Twoja komenda

Wydarzenia

¾ Polaków ma zaufanie do Policji

Poniedziałek, 26-01-2015
Kolbuszowa
Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.
W Komendzie Powiatowej Policji w Kolbuszowej odbyła się odprawa roczna z udziałem I Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektora Piotra Michny. W trakcie odprawy podsumowano pracę kolbuszowskiej jednostki w 2014 roku.

"Trzeźwy poranek" w powiecie kolbuszowskim

Poniedziałek, 19-01-2015
Kolbuszowa
Stan trzeźwości 766 kierujących przebadali wczoraj kolbuszowscy policjanci w ramach „Trzeźwego poranku”. Działania prowadzone były od godz. 5 do 10 na terenie całego Podkarpacia. Na terenie powiatu kolbuszowskiego ujawniono jeden przypadek kierowania pojazdem w stanie po użyciu alkoholu.

Rok 2014 bardziej bezpieczny

Piątek, 16-01-2015
Kolbuszowa
Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.

Debata z kolbuszowskimi seniorami

Piątek, 16-01-2015
Kolbuszowa
Na jakie trudności w codziennym życiu narażeni są seniorzy z gminy Kolbuszowa? Jak zadbać o własne bezpieczeństwo? Co robić, aby uniknąć zagrożeń? Na te pytania odpowiadali wczoraj kolbuszowscy policjanci i seniorzy na wspólnej debacie, która odbyła się w Miejskiej i Publicznej Bibliotece w Kolbuszowej.
Kolbuszowscy policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci 36-letniego mieszkańca gminy Majdan Królewski. Leżącego na jezdni mężczyznę zauważyła jadąca przez Hutę Komorowską kobieta. Obok mężczyzny leżał rower. Wezwany na miejsce lekarz, stwierdził zgon 36-latka.

Pijany kierowca uciekał przed radiowozem

Poniedziałek, 12-01-2015
Kolbuszowa
Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 24-letni kierowca bmw, który wczoraj nad ranem nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna po krótkim pościgu został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości i popełnione wykroczenia drogowe odpowie przed sądem.

Śmiertelny wypadek w Widełce

Piątek, 09-01-2015
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dziś w Widełce, na drodze krajowej nr 9. W wyniku zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem osobowym, na miejscu zginęła kierująca osobówką 40-letnia kobieta.

Za lekceważenie przepisów drogowych odpowie przed sądem

Poniedziałek, 05-01-2015
Kolbuszowa
Wielokrotne wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym, zmuszanie innych uczestników do zjeżdżania na pobocze, niestosowanie się do znaków drogowych, jazda niedopuszczonym do ruchu i niesprawnym pojazdem - to tylko część przewinień 28-letniego mieszkańca powiatu tarnobrzeskiego. Kolbuszowscy policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i właśnie skierowali do sądu wniosek o ukaranie mężczyzny.

Alkohol i mróz - śmiertelne zagrożenie

Środa, 31-12-2014
Kolbuszowa
Alkohol i niskie temperatury mogą stanowić śmiertelne zagrożenie dla życia i zdrowia. Pamiętajmy o tym w czasie sylwestrowej zabawy. Policjanci apelują o rozsądek i rozwagę podczas świętowania Nowego Roku. Reagujmy również na osoby, których życie może być zagrożone.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Teresy Dzikiewicz, 56-letniej mieszkanki Nowin Horynieckich, gmina Horyniec Zdrój. Teresa Dzikiewicz poszukiwana jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Styczeń
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie