelują o nie wypalanie traw. Jest to zabronione przez obowiązujące przepisy, a sprawca takiego czynu podlega odpowiedzialności karnej. Pamiętajmy, że wypalanie traw stanowi zagrożenie dla życia i mienia.

Policyjne świąteczne życzenia

Piątek, 27-03-2015
Łańcut
Wszystkim Mieszkańcom powiatu łańcuckiego, osobom przebywającym i odpoczywającym na terenie naszego powiatu - życzenia zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy w poczuciu bezpieczeństwa składa Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie

Bądź bezpieczny na drodze

Piątek, 27-03-2015
Łańcut
1215 wypadków drogowych mniej, 133 mniej zabitych i o 1762 mniej rannych – tak wynika z podsumowania stanu bezpieczeństwa na polskich drogach w okresie jesienno-zimowym. 75% Polaków posiada odblaski, ale tylko 14% nosi je zawsze, a 41% nie nosi ich w ogóle – to z kolei wyniki raportu na temat noszenia materiałów odblaskowych w ramach akcji „Bezpieczny, bo widoczny”.

Policja ostrzega przed oszustami

Czwartek, 26-03-2015
Łańcut
Policja ostrzega przed oszustami, którzy różnymi sposobami próbują wprowadzić ludzi w błąd. Wykorzystują do tego telefon, internet lub pisemne wezwania do zapłaty.
65 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów, natomiast 22 proc. ma do niej zastrzeżenia - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej, zrealizowanego w marcu. Notowania Policji, co podkreśla CBOS, są stabilne.
Policjantka z łańcuckiej komendy, wracając po służbie do domu pomogła w zatrzymaniu pijanego kierowcy. Mieszkaniec Rzeszowa, który rozbił samochód w Jasionce miał ponad 3 promile alkoholu we krwi. Mimo że był ranny, próbował uciekać.

Odpowie za kradzież rur kanalizacyjnych

Czwartek, 19-03-2015
Łańcut
Policjanci z Łańcuta ustalili, kto kradł na terenie firmy kanalizacyjnej. 26-latek już usłyszał zarzuty, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Skradzione rury i specjalistyczne wyposażenie zostały odnalezione w punkcie skupu złomu w sąsiednim powiecie i zwrócone właścicielowi.
Policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądających zdarzeń drogowych, które miały miejsce wczoraj po południu na drogach powiatu łańcuckiego. Kolejno były to zderzenie dwóch samochodów w Albigowej, następnie również zderzenie w Soninie i potrącenie rowerzystki w Budach Łańcuckich, która doznała ciężkich obrażeń.

Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę tira

Sobota, 14-03-2015
Łańcut
Policjanci z Łańcuta zatrzymali w czwartek kierowcę tira, który jechał w sposób zagrażający bezpieczeństwu ruchu drogowego. Po zatrzymaniu okazało się, że mieszkaniec województwa śląskiego kierował na „czwórce” kilkunastotonowym zespołem pojazdów będąc w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna odpowie za przestępstwo i wykroczenie.

Wypadek na krajowej "czwórce" w Rogóżnie

Wtorek, 10-03-2015
Łańcut
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano na drodze krajowej nr 4 w Rogóżnie. Czołowo zderzyły się osobowe audi i samochód dostawczy. Ranna została pasażerka audi. Zablokowane były dwa pasy jezdni w kierunku Rzeszowa. Od godz. 10.30 nie ma już utrudnień w ruchu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Marzec
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie