Twoja komenda

Wydarzenia

Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

Tragiczny wypadek Łańcucie

Piątek, 22-07-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta pracowali w środę na miejscu tragicznego wypadku drogowego. 53-letni mieszkaniec Łańcuta został potrącony przez betoniarkę i wskutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Pijany wjechał w płot

Piątek, 15-07-2016
Łańcut
Policjanci łańcuckiej komendy interweniowali w ubiegłą niedzielę wobec nietrzeźwego kierującego. Młody mężczyzna wjechał w ogrodzenie posesji, a następnie zatrzymał przejeżdżający nieopodal radiowóz prosząc o pomoc. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Policjanci zatrzymali mu też prawo jazdy.

Wypadek w Kosinie

Piątek, 08-07-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś rano na drodze krajowej nr 4 przed miejscowością Kosina. Kierujący pojazdem marki Volkswagen Touran zjechał z drogi i dachował. Pasażer trafił do szpitala.

Policjanci odzyskali zgubiony portfel

Piątek, 08-07-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta odzyskali zgubiony portfel. Ustalili również sprawcę przywłaszczenia. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu rok więzienia.

Odpowie za uszkodzenie pojazdu

Środa, 06-07-2016
Łańcut
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie ustalili sprawcę umyślnego uszkodzenia samochodu, do którego doszło w poniedziałek 3 lipca w Markowej. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał się karze.

Groził nożem i tasakiem

Wtorek, 05-07-2016
Łańcut
Policjanci obezwładnili mężczyznę, który w piątek trzymając w rękach nóż i tasak groził pozbawieniem życia domownikom. Agresywny mieszkaniec Rakszawy został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty.

Nietrzeźwy wyskoczył przez okno

Wtorek, 05-07-2016
Łańcut
Policjanci odnaleźli mężczyznę, który w piątek wieczorem wyskoczył przez okno i ukrył się w zaroślach. Nietrzeźwy 25-latek, w trakcie wszczętej awantury groził samobójstwem. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Potrącenie rowerzystki w Dębinie

Piątek, 01-07-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta pracowali w środę na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Dębina. Rowerzystka w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala.

Dzieci z wizytą w łańcuckiej komendzie

Piątek, 01-07-2016
Łańcut
W ostatnim tygodniu czerwca, w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2016” uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Łańcucie gościli w łańcuckiej komendzie. Spotkanie to było dobrą okazją do rozmów o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Lipiec
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie