Twoja komenda

Wydarzenia

Złodziej rowerów w rękach Policji

Piątek, 28-08-2015
Jarosław
53-letni mężczyzna odpowie za kradzież dwóch rowerów. Kilka dni temu ukradł zaparkowany rower wartości 450 złotych. Gdy wieczorem zauważył lepszy rower, zabrał go, pozostawiając ten skradziony rano. Pokrzywdzona mieszkanka Jarosławia zauważyła 53-latka, który jeździł skradzionym rowerem i zawiadomiła Policję. Sprawca został zatrzymany.

Motocyklista ucierpiał w wypadku

Czwartek, 27-08-2015
Jarosław
Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny wczorajszego wypadku drogowego w miejscowości Wietlin. Ranny został motocyklista próbując uniknąć zderzenia z pojazdem, który wjechał na jego pas ruchu. Kierowca samochodu odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili, że kierujący jednośladem był trzeźwy. Poszkodowany trafił do szpitala.

Sprawca kradzieży usłyszał zarzuty

Środa, 26-08-2015
Jarosław
Zarzuty kradzieży pieniędzy usłyszał wczoraj 23-latek z gminy Jarosław. Sprawca przebywając wspólnie z pokrzywdzonym w jednym z lokali, zabrał mu pieniądze z portfela. Policjanci zabezpieczyli monitoring i ustalili złodzieja.
Policjanci ustalali tożsamość mężczyzny potrąconego przez pociąg. Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie, tuż przed stacją Jarosław. Policjanci ustalili, że maszynista i obsługa pociągu byli trzeźwi. W sobotę rodzina rozpoznała i potwierdziła tożsamość 39-letniego mieszkańca Rzeszowa.

Kosą ranił swoją matkę - usłyszał zarzuty

Poniedziałek, 24-08-2015
Jarosław
53-letni mężczyzna, podejrzany o uszkodzenie ciała najbliższej mu osoby usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa. Nietrzeźwy sprawca, który w ubiegły czwartek ranił kosą swoją 83-letnią matkę, został zatrzymany jeszcze tego samego dnia. Ranna kobieta przebywa w szpitalu. Policjanci wnioskowali o zastosowanie środków zapobiegawczych. W sobotę prokurator zastosował wobec 53-latka dozór policyjny i nakaz opuszczenia lokalu mieszalnego.

Wypadek na lotnisku w Laszkach

Czwartek, 20-08-2015
Jarosław
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku na lotnisku dla szybowców w Laszkach. 46-letni pilot szybowca, najprawdopodobniej zbyt pionowo poprowadził szybowiec, wpadł w korkociąg i spadł na ziemię. Mężczyzna trafił do szpitala.

AlcoBlow posłuży policjantom

Czwartek, 20-08-2015
Jarosław
Policjanci z radymiańskiego komisariatu wyposażeni zostali w nowe urządzenie do pomiaru alkoholu w organizmie. Urządzenie zakupione zostało przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA i przekazane funkcjonariuszom.

Odpowie przed sądem za posiadanie marihuany

Piątek, 14-08-2015
Jarosław
18-latek odpowie za posiadanie środków odurzających. Policjanci podczas pełnienia służby zatrzymali mieszkańca Jarosławia, który posiadał przy sobie susz konopi. Narkotyki zabezpieczono w jarosławskiej komendzie.

43-letni mężczyzna utonął w Sanie

Środa, 12-08-2015
Jarosław
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 43-letniego mieszkańca Jarosławia. Mężczyzna pływał wczoraj z kolegą w rzece San, nagle zniknął pod wodą. Mimo podjętej reanimacji zmarł.

Policjanci odzyskali skradziony telefon

Wtorek, 11-08-2015
Jarosław
Mieszkaniec gminy Radymno odpowie za kradzież dwóch telefonów oraz pieniędzy. Policjanci ustalili sprawcę tego przestępstwa. 65-letni mężczyzna przyznał się do kradzieży. Funkcjonariusze odzyskali telefon.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Sierpień
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie