Twoja komenda

Wydarzenia

Czternastu pseudokibiców lokalnych drużyn piłkarskich usłyszało zarzuty udziału w bójce oraz w nielegalnym zbiegowisku. Mężczyźni zostali zatrzymani w sobotę podczas tzw. ustawki zorganizowanej w okolicach Dębicy. Wczoraj prokurator zastosował wobec nich policyjny dozór.

Policjanci zatrzymali uczestników ustawki

Sobota, 28-02-2015
Dębica
Dębiccy policjanci zatrzymali 14 mężczyzn biorących udział w tzw. ustawce. Grupa bijących się osób zablokowała drogę między Dębicą a Straszęcinem. Większość zatrzymanych to pseudokibice jednego z dębickich klubów piłkarskich.

Włamywacze złapani na gorącym uczynku

Piątek, 27-02-2015
Dębica
We wtorek policjanci dębickiego wydziału prewencji zatrzymali na gorącym uczynku włamywaczy. Przestępcy włamali się do budynku przy ulicy Wielopolskiej w Dębicy. W środę zatrzymanym przedstawiono zarzuty.

Odpowie za handel farmaceutykami

Czwartek, 26-02-2015
Dębica
Policjanci z pilźnieńskiego komisariatu policji zatrzymali na gorącym uczynku 32-letniego mieszkańca Tarnowa. Mężczyzna bezprawnie wprowadzał do obiegu produkty lecznicze.

Śmiertelne zatrucie tlenkiem węgla

Wtorek, 24-02-2015
Dębica
Wczoraj w jednym z mieszkań przy ulicy Leśnej w Dębicy doszło do śmiertelnego zatrucia tlenkiem węgla. W wyniku zaczadzenia zmarł 66-letni mieszkaniec Dębicy.
Od wczoraj Komendą Powiatową Policji w Dębicy dowodzi insp. Mirosław Furdyna. Rozkaz personalny wręczył nowemu komendantowi I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji - insp. Piotr Michna.

Policjanci przekażą odblaski pieszym

Piątek, 20-02-2015
Dębica
Dzisiaj w Urzędzie Miasta Dębica Burmistrz Mariusz Szewczyk przekazał dębickim policjantom odblaski. Funkcjonariusze będą rozdawać elementy odblaskowe pieszym poruszającym się po drogach naszego powiatu.

Policjanci z Czarnej zatrzymali złodziei

Piątek, 20-02-2015
Dębica
Policjanci z Czarnej zatrzymali trzech mężczyzn, którzy ukradli metalowe elementy oraz inne przedmioty z posesji na terenie Podlesia. Zatrzymani to mieszkańcy Brzeska. Funkcjonariusze ustalają, czy mężczyźni mają na swoim koncie inne kradzieże.
W ramach prowadzonej już po raz kolejny akcji Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, w komendach Policji, sądach i prokuraturach odbywać się będą dyżury. Tam, osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień. W tym roku Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem odbywać się będzie w dniach 23 - 28 lutego.
Policjanci ustalają okoliczności znieważenia pomnika Memoriału Smoleńskiego. Pomnik znajduje się na Placu Mikołajkowów w Dębicy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Grzegorza Berestka. Zaginiony 35-letni mieszkaniec Rzeszowa, 16 lutego br. wyszedł rano z domu do pracy...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
6
Marzec
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie