Twoja komenda

Wydarzenia

O bezpieczeństwie z gimnazjalistami

Wtorek, 23-09-2014
Jarosław
Jarosławscy policjanci spotkali się z uczniami Publicznego Gimnazjum nr 3. Podczas spotkania gimnazjaliści usłyszeli o odpowiedzialności prawnej małoletnich i bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Młodzież miała też okazję przy pomocy alkogogli przekonać się, co czuje i widzi pijany kierowca.

Odpowie za uprawę konopi

Poniedziałek, 22-09-2014
Jarosław
Policjanci w jednym z jarosławskich mieszkań ujawnili ponad 320 gramów suszu konopi indyjskich. Tester potwierdził, że zabezpieczony susz to marihuana. Zarzuty uprawy i posiadania środków odurzających usłyszał 27-letni mężczyzna. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

"Balkonowy" złodziej

Poniedziałek, 15-09-2014
Jarosław
22-letni mieszkaniec Jarosławia, odpowie przed Sądem za kradzieże odzieży i przedmiotów pozostawionych na balkonach. W nocy z soboty na niedzielę sprawca przemieszczając się po balkonach bloku osiedla Armii Krajowej w ten sposób okradł kilka osób.

Skradzione przedmioty wróciły do kościoła

Czwartek, 11-09-2014
Jarosław
35-letni mieszkaniec Radymna odpowie przed Sądem za uszkodzenie mienia i kradzież z włamaniem do kościoła w Radymnie. Sprawca zrabował między innymi rzutnik, kadzielnicę, kadzidła, a także uszkodził okno.

Mł. insp. Ryszard Kornaga oblany w celu charytatywnym

Poniedziałek, 08-09-2014
Jarosław
Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu mł. insp. Ryszard Kornaga dołączył do akcji Ice bucket challenge. W sobotę szef jarosławskich policjantów został oblany wodą i wsparł w ten sposób Fundację Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Komendant nominował do akcji kolejne osoby.

Sprawcy rozboju w rękach Policji

Poniedziałek, 08-09-2014
Jarosław
Policjanci zatrzymali dwóch sprawców rozboju na 21-letnim mieszkańcu gminy Radymno. Jak wynika z policyjnych ustaleń sprawcy zaatakowali pokrzywdzonego przed wejściem na stadion sportowy w miejscowości Radymno. Zabrali mu szalik klubowy i pieniądze.

Zdarzenia drogowe na terenie powiatu

Środa, 03-09-2014
Jarosław
Wczoraj jarosławscy policjanci pracowali na miejscu pięciu zdarzeń drogowych. Uszkodzonych zostało sześć samochodów, rower oraz motorower. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

Włamywacz samochodowy zatrzymany

Piątek, 29-08-2014
Jarosław
Jarosławscy policjanci z wydziału kryminalnego przedstawili zarzuty 21-latkowi, który włamywał się do samochodów. Mężczyzna przyznał się do włamań i kradzieży.

Bezpiecznie w drodze do szkoły

Czwartek, 28-08-2014
Jarosław
Już w poniedziałek rozpoczyna się nowy rok szkolny. Nasi najmłodsi każdego dnia będą zmierzać do swoich szkół. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, zwłaszcza tych, które pierwszy raz założą szkolne tornistry apelujemy do rodziców by przypomnieli swoim pociechom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

"Trzeźwy poranek" w powiecie jarosławskim

Poniedziałek, 25-08-2014
Jarosław
Jarosławscy policjanci prowadzili dzisiaj działania „Trzeźwy poranek”. Kilkunastu policjantów sprawdzało trzeźwość kierujących pojazdami. Policjanci skontrolowali 1044 kierujących, trzynastu z nich zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Wrzesień
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie