Twoja komenda

Wydarzenia

Konsultacje społeczne z udziałem policji

Wtorek, 09-02-2016
Dębica
W ubiegłym tygodniu policjanci Komendy Powiatowej Policji w Dębicy wzięli udział w konsultacjach społecznych. Przedmiotowe spotkania związane są z ogólnopolskim procesem tworzenia mapy zagrożeń.
Dębiccy policjanci zatrzymali sprawcę włamania i kradzieży. Meżczyzna w okresie świąt bożonarodzeniowych ukradł z domu na terenie gminy Dębica kilkadziesiąt tysięcy złotych. W ubiegłą sobotę usłyszał zarzuty, do których się przyznał.

Areszt dla sprawców rozboju

Wtorek, 09-02-2016
Dębica
W ubiegły piątek sąd zastosował areszt tymczasowy wobec dwóch mieszkańców Dębicy. Mężczyźni są podejrzani o rozbój na uczniach jednej z dębickich szkół. Podczas zajęć sportowych weszli na salę i zażądali wydania koszulek klubowych.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Sandomierskiej w Dębicy. W zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych, ranny został 55-letni mieszkaniec Pustyni, kierowca jednego z pojazdów.

Areszt dla dwóch mieszkańców Dębicy

Środa, 03-02-2016
Dębica
Sąd zastosował areszt tymczasowy wobec dwóch mieszkańców Dębicy. Mężczyźni są podejrzani o rozbój na uczniach jednej z dębickich szkół. Podczas zajęć sportowych weszli na salę i zażądali wydania koszulek klubowych.

Wypadek drogowy w Straszęcinie

Poniedziałek, 01-02-2016
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w piątek 29 stycznia w miejscowości Straszęcin. Kierowca bmw uderzył w latarnie. Do dębickiego szpitala przewieziono dwie osoby.

Areszt dla trzech mieszkańców Dębicy

Piątek, 29-01-2016
Dębica
Dębiccy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy weszli do jednego z mieszkań przy ulicy Mościckiego i grożąc lokatorom maczetą, zażądali pieniędzy. Gdy usłyszeli odmowę, zdemolowali mieszkanie. Zatrzymani mężczyźni byli nietrzeźwi. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Seniorze nie daj się oszukać

Poniedziałek, 25-01-2016
Dębica
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Dębicy przeprowadzili szereg spotkań z osobami starszymi. Prelekcje miały miejsce w przedszkolach i szkołach podstawowych, gdzie odbywały się akademie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Wypadek w Chotowej

Poniedziałek, 25-01-2016
Dębica
Do potrącenia pieszego doszło w sobotę w Chotowej około godz. 23. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący oplem vectra zjechał na pobocze i potrącił stojącego tam 32-letniego mężczyznę.

Wypadek na ulicy Mościckiego w Dębicy

Poniedziałek, 25-01-2016
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątek na ulicy Mościckiego w Dębicy. W zderzeniu volvo i ciężarowego mana ucierpiała 21-letnia kobieta.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Katarzyny Kuczek, 37-letniej mieszkanki Brzózy Królewskiej. Zaginiona 14 stycznia 2016 r. rano wyszła z domu udając się do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
11
Luty
2016
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie