Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci pracują na miejscu napadu na placówkę bankową w Jarosławiu przy ul. Poniatowskiego. Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 15. Do placówki wszedł mężczyzna, ubrany w czapkę i kaptur. Zażądał od pracownicy wydania pieniędzy. Po tym, jak kobieta przekazała mu pieniądze, mężczyzna wyszedł. Policjanci ustalili rysopis i poszukują sprawcy.

"Bezpieczne Ferie 2016"

Piątek, 12-02-2016
Jarosław
Od dzisiaj do 28 lutego potrwają policyjne działania "Bezpieczne Ferie 2016". W ramach działań policjanci dbać będą o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, wypoczywających na zimowiskach i w swoim miejscu zamieszkania. Policjanci sprawdzać będą stan techniczny pojazdów i trzeźwość kierowców przewożących dzieci na wypoczynek.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Piątek, 12-02-2016
Jarosław
W ramach obchodzonego w tym tygodniu Dnia Bezpiecznego Internetu jarosławscy policjanci spotykają się z uczniami, nauczycielami i pedagogami jarosławskich szkół, by mówić o bezpiecznych zachowaniach w sieci. Jak uniknąć zagrożeń, co zrobić by nie paść ofiarą cyberprzemocy i jak stosować zasady Nietykiety.

Spotkania w sprawie tworzenia map zagrożeń

Czwartek, 11-02-2016
Jarosław
Policjanci przeprowadzają konsultacje społeczne z mieszkańcami, dyrektorami szkół, sołtysami i radnymi. W ostatnich dniach dzielnicowi spotkali się z mieszkańcami Łowiec, Cieszacina Wielkiego, miejscowości Tuczempy, a także gmin Radymno i Laszki. Uczestnicy spotkania wypełnili ankiety, w których zawarli informacje o niepokojących zjawiskach występujących w ich najbliższym otoczeniu.
Policjanci poszukują sprawców kradzieży sklepowej. O kradzież podejrzewani są dwaj mężczyźni w wieku od 25-45 lat. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości osób widocznych na zdjęciu prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu.

Odpowiedzą za umyślne uszkodzenie mienia

Środa, 10-02-2016
Jarosław
Dwaj młodzi mieszkańcy gminy Wiązownica odpowiedzą za uszkodzenie mienia. 20-latek i 24-latek pomalowali farbą w sprayu elewację dwóch budynków mieszkalnych, garażu i karoserię opla corsy. Wczoraj sprawcy usłyszeli zarzuty.

Wsiadł za kierownicę pomimo zakazu

Środa, 10-02-2016
Jarosław
21-latek z Jarosławia odpowie za przestępstwo niestosowania się do orzeczenia sądu dotyczącego zakazu prowadzenia pojazdów. Pomimo zakazu mężczyzna wsiadł za kierownicę volkswagena polo, a widząc sygnał dany przez policjantów, nie zatrzymał się do kontroli i popełnił kilka wykroczeń. Po krótkim pościgu został zatrzymany.

Próbowali ukraść zabytkową lufę z działa

Wtorek, 09-02-2016
Jarosław
Policjanci z Pruchnika ustalili dane trzech sprawców, którzy usiłowali ukraść zabytkową lufę z działa PAK 40. Sprawcy wykopali lufę z ziemi i przygotowali do kradzieży. Jednak przeszkodziła im szybka reakcja lokalnej społeczności i działania policji. Jeden ze sprawców, 20-letni mieszkaniec gminy Pruchnik, już usłyszał zarzuty. Wkrótce zostaną przesłuchani dwaj pozostali.
Dyrektorzy szkół, nauczyciele, radni osiedli i sołtysi biorą udział w konsultacjach społecznych dotyczących tworzenia „Krajowej Mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce”. Policjanci rozmawiają z przedstawicielami społeczności lokalnych powiatu jarosławskiego o tym, jakie zagrożenia występują w ich sąsiedztwie i jak policja może pomóc w ich likwidacji. Te wnioski pozwolą na stworzenie mapy zagrożeń powiatu jarosławskiego.

Styczeń na drogach powiatu jarosławskiego

Poniedziałek, 08-02-2016
Jarosław
W styczniu na drogach powiatu jarosławskiego doszło do 3 wypadków drogowych, w których 4 osoby zostały ranne, a 3 zginęły. Policjanci odnotowali 68 kolizji drogowych i zatrzymali 14 kierujących, którzy wcześniej pili alkohol.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie od sierpnia 2007 roku poszukują zaginionego Mariusza Jarosza. Mariusz Jarosz, 52-letni mieszkaniec Rzeszowa, ostatni raz...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
13
Luty
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie