Twoja komenda

Wydarzenia

Na podwójnym gazie

Wtorek, 19-07-2016
Dębica
W niedzielę rano policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy volkswagenem passatem wjechali w murowany śmietnik przy ulicy Sienkiewicza w Dębicy. Jak się później okazało kierowca był pijany, miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Policjanci z Dębicy przeprowadzili szkolenie dla wolontariuszy naszego powiatu, którzy będą czuwać nad organizacją zbliżających się Światowych Dni Młodzieży.

Odpowie za zanieczyszczenie potoku

Wtorek, 19-07-2016
Dębica
Dębiccy policjanci ustalili sprawcę zanieczyszczenia potoku gawrzyłowskiego. Podejrzanym jest 41-letni mieszkaniec Dębicy. Za popełnienie przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Policjanci interweniowali na remontowanym wiadukcie

Poniedziałek, 18-07-2016
Dębica
W sobotę policjanci interweniowali w rejonie remontowanego wiaduktu kolejowego na ulicy 1 Maja w Dębicy. 40-letnia mieszkanka Dębicy została przekazana zespołowi pogotowia ratunkowego i odwieziona do szpitala.

Wypadek w Brzostku

Poniedziałek, 18-07-2016
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego do którego doszło w Brzostku. W zderzeniu dwóch samochodów, ranni zostali kierowcy pojazdów. Obaj trafili do szpitala.

Święto Policji 2016 w powiecie dębickim

Środa, 13-07-2016
Dębica
We wtorek przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Dębicy odbyły się oficjalne uroczystości z okazji Święta Policji. Na uroczystość przybył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Paweł Filipek. 60 funkcjonariuszy otrzymało awanse na wyższe stopnie.

Wypadek na ulicy Sobieskiego w Dębicy

Poniedziałek, 11-07-2016
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na ulicy Sobieskiego w Dębicy. Kierujący citroenem potrącił 10-letniego chłopca, który wybiegł zza innego samochodu.

Tymczasowy areszt dla sprawcy rozboju

Sobota, 09-07-2016
Dębica
Dębiccy policjanci ustalili sprawcę rozboju, do którego doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Poszkodowany mężczyzna stracił w wyniku tego zdarzenia 300 złotych. Okazało się, że znał napastnika, który go napadł. Zatrzymany mężczyzna najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

Zgromadził łupy w kilku workach

Piątek, 08-07-2016
Dębica
Sprawca włamania do domu przy jednej z dębickich ulic nie cieszył się długo swoim łupem. Kilka płóciennych worków znalezionych w jego mieszkaniu upewniło policjantów, że mają do czynienia ze sprawca czynu, a poszkodowany będzie mógł odzyskać wyposażenie i odzież, które utracił. Włamywacz przyznał się do przestępstwa i wyraził wolę dobrowolnego poddania się karze.

Kilkunastu kierowców straciło prawa jazdy

Poniedziałek, 27-06-2016
Dębica
Podczas ostatniego weekendu na drogach powiatu dębickiego 14 kierowców straciło uprawnienia do kierowania pojazdami. Przyczyną utraty prawa jazdy była nadmierna prędkość w terenie zabudowanym.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Lipiec
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie