Twoja komenda

Wydarzenia

Pachnący hiacynt i drobny upominek, a przede wszystkim moc gorących życzeń od męskiego grona czekały na panie Policjantki i Pracownice Cywilne, które z Okazji Dnia Kobiet spotkały się dzisiaj na świetlicy z Komendantem Miejskim Policji w Tarnobrzegu inspektorem Mirosławem Furdyną jego Zastępcą nadkomisarzem Zbigniewem Brzyszczem oraz naczelnikami.

O kobietach w Policji

Czwartek, 07-03-2013
Tarnobrzeg
Chociaż mogłoby się wydawać, że policjant to męski zawód, to do pracy w Policji zgłasza się coraz więcej kobiet. Liczba policjantek systematycznie rośnie. Praca jest dla nich pasją. W codziennej służbie podejmują interwencje wobec awanturników, zabezpieczają mecze, zatrzymują niebezpiecznych, czasem uzbrojonych przestępców.

Odpowiedzą za płacenie fałszywymi banknotami

Środa, 06-03-2013
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci zatrzymali w pościgu pięciu młodych mężczyzn. Wprowadzali oni do obiegu fałszywe pięćdziesięciozłotowe banknoty. Płacili nimi za produkty w sklepach spożywczych na terenie gminy Baranów Sandomierski. Sprawcy trafili do policyjnej izby zatrzymań. Jeszcze dzisiaj usłyszą prokuratorskie zarzuty.

Policja ostrzega przed oszustami

Wtorek, 05-03-2013
Tarnobrzeg
W całej Polsce trwa proces cyfryzacji telewizji. W województwie podkarpackim I etap wyłączania analogowego sygnału rozpocznie się 19 marca. Policja ostrzega przed oszustami, którzy powołując się na nieprawdziwe informacje w związku z trwającym procesem cyfryzacji telewizji naziemnej namawiają do kupna odbiorników satelitarnych i podpisywania umów abonamentowych.

Dotkliwie pobił swojego szwagra

Sobota, 02-03-2013
Tarnobrzeg
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 51-letniemu mężczyźnie, który drewnianym kijem pobił swojego szwagra. Policjanci zatrzymali napastnika zaraz po zdarzeniu. Stan zdrowia pokrzywdzonego jest poważny. Mężczyzna przebywa w szpitalu.
Podejrzani o rozbój mężczyźni najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie. Na dzisiejszym posiedzeniu decyzję taką podjął Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu. Dwa dni temu napastnicy w kominiarkach zaatakowali powracającego do domu tarnobrzeżanina. Dotkliwie pobili mężczyznę i ukradli mu samochód wartości 35 tysięcy złotych. Sprawców po krótkim pościgu zatrzymali policjanci. Mundurowi odzyskali skradziony pojazd.
Dnia 2 marca 2013 roku prowadzona akcja Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw dobiegnie końca. Celem działań było zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa pokrzywdzonych. Od poniedziałku 25 lutego br. w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu osoby pokrzywdzone przestępstwem mogły uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień.

Policjanci zatrzymali sprawców rozboju

Czwartek, 28-02-2013
Tarnobrzeg
Czterech zamaskowanych mężczyzn napadło na wracającego do domu Tarnobrzeżanina. Bandyci pobili mężczyznę, a następnie ukradli mu samochód marki Mercedes. Policjanci zatrzymali napastników po krótkim pościgu. Odzyskali również skradziony samochód.

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Poniedziałek, 25-02-2013
Tarnobrzeg
Po raz dwunasty w kraju obchodzony będzie Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Celem akcji jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa pokrzywdzonych. Od poniedziałku 25 lutego br. w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień.

Policjanci uratowali kobietę

Piątek, 22-02-2013
Tarnobrzeg
Funkcjonariusze Policji uratowali kobietę, która usiłowała popełnić samobójstwo poprzez zażycie lekarstw. Dzięki szybkiej reakcji oficera dyżurnego łódzkiej Policji, patrol prewencji w porę trafili do mieszkania 58-letniej tarnobrzeżanki. Kobieta przebywa pod opieką lekarzy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Andrzeja Wierzbickiego, 65-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Andrzej Wierzbicki w lipcu br. wyjechał z Rzeszowa...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Wrzesień
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie