Twoja komenda

Wydarzenia

24 lipca 1919 roku Sejm II Rzeczpospolitej powołał Policję Państwową. Dlatego 24 lipca ustanowiony jest dniem święta polskiej Policji.

Odpowie za zabicie kota

Środa, 30-07-2014
Jarosław
We wtorek wieczorem policjanci interweniowali w miejscowości Charytany, gdzie 26-letni pijany mężczyzna zabił kota, po czym wrzucił zwierzę do pojemnika na szkło.

Działania "Trzeźwy poranek"

Poniedziałek, 28-07-2014
Jarosław
Wczoraj jarosławscy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Kilkunastu policjantów sprawdzało trzeźwość kierujących pojazdami. Policjanci skontrolowali 763 kierujących, z których 6 wsiadło za kierownicę w stanie nietrzeźwości, a 5 po użyciu alkoholu. Teraz sprawcy odpowiedzą karnie.
Wczoraj rano w Jarosławiu, na moście rzeki San, kierująca renault najechała na tył jadącego przed nią samochodu ciężarowego, który siłą uderzenia został pchnięty do przodu uderzając w tył kolejnej ciężarówki. Kierująca oraz pasażerowie podróżujący renault z obrażeniami trafili do szpitala.

Wypadek w Tyniowicach

Wtorek, 15-07-2014
Jarosław
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Tyniowicach. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, motorowerzystka straciła panowanie nad pojazdem i na łuku drogi uderzyła w ogrodzenie posesji. Kierująca motorowerem i pasażer trafili do szpitala. Byli trzeźwi.
O tym, jak bezpiecznie spędzać wakacje, mówiła dzieciom, które wczoraj odwiedziły jarosławską komendę, asp. Agnieszka Łakota. W ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2014” oraz „Bezpieczna Woda” jarosławskich policjantów o spotkanie z dziećmi poprosili kolejny już raz organizatorzy „Dni otwartych” dla dzieci członków spółdzielni mieszkaniowej w Jarosławiu.
Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Sławomir Szczupak wręczył akt powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu młodszemu inspektorowi Ryszardowi Kornadze. W obecności władz samorządowych, przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, a także policjantów i pracowników Policji mł. insp. Ryszard Kornaga odebrał rozkaz personalny Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji o powołaniu i złożył meldunek o objęciu jednostki.

Czerwiec na drogach powiatu jarosławskiego

Poniedziałek, 07-07-2014
Jarosław
W czerwcu, Policjanci wyeliminowali z jazdy 26 nietrzeźwych kierujących i 9 osób, które kierowały pojazdami w stanie po użyciu alkoholu. W ubiegłym miesiącu funkcjonariusze zanotowali 3 wypadki 66 kolizji drogowych.

XIX. Zlot Rowerowy im. gen. Marka Papały

Piątek, 04-07-2014
Jarosław
W sobotę, 5 lipca w Pruchniku odbędzie się XIX. Zlot Rowerowy im. gen. Marka Papały. Ta impreza sportowa wpisana jest w cykl maratonów rowerowych cyklokarpaty.pl, a także w kalendarz policyjnych imprez sportowych. Każdego roku kierownictwo podkarpackiej Policji uczestniczy w nagradzaniu zwycięzców i funduje okolicznościowe dyplomy i medale.
Kolarze biorący udział w Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim "Solidarności" i Olimpijczyków pojawią się w najbliższą sobotę na drogach powiatu jarosławskiego. Policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu peletonu. W czasie wyścigu kierowcy mogą napotkać utrudnienia w ruchu drogowym.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Sierpień
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie