Twoja komenda

Wydarzenia

Jarosławscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży z włamaniem do sklepu. Do zdarzenia doszło 15 lutego 2015 r. w sklepie, na jednym z jarosławskich osiedli. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny na zdjęciu prosimy o kontakt.

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży papierosów

Poniedziałek, 30-03-2015
Jarosław
Jarosławscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży papierosów. Do zdarzenia doszło 1 lutego 2015r. w jednym z jarosławskich sklepów. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny na zdjęciu, prosimy o kontakt.

Areszt tymczasowy dla sprawcy rozboju

Poniedziałek, 30-03-2015
Jarosław
Jarosławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój. Zatrzymany grożąc nożem zmusił ekspedientki w dwóch sklepach do wydania pieniędzy i papierosów. Sąd Rejonowy w Jarosławiu zastosował wobec niego areszt tymczasowy.

Bądź bezpieczny na drodze!

Piątek, 27-03-2015
Jarosław
1215 wypadków drogowych mniej, 133 mniej zabitych i o 1762 mniej rannych – tak wynika z podsumowania stanu bezpieczeństwa na polskich drogach w okresie jesienno-zimowym. 75% Polaków posiada odblaski, ale tylko 14% nosi je zawsze, a 41% nie nosi ich w ogóle – to z kolei wyniki raportu na temat noszenia materiałów odblaskowych w ramach akcji „Bezpieczny, bo widoczny”.

Grożąc nożem, ukradł pieniądze i papierosy

Czwartek, 26-03-2015
Jarosław
Policjanci ustalili rysopis mężczyzny, który grożąc nożem ekspedientce, ukradł pieniądze i papierosy. W poszukiwaniach sprawcy rozboju użyto psa tropiącego. Zatrzymany 21-latek miał przy sobie skradzione pieniądze i papierosy, a także nóż. Okazało się, że młody mężczyzna ma na swoim koncie jeszcze inny rozbój. Wczoraj usłyszał prokuratorskie zarzuty i oczekuje na decyzję sądu w sprawie aresztu.
65 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów, natomiast 22 proc. ma do niej zastrzeżenia - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej, zrealizowanego w marcu. Notowania Policji, co podkreśla CBOS, są stabilne.
Policjanci ustalili sprawcę włamania do garażu w jednej z podjarosławskich miejscowości. Kilka tygodni temu 23-letni mężczyzna, bez stałego miejsca zamieszkania zerwał kłódkę z drzwi i z wnętrza ukradł wiertarki, pompy do wody, prostownik i inne drobne przedmioty. Policjanci przedstawili zarzuty popełnienia przestępstwa 23-latkowi. Zaraz po kradzieży mężczyzna sprzedał skradzione przedmioty.

Odzyskany telefon zwrócili poszkodowanej

Poniedziałek, 23-03-2015
Jarosław
Policjanci z Wiązownicy odzyskali skradziony telefon komórkowy. Sprawca kradzieży, 24-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego usłyszał już zarzuty. Odzyskany telefon policjanci zwrócili poszkodowanej.

48-latek został przejechany przez ciągnik

Piątek, 20-03-2015
Jarosław
Wczoraj na terenie gminy Radymno doszło do nieszczęśliwego wypadku, podczas prac przy wycince drzew. Kierujący ciągnikiem rolniczym pozostawił pojazd na wzniesieniu, na tzw. luzie. Drugi z mężczyzn, 49-latek próbując zatrzymać staczający się pojazd został przejechany przez ciągnik. Policjanci ustalili, że obaj mężczyźni byli trzeźwi. Poszkodowany trafił z obrażeniami do jarosławskiego szpitala.

Policyjna interwencja wobec pijanej matki

Piątek, 20-03-2015
Jarosław
Policjanci z Pruchnika, na prośbę kuratora, który wykonywał wywiad w jednej z rodzin, sprawdzali stan trzeźwości dwóch kobiet. Z policyjnych ustaleń wynika, że 25-latka opiekowała się swoją 5-letnią córką mając ponad 2,4 promila alkoholu w organizmie. Zachowanie drugiej z kobiet, która miała pod opieką 7-letnią córkę również wskazywało, że piła wcześniej alkohol.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Kwiecień
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie