Twoja komenda

Wydarzenia

W niedzielę, 28 sierpnia 2016 r. wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów, na drogach dojazdowych do miejscowości Jodłówka. W związku z uroczystościami jubileuszowymi w sanktuarium w Jodłówce, zaplanowanymi na godzinę 11.30 organizatorzy przewidują zwiększony ruch pielgrzymów. W godzinach od 8.00 do 14.00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu pojazdów na drodze wojewódzkiej W-881 (relacji Żurawica-Łańcut) i na drogach powiatowych, prowadzących do Jodłówki.

List gończy za sprawcą pobicia w Jarosławiu

Piątek, 26-08-2016
Jarosław
35-letni mieszkaniec Jarosławia poszukiwany jest przez Policję, na podstawie wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Jarosławiu listu gończego. Jest on podejrzany o ciężkie pobicie mężczyzny. Zaraz po zdarzeniu policjanci ustalili świadków, zabezpieczyli i przejrzeli monitoring. Na podstawie tych informacji wytypowali sprawcę pobicia.

Niewybuch w Ostrowie

Piątek, 26-08-2016
Jarosław
Policjanci z komisariatu w Radymnie zabezpieczali miejsce odnalezienia niewybuchu w Ostrowie. Niebezpieczny przedmiot został odnaleziony wczoraj przez pracowników porządkujących okolice brzegu rzeki Łęk. Dzisiaj rano saperzy z Rzeszowa zabezpieczyli pocisk moździerzowy.
Wczoraj wieczorem w Kramarzówce doszło do nieszczęśliwego wypadku. 48-letni mężczyzna zginął przygnieciony ciągnikiem, którym kierował. Na miejscu pracowali policjanci i prokurator, wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Odpowiedzą za usiłowanie rozboju

Środa, 24-08-2016
Jarosław
Dwaj mężczyźni odpowiedzą za usiłowanie rozboju na mieszkańcu Jarosławia. Do zdarzenia doszło kilka tygodni temu w okolicach jednej ze stacji paliw. Pokrzywdzony został zaatakowany przez nieznanych mu sprawców, którzy zażądali od niego wydania pieniędzy. Policjanci ustalili dane obu mężczyzn i przedstawili im już zarzuty.

Nietrzeźwy jechał autostradą A4 "pod prąd"

Wtorek, 23-08-2016
Jarosław
30-letni obywatel Ukrainy odpowie za kierowanie osobowym mercedesem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna trzeźwieje w policyjnym areszcie. Został zatrzymany dzisiejszej nocy, tuż po tym jak jechał autostradą A4 "pod prąd". Zauważyli go strażnicy graniczni i przekazali w ręce Policji.

Zderzenie audi z citroenem w Michałówce

Poniedziałek, 22-08-2016
Jarosław
50-letni mieszkaniec Jarosławia ucierpiał wczoraj w zdarzeniu drogowym w Michałówce. W okolicach skrzyżowania doszło do zderzenia citroena z audi. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że obaj kierowcy byli trzeźwi.
Policjanci przedstawili zarzuty posłużenia się przerobionymi dokumentami dwóm obywatelom Ukrainy. Do przestępstwa doszło podczas odprawy paszportowej, na terenie przejścia granicznego w Korczowej. Kierujący pojazdami ciężarowymi przedłożyli dowód rejestracyjny i tzw. zieloną kartę, z przerobionymi datami ważności.

Odpowie za posiadanie marihuany

Piątek, 19-08-2016
Jarosław
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w swoim domu posiadał środki odurzające. 24-latek odpowie karnie przed sądem. Już usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Postępowanie w tej sprawie prowadzi jarosławska policja.
Do tragicznego wypadku drogowego doszło w Zamiechowie. 16-latek kierujący jednośladem wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku doznanych obrażeń zmarł w szpitalu. 16-letni pasażer motoroweru został ranny. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Sanoku poszukuje zaginionego Dariusza Wojnarowicza, 34-letniego mieszkańca Sanoka. Zaginiony, wczoraj około godz. 13, wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują Krzysztofa Zielińskiego 35-letniego mieszkańca Jarosławia. Krzysztof  Zieliński poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Sierpień
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie