Twoja komenda

Wydarzenia

Pijany 34-latek usnął na środku drogi

Wtorek, 30-06-2015
Kolbuszowa
Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał 34-letni mężczyzna, który w nocy usnął na środku drogi relacji Zarębki - Mechowiec. Przed grożącym mu niebezpieczeństwem uratował go jadący tą trasą 27-letni kierowca, który zatrzymał się i powiadomił Policję. Policjanci odwieźli 34-latka do domu. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

13-latkowie włamali się do jachtu

Sobota, 27-06-2015
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci ustalili sprawców włamania do jachtu zacumowanego na zalewie „Maziarnia” w Wilczej Woli. Z jachtu „zniknęły” cztery głośniki i nóż. Sprawcami okazało się dwóch 13-letnich mieszkańców powiatu kolbuszowskiego.Chłopcy za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym.
Około 1,5 metra przed nadjeżdżającym pociągiem zatrzymał się kierowca ciężarówki, który nie zauważył opuszczonych zapór przed przejazdem kolejowym w Krzątce. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. 57-letni kierowca był trzeźwy.

Z myślą o bezpiecznych wakacjach

Piątek, 26-06-2015
Kolbuszowa
Jak spędzić bezpiecznie wakacje? – radzą kolbuszowscy policjanci na spotkaniach z uczniami szkół w Kolbuszowej. Tuż przed letnim wypoczynkiem warto powtórzyć zasady, które mogą uchronić nas przed niebezpiecznymi sytuacjami i konfliktem z prawem.
„Policja przyszłości” to konkurs plastyczno-literacki adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia.

O wakacjach z policjantami

Piątek, 19-06-2015
Kolbuszowa
Wakacje coraz bliżej. Przed rozpoczęciem wypoczynku warto sobie przypomnieć kilka podstawowych zasad, których przestrzeganie zapewni nam bezpieczeństwo w trakcie letnich podróży. Mówią o nich policjanci na przedwakacyjnych spotkaniach z dziećmi.

Potrącił 56-latka na przejściu dla pieszych

Środa, 17-06-2015
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci zatrzymali dziś prawo jazdy 85-letniemu kierowcy suzuki. Mężczyzna potrącił przechodzącego prawidłowo przez przejście dla pieszych 56-letniego mieszkańca gminy Kolbuszowa. W wyniku potrącenia pieszy trafił do szpitala.

Działania "Trzeźwy poranek"

Poniedziałek, 15-06-2015
Kolbuszowa
Stan trzeźwości 361 kierujących przebadali wczoraj kolbuszowscy policjanci w ramach „Trzeźwego poranku”. Działania prowadzone były od godz. 5 do 10 na terenie całego Podkarpacia. Wszyscy przebadani na terenie powiatu kolbuszowskiego byli trzeźwi.

Policyjne patrole na zalewie Maziarnia

Sobota, 13-06-2015
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci rozpoczynają sezon pracy na zalewie Maziarnia. Jest to największy zbiornik wodny na terenie powiatu kolbuszowskiego. Niestety osoby wypoczywające nad wodą często nie stosują się do podstawowych zasad bezpieczeństwa, co może prowadzić do tragedii. Każdego roku w sezonie letnim kolbuszowscy policjanci patrolują motorówką teren tego zbiornika.

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali oszustkę

Piątek, 12-06-2015
Kolbuszowa
Szybkie i skuteczne działanie kolbuszowskich policjantów pozwoliło na zatrzymanie 76-letniej kobiety, która kilka godzin wcześniej pod pretekstem wróżb okradła mieszkankę gminy Kolbuszowa. Na trop kobiety wpadli policjanci z ruchu drogowego, którzy w ramach działań „Bezpieczny pieszy” legitymowali przechodzącego w niedozwolonym miejscu mężczyznę.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Nisku prowadzi poszukiwania zaginionego Józefa Fronca, 63-letniego mieszkańca Chałupek, w gminie Rudnik nad Sanem. Józef Fronc wyszedł z domu 29 maja 2015 roku i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Czerwiec
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie