Twoja komenda

Wydarzenia

Bezpiecznie w drodze do szkoły

Poniedziałek, 01-09-2014
Kolbuszowa
Od 1 września w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego policjanci rozpoczynają działania pn. „Bezpieczna droga do szkoły”. Skierowane są one do uczniów, szczególnie tych, którzy właśnie po raz pierwszy zaczynają naukę. Celem działań jest wyuczenie i przypomnienie zasad bezpiecznego poruszania się po drodze.
1 sierpnia ruszyła trzecia odsłona kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Tym razem skierowana jest przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Organizatorem kampanii jest Policja i Fundacja PZU a celem - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Uwaga - obowiązkowe odblaski dla pieszych

Czwartek, 28-08-2014
Kolbuszowa
Już od 31 sierpnia br. każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, będzie miał obowiązek używania elementów odblaskowych.
Kolbuszowscy policjanci skierowali wniosek o ukaranie do sądu przeciwko mężczyźnie, który w jednym z kolbuszowskich pubów wymachiwał pistoletem wśród klientów. Zabezpieczony przez policjantów przedmiot okazał się miotaczem gazu w kształcie pistoletu. 51-latek odpowie przed sądem za zakłócenie porządku publicznego.
Tylko przez parę chwil 48-letni mieszkaniec gminy Cmolas cieszył się skradzionym rowerem. Mężczyzna, który zabrał rower spod budynku Domu Pomocy Społecznej w Cmolasie prowadził go prawdopodobnie w kierunku miejsca zamieszkania. Policjanci zatrzymali go na drodze z Cmolasu do Trzęsówki. Miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.
Kolbuszowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś w Kolbuszowej Górnej na krajowej „dziewiątce”. W wyniku najechania przez kierowcę ciężarówki na tył osobowego mercedesa, do szpitala trafił kierowca osobówki. Do godz. 12.30 ruch pojazdów na tym odcinku odbywał się wahadłowo.
Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, w którym prawdopodobnie uczestniczył 20-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Mężczyzna poprosił wczoraj nad ranem swoich kolegów o pomoc w wyciągnięciu samochodu z rowu. Nie chciał pomocy medycznej. Jednak zaniepokojeni jego zdrowiem koledzy zawieźli go do szpitala. Szpital o fakcie powiadomił Policję. 20-latek był nietrzeźwy.

Policjanci pożegnali mł.insp. Marka Mendonia

Poniedziałek, 11-08-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pożegnali mł.insp. Marka Mendonia Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej, który od dzisiaj objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku.

Pijany 22-latek wszedł pod radiowóz

Poniedziałek, 11-08-2014
Kolbuszowa
Ponad 2 promile alkoholu miał 22-letni mężczyzna, który wczoraj nad ranem, w rejonie jednej z kolbuszowskich dyskotek, wszedł pod policyjny radiowóz. W wyniku zderzenia mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń i po udzieleniu pomocy medycznej został zwolniony do domu. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

"Tour de Pologne" przez powiat kolbuszowski

Środa, 06-08-2014
Kolbuszowa
Ponad 70 policjantów zabezpieczało wczoraj przejazd Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Tour de Pologne” przez powiat kolbuszowski. W zabezpieczeniu pomagali również strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej, strażnicy ze Straży Miejskiej w Kolbuszowej oraz strzelcy z klasy mundurowej Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Andrzeja Wierzbickiego, 65-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Andrzej Wierzbicki w lipcu br. wyjechał z Rzeszowa...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Wrzesień
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie