Twoja komenda

Wydarzenia

Jechał pijany skradzionym rowerem

Czwartek, 29-01-2015
Dębica
Policjanci z Brzeźnicy zatrzymali do kontroli rowerzystę. Badanie alkomatem wykazało że jest zupełnie pijany. Jak się później okazało, rower którym jechał był kradziony.

¾ Polaków ma zaufanie do Policji

Wtorek, 27-01-2015
Dębica
Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.
Dziś odbyła się narada roczna Komendy Powiatowej Policji w Dębicy. W naradzie uczestniczył Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Andrzej Sabik oraz zaproszeni goście.

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wtorek, 20-01-2015
Dębica
Policjanci dębickiego wydziału kryminalnego zatrzymali 39-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna posiadał przy sobie znaczną ilość narkotyków. Wczoraj został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Działania "Trzeźwy Poranek" w powiecie dębickim

Poniedziałek, 19-01-2015
Dębica
W niedzielę na terenie dębickiego powiatu policjanci prowadzili działania "Trzeźwy poranek". W miejscowości Kamienica Dolna nietrzeźwy kierowca wjechał w Policyjny radiowóz.

Pijany za kierownicą mercedesa

Poniedziałek, 19-01-2015
Dębica
Policjanci dębickiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierowcę mercedesa. Mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Wypadek w Parkoszu

Poniedziałek, 19-01-2015
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku w miejscowości Parkosz. W wyniku doznanych obrażeń do dębickiego szpitala przewieziono dwóch kierowców biorących udział w zdarzeniu.

Rok 2014 bardziej bezpieczny

Sobota, 17-01-2015
Dębica
Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.
Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy miało miejsce uroczyste ślubowanie nowo przyjętego policjanta.

Odpowiedzą za zniszczenie baneru

Piątek, 02-01-2015
Dębica
Brzeźniccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch sprawców zniszczenia mienia. Zatrzymani mężczyźni uszkodzili baner baner reklamowy jednego z banków. Wartość szkód właściciel oszacował na kwotę 3500 zł.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Mykola Sadlivskyy, 42-letniego obywatela Ukrainy. Mykola Sadlivskyy poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy  w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Luty
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie