Twoja komenda

Wydarzenia

W najbliższą środę odbędzie się XVI Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. Informujemy, że w związku z tym na terenie powiatu brzozowskiego wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę i stosowanie się do poleceń policjantów zabezpieczających wyścig.
W związku z budową obwodnicy miasta Brzozowa na ul. Piastowej nastąpi tymczasowa zmiana organizacji w ruchu. Od dnia 29 czerwca przejazd tą ulicą będzie niemożliwy, gdyż ten odcinek drogi zostanie zamknięty i całkowicie wyłączony z ruchu. Apelujemy do kierowców o ostrożność i jazdę według wyznaczonych objazdów.
„Policja przyszłości” to konkurs plastyczno-literacki adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Dla zwycięzców przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Brzozowscy policjanci na "Pikniku Powiatowym"

Wtorek, 23-06-2015
Brzozów
W niedzielę odbył się Piknik Powiatowy, którego organizatorem było Starostwo Powiatowe w Brzozowie. Udział w nim wzięli również brzozowscy policjanci. Stoisko policyjne cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Funkcjonariusze przygotowali wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i ich rodziców.

Wypadek z udziałem trzech pojazdów w Starej Wsi

Poniedziałek, 22-06-2015
Brzozów
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Starej Wsi, w którym kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy hyundaia. Wskutek zderzenia pojazdy przemieściły się. Opel uderzył w zaparkowany w pobliżu samochód a hyundai wjechał w przydrożne ogrodzenie.

Telefon bezpieczeństwa dla zagranicznych turystów

Poniedziałek, 22-06-2015
Brzozów
Policja przypomina o specjalnej linii telefonicznej dla zagranicznych turystów. Telefon działa przez cały rok - od października do maja, w godzinach 8.00-18.00, a od 1 czerwca do 30 września, w godzinach 8.00-22.00. Turyści zagraniczni mogą uzyskać potrzebne informacje oraz pomoc w sytuacjach wymagających specjalistycznej porady. Pracownicy obsługujący Contact Center posługują się biegle językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.

"Dni Brzozowa 2015" z Policją

Poniedziałek, 22-06-2015
Brzozów
W sobotę z okazji Dni Brzozowa odbyła się impreza plenerowa, w której udział wzięli policjanci. Uczestnicy spotkania mieli okazję obejrzeć z bliska policyjny sprzęt, wsiąść do radiowozu oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z misiem policyjnym czy psem służbowym.
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się 15 czerwca i od tego dnia, aż do 8 października 2015 r. można nadsyłać prace.

W trosce o bezpieczeństwo pieszych

Wtorek, 16-06-2015
Brzozów
Piesi są najmniej chronionymi uczestnikami ruchu drogowego i niestety najczęściej stają się ofiarami tragicznych wypadków. Brzozowscy policjanci w najbliższym czasie będą prowadzić wzmożone działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym.
Policja poszukuje świadków lub osób mogących mieć wiedzę na temat zdarzenia, w wyniku którego uszkodzeniu uległa elewacja budynku Ratusza w Brzozowie. Prawdopodobnym sprawcą tego uszkodzenia jest kierujący quadem lub innym pojazdem mechanicznym. Policja zwraca się z prośbą o kontakt do wszystkich osób, które były świadkami lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy tego uszkodzenia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Nisku prowadzi poszukiwania zaginionego Józefa Fronca, 63-letniego mieszkańca Chałupek, w gminie Rudnik nad Sanem. Józef Fronc wyszedł z domu 29 maja 2015 roku i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Lipiec
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie