Twoja komenda

Wydarzenia

Kolbuszowscy policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci 60-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono wczoraj w jednym ze stawów na terenie Weryni, gmina Kolbuszowa. Wstępnie wykluczono aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby.

Wtorkowe działania "Pieszy"

Wtorek, 25-11-2014
Kolbuszowa
Przestrzeganie przepisów przez pieszych użytkowników ruchu drogowego będzie dziś w szczególnym zainteresowaniu kolbuszowskich policjantów. Jak w każdy wtorek funkcjonariusze prowadzą działania prewencyjne pn. „Pieszy”.

Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz!

Piątek, 21-11-2014
Kolbuszowa
Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.

Policjanci zatrzymali pijanego sprawcę kolizji

Środa, 19-11-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 49-letniego kierowcę opla. Mężczyzna wcześniej prawdopodobnie spowodował kolizję na terenie Mielca i odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali go na ul. Narutowicza w Kolbuszowej. Miał 1,24 promila alkoholu w organizmie. Poinformował policjantów, że zamierzał jechać do Łańcuta.

Program prewencyjny "Przyjazna cyberprzestrzeń"

Wtorek, 18-11-2014
Kolbuszowa
Jak powinien zachować się młody człowiek, kiedy stanie się ofiarą cyberprzemocy? Czego nie wolno mu robić i gdzie może szukać pomocy? Na te i inne pytania musieli odpowiedzieć wczoraj uczniowie gimnazjum w Widełce na spotkaniu z policjantkami z kolbuszowskiej jednostki oraz psychologiem i pedagogiem. Spotkanie odbyło się w ramach programu prewencyjnego pod nazwą „Przyjazna cyberprzestrzeń”.

Potrącenie rowerzystki w Kolbuszowej Dolnej

Poniedziałek, 17-11-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pracowali dziś rano na miejscu wypadku drogowego w Kolbuszowej Dolnej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem transitem zderzył się z jadącą w tym samym kierunku rowerzystką. W wyniku zderzenia kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala.
Odpowiedzialność karna nieletnich, zagrożenia związane z używaniem substancji psychoaktywnych, przejawy demoralizacji nieletnich były m.in. tematem wczorajszego spotkania z nauczycielami Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej. W spotkaniu uczestniczyła policjantka Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej sierż. szt. Beata Chmielowiec.
Trzeźwość niemal pięćdziesięciu kierowców autobusów skontrolowali wczoraj kolbuszowscy policjanci w ramach działań „Trzeźwy autobus”. Celem tego typu działań jest nie tylko wyeliminowanie z dróg nietrzeźwych kierowców autobusów. Kontroli trzeźwości poddawani są również pozostali kierowcy i to właśnie dwóch z nich ujawnili podczas wczorajszych działań policjanci.

23-latek okradł swojego dziadka

Piątek, 31-10-2014
Kolbuszowa
Zarzut kradzieży przedstawili policjanci 23-letniemu mieszkańcowi gminy Raniżów, który okradł swojego dziadka. Jak ustalili funkcjonariusze, wnuczek okradł starszego mężczyznę, kiedy ten spał. Zrabowane pieniądze wydał na sprzęt elektroniczny i swoje bieżące potrzeby. Policjanci odzyskali część skradzionych pieniędzy.
Kolbuszowscy policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci dwutygodniowego niemowlęcia. Śmierć dziecka stwierdził wczoraj rano lekarz pogotowia ratunkowego, które zostało wezwane do jednej z miejscowości na terenie gminy Kolbuszowa. Przyczyny śmierci niemowlęcia pomoże wyjaśnić zaplanowana na dzisiaj sekcja zwłok.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Wojciecha Szmagarę, 36-letniego mieszkańca Piastowa w gminie Lubaczów. Wojciech Szmagara poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Listopad
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie