Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci poszukiwali 12-latka

Środa, 25-05-2016
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci poszukiwali w nocy 12-letniego chłopca, który wyszedł z domu po awanturze z matką. Dyżurnemu udało się szybko skontaktować z chłopcem, który po rozmowie z policjantem wrócił do domu.Trafił on jednak pod opiekę dziadków, bo jego matka była pod działaniem alkoholu. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.
O ochronie prawnej i konsekwencjach związanych z cyberprzestępczością mówiła kolbuszowska policjantka na konferencji pod nazwą „Jak przeciwdziałać cyberprzemocy ?”.Konferencja odbyła się z udziałem dyrektorów i pedagogów szkolnych w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej.

Działania "Boże Ciało 2016"

Środa, 25-05-2016
Kolbuszowa
Od dzisiaj policjanci rozpoczynają działania pod kryptonimem "Boże Ciało 2016". Policyjna akcja będzie trwała do niedzieli 29 maja. Jej głównym celem jest troska o bezpieczeństwo podróżujących drogami Podkarpacia.

Spotkanie z działkowcami

Wtorek, 24-05-2016
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci spotkali się z gospodarzami Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Tematem przewodnim było omówienie współpracy w zakresie bezpieczeństwa na terenie ogródków.

W Kolbuszowej posadzono "Dąb Pamięci"

Poniedziałek, 16-05-2016
Kolbuszowa
Na rynku miejskim w Kolbuszowej uroczyście posadzono "Dąb Pamięci" i odsłonięto tablicę pamiątkową aspiranta Policji Państwowej Jana Ozimka i jego 17-letniego syna Stanisława. Szczątki pomordowanych spoczywają na Polskim Cmentarzu Wojennym w Miednoje. W uroczystości udział wzięli Komendant Wojewódzki Policji, członkowie rodziny zamordowanych, przedstawiciele Komendy Głównej Policji, władz samorządowych, organizacji pozarządowych i lokalnych instytucji.

Nielegalne papierosy w pojemnikach na paliwo

Czwartek, 12-05-2016
Kolbuszowa
34-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego odpowie za przestępstwo skarbowe. Policjanci zatrzymali go na terenie gminy Raniżów. W samochodzie przewoził ponad 800 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej.

W Siedlance bez utrudnień

Środa, 11-05-2016
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pracowali w Siedlance na drodze wojewódzkiej nr 875, gdzie około godz. 13 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący nissanem najechał na tył volkswagena passata, którego kierująca zatrzymała się w rejonie przejścia dla pieszych. Kierująca passatem, 36-letnia kobieta została przewieziona do szpitala. Oboje kierujący byli trzeźwi. Płynność w ruchu została przywrócona po godz. 15.

Wysypane napoje na kolbuszowskim rondzie

Środa, 11-05-2016
Kolbuszowa
Przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu na rondzie w Kolbuszowej Dolnej. Ich przyczyną było wysypanie ładunku z napojami, przewożonego przez samochód ciężarowy. Aby udrożnić przejazd policjanci zorganizowali objazdy.
Podinspektor Marzena Woźnik pełni od dziś funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej. Panią Komendant powitał młodszy inspektor Stanisław Babula Komendant kolbuszowskiej jednostki podczas uroczystej odprawy, w której uczestniczył Starosta Kolbuszowski Józef Kardyś oraz funkcjonariusze i pracownicy kolbuszowskiej Policji.
Przez najbliższe trzy miesiące bez prawa jazdy pozostanie kierowca fiata, któremu uprawnienia do kierowania zatrzymali wczoraj kolbuszowscy policjanci. Mężczyzna przekroczył dopuszczoną przepisami prędkość jazdy w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h. Kierowca został też ukarany mandatem i punktami karnymi.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60-letnim Stanisławem Małką, mieszkańcem Woli Obszańskiej. Mężczyzna 2 marca br. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 56-letniego Grzegorza Kulczyckiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Kulczycki poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Maj
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie