Twoja komenda

Wydarzenia

Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz!

Piątek, 21-11-2014
Kolbuszowa
Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.

Policjanci zatrzymali pijanego sprawcę kolizji

Środa, 19-11-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 49-letniego kierowcę opla. Mężczyzna wcześniej prawdopodobnie spowodował kolizję na terenie Mielca i odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali go na ul. Narutowicza w Kolbuszowej. Miał 1,24 promila alkoholu w organizmie. Poinformował policjantów, że zamierzał jechać do Łańcuta.

Program prewencyjny "Przyjazna cyberprzestrzeń"

Wtorek, 18-11-2014
Kolbuszowa
Jak powinien zachować się młody człowiek, kiedy stanie się ofiarą cyberprzemocy? Czego nie wolno mu robić i gdzie może szukać pomocy? Na te i inne pytania musieli odpowiedzieć wczoraj uczniowie gimnazjum w Widełce na spotkaniu z policjantkami z kolbuszowskiej jednostki oraz psychologiem i pedagogiem. Spotkanie odbyło się w ramach programu prewencyjnego pod nazwą „Przyjazna cyberprzestrzeń”.

Potrącenie rowerzystki w Kolbuszowej Dolnej

Poniedziałek, 17-11-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pracowali dziś rano na miejscu wypadku drogowego w Kolbuszowej Dolnej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem transitem zderzył się z jadącą w tym samym kierunku rowerzystką. W wyniku zderzenia kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala.
Odpowiedzialność karna nieletnich, zagrożenia związane z używaniem substancji psychoaktywnych, przejawy demoralizacji nieletnich były m.in. tematem wczorajszego spotkania z nauczycielami Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej. W spotkaniu uczestniczyła policjantka Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej sierż. szt. Beata Chmielowiec.
Trzeźwość niemal pięćdziesięciu kierowców autobusów skontrolowali wczoraj kolbuszowscy policjanci w ramach działań „Trzeźwy autobus”. Celem tego typu działań jest nie tylko wyeliminowanie z dróg nietrzeźwych kierowców autobusów. Kontroli trzeźwości poddawani są również pozostali kierowcy i to właśnie dwóch z nich ujawnili podczas wczorajszych działań policjanci.

23-latek okradł swojego dziadka

Piątek, 31-10-2014
Kolbuszowa
Zarzut kradzieży przedstawili policjanci 23-letniemu mieszkańcowi gminy Raniżów, który okradł swojego dziadka. Jak ustalili funkcjonariusze, wnuczek okradł starszego mężczyznę, kiedy ten spał. Zrabowane pieniądze wydał na sprzęt elektroniczny i swoje bieżące potrzeby. Policjanci odzyskali część skradzionych pieniędzy.
Kolbuszowscy policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci dwutygodniowego niemowlęcia. Śmierć dziecka stwierdził wczoraj rano lekarz pogotowia ratunkowego, które zostało wezwane do jednej z miejscowości na terenie gminy Kolbuszowa. Przyczyny śmierci niemowlęcia pomoże wyjaśnić zaplanowana na dzisiaj sekcja zwłok.

Pijany i bez uprawnień

Poniedziałek, 27-10-2014
Kolbuszowa
Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 25-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski, którego zatrzymali policjanci na krajowej „dziewiątce”. Jak się okazało, pijany kierowca opla nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci uniemożliwili mu dalszą jazdę.

"Znicz 2014" w powiecie kolbuszowskim

Poniedziałek, 27-10-2014
Kolbuszowa
"Znicz" to jedna z największych organizowanych przez Policję akcji. Tegoroczne działania rozpoczną się w piątek, 31 października, a zakończą 3 listopada. W tym czasie policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Boguchwale poszukują Zenona Hajduka, 31-letniego mieszkańca Straszydla. Zenon Hajduk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Listopad
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie