Twoja komenda

Wydarzenia

Rowerowy złodziej zatrzymany

Piątek, 28-11-2014
Jasło
Policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego ustalili złodzieja, który włamywał się do piwnic bloków na terenie Jasła i kradł rowery. Swój łup sprzedawał przypadkowo napotkanym osobom. Podejrzany został ujęty przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Mężczyzna ukradł co najmniej siedem rowerów o łącznej wartości blisko 7 tys. zł.
25 listopada rozpoczęła się międzynarodowa kampania „16 dni przeciw przemocy wobec kobiet”. Akcja zakończy się 10 grudnia, czyli w Dniu Praw Człowieka. Ma ona na celu podniesienie świadomości na temat przemocy ze względu na płeć oraz wzmocnienie lokalnych struktur przeciwdziałających przemocy wobec kobiet.
Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 32-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn. Mężczyzna podejrzany jest o znęcanie się psychicznie i fizycznie nad rodzicami. Policjanci zatrzymali go po awanturze, w czasie której pobił ręczną piłką do drewna swojego ojca.

Uchronić przed zamarznięciem

Poniedziałek, 24-11-2014
Jasło
Jesień i zima, to czas, kiedy policjanci podejmują wzmożone działania, aby pomóc tym, których życie i zdrowie może być zagrożone z powodu chłodów. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest nadmierne wychłodzenie organizmu. To wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Pamiętajmy, że nasza reakcja może uratować komuś życie.

Okradał dom swojej dziewczyny

Sobota, 22-11-2014
Jasło
Policjanci z posterunku w Tarnowcu wspólnie z funkcjonariuszami jasielskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 21-latka, który systematycznie okradał dom swojej dziewczyny. Jego łupem padła złota biżuteria oraz urządzenia elektroniczne. Mężczyzna przyznał się do kradzieży i chce dobrowolnie poddać się karze.
Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.

Nagrody dla laureatów konkursu

Środa, 19-11-2014
Jasło
Nagrody, okolicznościowe dyplomy i gratulacje odebrali laureaci powiatowego etapu konkursu "Bezpieczne Wakacje 2014". W konkursie wzięło udział blisko sto prac plastycznych ze szkół podstawowych i gimnazjów. Prace, które wygrały na etapie powiatowym reprezentowały powiat jasielski w finale wojewódzkim. Tam wśród najlepszych znalazł się rysunek uczennicy Szkoły Podstawowej w Lisowie.
Policjanci z posterunku w Kołaczycach zatrzymali podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego w Brzyskach. Mężczyzna kierując volkswagenem potrącił dwie czternastolatki i uciekł. Jedna z poszkodowanych trafiła do szpitala. Kierowca w chwili zatrzymania miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Początkowo zaprzeczał, że brał udział w wypadku. W obliczu zebranych przez policjantów dowodów przyznał się do winy.

Zdarzenie drogowe na trasie Jasło-Biecz

Czwartek, 13-11-2014
Jasło
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Przysiekach. Podczas wymijania samochodu ciężarowego z autobusem, otworzyły się drzwi stacji gazowo redukcyjno-pomiarowej przewożonej na przyczepie ciężarówki i uderzyły w przednią szybę autokaru. W zdarzeniu ucierpiał kierowca autobusu.
"Nigdy nie jeżdżę po alkoholu" to hasło ogólnopolskiej kampanii, której celem jest integracja i aktywizacja społeczeństwa wokół zasady: piłeś - nie jedź! Partnerem merytorycznym akcji jest Komenda Główna Policji. Podczas kontroli drogowych policjanci będą rozdawać kierującym naklejki z hasłem akcji.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Bogdana Piątek. Zaginiony 58-latek w 1984 r. wyjechał do USA, gdzie zamieszkał na stałe w Chicago. Z rodziną w Polsce...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Wojciecha Szmagarę, 36-letniego mieszkańca Piastowa w gminie Lubaczów. Wojciech Szmagara poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Listopad
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie