Twoja komenda

Wydarzenia

Rusza kampania "Dopalacze kradną życie"

Czwartek, 30-07-2015
Jasło
Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

Tragiczny wypadek w Kołaczycach

Środa, 29-07-2015
Jasło
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Kołaczycach. Osobowa skoda na prostym odcinku drogi zjechała na lewy pas ruchu i zderzyła się z ciężarowym volvo. W wypadku zginęły trzy osoby, dwie zostały ranne.
Przywrócony został ruch na obu pasach jezdni na drodze relacji Jasło - Nowy Żmigród. Dziś rano doszło tam do zderzenia hondy civic z samochodem ciężarowym. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba, które z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci pracują nad wyjaśnieniem okoliczności kolizji.

Znaleziony rower oczekuje na właściciela

Poniedziałek, 27-07-2015
Jasło
Dzielnicowi jasielskiej komendy poszukują właściciela roweru, który został znaleziony przy ul. Jagiełły w Jaśle. Dotychczas nikt nie zgłosił jego utraty.

Zapraszamy na piknik z Policją w muzeum!

Piątek, 24-07-2015
Jasło
W niedzielę 26 lipca, w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie odbędzie się policyjny piknik pod hasłem "Wehikuł czasu". Krośnieńska Grupa Rekonstrukcji Historycznej Policji Państwowej przygotuje posterunek Policji z czasów II Rzeczypospolitej. Będzie można obejrzeć mundury i wyposażenie policjantów, którzy pełnili służbę w XX-leciu międzywojennym.
Policjanci z komisariatu w Nowym Żmigrodzie wspólnie z funkcjonariuszami jasielskiego wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali podejrzanego o wywołanie fałszywego alarmu bombowego. 30-letni mężczyzna zadzwonił do urzędu gminy z informacją o podłożeniu ładunku wybuchowego. Zatrzymany usłyszał zarzuty i poddał się dobrowolnie karze.

W Wisłoce utonął 19-latek

Środa, 22-07-2015
Jasło
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Kołaczycach. Podczas kąpieli w rzece utonął 19-letni mężczyzna. To pierwsza ofiara tegorocznego wypoczynku nad wodą w powiecie jasielskim.

W Warzycach zderzyły się trzy samochody

Wtorek, 21-07-2015
Jasło
Wczoraj policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Warzycach. Jego przyczyną było najechanie na tył poprzedzającego pojazdu. Wskutek kolizji uszkodzone zostały trzy samochody. Jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala.

Kierował bez uprawnień, mając prawie 4 promile

Poniedziałek, 20-07-2015
Jasło
Policjanci z jasielskiego wydziału ruchu drogowego przerwali niebezpieczną jazdę nietrzeźwego kierowcy osobowego fiata. Mężczyzna mając w organizmie 3,9 promila alkoholu nie zatrzymał się do kontroli drogowej i próbował uciec. Po kilkukilometrowym pościgu został zatrzymany. Samochodem kierował nie mając prawa jazdy.

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy?

Piątek, 17-07-2015
Jasło
W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
4
Sierpień
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie