Twoja komenda

Wydarzenia

"Razem Bezpieczniej" - ruszył nabór projektów

Czwartek, 28-07-2016
Kolbuszowa
Ruszył nabór projektów do programu „Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka. Samorządy oraz organizacje pozarządowe mogą się już starać o dofinansowanie swoich projektów profilaktycznych, które dotyczą bezpieczeństwa w miejscach publicznych, przeciwdziałania patologiom oraz edukacji dla bezpieczeństwa. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w 2016 roku przekaże na ten cel ponad 3 miliony złotych.

Policjanci ustalili sprawcę włamania

Środa, 27-07-2016
Kolbuszowa
Zarzuty włamania do sklepu spożywczego w Kolbuszowej usłyszał wczoraj 21-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa. Młody mężczyzna wszedł do sklepu przez rozbitą wcześniej szybę. Ukradł papierosy i piwo, a uciekając zgubił klucze. Policjantom wyjaśnił, że chciało mu się pić i palić.

Policjanci spotkali się z dziećmi

Wtorek, 26-07-2016
Kolbuszowa
Przedszkolaki ze Słonecznego Zakątka wraz z opiekunami zaprosiły policjantów na spotkanie, którego celem było pokazanie codziennej pracy policjantów. Okazją do omówienia tego tematu było „Święto Policji” obchodzone 24 lipca.

Dwoje rannych w wypadku w Raniżowie

Poniedziałek, 25-07-2016
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj rano w Raniżowie. W wyniku zderzenia renaulta z volkswagenem golfem do szpitala trafiło dwoje pasażerów volkswagena. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Nietrzeźwi motocykliści na naszych drogach

Poniedziałek, 25-07-2016
Kolbuszowa
Niemal trzy promile alkoholu w organizmie miał motorowerzysta, którego wczoraj zatrzymali policjanci w Wilczej Woli. 49-latek jechał nie dopuszczonym do ruchu pojazdem, bez hełmu, bez wymaganych świateł i bez obowiązkowego ubezpieczenia oc. Kilka dni temu nietrzeźwego kierowcę yamahy, który nie posiadał uprawnień do kierowania policjanci zatrzymali w Kosowach. 24-latek odpowie również za inne wykroczenia.
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

Święto Policji w Kolbuszowej

Piątek, 22-07-2016
Kolbuszowa
Uroczystość Święta Policji obchodzili wczoraj policjanci i pracownicy kolbuszowskiej jednostki. Jest to szczególny dzień dla wszystkich funkcjonariuszy. W trakcie uroczystego apelu i w obecności zaproszonych gości, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej otrzymali nominacje na wyższe stopnie.

Okradziono dwie starsze kobiety

Piątek, 22-07-2016
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pracują nad ustaleniem sprawców kradzieży pieniędzy na szkodę mieszkańców naszego powiatu.W ciągu ostatnich dni funkcjonariusze odnotowali zgłoszenia w których sprawcy weszli do domów samotnie mieszkających kobiet i ukradli ich oszczędności. Policja apeluje o rozwagę i rozsądek.

Policjanci z dziećmi rozdawali serduszka

Środa, 20-07-2016
Kolbuszowa
Serduszka z logo kampanii „Kochasz ? Powiedz stop wariatom drogowym” otrzymali kierowcy, którzy przejeżdżali wczoraj przed południem przez Kolbuszową Górną. Serduszka pod nadzorem kolbuszowskich policjantów rozdawały w pobliżu szkoły w Kolbuszowej Górnej dzieci uczestniczące na półkolonię do Domu Kultury.

Patrol konny w Ostrowach Baranowskich

Poniedziałek, 18-07-2016
Kolbuszowa
Niecodzienny patrol policyjny mogli wczoraj zaobserwować uczestnicy I Regionalnego Turnieju Drwali, który odbył się na terenie gminy Cmolas. Nad bezpieczeństwem i porządkiem podczas imprezy czuwali policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, patrolujący teren Ostrów Baranowskich na koniach.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Kamila Ulman, 24-letniego mieszkańca Radruża, gm. Horyniec Zdrój. Kamil Ulman poszukiwany jest na podstawie dwóch listów gończych wydanych przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Lipiec
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie