Twoja komenda

Wydarzenia

Podinspektor Rafał Piela pełni od dziś funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej. Powitanie nowego zastępcy odbyło się podczas uroczystej odprawy, w której uczestniczył I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Piotr Michna, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych oraz funkcjonariusze i pracownicy kolbuszowskiej Policji.

Wyłudziła pieniądze podając się za córkę

Środa, 01-10-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci poszukują sprawcy wyłudzenia pieniędzy od 83-letniej mieszkanki Kolbuszowej. Nieznana kobieta podając się za córkę pokrzywdzonej kobiety wyłudziła od niej kilkanaście tysięcy złotych. Oszukana mieszkanka Kolbuszowej zorientowała się, że stała się ofiarą przestępstwa po tym jak przyszła do niej prawdziwa córka. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

Areszt dla 34-latka za nieumyślne spowodowanie śmierci

Poniedziałek, 29-09-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają okoliczności śmierci 39-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. Ciało mężczyzny z obrażeniami głowy znajdowało się w jednym z kolbuszowskich bloków. Funkcjonariusze zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego, u którego nocował 39-latek.

Wypadek w Widełce

Poniedziałek, 29-09-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Widełce na krajowej „dziewiątce”. W wyniku uderzenia w przepust drogowy, do szpitala trafił kierowca i pasażerowie osobowej skody. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Potrącenie pieszej w Niwiskach

Wtorek, 23-09-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Niwiskach. W wyniku potrącenia przez samochód osobowy do szpitala trafiła 16-letnia mieszkanka gminy Niwiska. Jak wstępnie ustalili policjanci, dziewczyna wysiadła z autobusu, który zatrzymał się na poboczu. Kierowca był trzeźwy.
Kolbuszowscy policjanci pracowali na miejscu znalezienia materiałów wybuchowych w Widełce. O znalezisku powiadomił Policję mieszkaniec Widełki, który obok swojego ogrodzenia znalazł reklamówkę z podejrzaną zawartością. Jak ustalili funkcjonariusze heksogen i zapalniki należały do brata zgłaszającego, byłego wojskowego. Mężczyzna przyznał się do nielegalnego posiadania materiałów wybuchowych.
Ponad 100 dzieci uczestniczyło we wczorajszym spotkaniu z policjantami zorganizowanym w Miasteczku Ruchu Drogowego w Kolbuszowej. Było to kolejne już spotkanie w ramach policyjnej akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. Funkcjonariusze przypominali podstawowe zasady bezpieczeństwa i ćwiczyli z najmłodszymi przechodzenie przez jezdnię.

Zarzuty dla pijanego 24-latka

Poniedziałek, 15-09-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci zatrzymali pijanego 24-latka, który w minioną sobotę rzucając pustakami powybijał szyby w jednym z domów w Komorowie. Z pomocą sąsiada, pokrzywdzony mieszkaniec Komorowa, schwytał sprawcę. Agresywny mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu policjanci przedstawili mu zarzuty.

Dzięki nagraniu, odpowie przed sądem

Sobota, 13-09-2014
Kolbuszowa
Wniosek o ukaranie kierowcy renault laguny, który wyprzedzał na przejściu dla pieszych, skierowali wczoraj do sądu kolbuszowscy policjanci. Wykroczenie zostało nagrane przez innego kierowcę, który przesłał je na skrzynkę e-mailową podkarpackiej Policji. Nagranie trafiło do kolbuszowskich policjantów, którzy ustalili sprawcę i przedstawili mu zarzut. Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Prosił o wodę, a ukradł pieniądze

Piątek, 12-09-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci zatrzymali wczoraj 46-letniego mężczyznę, który najpierw poprosił o szklankę wody mieszkankę Kolbuszowej, a w czasie, kiedy ona poszła do domu, ukradł pieniądze z jej samochodu i uciekł. Policjanci znaleźli go ukrytego za budynkami. Skradzione pieniądze schował w bucie. Był nietrzeźwy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policja poszukuje zaginionej Małgorzaty Czerak, 26-letniej mieszkanki powiatu łańcuckiego, której zaginięcie zgłosiła rodzina. Kobieta 29 września br. wyszła z domu i do dziś nie wróciła, ani nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Październik
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie