Twoja komenda

Wydarzenia

Prokuratorskie śledztwo wyjaśni okoliczności śmierci 3-miesięcznego dziecka. Niemowlę wypadło z okna mieszkania znajdującego się na IV piętrze. Policjanci z Dębicy zatrzymali 25-letnią matkę dziewczynki.

Wypadek drogowy w miejscowości Jodłowa

Czwartek, 25-06-2015
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w Jodłowej, do jakiego doszło w środę po południu. Kierujący bmw potrącił pieszego. Ranny 38-latek jest w szpitalu.
„Policja przyszłości” to konkurs plastyczno-literacki adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia.

Wypadek w Kozłowie

Poniedziałek, 22-06-2015
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku drogowego w miejscowości Kozłów. Kierowca opla potrącił pieszą przechodzącą przez przejście. 46-letnia kobieta została ranna.

Cudzoziemcy stracili prawa jazdy

Piątek, 19-06-2015
Dębica
Wczoraj dębiccy policjanci zatrzymali kolejne prawa jazdy kierującym, którzy nie stosowali się do obowiązujących od 18 maja br. przepisów. Kierowcy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Ewakuowano szkołę w Jodłowej

Wtorek, 16-06-2015
Dębica
Dziś w Jodłowej ewakuowano uczniów oraz pracowników Zespołu Szkół Zawodowych nr 1. Decyzję o ewakuacji podjął dyrektor placówki po tym, jak do budynku szkoły jeden z uczniów przyniósł pocisk artyleryjski.

Bułgarski kierowca na "podwójnym gazie"

Poniedziałek, 15-06-2015
Dębica
W sobotę policjanci wydziału prewencji z Dębicy zatrzymali pijanego kierowcę, który jechał ulicami centrum miasta stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Ujęcie pijanego kierowcy było możliwe dzięki odpowiedzialnej postawie dwóch mieszkańców Dębicy, którzy zauważyli pijanego kierującego i powiadomili o tym policjantów.
Wczoraj rano dębiccy policjanci przeprowadzili działania "Trzeźwy poranek". Funkcjonariusze kontrolowali stan trzeźwości kierowców poruszających się drogami powiatu dębickiego. Okazało się, że jeden z nich pił wcześniej alkohol.

Wypadek na ulicy Energetycznej w Dębicy

Poniedziałek, 15-06-2015
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności niedzielnego wypadku na skrzyżowaniu ulicy Energetycznej z ulicą Północną w Dębicy. Do dębickiego szpitala przewieziono dwie uczestniczki wypadku.

Wypadki z udziałem motocyklistów

Środa, 10-06-2015
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszych wypadków, do których doszło na ulicy Przemysłowej w Dębicy oraz w miejscowości Bobrowa Wola. W wyniku zdarzeń do szpitali przewieziono dwóch poszkodowanych motocyklistów.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Nisku prowadzi poszukiwania zaginionego Józefa Fronca, 63-letniego mieszkańca Chałupek, w gminie Rudnik nad Sanem. Józef Fronc wyszedł z domu 29 maja 2015 roku i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Lipiec
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie