Twoja komenda

Wydarzenia

Podsumowanie "Trzeźwego popołudnia"

Poniedziałek, 22-08-2016
Jasło
Policjanci jasielskiej komendy, w ramach prowadzonych działań „Trzeźwe popołudnie” zatrzymali dwóch kierujących pod wpływem alkoholu. Działania miały także charakter edukacyjno – informacyjny. Podczas prowadzonej akcji funkcjonariusze przekazywali kierującym broszury zawierające informacje o skutkach prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu.
Kolarze biorący udział w Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim "Puchar Uzdrowisk Karpackich", w niedzielę 14 sierpnia br. pojawią się na drogach powiatu jasielskiego. Policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu peletonu. W czasie wyścigu kierowcy mogą napotkać utrudnienia w ruchu drogowym.

Nietrzeźwi za kierownicą

Czwartek, 04-08-2016
Jasło
Policjanci zatrzymali kolejnych kierowców, którzy wsiedli za kierownicę po alkoholu. 44-letni kierowca ciągnika wjechał do rowu mając 2,9 promila alkoholu w organizmie. Z kolei kierujący renaultem na widok radiowozu próbował cofać i wjechał do rowu. Mężczyzna miał 2,8 promila alkoholu w organizmie.
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie zatrzymali pijanego 25-latka, którzy podczas przyjęcia weselnego zabrał samochód jednemu z członków zespołu muzycznego. Przejażdżkę zakończył w przydrożnym rowie. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.
Alkohol często jest przyczyną wypadków, źródłem patologii społecznych i przestępczości. Stanowi szczególne zagrożenie dla młodych ludzi, dlatego ważne jest ograniczanie jego dostępności.

Bezpieczny wypoczynek nad wodą

Środa, 03-08-2016
Jasło
Wakacje sprzyjają spędzaniu wolnego czasu nad wodą. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci zależy w dużej mierze od nas samych. Przestrzegajmy podstawowych zasad podczas wypoczynku nad wodą.

Po służbie zatrzymali pijanego kierowcę

Wtorek, 02-08-2016
Jasło
Jasielscy policjanci wracając po służbie do domu, zatrzymali pijanego kierowcę audi. 41-latek jechał samochodem mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Zderzenie volkswagena z motorowerem

Wtorek, 02-08-2016
Jasło
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Jaśle. Przed godziną 19, na ul. Lwowskiej osobowy volkswagen zderzył się z motorowerem. W zdarzeniu ucierpieli kierujący i pasażerka motoroweru. Pokrzywdzeni z obrażeniami trafili do jasielskiego szpitala.

Ciągnikiem wjechał do rowu

Wtorek, 26-07-2016
Jasło
Policjanci wyjaśniają okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Lipnicy Górnej. Kierowca ciągnika rolniczego zjeżdżając ze wzniesienia, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Mężczyzna wypadł z traktora przez przednią szybę. Z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Nietrzeźwy 17-latek wjechał oplem do rowu

Poniedziałek, 25-07-2016
Jasło
O dużym szczęściu mogą mówić dwaj nastolatkowie, którzy w minioną sobotę zakończyli jazdę w przydrożnym rowie. 17-letni kierowca opla vectry oraz jego 14-letni pasażer, byli pijani. Na szczęście nie doznali poważnych obrażeń w wyniku tego zdarzenia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Sanoku poszukuje zaginionego Dariusza Wojnarowicza, 34-letniego mieszkańca Sanoka. Zaginiony, wczoraj około godz. 13, wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują 59-letniego Juliana Oleniacza, ostatnio zamieszkałego w Łukawcu. Julian Oleniacz poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Sierpień
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie