Twoja komenda

Wydarzenia

Usiłował włamać się do szpitalnej szafki

Środa, 12-06-2013
Tarnobrzeg
40-letni mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku włamania do szafki w jednym z oddziałów tarnobrzeskiego szpitala. Policjanci ustalili, że mężczyzna w przeszłości był karany za podobne przestępstwa, których dopuścił się w szpitalach na terenie województwa podkarpackiego. Trwają czynności wyjaśniające tego przestępstwa.

Policjanci poszukiwali 84-letniego mężczyzny

Wtorek, 11-06-2013
Tarnobrzeg
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 84-letniego mieszkańca tarnobrzeskiego osiedla Serbinów. Mężczyzna, cierpiący na zaniki pamięci, wyszedł z domu w kapciach w nieznanym kierunku, a nad Tarnobrzeg nadciągała burza. Policyjna akcja poszukiwawcza oraz pomoc lokalnej rozgłośni radiowej doprowadziły do szczęśliwego finału. Odnaleziony mężczyzna trafił pod opiekę rodziny.
Policjanci z Nowej Dęby ustalili i zatrzymali dwóch wandali, którzy zniszczyli elementy przejazdu kolejowego w Nowej Dębie. Straty uszkodzonych rogatek kolejowych sygnalizatora oraz latarni wynoszą ponad tysiąc złotych. Chuligani w wieku 18 i 20 lat usłyszeli już zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Policjanci ustalają świadków uszkodzenia garażu

Poniedziałek, 10-06-2013
Tarnobrzeg
Trwa postępowanie przygotowawcze zmierzające do ustalenia okoliczności uszkodzenia blaszanego garażu w miejscowości Żupawa. Okazało się, że wjechał w niego kierowca pojazdu osobowego marki Honda. Policjanci szukają świadków tego zdarzenia.

Podsumowanie działań "Boże Ciało 2013"

Poniedziałek, 03-06-2013
Tarnobrzeg
Wczoraj zakończyły się policyjne działania pod kryptonimem "Boże Ciało 2013". Policyjna akcja trwała od środy, 29 maja. Głównym celem była troska o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg naszego powiatu.Tarnobrzescy policjanci odnotowali 7 kolizji drogowych, nie było wypadków drogowych.

Napadł na spacerującą 81-letnią kobietę

Niedziela, 02-06-2013
Tarnobrzeg
28-letni mężczyzna okradł i dotkliwie pobił spacerującą z psem 81-letnią kobietę. Następnego dnia przyszedł do jednostki Policji podpisać dozór policyjny. Nie spodziewał się jednak, że interesują się nim kryminalni. Został zatrzymany. Za rozbój grozi mu kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat. Pokrzywdzona kobieta przebywa w szpitalu, jest pod opieką lekarzy.

Zaatakował policjantów mieczem

Piątek, 31-05-2013
Tarnobrzeg
30-letni mieszkaniec Tarnobrzega odpowie za czynną napaść na funkcjonariuszy Policji. Pijany mężczyzna zaatakował interweniujących policjantów mieczem. Funkcjonariusze zjawili się w jego domu, ponieważ awanturował się i groził domownikom. Policjanci obezwładnili agresywnego mężczyznę. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Szukali go nurkowie, a zatrzymali policjanci

Piątek, 31-05-2013
Tarnobrzeg
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 29-letniemu mężczyźnie, który ukradł volkswagena golfa. Mężczyznę po krótkim pościgu zatrzymał patrol ruchu drogowego. Wcześniej zaalarmowane przez kolegów złodzieja służby ratunkowe poszukiwały go w stawie. Mężczyzna odłączył się od grupy podczas kąpieli, podejrzewano, że mógł się utopić. 29-latek został przesłuchany, policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży. Warty 16 tys. zł golf wrócił do prawowitego właściciela.

Wypadek drogowy w Zabrniu

Środa, 29-05-2013
Tarnobrzeg
Dwaj kierowcy pojazdów osobowych zostali ranni w wypadku drogowym w miejscowości Zabrnie w powiecie tarnobrzeskim. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci. Po godzinie 19. przywrócono ruch w obu kierunkach.

Toyota yaris dachowała na Wisłostradzie

Poniedziałek, 27-05-2013
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj na tarnobrzeskiej Wisłostradzie. 55-letni kierowca toyoty yaris stracił panowanie nad pojazdem, rozpędzony samochód uderzył w wał przeciwpowodziowy, a następnie dachował zatrzymując się na poboczu drogi. Kierowca i jego pasażerka z obrażeniami ciała trafili do szpitala.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
22
Grudzień
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie