Twoja komenda

Wydarzenia

Oplem uderzył w betonowy mostek

Piątek, 17-04-2015
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś w Pustkowie. Kierowca opla uderzył w betonowy przepust. Do szpitala trafiła 82-letnia pasażerka. Kobieta mimo wysiłków lekarzy zmarła.

Areszt tymczasowy dla oszusta z Wałbrzycha

Czwartek, 16-04-2015
Dębica
Na wniosek Policji i prokuratury, sąd w Dębicy zastosował trzymiesięczny areszt tymczasowy wobec mieszkańca Wałbrzycha. Mężczyzna oszukiwał, oferując za pośrednictwem internetu artykuły dla dzieci. Klienci przelewali na jego konto pieniądze, ale nie otrzymywali towaru.
Policjanci z Czarnej zatrzymali sprawcę kradzieży elementów trakcji. 46-letni mężczyzna ukradł około 200 metrów przewodów, powodując awarię urządzeń na szlaku kolejowym. Za sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym grozi kara pozbawienia wolności do lat 8.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Brzeźnicy. Kierująca oplem uderzyła w ogrodzenie posesji. Kobieta była kompletnie pijana. W samochodzie przewoziła trójkę swoich dzieci.

Pijany kierowca uszkodził siedem samochodów

Poniedziałek, 13-04-2015
Dębica
Wczoraj po południu pijany kierowca urządził sobie rajd na parkingu przy szpitalu w Straszęcinie. Kamienie wylatujące spod kół subaru uszkodziły siedem samochodów. 26-letni mężczyzna został zatrzymany, miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Wypadek w Kamienicy Dolnej

Poniedziałek, 13-04-2015
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Kamienicy Dolnej. W wyniku zdarzenia land rovera i ciężarowego renaulta ucierpiał 50-letni mieszkaniec Krakowa.

Pijany kierował samochodem mimo zakazu

Piątek, 10-04-2015
Dębica
Policjanci z posterunku w Czarnej zatrzymali wczoraj pijanego kierowcę. Alkomat wykazał 2,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie też za prowadzenie samochodu pomimo sądowego zakazu.
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” ogłosiło VIII edycję ogólnopolskiego plebiscytu pod nazwą „Policjant, który mi pomógł”. Ta inicjatywa ma na celu wyróżnienie policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej. Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 maja 2015r.
Dębicką komendę Policji odwiedził przedstawiciel Konsulatu Generalnego Niemiec w Krakowie, który podziękował policjantom za pomoc udzieloną obywatelce Niemiec. Kobieta błąkała się po terenie powiatu dębickiego. Wymagała opieki medycznej.

Ukradł biżuterię rodzicom kolegi

Wtorek, 31-03-2015
Dębica
Policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca Dębicy, który okradł rodziców swojego kolegi. 18-latek skradł im biżuterię. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Poszkodowani straty oszacowali na kwotę około 4600 zł.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
19
Kwiecień
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie