Twoja komenda

Wydarzenia

Wczoraj Sąd Rejonowy w Dębicy na wniosek prokuratury zastosował wobec 22-latka areszt tymczasowy. Mężczyzna w niedzielę dotkliwie pobił swojego 39-letniego krewnego. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami trafił do dębickiego szpitala.
Dębiccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na ulicy Cmentarnej. W wyniku zdarzenia ranny został motocyklista, który trafił do szpitala w Dębicy.
Dziś, w obecności władz wojewódzkich i samorządowych, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie zainaugurował przedsięwzięcie pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa". Interaktywna mapa jest już dostępna na stronie internetowej podkarpackiej Policji. Każdy, może przekazać policjantom informacje o miejscach i zdarzeniach, które w jego odczuciu są niebezpieczne. Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone.

Tragiczny w skutkach wypadek na autostradzie

Poniedziałek, 19-09-2016
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę w nocy, na autostradzie A4. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 35-letni mężczyzna, kierujący mercedesem.
Ministerstwo SWiA dementuje doniesienia medialne o planowanych zmianach w systemie emerytalnym pracowników służb mundurowych.

Aplikacja "Moja Komenda"

Piątek, 16-09-2016
Dębica
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej "Moja Komenda", dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.

Tragiczny wypadek z udziałem motorowerzysty

Czwartek, 15-09-2016
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Straszęcinie. Kierujący fordem zderzył się z motorowerzystą, który następnie uderzył w zaparkowanego volkswagena. W wyniku doznanych obrażeń kierujący jednośladem, 43-letni mężczyzna zmarł.

Potrącenie 11-letniej rowerzystki w Grabinach

Czwartek, 15-09-2016
Dębica
Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności wczorajszego potrącenia nastoletniej rowerzystki. W wyniku zdarzenia i odniesionych obrażeń do dębickiego szpitala przewieziono 11-letnią mieszkankę Grabin.

Wypadek drogowy w Brzeźnicy

Środa, 14-09-2016
Dębica
Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Brzeźnica. Poszkodowanego 31-letniego mężczyznę karetką pogotowia przewieziono do szpitala.

Potrącenie rowerzysty w Pilźnie

Wtorek, 13-09-2016
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności dzisiejszego wypadku drogowego, do którego doszło w Pilźnie. W wyniku doznanych obrażeń do dębickiego szpitala przewieziono 29-letniego mężczyznę.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 35-letniego Dawida Łuksika, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Mężczyzna prowadzi wędrowny tryb życia....

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 37-letniego Przemysława Kiczek, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Przemysław Kiczek poszukiwany na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Wrzesień
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie