Twoja komenda

Wydarzenia

Motorowerzyści ucierpieli w wypadkach

Poniedziałek, 22-12-2014
Jasło
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków, do których doszło w minioną sobotę na drogach powiatu jasielskiego. Pierwszy miał miejsce w Jaśle, drugi w Przysiekach. W zdarzeniach tych ucierpieli motorowerzyści.
Pośpiech, roztargnienie, a czasem nawet przedświąteczne przepracowanie, sprawiają, że skupiając uwagę na zakupach często zapominamy o własnym bezpieczeństwie. W tym momencie możemy stracić telefon, portfel, dokumenty. Uważajmy więc w sklepach, na targowiskach, przy bankomatach. Nie pozostawiajmy wartościowych przedmiotów w samochodach. Zadbajmy też o swoje mieszkania na czas naszej nieobecności.

Piesza potrącona przez samochód

Czwartek, 18-12-2014
Jasło
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Szopena w Jaśle. W rejonie przejścia dla pieszych potrącona została 79-letnia kobieta. Piesza z obrażeniami trafiła do szpitala.

Pijany wandal zatrzymany

Środa, 17-12-2014
Jasło
Policjanci z jasielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali na gorącym uczynku 30-letniego wandala. Pijany mężczyzna zdemolował kiosk rozbijając w nim szyby. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu, gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.

Kierował po amfetaminie

Wtorek, 16-12-2014
Jasło
Policjanci z Jasła zatrzymali mężczyznę, który kierował osobowym fordem będąc pod wpływem narkotyku. Podejrzany wpadł w czasie kontroli drogowej. Miał przy sobie amfetaminę. Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające również u niego w domu.

Szlachetna paczka od jasielskich policjantów

Poniedziałek, 15-12-2014
Jasło
Funkcjonariusze i pracownicy jasielskiej Policji po raz kolejny przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji "Szlachetna Paczka". Jej ideą jest przekazywanie bezpośredniej pomocy osobom najbardziej potrzebującym. W tym roku policjanci wręczyli przygotowane przez nich prezenty dziesięcioosobowej rodzinie z Jasła.

Debata z uczniami klas mundurowych

Piątek, 12-12-2014
Jasło
System kształcenia klas o profilu mundurowym był tematem debaty zorganizowanej przez jasielską Policję. W dyskusji wzięli udział przedstawiciele wielu instytucji zaangażowanych w rozwój tego rodzaju edukacji. Spotkanie pozwoliło na wymianę doświadczeń metodycznych oraz poznanie potrzeb i oczekiwań uczestniczących w debacie uczniów klas mundurowych z powiatu jasielskiego.
Laureaci konkursu "Bezpieczne Wakacje 2014" odebrali wczoraj nagrody i okolicznościowe dyplomy. W finale konkursu wzięli udział zwycięzcy etapów powiatowych. Jury nagrodziło najlepsze prace plastyczne, wśród których znalazł się rysunek uczennicy Szkoły Podstawowej w Lisowie. Uroczyste zakończenie konkursu odbyło się w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie.
Jak nie dać się oszustom i nie paść ich ofiarą ? Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo na drodze ? Co zrobić w przypadku utraty dokumentów tożsamości ? Na te i wiele innych pytań odpowiadali policjanci w trakcie debaty społecznej poświęconej bezpieczeństwu osób starszych. W spotkaniu zainicjowanym przez Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle wzięli udział przedstawiciele Jasielskiego Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Policjanci zatrzymali włamywaczy

Środa, 03-12-2014
Jasło
Policjanci z Posterunku Policji w Skołyszynie wspólnie z funkcjonariuszami jasielskiego wydziału kryminalnego zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy okradli sklep w Lisowie i usiłował włamać się do sklepu w Lipnicy Górnej. Jeden z nich na swoim koncie ma również inną kradzież z włamaniem. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów i poddali dobrowolnie karze.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
22
Grudzień
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie