Twoja komenda

Wydarzenia

Jutro Międzynarodowy Dzień Mediacji

Środa, 15-10-2014
Kolbuszowa
Trwa "Tydzień Mediacji" - ogólnopolska kampania zainicjowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W ramach Tygodnia Mediacji obchodzony będzie także Międzynarodowy Dzień Mediacji (czwartek, 16 października). Policja wspiera te działania.
Kolbuszowscy policjanci uczestniczyli w tegorocznych obchodach ”Państwowego Dnia Ratownictwa Medycznego” zorganizowanych na terenie powiatu kolbuszowskiego przez Zespół Pomocy Doraźnej w Kolbuszowej. Na płycie kolbuszowskiego rynku spotkali się wczoraj policjanci, strażacy i ratownicy medyczni czyli służby, których głównym celem jest ratowanie życia, pomoc i dbanie o bezpieczeństwo publiczne.

Policjantka "Przyjacielem Przedszkola"

Poniedziałek, 13-10-2014
Kolbuszowa
Dyplom „Przyjaciel Przedszkola” otrzymała podczas spotkania z przedszkolakami sierż.szt. Beata Chmielowiec – policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. Spotkania z uczniami i najmłodszymi dziećmi są jednym z elementów policyjnej pracy, której celem jest edukacja o bezpieczeństwie.

Dwa wypadki z udziałem dzieci

Poniedziałek, 13-10-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Siedlance na drodze wojewódzkiej relacji Mielec – Kolbuszowa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika,że 5-letni chłopiec wbiegł na jezdnię pod jadącego forda focusa. 5-latek z obrażeniami trafił do szpitala. Do drugiego wypadku doszło w Dzikowcu.
O bezpieczeństwie w gminie i pomysłach na jego poprawę dyskutowali wczoraj kolbuszowscy policjanci z mieszkańcami gminy Niwiska. W debacie uczestniczyła Wójt Gminy Elżbieta Wróbel, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych i instytucji oświatowych oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej podinsp. Rafał Piela wraz z funkcjonariuszami kolbuszowskiej Policji.
Kolbuszowscy policjanci skierowali do sądu kolejną sprawę, której „bohaterką” jest kierująca popełniająca wykroczenia drogowe, nagrana przez innego kierowcę. Również i tym razem świadek zdarzenia przesłał nagranie na skrzynkę mailową podkarpackiej Policji. Policjanci ustalili dane kierującej i przedstawili jej zarzuty popełnienia wykroczeń drogowych.
Ponad pół promila alkoholu miał 19-letni kierowca volkswagena zatrzymany przez policjantów na jednej z kolbuszowskich ulic. Nie było to jednak jedyne przewinienie kierowcy. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli w samochodzie liście konopi indyjskich. Wczoraj 19-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i kierowania w stanie nietrzeźwości.
Podinspektor Rafał Piela pełni od dziś funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej. Powitanie nowego zastępcy odbyło się podczas uroczystej odprawy, w której uczestniczył I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Piotr Michna, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych oraz funkcjonariusze i pracownicy kolbuszowskiej Policji.

Wyłudziła pieniądze podając się za córkę

Środa, 01-10-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci poszukują sprawcy wyłudzenia pieniędzy od 83-letniej mieszkanki Kolbuszowej. Nieznana kobieta podając się za córkę pokrzywdzonej kobiety wyłudziła od niej kilkanaście tysięcy złotych. Oszukana mieszkanka Kolbuszowej zorientowała się, że stała się ofiarą przestępstwa po tym jak przyszła do niej prawdziwa córka. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

Areszt dla 34-latka za nieumyślne spowodowanie śmierci

Poniedziałek, 29-09-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają okoliczności śmierci 39-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. Ciało mężczyzny z obrażeniami głowy znajdowało się w jednym z kolbuszowskich bloków. Funkcjonariusze zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego, u którego nocował 39-latek.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
20
Październik
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie