Twoja komenda

Wydarzenia

Sąd w Tarnobrzegu tymczasowo aresztował na trzy miesięcy czterech mężczyzn, którzy w niedzielę zaatakowali policjantów z Nowej Dęby. Pięciu mężczyzn usłyszało już zarzuty w tej sprawie. Policjanci ciągle ustalają kolejnych sprawców ataku na funkcjonariuszy. Za czynną napaść na funkcjonariusza publicznego podejrzanym grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Dwukrotnie zatrzymany podczas jazdy rowerem

Poniedziałek, 10-03-2014
Tarnobrzeg
41-letni mieszkaniec Tarnobrzega, został dwukrotnie zatrzymany przez policjantów podczas jazdy rowerem w stanie nietrzeźwym, w czasie jednego wieczora. Za każdym razem badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Zaatakowali interweniujących policjantów

Niedziela, 09-03-2014
Tarnobrzeg
Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie interweniując wobec grupy agresywnych osób użyli broni palnej. Emocji napastników nie ostudziły strzały ostrzegawcze, uspokoili się dopiero po oddaniu strzału w kierunku jednego z agresorów. Funkcjonariusze zatrzymali pięciu mężczyzn, uczestników zajścia. Policjant broniąc własnego życia ranił w nogę jednego z napastników. Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Kobiety w Policji

Piątek, 07-03-2014
Tarnobrzeg
Dzień Kobiet to miła data dla wszystkich pań, jak również okazja do zauważenia i docenienia ich pracy. Zawód policjanta, wymagający żelaznej dyscypliny, jest wyzwaniem, które podejmuje coraz więcej pań. Policjantki w codziennej służbie przeprowadzają różnego rodzaju interwencje począwszy od kontroli drogowych po zatrzymywanie niebezpiecznych przestępców.

Trwa konkurs "Policjant, który mi pomógł"

Piątek, 07-03-2014
Tarnobrzeg
VII edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł" już wystartowała. Organizatorem przedsięwzięcia jest jak zawsze Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.
Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu uwzględnił wniosek Policji i Prokuratury o tymczasowe aresztowanie 30-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Podejrzany jest o nieumyślne spowodowanie śmierci 66-letniego mężczyzny oraz usiłowanie rozboju. Drugi z podejrzanych objęty został dozorem policyjnym oraz zakazem opuszczania kraju.

Policyjne działania " Pieszy"

Środa, 05-03-2014
Tarnobrzeg
Dziś policjanci prowadzą działania „Pieszy”. Mają one na celu egzekwowanie od kierujących pojazdami i pieszych przestrzegania przepisów prawa ruchu drogowego.

Zarzuty za znęcanie się nad rodziną

Wtorek, 04-03-2014
Tarnobrzeg
Od 20 lat mieszkaniec gminy Grębów stosował przemoc wobec swojej żony i dzieci. Najbardziej był agresywny, gdy był pijany. Policjanci zatrzymali 60-letniego mężczyznę. Dziś Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Pijany kierowca wjechał w samochód

Poniedziałek, 03-03-2014
Tarnobrzeg
Do policyjnej izby zatrzymań trafił 39-letni mężczyzna, który kierując oplem astrą wjechał w zaparkowany samochód. Miał 3,20 promila alkoholu w organizmie. Pijanemu kierowcy grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Wykorzystał otwarty dom i ukradł pieniądze

Piątek, 28-02-2014
Tarnobrzeg
Portfel z pieniędzmi straciła mieszkanka Tarnobrzega, która nie zamknęła drzwi do swojego domu, zabierając się za porządki w ogródku. Pokrzywdzona straciła 170 złotych. Pomimo licznych apeli Policji, do komendy trafiają kolejne zgłoszenia o przypadkach, w których złodzieje wykorzystują nieostrożność osób starszych i samotnych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
3
Sierpień
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie