Twoja komenda

Wydarzenia

Hyundai wbity pod naczepę tira

Czwartek, 03-09-2015
Brzozów
Wczoraj w Domaradzu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Na prostym odcinku drogi kierujący tirem z naczepą najechał na tył osobowego hyundaia wbijając go pod naczepę stojącego przed nim tira. Wskutek tego wypadku do szpitala trafił kierowca osobówki i jego pasażerka. Na szczęście ich obrażenia nie okazały się groźne.

Obiecywał pracę w zamian za pożyczki

Czwartek, 03-09-2015
Brzozów
Policjanci ustalili i zatrzymali oszusta, który obiecując zatrudnienie wprowadził w błąd 38-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego. Pokrzywdzony mężczyzna zaciągnął kilka pożyczek i podpisał kilka umów na telefony komórkowe. W zamian za to miał znaleźć zatrudnienie w nowo powstającej firmie 29-latka.

"Bezpieczna droga do szkoły"

Poniedziałek, 31-08-2015
Brzozów
Zbliża się początek nowego roku szkolnego. Żyjące jeszcze wakacyjnymi wspomnieniami dzieci pójdą za chwilę do szkoły. Policjanci w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, jak co roku rozpoczynają akcję "Bezpieczna droga do szkoły".

"Ostatni weekend wakacji - 2015"

Piątek, 28-08-2015
Brzozów
W ostatni wakacyjny weekend policjanci spodziewają się wzmożonego ruchu na drogach. W związku z tym od 28 do 30 sierpnia br. prowadzona będzie policyjna akcja „Ostatni weekend wakacji – 2015”. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących po powiatu brzozowskiego, kierowcy muszą liczyć się z częstszymi kontrolami.

Fałszowała recepty by zdobyć morfinę

Czwartek, 27-08-2015
Brzozów
Brzozowscy policjanci zatrzymali 36-letnią mieszkankę Tarnobrzega, która posługiwała się sfałszowanymi receptami na morfinę. Została zatrzymana po wyjściu z apteki. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta oszukała kilka aptek na terenie województwa podkarpackiego. Teraz za swoje zachowanie odpowie karnie.

Policjanci interweniowali nad zalewem w Krzemiennej

Poniedziałek, 17-08-2015
Brzozów
Policjanci interweniowali w jednym z domków letniskowych, gdy usłyszeli krzyk i płacz kobiety. Jak ustalili, pomiędzy 18-latką i jej chłopakiem doszło do poważnej awantury. Policjanci pomogli dziewczynie wrócić do miejsca zamieszkania.

Razem dla bezpieczeństwa pieszych

Poniedziałek, 17-08-2015
Brzozów
W ramach kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym” na drogi wyruszą policyjne patrole z wolontariuszami PZU, którzy będą dzielić się… miłością! Wolontariusze będą rozdawać niebieskie, zapachowe serduszka, które umieszczone w samochodzie mają przypominać o bezpieczeństwie pieszych.

Podsumowanie akcji „Sierpniowy Weekend”

Poniedziałek, 17-08-2015
Brzozów
Trwające od piątku do niedzieli, policyjne działania pod kryptonimem "Sierpniowy Weekend" w powiecie brzozowskim były spokojne i bezpieczne. Nie obeszło się jednak bez zdarzeń drogowych i nietrzeźwych kierowców.
Brzozowscy policjanci w ostatnim okresie dość często interweniują w stosunku do właścicieli czworonogów. Przypominamy, że w przypadku braku ogrodzenia posesji, pies powinien być trzymany na uwięzi. W przeciwnym razie popełniamy wykroczenie i to my zapłacimy za wszelkie szkody wyrządzone przez nasze zwierzę.

Apel o rozwagę nad wodą

Czwartek, 13-08-2015
Brzozów
Słoneczna aura i upały sprawiają, że bardzo chętnie wypoczywamy nad wodą. Tylko w lipcu w Polsce utonęło 126 osób. Tymczasem by wypoczynek nie zmienił się w tragedię, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad i zabrać ze sobą nad wodę również zdrowy rozsądek.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Patrylaka, 39-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
3
Wrzesień
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie