Twoja komenda

Wydarzenia

Zderzenie audi z autobusem w Zarębkach

Czwartek, 24-07-2014
Kolbuszowa
Policjanci z kolbuszowskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 21-letniemu mieszkańcowi powiatu kolbuszowskiego, który wczoraj po południu kierując audi zderzył się z autobusem relacji Kolbuszowa-Mechowiec. W wyniku zderzenia lekkich obrażeń doznał 55-letni kierowca autobusu. Pasażerowie autobusu ani kierowca audi nie ucierpieli w zdarzeniu.

Potrącenie rowerzysty w Zielonce

Wtorek, 22-07-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze 875 w Zielonce na odcinku Kolbuszowa - Sokołów Młp. 58-letni mieszkaniec gminy Raniżów, kierujący rowerem, został potrącony przez samochód osobowy. Rowerzysta trafił do szpitala.

Areszt za zranienie syna nożem

Wtorek, 22-07-2014
Kolbuszowa
Środek zapobiegawczy w postaci dwóch miesięcy aresztu zastosował sąd wobec 66-letniego mieszkańca gminy Majdan Królewski. Mężczyzna w minioną środę w trakcie awantury ugodził syna nożem. Wczoraj zgodnie z postanowieniem sądu 66-latek trafił do aresztu.

Policjanci na pikniku w Ostrowach Tuszowskich

Poniedziałek, 21-07-2014
Kolbuszowa
Funkcjonariusze z kolbuszowskiej komendy gościli wczoraj na Pikniku Rodzinnym w Ostrowach Tuszowskich. Podczas spotkania najmłodsi mogli m.in. obejrzeć z bliska radiowóz policyjny i elementy wyposażenia policyjnego. Były też konkursy z wiedzy o ruchu drogowym i drobne upominki za trafne odpowiedzi.
Niezwykłą intuicją wykazali się wczoraj policjanci z kolbuszowskiej drogówki. Zatrzymany przez nich za przekroczenie prędkości kierowca przewoził na tzw. autostopa pasażera, którym okazał się poszukiwany sprawca kradzieży. 22-latek wcześniej ukradł portfel 31-letniemu mężczyźnie i właśnie uciekał z terenu naszego powiatu. Na jego nieszczęście policjanci z kolbuszowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którego był pasażerem.

Ugodził syna nożem w trakcie awantury

Czwartek, 17-07-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci razem z prokuratorem wyjaśniają okoliczności zranienia nożem 41-letniego mieszkańca Huty Komorowskiej przez 66-letniego ojca. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że pomiędzy mężczyznami doszło wczoraj do awantury, w trakcie której 66-latek dwukrotnie ranił nożem swojego syna. W wyniku doznanych obrażeń obydwaj mężczyźni przebywają w szpitalu.

Bezpieczne wakacje z "SOKiem"

Środa, 16-07-2014
Kolbuszowa
Policjantki z Komedy Powiatowej Policji w Kolbuszowej radziły uczestnikom półkolonii pn.”Lato z SOKiem”, jak bezpiecznie spędzić wakacje. Podczas letniego wypoczynku warto pamiętać o zasadach, które mogą uchronić nas przed niebezpiecznymi sytuacjami. Spotkanie odbyło się w Samorządowym Ośrodku Kultury w Cmolasie.

Potrącenie 13-letniej pieszej w Raniżowie

Poniedziałek, 14-07-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miniony piątek w Raniżowie. Do szpitala trafiła 13-lenia mieszkanka gminy Raniżów, która została potrącona przez samochód osobowy.

Dwoje dzieci poszkodowanych w wypadku

Piątek, 11-07-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Dzikowcu. W wyniku zderzenia osobowego audi z mercedesem sprinterem do szpitala trafiło dwoje dzieci podróżujących audi.
Dwudziestu dziewięciu kierowców, którzy jechali z nadmierną prędkością po drogach naszego powiatu, ukarali wczoraj kolbuszowscy policjanci w ramach działań „Prędkość”. Jak pokazują policyjne statystyki wykroczenie to jest najczęstszą przyczyną wypadków i kolizji drogowych. Tego typu akcje mają na celu wyeliminowanie z dróg tych kierujących, którzy swoim zachowaniem powodują zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Józefa Mroza, 41-letniego mieszkańca Rzeszowa. Józef Mróz poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Apelacyjną w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Lipiec
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie