Twoja komenda

Wydarzenia

Nagrody, puchary i okolicznościowe dyplomy trafiły do rąk finalistów V Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy i Umiejętności Policyjno - Prewencyjnych. W zawodach rywalizowało 7 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych. Honorowy patronat nad konkursem objął Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Zdzisław Stopczyk.

Świąteczny weekend na drogach

Wtorek, 22-04-2014
Jasło
Policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach powiatu jasielskiego w czasie działań "Wielkanoc 2014". Podczas całego świątecznego weekendu nie doszło do wypadków drogowych, policjanci interweniowali w związku z siedmioma kolizjami. Funkcjonariusze zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących.

Policyjne działania "Wielkanoc 2014"

Czwartek, 17-04-2014
Jasło
W piątek podkarpaccy policjanci rozpoczną działania "WIELKANOC - 2014". Funkcjonariusze w sposób szczególny nadzorować będą drogi województwa. Działania mają zapewnić maksimum bezpieczeństwa pieszym i kierowcom, podczas wzmożonego ruchu związanego z podróżami świątecznymi. Ich celem jest również zminimalizowanie liczby zdarzeń drogowych, ich skutków oraz maksymalne podniesienie płynności ruchu.
O dużym szczęściu mogą mówić dwaj mieszkańcy Jasła. Mężczyźni jadąc osobowym fordem wypadli z drogi uderzając w drzewo i latarnię. Żaden z nich nie doznał poważnych obrażeń. Policjanci ustalili okoliczności zdarzenia.
Wczoraj na obiektach Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle odbył się finał powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W finale organizowanym przez, Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego, Komendę Powiatową Policji w Jaśle oraz samorządy rywalizowało 21 reprezentacji szkół podstawowych i gimnazjów. Zwycięzcy będą reprezentować powiat jasielski podczas eliminacji wojewódzkich.

Dachowanie w Zarzeczu

Wtorek, 15-04-2014
Jasło
Wczoraj policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Zarzeczu. Osobowy volkswagen zjechał z jezdni do przydrożnego rowu i dachował. Jedna osoby trafiła do szpitala.

By święta były bezpieczne

Piątek, 11-04-2014
Jasło
Zbliżają się Święta Wielkanocne, rozpoczęły się przedświąteczne porządki, zaczyna się także gorączka przedświątecznych zakupów. Zarówno sprzątając, jak i robiąc zakupy nie zapominajmy o własnym bezpieczeństwie.

Wpadli, gdy wracali po kolejny łup

Środa, 09-04-2014
Jasło
Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy włamali się do kiosku. Podejrzani wpadli, gdy wracali na miejsce przestępstwa po kolejny łup. Zatrzymani usłyszeli zarzuty i chcą dobrowolnie poddać się karze.
Podkarpaccy policjanci prowadzą dziś od rana działania "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Celem akcji jest zapewnienie bezpieczeństwa pieszym, rowerzystom i motorowerzystom.

Zmodernizowane banknoty już w obiegu

Wtorek, 08-04-2014
Jasło
Narodowy Bank Polski wprowadził dziś do obiegu pierwsze banknoty ze zmodernizowanymi zabezpieczeniami. Zmienione banknoty o nominałach 10, 20, 50 i 100 zł będą zastępowały zniszczone lub uszkodzone banknoty wycofywane z obiegu w ramach standardowych operacji zasilających banki komercyjne w gotówkę. Wszystkie obecnie używane banknoty bezterminowo pozostają prawnym środkiem płatniczym.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Tadeusza Adamczyka, 52-letniego mieszkańca Rzeszowa. Tadeusz Adamczyk w styczniu 2012 roku wyjechał do Londynu. Do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Marka Chamielca, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Marek Chamielec poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Kwiecień
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie