Twoja komenda

Wydarzenia

Kolbuszowscy policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci dwutygodniowego niemowlęcia. Śmierć dziecka stwierdził wczoraj rano lekarz pogotowia ratunkowego, które zostało wezwane do jednej z miejscowości na terenie gminy Kolbuszowa. Przyczyny śmierci niemowlęcia pomoże wyjaśnić zaplanowana na dzisiaj sekcja zwłok.

Pijany i bez uprawnień

Poniedziałek, 27-10-2014
Kolbuszowa
Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 25-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski, którego zatrzymali policjanci na krajowej „dziewiątce”. Jak się okazało, pijany kierowca opla nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci uniemożliwili mu dalszą jazdę.

"Znicz 2014" w powiecie kolbuszowskim

Poniedziałek, 27-10-2014
Kolbuszowa
"Znicz" to jedna z największych organizowanych przez Policję akcji. Tegoroczne działania rozpoczną się w piątek, 31 października, a zakończą 3 listopada. W tym czasie policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich.

Akcja społeczna -"Bezpieczny, bo widoczny"

Piątek, 24-10-2014
Kolbuszowa
Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.

Najechanie na tył pojazdu w Kolbuszowej Dolnej

Czwartek, 23-10-2014
Kolbuszowa
77-letni kierowca matiza trafił do szpitala w wyniku zdarzenia, do którego doszło w Kolbuszowej Dolnej, na drodze krajowej numer 9. Jak wstępnie ustalili policjanci mężczyzna kierujący matizem najechał na tył citroena, którego kierująca zatrzymała się na jezdni z zamiarem wykonania skrętu w lewo. Do czasu zakończenia pracy policjantów ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo.

Dachowanie opla w Niwiskach

Środa, 22-10-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego w Niwiskach, na drodze relacji Tuszyma-Kolbuszowa. Jak wstępnie ustalili, kierująca oplem 54-letnia kobieta wjechała do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia kobieta i podróżująca z nią 3-letnia wnuczka trafiły do szpitala. Na szczęście nie odniosły poważnych obrażeń.

Zarzuty dla 19-latka za posiadanie narkotyków

Środa, 22-10-2014
Kolbuszowa
Zarzut uprawy konopi i posiadania narkotyków przedstawili wczoraj kolbuszowscy policjanci 19-letniemu mieszkańcowi powiatu kolbuszowskiego. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna przez kilka miesięcy uprawiał krzew konopi, a po zebraniu „plonu” przerobił go na susz. Policjanci zabezpieczyli narkotyki i młynek do mielenia konopi. 19-latek za swoje czyny odpowie przed sądem.

Jutro Międzynarodowy Dzień Mediacji

Środa, 15-10-2014
Kolbuszowa
Trwa "Tydzień Mediacji" - ogólnopolska kampania zainicjowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W ramach Tygodnia Mediacji obchodzony będzie także Międzynarodowy Dzień Mediacji (czwartek, 16 października). Policja wspiera te działania.
Kolbuszowscy policjanci uczestniczyli w tegorocznych obchodach ”Państwowego Dnia Ratownictwa Medycznego” zorganizowanych na terenie powiatu kolbuszowskiego przez Zespół Pomocy Doraźnej w Kolbuszowej. Na płycie kolbuszowskiego rynku spotkali się wczoraj policjanci, strażacy i ratownicy medyczni czyli służby, których głównym celem jest ratowanie życia, pomoc i dbanie o bezpieczeństwo publiczne.

Policjantka "Przyjacielem Przedszkola"

Poniedziałek, 13-10-2014
Kolbuszowa
Dyplom „Przyjaciel Przedszkola” otrzymała podczas spotkania z przedszkolakami sierż.szt. Beata Chmielowiec – policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. Spotkania z uczniami i najmłodszymi dziećmi są jednym z elementów policyjnej pracy, której celem jest edukacja o bezpieczeństwie.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Adama Palucha, 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Adam Paluch poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Październik
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie