Twoja komenda

Wydarzenia

Od 4 marca do 29 kwietnia 2015 roku zamknięty będzie przejazd dla pojazdów ciężarowych i rolniczych na odcinku drogi krajowej nr 4 Radymnie. W związku z modernizacją linii kolejowej w ciągu drogi krajowej nr 4 w Radymnie wyznaczono objazdy dla ciężarówek i pojazdów rolniczych. O utrudnieniach i zaplanowanych objazdach informują również tablice informacyjne.

Luty na drogach powiatu jarosławskiego

Wtorek, 03-03-2015
Jarosław
W lutym na terenie powiatu jarosławskiego doszło do 3 wypadków drogowych. W tych zdarzeniach dwie osoby poniosły śmierć i dwie osoby zostały ranne. Policjanci zanotowali 75 kolizji drogowych i wyeliminowali z jazdy 10 nietrzeźwych kierujących.

Zdradziło go zdjęcie bliskiej osoby w telefonie

Poniedziałek, 02-03-2015
Jarosław
Mieszkaniec Jarosławia odpowie za posiadanie środków odurzających. Policyjny patrol dał sygnał do zatrzymania kierowcy opla astry, jednak mężczyzna nie zatrzymał się i przyśpieszył. Następnie kierujący zatrzymał astrę i uciekł, pozostawiając wewnątrz woreczki z marihuaną. Policjanci ustalili, kto jest właścicielem pojazdu i dane kierującego. 27-latek sam zgłosił się do komendy. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty.
Zażądał pieniędzy w zamian za oddanie telefonu, który przywłaszczył sobie po znalezieniu go na ulicy. 31-letni mieszkaniec Jarosławia został zatrzymany przez policjantów, podczas próby wyłudzenia. W poszukiwaniu zaginionego telefonu, policjanci przeszukali pokój 31-latka i odnaleźli tam woreczek z marihuaną. Wczoraj sprawca usłyszał zarzuty.

Odpowiedzą za wykroczenie skarbowe

Piątek, 27-02-2015
Jarosław
Kolejny już raz policjanci interweniowali przed jednym z radymniańskich sklepów. Czworo obywateli Ukrainy oferowało do sprzedaży papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Zabezpieczone papierosy i ich właścicieli policjanci przekazali funkcjonariuszom Służby Celnej. Obywatele Ukrainy odpowiedzą za wykroczenie skarbowe.
O tym, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych, uczniom Zespołu Szkół w Świętem, mówiły jarosławskie policjantki. Podczas zwiedzania budynku komendy uczniowie mieli możliwość zapoznania się z zadaniami Policji, a także otrzymali elementy odblaskowe.

Tragiczny wypadek na obwodnicy Jarosławia

Czwartek, 26-02-2015
Jarosław
Policjanci pracowali wczoraj na obwodnicy Jarosławia, gdzie doszło do tragicznego wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letni kierujący renault master na łuku drogi najprawdopodobniej zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z ciężarowym mercedesem. Kierowca renault zginął na miejscu. 53-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju trafił do szpitala. Policja ustala okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Nieletni odpowiedzą za usiłowanie kradzieży

Środa, 25-02-2015
Jarosław
Dwoje nieletnich odpowie za usiłowanie kradzieży z terenu posesji. Policjanci przesłuchali w charakterze nieletnich sprawców czynu karalnego 14-latka i 15-latkę. Materiały w tej sprawie przesłano już do sądu rodzinnego.
Policyjny patrol, podczas kontroli audi A3 ujawnił, że kierowca posiada środki odurzające. 21-latek z Jarosławia na widok policjantów odrzucił metalowe pudełko, w którym był brunatny susz marihuany. Policjanci zatrzymali 21-latka i przedstawili mu zarzuty. Dzisiaj funkcjonariusze wystąpili z wnioskiem o zastosowanie wolnościowych środków zapobiegawczych wobec 21-latka.
W dniach 23-28 luty odbędzie się tegoroczna edycja Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Jarosławscy policjanci włączając się w to przedsięwzięcie, udzielają informacji osobom zainteresowanym. W ramach dyżurów funkcjonariusze informować będą osoby pokrzywdzone przestępstwem o ich prawach a także udzielać informacji na temat instytucji pomocowych na terenie naszego powiatu i województwa.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Grzegorza Berestka. Zaginiony 35-letni mieszkaniec Rzeszowa, 16 lutego br. wyszedł rano z domu do pracy...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
4
Marzec
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie