Twoja komenda

Wydarzenia

Działania "Trzeźwy poranek"

Poniedziałek, 28-07-2014
Jarosław
Wczoraj jarosławscy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Kilkunastu policjantów sprawdzało trzeźwość kierujących pojazdami. Policjanci skontrolowali 763 kierujących, z których 6 wsiadło za kierownicę w stanie nietrzeźwości, a 5 po użyciu alkoholu. Teraz sprawcy odpowiedzą karnie.
Wczoraj rano w Jarosławiu, na moście rzeki San, kierująca renault najechała na tył jadącego przed nią samochodu ciężarowego, który siłą uderzenia został pchnięty do przodu uderzając w tył kolejnej ciężarówki. Kierująca oraz pasażerowie podróżujący renault z obrażeniami trafili do szpitala.

Wypadek w Tyniowicach

Wtorek, 15-07-2014
Jarosław
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Tyniowicach. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, motorowerzystka straciła panowanie nad pojazdem i na łuku drogi uderzyła w ogrodzenie posesji. Kierująca motorowerem i pasażer trafili do szpitala. Byli trzeźwi.
O tym, jak bezpiecznie spędzać wakacje, mówiła dzieciom, które wczoraj odwiedziły jarosławską komendę, asp. Agnieszka Łakota. W ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2014” oraz „Bezpieczna Woda” jarosławskich policjantów o spotkanie z dziećmi poprosili kolejny już raz organizatorzy „Dni otwartych” dla dzieci członków spółdzielni mieszkaniowej w Jarosławiu.
Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Sławomir Szczupak wręczył akt powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu młodszemu inspektorowi Ryszardowi Kornadze. W obecności władz samorządowych, przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, a także policjantów i pracowników Policji mł. insp. Ryszard Kornaga odebrał rozkaz personalny Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji o powołaniu i złożył meldunek o objęciu jednostki.

Czerwiec na drogach powiatu jarosławskiego

Poniedziałek, 07-07-2014
Jarosław
W czerwcu, Policjanci wyeliminowali z jazdy 26 nietrzeźwych kierujących i 9 osób, które kierowały pojazdami w stanie po użyciu alkoholu. W ubiegłym miesiącu funkcjonariusze zanotowali 3 wypadki 66 kolizji drogowych.

XIX. Zlot Rowerowy im. gen. Marka Papały

Piątek, 04-07-2014
Jarosław
W sobotę, 5 lipca w Pruchniku odbędzie się XIX. Zlot Rowerowy im. gen. Marka Papały. Ta impreza sportowa wpisana jest w cykl maratonów rowerowych cyklokarpaty.pl, a także w kalendarz policyjnych imprez sportowych. Każdego roku kierownictwo podkarpackiej Policji uczestniczy w nagradzaniu zwycięzców i funduje okolicznościowe dyplomy i medale.
Kolarze biorący udział w Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim "Solidarności" i Olimpijczyków pojawią się w najbliższą sobotę na drogach powiatu jarosławskiego. Policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu peletonu. W czasie wyścigu kierowcy mogą napotkać utrudnienia w ruchu drogowym.

Bezpieczeństwo na stadionach

Czwartek, 03-07-2014
Jarosław
We wtorek, policjanci, samorządowcy i działacze sportowi spotkali się, by podsumować stan bezpieczeństwa na stadionach. Koncepcja podsumowania rundy wiosennej sezonu piłkarskiego 2013/2014 to główny temat poruszany podczas spotkania.

Kradzież samochodu

Poniedziałek, 30-06-2014
Jarosław
Policjanci z sekcji kryminalnej jarosławskiej komendy poszukują sprawców kradzieży samochodu osobowego Mitsubishi. Do kradzieży doszło w nocy z 10 na 11 czerwca br. Skradziony pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym, po czym został porzucony przez sprawców w rejonie ul. Kruhel Pełkiński. Apelujemy do osób, które widziały moment zdarzenia drogowego o kontakt z jarosławską Policją.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują Katarzyny Drath, 38-letniej mieszkanki Sanoka. Kobieta początkiem lipca wyszła z domu swojej matki nie informując dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Sławomira Bojańczyka, 35-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Bojańczyk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Lipiec
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie