Twoja komenda

Wydarzenia

Nagrody dla laureatów konkursu plastycznego

Czwartek, 30-10-2014
Jarosław
Laureaci etapu powiatowego konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2014” odebrali dyplomy i upominki z rąk Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu komisarza Andrzeja Żygadły. Wyłonione na tym etapie prace plastyczne przesłane zostały do komendy wojewódzkiej. Tam jury konkursu wybierze najlepsze prace z całego województwa podkarpackiego.

Odpowie za kopiowanie gier komputerowych

Czwartek, 30-10-2014
Jarosław
Płyty z nielegalnym oprogramowaniem, komputer wraz z drukarką i konsolę do gier zabezpieczyli policjanci zajmujący się walką z cyberprzestępczością. Policjanci ustalili sposób, w jaki 18-latek za pomocą internetowego portalu ogłoszeniowego, sprzedawał pirackie płyty. Za kradzież własności intelektualnej sprawcy grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Kwiaty i znicze na grobie gen. Marka Papały

Środa, 29-10-2014
Jarosław
Policjanci, przedstawiciele związków zawodowych i stowarzyszenia emerytów policyjnych uczcili dzisiaj pamięć byłego Komendanta Głównego Policji generała Marka Papały. W imieniu Komendanta Głównego Policji generalnego inspektora dra Marka Działoszyńskiego hołd zmarłemu oddał Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Zdzisław Stopczyk. Wśród przybyłych byli również rodzice generała.

Akcja "Znicz 2014"

Wtorek, 28-10-2014
Jarosław
Akcja „Znicz 2014” rozpoczyna się 31 października i potrwa do 3 listopada. Jarosławscy policjanci w tych dniach będą czuwać nad bezpieczeństwem odwiedzających groby swoich bliskich. Apelujemy do wszystkich kierowców i pieszych o zachowanie w tych dniach szczególnej ostrożności i zastosowanie się do znaków i poleceń kierujących ruchem.

Uważajmy na zwierzęta leśne

Poniedziałek, 27-10-2014
Jarosław
Policja apeluje do kierowców, by zwracali uwagę na znak drogowy A18b – uwaga zwierzyna leśna. Wczoraj wieczorem w Chotyńcu 24-latek jadący volkswagenem passatem chcąc uniknąć zderzenia z dzikiem, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala.

Amator cudzych pojazdów usłyszał zarzuty

Poniedziałek, 27-10-2014
Jarosław
Policjanci z Radymna ustalili sprawcę, który kilka dni temu usiłował zabrać fiata punto w celu krótkotrwałego użycia. 20-latek z Radymna najpierw wybił szybę w samochodzie, potem używając śrubokręta usiłował uruchomić silnik. Sprawca już usłyszał zarzuty.

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

Piątek, 24-10-2014
Jarosław
Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.
Policjanci poszukują sprawcy włamania do piwnicy w bloku nr 8 na osiedlu Armii Krajowej. Z nagrań monitoringu spółdzielni mieszkaniowej policjanci zabezpieczyli wizerunek mężczyzny, który porusza się skradzionym rowerem górskim. Pokrzywdzony rozpoznał, że jest to jego rower. Policja zwraca się z prośbą o kontakt do osób, które mogą pomóc w ustaleniu danych rowerzysty w czerwonych rękawiczkach.

Potrącenie pieszego w Laszkach

Czwartek, 23-10-2014
Jarosław
Wczoraj w Laszkach doszło do potrącenia 14-latka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nastolatek wszedł na jezdnię zza stojącego autobusu wprost pod nadjeżdżające dostawcze iveco. Chłopiec trafił do szpitala w Przemyślu, gdzie pozostał na obserwacji. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.
Mieszkanka Jarosławia zawiadomiła Policję, że została pokrzywdzona przez firmę oferującą do sprzedaży garnki. 75-letnia kobieta została zaproszona na spotkanie, tam wpisała swoje dane na kuponie konkursowym, a potem wygrała garnki. Jednak do chwili zgłoszenia garnków nie dostała, a do domu otrzymała druczki przelewów do spłaty rat kredytowych za garnki. Policja apeluje, by zachować ostrożność podczas udziału w takich konkursach i pochopnie nie podpisywać umów kredytowych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy prowadzą poszukiwania zaginionego Kazimierza Pomorskiego, 59-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna wyszedł z domu w czwartek 23...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Adama Palucha, 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Adam Paluch poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Listopad
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie