Twoja komenda

Wydarzenia

Policja ostrzega przed oszustami

Wtorek, 05-03-2013
Tarnobrzeg
W całej Polsce trwa proces cyfryzacji telewizji. W województwie podkarpackim I etap wyłączania analogowego sygnału rozpocznie się 19 marca. Policja ostrzega przed oszustami, którzy powołując się na nieprawdziwe informacje w związku z trwającym procesem cyfryzacji telewizji naziemnej namawiają do kupna odbiorników satelitarnych i podpisywania umów abonamentowych.

Dotkliwie pobił swojego szwagra

Sobota, 02-03-2013
Tarnobrzeg
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 51-letniemu mężczyźnie, który drewnianym kijem pobił swojego szwagra. Policjanci zatrzymali napastnika zaraz po zdarzeniu. Stan zdrowia pokrzywdzonego jest poważny. Mężczyzna przebywa w szpitalu.
Podejrzani o rozbój mężczyźni najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie. Na dzisiejszym posiedzeniu decyzję taką podjął Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu. Dwa dni temu napastnicy w kominiarkach zaatakowali powracającego do domu tarnobrzeżanina. Dotkliwie pobili mężczyznę i ukradli mu samochód wartości 35 tysięcy złotych. Sprawców po krótkim pościgu zatrzymali policjanci. Mundurowi odzyskali skradziony pojazd.
Dnia 2 marca 2013 roku prowadzona akcja Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw dobiegnie końca. Celem działań było zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa pokrzywdzonych. Od poniedziałku 25 lutego br. w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu osoby pokrzywdzone przestępstwem mogły uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień.

Policjanci zatrzymali sprawców rozboju

Czwartek, 28-02-2013
Tarnobrzeg
Czterech zamaskowanych mężczyzn napadło na wracającego do domu Tarnobrzeżanina. Bandyci pobili mężczyznę, a następnie ukradli mu samochód marki Mercedes. Policjanci zatrzymali napastników po krótkim pościgu. Odzyskali również skradziony samochód.

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Poniedziałek, 25-02-2013
Tarnobrzeg
Po raz dwunasty w kraju obchodzony będzie Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Celem akcji jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa pokrzywdzonych. Od poniedziałku 25 lutego br. w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień.

Policjanci uratowali kobietę

Piątek, 22-02-2013
Tarnobrzeg
Funkcjonariusze Policji uratowali kobietę, która usiłowała popełnić samobójstwo poprzez zażycie lekarstw. Dzięki szybkiej reakcji oficera dyżurnego łódzkiej Policji, patrol prewencji w porę trafili do mieszkania 58-letniej tarnobrzeżanki. Kobieta przebywa pod opieką lekarzy.
Do końca maja 2013 r. przyjmowane są zgłoszenia kandydatów do tytułu "Policjant, który mi pomógł". To VI edycja plebiscytu, który ogłosiło Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia. Ta inicjatywa ma na celu wyróżnienie policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej.
Tarnobrzescy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę wybicia szyby w jednym z lokali gastronomicznych. Wandalem okazał się 19-letni mężczyzna. Przyznał się on policjantom do popełnionego przestępstwa. Tłumaczył, że zdenerwowała go dziewczyna. Szacowane straty wynoszą 800 złotych. Za swój czyn mężczyzna odpowie przed sądem.

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Wtorek, 19-02-2013
Tarnobrzeg
Po dwunasty w kraju obchodzony będzie Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Celem akcji jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa pokrzywdzonych. Od poniedziałku 25 lutego br. w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Dominika Rusinka, 21-letniego mieszkańca Rzeszowa. Dominik Rusinek wyszedł z domu początkiem sierpnia br. i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
21
Sierpień
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie