Twoja komenda

Wydarzenia

Działania "Bezpieczny Ogród"

Piątek, 27-11-2015
Jarosław
Policjanci prowadzą działania prewencyjne „Bezpieczny Ogród”. Wspólnie z działkowcami, samorządami, ośrodkami pomocowymi i strażą miejską, kolejny już rok prowadzą działania, które mają na celu przeciwdziałanie zagrożeniom życia i zdrowia w następstwie wychłodzenia organizmu w okresie zimowym. Apelujemy do wszystkich osób, które zauważą osoby potrzebujące pomocy o kontakt i informacje, gdzie takie osoby mogą przebywać.

Wypadek na obwodnicy Jarosławia

Czwartek, 26-11-2015
Jarosław
Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny zdarzenia drogowego na obwodnicy Jarosławia. Dwoje kierujących ucierpiało tam w zderzeniu pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault scenic włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa jadącej oplem mieszkance woj. lubelskiego. Poszkodowani trafili do jarosławskiego szpitala.
Policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich 13-letnia uczennica wypadła z okna klasy, mieszczącej się na II piętrze budynku szkoły. Do zdarzenia doszło wczoraj w Pawłosiowie. Ranna dziewczynka trafiła do szpitala w Przemyślu.
W dniach 25 listopada – 10 grudnia 2015 roku trwały będą obchody międzynarodowej kampanii zatytułowanej "16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet". Z uwagi na znaczenie problematyki przemocy w rodzinie, ze szczególnym uwzględnieniem przemocy wobec kobiet, dla kondycji polskiego społeczeństwa, podmiotem wspierającym obchody ogólnopolskie, ale także regionalne i lokalne inicjatywy organizowane w ramach kampanii, będzie również polska policja.
Patrol ruchu drogowego zatrzymał wczoraj do kontroli kierującego seatem cordobą. Podczas kontroli 48-letni kierowca nie posiadał prawa jazdy. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że mieszkaniec Jarosławia wsiadł za kierownicę pomimo cofniętych uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz odpowie karnie.
Mieszkaniec podjarosławskiej miejscowości wykopał wczoraj w swoim ogrodzie niewybuch. Policyjny pirotechnik stwierdził, że znaleziony przedmiot to pocisk artyleryjski z czasów II Wojny Światowej. Do czasu przyjazdu saperów z Rzeszowa miejsce to zabezpieczali policjanci.

Policjanci zatrzymali pięciu osobom prawa jazdy

Poniedziałek, 23-11-2015
Jarosław
Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h to powody zatrzymania uprawnień do kierowania pojazdami. W ostatnich dniach policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawa jazdy pięciu kierowcom.

Obowiązkowe elementy odblaskowe dla pieszych

Piątek, 20-11-2015
Jarosław
Wystarczy jeden element odblaskowy, by uchronić się od nieszczęścia i potrącenia przez pojazd. O 31 sierpnia 2014 roku piesi poruszający się po zmroku i poza terenem zabudowanym obowiązkowo muszą być wyposażeni w taki odblask. Istotne jest by ten element widoczny był dla kierujących. Za brak odblasków grozi mandat.

Nieszczęśliwy wypadek przy cięciu drewna

Piątek, 20-11-2015
Jarosław
Mieszkaniec gminy Chłopice trafił do jarosławskiego szpitala z poważnymi obrażeniami nogi. Do wypadku przy pracy doszło wczoraj, podczas cięcia drewna elektryczną piłą. Pokrzywdzony wykonywał prace sam i wykluczono, by podczas tego nieszczęśliwego wypadku były obecne inne osoby.

Potrącenie pieszej w Jarosławiu

Czwartek, 19-11-2015
Jarosław
Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszej w Jarosławiu na os. Kombatantów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca chevroletem potrąciła 59-letnią pieszą. Policjanci ustalili, że kierująca i piesza były trzeźwe. Poszkodowana mieszkanka Jarosławia trafiła do szpitala.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 31-letniego Grzegorza Słomianego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Słomiany poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Listopad
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie