Twoja komenda

Wydarzenia

W miniony piątek w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaśle odbyło się spotkanie w sprawie działań profilaktyczno-edukacyjnych na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym najmłodszych jego uczestników. Wzięli w nim udział przedstawiciele policji, Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego oraz szkół, samorządów i innych podmiotów zajmujących się upowszechnianiem wiedzy w tym tak ważnym zakresie.
Policjanci jasielskiej komendy kontynuują konsultacje społeczne, których celem jest wsparcie tworzenia "Mapy zagrożeń " - narzędzia pozwalającego na zarządzanie bezpieczeństwem publicznym wspólnie ze społecznością lokalną i instytucjami funkcjonującymi na danym terenie. Mapa będzie wskazywać zagrożenia dostrzeżone przez obywateli jak i zarejestrowane przez służby.

Wypadek w Brzyskach - ranny kierowca busa

Czwartek, 11-02-2016
Jasło
Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku drogowego, do którego doszło w Brzyskach. W zdarzeniu ucierpiał kierowca dostawczego busa. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Aby ferie były bezpieczne

Środa, 10-02-2016
Jasło
Jak bezpiecznie spędzić ferie? Jak unikać zagrożeń związanych z zimowym wypoczynkiem? Na te i wiele innych pytań odpowiadają policjanci w trakcie spotkań z uczniami, którzy w najbliższy poniedziałek rozpoczną ferie. Dla dzieci i młodzieży będzie to czas beztroski, dla policjantów pracowity okres, w którym najważniejszym zadaniem stanie się zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym.

Lepszy Internet zależy od Ciebie !

Wtorek, 09-02-2016
Jasło
9 lutego po raz dwunasty obchodzony jest DBI, czyli „Dzień Bezpiecznego Internetu”. Tegoroczne hasło zwraca uwagę na działanie każdego użytkownika sieci WWW. W czasach masowego korzystania z komputerów, czy urządzeń mobilnych, codziennie stykamy się z siecią internetową. Dlatego warto wspomnieć o tym, jak robić to bezpiecznie.

Dachowanie w Foluszu

Poniedziałek, 08-02-2016
Jasło
Policjanci wyjaśniają okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Foluszu. Osobowe bmw wpadło w poślizg i dachowało. Dwie osoby podróżujące samochodem trafiły do szpitala.

Konsultacje społeczne z seniorami

Niedziela, 07-02-2016
Jasło
Problematyka przestępstw najczęściej popełnianych na szkodę osób starszych była tematem debaty społecznej, która odbyła się w Podkarpackiej Szkole Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza w Jaśle. Spotkanie otworzyło również cykl konsultacji społecznych organizowanych przez policję, których celem jest wsparcie tworzenia "Mapy zagrożeń bezpieczeństwa" dla powiatu jasielskiego. Konsultacje pozwoliły na wymianę informacji oraz poznanie potrzeb i oczekiwań seniorów w kwestii bezpieczeństwa.
Coraz częściej robimy zakupy przez Internet, bo to duża wygoda i oszczędność czasu. Surfując po sieci w poszukiwaniu najatrakcyjniejszej spośród ofert licznych sklepów internetowych, czy portali aukcyjnych, musimy jednak pamiętać, że swoimi ofertami kuszą nas również oszuści. Policja apeluje, aby korzystając z tej formy zakupów zachować zdrowy rozsądek i podstawowe środki ostrożności.

Piesza potrącona przez samochód

Poniedziałek, 01-02-2016
Jasło
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Lwowskiej w Jaśle. W rejonie przejścia dla pieszych potrącona została 32-letnia kobieta. Piesza z obrażeniami trafiła do szpitala.

Akcja „Pasy” w powiecie jasielskim

Czwartek, 28-01-2016
Jasło
Dziś od rana policjanci jasielskiego wydziału ruchu drogowego prowadzą działania pod kryptonimem „Pasy”. Mają one na celu ograniczenie skutków wypadków drogowych, które wynikają z niezapinania pasów bezpieczeństwa oraz nieużywania urządzeń służących do przewozu najmłodszych pasażerów.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie od sierpnia 2007 roku poszukują zaginionego Mariusza Jarosza. Mariusz Jarosz, 52-letni mieszkaniec Rzeszowa, ostatni raz...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
14
Luty
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie