Twoja komenda

Wydarzenia

Weź paragon ze sobą

Czwartek, 22-09-2016
Kolbuszowa
Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.
Dziś, w obecności władz wojewódzkich i samorządowych, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie zainaugurował przedsięwzięcie pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa". Interaktywna mapa jest już dostępna na stronie internetowej podkarpackiej Policji. Każdy, może przekazać policjantom informacje o miejscach i zdarzeniach, które w jego odczuciu są niebezpieczne. Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone.

Aplikacja "Moja Komenda"

Czwartek, 15-09-2016
Kolbuszowa
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej "Moja Komenda", dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.
Ministerstwo SWiA dementuje doniesienia medialne o planowanych zmianach w systemie emerytalnym pracowników służb mundurowych.

Kierowca scani odjechał z miejsca kolizji

Wtorek, 06-09-2016
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 64-letniemu kierowcy scani, który zderzył się z samochodem dostawczym i odjechał z miejsca kolizji. Policyjny patrol zatrzymał go kilkanaście kilometrów dalej. Kierowca był trzeźwy. Policjantom wyjaśnił, że nie wiedział o zdarzeniu. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Policjanci ratowali orła przedniego

Poniedziałek, 05-09-2016
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci złapali orła przedniego. Osłabiony ptak nie mógł latać, tylko spacerował po jezdni i przydrożnej łące. Gdyby nie zgłoszenie mieszkańców i interwencja kolbuszowskich policjantów, młody drapieżnik mógłby nie przeżyć nocy. Po udzieleniu niezbędnej pomocy przez powiatowego lekarza weterynarii , osłabiony ptak trafił do Przemyśla.

Zderzenie seata z oplem w Trzęsówce

Piątek, 02-09-2016
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj rano w Trzęsówce. W wyniku zderzenia seata ibiza z oplem agila do szpitala trafiły kierujące tymi pojazdami kobiety. Badanie wykazało, że obydwie były trzeźwe.

"Bezpieczna droga do szkoły"

Czwartek, 01-09-2016
Kolbuszowa
Dzisiaj rozpoczyna się policyjna akcja "Bezpieczna droga do szkoły". Jak co roku w rejonie szkół i przedszkoli policjanci zadbają o bezpieczeństwo dzieci zwłaszcza tych, które po raz pierwszy założą szkolne tornistry. Policja apeluje także do rodziców, by przypomnieli swoim pociechom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Przed nami ostatni weekend tegorocznych wakacji. Wielu z nas wykorzysta ten czas na wyjazdy i podróże. Spodziewając się zwiększonego ruchu na drogach policjanci od dzisiaj do 28 sierpnia będą prowadzić wzmożone działania kontrolne „Ostatni weekend wakacji 2016”.

Wypadek w Wilczej Woli

Środa, 24-08-2016
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Wilczej Woli. Volkswagen passat, którym podróżowało troje młodych ludzi uderzył w drzewo. 24-letni kierowca volkswagena i dwie pasażerki w wieku 17 i 19 lat zostali ranni i trafili do szpitala. Kierowca był trzeźwy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 35-letniego Dawida Łuksika, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Mężczyzna prowadzi wędrowny tryb życia....

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 37-letniego Przemysława Kiczek, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Przemysław Kiczek poszukiwany na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Wrzesień
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie