Twoja komenda

Wydarzenia

Włamanie do łodzi

Wtorek, 04-08-2015
Kolbuszowa
Włamanie do łodzi zacumowanej na zalewie Maziarnia ujawnili policjanci z wydziału kryminalnego kolbuszowskiej jednostki. Z łodzi skradziono przedmioty o wartości około 400 złotych. Do włamania przyznał się 13-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego.
Kolbuszowscy policjanci zatrzymali 27-letniego oszusta. Mężczyzna wypożyczył maszyny budowlane o wartości blisko 30 tys. złotych, ale nie zamierzał ich oddawać. Policjanci ustalili, że maszyny miały być sprzedane po atrakcyjnej cenie. Odzyskano urządzenia, a 27-latek przyznał się do oszustwa.
Kolbuszowscy policjanci z referatu ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył o ponad 50 km/h dopuszczoną przepisami prędkość w obszarze zabudowanym. Niechlubnym rekordzistą okazał się 34-letni kierowca volkswagena, który jechał przez Przedbórz z prędkością 124 km/h.

"Trzeźwy poranek"w powiecie kolbuszowskim

Poniedziałek, 03-08-2015
Kolbuszowa
Stan trzeźwości 242 kierujących przebadali dziś rano kolbuszowscy policjanci w ramach „Trzeźwego poranku”. Działania prowadzone były od godz. 4 do 8 na terenie całego Podkarpacia. Na terenie powiatu kolbuszowskiego ujawniono dwa przypadki kierowania pojazdami pod działaniem alkoholu.

Rusza kampania "Dopalacze kradną życie"

Czwartek, 30-07-2015
Kolbuszowa
Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

Okradł kobietę na plebanii

Wtorek, 21-07-2015
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który okradł przebywającą na plebanii kobietę. 48-latek wykorzystując jej nieuwagę, ukradł należące do niej torebki. Policjanci zatrzymali go chwilę po kradzieży, na jednej z kolbuszowskich ulic.

Święto Policji w Kolbuszowej

Poniedziałek, 20-07-2015
Kolbuszowa
Uroczystość Święta Policji obchodzili w piątek kolbuszowscy policjanci. Jest to szczególny dzień dla wszystkich funkcjonariuszy. W trakcie uroczystego apelu i w obecności zaproszonych gości policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej otrzymali nominacje na wyższe stopnie.

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy ?

Czwartek, 16-07-2015
Kolbuszowa
W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!
Uświadomienie właścicielom psów ich prawnych obowiązków oraz odpowiedzialności karnej za brak nadzoru nad zwierzętami jest celem kampanii informacyjnej zorganizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Kolbuszowej i Urząd Gminy w Dzikowcu. Plakaty informacyjne mają zmotywować właścicieli czworonogów do skuteczniejszego ich pilnowania.
Kolbuszowscy policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali sprawców kradzieży napowietrznych linii telekomunikacyjnych. Dwóch obywateli Rumunii usłyszało po osiem zarzutów. To jednak nie koniec ich przewinień, jak się okazało ci sami mężczyźni podobnych kradzieży dopuszczali się również na terenie innych powiatów województwa podkarpackiego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
4
Sierpień
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie