Twoja komenda

Wydarzenia

Uwaga - obowiązkowe odblaski dla pieszych

Czwartek, 28-08-2014
Kolbuszowa
Już od 31 sierpnia br. każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, będzie miał obowiązek używania elementów odblaskowych.
Kolbuszowscy policjanci skierowali wniosek o ukaranie do sądu przeciwko mężczyźnie, który w jednym z kolbuszowskich pubów wymachiwał pistoletem wśród klientów. Zabezpieczony przez policjantów przedmiot okazał się miotaczem gazu w kształcie pistoletu. 51-latek odpowie przed sądem za zakłócenie porządku publicznego.
Tylko przez parę chwil 48-letni mieszkaniec gminy Cmolas cieszył się skradzionym rowerem. Mężczyzna, który zabrał rower spod budynku Domu Pomocy Społecznej w Cmolasie prowadził go prawdopodobnie w kierunku miejsca zamieszkania. Policjanci zatrzymali go na drodze z Cmolasu do Trzęsówki. Miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.
Kolbuszowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś w Kolbuszowej Górnej na krajowej „dziewiątce”. W wyniku najechania przez kierowcę ciężarówki na tył osobowego mercedesa, do szpitala trafił kierowca osobówki. Do godz. 12.30 ruch pojazdów na tym odcinku odbywał się wahadłowo.
Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, w którym prawdopodobnie uczestniczył 20-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Mężczyzna poprosił wczoraj nad ranem swoich kolegów o pomoc w wyciągnięciu samochodu z rowu. Nie chciał pomocy medycznej. Jednak zaniepokojeni jego zdrowiem koledzy zawieźli go do szpitala. Szpital o fakcie powiadomił Policję. 20-latek był nietrzeźwy.

Policjanci pożegnali mł.insp. Marka Mendonia

Poniedziałek, 11-08-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pożegnali mł.insp. Marka Mendonia Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej, który od dzisiaj objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku.

Pijany 22-latek wszedł pod radiowóz

Poniedziałek, 11-08-2014
Kolbuszowa
Ponad 2 promile alkoholu miał 22-letni mężczyzna, który wczoraj nad ranem, w rejonie jednej z kolbuszowskich dyskotek, wszedł pod policyjny radiowóz. W wyniku zderzenia mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń i po udzieleniu pomocy medycznej został zwolniony do domu. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

"Tour de Pologne" przez powiat kolbuszowski

Środa, 06-08-2014
Kolbuszowa
Ponad 70 policjantów zabezpieczało wczoraj przejazd Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Tour de Pologne” przez powiat kolbuszowski. W zabezpieczeniu pomagali również strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej, strażnicy ze Straży Miejskiej w Kolbuszowej oraz strzelcy z klasy mundurowej Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej.
Kolbuszowscy policjanci patrolujący łodzią zalew „Maziarnia” uczestniczyli wczoraj w akcji ratunkowej 24-letniego mężczyzny, który pływając ze znajomymi na materacu nagle zniknął pod wodą. Mężczyzna został wyciągnięty na brzeg, gdzie do czasu przyjazdu karetki pogotowia policjanci prowadzili akcję reanimacyjną. 24-latek został przewieziony do szpitala, niestety po kilku godzinach zmarł.

Pięciu kierujących pod działaniem alkoholu

Czwartek, 31-07-2014
Kolbuszowa
Pięciu kierujących pod działaniem alkoholu ujawnili wczoraj kolbuszowscy policjanci na drogach naszego powiatu. Dwóch spośród nich kierowało rowerem, a trzech zdecydowało się na jazdę samochodem pomimo wcześniejszego spożycia alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali również dwa uprawienia do kierowania. Teraz wszyscy za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Sierpień
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie