Twoja komenda

Wydarzenia

Kolbuszowscy policjanci pracowali na miejscu znalezienia materiałów wybuchowych w Widełce. O znalezisku powiadomił Policję mieszkaniec Widełki, który obok swojego ogrodzenia znalazł reklamówkę z podejrzaną zawartością. Jak ustalili funkcjonariusze heksogen i zapalniki należały do brata zgłaszającego, byłego wojskowego. Mężczyzna przyznał się do nielegalnego posiadania materiałów wybuchowych.
Ponad 100 dzieci uczestniczyło we wczorajszym spotkaniu z policjantami zorganizowanym w Miasteczku Ruchu Drogowego w Kolbuszowej. Było to kolejne już spotkanie w ramach policyjnej akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. Funkcjonariusze przypominali podstawowe zasady bezpieczeństwa i ćwiczyli z najmłodszymi przechodzenie przez jezdnię.

Zarzuty dla pijanego 24-latka

Poniedziałek, 15-09-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci zatrzymali pijanego 24-latka, który w minioną sobotę rzucając pustakami powybijał szyby w jednym z domów w Komorowie. Z pomocą sąsiada, pokrzywdzony mieszkaniec Komorowa, schwytał sprawcę. Agresywny mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu policjanci przedstawili mu zarzuty.

Dzięki nagraniu, odpowie przed sądem

Sobota, 13-09-2014
Kolbuszowa
Wniosek o ukaranie kierowcy renault laguny, który wyprzedzał na przejściu dla pieszych, skierowali wczoraj do sądu kolbuszowscy policjanci. Wykroczenie zostało nagrane przez innego kierowcę, który przesłał je na skrzynkę e-mailową podkarpackiej Policji. Nagranie trafiło do kolbuszowskich policjantów, którzy ustalili sprawcę i przedstawili mu zarzut. Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Prosił o wodę, a ukradł pieniądze

Piątek, 12-09-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci zatrzymali wczoraj 46-letniego mężczyznę, który najpierw poprosił o szklankę wody mieszkankę Kolbuszowej, a w czasie, kiedy ona poszła do domu, ukradł pieniądze z jej samochodu i uciekł. Policjanci znaleźli go ukrytego za budynkami. Skradzione pieniądze schował w bucie. Był nietrzeźwy.

O bezpiecznym poruszaniu się po drodze

Środa, 10-09-2014
Kolbuszowa
O tym jak się zachowywać aby bezpiecznie dotrzeć do szkoły rozmawiali wczoraj kolbuszowscy policjanci z uczniami Zespołu Szkół Specjalnych w Kolbuszowej. Podczas spotkania przypominano zasady, których znajomość pomoże bezpiecznie poruszać się po drodze.Spotkanie odbyło się w ramach policyjnej akcji „Bezpieczna droga do szkoły”.

Patrol konny w kolbuszowskim skansenie

Poniedziałek, 08-09-2014
Kolbuszowa
Niecodzienny patrol policyjny mogli wczoraj zaobserwować zwiedzający kolbuszowski skansen, na którym odbywały się zawody amazonek. Nad bezpieczeństwem i porządkiem na terenie Muzeum Kultury Ludowej czuwali policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, patrolujący teren parku etnograficznego na koniach.

Bezpiecznie w drodze do szkoły

Poniedziałek, 01-09-2014
Kolbuszowa
Od 1 września w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego policjanci rozpoczynają działania pn. „Bezpieczna droga do szkoły”. Skierowane są one do uczniów, szczególnie tych, którzy właśnie po raz pierwszy zaczynają naukę. Celem działań jest wyuczenie i przypomnienie zasad bezpiecznego poruszania się po drodze.
1 sierpnia ruszyła trzecia odsłona kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Tym razem skierowana jest przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Organizatorem kampanii jest Policja i Fundacja PZU a celem - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Uwaga - obowiązkowe odblaski dla pieszych

Czwartek, 28-08-2014
Kolbuszowa
Już od 31 sierpnia br. każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, będzie miał obowiązek używania elementów odblaskowych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Wrzesień
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie