Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego przedstawili zarzuty dwóm mieszkańcom Dębicy. Mężczyźni posiadali oraz sprzedawali narkotyki w postaci marihuany. Grozi im za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

10 uczestników bójki usłyszało zarzuty

Środa, 20-05-2015
Dębica
Policjanci ustalili 10 uczestników bójki pomiędzy kibicami jednej z lokalnych drużyn piłkarskich, a kibicami z Tarnowa. Do zdarzenia doszło w marcu 2014 roku w Dębicy. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty. Wobec 6 z nich skierowany został akt oskarżenia do sądu rejonowego w Dębicy.

Policyjna akcja "Prędkość"

Wtorek, 19-05-2015
Dębica
Wczoraj policjanci dębickiego wydziału ruchu drogowego na terenie powiatu prowadzili działania "Prędkość". W związku ze zmianami przepisów, które obowiązują od 18 maja, trzech kierowców straciło prawo jazdy na 3 miesiące.
Zmieniają się przepisy dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach. Niektóre wymagania zostały zaostrzone, a część z nich uległa złagodzeniu. Kiedy dziecko powinno jechać w foteliku, a kiedy wystarczy przypiąć je pasami? Odpowiedź na to i inne pytania, związane z bezpiecznym przewożeniem najmłodszych, przedstawiamy w artykule.
Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h oraz przestępstwo prowadzenia pojazdu po utracie uprawnień to tylko niektóre ze zmian, które zaczną obowiązywać w najbliższy poniedziałek. Dziś Małgorzata Woźniak, rzecznik MSW oraz mł. insp. Marek Konkolewski z Biura Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji przedstawili szczegóły nowelizacji przepisów.

Potrącenie 11-letniego chłopca w Dębicy

Czwartek, 14-05-2015
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, jaki wydarzył sie wczoraj po południu na ulicy Grottgera w Dębicy. W zdarzeniu ucierpiał 11-letni chłopiec. Dziecko zostało przewiezione do szpitala w Rzeszowie.

Areszt dla sprawcy włamań i kradzieży

Czwartek, 07-05-2015
Dębica
Postępowanie prowadzone przez policjantów dębickiego wydziału dochodzeniowo-śledczego doprowadziło do tymczasowego aresztowania 18-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna na swoim koncie ma włamania, kradzieże oraz posiadanie środków odurzających.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na ulicy 1 Maja w Dębicy. 82-letni kierowca volkswagena potrącił rowerzystę. 60-latek kierujący jednośladem został przewieziony do szpitala.
29 kwietnia w Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy odbyły się eliminacje do finału Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Zwycięzcy dębickiego etapu wezmą udział w finale, który odbędzie się 8 maja w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Rzeszowie.
Policjanci podlegli Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy wzięli udział w ćwiczeniach obronności oraz sytuacji zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Maj
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie