Twoja komenda

Wydarzenia

W niedzielę od rana policjanci prowadzili wzmożone działania pod kryptonimem "Trzeźwy Poranek". Na drogach powiatu brzozowskiego kontrolowali kierowców - łącznie sprawdzili trzeźwość 529 kierujących. Funkcjonariusze zatrzymali pięć praw jazdy osobom, które zdecydowały się wsiąść za kierownicę będąc pod działaniem alkoholu.

Podsumowanie akcji "Alkohol i Narkotyki"

Poniedziałek, 08-02-2016
Brzozów
Brzozowscy policjanci podsumowali wyniki akcji "Alkohol i Narkotyki". W piątek na terenie powiatu brzozowskiego w 18 punktach kontrolnych policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 857 kierowców. Funkcjonariusze ujawnili trzech pijanych kierowców.
Brzozowscy policjanci zatrzymali kierowcom kolejne dwa prawa jazdy za rażące przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Jeden z mężczyzn został ukarany mandatem karnym, drugi odpowie przed sądem, gdyż jak się okazało, był pod wpływem alkoholu.
W brzozowskiej komendzie policji odbyło się pierwsze spotkanie konsultacyjne, poświęcone budowie "Mapy zagrożeń bezpieczeństwa" dla powiatu brzozowskiego. Poza policją uczestniczyli w nim przedstawiciele: Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta i Gminy Brzozów, lokalnych Gmin z terenu powiatu brzozowskiego, straży pożarnej i leśnej, inspekcji sanitarnej, weterynarii, a także organizacji pozarządowych.

Policjanci odzyskali skradzioną kurtkę

Środa, 03-02-2016
Brzozów
Policjanci odzyskali wartościową kurtkę, która została skradziona ze szkolnej szatni w jednej z brzozowskich szkół. Funkcjonariusze ustalili sprawcę tej kradzieży, oraz nowego właściciela kurtki.

Czołowe zderzenie samochodów w Humniskach

Poniedziałek, 01-02-2016
Brzozów
Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w Humniskach. W sobotnią noc doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierująca volkswagenem została uwięziona w pojeździe. Na szczęście obrażenia jakich doznała okazały się niegroźne.
Brzozowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę daewoo, który popełnił szereg wykroczeń. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto okazało się, że wyjeżdżając na zakupy, zostawił w domu bez opieki 3,5-letniego syna.

Policyjna akcja "Pasy"

Piątek, 29-01-2016
Brzozów
Wczoraj brzozowscy policjanci w ramach akcji prowadzili wzmożone działania pod kryptonimem "Pasy". Podczas kontroli funkcjonariusze przede wszystkim zwracali uwagę na korzystanie z pasów bezpieczeństwa przez podróżujących samochodami oraz na sposób przewożenia dzieci. Tego dnia policjanci ujawnili 24 tego rodzaju wykroczenia.

Kierowca opla pomógł zmarzniętej kobiecie

Poniedziałek, 25-01-2016
Brzozów
W nocy brzozowscy policjanci zostali wezwani do siedzącej na poboczu drogi kobiety. Jak się okazało była nietrzeźwa i nie mogła samodzielnie trafić do domu. Funkcjonariusze przekazali 44-latkę pod opiekę rodziny. Gdyby nie prawidłowa reakcja 25-letniego kierowcy opla, który powiadomił służby, kobieta mogła zamarznąć.

Policja w trosce o bezpieczeństwo pieszych

Piątek, 22-01-2016
Brzozów
Opady śniegu, minusowa temperatura i szybciej zapadający zmierzch to sprawia, że na drogach panują trudniejsze warunki. Zimowa aura stwarza zagrożenie nie tylko dla kierowców ale i dla pieszych. Zaśnieżone pobocza niejednokrotnie zmuszają ich do korzystania z jezdni, a jeszcze jeśli idą niewłaściwą stroną i nie są wyposażeni w odblaski to narażają się na większe niebezpieczeństwo. Policja apeluje do pieszych o rozwagę i ostrożność.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Katarzyny Kuczek, 37-letniej mieszkanki Brzózy Królewskiej. Zaginiona 14 stycznia 2016 r. rano wyszła z domu udając się do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
9
Luty
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie