Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci spotykają się z uczniami

Czwartek, 21-05-2015
Kolbuszowa
Przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa było tematem spotkania kolbuszowskich policjantów z uczniami szkół podstawowych z Lipnicy i Cmolasu. W tym celu funkcjonariusze odwiedzili szkołę podstawową w Lipnicy, a uczniowie ze szkoły z Cmolasu przyjechali do komendy w Kolbuszowej.

Podsumowanie akcji "Prędkość"

Wtorek, 19-05-2015
Kolbuszowa
Czternastu kierujących, którzy jechali z nadmierną prędkością ukarali wczoraj kolbuszowscy policjanci w ramach działań „Prędkość”. Jak pokazują statystyki policyjne jazda z nadmierną prędkością często bywa przyczyną tragicznych zdarzeń drogowych, dlatego Policja organizuje działania, których celem jest sankcjonowanie kierowców lekceważących ten przepis.

Chcieli wyłudzić pieniądze metodą na "policjanta"

Poniedziałek, 18-05-2015
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci ustalają sprawców usiłowania wyłudzenia pieniędzy metodą na „policjanta”. Oszust podający się za funkcjonariusza z CBŚ zadzwonił do mieszkanki powiatu kolbuszowskiego. Zgodnie z jego instrukcją kobieta zaciągnęła kredyt i próbowała wpłacić pieniądze na podane nazwisko. Mając niekompletne dane przyszła na Policję, aby osobiście przekazać pieniądze. Wtedy okazało się, że o mały włos nie padła ofiarą oszusta.
Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h oraz przestępstwo prowadzenia pojazdu po utracie uprawnień to tylko niektóre ze zmian, które zaczną obowiązywać w najbliższy poniedziałek. Dziś Małgorzata Woźniak, rzecznik MSW oraz mł. insp. Marek Konkolewski z Biura Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji przedstawili szczegóły nowelizacji przepisów. Nowa ustawa składa się z rozwiązań zaproponowanych przez Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Sprawiedliwości oraz Infra
Zmieniają się przepisy dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach. Niektóre wymagania zostały zaostrzone, a część z nich uległa złagodzeniu. Kiedy dziecko powinno jechać w foteliku, a kiedy wystarczy przypiąć je pasami? Odpowiedź na to i inne pytania, związane z bezpiecznym przewożeniem najmłodszych, przedstawiamy w artykule.

Mandaty za nieostrożne trzymanie zwierząt

Środa, 13-05-2015
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci przypominają, że brak właściwego nadzoru nad zwierzęciem może skutkować nałożeniem na jego właściciela mandatu karnego w wysokości do 250 zł.

Policjanci ustalili sprawców włamania

Sobota, 09-05-2015
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci ustalili sprawców kradzieży z włamaniem, którzy z niezamieszkałego domu ukradli elementy metalowe. Skradzione przedmioty sprzedali na pobliskim złomie, a gotówkę podzielili między sobą. 17-letni i 18-letni mieszkańcy powiatu rzeszowskiego usłyszeli już zarzuty, teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.
Na terenie Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni odbył się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W zawodach udział wzięło 9 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazjalne i średnie. Najlepsi będą reprezentować nasz powiat na szczeblu wojewódzkim.

Próbował przekupić policjanta

Poniedziałek, 04-05-2015
Kolbuszowa
3 tysiące złotych łapówki usiłował wręczyć 35-letni mężczyzna policjantowi kolbuszowskiej komendy w zamian za odstąpienie od czynności służbowych związanych z kolizją, której był sprawcą. Mężczyzna najpierw włożył zwitek pieniędzy w dokument, a następnie usiłował wsunąć banknoty funkcjonariuszowi do kieszeni. Policjant zatrzymał 35-latka. Mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego przyznał się do próby przekupstwa.

8-latek wjechał pod samochód

Wtorek, 28-04-2015
Kolbuszowa
Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 8-letniego mieszkańca gminy Majdan Królewski. Chłopiec wyjeżdżający z posesji na rowerze, wjechał wprost pod jadące ulicą suzuki. Na szczęście 8-latek w wyniku zderzenia z samochodem nie odniósł poważnych obrażeń.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Maj
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie