Twoja komenda

Wydarzenia

Dziewięciu kierujących pod działaniem alkoholu zatrzymali wczoraj kolbuszowscy policjanci w ramach akcji „Trzeźwy Poranek”. W działaniach prowadzonych na terenie gminy Kolbuszowa i Dzikowiec funkcjonariusze przebadali łącznie trzeźwość 505 kierujących.

Święto Policji w Kolbuszowej

Piątek, 25-07-2014
Kolbuszowa
Wczoraj funkcjonariusze i pracownicy cywilni z kolbuszowskiej komendy obchodzili Święto Policji. Uroczyste obchody odbyły się na placu obok budynku komendy. W obecności zaproszonych gości policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej otrzymali nominacje na wyższe stopnie.

Zderzenie audi z autobusem w Zarębkach

Czwartek, 24-07-2014
Kolbuszowa
Policjanci z kolbuszowskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 21-letniemu mieszkańcowi powiatu kolbuszowskiego, który wczoraj po południu kierując audi zderzył się z autobusem relacji Kolbuszowa-Mechowiec. W wyniku zderzenia lekkich obrażeń doznał 55-letni kierowca autobusu. Pasażerowie autobusu ani kierowca audi nie ucierpieli w zdarzeniu.

Potrącenie rowerzysty w Zielonce

Wtorek, 22-07-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze 875 w Zielonce na odcinku Kolbuszowa - Sokołów Młp. 58-letni mieszkaniec gminy Raniżów, kierujący rowerem, został potrącony przez samochód osobowy. Rowerzysta trafił do szpitala.

Areszt za zranienie syna nożem

Wtorek, 22-07-2014
Kolbuszowa
Środek zapobiegawczy w postaci dwóch miesięcy aresztu zastosował sąd wobec 66-letniego mieszkańca gminy Majdan Królewski. Mężczyzna w minioną środę w trakcie awantury ugodził syna nożem. Wczoraj zgodnie z postanowieniem sądu 66-latek trafił do aresztu.

Policjanci na pikniku w Ostrowach Tuszowskich

Poniedziałek, 21-07-2014
Kolbuszowa
Funkcjonariusze z kolbuszowskiej komendy gościli wczoraj na Pikniku Rodzinnym w Ostrowach Tuszowskich. Podczas spotkania najmłodsi mogli m.in. obejrzeć z bliska radiowóz policyjny i elementy wyposażenia policyjnego. Były też konkursy z wiedzy o ruchu drogowym i drobne upominki za trafne odpowiedzi.
Niezwykłą intuicją wykazali się wczoraj policjanci z kolbuszowskiej drogówki. Zatrzymany przez nich za przekroczenie prędkości kierowca przewoził na tzw. autostopa pasażera, którym okazał się poszukiwany sprawca kradzieży. 22-latek wcześniej ukradł portfel 31-letniemu mężczyźnie i właśnie uciekał z terenu naszego powiatu. Na jego nieszczęście policjanci z kolbuszowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którego był pasażerem.

Ugodził syna nożem w trakcie awantury

Czwartek, 17-07-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci razem z prokuratorem wyjaśniają okoliczności zranienia nożem 41-letniego mieszkańca Huty Komorowskiej przez 66-letniego ojca. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że pomiędzy mężczyznami doszło wczoraj do awantury, w trakcie której 66-latek dwukrotnie ranił nożem swojego syna. W wyniku doznanych obrażeń obydwaj mężczyźni przebywają w szpitalu.

Bezpieczne wakacje z "SOKiem"

Środa, 16-07-2014
Kolbuszowa
Policjantki z Komedy Powiatowej Policji w Kolbuszowej radziły uczestnikom półkolonii pn.”Lato z SOKiem”, jak bezpiecznie spędzić wakacje. Podczas letniego wypoczynku warto pamiętać o zasadach, które mogą uchronić nas przed niebezpiecznymi sytuacjami. Spotkanie odbyło się w Samorządowym Ośrodku Kultury w Cmolasie.

Potrącenie 13-letniej pieszej w Raniżowie

Poniedziałek, 14-07-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miniony piątek w Raniżowie. Do szpitala trafiła 13-lenia mieszkanka gminy Raniżów, która została potrącona przez samochód osobowy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Sławomira Bojańczyka, 35-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Bojańczyk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Lipiec
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie