Twoja komenda

Wydarzenia

Bezpieczne Święta - nie daj się okraść!

Wtorek, 16-12-2014
Brzozów
Pośpiech, roztargnienie, a czasem nawet przedświąteczne przepracowanie, sprawiają, że skupiając uwagę na zakupach często zapominamy o własnym bezpieczeństwie. W tym momencie możemy stracić telefon, portfel, dokumenty. Uważajmy więc w sklepach, na targowiskach, przy bankomatach. Nie pozostawiajmy wartościowych przedmiotów w samochodach. Zadbajmy też o swoje mieszkania na czas naszej nieobecności.

W trosce o bezpieczeństwo pieszych

Czwartek, 11-12-2014
Brzozów
Jesień i zima to okres, kiedy szybciej zapada zmrok, a opady deszczu i śniegu dodatkowo utrudniają warunki drogowe. Niestety, nietrudno wtedy o sytuacje, gdy kierowca zmuszony jest do wykonania nagłego hamowania przed pieszym, czy też ominięcia go. Piesi w takich warunkach stają się mniej widoczni na drodze. Policjanci apelują o rozwagę i korzystanie z elementów odblaskowych.

"Mikołajkowe BRD" w Brzozowie

Sobota, 06-12-2014
Brzozów
Wczoraj w sali kina „Sokół” w Brzozowie odbyło się „Mikołajkowe BRD”. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie i Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie. W spotkaniu uczestniczyły dzieci II klas ze szkół z terenu miasta i gminy Brzozów oraz dzieci i młodzież z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Brzozowie.

Uchronić przed zamarznięciem

Czwartek, 04-12-2014
Brzozów
Termometry od kilku dni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina - aby uratować komuś życie wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 997. Nie bądźmy obojętni na ludzki los!

Zimowa aura i trudne warunki na drogach

Środa, 26-11-2014
Brzozów
Wczorajsze opady śniegu skutkowały zdarzeniem drogowym w miejscowości Wesoła. Tam, kierujący fiatem ducato nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. Policja przypomina, że zimowej aurze towarzyszą najczęściej trudne warunki drogowe i apeluje o ostrożność.
Bezpieczeństwo osób starszych – to temat debaty społecznej, która odbyła się w niedzielę w świetlicy Zespołu Szkół w Dydni. Spotkanie było skierowane do osób starszych i samotnie mieszkających. W debacie uczestniczył Wójt gminy Dydnia Jerzy Adamski i mieszkańcy tej gminy.

Zdarzenie na ul. Rzeszowskiej w Brzozowie

Niedziela, 23-11-2014
Brzozów
Kierująca fiatem, która wczoraj spowodowała zdarzenie drogowe na ul. Rzeszowskiej w Brzozowie została ukarana mandatem karnym. Na łuku drogi kobieta straciła panowanie nad samochodem i doprowadziła do wywrócenia się pojazdu. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie został ranny.
Kierujący citroenem nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna przewoził pasażerkę. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Wczoraj w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Brzozowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu "Bezpieczne Wakacje 2014”. Dzieciom towarzyszyli nauczyciele i opiekunowie pod okiem, których mali artyści przygotowywali swoje prace plastyczne. Autorom zwycięskich i wyróżnionych prac wręczono dyplomy i atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy na debatę społeczną w Dydni

Czwartek, 20-11-2014
Brzozów
Komendant Powiatowy Policji w Brzozowie mł. insp. Adam Paczosa zaprasza mieszkańców gminy Dydnia na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu osób starszych. Debata odbędzie się 23 listopada 2014 r. o godz. 12.00 w świetlicy Zespołu Szkół w Dydni.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Iwony Sekulskiej, 22-letniej mieszkanki Nowej Sarzyny. Zaginiona 19 listopada 2014r. wyszła z domu około godz. 19 i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
19
Grudzień
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie