Twoja komenda

Wydarzenia

V Turniej w piłce nożnej Służb Mudurowych

Poniedziałek, 15-09-2014
Dębica
W piątek w Pustyni odbył się kolejny turniej służb mundurowych w piłce nożnej. Do walki na murawach Młodzieżowego Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego w Pustyni stanęło 12 drużyn. Reprezentacje Policji, Służby Więziennej, Wojska, Państwowej Straży Pożarnej oraz Straży Granicznej rywalizowały podczas dwudniowych rozgrywek.

Wypadek w Przeczycy

Poniedziałek, 15-09-2014
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego wypadku w miejscowości Przeczyca. W wyniku zdarzenia dwóch audi do szpitala w Dębicy przewieziona została pasażerka jednego z pojazdów.

Odpowie za uprawę konopi

Czwartek, 11-09-2014
Dębica
Policjanci dębickiego wydziału kryminalnego zatrzymali 21-latka, który na terenie własnej posesji uprawiał konopie indyjskie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Kradli alkohol w jednym z dębickich marketów

Czwartek, 11-09-2014
Dębica
Policjanci z dębickiej komendy zatrzymali sprawców kradzieży alkoholu. Łupem przestępców padło 180 zgrzewek piwa pakowanego po 12 sztuk. Poszkodowany wycenił straty na kwotę 3,593 zł.

Kochasz? STOP Wariatom Drogowym

Piątek, 05-09-2014
Dębica
1 sierpnia ruszyła trzecia odsłona kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”. Tym razem skierowana jest przede wszystkim do osób najbliższych kierowcom, które mogą wpłynąć na ich zachowania podczas jazdy. Cel nieustannie ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kampanię wspólnie organizują Policja i Fundacja PZU.

Odpowie za kradzież alkoholu

Czwartek, 04-09-2014
Dębica
Dębiccy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży alkoholu. 21-letni mężczyzna prowadził swoją przestępczą "działalność" na terenie Dębicy i Straszęcina. Dodatkowo okazało się, że mieszkaniec Dębicy działał w warunkach recydywy.

Kradzione mosieżne elementy trafiły do skupu

Czwartek, 04-09-2014
Dębica
Funkcjonariusze dębickiego Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu ustalili sprawcę uszkodzenia i kradzieży mienia. Okazał się nim 55-letni mieszkaniec Dębicy.

Chciał okraść warsztat samochodowy

Czwartek, 04-09-2014
Dębica
Policjanci dębickiego Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu ustalili sprawcę usiłowania kradzieży. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. O wymiarze kary dla niego zdecyduje sąd, ponieważ przestępstwa dopuścił się w warunkach recydywy.
Policjanci ustalają okoliczności znieważenia pomnika Armii Radzieckiej. Pomnik znajduje się na terenach leśnych Pustkowa Osiedla.

Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego

Wtorek, 02-09-2014
Dębica
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy wraz z przedstawicielem Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego przypominali o bezpieczeństwie pieszych i rozdawali elementy odblaskowe.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
19
Wrzesień
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie