Twoja komenda

Wydarzenia

Minionej nocy brzozowscy policjanci prowadzili poszukiwania za mężczyzną, który dzwoniąc na pogotowie ratunkowe oznajmił, że chce popełnić samobójstwo. Odnalezionego 43-letniego mieszkańca gminy Brzozów funkcjonariusze przekazali pod opiekę lekarzy.

Policyjne działania "Boże Ciało 2016"

Wtorek, 24-05-2016
Brzozów
W środę brzozowscy policjanci rozpoczynają działania pod kryptonimem "Boże Ciało 2016". Policyjna akcja będzie trwała do niedzieli 29 maja. Jej głównym celem jest troska o bezpieczeństwo podróżujących drogami powiatu brzozowskiego.
Policjanci wyjaśnili okoliczności i przyczyny zdarzenia drogowego, do jakiego doszło na obwodnicy w Brzozowie. Mężczyzna kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w znak drogowy. Jak się okazało odjechał z miejsca kolizji bo był pijany, a przed policjantami chciał się ukryć w kojcu z psem. Policjanci ustalili, że mężczyzna ma aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów do 2018 roku.
W uroczystość Bożego Ciała, jak co roku policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Funkcjonariusze zabezpieczą trasy przemarszu procesji. Apelujemy o stosowanie się do poleceń policjantów kierujących ruchem.
Wczoraj brzozowscy policjanci zatrzymali do kontroli kierującego KIA, który przekroczył dozwoloną prędkość. Okazało się jednak, że mężczyzna ma na sumieniu więcej wykroczeń i jedno przestępstwo.

Kupując przez Internet nie daj się oszukać

Czwartek, 19-05-2016
Brzozów
Nie ma tygodnia, by do brzozowskiej komendy nie zgłosiła się jakaś osoba oszukana poprzez Internet. Niewątpliwie Cyberprzestępczość to obecnie duże zagrożenie, dlatego też coraz więcej oszustów przenosi swą działalność do Internetu. Policja apeluje o czujność i zachowanie jak najdalej idącej ostrożności podczas internetowych transakcji.

Czołowe zderzenie w Jasionowie

Środa, 18-05-2016
Brzozów
Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w Jasionowie. Wskutek czołowego zderzenia dwóch samochodów, ucierpiały cztery osoby, w tym troje dzieci. Ranni zostali przewiezieni do szpitali.
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Zmiennicy. Kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni. 20-letni kierowca pozostawił w pojeździe rannego 18-letniego pasażera i uciekł.
Brzozowscy policjanci prowadzili działania „Prędkość". Funkcjonariusze podczas służby zwracali uwagę przede wszystkim na przekraczanie dozwolonej prędkości. Ujawniono 30 takich przypadków. Pięciu kierowcom, jadącym z prędkością powyżej 100 km/h w obszarze zabudowanym zatrzymano prawa jazdy.

Ukradł motocykl, by go sprzedać na części

Niedziela, 15-05-2016
Brzozów
Brzozowscy policjanci odzyskali skradziony motocykl. 18-latek, który go ukradł ukrywał jednoślad w garażu. Jak ustalili funkcjonariusze, chciał go rozebrać i sprzedać na części.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60-letnim Stanisławem Małką, mieszkańcem Woli Obszańskiej. Mężczyzna 2 marca br. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 56-letniego Grzegorza Kulczyckiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Kulczycki poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Maj
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie