Twoja komenda

Wydarzenia

Alarm powodziowy w powiecie tarnobrzeskim

Piątek, 16-05-2014
Tarnobrzeg
Kilkudniowe opady deszczu podniosły stan wody na rzece Wisła i w jej dopływach. Od godz. 13 obowiązuje alarm powodziowy obejmujący trzy gminy powiatu tarnobrzeskiego. Policjanci w miejscach najbardziej zagrożonych zabezpieczają drogi dojazdowe w rejonie umacnianych wałów.

Policyjne działania "Pieszy" - podsumowanie

Czwartek, 15-05-2014
Tarnobrzeg
Wczoraj na terenie miasta Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego policjanci przeprowadzili akcję "Pieszy". Działania miały na celu egzekwowanie od kierujących pojazdami i pieszych przestrzegania przepisów o ruchu drogowym. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze ujawnili 11 wykroczeń.
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego. Nie żyje 58-letni kierowca opla astry, który zderzył się z samochodem ciężarowym. Do zdarzenia doszło w miejscowości Furmany w powiecie tarnobrzeskim.

Trwa konkurs "Policjant, który mi pomógł 2014"

Poniedziałek, 12-05-2014
Tarnobrzeg
Trwa VII edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł". Organizatorem przedsięwzięcia jest jak zawsze Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.

Sprawcy rozboju w areszcie

Czwartek, 08-05-2014
Tarnobrzeg
Kara do 12 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, którzy podejrzani są o rozbój. Sprawcy zaatakowali powracającego do domu 44-letniego mężczyznę pobili, a następnie odebrali mu zegarek oraz pieniądze. Policjanci zatrzymali mężczyzn zaraz po zdarzeniu. W ich zatrzymaniu pomógł miejski monitoring. Wczoraj Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował wobec podejrzanych trzymiesięczny areszt.
Tarnobrzescy policjanci zatrzymali po pościgu motocyklistę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Uciekający pirat drogowy popełniał szereg wykroczeń, stwarzając zagrożenie dla innych pojazdów i pieszych. 29-latek pędził z prędkością 228 km/h. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy, a za popełnione wykroczenia mężczyzna odpowie przed sądem.

Bilans zdarzeń drogowych

Poniedziałek, 05-05-2014
Tarnobrzeg
Za nami długi majowy weekend. W ramach policyjnych działań "Majowy Weekend 2014" nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego czuwało 70 funkcjonariuszy. W tym okresie na terenie miasta i powiatu doszło do trzech wypadków drogowych, w których ranne zostały trzy osoby, doszło też do siedmiu kolizji. Ponadto funkcjonariusze zatrzymali sześć osób, które zdecydowały się kierować pojazdami mimo, że wcześniej piły alkohol.

Policyjne działania "Majowy Weekend 2014"

Środa, 30-04-2014
Tarnobrzeg
Zbliża się długi majowy weekend, to czas wypoczynku i jednocześnie wzmożonego ruchu na drogach. Dziś rozpoczęły się policyjne działania „Majowy Weekend 2014”, potrwają one do niedzieli. Podczas trwania akcji policjanci dołożą wszelkich starań, aby ta majówka była bezpieczna.

W garażu hodowali konopie

Wtorek, 29-04-2014
Tarnobrzeg
Ponad 100 sztuk krzaków konopi znaleźli policjanci w jednym z garaży w Tarnobrzegu. Rośliny uprawiali dwaj mężczyźni w wieku 22 i 24 lat. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli jeszcze susz roślinny stanowiący około 200 jednorazowych porcji narkotyku o wartości czarnorynkowej 3100 złotych. Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania i uprawy środków odurzających. Grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

Policyjne działania "Majowy Weekend 2014"

Poniedziałek, 28-04-2014
Tarnobrzeg
Zbliża się długi majowy weekend. Na drogach spodziewamy się wzmożonego ruch pojazdów. W środę 30 kwietnia ruszają policyjne działania „Majowy Weekend 2014”. Policjanci ruchu drogowego zadbają o płynność w ruchu oraz zmniejszenie liczby zdarzeń drogowych. Priorytetem będzie wykluczenie z ruchu piratów drogowych i nietrzeźwych kierujących.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Patrylaka, 39-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
4
Październik
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie