Twoja komenda

Wydarzenia

Trwają czynności w sprawie wypadku drogowego w Korczowej. Wczoraj wieczorem kierujący nieustalonej marki samochodem wjechał w grupę pieszych a potem odjechał. Troje nastolatków trafiło do szpitala w Przemyślu. Policjanci zabezpieczyli samochód, który mógł uczestniczyć w tym zdarzeniu. Trwają badania i czynności mające na celu potwierdzenie tego faktu.

Właściciel konia odpowie za wykroczenie

Czwartek, 02-07-2015
Jarosław
Policyjny patrol interweniował wczoraj w nocy na terenie Radymna. Ze zgłoszeń mieszkańców wynikało, że w rejonie stacji kolejowej biega koń. Policjanci zauważyli zwierzę stojące na peronie. Uchwycili konia a potem przetransportowali na teren komisariatu. Rano policjanci przekazali go właścicielowi. Mężczyzna został ukarany grzywną za brak ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia.
Policjanci zatrzymali wczoraj uprawnienia do kierowania pojazdami trzem młodym kierowcom. Policyjny wideorejestrator ujawnił 14 wykroczeń, popełnionych przez trzynastu kierujących. Wśród nich byli trzej kierujący, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 50 km/h. Za to wykroczenie stracili prawo jazdy.

Policjanci odnaleźli zaginionego 12-latka

Czwartek, 02-07-2015
Jarosław
Policjanci poszukiwali 12-latka, który wyjechał na rowerze i nie wrócił do domu. Policjanci ustalili rysopis chłopca i miejsca, gdzie mógł przebywać. W poszukiwania włączono psa tropiącego Epana wraz z przewodnikiem. Po dwóch godzinach policjanci zauważyli nastolatka idącego jedną z ulic. Chłopiec został przekazany pod opiekę ojcu.

Rozmawiali z dziećmi o bezpiecznych wakacjach

Wtorek, 30-06-2015
Jarosław
Tuż przed wakacjami policjanci spotykali się z dziećmi i młodzieżą, by przypominać o bezpieczeństwie podczas wypoczynku. W jarosławskiej komendzie gościliśmy przedszkolaki z Pawłosiowa. Dzieci miały możliwość obejrzenia budynku komendy, niebieskiego pokoju, policyjnych radiowozów. Otrzymały też odblaski. Uczniów z Zespołu Szkół w Świętem odwiedzili dzielnicowi z komisariatu w Radymnie.
38-latek z Jarosławia, działający w warunkach powrotu do przestępstwa odpowie za kradzieże. Policjanci ustalili, że z dwóch jarosławskich posesji mężczyzna ukradł kosiarki i elektronarzędzia. Funkcjonariusze odzyskali skradzione przedmioty i zwrócili je pokrzywdzonym. Sprawca usłyszał zarzuty.

Pijany wrócił na miejsce zdarzenia

Poniedziałek, 29-06-2015
Jarosław
Kilka dni temu policjanci pracowali na terenie Jarosławia, w związku z uszkodzeniem mienia. W czasie wykonywania czynności przez funkcjonariuszy na miejsce oplem astrą przyjechał jeden z pracowników. Policjanci wyczuli woń alkoholu od 30-latka. Badanie stanu trzeźwości pokazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Okazało się także, że to właśnie ten mężczyzna uszkodził drzwi jednej z firm.

"Bezpieczne wakacje 2015"

Poniedziałek, 29-06-2015
Jarosław
Przez najbliższe dwa miesiące policjanci prowadzić będą działania „Bezpieczne wakacje 2015”. Podczas wakacji policjanci odwiedzać będą miejsca zorganizowanego wypoczynku. Policyjne patrole przeprowadzą kontrole zbiorników wodnych i kąpielisk, ale także autobusów wiozących dzieci na kolonie. Policjanci sprawdzają także stan urządzeń na placach zabaw i boiskach sportowych. Jak co roku dzieci i młodzież mogą też wziąć udział w konkursie plastycznym o tej tematyce.
Policjanci apelują do osób starszych, samotnie mieszkających i ich rodzin o zabezpieczenie swojego domostwa. Pamiętajmy o zamykaniu drzwi swoich domów, gdy udajemy się do ogrodu lub budynków gospodarczych. Pozostawienie chociaż na chwilę otwartych drzwi jest zaproszeniem dla potencjalnych złodziei. Kilka dni temu na terenie gminy Roźwienica, dwie sprawczynie weszły do otwartego domu i pod nieobecność domowników skradły pieniądze.

17. rocznica śmierci generała Marka Papały

Czwartek, 25-06-2015
Jarosław
Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Zdzisław Stopczyk złożył w imieniu Komendanta Głównego Policji wieniec na grobie gen. Marka Papały. Na cmentarzu w Pruchniku obecni byli policjanci, rodzina, władze samorządowe i uczniowie. Na grobie złożono wiązanki, zapłonęły znicze. Policjanci zaciągnęli wartę honorową.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzi poszukiwania zaginionego Jerzego Mełech, 50-letniego mieszkańca Rzeszowa. Jerzy Mełech w dniu 28 czerwca 2015 r. wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
3
Lipiec
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie