Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci z Jarosławia zatrzymali do kontroli kierującego mercedesem. Podczas sprawdzania, we wnętrzu pojazdu ujawnili susz roślinny. 25-letni pasażer pojazdu odpowie za posiadanie środków odurzających.
Dwaj obywatele Ukrainy i Iranu, kierujący pojazdami ciężarowym wraz z naczepami odpowiedzą za posłużenie się podrobionymi polisami ubezpieczeniowymi. Przestępstwo ujawnili funkcjonariusze Straży Granicznej podczas odprawy paszportowej i przekazali obu mężczyzn w ręce Policji. Policjanci przedstawili zarzuty obu sprawcom i zabezpieczyli od nich mienie na poczet przyszłej kary.

Odpowie za umyślne uszkodzenie

Poniedziałek, 31-08-2015
Jarosław
Za umyślne uszkodzenie elewacji bloku odpowie 20-latek z Jarosławia. Mężczyzna używając farby w sprayu pomalował ścianę budynku. Poszkodowana spółdzielnia mieszkaniowa wyceniła straty na 1000 złotych. Sprawca już usłyszał zarzuty.

Złodziej rowerów w rękach Policji

Piątek, 28-08-2015
Jarosław
53-letni mężczyzna odpowie za kradzież dwóch rowerów. Kilka dni temu ukradł zaparkowany rower wartości 450 złotych. Gdy wieczorem zauważył lepszy rower, zabrał go, pozostawiając ten skradziony rano. Pokrzywdzona mieszkanka Jarosławia zauważyła 53-latka, który jeździł skradzionym rowerem i zawiadomiła Policję. Sprawca został zatrzymany.

Motocyklista ucierpiał w wypadku

Czwartek, 27-08-2015
Jarosław
Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny wczorajszego wypadku drogowego w miejscowości Wietlin. Ranny został motocyklista próbując uniknąć zderzenia z pojazdem, który wjechał na jego pas ruchu. Kierowca samochodu odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili, że kierujący jednośladem był trzeźwy. Poszkodowany trafił do szpitala.

Sprawca kradzieży usłyszał zarzuty

Środa, 26-08-2015
Jarosław
Zarzuty kradzieży pieniędzy usłyszał wczoraj 23-latek z gminy Jarosław. Sprawca przebywając wspólnie z pokrzywdzonym w jednym z lokali, zabrał mu pieniądze z portfela. Policjanci zabezpieczyli monitoring i ustalili złodzieja.
Policjanci ustalali tożsamość mężczyzny potrąconego przez pociąg. Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie, tuż przed stacją Jarosław. Policjanci ustalili, że maszynista i obsługa pociągu byli trzeźwi. W sobotę rodzina rozpoznała i potwierdziła tożsamość 39-letniego mieszkańca Rzeszowa.

Kosą ranił swoją matkę - usłyszał zarzuty

Poniedziałek, 24-08-2015
Jarosław
53-letni mężczyzna, podejrzany o uszkodzenie ciała najbliższej mu osoby usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa. Nietrzeźwy sprawca, który w ubiegły czwartek ranił kosą swoją 83-letnią matkę, został zatrzymany jeszcze tego samego dnia. Ranna kobieta przebywa w szpitalu. Policjanci wnioskowali o zastosowanie środków zapobiegawczych. W sobotę prokurator zastosował wobec 53-latka dozór policyjny i nakaz opuszczenia lokalu mieszalnego.

Wypadek na lotnisku w Laszkach

Czwartek, 20-08-2015
Jarosław
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku na lotnisku dla szybowców w Laszkach. 46-letni pilot szybowca, najprawdopodobniej zbyt pionowo poprowadził szybowiec, wpadł w korkociąg i spadł na ziemię. Mężczyzna trafił do szpitala.

AlcoBlow posłuży policjantom

Czwartek, 20-08-2015
Jarosław
Policjanci z radymiańskiego komisariatu wyposażeni zostali w nowe urządzenie do pomiaru alkoholu w organizmie. Urządzenie zakupione zostało przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA i przekazane funkcjonariuszom.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Patrylaka, 39-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
3
Wrzesień
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie