Twoja komenda

Wydarzenia

Jarosławscy policjanci zatrzymali 31-letniego kierowcę volkswagena sharana, który uciekał przed funkcjonariuszami. Mężczyzna uciekając uszkodził nieoznakowany policyjny radiowóz i stwarzał zagrożenie na drodze. W volkswagenie policjanci znaleźli 16 tys. paczek papierosów bez znaków skarbowych akcyzy.

Uszkodził przystanek autobusowy

Piątek, 17-04-2015
Jarosław
Policjanci przedstawili zarzuty uszkodzenia przystanku autobusowego na ulicy Galika. Ubiegłej nocy patrol zatrzymał w pobliżu tego miejsca dwóch nietrzeźwych mężczyzn. Obaj awanturowali się i wykrzykiwali wulgarne słowa. Podczas sprawdzenia plecaka jednego z 20-latków policjanci odnaleźli zatyczki od pojemników z farbą w sprayu. Z policyjnych ustaleń wynika, że jeden z nich wymalował przystanek autobusowy. Teraz odpowie karnie.

Odpowie za przywłaszczenie portfela

Czwartek, 16-04-2015
Jarosław
Policjanci ustalili, kto przywłaszczył sobie portfel pozostawiony w koszyku przez klientkę sklepu. 53-letnia mieszkanka Jarosławia usłyszała zarzuty. W ustaleniu sprawcy przestępstwa pomogły funkcjonariuszom nagrania ze sklepowego monitoringu.

Uroczysta odprawa w jarosławskiej komendzie

Środa, 15-04-2015
Jarosław
Na uroczystej odprawie Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu mł.insp. Ryszard Kornaga wręczył rozkazy personalne o powołaniu na stanowiska I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu podinsp. Witoldowi Furgale i nadkom. Januszowi Mokrzyckiemu – na stanowisko zastępcy.
Każdego roku policjanci odnajdują coraz więcej osób zaginionych. Tylko w 2014 roku zgłoszono ponad 20 tysięcy zaginięć. Jednocześnie w tym samym roku odnaleziono ponad 21 tysięcy osób. W 364 przypadkach były to zgłoszenia zaginięć sprzed lat. Z roku na rok maleje liczba osób nieodnalezionych – wszystko to są efekty pozytywnych zmian w Policji, która z powodzeniem tworzy ogólnopolski system poszukiwań osób zaginionych. Zmiany te zostały pozytywnie ocenione przez Najwyższą Izbę Kontroli i MSW.

Zmiany w przepisach o ruchu drogowym

Wtorek, 14-04-2015
Jarosław
Od 11 kwietnia br. weszły w życie nowe przepisy dotyczące wysokości mandatów nakładanych za wybrane rodzaje wykroczeń w ruchu drogowym. Na przykład osoba nieuprawniona, która zaparkuje na miejscu przeznaczonym dla osoby niepełnosprawnej musi się liczyć z mandatem karnym w wysokości 800 zł.

Odpowiedzą za posłużenie się przerobionym dokumentem

Poniedziałek, 13-04-2015
Jarosław
Policjanci z Radymna przedstawili zarzuty posłużenia się przerobionymi ubezpieczeniami granicznymi dwóm obywatelom Ukrainy. Sprawcy zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy Straży Granicznej podczas odprawy paszportowej i przekazani w ręce Policji. Policjanci tymczasowo zabezpieczyli od obu mężczyzn po 600 złotych na poczet przyszłej kary.

Marzec na drogach powiatu jarosławskiego

Piątek, 10-04-2015
Jarosław
W marcu na terenie powiatu jarosławskiego doszło do 2 wypadków drogowych. W tych zdarzeniach dwie osoby zostały ranne. Policjanci zanotowali 59 kolizji drogowych i wyeliminowali z jazdy 12 nietrzeźwych kierujących.
Policjanci zabezpieczają miejsce odnalezienia niewybuchu w Wólce Pełkińskiej. Mieszkaniec tej miejscowości natrafił na metalowy przedmiot podczas prac polowych. Policjanci przeprowadzili rozpoznanie minersko-pirotechniczne, podczas którego stwierdzili, że jest to pocisk artyleryjski z czasów II Wojny Światowej. Do czasu przyjazdu saperów, policjanci zabezpieczają to miejsce.

Odpowie za posiadanie narkotyków

Środa, 08-04-2015
Jarosław
Policyjny patrol ujawnił, że w pojeździe zaparkowanym na poboczu drogi znajdują się środki odurzające. W citroenie C3 przebywało dwóch 23-latków z Jarosławia. W poniedziałek obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Wczoraj pasażer pojazdu usłyszał zarzuty posiadania marihuany i haszyszu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
19
Kwiecień
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie