Twoja komenda

Wydarzenia

Szkoła Podstawowa w Osieku Jasielskim była kolejnym miejscem spotkania policjantów z dziećmi w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Celem akcji jest kształtowanie wśród najmłodszych bezpiecznych postaw i zachowań w ruchu drogowym.

Wypadek w Przysiekach

Poniedziałek, 08-09-2014
Jasło
Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku, do którego doszło w Przysiekach. Na skrzyżowaniu dróg zderzyły się dwa samochody. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby.

Mł. insp. Artur Dudek oblany w celu charytatywnym

Poniedziałek, 08-09-2014
Jasło
I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle mł. insp. Artur Dudek dołączył do akcji Ice bucket challenge. Przyjął nominację i został oblany lodowatą wodą, wspierając w ten sposób Fundację Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Wskazał również kolejnych uczestników akcji.

Złodziej okradający samochody zatrzymany

Piątek, 05-09-2014
Jasło
Policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który okradał i uszkadzał samochody. Na swoim koncie ma ponad trzydzieści pojazdów. Jego łupem padały emblematy, kołpaki, anteny, tablice rejestracyjne i inne zewnętrzne elementy samochodów. Podejrzany działał na terenie Jasła. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów, a sprawcy postawili zarzuty.

Kochasz? STOP Wariatom Drogowym

Czwartek, 04-09-2014
Jasło
Trwa trzecia odsłona kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Tym razem skierowana jest przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Cel nieustannie ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kampanię wspólnie organizują Policja i Fundacja PZU.
Policjanci z Nowego Żmigrodu ustalili, kto ukradł warte tysiąc złotych sadzonki drzewek z terenu szkółki w Łysej Górze. Podejrzanym okazał się mieszkaniec powiatu krośnieńskiego. W kradzieży drzewek 44-letniemu mężczyźnie pomagała żona.

13-latek potrącony przez samochód

Wtorek, 02-09-2014
Jasło
W Jaśle doszło do potrącenia 13-letniego pieszego. Chłopiec przebiegając przez ulicę wtargnął wprost pod jadący samochód. Z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Pomoc dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

Poniedziałek, 01-09-2014
Jasło
Jeżeli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem – Pamiętaj! Możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy podmiotów i organizacji pozarządowych, otrzymujących na ten cel dofinansowanie ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Policjanci rozdawali odblaski

Piątek, 29-08-2014
Jasło
Wczoraj policjanci z jasielskiej drogówki rozdawali odblaskowe kamizelki, opaski i plecaki. Podczas akcji funkcjonariusze zachęcali do noszenia elementów odblaskowych i przypominali o zmianie przepisów dotyczących ich stosowania przez pieszych. Fundatorem tych przedmiotów jest Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Kolbuszowscy policjanci poszukują zaginionego Michała Raszewskiego, 30-letniego mieszkańca Kolbuszowej. Mężczyzna wyszedł z domu w niedzielę 7 września około godz.15. i od tamtej chwili nie nawiązał...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
15
Wrzesień
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie