Twoja komenda

Wydarzenia

Pijany kierowca sprawcą kolizji

Wtorek, 30-08-2016
Brzozów
47-letni mieszkaniec Brzozowa trafił do policyjnego aresztu, chwilę wcześniej spowodował kolizję drogową i uciekł z miejsca zdarzenia. Badanie trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej odpowie przed sądem.

Podsumowanie działań "Ostatni weekend wakacji 2016"

Poniedziałek, 29-08-2016
Brzozów
Brzozowscy policjanci podsumowali działania "Ostatni weekend wakacji 2016". Od piątku do niedzieli na terenie powiatu brzozowskiego funkcjonariusze ujawnili 3 nietrzeźwych kierowców i odnotowali 3 kolizje drogowe. Na szczęście w zdarzeniach tych nikt nie ucierpiał.

"Prędkość" - wyniki policyjnych działań

Poniedziałek, 29-08-2016
Brzozów
29 ujawnionych wykroczeń i 2 zatrzymane prawa jazdy - to bilans piątkowej akcji „Prędkość”. Brzozowscy policjanci prowadzili działania w godzinach od 6 do 22.
Dziś na drogach powiatu brzozowskiego policjanci prowadzą wzmożone działania pod kryptonimem „Prędkość”. Funkcjonariusze w trakcie ich trwania będą zwracać szczególną uwagę, czy kierujący stosują się do przestrzegania ograniczeń prędkości.
Przed nami ostatni weekend wakacji. W tym okresie policjanci spodziewają się zwiększonego ruchu na drogach. W związku z tym od 26 do 28 sierpnia br. prowadzona będzie policyjna akcja „Ostatni weekend wakacji 2016”. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących po drogach naszego powiatu, kierowcy muszą liczyć się z częstszymi kontrolami.

Apel o rozwagę nad wodą

Piątek, 26-08-2016
Brzozów
Podczas wakacji chętnie i licznie korzystamy ze sprzyjającej aury i wypoczywamy nad wodą. Nad bezpieczeństwem korzystających z tej formy wypoczynku czuwają policjanci. Funkcjonariusze apelują o rozwagę i przypominają o podstawowych zasadach, które obowiązują podczas pobytu w rejonach zbiorników wodnych.
Policjant wracając po służbie zareagował na niebezpieczne zachowanie rowerzysty. Jego technika jazdy była realnym zagrożeniem dla pieszych, jak i kierowców. Okazało się, że przyczyną takiego zachowania był alkohol.

Ukrył narkotyki w portfelu

Środa, 24-08-2016
Brzozów
Brzozowscy policjanci skontrolowali trzech młodych mężczyzn, stojących na przystanku autobusowym na terenie gminy Haczów. Zachowanie jednego z nich było bardzo nerwowe. Szybko wyjaśniło się dlaczego. 18-latek odpowie za posiadanie narkotyków.

Uniemożliwił jazdę pijanemu kierowcy

Poniedziałek, 22-08-2016
Brzozów
Policjant w czasie wolnym od służby udaremnił dalszą jazdę pijanemu kierowcy. 45-latek kierujący fordem miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu za to kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Podróżując busem ukradł bagaż

Poniedziałek, 22-08-2016
Brzozów
Do właścicielki wrócił bagaż, który został jej skradziony z busa, którym podróżowała. W jego odzyskaniu pomógł kierowca autokaru. Policjanci ustalili i zatrzymali 37-letniego złodzieja. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionego Janusza Myśliwca, 51-letniego mieszkańca Przedmieścia Czudeckiego. Janusz Myśliwiec 16 sierpnia br. przebywał na terenie Niemiec w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują Krzysztofa Zielińskiego 35-letniego mieszkańca Jarosławia. Krzysztof  Zieliński poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Sierpień
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie