Twoja komenda

Wydarzenia

Życzenia Wielkanocne

Czwartek, 17-04-2014
Brzozów
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,smacznego jajka, mokrego dyngusa,a także odpoczynku w rodzinnym gronie życzy Komendant Powiatowy Policji w Brzozowie mł. insp. Adam Paczosa oraz policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie

Policyjne działania „Wielkanoc 2014”

Wtorek, 15-04-2014
Brzozów
W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi i zwiększonym natężeniem ruchu policjanci ruchu drogowego będą prowadzić wzmożone działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa oraz płynności na drogach. Akcja „Wielkanoc 2014” rozpocznie się w piątek i potrwa przez cztery dni.

By święta były bezpieczne

Czwartek, 10-04-2014
Brzozów
Zbliżają się Święta Wielkanocne, rozpoczęły się przedświąteczne porządki, zaczyna się także gorączka przedświątecznych zakupów. Zarówno sprzątając, jak i robiąc zakupy nie zapominajmy o własnym bezpieczeństwie.

Oszuści tymczasowo aresztowani

Środa, 09-04-2014
Brzozów
Brzozowscy policjanci zatrzymali kobietę i dwóch mężczyzn, obywateli Rumunii. Młodzi ludzie w wieku od 25 do 30 lat usiłowali wypłacić z konta bankowego pieniądze w kwocie ponad 5,5 tys. dolarów amerykańskich. Jak ustalili policjanci, pieniądze te pochodziły od osób oszukanych na aukcjach internetowych. Według policyjnych ustaleń nie było to jedyne przestępstwo, którego się dopuścili. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Policja ostrzega i apeluje o ostrożność

Wtorek, 08-04-2014
Brzozów
Policjanci poszukują sprawców włamań do domów. Łupem złodziei padła wartościowa biżuteria oraz pieniądze. Do takich przypadków kradzieży doszło w ostatnim czasie na terenie powiatu brzozowskiego. Policja apeluje do właścicieli o ostrożność i większy nadzór nad swoim majątkiem.

"Bezpieczeństwo na stadionach"

Czwartek, 03-04-2014
Brzozów
"Bezpieczeństwo na stadionach" - pod takim hasłem odbyło się spotkanie przedstawicieli klubów sportowych z terenu powiatu brzozowskiego z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie. Celem tego przedsięwzięcia było promowanie bezpieczeństwa podczas meczów piłkarskich.

Pijany pojechał samochodem po alkohol

Sobota, 22-03-2014
Brzozów
Mimo, że był pijany, wsiadł do samochodu i pojechał kupić alkohol. Policjanci ustalili, że był nim 31-letni mieszkaniec Niebocka. Mężczyzna miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
Dziś na drogach powiatu brzozowskiego policjanci prowadzą wzmożone działania pod kryptonimem „Prędkość”. Funkcjonariusze w trakcie ich trwania będą zwracać szczególną uwagę, czy kierujący stosują się do przestrzegania ograniczeń prędkości.

Nie wypalajmy traw !

Poniedziałek, 17-03-2014
Brzozów
Wystarczyło kilka cieplejszych dni, by wiele osób zabrało się za wiosenne porządki przy domu i na polach. Bardzo często sprzątając - wypalają trawy, zarośla czy śmieci. Policja apeluje i przypomina o tym, że jest to prawnie zabronione i bardzo niebezpieczne.
VII edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł" już wystartowała. Organizatorem przedsięwzięcia jest jak zawsze Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Tadeusza Adamczyka, 52-letniego mieszkańca Rzeszowa. Tadeusz Adamczyk w styczniu 2012 roku wyjechał do Londynu. Do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Marka Chamielca, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Marek Chamielec poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
18
Kwiecień
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie