Twoja komenda

Wydarzenia

Działania "Bezdomny"

Czwartek, 27-11-2014
Jarosław
Policjanci, funkcjonariusze Straży Miejskiej w Jarosławiu i pracownik socjalny z Miejskiego Ośrodka Pomocy sprawdzali pustostany i ogródki działkowe. W czasie tych kontroli ustalono, gdzie i w jakich warunkach przebywają osoby bezdomne. Osoby te poinformowano o miejscach, gdzie mogą otrzymać posiłek i pomoc.

Zapraszamy na debatę "Bezpieczny Senior"

Środa, 26-11-2014
Jarosław
Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu i Burmistrz Miasta Jarosławia a także Partnerzy Programu „Jarosławskiej Akademii Bezpiecznego Seniora” zapraszają na debatę społeczną „Bezpieczny Senior”, która odbędzie się 2 grudnia 2014 r. (wtorek) o godz. 10. w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, ul. Rynek 5.

Odpowiedzą za posiadanie marihuany

Środa, 26-11-2014
Jarosław
Policjanci patrolujący ulice Jarosławia zauważyli pojazd zaparkowany na drodze serwisowej. W fordzie eskorcie dwóch 20-latków i 18-latek palili marihuanę. Podczas przeszukania w samochodzie i mieszkaniu jednego z mężczyzn policjanci ujawnili susz konopi indyjskich. Obaj 20-latkowie odpowiedzą za posiadanie środków odurzajacych, a jeden z nich za udzielanie tych środków osobom trzecim.
Mieszkaniec Jarosławia odpowie za kradzież trzech maszyn do wypieku wafli. Sprawca wykorzystał fakt, że dysponował kluczem do piwnicy, w której składowane były maszyny. Zabrał je, a potem sprzedał w punkcie skupu złomu. Wczoraj 58-latek usłyszał zarzuty kradzieży mienia.

Odpowie za przywłaszczenie telefonu

Poniedziałek, 24-11-2014
Jarosław
Kara grzywny, ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku grozi 39-letniej mieszkance Jarosławia. Kilka tygodni temu kobieta przywłaszczyła sobie telefon komórkowy, który znalazła na dworcu. Policjanci przedstawili już zarzuty popełnienia przestępstwa a odzyskany telefon zwrócili pokrzywdzonej.

Odpowiedzą za kradzież złomu

Czwartek, 20-11-2014
Jarosław
Za kradzież złomu odpowie dwóch młodych mieszkańców Jarosławia. Pokrzywdzony sam odnalazł skradzione mu kaloryfery i żeliwny ruszt w punkcie skupu złomu. Dopiero potem zawiadomił Policję. Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring i ustalili sprawców. Jeden z nich, 19-latek już usłyszał zarzuty.

Policjanci odnaleźli zaginionego 14-latka

Środa, 19-11-2014
Jarosław
Policjanci z posterunku w Pruchniku odnaleźli wczoraj 14-latka, który zaginął na terenie województwa lubelskiego. Nastolatek chciał przenocować w motelu w Pruchniku, nie miał przy sobie dokumentów i mylił się w swoich danych. Gdy policjanci z posterunku w Pruchniku wylegitymowali nastolatka, okazało się że jest osobą zaginioną. Został przekazany matce.

Inicjatywa "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu"

Środa, 19-11-2014
Jarosław
Jarosławscy policjanci włączają się w realizację projektu edukacyjnego przygotowanego przez partnerów pozapolicyjnych, których przykładem jest inicjatywa „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”. Podczas kontroli drogowych i działań "Trzeźwy poranek" policjanci wręczają naklejki z hasłem kampanii. Umieszczenie tej naklejki na tylnej szybie samochodu ma zamanifestować odpowiedzialną postawę kierowców.
Policjanci pomogli 61-letniej mieszkance Jarosławia, która źle się poczuła i upadła. Wezwana na miejsce załoga pogotowia nie mogła wejść do zamkniętego od wewnątrz mieszkania. Dopiero jeden z przybyłych policjantów wszedł przez uchylone okno do mieszkania i otworzył drzwi. Kobieta trafiła do szpitala.

Działania "Trzeźwy poranek"

Poniedziałek, 17-11-2014
Jarosław
Dzisiaj od wczesnych godzin rannych jarosławscy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Przez kilka godzin policyjne patrole skontrolowały stan trzeźwości ponad 1500 kierowców. Wśród skontrolowanych sześciu kierujących wsiadło za kierownicę w stanie nietrzeźwości a jeden po użyciu alkoholu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Wojciecha Szmagarę, 36-letniego mieszkańca Piastowa w gminie Lubaczów. Wojciech Szmagara poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Listopad
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie