Twoja komenda

Wydarzenia

24-latek odpowie za uprawę konopi indyjskich

Piątek, 19-12-2014
Jarosław
Policjanci z wydziału kryminalnego ujawnili nielegalną uprawę konopi indyjskich. Podczas przeszukania jednego z mieszkań funkcjonariusze odnaleźli dwie rośliny, ukryte w drewnianej szafce. Gotowy już susz marihuany 24-latek schował w kuchni. Mieszkaniec Jarosławia już usłyszał zarzuty.
Policjanci z komisariatu w Radymnie odzyskali skradziony akumulator i żywego królika. Kilka dni temu funkcjonariusze otrzymali zawiadomienia o kradzieżach w Skołoszowie i Ostrowie. Okazało się, że dwaj 19-latkowie z gminy Jarosław, ukradli z niezamkniętych budynków sprzęt i zwierzę. Wczoraj sprawcy usłyszeli zarzuty.

Podrobiła podpisy na wniosku o nabycie spadku

Wtorek, 16-12-2014
Jarosław
Mieszkanka gminy Jarosław odpowie za podrobienie podpisów na dokumencie. 69-letnia kobieta podpisała się za pozostałych spadkobierców na wniosku o nabycie spadku i przedłożyła ten dokument w sądzie. O tym fakcie powiadomił Policję jeden ze spadkobierców. Wczoraj, policjanci przedstawili kobiecie zarzuty w tej sprawie.
Nadanie pierwszej belki na mundurku uczniów klas policyjnych zgromadziła wielu świadków tej uroczystej chwili. W imieniu kierownictwa jarosławskiej komendy uczniom Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, pierwsze belki wręczył mł. insp. Wacław Cząstka, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu.

Potrącenie dwóch kobiet na ul. Słowackiego

Sobota, 13-12-2014
Jarosław
Policjanci ustalają okoliczności potrącenia dwóch kobiet na przejściu na ul. Słowackiego. Kierowca fiata uno zatrzymał się przed przejściem, jednak nagle pojazd ruszył gwałtownie do przodu, potrącając kobiety. Poszkodowane trafiły do szpitala. Policjanci ustalili, że wszyscy uczestnicy tego wypadku byli trzeźwi.

Nieszczęśliwy wypadek podczas wycinki drzew

Piątek, 12-12-2014
Jarosław
Podczas prac przy wycince drzew 30-letni mieszkaniec gminy Laszki został przygnieciony przez spadające drzewo. Policjanci ustalają okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

Wypadek w Makowisku

Piątek, 12-12-2014
Jarosław
Wczoraj w Makowisku doszło do potrącenia rowerzysty przez kierującego renault clio. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault pomimo prób ominięcia upadającego na jezdnię rowerzysty, potrącił go. Policjanci ustalili, że 18-letni rowerzysta był nietrzeźwy.

Podziękowania dla komisarza Andrzeja Żygadły

Czwartek, 11-12-2014
Jarosław
Wczoraj w jarosławskiej komendzie odbyło się uroczyste pożegnanie kom. Andrzeja Żygadły, dotychczasowego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu. Komisarz Andrzej Żygadło, od 1 grudnia 2014 roku, zgodnie z rozkazem Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji nadinsp. Zdzisława Stopczyka, objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie.

Debata "Przemoc w rodzinie i przemoc rówieśnicza"

Poniedziałek, 08-12-2014
Jarosław
Policjanci, pracownicy socjalni, pedagodzy, psycholodzy, kuratorzy, nauczyciele, aktorzy i mieszkańcy Jarosławia mówili w ubiegły piątek o działaniach interdyscyplinarnych, potrzebnym osobom dotkniętym przemocą. Najważniejszymi uczestnikami debaty „Przemoc w rodzinie i przemoc rówieśnicza” byli uczniowie jarosławskich szkół gimnazjalnych. Młodzież czynnie włączyła się w tę koalicję przeciwko przemocy, tworząc filmy i organizując debaty w swoich szkołach.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w miejscowości Święte. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem polo potrącił tam śmiertelnie 60-letniego pieszego. Policjanci ustalili, że kierujący był trzeźwy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
19
Grudzień
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie