Twoja komenda

Wydarzenia

Dzielnicowi z komisariatu w Radymnie spotkali się z dziećmi wypoczywającymi na półkolonii. Zorganizowane przez stowarzyszenie „Wzrastanie” na terenie Gimnazjum nr 1 spotkanie, było doskonałą okazją do przypomnienia zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą, podczas zabawy i jazdy na rowerze. St. sierż. Piotr Rebuś i st. post. Mateusz Szynal sprawdzili też wiedzę uczniów o numerach alarmowych i odpowiadali na pytania najmłodszych.
Policjanci ustalili i zatrzymali nastolatków, którzy zamieszani są w kradzieże biżuterii. Dwoje 15-latków wykorzystywało nieuwagę właścicieli domów i kradło złotą biżuterię. Przyłapani, pokazywali kartkę z informacją, że proszą o pomoc. Materiały w tej sprawie trafią do sądu rodzinnego i nieletnich.
Zatrzymaniem uprawnień do kierowania pojazdami dwóm 22-latkom, zakończyły się kontrole w Tuczempach. Policjanci ruchu drogowego wczoraj i ubiegły piątek ujawnili, że kierujący motocyklem yamahą i citroenem c4 przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Kierujący stracili prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące.

Działania "Trzeźwy Poranek" w powiecie jarosławskim

Poniedziałek, 27-07-2015
Jarosław
Jarosławscy policjanci od rana prowadzili działania „Trzeźwy Poranek”. Policjanci skontrolowali 798 kierowców. Wśród nich było dziewięć osób, które wsiadły za kierownicę, pomimo tego, że wcześniej piły alkohol. Dwóch ujawnionych, to kierowcy autobusów. W jednym z nich kierowca przewoził pasażerów. Mężczyzna został zatrzymany.

Trwa identyfikacja osoby wyłowionej z Sanu

Poniedziałek, 27-07-2015
Jarosław
Policjanci ustalają tożsamość zwłok, które ujawnił wczoraj na rzece San w Osadzie Leżachów mieszkaniec powiatu przeworskiego. Ciało było zaczepione o konar drzewa. Strażacy wydobyli zwłoki na brzeg. Technik kryminalistyki przeprowadził oględziny miejsca ujawnienia ciała i wykonał dokumentację.
Policjanci wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną po pożarze zabytkowej baszty. Do zdarzenia doszło w Jarosławiu na terenie Opactwa Sióstr Benedyktynek. W wyniku pożaru spłonął dach i schody budynku. Straty oszacowano na około 360 tys. złotych. Dzisiaj od rana policjanci prowadzą czynności w tej sprawie.

Policyjne patrole na motocyklach w Korczowej

Środa, 22-07-2015
Jarosław
Policjanci ruchu drogowego patrolują drogi gminne w miejscowości Korczowa. Kilka tygodni temu doszło tam do śmiertelnego wypadku. Jeżdżący na motocyklach funkcjonariusze ujawnili kilka wykroczeń związanych z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym. Policjanci planują kolejne takie działania.

Wyjeżdzasz na wakacje, zabezpiecz swój dom!

Wtorek, 21-07-2015
Jarosław
Wyjeżdżasz na dłuższe wakacje, na krótki weekendowy wypad lub zakupy – zabezpiecz dobrze swoje mieszkanie, dom. Wakacje to doskonały czas dla złodziei, którzy wykorzystują fakt, że dłużej przebywamy poza swoimi domami. Chrońmy swoje mienie, nie dajmy szans złodziejowi!

Wypadek w Charytanach

Poniedziałek, 20-07-2015
Jarosław
Dwie nastolatki ucierpiały we wczorajszym wypadku drogowym w Charytanach. 25-latek kierujący renault megane na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Ranne pasażerki trafiły do szpitala, gdzie pozostały na leczeniu. Policjanci ustalili, że kierowca miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany.

Apel o rozwagę nad wodą

Piątek, 17-07-2015
Jarosław
Przed nami kolejny upalny weekend podczas tych wakacji. Kilkanaście dni temu, na terenie naszego powiatu utonęło dwóch młodych mężczyzn. Pamiętajmy, by korzystać tylko z wyznaczonych kąpielisk i stosować się do poleceń ratowników. Dbajmy o bezpieczeństwo dzieci i nie pozostawiajmy ich bez stałego nadzoru.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Lipiec
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie