Twoja komenda

Wydarzenia

65 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów, natomiast 22 proc. ma do niej zastrzeżenia - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej, zrealizowanego w marcu. Notowania Policji, co podkreśla CBOS, są stabilne.
Policjanci wyjaśniają okoliczności bójki, do której doszło wczoraj w Jaśle. W czasie libacji alkoholowej trzej mężczyźni zaatakowali kompana, z którym pili alkohol. Podczas szarpaniny pokrzywdzony ugodził dwóch napastników nożem. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Funkcjonariusze zatrzymali uczestników bójki.
Policjanci z jasielskiej komendy interweniowali w domu, gdzie nietrzeźwi rodzice "opiekowali się" 1,5 roczną córeczką. Badanie alkomatem wykazało u matki 2,8 promila alkoholu w organizmie, a u ojca 3 promile. Funkcjonariusze przekazali dziecko pod opiekę rodziny. Za swoje zachowanie rodzice będą odpowiadać przed sądem.
Znamy zwycięzców III Wojewódzkiego Turnieju Piłki Siatkowej Policjantów o Puchar Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. W zawodach bezkonkurencyjna okazała się drużyna Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie. Drugie miejsce na podium wywalczył zespół Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, a trzecie zajęła reprezentacja, w skład której weszli policjanci z Leska i Ustrzyk Dolnych.

Policyjna akcja "Prędkość"

Piątek, 20-03-2015
Jasło
Dziś od rana policjanci ruchu drogowego prowadzą działania "Prędkość". Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na wszelkie przypadki przekraczania dozwolonej prędkości. Akcja potrwa do późnego wieczora.
Najechanie na tył poprzedzającego pojazdu było przyczyną wczorajszego wypadku, do którego doszło w Jaśle. Wskutek zderzenia ciężarowego DAF-a z toyotą corollą jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci ustalili wstępne okoliczności zdarzenia.

Usuwała klipsy i kradła odzież

Wtorek, 17-03-2015
Jasło
Policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego zatrzymali podejrzaną o kradzież mieszkankę gminy Dębowiec. 26-letnia kobieta za pomocą specjalnego magnesu usuwała klipsy z ubrań i wychodziła ze sklepów nie płacąc za towar. Funkcjonariusze odzyskali skradzioną odzież, a podejrzanej postawili zarzut przestępstwa.

Kupujesz przez Internet – nie daj się oszukać!

Poniedziałek, 16-03-2015
Jasło
Coraz częściej robimy zakupy przez Internet, bo to duża wygoda i oszczędność czasu. Surfując po sieci w poszukiwaniu najatrakcyjniejszej spośród ofert licznych sklepów internetowych, czy portali aukcyjnych, musimy jednak pamiętać, że swoimi ofertami kuszą nas również oszuści. Policja apeluje, aby korzystając z tej formy zakupów zachować zdrowy rozsądek i podstawowe środki ostrożności.

Dziś policyjna akcja "Pasy"

Czwartek, 12-03-2015
Jasło
Od rana podkarpaccy policjanci zwracają szczególną uwagę na przestrzeganie obowiązku jazdy z zapiętymi pasami bezpieczeństwa. Funkcjonariusze sprawdzają również czy przewożone w samochodzie dzieci są zapięte w fotelikach ochronnych.

Dwa zdarzenia na drogach Jareniówki

Środa, 11-03-2015
Jasło
Wczoraj policjanci interweniowali w związku z dwoma groźnie wyglądającymi zdarzeniami drogowymi, do których doszło w Jareniówce. Wskutek zderzenia peugeota z fiatem oraz bmw z mazdą ucierpiało siedem osób. Do kierujących pojazdami apelujemy o ostrożność.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Marzec
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie