Twoja komenda

Wydarzenia

Zderzenie trzech samochodów w Hadykówce

Środa, 23-04-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pracowali dziś na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Hadykówce na krajowej „dziewiątce”. W wyniku zderzenia trzech samochodów, do szpitala trafił kierowca mercedesa sprintera i ciężarówki. Do godz. 12.30 ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo.

Wesołych Świąt

Piątek, 18-04-2014
Kolbuszowa
Z okazji Świąt Wielkanocy wszystkim mieszkańcom powiatu kolbuszowskiego oraz odwiedzającym nasz policyjny portal internetowy, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości, ciepła rodzinnego oraz poczucia bezpieczeństwa. Komendant Powiatowy Policji mł.insp.Stanisław Babula, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji mł.insp.Marek Mendoń oraz wszyscy policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Policyjne działania "Wielkonoc 2014"

Czwartek, 17-04-2014
Kolbuszowa
Od jutra do Wielkanocnego Poniedziałku kolbuszowscy policjanci będą realizować działania prewencyjne pod nazwą „Wielkanoc 2014”. Celem działań jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom dróg na terenie powiatu. Funkcjonariusze będą dbali o płynność ruchu, będą też czuwali nad respektowaniem przepisów ruchu drogowego przez kierujących i pieszych.

O cyberprzemocy z rodzicami

Środa, 16-04-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci spotkali się wczoraj z rodzicami uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej. Tematem spotkania była cyberprzemoc. W krótkiej prelekcji funkcjonariusze starali się zwrócić uwagę rodziców na realne zagrożenia jakie niesie za sobą komunikacja przez Internet czy telefon komórkowy.

Policjanci i psychologowie w Komorowie

Środa, 16-04-2014
Kolbuszowa
Jak asertywnie odmawiać - trenowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Komorowie, gdzie wczoraj odbyło się kolejne ze spotkań w ramach działań „Nie chcę, nie muszę”. Spotkanie przeprowadzili kolbuszowscy policjanci razem z psychologami. Celem działań, wpisanych w prewencyjny program „Stop Patologiom, Razem Bezpieczniej”, jest wypracowanie postaw asertywnych oraz uświadomienie konsekwencji prawnych wynikających z zachowań niezgodnych z prawem.

Policjanci pracowali na miejscu sześciu kolizji

Wtorek, 15-04-2014
Kolbuszowa
Jedenaście uszkodzonych samochodów i na szczęście tylko lekkie obrażenia kierowców i pasażerów to bilans sześciu kolizji, do których doszło wczoraj na terenie powiatu kolbuszowskiego. Policjanci apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Respektowanie tych zasad pomoże nam z pewnością bezpiecznie podróżować.

"Kieruj się rozsądkiem"

Poniedziałek, 14-04-2014
Kolbuszowa
Prawidłowe zachowanie na drodze, życzliwość i brak agresji mają pozytywny wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Uświadomienie tych zasad uczestnikom dróg to jedno z założeń prowadzonej przez Policję kampanii pod hasłem „Kieruj się rozsądkiem”.

Wypadek podczas remontu domu

Piątek, 11-04-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym obrażeń doznał 41-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Mężczyzna wykonywał zlecone prace związane z remontem domu. W pewnym momencie stracił równowagę i spadł z balkonu. Z licznymi obrażeniami trafił do szpitala. Jak wykazało badanie trzeźwości w organizmie miał 2,34 promila alkoholu.

Zderzenie motocykla z audi

Poniedziałek, 07-04-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miniony piątek w Krzątce. W wyniku zderzenia osobowego audi z motocyklem marki Yamaha do szpitala trafił 29-letni motocyklista. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Dokładne okoliczności wypadku pomoże wyjaśnić prowadzone postępowanie.

Wracając z imprezy zdemolowali przystanek

Poniedziałek, 07-04-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy zniszczyli wiatę przystanku autobusowego w Trzęsówce. 17-latek i 18-latek wracając z kolegami z imprezy zatrzymali się na ławce przystanku, a po chwili kopiąc i uderzając w szyby wiaty i ławkę zaczęli go niszczyć. Jak wykazało badanie obydwaj byli pijani. Wczoraj policjanci przedstawili im zarzut chuligańskiego zniszczenia mienia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Tadeusza Adamczyka, 52-letniego mieszkańca Rzeszowa. Tadeusz Adamczyk w styczniu 2012 roku wyjechał do Londynu. Do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Marka Chamielca, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Marek Chamielec poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Kwiecień
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie