Twoja komenda

Wydarzenia

Jarosławscy policjanci a także współorganizatorzy Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki – PaT zapraszają 1 czerwca w godzinach od 12.00-14.00. W ramach Mody na Życie bez Uzależnień organizatorzy przygotowali dla młodzieży inscenizacje teatralne, występy a także punkty konsultacyjne.

Potrącenie rowerzysty w Pruchniku

Czwartek, 28-05-2015
Jarosław
Dzisiaj przed godziną 8 policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Pruchniku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem cinquecento podczas wycofywania z posesji, potrącił rowerzystę. Poszkodowany 70-letni mieszkaniec Pruchnika trafił do szpitala. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.
Jarosławscy policjanci z nieetatowych pododdziałów Policji wzięli udział w szkoleniu z zakresu doskonalenia zawodowego. W ramach współpracy Policji i Państwowej Straży Pożarnej, młodszy brygadier Krzysztof Kowal mówił o podstawowych zabiegach resuscytacyjnych. Przypomniał także o zadaniach Policji przy awariach technicznych i katastrofach naturalnych. Podczas treningu praktycznego każdy z policjantów mógł sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności.
Jarosławscy policjanci zatrzymali w poniedziałek 17-letnią kobietę podejrzewaną o zabójstwo 26-letniego mężczyzny. Policjanci i prokurator wnioskowali o zastosowanie wobec mieszkanki powiatu jarosławskiego izolacyjnego środka zapobiegawczego. Wczoraj, sąd tymczasowo aresztował ją na 3 miesiące.
Policjanci z Pruchnika przedstawili zarzuty 34-letniemu mężczyźnie. W niedzielę, po nabożeństwie wszedł do kościoła w gminie Rokietnica i próbował ukraść wota. Wpadł, gdy kościelny usłyszał hałas spadającej gabloty. Mężczyzna zamknął złodzieja w kościele i wezwał Policję.

Potrącenie pieszej na ulicy Kraszewskiego

Wtorek, 26-05-2015
Jarosław
Policjanci ustalają okoliczności wczorajszego potrącenia pieszej na ulicy Kraszewskiego. Kierująca fiatem punto 55-letnia mieszkanka Jarosławia potrąciła 16-latkę, przechodzącą przez przejście. Policjanci ustalili, że obie uczestniczki zdarzenia były trzeźwe.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zabójstwa

Poniedziałek, 25-05-2015
Jarosław
W Pawłosiowie policjanci zatrzymali 17-letnią kobietę i 30-latka z powiatu jarosławskiego. Dzisiaj w nocy w jednym z domów doszło najprawdopodobniej do zabójstwa. Ofiarą jest 26-letni mężczyzna, partner 17-letniej kobiety.

Odpowie za posiadanie środków odurzających

Poniedziałek, 25-05-2015
Jarosław
30-latek odpowie za posiadanie środków odurzających. Policjanci, którzy podjęli interwencję wobec niego i jego znajomych ujawnili susz marihuany. Kilkanaście gramów narkotyku ujawniono też podczas przeszukania w mieszkaniu mężczyzny.
Policjanci przypominają o obowiązujących od 18 maja zmianach w przepisach dotyczących kierowców. Kierowcy przekraczający prędkość o 50 km/h w terenie zabudowanym lub przewożący zbyt dużą liczbę pasażerów stracą prawo jazdy. Przekonał się o tym 22-letni kierowca opla movano. Podczas poniedziałkowych działań „Prędkość” policjanci ujawnili, że jechał on w terenie zabudowanym z prędkością 97 km/h. Stracił prawo jazdy.

Areszt tymczasowy dla 78-letniego mężczyzny

Środa, 20-05-2015
Jarosław
Jarosławscy policjanci zatrzymali w niedzielę mężczyznę podejrzanego o zabójstwo. Policjanci i prokurator wnioskowali o zastosowanie wobec 78-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego izolacyjnego środka zapobiegawczego. Wczoraj Sąd Rejonowy w Jarosławiu zastosował wobec niego areszt tymczasowy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Maj
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie