Twoja komenda

Wydarzenia

Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy

Czwartek, 01-10-2015
Kolbuszowa
Ponad 3 promile alkoholu miał kierowca samochodu osobowego, który został wczoraj ujęty przez dwóch mieszkańców Kolbuszowej na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła i Wojska Polskiego. Młodzi mężczyźni widząc sposób jazdy kierowcy citroena, zabrali mu kluczyki i wezwali policję. Pijany 33-letni kierowca trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Bezpiecznie w drodze do szkoły

Środa, 30-09-2015
Kolbuszowa
Bezpieczne przechodzenie przez jezdnię - ćwiczyły wczoraj z pomocą kolbuszowskich policjantów pierwszaki ze szkoły Podstawowej w Kolbuszowej Górnej. To już kolejna wizyta kolbuszowskich funkcjonariuszy w szkole, w ramach realizowanych działań „Bezpieczna droga do szkoły”.

Autobus wjechał do rowu

Piątek, 25-09-2015
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pracowali dziś rano w Kolbuszowej Górnej, gdzie doszło do kolizji drogowej z udziałem autobusu. Na szczęście nikt z podróżujących autobusem nie odniósł obrażeń. Kierowca był trzeźwy.

Pijany kierowca seata

Piątek, 25-09-2015
Kolbuszowa
Ponad 2,5 promila alkoholu miał kierowca seata zatrzymany wczoraj przez kolbuszowskich policjantów na ulicy Rzeszowskiej w Kolbuszowej. Funkcjonariusze zauważyli go w chwili, gdy wjechał na powierzchnie wyłączoną z ruchu.

Debata z młodzieżą o dopalaczach

Czwartek, 24-09-2015
Kolbuszowa
O tym, czym są dopalacze i jak działają na organizm człowieka, rozmawiali wczoraj kolbuszowscy policjanci z młodzieżą w trakcie debaty społecznej pn „Dopalacze. Wiedza a zagrożenie wśród młodzieży z gminy Kolbuszowa”. Oprócz policjantów w dyskusji na temat środków psychoaktywnych uczestniczyli m.in. przedstawiciele sanepidu i lekarz.

Nie zapłacili za ciastka

Wtorek, 22-09-2015
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci interweniowali wobec trzech młodych mężczyzn w jednej z kolbuszowskich restauracji, w związku z wyłudzeniem posiłku. Dwóch 24-latków i 20-latek wyszli z lokalu nie płacąc za zjedzone ciastka. Jak ustalili policjanci, wszyscy byli pod działaniem alkoholu. Teraz oprócz zapłaty za ciastka grozi im dodatkowo grzywna za popełnione wykroczenie.

Podsumowanie "Trzeźwego poranku"

Poniedziałek, 21-09-2015
Kolbuszowa
Blisko dwa promile alkoholu w organizmie miał kierowca volkswagena, którego zatrzymali dziś rano policjanci w Widełce w ramach prowadzonych na terenie Podkarpacia działań „Trzeźwy poranek”. Mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego stracił prawo jazdy, a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.
Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś w Hucinie. W wyniku zderzenia skutera z samochodem osobowym na miejscu śmierć poniósł 17-letni kierowca motoroweru. Do szpitala z obrażeniami trafił 16-letni pasażer jednośladu.

Policjanci zabezpieczyli susz konopi

Piątek, 18-09-2015
Kolbuszowa
Zarzut posiadania środków odurzających oraz zarzut udzielania suszu konopi przedstawili dwóm mężczyznom kolbuszowscy policjanci. Funkcjonariusze patrolujący rejon Komorowa zauważyli mężczyzn, którzy prawdopodobnie realizowali narkotykową transakcji. Obaj mieli przy sobie niedozwolone substancje.

W trosce o bezpieczeństwo pieszych

Czwartek, 17-09-2015
Kolbuszowa
Bezpieczeństwo pieszych będzie priorytetem w trakcie jutrzejszych działań ”Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. W trakcie działań kolbuszowscy policjanci będą zwracać szczególną uwagę na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego przez pieszych, jak również wykroczenia popełniane wobec pieszych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Patrylaka, 39-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
5
Październik
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie