Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci dębickiego wydziału prewencji zatrzymali na gorącym uczynku dwóch sprawców włamań do garaży i kradzieży elektronarzędzi. Przestępcami okazali się dwaj mieszkańcy Dębicy.

Wypadek w Dęborzynie

Poniedziałek, 09-11-2015
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę przed północą w miejscowości Dęborzyn. Kierowca renault wjechał do rowu. Do dębickiego szpitala przewieziono dwóch mężczyzn.

Akcja "Znicz 2015"

Czwartek, 29-10-2015
Dębica
Od piątku 30 października rozpocznie się policyjna akcja "Znicz 2015". Policjanci czuwać będą nad bezpieczeństwem odwiedzających cmentarze, jak również płynnością ruchu drogowego w tych rejonach.

Pijany kierowca fiata uciekając, uderzył w radiowóz

Poniedziałek, 26-10-2015
Dębica
Policjanci wydziału ruchu drogowego dębickiej komendy zatrzymali kierowcę fiata cinquecento, który chciał uniknąć kontroli. Uciekając, uderzył w radiowóz. Okazało się, że był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 4 promile alkoholu.

Zarzuty dla 21-letniego mieszkańca Dębicy

Środa, 21-10-2015
Dębica
Policjanci dębickiego Wydziału Dochodzeniowo Śledczego ustalili sprawcę kradzieży. Złodziej we wrześniu tego roku włamał się do jednej z firm i ukradł przenośny miernik drgań.

Nie pozwól się oszukać

Wtorek, 20-10-2015
Dębica
Funkcjonariusze otrzymują coraz więcej zgłoszeń od starszych osób, które wykazały się czujnością i nie dały się okraść. Jednak niektóre oszustwa dochodzą do skutku. Przestępcy bezwzględnie wykorzystują ufność innych ludzi. Oszuści dzwonią do swoich ofiar i wprowadzając w błąd rozmówce, doprowadzają do przekazania im, często wieloletnich, oszczędności. Policja apeluje o wzmożoną ostrożność.

"Bądź widoczny na drodze!"

Wtorek, 20-10-2015
Dębica
W piątek 16 października w Szkole Podstawowej nr 2 w Dębicy odbyło spotkanie pod hasłem "Bądź widoczny na drodze!". O podstawowych zasadach bezpieczeństwa najmłodszych opowiadał naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego podinspektor Waldemar Mytkoś.

Wypadek na ulicy Lwowskiej w Dębicy

Wtorek, 20-10-2015
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego na ulicy Lwowskiej w Dębicy. W wyniku zdarzenia i doznanych obrażeń do dębickiego szpitala przewieziony został 33-letni motocyklista.
W niedzielę rano dębiccy funkcjonariusze realizowali działania "Trzeźwy poranek". Przeprowadzono kontrole drogowe, podczas których sprawdzano trzeźwość kierujących. W efekcie działań ujawniono siedem osób, które kierując pojazdami, znajdowały się pod wpływem alkoholu.

Zarzuty dla dwóch złodzei

Poniedziałek, 05-10-2015
Dębica
W ubiegły czwartek policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Straszęcina. Mężczyźni ukradli cztery butle gazowe w miejscowości Bielowy. Tego samego dnia przestępcy usłyszeli zarzuty.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Artura KLEPEK, 51-letniego mieszkańca Leska. Artur Klepek poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Listopad
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie