Twoja komenda

Wydarzenia

Pożar tira w Humniskach

Czwartek, 29-09-2016
Brzozów
Wczoraj brzozowscy policjanci interweniowali w związku z pożarem samochodu. Pojazd zapalił się w trakcie jazdy, kierujący nie był w stanie sobie poradzić sam z ugaszeniem ognia. Kabina kierowcy tira praktycznie doszczętnie spłonęła. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Po raz kolejny jechał pijany samochodem

Środa, 28-09-2016
Brzozów
Wczoraj policjanci interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego w Krzemiennej, gdzie kierujący oplem wjechał do przydrożnego rowu. Odpowiedzialnym za to okazał się pijany 28-latek, ten sam, który dzień wcześniej również wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu.
72 proc. Polaków dobrze ocenia działalność policji - podaje wrześniowy sondaż Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadzony w dniach 8-15 września br. na reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

Potrącenie pieszej na przejściu

Wtorek, 27-09-2016
Brzozów
Wczoraj mieszkanka Brzozowa ucierpiała w zdarzeniu drogowym z udziałem autobusu. Do potrącenia doszło, gdy kobieta przechodziła przez jezdnię na przejściu dla pieszych. Piesza z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.
Brzozowscy policjanci ujawnili podczas przeprawy promowej pijanego kierowcę opla. 28-latek siedzący za kierownicą auta miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.
Od 20 września udostępniona została Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa dla województwa podkarpackiego. Mapa jest narzędziem dającym możliwość informowania Policji o miejscach i zdarzeniach, które wpływają na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Od poniedziałku 26 września, brzozowscy policjanci informują mieszkańców powiatu brzozowskiego, jak można korzystać z tej aplikacji.

Pijany motorowerzysta wjechał do rowu

Sobota, 24-09-2016
Brzozów
Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem motorowerzysty. Mężczyzna, który kierował jednośladem, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Okazało się, że był pijany.
Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w Starej Wsi. W zdarzeniu brała udział karetka pogotowia oraz osobowy ford. Obrażeń doznał kierowca forda i pacjentka przewożona ambulansem. Oboje trafili do szpitala.

Za spowodowanie kolizji stracili prawa jazdy

Piątek, 23-09-2016
Brzozów
Brzozowscy policjanci zatrzymali wczoraj prawa jazdy dwóm kierowcom, którzy rażąco naruszyli przepisy w ruchu drogowym i spowodowali groźne kolizje drogowe. W obu przypadkach kierujący odpowiedzą przed sądem. Okazało się, że jeden z nich był bardzo młodym kierowcą, swoje uprawnienia otrzymał zaledwie miesiąc wcześniej.

Pijany kierowca przewoził środki odurzające

Czwartek, 22-09-2016
Brzozów
Brzozowscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn podróżujących fiatem uno, w którym znaleźli środki odurzające. 20-latek kierujący samochodem był pijany i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. W miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze znaleźli broń, na którą młody mężczyzna nie miał zezwolenia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Kamila Szubart, 29-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Kamil Szubart ostatni raz widziany był przez rodzinę w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują 52-letniego Bogusława Matyja, ostatnio zamieszkałego w Leżajsku. Bogusław Matyja poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Październik
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie