Twoja komenda

Wydarzenia

Trwa kampania "Nie daj się zrobić w słupa"

Czwartek, 01-10-2015
Jasło
W ostatnich latach rośnie przestępczość gospodarcza, związana z oszustwami w podatku VAT. Tylko w latach 2012-13 kontrola skarbowa wykryła prawie 310 tys. fikcyjnych faktur, które zostały wykorzystane w przestępczym procederze. W 2013 r. kwota nieprawidłowości ujawnionych przez kontrolę skarbową sięgnęła ponad 6 mld zł, a w pierwszym kwartale 2014 r. już ponad 2 mld zł.

Więcej wiedzy - mniej strachu - uchodźcy w Polsce

Poniedziałek, 28-09-2015
Jasło
Pod takim tytułem w wydaniach papierowych największych dzienników, na stronach wiodących portali i serwisach opiniotwórczych tygodników ukazał się informator dotyczący uchodźców w Polsce, który również będzie omawiany w redakcjach radiowych i telewizyjnych.

W trosce o bezpieczeństwo pieszych

Wtorek, 22-09-2015
Jasło
Policjanci prowadzą dziś na drogach powiatu jasielskiego działania „Pieszy”. Ich celem jest zwrócenie uwagi na nieprawidłowe zachowania pieszych, ale także na błędy kierowców wobec "niechronionych" użytkowników dróg. Akcja potrwa do późnego wieczora.

Nietrzeźwi "rekordziści" stracili prawo jazdy

Poniedziałek, 21-09-2015
Jasło
Mimo zaostrzenia przepisów karnych, szczególnego nagłaśniania zdarzeń z udziałem pijanych kierowców, oraz przypominania o surowych konsekwencjach, wciąż niektóre osoby decydują się na kierowanie pojazdami pod wpływem alkoholu. W ostatnim czasie do tej niechlubnej statystki policjanci dopisali dwóch nietrzeźwych "rekordzistów".

Pasażerka citroena ucierpiała w wypadku

Poniedziałek, 21-09-2015
Jasło
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze relacji Warzyce - Lubla. Kierujący osobowym citroenem stracił panowanie nad pojazdem, wpadł do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Samochodem podróżowały trzy osoby. Jedna z obrażeniami trafiła do szpitala.

Konkurs „Przytomni”

Czwartek, 17-09-2015
Jasło
Nie pozwólmy dopalaczom niszczyć naszego życia! Jeśli nie tolerujesz kradzieży, bandytyzmu i kłamstwa oraz tak samo jak my nie godzisz się na dopalacze, weź udział w konkursie MSW pn. „Przytomni”. Nakręć spot, powiedz wszystkim, że „Dopalacze kradną życie” i wygraj dla swojej szkoły atrakcyjne nagrody!

Przedszkolaki z wizytą w komendzie

Środa, 16-09-2015
Jasło
Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Jaśle odwiedziły jasielską komendę Policji. Grono zwiedzających liczyło ponad 40 osób. Funkcjonariusze przygotowali dla nich wiele atrakcji. Mali goście między innymi zwiedzili budynek komendy, dowiedzieli się jak bezpiecznie poruszać się po drogach, a na koniec mogli usiąść za kierownicą policyjnego radiowozu.

Policja ostrzega przed oszustami

Wtorek, 15-09-2015
Jasło
Policjanci ostrzegają przed oszustami działającymi tzw. metodą "na wnuczka" modyfikowaną przez sprawców pod różnymi legendami. Ich ofiarami najczęściej padają starsi, samotnie mieszkający ludzie. Złodzieje nie mają żadnych skrupułów. Wykorzystują ufność oraz dobre serce osób, które nie potrafią odmówić pomocy w trudnej sytuacji. Tym razem czujność pracownika banku uchroniła mieszkankę Jasła przed stratą pieniędzy.

Pijany kierowca zatrzymany dwukrotnie jednego dnia

Poniedziałek, 14-09-2015
Jasło
Wczoraj policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Jasła, który kierował samochodem pod wpływem alkoholu. Mimo że stracił prawo jazdy, ponownie nietrzeźwy wsiadł za kierownicę forda i w ciągu niespełna dwóch godziny po raz drugi został zatrzymany.

Gmina Nowy Żmigród mówi Stop Dopalaczom!

Poniedziałek, 14-09-2015
Jasło
Czym są dopalacze? Jakie są skutki zażywania tych niebezpiecznych substancji? Gdzie szukać pomocy? Na te i wiele innych pytań odpowiadali organizatorzy konferencji pod nazwą "Gmina Nowy Żmigród mówi Stop Dopalaczom!". W spotkaniu wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz przedstawiciele instytucji odpowiedzialnych za walkę z dopalaczami. Partnerem akcji był Komisariat Policji w Nowym Żmigrodzie.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Patrylaka, 39-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
4
Październik
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie