Twoja komenda

Wydarzenia

Próbowali ukraść zabytkową lufę z działa

Wtorek, 09-02-2016
Jarosław
Policjanci z Pruchnika ustalili dane trzech sprawców, którzy usiłowali ukraść zabytkową lufę z działa PAK 40. Sprawcy wykopali lufę z ziemi i przygotowali do kradzieży. Jednak przeszkodziła im szybka reakcja lokalnej społeczności i działania policji. Jeden ze sprawców, 20-letni mieszkaniec gminy Pruchnik, już usłyszał zarzuty. Wkrótce zostaną przesłuchani dwaj pozostali.
Dyrektorzy szkół, nauczyciele, radni osiedli i sołtysi biorą udział w konsultacjach społecznych dotyczących tworzenia „Krajowej Mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce”. Policjanci rozmawiają z przedstawicielami społeczności lokalnych powiatu jarosławskiego o tym, jakie zagrożenia występują w ich sąsiedztwie i jak policja może pomóc w ich likwidacji. Te wnioski pozwolą na stworzenie mapy zagrożeń powiatu jarosławskiego.

Styczeń na drogach powiatu jarosławskiego

Poniedziałek, 08-02-2016
Jarosław
W styczniu na drogach powiatu jarosławskiego doszło do 3 wypadków drogowych, w których 4 osoby zostały ranne, a 3 zginęły. Policjanci odnotowali 68 kolizji drogowych i zatrzymali 14 kierujących, którzy wcześniej pili alkohol.

Działania "Trzeźwy Poranek"

Poniedziałek, 08-02-2016
Jarosław
Policjanci ruchu drogowego prowadzili wczoraj działania "Trzeźwy Poranek". Wśród skontrolowanych 965 kierujących, sześć osób wsiadło za kierownicę pod działaniem alkoholu. U pięciu kierujących alkomat pokazał wynik poniżej 0,5 promila alkoholu w organizmie, natomiast kierujący peugeotem 47-latek z gminy Laszki odpowie za przestępstwo. Miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Tym sześciu osobom policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami.

Bezpieczne zakupy przez internet

Czwartek, 04-02-2016
Jarosław
Mieszkaniec gminy Wiązownica stracił 1000 złotych, które wpłacił jako zaliczkę na poczet zakupu ciągnika. Pokrzywdzony znalazł ofertę sprzedaży przez Internet i przelał pieniądze. Gdy udał się na teren województwa dolnośląskiego, by obejrzeć pojazd, okazało się, że padł ofiarą oszusta. Policjanci apelują o ostrożność przy zakupów przez Internet.
Kara grzywny, ograniczenia albo pozbawienia wolności grozi 46-letniemu mieszkańcowi Jarosławia. Mężczyzna został zatrzymany wczoraj przez patrol ruchu drogowego, gdy kierował oplem wbrew wydanej przez Starostę Jarosławskiego decyzji o cofnięciu uprawnień. Pojazd, którym poruszał się mężczyzna został odholowany na parking.

Sprawca włamania usłyszał zarzuty

Wtorek, 02-02-2016
Jarosław
Zarzuty włamania do domu w Jarosławiu usłyszał wczoraj 29-latek. Kilka tygodni temu mężczyzna włamał się do domu, skąd skradł elektronarzędzia a potem sprzedał je w lombardzie. Tam odnaleźli je policjanci. Odzyskane przedmioty już wróciły do właściciela.

Policjanci poszukują sprawców kradzieży sklepowej

Poniedziałek, 01-02-2016
Jarosław
Policjanci poszukują sprawców kradzieży sklepowej. O dokonanie kradzieży podejrzewani są dwaj młodzi mężczyźni w wieku 28-33 lat. Wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu tożsamości osób widocznych na zdjęciu ze sklepowego monitoringu proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu.

Wypadek w Wólce Zapałowskiej

Piątek, 29-01-2016
Jarosław
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło około godz. 7. w miejscowości Wólka Zapałowska w powiecie jarosławskim. W zderzeniu dwóch pojazdów ranne zostały trzy osoby. Nie ma już utrudnień w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 865 relacji Jarosław - Lubaczów.

Policjanci prowadzą działania "Pasy"

Czwartek, 28-01-2016
Jarosław
Policjanci prowadzą dzisiaj działania „Pasy”. Celem kontroli jest poprawa bezpieczeństwa kierujących, pasażerów, a także dzieci. Funkcjonariusze zwracać będą szczególną uwagę na sposób przewożenia dzieci.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Katarzyny Kuczek, 37-letniej mieszkanki Brzózy Królewskiej. Zaginiona 14 stycznia 2016 r. rano wyszła z domu udając się do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
10
Luty
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie