Twoja komenda

Wydarzenia

Niebezpieczny wypadek w pracy

Wtorek, 01-12-2015
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na terenie jednego z zakładów pracy w Kolbuszowej. 64-letni mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala, po tym jak spadł z drabiny. Badanie wykazało, że znajdował się pod działaniem alkoholu.

Nietrzeźwi na drogach

Wtorek, 01-12-2015
Kolbuszowa
Grzywna, utrata prawa jazdy i zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, to najczęstsze konsekwencje, które spotykają kierujących pod działaniem alkoholu. Policjanci przypominają również, że pijani kierowcy stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa wszystkich użytkowników dróg. Niestety pomimo wielu apeli i grożących sankcji karnych, policjanci nadal zatrzymują wielu pijanych kierowców.

Wręczono nagrody w konkursie "Bezpieczne wakacje 2015"

Poniedziałek, 30-11-2015
Kolbuszowa
Nagrody i pamiątkowe dyplomy otrzymało 9 laureatów i 20 wyróżnionych w tegorocznej edycji konkursu plastycznego "Bezpieczne wakacje 2015". Uroczystość wręczenia odbyła się na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej.

"16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet"

Wtorek, 24-11-2015
Kolbuszowa
Jutro rusza międzynarodowa kampania pn. „16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet”. Jej symbolem jest biała wstążka, która przypięta przez mężczyznę oznacza wyrzeczenie się stosowania przemocy, a także reagowanie, gdy jest się jej świadkiem. Kampania potrwa do 10 grudnia.

Policjanci rozmawiali o dopalaczach

Poniedziałek, 23-11-2015
Kolbuszowa
O tym, jak niebezpieczne dla zdrowia i życia młodego człowieka może być zażywanie substancji zwanych dopalaczami, rozmawiali z młodzieżą szkół podstawowych i gimnazjalnych przedstawiciele Policji i Sanepidu. Spotkania przeprowadzono w Hucie Komorowskiej i Woli Raniżowskiej.
Kolbuszowscy policjanci rozbili grupę nieletnich włamywaczy, która od kilku tygodni „pracowała” na terenie naszego powiatu. Trzech chłopców w wieku 15-17 lat włamało się i kilkakrotnie usiłowało się włamać m.in. do sklepów spożywczych. Wpadli wtorkowej nocy, kiedy uciekając kradzionym samochodem przed policyjnym patrolem wjechali do rowu.

Jechał, pomimo cofniętych uprawnień

Środa, 18-11-2015
Kolbuszowa
Kierowcy, którzy kierują pomimo cofnięcia uprawnień, po kontroli drogowej mogą spodziewać się kary pozbawienia wolności nawet do lat 2. Taka kara grozi skontrolowanemu wczoraj mieszkańcowi powiatu kolbuszowskiego.

Pamiętajmy o odblaskach

Wtorek, 17-11-2015
Kolbuszowa
Policjanci przypominają, że odblaski ratują życie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, pieszy poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, ma obowiązek używania elementów odblaskowych. Od początku b.r kolbuszowscy policjanci ujawnili ponad dwieście przypadków nie stosowania się do tego obowiązku.

Nie bądźmy obojętni

Piątek, 13-11-2015
Kolbuszowa
Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy z powodu obniżenia temperatury pojawia się ryzyko wychłodzenia organizmu. Corocznie z wyziębienia organizmu umiera wiele osób. Policja apeluje – nie bądźmy obojętni. Telefon wykonany pod nr alarmowy 997 może uratować komuś życie.

14-latek odpowie za włamanie

Piątek, 06-11-2015
Kolbuszowa
Policjanci ustalili sprawcę włamania do budynku gospodarczego. Okazał się nim 14-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa. Chłopak przyznał się do kradzieży. Za swoje zachowanie nastolatek odpowie przed sądem rodzinnym.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego Artura Wragi, lat 26 z Rudnika nad Sanem. Artur Wraga w dniu 27.11.2015 r. opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, jak też nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 31-letniego Grzegorza Słomianego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Słomiany poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Grudzień
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie