Twoja komenda

Wydarzenia

Wczoraj rano w Jarosławiu, na moście rzeki San, kierująca renault najechała na tył jadącego przed nią samochodu ciężarowego, który siłą uderzenia został pchnięty do przodu uderzając w tył kolejnej ciężarówki. Kierująca oraz pasażerowie podróżujący renault z obrażeniami trafili do szpitala.

Wypadek w Tyniowicach

Wtorek, 15-07-2014
Jarosław
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Tyniowicach. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, motorowerzystka straciła panowanie nad pojazdem i na łuku drogi uderzyła w ogrodzenie posesji. Kierująca motorowerem i pasażer trafili do szpitala. Byli trzeźwi.
O tym, jak bezpiecznie spędzać wakacje, mówiła dzieciom, które wczoraj odwiedziły jarosławską komendę, asp. Agnieszka Łakota. W ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2014” oraz „Bezpieczna Woda” jarosławskich policjantów o spotkanie z dziećmi poprosili kolejny już raz organizatorzy „Dni otwartych” dla dzieci członków spółdzielni mieszkaniowej w Jarosławiu.
Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Sławomir Szczupak wręczył akt powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu młodszemu inspektorowi Ryszardowi Kornadze. W obecności władz samorządowych, przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, a także policjantów i pracowników Policji mł. insp. Ryszard Kornaga odebrał rozkaz personalny Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji o powołaniu i złożył meldunek o objęciu jednostki.

Czerwiec na drogach powiatu jarosławskiego

Poniedziałek, 07-07-2014
Jarosław
W czerwcu, Policjanci wyeliminowali z jazdy 26 nietrzeźwych kierujących i 9 osób, które kierowały pojazdami w stanie po użyciu alkoholu. W ubiegłym miesiącu funkcjonariusze zanotowali 3 wypadki 66 kolizji drogowych.

XIX. Zlot Rowerowy im. gen. Marka Papały

Piątek, 04-07-2014
Jarosław
W sobotę, 5 lipca w Pruchniku odbędzie się XIX. Zlot Rowerowy im. gen. Marka Papały. Ta impreza sportowa wpisana jest w cykl maratonów rowerowych cyklokarpaty.pl, a także w kalendarz policyjnych imprez sportowych. Każdego roku kierownictwo podkarpackiej Policji uczestniczy w nagradzaniu zwycięzców i funduje okolicznościowe dyplomy i medale.
Kolarze biorący udział w Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim "Solidarności" i Olimpijczyków pojawią się w najbliższą sobotę na drogach powiatu jarosławskiego. Policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu peletonu. W czasie wyścigu kierowcy mogą napotkać utrudnienia w ruchu drogowym.

Bezpieczeństwo na stadionach

Czwartek, 03-07-2014
Jarosław
We wtorek, policjanci, samorządowcy i działacze sportowi spotkali się, by podsumować stan bezpieczeństwa na stadionach. Koncepcja podsumowania rundy wiosennej sezonu piłkarskiego 2013/2014 to główny temat poruszany podczas spotkania.

Kradzież samochodu

Poniedziałek, 30-06-2014
Jarosław
Policjanci z sekcji kryminalnej jarosławskiej komendy poszukują sprawców kradzieży samochodu osobowego Mitsubishi. Do kradzieży doszło w nocy z 10 na 11 czerwca br. Skradziony pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym, po czym został porzucony przez sprawców w rejonie ul. Kruhel Pełkiński. Apelujemy do osób, które widziały moment zdarzenia drogowego o kontakt z jarosławską Policją.

16. rocznica śmierci generała Marka Papały

Czwartek, 26-06-2014
Jarosław
Policjanci, rodzina, władze wojewódzkie i samorządowe a także nauczyciele i uczniowie miejscowej szkoły oddali wczoraj hołd generałowi Markowi Papale. W imieniu Komendanta Głównego Policji na grobie generała Papały wieniec złożył Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Zdzisław Stopczyk. Policjanci zaciągnęli wartę honorową, zapłonęły znicze.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Józefa Mroza, 41-letniego mieszkańca Rzeszowa. Józef Mróz poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Apelacyjną w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Lipiec
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie