Twoja komenda

Wydarzenia

Jak zniechęcić drobnego złodziejaszka do kradzieży? Pokazać mu, że w przypadku zatrzymania zostanie ukarany bardzo szybko i dolegliwie finansowo. Wdrożenie nowych propozycji podniesienia progu kwotowego wykroczenia, wyższe grzywny i rejestracja sprawców, mogą to zapewnić.
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego i Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zapraszają na Turniej Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego organizowanego w ramach akcji prewencyjnej "Bezpieczna droga do Szkoły". Turniej odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 8 w Tarnobrzegu.

Okradła przypadkowo poznanego mężczyznę

Piątek, 15-03-2013
Tarnobrzeg
Policjanci zatrzymali 24-letnią kobietę, która okradła przypadkowo poznanego mężczyznę. Wcześniej kilka razy bawiła się z nim w jednym z tarnobrzeskich lokali. Złodziejka wybrała z jego konta 2200 złotych. W tej sprawie funkcjonariusze przedstawili podejrzanej pięć zarzutów, odzyskali też część skradzionego mienia.

Nie daj się oszustom

Czwartek, 14-03-2013
Tarnobrzeg
W całej Polsce trwa proces cyfryzacji telewizji. W województwie podkarpackim I etap wyłączania analogowego sygnału rozpocznie się 19 marca. Policja ostrzega przed oszustami, którzy powołując się na nieprawdziwe informacje w związku z trwającym procesem cyfryzacji telewizji naziemnej namawiają do kupna odbiorników satelitarnych i podpisywania umów abonamentowych.

Policjanci zatrzymali nocnego włamywacza

Środa, 13-03-2013
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 18-latka, który w nocy włamał się do sklepu w Gorzycach. Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Wykopali stalowe rury by sprzedać je na złom

Wtorek, 12-03-2013
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy kradli metalowe rury z terenu byłej kopalni siarki. Wykopane z ziemi rury chcieli sprzedać w punkcie skupu złomu. Jednak funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie i przekazali je prawowitemu właścicielowi. Wstępna wartość skradzionych rur to ponad 1500 złotych. Mężczyznom grozi kara do 5 lat więzienia.

Zatrzymani dwaj dilerzy

Poniedziałek, 11-03-2013
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie sporej ilości narkotyków. Dzięki policyjnym działaniom, na czarny rynek nie trafi 10 tysięcy porcji amfetaminy i blisko 150 porcji marihuany. Jeden z zatrzymanych mężczyzn został tymczasowo aresztowany, a jego kolega został oddany pod policyjny dozór. Policjanci prowadzą dalsze czynności wykrywcze.
Pachnący hiacynt i drobny upominek, a przede wszystkim moc gorących życzeń od męskiego grona czekały na panie Policjantki i Pracownice Cywilne, które z Okazji Dnia Kobiet spotkały się dzisiaj na świetlicy z Komendantem Miejskim Policji w Tarnobrzegu inspektorem Mirosławem Furdyną jego Zastępcą nadkomisarzem Zbigniewem Brzyszczem oraz naczelnikami.

O kobietach w Policji

Czwartek, 07-03-2013
Tarnobrzeg
Chociaż mogłoby się wydawać, że policjant to męski zawód, to do pracy w Policji zgłasza się coraz więcej kobiet. Liczba policjantek systematycznie rośnie. Praca jest dla nich pasją. W codziennej służbie podejmują interwencje wobec awanturników, zabezpieczają mecze, zatrzymują niebezpiecznych, czasem uzbrojonych przestępców.

Odpowiedzą za płacenie fałszywymi banknotami

Środa, 06-03-2013
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci zatrzymali w pościgu pięciu młodych mężczyzn. Wprowadzali oni do obiegu fałszywe pięćdziesięciozłotowe banknoty. Płacili nimi za produkty w sklepach spożywczych na terenie gminy Baranów Sandomierski. Sprawcy trafili do policyjnej izby zatrzymań. Jeszcze dzisiaj usłyszą prokuratorskie zarzuty.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
18
Wrzesień
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie