Twoja komenda

Wydarzenia

Od jutra w powiecie jasielskim rozpocznie się akcja pod kryptonimem "Boże Ciało 2016". Policyjne działania będą trwać do niedzieli 29 maja. Na drogach powiatu pojawi się więcej patroli - policjanci będą pomagać kierowcom poprzez upłynnianie ruchu i eliminację niebezpiecznych zachowań uczestników dróg.
Komisarz Jacek Krzyżak został Komendantem Powiatowym Policji w Jaśle. Rozkaz o powołaniu na to stanowisko wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Paweł Filipek. W uroczystości wzięli udział m.in. przedstawiciele samorządu powiatu i miasta Jasła, wymiaru sprawiedliwości, służb mundurowych oraz kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 75-letniego mieszkańca gminy Osiek Jasielski. Ciało mężczyzny znaleziono w kompleksie leśnym w miejscowości Pielgrzymka (Kłopotnica). Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby.

Motocyklista zginął w wypadku

Wtorek, 17-05-2016
Jasło
Dziś rano w miejscowości Duląbka na drodze powiatowej doszło do zderzenia motocykla z samochodem ciężarowym. W wyniku wypadku śmierć poniósł 81-letni motocyklista. Policjanci wstępnie ustalili okoliczności zdarzenia.

Nietrzeźwy kierował autobusem

Poniedziałek, 16-05-2016
Jasło
Jasielscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę autobusu. Badania wykazały u kierującego ponad promil alkoholu w organizmie. 52-letni kierowca stracił prawo jazdy.

Znaleziono ciało mężczyzny

Czwartek, 12-05-2016
Jasło
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 57-letniego mieszkańca gminy Dębowiec. Ciało mężczyzny ujawniono w potoku Dębownica. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby.

Rodzice z promilami

Środa, 11-05-2016
Jasło
Jasielscy policjanci interweniowali wczoraj w jednym z mieszkań w Jaśle w związku z informacją, że nietrzeźwa matka opiekuję się dziećmi. 33-letnia kobieta, mając 2,5 promila alkoholu w organizmie, opiekowała się swoimi dzieci. Policjanci przekazali trzech chłopców pod opiekę rodziny.

Nie zatrzymał się do kontroli

Poniedziałek, 09-05-2016
Jasło
Dachowaniem pojazdu zakończył jazdę 24-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego. Kierujący osobowym BMW przekroczył dozwoloną prędkość o 45 km/h, nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Chwilę później stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

Działania "Trzeźwy Poranek"

Poniedziałek, 09-05-2016
Jasło
Dziś na drogach powiatu jasielskiego policjanci prowadzili działania pod kryptonimem „Trzeźwy Poranek”. Funkcjonariusze w czasie kontroli zwracali szczególnie uwagę na trzeźwość kierowców, przestrzeganie obowiązku jazdy z zapiętymi pasami bezpieczeństwa oraz prawidłowe przewożenie dzieci w fotelikach ochronnych.

Trzy osoby ranne w wypadku

Sobota, 07-05-2016
Jasło
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Jaśle. Na skrzyżowaniu ulic zderzyły się dwa samochody. W wyniku zdarzenia trzy osoby z obrażeniami zostały przewiezione karetką pogotowia do jasielskiego szpitala.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60-letnim Stanisławem Małką, mieszkańcem Woli Obszańskiej. Mężczyzna 2 marca br. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 56-letniego Grzegorza Kulczyckiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Kulczycki poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Maj
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie