Twoja komenda

Wydarzenia

Bracia okradali niezamieszkany dom

Piątek, 24-06-2016
Brzozów
Brzozowscy policjanci ustalili sprawców kradzieży, do której doszło w Zmiennicy. Okazali się nimi dwaj bracia. Młodzi ludzie z niezamieszkanego domu wynieśli mienie o łącznej wartości około 2000 zł. Jak ustalili funkcjonariusze, 20 i 24-latek okradali ten dom przez trzy noce.

Pijany woźnica uszkodził seata

Czwartek, 23-06-2016
Brzozów
Brzozowscy policjanci interweniowali w niecodziennym zdarzeniu, w którym uczestniczył woźnica. Mężczyzna powożący zaprzęgiem konnym uszkodził zaparkowanego na poboczu seata. Jak się okazało miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
W siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się spotkanie z dziennikarzami dotyczące podpisania umowy o współpracy w sprawie uruchomienia telefonu bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych. W spotkaniu wzięli udział: Dawid Lasek - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, insp. Jan Lach - Zastępca Komendanta Głównego Policji oraz dr Wojciech Fedyk - Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Policjanci na pikniku rodzinnym w Golcowej

Poniedziałek, 20-06-2016
Brzozów
Wczoraj w Golcowej odbył się piknik rodzinny. Na tej plenerowej imprezie brzozowscy policjanci promowali bezpieczeństwo podczas wakacji. Ponadto wszyscy jej uczestnicy mogli z bliska przyjrzeć się pracy policjanta oraz zobaczyć wyposażenie funkcjonariuszy wykorzystywane w codziennej służbie.

Akcja "Młody Bohater"

Czwartek, 16-06-2016
Brzozów
Akcja „Młody Bohater” to nowa inicjatywa Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, która służy nagradzaniu i promowaniu godnych naśladowania postaw wśród dzieci i młodzieży. Nagroda „Młody Bohater” będzie wręczana dzieciom, które ocaliły, bądź aktywnie przyczyniły się do ocalenia życia innych osób. Niezależnie od tego, czy udzieliły one pomocy osobie nieprzytomnej, wezwały służby ratunkowe, czy po prostu zaalarmowały o niebezpieczeństwie, ich dzielność i opanowanie zasługują na nagrodę.
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się dziś, 15 czerwca. Prace można nadsyłać aż do 7 października 2016 r.
Wczoraj na terenie gminy Jasienica Rosielna odbyły się ćwiczenia obronne. Scenariusz ćwiczeń zakładał wystąpienie kilku sytuacji kryzysowych zagrażających bezpieczeństwu. W symulacjach tych wzięli udział również brzozowscy policjanci.

Policjant czytał dzieciom

Piątek, 10-06-2016
Brzozów
„Cała Polska Czyta Dzieciom" - to kampania społeczna mająca na celu propagowanie codziennego czytania dzieciom. Ma być to skuteczna i przyjazna metoda wspomagająca wszechstronny rozwój dzieci. Brzozowscy policjanci również wzięli w niej udział.
Autobus, który miał zawieźć dzieci na wycieczkę szkolną nie został poddany badaniom technicznym. Ujawnili to policjanci w trakcie przeprowadzania kontroli, o którą poprosił organizator wycieczki.

Akt oskarżenia w sprawie oszustw internetowych

Czwartek, 09-06-2016
Brzozów
Skierowaniem aktu oskarżenia do sądu zakończyło się trzymiesięczne dochodzenie w sprawie oszustw internetowych. 24-letni mieszkaniec gminy Dydnia oferował do sprzedaży na portalach internetowych telefony komórkowe, których fizycznie nie posiadał. Mężczyzna wyłudził w ten sposób ponad 2,5 tys. złotych. Usłyszał 9 zarzutów.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Czerwiec
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie