Twoja komenda

Wydarzenia

Wdarli się do szkoły

Wtorek, 28-06-2016
Kolbuszowa
Czterech mężczyzn odpowie za wdarcie się do budynku szkoły. Młodzi mężczyźni m.in. "zwiedzili" klasy i rysowali kredą po tablicy. Jak się również okazało, uszkodzili kserokopiarkę szkolną i ukradli gaśnicę. Teraz za „ powrót do czasów szkolnych” odpowiedzą przed sądem.

Policjanci spotkali się z mieszkańcami Hadykówki

Poniedziałek, 27-06-2016
Kolbuszowa
Policyjny radiowóz, a także krótki pokaz techniki kryminalistycznej, mogli zobaczyć mieszkańcy Hadykówki, którzy przyszli w sobotnie popołudnie na piknik rodzinny. W pierwszy weekend letniego wypoczynku policjanci przypomnieli także o zasadach bezpieczeństwa,które powinny nam towarzyszyć w okresie nadchodzących wakacji.

Rozpoczynamy sezon wakacyjny

Piątek, 24-06-2016
Kolbuszowa
Okres wakacyjny to czas odpoczynku. Dla policjantów jest to jednak czas wzmożonej pracy związanej z zapewnieniem bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach. Już od niedzieli policjanci zaczynają patrole wodne na zalewie Maziarnia, funkcjonariusze ruchu drogowego od soboty rozpoczynają kontrole autobusów przewożących dzieci na kolonie. Dzielnicowi natomiast będą sprawdzać warunki w jakich wypoczywają dzieci na terenie powiatu kolbuszowskiego.

Areszt za nakłanianie świadka do zmiany zeznań

Czwartek, 23-06-2016
Kolbuszowa
Zarzuty oszustwa oraz nakłaniania świadka do zmiany zeznań usłyszał 51-letni mieszkaniec gminy Niwiska. Mężczyzna wziął ze sklepu alkohol i papierosy, za które chciał zapłacić zabawkowym banknotem. Gdy pokrzywdzona zgłosiła sprawę na policję, agresywnym zachowaniem i groźbami próbował wpłynąć na jej zeznania. Na wniosek policji i prokuratury najbliższy miesiąc mężczyzna spędzi w areszcie.

O bezpieczeństwie przed wakacjami

Środa, 22-06-2016
Kolbuszowa
Z myślą o nadchodzących wakacjach policjanci spotykają się z uczniami i przedszkolakami, aby przypomnieć im po raz kolejny o ważnych zasadach, które powinni pamiętać w trakcie letniego wypoczynku. W trakcie spotkań funkcjonariusze opowiadają również o swojej codziennej pracy.

Pijany kierowca wjechał w ogrodzenie

Poniedziałek, 20-06-2016
Kolbuszowa
Uszkodzone ogrodzenie i zniszczony samochód to bilans wczorajszej podróży nietrzeźwego kierowcy. 44-latek prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w ogrodzenie a jego samochód zaczął się palić. Badanie wykazało, że mężczyzna miał niemal 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

19-latkowie odpowiedzą za kradzieże

Sobota, 18-06-2016
Kolbuszowa
Zarzuty kradzieży m.in. części motoryzacyjnych, kabli, paliwa, a także pojazdu typu „ryksza” usłyszało dwóch 19-letnich mieszkańców gminy Majdan Królewski. Przedmioty zostały skradzione kilka dni temu z prywatnej posesji. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 19-latka policjanci odnaleźli i zabezpieczyli m.in. rowery i inne przedmioty, które jak się okazało pochodzą z wcześniejszych kradzieży. W sprawie trwają dalsze czynności.
Dozór policyjny oraz nakaz powstrzymania się od prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych zastosował prokurator wobec 33-letniego mężczyzny, który usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna w okresie ostatniego miesiąca był kilka razy zatrzymywany do kontroli drogowej na terenie gminy Kolbuszowa. Po ostatnim takim przypadku policjanci wystąpili do prokuratora o zastosowanie środka zapobiegawczego.
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się wczoraj, 15 czerwca. Prace można nadsyłać aż do 7 października 2016 r.

O bezpieczeństwie z seniorami

Poniedziałek, 13-06-2016
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci rozmawiali w piątek z seniorami uczęszczającymi do ośrodka „Senior Wigor” w Niwiskach o zagrożeniach na jakie narażeni są starsi ludzie. Seniorzy przekazywali policjantom swoje spostrzeżenia i uwagi dotyczące bezpieczeństwa, a policjanci podpowiadali jak unikać zagrożeń.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Czerwiec
2016
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie