Twoja komenda

Wydarzenia

Pomoc dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

Poniedziałek, 01-09-2014
Jasło
Jeżeli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem – Pamiętaj! Możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy podmiotów i organizacji pozarządowych, otrzymujących na ten cel dofinansowanie ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Policjanci rozdawali odblaski

Piątek, 29-08-2014
Jasło
Wczoraj policjanci z jasielskiej drogówki rozdawali odblaskowe kamizelki, opaski i plecaki. Podczas akcji funkcjonariusze zachęcali do noszenia elementów odblaskowych i przypominali o zmianie przepisów dotyczących ich stosowania przez pieszych. Fundatorem tych przedmiotów jest Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.

Aby dzieci były bezpieczne na drodze

Czwartek, 28-08-2014
Jasło
Wkrótce zacznie się nowy rok szkolny, a wraz z nim tłumy dzieci i młodzieży ruszą do swoich szkół. Wiele z nich będzie musiało przejść przez ruchliwe ulice, czy ominąć niebezpieczne skrzyżowania. W trosce o ich bezpieczeństwo 1 września startuje policyjna akcja „Bezpieczna droga do szkoły”.

Stop agresji drogowej

Środa, 27-08-2014
Jasło
W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie uruchomiona została specjalna skrzynka kontaktowa poczty elektronicznej, na którą można przesyłać materiały świadczące o agresywnym zachowaniu kierowców poruszających się po drogach Podkarpacia.

4 nietrzeźwych w "Trzeźwy Poranek"

Wtorek, 26-08-2014
Jasło
Wczoraj policjanci jasielskiej drogówki prowadzili działania pod kryptonimem „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze skontrolowali kilkaset pojazdów. Zwracali szczególną uwagę na trzeźwość kierowców, sprawdzali także przestrzeganie obowiązku jazdy z zapiętymi pasami bezpieczeństwa oraz czy dzieci są przewożone w fotelikach ochronnych.

Obowiązkowe odblaski dla pieszych

Poniedziałek, 25-08-2014
Jasło
W ostatnią niedzielę wakacji wejdzie w życie zmiana ustawy Prawo o ruchu drogowym dotycząca obowiązku stosowania przez pieszych tzw. odblasków. Zgodnie z nowelizacją każdy pieszy poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, będzie musiał używać elementów odblaskowych.
Jazda po chodniku i przejeżdżanie przez przejścia dla pieszych to najczęściej popełniane przez rowerzystów wykroczenia. Są to zachowania zabronione, o czym często rowerzyści nie wiedzą. Niewiedza nie jest jednak żadną okolicznością łagodzącą - policjanci karzą rowerzystów za te naruszenia przepisów.

Wpadli podczas wyłudzania kredytu

Czwartek, 21-08-2014
Jasło
Policjanci z jasielskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali oszusta, który próbował wyłudzić kredyt bankowy. Mężczyzna posługując się podrobionymi dokumentami zamierzał pożyczyć blisko 20 tys. zł. Wpadł na gorącym uczynku, gdy chciał sfinalizować transakcję. Funkcjonariusze ustalili również jego wspólniczkę.
Policjanci pracują nad wyjaśnieniem okoliczności wczorajszego wypadku, który miał miejsce na trasie Nowy Żmigród-Dukla. W Starym Żmigrodzie doszło do zderzenia lawety z ciągnikiem rolniczym. Trzy osoby trafiły do szpitala.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Andrzeja Wierzbickiego, 65-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Andrzej Wierzbicki w lipcu br. wyjechał z Rzeszowa...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Wrzesień
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie