Twoja komenda

Wydarzenia

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Piątek, 29-04-2016
Kolbuszowa
11 drużyn rywalizowało wczoraj w Powiatowych Eliminacjach Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się na terenie Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni. Zwycięzcy będą reprezentować powiat kolbuszowski na szczeblu wojewódzkim.

Pierwszoklasiści na spotkaniu z policjantką

Środa, 27-04-2016
Kolbuszowa
Bezpieczeństwo w ruchu drogowym było tematem spotkania kolbuszowskiej policjantki z pierwszoklasistami z Zespołu Szkół w Cmolasie. Pierwszaki z pomocą sierż. szt. Beaty Chmielowiec powtarzały swoją wiedzę na temat bezpiecznych zachowań na drodze a także zdobywały nowe informacje.

Pijany motocyklista potrącił 15-latkę

Poniedziałek, 25-04-2016
Kolbuszowa
Ponad promil alkoholu w organizmie miał 74-letni kierowca motocykla, który potrącił jadącą rowerem 15-latkę. Na szczęście dziewczyna nie odniosła poważnych obrażeń. Nietrzeźwy motocyklista stracił prawo jazdy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

"Trzeźwy poranek" w powiecie kolbuszowskim

Poniedziałek, 25-04-2016
Kolbuszowa
Stan trzeźwości 317 kierujących przebadali dziś rano kolbuszowscy policjanci w ramach akcji „Trzeźwy poranek”. Działania prowadzone były od godz.4 na terenie całego Podkarpacia. W powiecie kolbuszowskim policjanci ujawnili jeden przypadek kierowania w stanie nietrzeźwości.

Podrobił datę na zaświadczeniu lekarskim

Piątek, 22-04-2016
Kolbuszowa
Za przerobienie daty na druku zaświadczenia lekarskiego odpowie mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Mężczyzna zachorował, ale do lekarza poszedł dopiero po kilku dniach. Lekarz wystawił zwolnienie od daty wizyty, więc 58-latek "poprawił" datę na zwolnieniu. Policjanci zabezpieczyli dokument, a mężczyzna usłyszał zarzut przerobienia dokumentu.

Fałszywi "wnuczkowie" w rękach policji

Środa, 20-04-2016
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn zamieszanych w oszustwa metodą „na wnuczka”. Zatrzymani odbierali pieniądze od oszukanych telefonicznie osób. Dwóch 18-letnich mieszkańców województwa świętokrzyskiego usłyszało m.in. zarzuty oszustwa na blisko 30 tys zł. Wobec obydwu zastosowano środki zapobiegawcze. W sprawie trwają dalsze czynności.

Utrudnienia na drodze 875 w Weryni

Środa, 20-04-2016
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci informują o utrudnieniach, na jakie mogą napotkać dziś kierowcy, jadący drogą wojewódzką numer 875 relacji Kolbuszowa-Sokołów Młp. W miejscowości Werynia (gmina Kolbuszowa) prowadzona jest wycinka drzew. Ruchem w tym miejscu kierują policjanci. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14.

Wypadek w Niwiskach. Zginął kierowca forda

Poniedziałek, 18-04-2016
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w Niwiskach. 30-letni kierowca forda stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przepust drogowy. Mężczyzna zginął na miejscu.

Potrącenie rowerzystki w Kolbuszowej

Poniedziałek, 18-04-2016
Kolbuszowa
54-letnia kobieta ucierpiała w wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj rano w Kolbuszowej. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z rowerem, do szpitala trafiła jadąca jednośladem kobieta. Kierowca i rowerzystka byli trzeźwi.

Wjechał w bramę mając ponad trzy promile

Środa, 13-04-2016
Kolbuszowa
Ponad trzy promile alkoholu miał w organizmie 46-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Peugeotem wjechał w bramę wjazdową na posesję, po czym odjechał. Mężczyzna został zatrzymany. Będzie odpowiadał za kierowanie w stanie nietrzeźwości i naruszenie miru domowego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionej Dominiki Góry, 17-letniej mieszkanki Grodziska. Zaginiona 29 marca br. wieczorem wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Maj
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie