Twoja komenda

Wydarzenia

Przed nami ostatni weekend tegorocznych wakacji. Wielu z nas wykorzysta ten czas na wyjazdy i podróże. Spodziewając się zwiększonego ruchu na drogach policjanci od dzisiaj do 28 sierpnia będą prowadzić wzmożone działania kontrolne „Ostatni weekend wakacji 2016”.

Wypadek w Wilczej Woli

Środa, 24-08-2016
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Wilczej Woli. Volkswagen passat, którym podróżowało troje młodych ludzi uderzył w drzewo. 24-letni kierowca volkswagena i dwie pasażerki w wieku 17 i 19 lat zostali ranni i trafili do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Oszukani podczas zakupów wózków dziecięcych

Wtorek, 23-08-2016
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci ustalają sprawców, którzy oszukali mieszkańców naszego powiatu podczas zakupu wózków dziecięcych na internetowych portalach. W ostatnim czasie na naszej jednostki zgłosiło się trzech pokrzywdzonych, którzy stracili w ten sposób po kilkaset złotych. Policjanci przypominają o zachowaniu czujności i rozsądku podczas zakupów przez internet.
Rozpoczął się sezon zbioru grzybów. Policja przypomina o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas grzybobrania. Corocznie na terenie całego województwa odnotowywane są przypadki zaginięć. Przestrzeganie poniższych zasad pomoże nam szczęśliwie powrócić do domu.

Doniczką z kwiatami w samochód

Czwartek, 18-08-2016
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci interweniowali wczoraj w związku ze zgłoszeniem o rzuceniu doniczką w samochód. Sprawca tego zdarzenia odpowie za wykroczenie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za rzucanie przedmiotami w pojazd mechaniczny grozi kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.
Od 12 do 15 sierpnia kolbuszowscy policjanci uczestniczyli w działaniach „Sierpniowy Weekend -2016”. Na drogach naszego powiatu okres dłuższego wypoczynku minął spokojnie. Policjanci odnotowali trzy zdarzenia drogowe.

63-latek odpowie za przywłaszczenie portfela

Środa, 10-08-2016
Kolbuszowa
63-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego odpowie za przywłaszczenie portfela z pieniędzmi i dokumentami. Mężczyzna znalazł zgubiony przez 20-latka w Widełce portfel i go nie zwrócił. Część przywłaszczonych pieniędzy przeznaczył na alkohol. Monitoring zarejestrował jednak moment jak mężczyzna zabiera portfel. Policjanci przedstawili mu zarzuty.

Obywatelskie zgłoszenie o pijanym kierowcy

Wtorek, 09-08-2016
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci interweniowali wczoraj w Weryni w związku z anonimowym zgłoszeniem o nietrzeźwym kierowcy opla. Policyjna interwencja zakończyła się przewiezieniem agresywnego kierowcy do izby wytrzeźwień. Dzięki właściwej reakcji obywatelskiej, kierowca opla nie uniknie odpowiedzialności przed sądem.

Ukradł samochód z podwórka, jest w rękach policji

Poniedziałek, 08-08-2016
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który kilka dni temu ukradł samochód z posesji w Siedlance. 36-latek jeździł nim po terenie dwóch powiatów, po czym uszkodzony pojazd porzucił. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży pojazdu, a prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze.
Zarzuty spowodowania wypadku w Świerczowie i ucieczki z miejsca wypadku usłyszał dziś 30-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Policjanci zatrzymali go w czwartek kilka godzin po zdarzeniu. Prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci między innymi zakazu opuszczania kraju i dozoru Policji.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionego Janusza Myśliwca, 51-letniego mieszkańca Przedmieścia Czudeckiego. Janusz Myśliwiec 16 sierpnia br. przebywał na terenie Niemiec w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują Krzysztofa Zielińskiego 35-letniego mieszkańca Jarosławia. Krzysztof  Zieliński poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Sierpień
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie