Twoja komenda

Wydarzenia

Potrącenie pieszej w Pawłosiowie

Poniedziałek, 26-09-2016
Jarosław
76-letnia mieszkanka gminy Pawłosiów ucierpiała w wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło tuż po północy w Pawłosiowie, gdy piesza przechodziła przez jezdnię. Kierowca odjechał, nie udzielając pomocy poszkodowanej. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia i poszukują sprawcy wypadku.

Weź paragon ze sobą

Czwartek, 22-09-2016
Jarosław
Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.
Dziś, w obecności władz wojewódzkich i samorządowych, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie zainaugurował przedsięwzięcie pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa". Interaktywna mapa jest już dostępna na stronie internetowej podkarpackiej Policji. Każdy, może przekazać policjantom informacje o miejscach i zdarzeniach, które w jego odczuciu są niebezpieczne. Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone.

27-latek odpowie za posiadanie marihuany

Wtorek, 20-09-2016
Jarosław
Policjanci z wydziału kryminalnego ujawnili i zabezpieczyli woreczek marihuany u 27-letniego mieszkańca gminy Jarosław. Mężczyzna przechowywał środki odurzające w samochodzie, którym się poruszał. Sprawca wczoraj usłyszał zarzuty.

Działania "Trzeźwy poranek" w Radymnie

Poniedziałek, 19-09-2016
Jarosław
Na terenie Radymna policjanci prowadzili dzisiaj działania „Trzeźwy poranek”. Patrole skontrolowały stan trzeźwości 391 kierujących. Wśród tych osób tylko dwie wsiadły za kierownicę po wypiciu alkoholu. 31-latek kierujący fiatem tipo miał promil alkoholu w organizmie. Mieszkaniec gminy Radymno, poruszający się audi A4 miał poniżej 0,5 promila i odpowie za wykroczenie. Obaj stracili prawa jazdy.

Zaginiony 66-latek powrócił do swojego domu

Piątek, 16-09-2016
Jarosław
Przez kilka dni policjanci poszukiwali 66-letniego mieszkańca Jarosławia. Wczoraj, zaginiony wrócił do domu, jego rodzina o tym fakcie powiadomiła Policję. Mężczyzna nie wymagał pomocy medycznej.
Ministerstwo SWiA dementuje doniesienia medialne o planowanych zmianach w systemie emerytalnym pracowników służb mundurowych.
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej „Moja Komenda”, dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.

Dwa zdarzenia drogowe na ul. Strzeleckiej

Czwartek, 15-09-2016
Jarosław
Wczoraj, na ul. Strzeleckiej w Jarosławiu doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Okoliczności tych zdarzeń wyjaśniają policjanci z wydziału prewencji jarosławskiej komendy. Policjanci apelują do kierujących o stosowanie przepisów ruchu drogowego.
Obywatel Ukrainy odpowie za posłużenie się podczas odprawy granicznej podrobionym dokumentem. 32-latka zatrzymali na przejściu w Korczowej strażnicy graniczni i przekazali go policjantom z Radymna. Sprawca wczoraj usłyszał zarzuty i poddał się dobrowolnie karze.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 35-letniego Dawida Łuksika, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Mężczyzna prowadzi wędrowny tryb życia....

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 37-letniego Przemysława Kiczek, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Przemysław Kiczek poszukiwany na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Wrzesień
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie