Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci apelują do kierujących pojazdami o zachowanie ostrożności, w miejscach oznaczonych znakiem: „Zwierzęta dzikie”. Wczoraj w nocy w Tyniowicach doszło do zderzenia audi A4 z jeleniem. 22-letni kierowca i pasażerka pojazdu trafili do szpitala. Pojazd, którym podróżowali uległ uszkodzeniu.
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.
Policjanci pracowali na miejscu wypadku w Chłopicach. Około godz. 12 doszło tam do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letni motocyklista na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z fiatem punto. Pomimo reanimacji motocyklista, mieszkaniec gminy Roźwienica zmarł.
Policjanci informują, że dzisiaj w Jarosławiu w godz. 21.30 - 22.30 wystąpią utrudnienia w ruchu. W związku z przemarszem wiernych w „Procesji Światła” poszczególne ulice, którymi będzie się poruszała procesja będą zamykane. Wymarsz zaplanowano na godz. 21.30 z placu przed kościołem pw. Chrystusa Króla, a następnie ulicami: 3-go Maja, pl. Mickiewicza, Lubelską, Grodzką aż na jarosławski Rynek. Zakończenie uroczystości zaplanowano na godz. 22.30.
W związku z organizowanym na terenie Muniny „Biegiem czterolistnej koniczynki” w niedzielę wystąpią na terenie tej miejscowości utrudnienia w ruchu. W godz. 16.45 do 18.00 na trasie biegu, część ulic zostanie zamknięta dla ruchu. Po przebiegnięciu zawodników ruchu zostanie natychmiast przywrócony.

Działania "Trzeźwy poranek"

Piątek, 22-07-2016
Jarosław
Policjanci prowadzili na drogach powiatu jarosławskiego działania „Trzeźwy poranek”. W środę patrole od rana skontrolowały stan trzeźwości 1033 kierujących pojazdami. Policjanci udaremnili jazdę ośmiu kierującym, którzy pili wcześniej alkohol. Tym osobom funkcjonariusze zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami.

Jarosławskie obchody Święta Policji

Piątek, 22-07-2016
Jarosław
Jarosławscy policjanci odebrali wczoraj awanse na wyższe stopnie policyjne. Rozkazy o mianowaniu wręczyli policjantom Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. dr Krzysztof Pobuta i Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu mł. insp. Henryk Moskwa. W uroczystej zbiórce uczestniczyli przedstawiciele samorządu, wymiaru sprawiedliwości, służb mundurowych i duchowieństwa.

Sprawcy włamania w rękach policjantów

Środa, 20-07-2016
Jarosław
Policjanci z komisariatu w Radymnie ustalili sprawców włamania do nowo wybudowanego domu. Dwaj mieszkańcy powiatu jarosławskiego zostali już przesłuchani. 20-latek usłyszał zarzuty, a nieletni odpowie przed sądem rodzinnym.

Jechali za szybko, stracili prawo jazdy

Wtorek, 19-07-2016
Jarosław
Wczoraj jarosławscy policjanci zatrzymali prawo jazdy dwóm kierującym, za przekroczenie prędkości. Jeden z mężczyzn przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 77 km/h, a drugi o 66 km/h.

Wypadek na ul. Flisackiej

Poniedziałek, 18-07-2016
Jarosław
Mieszkaniec Sieniawy, kierujący motorowerem ucierpiał w sobotnim wypadku drogowym w Jarosławiu na ul. Flisackiej. Kierowca osobowego hyundaia zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w motorowerzystę, a potem odjechał z miejsca zdarzenia. Poszkodowany był trzeźwy, trafił do szpitala.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Lipiec
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie