Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci odzyskali pilarkę

Wtorek, 04-08-2015
Jarosław
Policjanci z Radymna odzyskali skradzioną pilarkę spalinową. Z policyjnych ustaleń wynika, że sprawca włamania do domu, 33-latek zastawił skradzione elektronarzędzie w lombardzie. Tam pilarkę odnaleźli policjanci. Sprawcy włamania grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Działania "Trzeźwy Poranek" w powiecie jarosławskim

Poniedziałek, 03-08-2015
Jarosław
Jarosławscy policjanci od rana prowadzili działania „Trzeźwy Poranek”. Funkcjonariusze skontrolowali 1204 kierowców. Wśród nich było pięć osób, które wsiadły za kierownicę, pomimo tego, że wcześniej piły alkohol. Na ul. Pruchnickiej patrol zatrzymał 44-latka kierującego renault laguna. Mężczyzna miał ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie a w pojeździe przewoził 8-letnie dziecko.

Policjanci zabezpieczyli nielegalne papierosy

Poniedziałek, 03-08-2015
Jarosław
Policjanci wydziału do walki z przestępczością gospodarczą ujawnili i zabezpieczyli blisko 2,5 tys. paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Sprawcy tych przestępstw zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara wysokiej grzywny.
Policjanci zakończyli dzisiaj czynności identyfikacyjne i poszukiwania za zaginionym 52-latkiem z Jarosławia. Ciało mężczyzny zostało wyłowione w niedzielę z Sanu, w okolicach Osady Leżachów. Rodzina potwierdziła, że to zaginiony pensjonariusz domu pomocy społecznej. Mężczyzna był poszukiwany od 16 marca 2015 roku.

Rusza kampania "Dopalacze kradną życie"

Czwartek, 30-07-2015
Jarosław
Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.
Dzielnicowi z komisariatu w Radymnie spotkali się z dziećmi wypoczywającymi na półkolonii. Zorganizowane przez stowarzyszenie „Wzrastanie” na terenie Gimnazjum nr 1 spotkanie, było doskonałą okazją do przypomnienia zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą, podczas zabawy i jazdy na rowerze. St. sierż. Piotr Rebuś i st. post. Mateusz Szynal sprawdzili też wiedzę uczniów o numerach alarmowych i odpowiadali na pytania najmłodszych.
Policjanci ustalili i zatrzymali nastolatków, którzy zamieszani są w kradzieże biżuterii. Dwoje 15-latków wykorzystywało nieuwagę właścicieli domów i kradło złotą biżuterię. Przyłapani, pokazywali kartkę z informacją, że proszą o pomoc. Materiały w tej sprawie trafią do sądu rodzinnego i nieletnich.
Zatrzymaniem uprawnień do kierowania pojazdami dwóm 22-latkom, zakończyły się kontrole w Tuczempach. Policjanci ruchu drogowego wczoraj i ubiegły piątek ujawnili, że kierujący motocyklem yamahą i citroenem c4 przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Kierujący stracili prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące.

Działania "Trzeźwy Poranek" w powiecie jarosławskim

Poniedziałek, 27-07-2015
Jarosław
Jarosławscy policjanci od rana prowadzili działania „Trzeźwy Poranek”. Policjanci skontrolowali 798 kierowców. Wśród nich było dziewięć osób, które wsiadły za kierownicę, pomimo tego, że wcześniej piły alkohol. Dwóch ujawnionych, to kierowcy autobusów. W jednym z nich kierowca przewoził pasażerów. Mężczyzna został zatrzymany.

Trwa identyfikacja osoby wyłowionej z Sanu

Poniedziałek, 27-07-2015
Jarosław
Policjanci ustalają tożsamość zwłok, które ujawnił wczoraj na rzece San w Osadzie Leżachów mieszkaniec powiatu przeworskiego. Ciało było zaczepione o konar drzewa. Strażacy wydobyli zwłoki na brzeg. Technik kryminalistyki przeprowadził oględziny miejsca ujawnienia ciała i wykonał dokumentację.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
5
Sierpień
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie