Twoja komenda

Wydarzenia

Włamywacz samochodowy zatrzymany

Piątek, 29-08-2014
Jarosław
Jarosławscy policjanci z wydziału kryminalnego przedstawili zarzuty 21-latkowi, który włamywał się do samochodów. Mężczyzna przyznał się do włamań i kradzieży.

Bezpiecznie w drodze do szkoły

Czwartek, 28-08-2014
Jarosław
Już w poniedziałek rozpoczyna się nowy rok szkolny. Nasi najmłodsi każdego dnia będą zmierzać do swoich szkół. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, zwłaszcza tych, które pierwszy raz założą szkolne tornistry apelujemy do rodziców by przypomnieli swoim pociechom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

"Trzeźwy poranek" w powiecie jarosławskim

Poniedziałek, 25-08-2014
Jarosław
Jarosławscy policjanci prowadzili dzisiaj działania „Trzeźwy poranek”. Kilkunastu policjantów sprawdzało trzeźwość kierujących pojazdami. Policjanci skontrolowali 1044 kierujących, trzynastu z nich zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami.

Zdarzenie drogowe z udziałem motoroweru

Środa, 20-08-2014
Jarosław
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Kruhel Pełkiński w Jarosławiu. Kierowca opla skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu motorowerem, doprowadzając do zderzenia. Ranny motorowerzysta trafił do szpitala.

Policjanci zabezpieczyli nielegalne papierosy

Środa, 13-08-2014
Jarosław
Policjanci z Jarosławia, w domu 43-letniego mężczyzny, ujawnili papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Funkcjonariusze zabezpieczyli 6468 paczek nielegalnych papierosów i przedstawili zarzuty mieszkańcowi gminy Radymno. Skarb Państwa, tylko z tytułu podatku akcyzowego, stracił ponad 98 tys. złotych.

Lipiec na drogach powiatu

Poniedziałek, 11-08-2014
Jarosław
W lipcu, policjanci wyeliminowali z jazdy 34 nietrzeźwych kierujących i 23 osoby, które kierowały pojazdami w stanie po użyciu alkoholu. W ubiegłym miesiącu funkcjonariusze zanotowali 76 kolizji drogowych i 5 wypadków.

Policjanci ujawnili uprawę konopi

Piątek, 08-08-2014
Jarosław
Sąd zdecydował o tymczasowym areszcie dla 26-latka, który w miejscowości Radawa uprawiał konopie. Policjanci ujawnili, że mieszkaniec Jarosławia uprawia rośliny w pobliżu lasu na działkach należących do gminy Wiązownica. Funkcjonariusze zabezpieczyli 109 roślin.

Wypadek z udziałem małego rowerzysty

Czwartek, 07-08-2014
Jarosław
13-letni rowerzysta ucierpiał wczoraj na skutek potrącenia przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło na ul. 3-go Maja w Muninie. Chłopiec, z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci pracują nad wyjaśnieniem, co było przyczyną zdarzenia.

Wypadek w Maleniskach

Środa, 06-08-2014
Jarosław
Wczoraj w Maleniskach doszło do zdarzenia czołowego samochodów osobowych. W zdarzeniu brało udział 7 osób, rannych zostało 5. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że bezpośrednią przyczyną wypadku było niezachowanie należytej ostrożności przez 64-letniego kierującego samochodem marki Daewoo Lanos.

Wojewódzkie obchody Święta Policji w Jarosławiu

Poniedziałek, 04-08-2014
Jarosław
W piątek na jarosławskim Rynku odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji. Kulminacyjnym punktem uroczystości było nadanie sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Jarosławiu. Wręczone zostały także odznaczenia i awanse na wyższe stopnie służbowe.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Andrzeja Wierzbickiego, 65-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Andrzej Wierzbicki w lipcu br. wyjechał z Rzeszowa...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Wrzesień
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie