Twoja komenda

Wydarzenia

Wczoraj rozpoczęła się międzynarodowa kampania „16 dni przeciw przemocy wobec kobiet”. Akcja zakończy się 10 grudnia, czyli w Dniu Praw Człowieka. Ma ona na celu podniesienie świadomości na temat przemocy ze względu na płeć oraz wzmocnienie lokalnych struktur przeciwdziałających przemocy wobec kobiet.

Stop dopalaczom - spotkania w szkołach

Środa, 25-11-2015
Jasło
By uświadomić uczniom i ich rodzicom niebezpieczeństwa związane z zażywaniem dopalaczy, policjanci z komisariatu w Nowym Żmigrodzie prowadzą w szkołach spotkania profilaktyczne. W trakcie pogadanek funkcjonariusze poruszają także temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym i propagują noszenie odblaskowych elementów. Prowadzone działania są kolejną odsłoną akcji pod nazwą "Gmina Nowy Żmigród mówi Stop Dopalaczom" realizowanej przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nowym Żmigrodzie

Zachowajmy ostrożność na drogach

Wtorek, 24-11-2015
Jasło
Pogorszenie się warunków atmosferycznych w ostatnim czasie zaskoczyło niektórych kierowców. Niestety, nie wszyscy pamiętają o tym, że gdy temperatura jest na niewielkim plusie, czasami spada poniżej zera, pada deszcz z mżawką, to warunki na jezdni są wyjątkowo zdradliwe i należy jechać ostrożniej, wolniej i rozsądniej.

Uchronić przed zamarznięciem

Poniedziałek, 23-11-2015
Jasło
Jesień i zima, to czas, kiedy policjanci podejmują wzmożone działania, aby pomóc tym, których życie i zdrowie może być zagrożone z powodu chłodów. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest nadmierne wychłodzenie organizmu. To wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Pamiętajmy, że nasza reakcja może uratować komuś życie.

Policjanci zatrzymali włamywacza

Sobota, 21-11-2015
Jasło
Policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do jednego z biur rachunkowych na terenie Jasła. Łupem złodzieja padły m.in. pieniądze i telefon komórkowy. W obliczu zebranych dowodów podejrzany przyznał się do przestępstwa.

Włamał się do kiosku, został zatrzymany

Piątek, 20-11-2015
Jasło
Policjanci z jasielskiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który włamał się do kiosku. Podejrzany wpadł w ręce funkcjonariuszy w chwili, gdy kradł towar. 32-letni mieszkaniec Jasła trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem.
Poznaliśmy laureatów konkursu "Bezpieczne Wakacje 2015". Jury wybrało najlepsze prace plastyczne, wśród których znalazł się rysunek ucznia Zespołu Szkół w Łężynach. Wszystkie oceniane prace zwyciężyły wcześniej w etapach powiatowych konkursu.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Piłsudskiego w Jaśle. Na przejściu dla pieszych potrącony został 8-letni chłopiec. Dziecko z obrażeniami trafiło do szpitala.
Najechanie na tył poprzedzającego pojazdu było przyczyną wczorajszego wypadku, do którego doszło w Kołaczycach. Wskutek zdarzenia uszkodzone zostały cztery samochody. Dwie osoby z obrażeniami trafiły do szpitala.

Zamaskowani napastnicy pobili mężczyznę

Poniedziałek, 16-11-2015
Jasło
Policjanci wyjaśniają okoliczności i poszukują sprawców pobicia 33-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w Jaśle na osiedlu Gamrat. Pokrzywdzony wraz z czterema znajomymi został zaatakowany przez grupę zamaskowanych osób.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Artura KLEPEK, 51-letniego mieszkańca Leska. Artur Klepek poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Listopad
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie