Twoja komenda

Wydarzenia

Puchary i okolicznościowe medale trafiły do rąk uczestników Munduriady - imprezy zorganizowanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Jasło. Zawody były jedną z atrakcji obchodzonych w weekend „Dni Jasła”. W turnieju rywalizowało sześć drużyn, w których skład weszli uczniowie z klas o profilu mundurowym szkół ponadgimnazjalnych oraz przedstawiciele służb mundurowych z powiatu jasielskiego.

Napad na bank w Jaśle - ćwiczenia sztabowe

Poniedziałek, 29-06-2015
Jasło
Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jaśle odebrał telefon informujący o napadzie na bank w Jaśle. Zamaskowani sprawcy oddając z broni palnej kilka strzałów w powietrze sterroryzowali pracowników i zażądali wydania pieniędzy. Po zabraniu gotówki napastnicy zaczęli uciekać. Zaalarmowani policjanci przystąpili do działań. Rozpoczął się pościg za uzbrojonymi przestępcami ....
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się 15 czerwca i od tego dnia, aż do 8 października 2015 r. można nadsyłać prace.

Czołowe zderzenie w Osobnicy

Czwartek, 25-06-2015
Jasło
Policjanci ustalają okoliczności wypadku, który miał miejsce na trasie Osobnica -Brzyście. Doszło tam do czołowego zderzenia osobowej skody z volkswagenem. Wskutek zdarzenia dwie osoby z obrażeniami przewieziono do szpitala.
„Policja przyszłości” to konkurs plastyczno-literacki adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia.

Zatrzymany za ugodzenie nożem

Poniedziałek, 22-06-2015
Jasło
Policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 20-latka, który nożem ugodził mieszkańca gminy Frysztak. Do zdarzenia doszło w czasie spotkania zakrapianego alkoholem. Pijany napastnik trafił do policyjnego aresztu. Pokrzywdzony mężczyzna został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze zebrali dowody w tej sprawie i przedstawili sprawcy zarzut uszkodzenia ciała.
Policjanci z posterunku w Skołyszynie zatrzymali podejrzanych o kradzież i uszkodzenie mienia. Pijani mężczyźni ukradli alkohol z miejscowego sklepu, po czym kopiąc i uderzając rękoma uszkodzili karoserię samochodu ekspedientki. Młodzi ludzie usłyszeli już zarzuty i poddali się dobrowolnie karze.

Pechowy motocyklista

Czwartek, 18-06-2015
Jasło
Trzy zarzuty usłyszał motocyklista, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością ponad 120 km/h. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Chcąc zgubić policyjny pościg, próbował ukryć się na prywatnej posesji. Jednak miał pecha, bo właścicielem posesji, na którą wjechał, okazał się policjant.
Koniec roku szkolnego to wzmożony okres wycieczek. Mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo dzieci uczestniczących w tego typu wyjazdach, informujemy o możliwości skontrowania autokaru przed rozpoczęciem podróży.

Akcja „Pasy” w powiecie jasielskim

Wtorek, 16-06-2015
Jasło
Policjanci ruchu drogowego prowadzą dziś działania pod kryptonimem "Pasy". Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na przestrzeganie obowiązku jazdy z zapiętymi pasami bezpieczeństwa. Sprawdzają również czy przewożone w samochodach dzieci są zapięte w fotelikach ochronnych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Nisku prowadzi poszukiwania zaginionego Józefa Fronca, 63-letniego mieszkańca Chałupek, w gminie Rudnik nad Sanem. Józef Fronc wyszedł z domu 29 maja 2015 roku i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Lipiec
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie