Twoja komenda

Wydarzenia

Policyjne Mistrzostwa Kynologiczne

Wtorek, 30-09-2014
Jarosław
Sierż.szt. Maciej Hołota wraz z psem patrolowo-tropiącym Epanem reprezentuje garnizon podkarpacki na XIV Kynologicznych Mistrzostwach Policji. Epan służy w jarosławskiej Policji od ponad dwóch lat, bierze udział w zabezpieczaniu meczy, patroluje ulice miasta i tropi ślady sprawców przestępstw.

Podsumowanie akcji "Alkohol i narkotyki"

Poniedziałek, 29-09-2014
Jarosław
Wczoraj na drogach powiatu jarosławskiego policjanci prowadzili akcję pod kryptonimem "Alkohol i narkotyki". Celem działań policjantów było wyeliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących.

Policjanci pomogli 82-letniej kobiecie

Sobota, 27-09-2014
Jarosław
Szybkie i zdecydowane działanie policjantów a także czujność sąsiadki i zaangażowanie pracowników budowlanych przyczyniło się do uratowania 82-letniej kobiety. Kobieta od kilku dni nie była widywana przez sąsiadów, nie odbierała też telefonów. Na szczęście pomoc przyszła na czas.

Policjanci zidentyfikowali pseudokibiców

Piątek, 26-09-2014
Jarosław
Policjanci z wydziału kryminalnego zidentyfikowali dwóch 20-latków z Sanoka, którzy odpowiedzą za chuligaństwo na stadionie. Podczas meczu piłki nożnej rozgrywanego w Jarosławiu sprawcy w założonych na głowach kominiarkach wdarli się na teren stadionu i rozwieszali transparent.

Kierowca hondy uderzył w drzewo

Piątek, 26-09-2014
Jarosław
Wczoraj w Kidałowicach kierujący hondą accord zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. W pojeździe oprócz kierującego podróżowała trójka pasażerów. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że zarówno 22-letni kierowca hondy, jak i troje pasażerów byli trzeźwi. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

Kierował jednośladem bez kasku i po alkoholu

Środa, 24-09-2014
Jarosław
Policjanci ruchu drogowego podjęli wczoraj interwencję wobec kierującego motorowerem. W czasie kontroli funkcjonariusze ustalili, że 21-letni mieszkaniec gminy Jarosław kierował bez wymaganego kasku ochronnego i po użyciu alkoholu. Mężczyzna odpowie za wykroczenie, grozi mu kara aresztu lub grzywny a także zakaz prowadzenia pojazdów.

O bezpieczeństwie z gimnazjalistami

Wtorek, 23-09-2014
Jarosław
Jarosławscy policjanci spotkali się z uczniami Publicznego Gimnazjum nr 3. Podczas spotkania gimnazjaliści usłyszeli o odpowiedzialności prawnej małoletnich i bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Młodzież miała też okazję przy pomocy alkogogli przekonać się, co czuje i widzi pijany kierowca.

Odpowie za uprawę konopi

Poniedziałek, 22-09-2014
Jarosław
Policjanci w jednym z jarosławskich mieszkań ujawnili ponad 320 gramów suszu konopi indyjskich. Tester potwierdził, że zabezpieczony susz to marihuana. Zarzuty uprawy i posiadania środków odurzających usłyszał 27-letni mężczyzna. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

"Balkonowy" złodziej

Poniedziałek, 15-09-2014
Jarosław
22-letni mieszkaniec Jarosławia, odpowie przed Sądem za kradzieże odzieży i przedmiotów pozostawionych na balkonach. W nocy z soboty na niedzielę sprawca przemieszczając się po balkonach bloku osiedla Armii Krajowej w ten sposób okradł kilka osób.

Skradzione przedmioty wróciły do kościoła

Czwartek, 11-09-2014
Jarosław
35-letni mieszkaniec Radymna odpowie przed Sądem za uszkodzenie mienia i kradzież z włamaniem do kościoła w Radymnie. Sprawca zrabował między innymi rzutnik, kadzielnicę, kadzidła, a także uszkodził okno.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Tadeusza Pająka, 66-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Tadeusz Pająk wyszedł z domu w środę 3...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Wrzesień
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie