Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci apelują do osób starszych o rozwagę w kontaktach z nieznajomymi. Kilka dni temu mieszkanka Radymna straciła swoje oszczędności. Do domu 84-letniej kobiety przyszedł mężczyzna podający się za pracownika elektrowni. Mężczyzna oświadczył, że kobieta ma nadpłatę w rachunkach za prąd i poprosił, by pokrzywdzona wydała mu resztę z 200 złotowego banknotu. Gdy kobieta wyjęła pieniądze, oszust zabrał gotówkę.

Patrole konne w Radawie

Poniedziałek, 27-06-2016
Jarosław
Blisko trzydziestu policjantów zabezpieczało imprezę, które odbywała się podczas ostatniego weekendu na terenie Radawy. W sobotę, na terenie Gminnego Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji służbę pełnili policjanci a także patrol konny z zespołu policji konnej Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Podsumowanie weekendowych działań

Poniedziałek, 27-06-2016
Jarosław
Przez ostatnie trzy dni policjanci prowadzili działania „Pierwszy weekend wakacji 2016”. W tych dniach na terenie naszego powiatu patrole ujawniły sześciu nietrzeźwych kierujących. U pięciu kierowców wskazania alkomatu pokazały poniżej 0,5 promila. Doszło do 10 kolizji drogowych.

18. rocznica śmierci gen. Marka Papały

Sobota, 25-06-2016
Jarosław
Policjanci, rodzina, władze samorządowe i przyjaciele uczcili wczoraj na cmentarzu w Pruchniku, pamięć gen. Marka Papały. W przededniu 18. rocznicy śmierci byłego Komendanta Głównego Policji na jego grobie wieniec złożył Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie inspektor dr Krzysztof Pobuta. Policjanci zaciągnęli wartę honorową, zapłonęły znicze.

Bezpieczne wakacje 2016

Piątek, 24-06-2016
Jarosław
Przez najbliższe dwa miesiące policjanci prowadzić będą działania „Bezpieczne wakacje 2016”. Podczas wakacji policjanci odwiedzać będą miejsca zorganizowanego wypoczynku. Policyjne patrole przeprowadzą kontrole zbiorników wodnych i kąpielisk, ale także autobusów wiozących dzieci na kolonie. Policjanci sprawdzają także stan urządzeń na placach zabaw i boiskach sportowych. Jak co roku dzieci i młodzież mogą też wziąć udział w konkursie plastycznym o tej tematyce.

Zderzenie dwóch busów w Szówsku

Czwartek, 23-06-2016
Jarosław
W Szówsku kierujący mercedesem sprinterem nie zachował ostrożności i uderzył w tył fiata scudo, a potem uszkodził ogrodzenie. 21-letni mieszkaniec województwa lubelskiego stracił prawo jazdy. Policjanci ustalili, że obaj kierowcy byli trzeźwi.
Policjanci z Wiązownicy ustalili dane rowerzystki, która kilkanaście dni temu uczestniczyła w wypadku drogowym. Wczoraj usłyszała zarzuty spowodowania wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że 61-letnia mieszkanka gminy Wiązownica skręcając w lewo uderzyła w 66-letnią rowerzystkę. Poszkodowana upadła i z obrażeniami trafiła do szpitala.

Poprosiły o wodę i ukradły oszczędności

Wtorek, 21-06-2016
Jarosław
Wczoraj, w jednej z podjarosławskich miejscowości doszło do kradzieży pieniędzy. Do samotnie mieszkającej 83-letniej kobiety przyszły dwie osoby i poprosiły o wodę. Gdy pokrzywdzona weszła do domu, kobiety weszły razem z nią. Tam jedna z przybyłych rozłożyła przed pokrzywdzoną koc i zasłoniła widok. W tym czasie doszło do kradzieży.

Nietrzeźwy sprawca kolizji

Poniedziałek, 20-06-2016
Jarosław
Policjanci zatrzymali wczoraj nietrzeźwego obywatela Ukrainy, który uczestniczył w kolizji drogowej. Badanie stanu trzeźwości 43-letniego kierowcy opla pokazało, że miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. W zdarzeniu ucierpiał 23-letni motocyklista.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Szówsku

Poniedziałek, 20-06-2016
Jarosław
25-letni motocyklista ucierpiał w wypadku drogowym w Szówsku. Kierowca cinquecento skręcając w lewo, najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo na motocykliście. Kierujący jednośladem próbując uniknąć zderzenia, przewrócił się na jezdnię. Z obrażeniami trafił do szpitala w Leżajsku. Policjanci ustalili, że obaj kierujący byli trzeźwi.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Czerwiec
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie