Twoja komenda

Wydarzenia

Okradał dom swojej dziewczyny

Sobota, 22-11-2014
Jasło
Policjanci z posterunku w Tarnowcu wspólnie z funkcjonariuszami jasielskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 21-latka, który systematycznie okradał dom swojej dziewczyny. Jego łupem padła złota biżuteria oraz urządzenia elektroniczne. Mężczyzna przyznał się do kradzieży i chce dobrowolnie poddać się karze.
Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.

Nagrody dla laureatów konkursu

Środa, 19-11-2014
Jasło
Nagrody, okolicznościowe dyplomy i gratulacje odebrali laureaci powiatowego etapu konkursu "Bezpieczne Wakacje 2014". W konkursie wzięło udział blisko sto prac plastycznych ze szkół podstawowych i gimnazjów. Prace, które wygrały na etapie powiatowym reprezentowały powiat jasielski w finale wojewódzkim. Tam wśród najlepszych znalazł się rysunek uczennicy Szkoły Podstawowej w Lisowie.
Policjanci z posterunku w Kołaczycach zatrzymali podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego w Brzyskach. Mężczyzna kierując volkswagenem potrącił dwie czternastolatki i uciekł. Jedna z poszkodowanych trafiła do szpitala. Kierowca w chwili zatrzymania miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Początkowo zaprzeczał, że brał udział w wypadku. W obliczu zebranych przez policjantów dowodów przyznał się do winy.

Zdarzenie drogowe na trasie Jasło-Biecz

Czwartek, 13-11-2014
Jasło
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Przysiekach. Podczas wymijania samochodu ciężarowego z autobusem, otworzyły się drzwi stacji gazowo redukcyjno-pomiarowej przewożonej na przyczepie ciężarówki i uderzyły w przednią szybę autokaru. W zdarzeniu ucierpiał kierowca autobusu.
"Nigdy nie jeżdżę po alkoholu" to hasło ogólnopolskiej kampanii, której celem jest integracja i aktywizacja społeczeństwa wokół zasady: piłeś - nie jedź! Partnerem merytorycznym akcji jest Komenda Główna Policji. Podczas kontroli drogowych policjanci będą rozdawać kierującym naklejki z hasłem akcji.

Pieszy zginął w wypadku

Poniedziałek, 10-11-2014
Jasło
Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku, który miał miejsce na drodze krajowej nr 73 w Krajowicach. W wyniku potrącenia przez samochód śmierć poniósł 58-letni mężczyzna. Pieszy prawdopodobnie leżał na drodze.

Jasielski Samochodowy Rajd Niepodległości

Poniedziałek, 10-11-2014
Jasło
W tym roku, podobnie jak w poprzednich, obchody Święta Niepodległości w Jaśle będą miały jeszcze jeden wymiar - sportowy. We wtorek 11 listopada odbędzie się Jasielski Samochodowy Rajd Niepodległości. W zawodach będzie się ścigać kilkadziesiąt załóg z południowo-wschodniej Polski. Jednym z partnerów rajdu jest Policja.

"Alkohol - ograniczona dostępność"

Piątek, 07-11-2014
Jasło
Podkarpacka Policja wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie przeprowadzi działania profilaktyczne pod nazwą „Alkohol - ograniczona dostępność”. W ramach tej akcji kontrolowane będą miejsca sprzedaży i podawania napojów alkoholowych w zakresie przestrzegania przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Odpowiedzą za marihuanę i uprawę konopi

Środa, 05-11-2014
Jasło
Policjanci z posterunku w Kołaczycach zatrzymali nastolatka, który posiadał i udzielał znajomym marihuanę. Funkcjonariusze ustalili również dwóch mężczyzn, którzy uprawiali konopie indyjskie. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów. Wkrótce dopowiedzą za nieprzestrzeganie Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Boguchwale poszukują Zenona Hajduka, 31-letniego mieszkańca Straszydla. Zenon Hajduk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
22
Listopad
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie