Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek na obwodnicy Radymna

Poniedziałek, 27-04-2015
Jarosław
Wczoraj na obwodnicy Radymna doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-latek kierujący audi A4 najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu motocykliście. Kierujący jednośladem 45-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci ustalili, że obaj kierujący byli trzeźwi.

Tragiczny wypadek w Dobkowicach

Sobota, 25-04-2015
Jarosław
Policjanci pracowali na miejscu tragicznego wypadku w Dobkowicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi A3 zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzył w przepust, przejechał ogrodzenie posesji i dachował. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł pasażer, 20-letni mieszkaniec gminy Chłopice. W audi oprócz kierowcy podróżowała 17-letnia pasażerka. Ona i kierujący trafili do szpitala. Policjanci ustalili, że kierujący był trzeźwy.

Wypadek w Radymnie

Czwartek, 23-04-2015
Jarosław
Wczoraj policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Radymnie. Zderzyły się tam volkswagen caddy z motocyklistą. Kierowca volkswagena prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo. Poszkodowany motocyklista trafił do szpitala. Kierowca volkswagena i motocyklista byli trzeźwi.
Już prawie co czwarty wypadek drogowy jest skutkiem korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy. Rosnąca skala tego niebezpiecznego zjawiska to sygnał do wprowadzenia dla kierowców działań motywujących do zmiany złych drogowych nawyków. Dlatego od dzisiaj rusza ogólnopolski projekt „Nie [przy]dzwoń za kierownicą”, którego celem jest uświadomienie kierowcom zagrożeń związanych z korzystaniem z telefonu podczas prowadzenia samochodu, a co za tym idzie, minimalizacją tego zjawiska.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 26 lutego 2015 r. w Jarosławiu na parkingu przy ul. Krakowskiej. Kierująca samochodem osobowym cofając potrąciła pieszego. Osobę, która uczestniczyła w zdarzeniu, jak również świadków, prosimy o kontakt z jarosławską komendą.

Poszukiwania zaginionego Kazimierza Sidorko

Wtorek, 21-04-2015
Jarosław
Do jarosławskiej Policji docierają informacje o zaginionym 52-letnim Kazimierzu Sidorko. Każdy taki sygnał jest sprawdzany. Dziś od rana, kilkunastu funkcjonariuszy i członkowie rodziny sprawdzali miejsca, gdzie może przebywać zaginiony. Przeszukano zarośla, pustostany i zbiorniki wodne w Tuczempach. Mężczyzny nie odnaleziono.

Przewoził nielegalne papierosy - usłyszał zarzuty

Poniedziałek, 20-04-2015
Jarosław
Jarosławscy policjanci zatrzymali 31-letniego kierowcę volkswagena sharana, który uciekał przed funkcjonariuszami. Mężczyzna uciekając uszkodził nieoznakowany policyjny radiowóz i stwarzał zagrożenie na drodze. W volkswagenie policjanci znaleźli 16 tys. paczek papierosów bez znaków skarbowych akcyzy.

Uszkodził przystanek autobusowy

Piątek, 17-04-2015
Jarosław
Policjanci przedstawili zarzuty uszkodzenia przystanku autobusowego na ulicy Galika. Ubiegłej nocy patrol zatrzymał w pobliżu tego miejsca dwóch nietrzeźwych mężczyzn. Obaj awanturowali się i wykrzykiwali wulgarne słowa. Podczas sprawdzenia plecaka jednego z 20-latków policjanci odnaleźli zatyczki od pojemników z farbą w sprayu. Z policyjnych ustaleń wynika, że jeden z nich wymalował przystanek autobusowy. Teraz odpowie karnie.

Odpowie za przywłaszczenie portfela

Czwartek, 16-04-2015
Jarosław
Policjanci ustalili, kto przywłaszczył sobie portfel pozostawiony w koszyku przez klientkę sklepu. 53-letnia mieszkanka Jarosławia usłyszała zarzuty. W ustaleniu sprawcy przestępstwa pomogły funkcjonariuszom nagrania ze sklepowego monitoringu.

Uroczysta odprawa w jarosławskiej komendzie

Środa, 15-04-2015
Jarosław
Na uroczystej odprawie Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu mł.insp. Ryszard Kornaga wręczył rozkazy personalne o powołaniu na stanowiska I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu podinsp. Witoldowi Furgale i nadkom. Januszowi Mokrzyckiemu – na stanowisko zastępcy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Kwiecień
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie