Twoja komenda

Wydarzenia

Rusza kampania "Dopalacze kradną życie"

Czwartek, 30-07-2015
Łańcut
Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

Policyjny dozór za handel narkotykami

Środa, 29-07-2015
Łańcut
Łańcuccy policjanci zatrzymali podejrzanego o rozprowadzanie narkotyków. 36-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego został objęty policyjnym dozorem.

Zamknięty przejazd kolejowy w Łańcucie

Poniedziałek, 20-07-2015
Łańcut
W związku z naprawą linii kolejowej oraz nawierzchni przejazdu kolejowego w dniach od 21 lipca do 5 sierpnia 2015 roku zostanie zamknięty przejazd kolejowy w Łańcucie na ul. Grunwaldzkiej, jest to odcinek drogi relacji Łańcut – Leżajsk. W tym czasie ruch pojazdów będzie odbywał się wyznaczonymi objazdami.
Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie mężczyzna, który w czwartek ukradł samochód, grożąc właścicielowi nożem. Rozbój miał miejsce w Soninie na parkingu sklepu samoobsługowego. Policjanci szybko ustalili jego tożsamość i tego samego dnia zatrzymali na Śląsku. Funkcjonariusze odzyskali również samochód.
Dzisiaj przed południem dyżurny łańcuckiej jednostki został powiadomiony o dewastacji miejsca rekreacyjnego w Kraczkowej. Dzielnicowi potwierdzili, że obiekty położone w Dolinie Miłosierdzia Bożego zostały zdewastowane przez pokrycie ich napisami i obscenicznymi rysunkami. Policja szuka sprawcy tego czynu.

Policjanci ujęli nastoletniego włamywacza

Piątek, 17-07-2015
Łańcut
Szesnastolatek z Łańcuta został ujęty przez policyjny patrol po tym, jak uciekał po włamaniu do jednego ze sklepów w mieście. Policjanci znaleźli przy nim rzeczy pochodzące z kradzieży. Trwają poszukiwania drugiego sprawcy.

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy?

Czwartek, 16-07-2015
Łańcut
W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

Święto Policji w Łańcucie

Środa, 15-07-2015
Łańcut
Wczoraj odbyły się oficjalne uroczystości związane z obchodami Święta Policji w łańcuckiej jednostce. Święto Policji ustanowione jest na dzień 24 lipca dla upamiętnienia powołania w 1919 roku Policji Państwowej. W tym roku, oprócz awansów na wyższe stopnie policyjne było wiele okazji do gratulacji i wyróżnień.

Uciekając przed Policją uderzył w inny samochód

Poniedziałek, 13-07-2015
Łańcut
31-letni kierowca bmw uciekając przed policyjnym patrolem uderzył w inny samochód, a następnie dachował. Mężczyzna został ranny. Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności i przyczyny jego niebezpiecznej jazdy.

STOP DOPALACZOM

Poniedziałek, 13-07-2015
Łańcut
Ostatnie wydarzenia na terenie Katowic i miast województwa śląskiego, związane z zatruciami dopalaczami nakazują szczególne środki ostrożności i wymuszają konieczność zwiększenia uwagi skierowanej na naszych najbliższych - szczególnie na osoby niepełnoletnie i młodzież.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
3
Sierpień
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie