Twoja komenda

Wydarzenia

24 kwietnia 2014 roku w ramach programu pn. „Jarosławska Akademia Bezpiecznego Seniora” odbędzie się spotkanie m.in. z dzielnicowym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu. Policjant, mówić będzie o zabezpieczaniu mienia przed kradzieżą, na ogródkach działkowych.

Działania "Trzeźwy Poranek"

Wtorek, 22-04-2014
Jarosław
Dziś rano od godz. 4 do 8 jarosławscy policjanci prowadzili działania Trzeźwy Poranek. Akcja ta prowadzona jest systematycznie, jej celem jest wyeliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących i zwiększenie bezpieczeństwa na drodze. Spośród 239 przebadanych, 2 kierujących było w stanie po użyciu alkoholu.

Z wizytą w jarosławskiej komendzie

Piątek, 11-04-2014
Jarosław
Wczoraj uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu odwiedzili jarosławskich policjantów w ramach uzupełnienia wiadomości poznanych w czasie lekcji. Kolejny już raz policjanci przybliżyli młodym ludziom, jak wygląda codzienna służba w Policji.

Marzec na drogach powiatu

Czwartek, 10-04-2014
Jarosław
W marcu na drogach powiatu jarosławskiego doszło do 2 wypadków drogowych, w których dwie osoby zostały ranne. Policjanci wyeliminowali z jazdy 20 nietrzeźwych kierujących i 10 osób, które kierowały pojazdami po użyciu alkoholu. W ubiegłym miesiącu funkcjonariusze zanotowali 57 kolizji drogowych.

Policyjny dozór dla siedmiu pseudokibiców

Środa, 09-04-2014
Jarosław
Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru, wobec 7 pseudokibiców, którzy zaatakowali mieszkańców Skołoszowa wracających z meczu odbywającego się w miejscowości Stubno.
W Komendzie Powiatowej Policji w Jarosławiu odbyło się dzisiaj uroczyste ślubowanie nowo przyjętych do służby policjantów. Ślubowanie przyjął Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu młodszy inspektor Grzegorz Śmiech.

Policjanci zatrzymali 11 pseudokibiców

Poniedziałek, 07-04-2014
Jarosław
Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie uszkodzeń pojazdów oraz pobicia mieszkańców Skołoszowa przez radymiańskich pseudokibiców. Mieszkańcy Skołoszowa wracający z meczu odbywającego się w Stubnie zostali zaatakowani na moście rzeki Wisznia. Policjanci zatrzymali 11 mężczyzn, w tym jedną osobę nieletnią.

"Zdrowe" kibicowanie

Poniedziałek, 07-04-2014
Jarosław
W piątek, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu w ramach programu „Pseudokibic jarosławski” spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 4 im. Stefana Żeromskiego. Podczas spotkania policjanci mówili o tym, jak kibicować, aby nie narazić się na odpowiedzialność karną oraz o tym, co robić, aby nie zostać „wciągniętym do grup pseudokibiców”.

Bez utrudnień na obwodnicy Jarosławia

Piątek, 04-04-2014
Jarosław
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na jarosławskiej obwodnicy. Doszło tam do zderzenia fiata bravo z dostawczym busem. Na miejscu pracowały służby medyczne i straż pożarna. Od godz. 13 nie ma już utrudnień w ruchu.

Złodziej szybko zatrzymany przez policjantów

Wtorek, 01-04-2014
Jarosław
W piątek dyżurny Policji w Jarosławiu otrzymał zgłoszenie o kradzieży portfela. Na miejsce wysłał funkcjonariuszy wydziału patrolowo-interwencyjnego. Policjanci szybko złapali sprawcę.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Tadeusza Adamczyka, 52-letniego mieszkańca Rzeszowa. Tadeusz Adamczyk w styczniu 2012 roku wyjechał do Londynu. Do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Marka Chamielca, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Marek Chamielec poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Kwiecień
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie