Twoja komenda

Wydarzenia

Ujęli pijanego kierowcę

Wtorek, 16-12-2014
Kolbuszowa
Mieszkańcy powiatu rzeszowskiego, podróżując przez Komorów, zauważyli dziwnie jadącego motorowerzystę. Zatrzymali go i powiadomili Policję. 23-latek kierujący motorowerem miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży i oszustwa

Poniedziałek, 15-12-2014
Kolbuszowa
Zarzuty m.in. kradzieży rozbójniczej usłyszało troje obywateli Rumunii, których zatrzymali kolbuszowscy policjanci, po tym jak okradli jeden ze sklepów na terenie gminy Dzikowiec. Jak się okazało dwóch mężczyzn i kobieta byli poszukiwani przez policjantów w związku z popełnionymi wcześniej kradzieżą i oszustwem.

Wjechał rowerem w samochód, bo pisał SMS-a

Poniedziałek, 15-12-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci interweniowali wobec 15-letniego rowerzysty, który najechał na tył zaparkowanego audi. Chłopak nie zauważył samochodu, bo jak wyjaśnił policjantom - pisał właśnie SMS-a.

"Szlachetna Paczka" od kolbuszowskiej Policji

Niedziela, 14-12-2014
Kolbuszowa
Tradycyjnie już policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Nasze paczki trafiły do magazynu "Szlachetnej Paczki", a stamtąd do wybranej przez nas rodziny z powiatu kolbuszowskiego.
Nagrody i pamiątkowe dyplomy otrzymało wczoraj 9 laureatów i 24 wyróżnionych w tegorocznej edycji konkursu plastycznego "Bezpieczne wakacje 2014". Uroczystość wręczenia odbyła się na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej.

Wyładował złość na cudzych samochodach

Środa, 10-12-2014
Kolbuszowa
Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu kolbuszowskiego, który idąc ul. Jana Pawła II uszkadzał zaparkowane tam pojazdy. Zatrzymany 28-latek miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Siedem kolizji na terenie powiatu

Wtorek, 09-12-2014
Kolbuszowa
Wczorajsze opady śniegu pogorszyły warunki jazdy na drogach powiatu kolbuszowskiego. Sytuacja ta znalazła odbicie w liczbie zdarzeń drogowych. Kolbuszowscy policjanci pracowali wczoraj na miejscu siedmiu kolizji. Na szczęście ich uczestnicy nie odnieśli poważnych obrażeń, ale pozostali kierujący musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Pijany kierowca spowodował kolizję

Poniedziałek, 08-12-2014
Kolbuszowa
Ponad dwa promile alkoholu miał 28-letni mieszkaniec gminy Dzikowiec, który wczoraj w południe spowodował kolizję w Kopciach, gmina Dzikowiec. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nie ustąpił on pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierowcy bmw. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń.

Groził pracownikom, bo nie sprzedawali mu alkoholu

Czwartek, 04-12-2014
Kolbuszowa
Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 60-letni mieszkaniec gminy Raniżów. Mężczyzna odpowie za kierowanie gróźb pozbawienia życia wobec pracowników sklepu, którzy odmawiali mu sprzedaży alkoholu. Policjanci zatrzymali go tuż po tym, jak po raz kolejny wywołał awanturę.

Nie bądźmy obojętni

Czwartek, 04-12-2014
Kolbuszowa
Zbliża się zima, a z nią pierwsze przymrozki. Z powodu nadmiernego wychłodzenia organizmu corocznie umiera wiele osób. Policja apeluje – nie bądźmy obojętni. Telefon wykonany pod nr alarmowy 997 może uratować komuś życie.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Iwony Sekulskiej, 22-letniej mieszkanki Nowej Sarzyny. Zaginiona 19 listopada 2014r. wyszła z domu około godz. 19 i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
17
Grudzień
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie