Twoja komenda

Wydarzenia

Policjant nie stracił czujności na urlopie

Piątek, 12-08-2016
Dębica
Funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego dębickiej komendy, przebywając na urlopie, zauważył, że na parking przed sklepem w Straszęcinie podjechał kierujący audi, który ma problemy z wyjściem z pojazdu i utrzymaniem równowagi. Zachowanie kierującego wskazywało, że może być pod wpływem alkoholu. Policjant wezwał patrol.

Policja poszukuje zaginionej kobiety

Czwartek, 11-08-2016
Dębica
Dębiccy policjanci poszukują Jolanty Świstak, 25-letniej mieszkanki Dębicy. Rodzina powiadomiła policję o jej zaginięciu 3 sierpnia br. Zaginiona wyszła z domu 31 maja 2016 roku i do chwili obecnej nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta w chwili zaginięcia była w widocznej ciąży.
Dębiccy policjanci zatrzymali 22-letniego obywatela Ukrainy, który na ul. Wielopolskiej wyrwał torebkę idącej kobiecie. Wewnątrz poza dokumentami był telefon komórkowy o wartości 700 zł. Sprawca chciał w ten sposób zrobić prezent swojej dziewczynie. Został już zatrzymany i przyznał się do winy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wypadek drogowy w Kozłowie

Czwartek, 28-07-2016
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego w Kozłowie. W zderzeniu trzech pojazdów ranny został 23-letni mężczyzna, trafił do szpitala.
Dwaj mężczyźni przyszli na komendę policji w Dębicy sprawdzić swój stan trzeźwości. Mimo pozytywnego wyniku, wsiedli do samochodu i odjechali. Policjanci zatrzymali ich po krótkim pościgu. 24-latek kierujący volkswagenem miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

Uprawiał konopie w wagonie kolejowym

Poniedziałek, 25-07-2016
Dębica
Policjanci dębickiego wydziału kryminalnego zatrzymali 52-letniego mężczyznę, który uprawiał konopie indyjskie. Rośliny znajdowały się w wagonie kolejowym znajdującym się na prywatnej posesji. Funkcjonariusze zabezpieczyli ujawnione krzewy i susz roślinny.

Odpowie za posiadanie amfetaminy i haszyszu

Poniedziałek, 25-07-2016
Dębica
W czwartek policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali do kontroli mercedesa na zagranicznych numerach rejestracyjnych. Kierowcą okazał się 36-letni mieszkaniec Dębicy. Mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków.
Dzisiaj w godzinach porannych dębiccy policjanci przeprowadzili działania "Trzeźwy poranek". Funkcjonariusze kontrolowali stan trzeźwości kierowców poruszających się drogami powiatu dębickiego. Okazało się, że czterech z nich piło wcześniej alkohol.
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

Na podwójnym gazie

Wtorek, 19-07-2016
Dębica
W niedzielę rano policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy volkswagenem passatem wjechali w murowany śmietnik przy ulicy Sienkiewicza w Dębicy. Jak się później okazało kierowca był pijany, miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionego Janusza Myśliwca, 51-letniego mieszkańca Przedmieścia Czudeckiego. Janusz Myśliwiec 16 sierpnia br. przebywał na terenie Niemiec w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują Krzysztofa Zielińskiego 35-letniego mieszkańca Jarosławia. Krzysztof  Zieliński poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Sierpień
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie