Twoja komenda

Wydarzenia

Uciekał przed policjantami

Sobota, 28-02-2015
Brzozów
Kierowca opla zlekceważył sygnał do zatrzymania nadawany przez policjantów i zaczął uciekać. Swoją jazdą popełnił szereg wykroczeń, i spowodował zagrożenie dla innych kierowców. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Policja przestrzega przed oszustami

Wtorek, 24-02-2015
Brzozów
Mieszkanka Domaradza padła ofiarą oszustwa, w wyniku którego straciła 2000 złotych. Nieznany mężczyzna zaproponował jej "korzystną" wymianę euro na złotówki. Zamiast właściwych banknotów, kobieta otrzymała małowartościowe banknoty z Kambodży i Zimbabwe. Policja przestrzega przed tego typu zagrożeniami i apeluje o ostrożność.

Kolizja w Malinówce

Wtorek, 24-02-2015
Brzozów
Na szczęście nikt nie ucierpiał w zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Malinówce. BMW, którym kierował 35-latek zjechało z drogi i uderzyło w ogrodzenie jednej z posesji. Samochód zatrzymał się po uderzeniu w betonowy przepust.
W najbliższy poniedziałek rozpocznie się już po raz kolejny akcja „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. W komendach Policji, Sądach i Prokuraturach będą prowadzone dyżury. Tam, osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień.

Handlował nielegalnymi papierosami i alkoholem

Czwartek, 19-02-2015
Brzozów
Policjanci z brzozowskiej komendy ustalili 62-letniego mieszkańca Wydrnej, który handlował towarem przywożonym z Ukrainy. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego ponad 1000 paczek papierosów i blisko 10 butelek wódki. Mężczyzna swoim zachowaniem naraził Skarb Państwa na uszczuplenie o łącznej wartości ponad 16 tys. zł.
W miniony piątek wczesnym rankiem brzozowscy policjanci prowadzili wzmożone działania na terenie powiatu brzozowskiego pod kryptonimem „Trzeźwy Poranek”. Na czterech punktach skontrolowano blisko 600 kierujących. Czterech z nich odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.

Zapraszamy na debatę społeczną w Jasienicy Rosielnej

Poniedziałek, 16-02-2015
Brzozów
Komendant Powiatowy Policji w Brzozowie mł. insp. Adam Paczosa i Wójt Gminy Jasienica Rosielna Urszula Brzuszek zapraszają mieszkańców gminy Jasienica Rosielna na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu osób starszych. Debata odbędzie się 5 marca 2015 r. o godz. 10.00 w sali kina Urzędu Gminy w Jasienicy Rosielnej.

Czołowe zderzenie volkswagena ze skodą

Poniedziałek, 09-02-2015
Brzozów
Brzozowscy policjanci pracowali wczoraj na miejscu wypadku w Grabownicy Starzeńskiej. Czołowo zderzył się tam volkswagen ze skodą. W wyniku tego zderzenia ucierpiały dwie osoby. Funkcjonariusze ustalają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Zdarzenie z udziałem trzech pojazdów

Poniedziałek, 09-02-2015
Brzozów
Policjanci zatrzymali prawo jazdy 20-letniemu kierowcy volkswagena, który rażąco naruszył obowiązujące przepisy i spowodował zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Młody kierowca wymuszając pierwszeństwo przejazdu doprowadził do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów. W jego następstwie przez dwie godziny droga była całkowicie nieprzejezdna.

Policja poszukuje właściciela telefonu

Piątek, 06-02-2015
Brzozów
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie poszukują właściciela telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy Ace. Jak ustalili funkcjonariusze, telefon najprawdopodobniej został właścicielowi skradziony. Właściciel telefonu proszony jest o jego odbiór w brzozowskiej komendzie.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą poszukiwania za zaginionym Ryszardem Partyką, 51-letniego mieszkańca Woli Baranowskiej. Ryszard Partyka 20 stycznia 2015r. o godz. 8...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Luty
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie