Twoja komenda

Wydarzenia

W czwartek, na terenie Jarosławia wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów. W związku z planowanym przemarszem wiernych w procesji Bożego Ciała, w godz. 11.15 - 13.30, ruch na poszczególnych ulicach będzie zamykany. Trasa przemarszu obejmuje: Plac Piotra Skargi, ulice: ks. Fili, Spytka, Rynek, Sobieskiego, Przemyską, 3-go Maja.
Dwie mieszkanki powiatu jarosławskiego straciły uprawnienia do kierowania pojazdami na najbliższe trzy miesiące. Wczoraj, w Tuczempach kierująca renault przekroczyła dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Dzisiaj, w Sobiecinie jadąca renault scenic przekroczyła prędkość o ponad 69 km/h. Policjanci zatrzymali kierującym uprawnienia, które zostaną przesłane do starostwa powiatowego.

Nie udzielili pomocy - usłyszeli zarzuty

Poniedziałek, 23-05-2016
Jarosław
Zarzuty nieudzielenia pomocy 30-letniemu mężczyźnie, usłyszeli dwaj mieszkańcy powiatu jarosławskiego. Policjanci zatrzymali 18 i 27-latka kilka dni temu. Obaj mężczyźni przebywali w towarzystwie zaginionego, którego ciało odnaleziono w ubiegłą środę. Wstępnie wykluczono, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

14-letni rowerzysta ucierpiał w zdarzeniu drogowym

Poniedziałek, 23-05-2016
Jarosław
14-letni rowerzysta ucierpiał w sobotnim zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Łokietka i Traugutta. Rowerzysta upadł zaraz po tym, jak wyprzedził go nieustalonej marki samochód. Kierowca tego pojazdu najprawdopodobniej nie zachował należytej odległości podczas wykonywanego manewru. Poszkodowany trafił do szpitala.

Policjanci zabezpieczają miejsce odnalezienia niewybuchu

Poniedziałek, 23-05-2016
Jarosław
Policjanci zabezpieczają miejsce odnalezienia niewybuchu w Ostrowie. W sobotę mieszkaniec tej miejscowości, podczas prac polowych wykopał niebezpieczny przedmiot. Policyjny pirotechnik potwierdził, że jest to granat moździerzowy. O znalezisku powiadomiono saperów z 21 Batalionu Dowodzenia w Rzeszowie.
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpocznie się 15 czerwca i od tego dnia, aż do 7 października 2016 r. można nadsyłać prace.
Policjanci, pracownicy naukowi, przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości i służb, a także młodzież i studenci rozmawiali o tym, z jakimi zagrożeniami możemy się spotkać w Internecie. Konferencja naukowa "Cyberprzestępczość jako nowe oblicze przestępczości" została zorganizowana przy współudziale Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Wypadek w Wólce Pełkińskiej

Piątek, 20-05-2016
Jarosław
Dwóch kierujących ucierpiało wczoraj w wypadku drogowym w Wólce Pełkińskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika że, 24-latek kierujący bmw zjechał na przeciwny pas ruchu. Tam doszło do zderzenia z audi. Badanie 32-letniego kierowcy audi pokazało, że mężczyzna był trzeźwy. Od kierowcy bmw pobrana została krew do badań.

Odnaleziono ciało zaginionego 30-latka

Czwartek, 19-05-2016
Jarosław
Wczoraj, na terenie Kolonii Leżachów policjanci odnaleźli ciało 30-letniego mieszkańca gminy Jarosław. Mężczyzna wyszedł z domu w ubiegły czwartek, a rodzina zawiadomiła o zaginięciu w poniedziałek. Ciało mężczyzny zabezpieczono do badań. Policja i prokuratura wyjaśnia okoliczności jego śmierci.

Odpowie za nielegalne posiadanie amunicji

Środa, 18-05-2016
Jarosław
Mieszkaniec Jarosławia odpowie za nielegalne posiadanie amunicji. Podczas przeszukania mieszkania 24-latka, policjanci odnaleźli 25 sztuk amunicji do kbks. Mężczyzna został zatrzymany, już usłyszał zarzuty. Za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60-letnim Stanisławem Małką, mieszkańcem Woli Obszańskiej. Mężczyzna 2 marca br. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 56-letniego Grzegorza Kulczyckiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Kulczycki poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Maj
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie