Twoja komenda

Wydarzenia

Podczas kontroli ujawnili marihuanę

Wtorek, 27-01-2015
Jarosław
Za posiadanie środków odurzających odpowiedzą karnie dwaj młodzi mieszkańcy powiatu jarosławskiego. Policjanci wydziału patrolowo-interwencyjnego ujawnili u 17-latka i 21-latka środki odurzające. Obaj sprawcy zostali zatrzymani. Już usłyszeli zarzuty.

"Trzeźwy poranek" na terenie gminy Pruchnik

Poniedziałek, 26-01-2015
Jarosław
Dzisiaj na terenie gminy Pruchnik policjanci prowadzili działania „Trzeźwy Poranek”. Patrole sprawdzały trzeźwość kierujących pojazdami. W czasie tych działań policjanci skontrolowali trzeźwość 500 kierujących. Funkcjonariusze udaremnili jazdę jednemu nietrzeźwemu kierującemu. 25-latek poruszający się audi A4 miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

¾ Polaków ma zaufanie do Policji

Poniedziałek, 26-01-2015
Jarosław
Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.
Interwencją policyjną zakończyły się działania podjęte przez strażaków ochotników na miejscu pożaru. Dzisiaj w Radymnie na ul. Lwowskiej doszło do pożaru poddasza jednej z kamienic. Z relacji świadków wynikało, że jeden ze strażaków ochotników jest pijany. Badanie trzeźwości pokazało, że 50-latek ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Pijany był także 32-letni strażak ochotnik.

Potrącenie pieszego w Szówsku

Piątek, 23-01-2015
Jarosław
Policjanci ustalają okoliczności wczorajszego wypadku w Szówsku. Kierujący fordem fokusem wyjeżdżając z posesji, potrącił 65-letniego mężczyznę przechodzącego przez jezdnię. Poszkodowany trafił do szpitala. Funkcjonariusze ustalili, że kierowca ford i pieszy byli trzeźwi.

Podsumowaliśmy wyniki pracy za 2014 rok

Czwartek, 22-01-2015
Jarosław
Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Jarosławiu odbyła się narada podsumowująca ubiegły rok. W naradzie wziął udział Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Sławomir Szczupak, a także Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch, Prezes Sądu Rejonowego w Jarosławiu Anna Drabik i Zastępca Prokuratora Rejonowego w Jarosławiu Krzysztof Pietruszka. Jarosławska komenda zajęła drugie miejsce w rankingu komend Garnizonu Podkarpackiego.

Stan bezpieczeństwa w ruchu drogowym w 2014r.

Środa, 21-01-2015
Jarosław
Policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach powiatu jarosławskiego w 2014 roku. W ubiegłym roku na drogach naszego powiatu zaistniały 32 wypadki, w których ucierpiały 33 osoby a 5 zginęło. W 2014r. zanotowaliśmy 754 kolizje drogowe.

Sprawca kradzieży rozbójniczej aresztowany

Wtorek, 20-01-2015
Jarosław
Najbliższe trzy miesiące w areszcie tymczasowym spędzi 27-latek z Radymna. Policjanci zatrzymali go kilka dni wcześniej, tuż po tym jak ukradł 20-latkowi telefon i pobił go. Policjanci i prokuratura skierowali wobec sprawcy kradzieży rozbójniczej wniosek o środek zapobiegawczy. W piątek Sąd Rejonowy w Jarosławiu przychylił się do tego wniosku.

Areszt tymczasowy dla sprawcy rozboju

Poniedziałek, 19-01-2015
Jarosław
Mieszkaniec Jarosławia spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie tymczasowym. 17-latek podejrzewany jest o usiłowanie dokonania rozboju na 26-latku. Na wniosek Policji i prokuratury Sąd Rejonowy zastosował wobec nastolatka izolacyjny środek zapobiegawczy. Sprawcy grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

"Trzeźwy poranek" na drogach powiatu jarosławskiego

Poniedziałek, 19-01-2015
Jarosław
Wczoraj na terenie powiatu jarosławskiego policjanci prowadzili działania „Trzeźwy Poranek”. Patrole sprawdzały trzeźwość kierujących pojazdami. W czasie tych działań policjanci skontrolowali trzeźwość 1244 kierujących. Funkcjonariusze udaremnili jazdę dwóm nietrzeźwym kierującym pojazdami i czterem osobom, które wsiadły za kierownicę po użyciu alkoholu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Teresy Dzikiewicz, 56-letniej mieszkanki Nowin Horynieckich, gmina Horyniec Zdrój. Teresa Dzikiewicz poszukiwana jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Styczeń
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie