Twoja komenda

Wydarzenia

Najechanie na tył pojazdu w Kolbuszowej Dolnej

Czwartek, 23-10-2014
Kolbuszowa
77-letni kierowca matiza trafił do szpitala w wyniku zdarzenia, do którego doszło w Kolbuszowej Dolnej, na drodze krajowej numer 9. Jak wstępnie ustalili policjanci mężczyzna kierujący matizem najechał na tył citroena, którego kierująca zatrzymała się na jezdni z zamiarem wykonania skrętu w lewo. Do czasu zakończenia pracy policjantów ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo.

Dachowanie opla w Niwiskach

Środa, 22-10-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego w Niwiskach, na drodze relacji Tuszyma-Kolbuszowa. Jak wstępnie ustalili, kierująca oplem 54-letnia kobieta wjechała do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia kobieta i podróżująca z nią 3-letnia wnuczka trafiły do szpitala. Na szczęście nie odniosły poważnych obrażeń.

Zarzuty dla 19-latka za posiadanie narkotyków

Środa, 22-10-2014
Kolbuszowa
Zarzut uprawy konopi i posiadania narkotyków przedstawili wczoraj kolbuszowscy policjanci 19-letniemu mieszkańcowi powiatu kolbuszowskiego. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna przez kilka miesięcy uprawiał krzew konopi, a po zebraniu „plonu” przerobił go na susz. Policjanci zabezpieczyli narkotyki i młynek do mielenia konopi. 19-latek za swoje czyny odpowie przed sądem.

Jutro Międzynarodowy Dzień Mediacji

Środa, 15-10-2014
Kolbuszowa
Trwa "Tydzień Mediacji" - ogólnopolska kampania zainicjowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W ramach Tygodnia Mediacji obchodzony będzie także Międzynarodowy Dzień Mediacji (czwartek, 16 października). Policja wspiera te działania.
Kolbuszowscy policjanci uczestniczyli w tegorocznych obchodach ”Państwowego Dnia Ratownictwa Medycznego” zorganizowanych na terenie powiatu kolbuszowskiego przez Zespół Pomocy Doraźnej w Kolbuszowej. Na płycie kolbuszowskiego rynku spotkali się wczoraj policjanci, strażacy i ratownicy medyczni czyli służby, których głównym celem jest ratowanie życia, pomoc i dbanie o bezpieczeństwo publiczne.

Policjantka "Przyjacielem Przedszkola"

Poniedziałek, 13-10-2014
Kolbuszowa
Dyplom „Przyjaciel Przedszkola” otrzymała podczas spotkania z przedszkolakami sierż.szt. Beata Chmielowiec – policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. Spotkania z uczniami i najmłodszymi dziećmi są jednym z elementów policyjnej pracy, której celem jest edukacja o bezpieczeństwie.

Dwa wypadki z udziałem dzieci

Poniedziałek, 13-10-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Siedlance na drodze wojewódzkiej relacji Mielec – Kolbuszowa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika,że 5-letni chłopiec wbiegł na jezdnię pod jadącego forda focusa. 5-latek z obrażeniami trafił do szpitala. Do drugiego wypadku doszło w Dzikowcu.
O bezpieczeństwie w gminie i pomysłach na jego poprawę dyskutowali wczoraj kolbuszowscy policjanci z mieszkańcami gminy Niwiska. W debacie uczestniczyła Wójt Gminy Elżbieta Wróbel, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych i instytucji oświatowych oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej podinsp. Rafał Piela wraz z funkcjonariuszami kolbuszowskiej Policji.
Kolbuszowscy policjanci skierowali do sądu kolejną sprawę, której „bohaterką” jest kierująca popełniająca wykroczenia drogowe, nagrana przez innego kierowcę. Również i tym razem świadek zdarzenia przesłał nagranie na skrzynkę mailową podkarpackiej Policji. Policjanci ustalili dane kierującej i przedstawili jej zarzuty popełnienia wykroczeń drogowych.
Ponad pół promila alkoholu miał 19-letni kierowca volkswagena zatrzymany przez policjantów na jednej z kolbuszowskich ulic. Nie było to jednak jedyne przewinienie kierowcy. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli w samochodzie liście konopi indyjskich. Wczoraj 19-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i kierowania w stanie nietrzeźwości.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Październik
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie