Twoja komenda

Wydarzenia

Policyjne działania "Majowy Weekend 2016"

Piątek, 29-04-2016
Brzozów
Dziś policjanci rozpoczęli kolejną z cyklicznych akcji „Majowy Weekend”. W związku z rozpoczynającym się długim majowym weekendem, zwiększy się natężenie ruchu na drogach. Brzozowscy funkcjonariusze dołożą wszelkich starań, by majówka była bezpieczna. Działania zakończą się we wtorek.

"Trzeźwy poranek" na drogach powiatu brzozowskiego

Poniedziałek, 25-04-2016
Brzozów
Dziś brzozowscy policjanci prowadzili działania "Trzeźwy poranek". Ich efektem było sprawdzenie trzeźwości blisko 800 kierujących. Funkcjonariusze ujawnili wśród nich trzech mężczyzn pod wpływem alkoholu. Wszystkim zatrzymali prawa jazdy.

Uważajmy na internetowych oszustów

Piątek, 22-04-2016
Brzozów
Pomimo wielu apeli i informacji o tym, co zrobić aby nie dać się oszukać podczas internetowych zakupów, wciąż wiele osób płaci za kupiony towar „z góry” i daje się oszukać. Coraz więcej osób robi zakupy przez Internet, gdyż to duża wygoda, ale i atrakcyjniejsza cena produktu. Musimy jednak pamiętać, że swoimi ofertami kuszą nas również oszuści.
„Bezpieczny ogród” – to jeden z programów prewencyjnych, ale i również temat spotkania, które odbyło się w brzozowskiej komendzie. Miało ono na celu ustalenie rodzaju przestępczości występującej na terenach ogródków działkowych i wypracowanie takich działań policji, które by ją wyeliminowały.

Policjanci pomogli rannej 18-latce

Wtorek, 19-04-2016
Brzozów
Brzozowscy policjanci udzieli pomocy kobiecie poszkodowanej, w zdarzeniu z udziałem quada. Jak się okazało, jego sprawca uciekł z miejsca przed przybyciem policji, pozostawiając ranną pasażerkę. Funkcjonariusze ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
W dniach 12-19 marca 2016 roku, Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadziło badanie na temat bezpieczeństwa – zarówno w skali kraju, jak i w okolicy miejsca zamieszkania – oraz zagrożenia przestępczością. Badanie zrealizowano na reprezentatywnej losowej próbie dorosłych Polaków.
Wczoraj I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie mł. insp. Mariusz Skiba uczestniczył w spotkaniu z brzozowskimi słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W ramach przeprowadzonej konsultacji społecznej, zwrócił uwagę na zagrożenia bezpieczeństwa osób starszych.
W tym roku, tak jak w poprzednich, policjanci są współorganizatorami konkursu rowerowego pod nazwą „Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym". Jest on skierowany do dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Drużyny zainteresowane uczestnictwem prosimy o zgłaszanie do Zespołu Szkół w Nozdrzcu, gdzie zostanie przeprowadzony tegoroczny powiatowy turniej.

Groźna kolizja fiata i volkswagena w Humniskach

Poniedziałek, 11-04-2016
Brzozów
Wczoraj kierująca fiatem doprowadziła do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w Humniskach. Jej samochód czołowo zderzył się z volkswagenem. Na szczęście w tej kolizji nikt nie ucierpiał. Sprawczyni została ukarana mandatem.
Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło około godz. 14 w Starej Wsi. W zdarzeniu uczestniczyły cztery pojazdy. Droga na tym odcinku jest całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze kierują na objazdy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionej Dominiki Góry, 17-letniej mieszkanki Grodziska. Zaginiona 29 marca br. wieczorem wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Kwiecień
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie