Twoja komenda

Wydarzenia

Matka z 3 promilami "opiekowała się" dziećmi

Poniedziałek, 05-01-2015
Jasło
Zatrzymaniem pijanej matki i jej agresywnego znajomego zakończyła się interwencja policjantów z jasielskiej komendy. Kobieta mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu "opiekowała się" synkiem i córką. Dzieci trafiły pod opiekę rodziny, a pijana matka do policyjnego aresztu.

Apelujemy o ostrożność na drodze!

Piątek, 02-01-2015
Jasło
Śliskie jezdnie w połączeniu z błędami kierowców były w ostatnich dniach przyczyną kilku zdarzeń drogowych. Wczoraj policjanci interweniowali w związku z kolejnym wypadkiem. Zarówno do zmotoryzowanych jak i pieszych użytkowników dróg apelujemy o ostrożność.

Fajerwerki - bądź ostrożny!

Wtorek, 30-12-2014
KWP
Petardy, rakiety, baterie, rzymskie ognie – zachowajmy ostrożność, używając ich. Większość jest prawidłowo wykonana i oznakowana, ale nieprzestrzeganie zasad może doprowadzić do wypadku. UOKiK, Policja i Służba Celna przypominają wspólnie o zasadach bezpiecznych zakupów i używania fajerwerków.

Przemoc domowa - nie bądźmy obojętni!

Wtorek, 23-12-2014
Jasło
14 proc. Polaków zadeklarowało, że w przeciągu ostatniego roku było świadkiem przemocy w rodzinie – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie MSW. Tylko dwie na pięć osób postanowiło zgłosić ją odpowiednim instytucjom.

Pięć kolizji w poniedziałek

Wtorek, 23-12-2014
Jasło
Wczoraj policjanci interweniowali w związku z pięcioma kolizjami drogowymi. Do czterech doszło na terenie Jasła, jedna miała miejsce w Sądkowej. Uszkodzonych zostało dziewięć samochodów. Na szczęście uczestnicy zdarzeń nie doznali poważnych obrażeń. Policja apeluje o rozwagę i ostrożność za kierownicą. Zadbajmy o to, aby okres świąt upłynął spokojnie i bezpiecznie.

Motorowerzyści ucierpieli w wypadkach

Poniedziałek, 22-12-2014
Jasło
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków, do których doszło w minioną sobotę na drogach powiatu jasielskiego. Pierwszy miał miejsce w Jaśle, drugi w Przysiekach. W zdarzeniach tych ucierpieli motorowerzyści.
Pośpiech, roztargnienie, a czasem nawet przedświąteczne przepracowanie, sprawiają, że skupiając uwagę na zakupach często zapominamy o własnym bezpieczeństwie. W tym momencie możemy stracić telefon, portfel, dokumenty. Uważajmy więc w sklepach, na targowiskach, przy bankomatach. Nie pozostawiajmy wartościowych przedmiotów w samochodach. Zadbajmy też o swoje mieszkania na czas naszej nieobecności.

Piesza potrącona przez samochód

Czwartek, 18-12-2014
Jasło
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Szopena w Jaśle. W rejonie przejścia dla pieszych potrącona została 79-letnia kobieta. Piesza z obrażeniami trafiła do szpitala.

Pijany wandal zatrzymany

Środa, 17-12-2014
Jasło
Policjanci z jasielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali na gorącym uczynku 30-letniego wandala. Pijany mężczyzna zdemolował kiosk rozbijając w nim szyby. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu, gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.

Kierował po amfetaminie

Wtorek, 16-12-2014
Jasło
Policjanci z Jasła zatrzymali mężczyznę, który kierował osobowym fordem będąc pod wpływem narkotyku. Podejrzany wpadł w czasie kontroli drogowej. Miał przy sobie amfetaminę. Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające również u niego w domu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Teresy Dzikiewicz, 56-letniej mieszkanki Nowin Horynieckich, gmina Horyniec Zdrój. Teresa Dzikiewicz poszukiwana jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Styczeń
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie