Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci z Pruchnika przedstawili zarzuty 34-letniemu mężczyźnie. W niedzielę, po nabożeństwie wszedł do kościoła w gminie Rokietnica i próbował ukraść wota. Wpadł, gdy kościelny usłyszał hałas spadającej gabloty. Mężczyzna zamknął złodzieja w kościele i wezwał Policję.

Potrącenie pieszej na ulicy Kraszewskiego

Wtorek, 26-05-2015
Jarosław
Policjanci ustalają okoliczności wczorajszego potrącenia pieszej na ulicy Kraszewskiego. Kierująca fiatem punto 55-letnia mieszkanka Jarosławia potrąciła 16-latkę, przechodzącą przez przejście. Policjanci ustalili, że obie uczestniczki zdarzenia były trzeźwe.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zabójstwa

Poniedziałek, 25-05-2015
Jarosław
W Pawłosiowie policjanci zatrzymali 17-letnią kobietę i 30-latka z powiatu jarosławskiego. Dzisiaj w nocy w jednym z domów doszło najprawdopodobniej do zabójstwa. Ofiarą jest 26-letni mężczyzna, partner 17-letniej kobiety.

Odpowie za posiadanie środków odurzających

Poniedziałek, 25-05-2015
Jarosław
30-latek odpowie za posiadanie środków odurzających. Policjanci, którzy podjęli interwencję wobec niego i jego znajomych ujawnili susz marihuany. Kilkanaście gramów narkotyku ujawniono też podczas przeszukania w mieszkaniu mężczyzny.
Policjanci przypominają o obowiązujących od 18 maja zmianach w przepisach dotyczących kierowców. Kierowcy przekraczający prędkość o 50 km/h w terenie zabudowanym lub przewożący zbyt dużą liczbę pasażerów stracą prawo jazdy. Przekonał się o tym 22-letni kierowca opla movano. Podczas poniedziałkowych działań „Prędkość” policjanci ujawnili, że jechał on w terenie zabudowanym z prędkością 97 km/h. Stracił prawo jazdy.

Areszt tymczasowy dla 78-letniego mężczyzny

Środa, 20-05-2015
Jarosław
Jarosławscy policjanci zatrzymali w niedzielę mężczyznę podejrzanego o zabójstwo. Policjanci i prokurator wnioskowali o zastosowanie wobec 78-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego izolacyjnego środka zapobiegawczego. Wczoraj Sąd Rejonowy w Jarosławiu zastosował wobec niego areszt tymczasowy.
Od wczesnego rana policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza z udziałem prokuratora pracuje na miejscu zabójstwa 68-letniego mężczyzny, do którego doszło w Czelatycach. W związku z tym zdarzeniem policjanci zatrzymali 78-letniego mieszkańca gminy Rokietnica.
Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Andrzej Sabik wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Jarosławiu młodszym inspektorem Ryszardem Kornagą przywitali Minister Spraw Wewnętrznych panią Teresę Piotrowską, która wczoraj gościła w jarosławskiej komendzie.
Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h oraz przestępstwo prowadzenia pojazdu po utracie uprawnień to tylko niektóre ze zmian, które zaczną obowiązywać w najbliższy poniedziałek.

Kwiecień na drogach powiatu jarosławskiego

Wtorek, 12-05-2015
Jarosław
W ubiegłym miesiącu doszło do trzech wypadków na drogach powiatu jarosławskiego. W tych zdarzeniach dwie osoby zostały ranna, a jedna zginęła. Policjanci wyeliminowali z jazdy trzynastu nietrzeźwych kierujących i zanotowali 74 kolizje drogowe
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Maj
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie