Twoja komenda

Wydarzenia

Od jutra "Bezpieczna droga do szkoły"

Poniedziałek, 31-08-2015
Kolbuszowa
Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego policjanci prowadzą wzmożone działania skierowane na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży rozpoczynających sezon nauki w szkołach. Policyjne działania pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły” rozpoczynają się już od jutra.

Stracił prawo jazdy na trzy miesiące

Poniedziałek, 31-08-2015
Kolbuszowa
Na trzy miesiące stracił prawo jazdy 38-letni kierowca opla, który przekroczył dopuszczoną przepisami prędkość. Policyjny miernik zarejestrował prędkość 107 km/h w obszarze zabudowanym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy i ukarali go mandatem.

Zderzenie rowerzystki z samochodem

Czwartek, 27-08-2015
Kolbuszowa
Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło wczoraj w Kolbuszowej Dolnej. Rowerzystka zderzyła się z wyjeżdżającym z bocznej drogi samochodem. Ranna 38-letnia mieszkanka Kolbuszowej kierująca jednośladem trafiła do szpitala.

Tragiczny pożar w Majdanie Królewskim

Środa, 26-08-2015
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają okoliczności pożaru i śmierci mieszkańca gminy Majdan Królewski, którego ciało znaleźli dziś rano strażacy podczas gaszenia pożaru w jednym z domów w Majdanie Królewskim. Policjanci ustalili, że jest to ciało mieszkającego tam 62-latka.

Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy

Środa, 26-08-2015
Kolbuszowa
Niemal 3 promile alkoholu w organizmie miał 36-letni mieszkaniec gminy Raniżów, którego zatrzymało dwóch jadących za nim mężczyzn. Widząc jadącego całą szerokością jezdni kierowcę volkswagena powiadomili oni Policję i uniemożliwili mu dalszą jazdę. Pijany 36-latek stracił prawo jazdy, a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Podsumowanie piątkowych działań "Prędkość"

Poniedziałek, 24-08-2015
Kolbuszowa
Szesnastu kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość ujawnili kolbuszowscy policjanci w trakcie piątkowych działań „Prędkość”. Jak pokazują policyjne statystyki jazda z nadmierną prędkością nadal jest przyczyną wielu wypadków i zdarzeń drogowych.

Nieostrożność przyczyną wypadków

Czwartek, 20-08-2015
Kolbuszowa
Do niebezpiecznej kolizji doszło wczoraj w południe w Świerczowie. 20-letnia piesza trafiła do szpitala, po tym jak weszła wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy. Na szczęście kobieta nie odniosła poważnych obrażeń. Za swoją nierozwagę została ukarana mandatem.

Najechanie na tył pojazdu w Raniżowie

Czwartek, 20-08-2015
Kolbuszowa
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj rano w Raniżowie. W wyniku zderzenia dwóch samochodów, do szpitala trafił kierowca renault kangoo. Kierujący fordem transitem nie odniósł obrażeń.

Rowerzystka wjechała pod audi

Środa, 19-08-2015
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Bukowcu. W wyniku zderzenia rowerzystki z osobowym audi do szpitala trafiła jadąca rowerem 74-letnia kobieta.

Dachowanie w Hucisku

Wtorek, 18-08-2015
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Hucisku. 23-letni kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna z urazem ręki trafił do szpitala. Pasażerowie tego pojazdu nie odnieśli obrażeń.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Wrzesień
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie