Twoja komenda

Wydarzenia

Bezpieczne przedszkolaki

Środa, 25-05-2016
Dębica
W sobotę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy wzięli udział w zorganizowanym przez niepubliczne przedszkole Weldon Kids pikniku rodzinnym. Funkcjonariusze przybliżali podstawowe zasady bezpieczeństwa wychowankom przedszkola.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło w Dębicy na ulicy Cmentarnej. Kierowca forda potrącił pieszą. Ranną 86-letnią kobietę przewieziono do szpitala.

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Poniedziałek, 23-05-2016
Dębica
W ubiegły piątek policjanci dębickiego wydziału kryminalnego ds. narkotykowych zatrzymali czterech mieszkańców Pustkowa Osiedla. Mężczyźni posiadali znaczne ilości środków odurzających i substancji psychotropowych.

Wypadek na autostradzie

Poniedziałek, 23-05-2016
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem na autostradzie w rejonie miejscowości Stary Jawornik. W wyniku doznanych obrażeń do szpitala wojewódzkiego w Tarnowie przewieziono 52-letniego motocyklistę.

Wypadek na ulicy Słonecznej w Dębicy

Poniedziałek, 23-05-2016
Dębica
W piątek na ulicy Słonecznej w Dębicy doszło do wypadku drogowego. W wyniku zderzenia opla zafiry z motorowerem obrażeń doznała 50-letnia kobieta. Poszkodowaną przewieziono do dębickiego szpitala.

Czterech mężczyzn odpowie za pobicie

Piątek, 20-05-2016
Dębica
Policjanci ustalili i zatrzymali czterech sprawców pobicia 24-latka. Funkcjonariusze przedstawili im zarzuty. Wczoraj prokuratura rejonowa w Dębicy zastosowała wobec nich dozór policyjny. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Wypadek drogowy w Grabinach

Piątek, 20-05-2016
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Grabiny. W wyniku zderzenia volkswagena polo z rowerzystką do dębickiego szpitala przewieziona została kierująca jednośladem, 46-letnia mieszkanka Grabin.

Chcieli zmusić właściciela do oddania im bmw

Poniedziałek, 16-05-2016
Dębica
Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy wsiedli do bmw 28-letniego mieszkańca Dębicy i chcieli zmusić go do oddania im samochodu. Wobec jednego z napastników Sąd Rejonowy w Dębicy zastosował areszt tymczasowy. Dwóch pozostałych zostało objętych policyjnym dozorem.

Trzy wypadki drogowe podczas weekendu

Poniedziałek, 16-05-2016
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności trzech wypadków drogowych, do których doszło podczas ostatniego weekendu na terenie powiatu dębickiego. W zdarzeniach rannych zostało w sumie osiem osób. Jeden z kierowców był pijany.

Wypadek drogowy w miejscowości Stasiówka

Piątek, 13-05-2016
Dębica
Wczoraj po południu doszło do wypadku drogowego w Stasiówce. W zderzeniu motocykla z samochodem osobowym ucierpiał 45-letni motocyklista. Mężczyznę przewieziono do dębickiego szpitala.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60-letnim Stanisławem Małką, mieszkańcem Woli Obszańskiej. Mężczyzna 2 marca br. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 28-letniego Grzegorza Pliszki, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Pliszka poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Maj
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie