Twoja komenda

Wydarzenia

"Majowy Weekend 2016"

Niedziela, 01-05-2016
Jasło
Długi majowy weekend, to czas wypoczynku i jednocześnie wzmożonego ruchu na drogach. Policjanci dołożą wszelkich starań, by majówka była bezpieczna. Policyjne działania "Majowy Weekend 2016" zakończą się we wtorek 3 maja.

Psy pogryzły 17-latkę

Piątek, 29-04-2016
Jasło
Policjanci wyjaśniają okoliczności pogryzienia 17-letniej mieszkanki Jasła. Młoda kobieta została zaatakowana przez kilka psów, które przedostały się przez ogrodzenie prywatnej posesji. Pokrzywdzona z obrażeniami trafiła do szpitala, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Sarna zaatakowała kobietę

Środa, 27-04-2016
Jasło
Dziś rano policjanci z jasielskiej komendy interweniowali w związku z niecodziennym zdarzeniem. W Lipnicy Dolnej samiec sarny zaatakował 18-letnią mieszkankę gminy Brzyska. Pokrzywdzona trafiła do szpitala, na szczęście nie doznała poważnych obrażeń.
Policjanci z Posterunku Policji w Tarnowcu wspólnie z funkcjonariuszami jasielskiego wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali podejrzanych o spalenie czternastu pojemników na odpady. Okazali się nimi młodzi mieszkańcy gminy Tarnowiec. Mężczyźni usłyszeli zarzut zniszczenia mienia. Straty jakie spowodowali oszacowano na kilkanaście tysięcy złotych.

Policyjna akcja "Prędkość"

Wtorek, 19-04-2016
Jasło
Trwa policyjna akcja „Prędkość”. Policjanci m.in. kontrolują, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci. Działania potrwają do późnego wieczora.

"Patrz w lusterka - motocykle są wszędzie"

Poniedziałek, 18-04-2016
Jasło
Pod takim właśnie hasłem przebiegała sobotnia akcja zorganizowana przez członków Klubu Motocyklowego „Brave Dogs” Polska, którzy wspólnie z policjantami z jasielskiej komendy zachęcali kierowców samochodów i jednośladów do bezpiecznego poruszania się po drogach. W trakcie kontroli drogowych funkcjonariusze i motocykliści apelowali również o kulturę i życzliwość wobec innych uczestników ruchu.

Odpowiedzą za podpalenie kontenerów

Piątek, 15-04-2016
Jasło
Policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego ustalili podejrzanych o podpalenie trzech kontenerów na śmieci oraz drzwi wejściowych do centrum handlowego. Straty, jakie spowodowali, oszacowano na kilka tysięcy złotych. Zatrzymani usłyszeli zarzut zniszczenia mienia. Przyznali się do przestępstwa i chcą dobrowolnie poddać się karze.
Policjanci z jasielskiej komendy interweniowali w domu, gdzie nietrzeźwa matka "opiekowała się" 2-letnią córeczką i 6-letnim synem. Badanie alkomatem wykazało blisko 3 promile alkoholu w jej organizmie. Funkcjonariusze przekazali dzieci pod opiekę rodziny. Za swoje zachowanie kobieta będzie odpowiadać przed sądem.

W niedzielę w Jaśle utrudnienia w ruchu

Środa, 13-04-2016
Jasło
W niedzielę w Jaśle odbędzie się "Bieg Króla". Policjanci będą zabezpieczać trasę biegu wyznaczoną ulicami miasta. Kierowcy mogą napotkać utrudnienia w ruchu drogowym.

Przepełnionym busem przewoził pasażerów

Czwartek, 07-04-2016
Jasło
Policjanci z jasielskiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali przepełnionego kursowego busa. Nieodpowiedzialny kierowca przewoził dziewięciu pasażerów ponad dopuszczalny limit. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionej Dominiki Góry, 17-letniej mieszkanki Grodziska. Zaginiona 29 marca br. wieczorem wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
3
Maj
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie