Twoja komenda

Wydarzenia

Trzy pojazdy zderzyły się w Siedleszczanach

Piątek, 11-09-2015
Tarnobrzeg
Trzy pojazdy osobowe zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 985 relacji Tarnobrzeg - Dębica w Siedleszczanach (gmina Baranów Sandomierski). Jedna osoba trafiła do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci.

Okradł swoją matkę

Piątek, 11-09-2015
Tarnobrzeg
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 48-letniemu mężczyźnie, który okradł matkę. Sprawca wykorzystując nieuwagę kobiety zabrał z mieszkania złotą biżuterię i zastawił ją w lombardzie. Uzyskane w ten sposób pieniądze wydał na alkohol. Straty sięgają ponad 1600 złotych. Policjanci przedstawili mężczyźnie dwa zarzuty. Za popełnione czyny wkrótce odpowie przed sądem.

Ruszył konkurs "Przytomni"

Piątek, 11-09-2015
Tarnobrzeg
Nie pozwólmy dopalaczom niszczyć naszego życia! Jeśli nie tolerujesz kradzieży, bandytyzmu i kłamstwa oraz tak samo jak my nie godzisz się na dopalacze, weź udział w konkursie MSW pn. „Przytomni”. Nakręć spot, powiedz wszystkim, że „Dopalacze kradną życie” i wygraj dla swojej szkoły atrakcyjne nagrody!

Kierowali pojazdami mimo, że pili alkohol

Czwartek, 10-09-2015
Tarnobrzeg
Wczoraj na terenie powiatu tarnobrzeskiego policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Rekordzistą okazał się 58-letni kierowca mercedesa vito. Alkomat wykazał u niego prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Wśród zatrzymanych był 37-letni kierowca volkswagena, który nie posiadał uprawnień do kierowania. Prawo jazdy stracił za przekroczoną liczbę punktów karnych.
Dwaj tarnobrzescy policjanci sympatycy lekkoatletyki młodszy inspektor Tomasz Oleksak - Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu na co dzień nadzorujący służby prewencyjne i aspirant sztabowy Jacek Godzina z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wzięli udział w II edycji biegu ulicznego "Piątka Gorzycka”.

Policjanci ścigali pijanego kierowcę

Niedziela, 06-09-2015
Tarnobrzeg
Policjanci z Tarnobrzega przerwali niebezpieczną jazdę 33-letniego kierowcy lancii. Mężczyzna nie chcąc poddać się kontroli drogowej zaczął uciekać, omal nie potrącając policjanta. Okazało, że był pijany. Ma też sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Kradł używaną odzież, żeby ją sprzedawać

Piątek, 04-09-2015
Tarnobrzeg
Nawet do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 46-letniemu mężczyźnie, którego policjanci zatrzymali na tarnobrzeskim bazarze. Sprawca handlował tam używaną odzieżą, którą wcześniej ukradł w sklepie. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Za swoje czyny wkrótce stanie przed sądem.
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na tarnobrzeskim osiedlu Wielowieś. Funkcjonariusze ustalili, że 77-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Opel Corsa stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował.

Bezpieczna droga do szkoły

Środa, 02-09-2015
Tarnobrzeg
Zbliża się początek nowego roku szkolnego. Żyjące jeszcze wakacyjnymi wspomnieniami dzieci pójdą za chwilę do szkoły. Policjanci w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, jak co roku rozpoczynają akcję "Bezpieczna droga do szkoły".

Odpowie za kradzież rowerów

Piątek, 28-08-2015
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy Policjanci zatrzymali 48-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież rowerów. Sprawca w ciągu kilkunastu tygodni skradł cztery rowery o łącznej wartości 5,5 tys. złotych. Policjanci przedstawili mężczyźnie 6 zarzutów. Za popełnione przestępstwa wkrótce odpowie przed sądem.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Kamila Szubart, 29-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Kamil Szubart ostatni raz widziany był przez rodzinę w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku poszukują 34-letniej Justyny Hanasko, ostatnio zamieszkałej w Trzebownisku. Justyna Hanasko podejrzana jest o przestępstwo z art. 294 § 1 kk oraz...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Wrzesień
2016
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie