Twoja komenda

Wydarzenia

Ujawniono zwłoki kobiety

Czwartek, 07-11-2013
Tarnobrzeg
Wczoraj przed południem, w miejscowości Dąbrowica w gminie Baranów Sandomierski znaleziono zwłoki 82-letniej kobiety. Ciało zauważył w przydrożnym rowie jeden z mieszkańców tej miejscowości, który powiadomił policjantów. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci kobiety.

Spotkanie policjantów z prokuratorami

Środa, 06-11-2013
Tarnobrzeg
Zmiany nowelizacji kodeksu karnego były tematem szkolenia tarnobrzeskich policjantów z prokuratorami.

Mężczyzna udaremnił jazdę pijanemu kierowcy

Wtorek, 05-11-2013
Tarnobrzeg
Czujny mieszkaniec Tarnobrzega udaremnił jazdę nieodpowiedzialnemu kierowcy volkswagena polo. Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci jeszcze dzisiaj przedstawią mu zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

Drużyna Policjantów wygrała Turniej Piłkarski

Poniedziałek, 04-11-2013
Tarnobrzeg
Pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja piłkarska tarnobrzeskich policjantów podczas II Niżańskiego Turnieju Niepodległości w Piłce Nożnej. Kolejne miejsca przypadły drużynie piłkarskiej z komendy w Nisku i komendy w Stalowej Woli.

Policjanci zakończyli akcję "Znicz 2013"

Poniedziałek, 04-11-2013
Tarnobrzeg
Policyjna akcja „Znicz 2013” dobiegła końca. Nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu oraz osób przejezdnych czuwali Policjanci wspomagani przez Straż Miejską i Żandarmerię Wojskową. Podczas tegorocznej akcji funkcjonariusze odnotowali 7 kolizji drogowych oraz zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących.

Działania "Znicz"

Czwartek, 31-10-2013
Tarnobrzeg
Rusza policyjna akcja "Znicz 2013". Od czwartku do niedzieli policjanci czuwać będą nad bezpieczeństwem osób, które wybiorą się na cmentarze z okazji Wszystkich Świętych.
Policjanci zaprosili dziś do siebie przedstawicieli instytucji współpracujących z Policją aby wspólnie z policjantami rozstrzygnęli etap powiatowy konkursu „Bezpieczne wakacje 2013”. Pośród nadesłanych prac plastycznych zostały wyłonione najlepsze prace w 3 kategoriach wiekowych. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 12 listopada br. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Dzielnicowi zatrzymali wandala

Środa, 30-10-2013
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy dzielnicowi zatrzymali na gorącym uczynku uszkadzania samochodów 19-letniego mężczyznę. Wandal kopiąc i uderzając rękami uszkodził dwa samochody osobowe na kwotę ponad 3 tysięcy złotych. Za uszkodzenie mienia grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Przeciwdziałanie narkomanii na terenie powiatu tarnobrzeskiego było tematem debaty społecznej zorganizowanej przez Policjantów.

Aresztowani za uprowadzenie mężczyzny

Poniedziałek, 28-10-2013
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o uprowadzenie 31-latka. Sprawcy zwabili mężczyznę obietnicą pracy, wciągnęli siłą do samochodu, a następnie wywieźli do lasu kilkanaście kilometrów od Tarnobrzega. Tam pobili go, torturowali i okradli. Na koniec zażądali 3 tysięcy złotych. Kilkunastu policjantów zaangażowanych w tę sprawę szybko wpadło na trop przestępców. Na wniosek śledczych zatrzymani najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Kwiecień
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie