Twoja komenda

Wydarzenia

3 miesiące tymczasowego aresztu dla 36-latka

Poniedziałek, 22-12-2014
Dębica
Tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy zastosował dębicki sąd rejonowy wobec mieszkańca Dębicy. Mężczyzna bił, groził i nachodził dwoje innych osób. W ubiegły piątek trafił do zakładu karnego.

Potrącił pieszego i pozostawił bez pomocy

Poniedziałek, 22-12-2014
Dębica
Policjanci z komisariatu policji Pilźnie wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło na ulicy Kościuszki. Sprawca potrącenia odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu.

Tragiczny wypadek w Pilźnie

Piątek, 19-12-2014
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku w Pilznie. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 38-letni mieszkaniec Parkosza.

Kolejny wypadek na ulicy Nosala

Piątek, 19-12-2014
Dębica
Dzisiaj rano na ulicy Nosala w rejonie galerii dębickiej doszło do potrącenia pieszej. W wyniku doznanych obrażeń do szpitala w Dębicy przewieziona została 54-letnia mieszkanka Dębicy.
Pośpiech, roztargnienie, a czasem nawet przedświąteczne przepracowanie, sprawiają, że skupiając uwagę na zakupach często zapominamy o własnym bezpieczeństwie. W tym momencie możemy stracić telefon, portfel, dokumenty. Uważajmy więc w sklepach, na targowiskach, przy bankomatach. Nie pozostawiajmy wartościowych przedmiotów w samochodach. Zadbajmy też o swoje mieszkania na czas naszej nieobecności.

Chciał wręczyć łapówkę policjantom

Piątek, 12-12-2014
Dębica
Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Bolesławia. Mężczyzna chcąc przekonać policjantów do odstąpienia od dalszych czynności służbowych, zaproponował łapówkę. Funkcjonariusze zatrzymali 28-latka.

Poważny wypadek w Pilźnie

Czwartek, 11-12-2014
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku w miejscowości Pilzno. W wyniku doznanych obrażeń do szpitala w Tarnowie przewieziona została 14-letnia mieszkanka Lipin.

Zarzuty dla czterech chuliganów

Wtorek, 09-12-2014
Dębica
Policjanci wydziału prewencji zatrzymali na gorącym uczynku czterech mieszkańców Dębicy. Mężczyźni uszkodzili zaparkowany na ulicy Partyzantów samochód. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku na ulicy Krakowskiej w Dębicy. W wyniku potrącenia przez samochód, ranna 14-latka została przewieziona do rzeszowskiego szpitala.

Policja poszukuje sprawcy rozboju

Poniedziałek, 01-12-2014
Dębica
Policja poszukuje sprawcy napadu na recepcjonistkę hotelu w Dębicy. Mężczyzna zagroził pracownicy żądając wydania pieniędzy. Uciekł kradnąc kilka tysięcy złotych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Grudzień
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie