Twoja komenda

Wydarzenia

Odpowiedzą za kradzież złomu

Czwartek, 20-11-2014
Jarosław
Za kradzież złomu odpowie dwóch młodych mieszkańców Jarosławia. Pokrzywdzony sam odnalazł skradzione mu kaloryfery i żeliwny ruszt w punkcie skupu złomu. Dopiero potem zawiadomił Policję. Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring i ustalili sprawców. Jeden z nich, 19-latek już usłyszał zarzuty.

Inicjatywa "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu"

Środa, 19-11-2014
Jarosław
Jarosławscy policjanci włączają się w realizację projektu edukacyjnego przygotowanego przez partnerów pozapolicyjnych, których przykładem jest inicjatywa „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”. Podczas kontroli drogowych i działań "Trzeźwy poranek" policjanci wręczają naklejki z hasłem kampanii. Umieszczenie tej naklejki na tylnej szybie samochodu ma zamanifestować odpowiedzialną postawę kierowców.

Policjanci odnaleźli zaginionego 14-latka

Środa, 19-11-2014
Jarosław
Policjanci z posterunku w Pruchniku odnaleźli wczoraj 14-latka, który zaginął na terenie województwa lubelskiego. Nastolatek chciał przenocować w motelu w Pruchniku, nie miał przy sobie dokumentów i mylił się w swoich danych. Gdy policjanci z posterunku w Pruchniku wylegitymowali nastolatka, okazało się że jest osobą zaginioną. Został przekazany matce.
Policjanci pomogli 61-letniej mieszkance Jarosławia, która źle się poczuła i upadła. Wezwana na miejsce załoga pogotowia nie mogła wejść do zamkniętego od wewnątrz mieszkania. Dopiero jeden z przybyłych policjantów wszedł przez uchylone okno do mieszkania i otworzył drzwi. Kobieta trafiła do szpitala.

Działania "Trzeźwy poranek"

Poniedziałek, 17-11-2014
Jarosław
Dzisiaj od wczesnych godzin rannych jarosławscy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Przez kilka godzin policyjne patrole skontrolowały stan trzeźwości ponad 1500 kierowców. Wśród skontrolowanych sześciu kierujących wsiadło za kierownicę w stanie nietrzeźwości a jeden po użyciu alkoholu.
Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu mł. insp. Ryszard Kornaga podziękował za odwagę dwóm mężczyznom, świadkom ugodzenia nożem 27-letniej mieszkanki Jarosławia. Do zdarzenia doszło 2 listopada 2014 r. w Jarosławiu na ul. Jana Pawła II. Zdecydowana postawa obu mężczyzn zapobiegła dalszym atakom ze strony napastnika. Sprawca został przez nich ujęty i przekazany w ręce Policji.

Październik na drogach powiatu

Czwartek, 13-11-2014
Jarosław
Policjanci podsumowali stan bezpieczeństwo na drogach powiatu jarosławskiego za ubiegły miesiąc. W październiku doszło na naszych drogach do dwóch wypadków drogowych, w których dwie osoby zostały ranne. Funkcjonariusze zanotowali 68 kolizji drogowych i ujawnili 37 nietrzeźwych kierujących pojazdami i 13 osób, które wsiadły za kierownicę pod wpływem alkoholu.
Dwie mieszkanki gminy Radymno odpowiedzą za zabór cudzego pojazdu i jego krótkotrwałe użycie. Policjanci szukali skradzionego chevroleta po okolicznych polach i nieużytkach. Funkcjonariusze znaleźli pojazd obok pola kukurydzy. Odzyskany pojazd już zwrócono właścicielowi.

Kobieta zginęła w pożarze domu

Środa, 12-11-2014
Jarosław
Policjanci ustalają okoliczności wczorajszego pożaru domu w Rokietnicy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na skutek zaprószenia ognia z kuchni kaflowej zginęła 91-letnia kobieta.
Policjanci z Pruchnika ustalili sprawcę usiłowania włamania do stodoły. Kilka dni temu mieszkaniec gminy Pruchnik spłoszył mężczyznę, który wyrywał deski ze ściany budynku. Gdy policjanci zatrzymali 19-letniego sprawcę, ustalili że sąd wydał wobec niego nakaz doprowadzenia do odbycia kary. Najbliższe 2,5 roku spędzi w zakładzie karnym.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Pawła Woszczaka, 39-letniego mieszkańca Lubaczowa. Paweł Woszczak poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
22
Listopad
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie