Twoja komenda

Wydarzenia

O bezpieczeństwie i pseudokibicach

Środa, 22-07-2015
Dębica
Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy odbyło się spotkanie władz miasta, przedstawicieli dębickich klubów piłkarskich z kierownictwem dębickiej Policji. Tematem rozmów były zagrożenia ze strony pseudokibiców lokalnych drużyn.

Stracił prawo jazdy na 6 miesięcy

Piątek, 17-07-2015
Dębica
Okres trzech miesięcy zatrzymania prawa jazdy 32-letniemu mieszkańcowi Dębicy przedłuży się do pół roku. Mężczyzna pomimo utraty uprawnień kierował wczoraj motocyklem jadąc ulicą Nosala w Dębicy.

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy?

Piątek, 17-07-2015
Dębica
W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło około 15.30 na ulicy Lwowskiej w Dębicy. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 21-letni mężczyzna.

Prowadził mając prawie 3 promile alkoholu

Środa, 15-07-2015
Dębica
Wczoraj w Stobiernej policjanci Komisariatu Policji w Brzeźnicy zatrzymali do kontroli kierującego nissanem patrolem. Wynik badania alkomatem wykazał u kierowcy prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wtorek, 14-07-2015
Dębica
Dwa miesiące tymczasowego aresztu zastosował dębicki sąd wobec 42-letniego mieszkańca Dębicy. Dębiccy policjanci znaleźli w samochodzie mężczyzny znaczną ilość narkotyków.

Święto Policji 2015 w Dębicy

Wtorek, 14-07-2015
Dębica
W poniedziałek w Pilźnie odbyły się oficjalne uroczystości z okazji Święta Policji. Dodatkowym punktem uroczystości było otwarcie i poświęcenie nowego komisariatu w Pilźnie. Uroczystości przewodził Komendant Powiatowy Policji w Dębicy insp. Mirosław Furdyna. Policjanci zostali uhonorowani i mianowani na wyższe stopnie policyjne. W sumie zostało awansowanych 47 funkcjonariuszy.

Dopalacz to też NARKOTYK!

Wtorek, 14-07-2015
Dębica
Ostatnio w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiło kilkadziesiąt osób z ostrym zatruciem organizmu. Policjanci apelują i ostrzegają, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło na ulicy Krakowskiej w Dębicy. Kierowca opla potrącił kobietę. Ranna piesza trafiła do szpitala.
Komenda Powiatowa Policji w Dębicy poszukuje świadków wypadku drogowego zaistniałego w Dębicy 22 maja 2015 r. na ulicy Rzeszowskiej. W zdarzeniu obrażeń doznał 62-letni mieszkaniec Dębicy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Lipiec
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie