Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek w Jadachach

Środa, 08-05-2013
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Jadachy w gminie Nowa Dęba. 19 - letni kierowca seata stracił panowanie nad kierownicą, samochód koziołkował, zjechał na pobocze, a następnie w pole orne. W wypadku ranny został 18 - letni pasażer.

Policjanci szukali 5-letniej dziewczynki

Wtorek, 07-05-2013
Tarnobrzeg
Niespełna godzinę trwały poszukiwania 5-letniej dziewczynki, która razem ze starszą siostrą bawiły się pod blokiem na tarnobrzeskim osiedlu Przywiśle. Dziecko odłączyło się od siostry, gdy ta grała w piłkę. Pozostawiona na chwilę bez opieki, dziewczynka postanowiła odwiedzić swojego kolegę mieszkającego na innym osiedlu. 5-latkę całą i zdrową odnaleźli policjanci ruchu drogowego, gdy szła ulicą Wyszyńskiego.

Spokojnie na drogach powiatu tarnobrzeskiego

Poniedziałek, 06-05-2013
Tarnobrzeg
Majowy Weekend przebiegał spokojnie i bezpiecznie. Na drogach powiatu tarnobrzeskiego policjanci nie odnotowali żadnego wypadku drogowego, zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców, odnotowali pięć kolizji drogowych.

Policyjne działania "Majowy Weekend 2013"

Wtorek, 30-04-2013
Tarnobrzeg
W tym roku policyjne działania "Majowy weekend" rozpoczną się we wtorek - 30 kwietnia. Potrwają sześć dni. Policjanci dołożą wszelkich starań, aby ta majówka była bezpieczna.
Policjanci ruchu drogowego wyjaśniają okoliczności wypadku. Doszło do niego na drodze wojewódzkiej nr 871 relacji Stalowa Wola -Tarnobrzeg. Motocyklista wyprzedzając rolniczy ciągnik przewrócił się na jezdnię. Jadący z przeciwka samochód ciężarowy chcąc ominąć leżącego motocyklistę zjechał na pobocze, a następnie wpadł do rowu. Od godz. 19 nie ma już utrudnień w ruchu.

Przejezdna DK 9 pod Nową Dębą

Środa, 24-04-2013
Tarnobrzeg
Dziś, przed południem kierowcy jadący drogą krajową nr 9 między Nową Dębą, a Nagnajowem napotkali na utrudnienia. Doszło tam do kolizji drogowej dwóch samochodów ciężarowych, jeden z nich przewrócił się na pas ruchu, blokując przejazd. Po godzinie 12, przywrócono ruch w obu kierunkach.
Policjanci ustalili i zatrzymali 25-latka, który dopuścił się kradzieży rozbójniczej w sklepie w centrum Nowej Dęby. Mężczyznę zarejestrował monitoring sklepu, gdy kradł batony. Sprawca uciekając zaatakował dwie ekspedientki. Funkcjonariusze na podstawie filmu szybko poznali tożsamość mężczyzny. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności nawet do lat 10.

Bilans zdarzeń drogowych

Poniedziałek, 22-04-2013
Tarnobrzeg
W ostatni weekend na terenie powiatu tarnobrzeskiego policjanci zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących. Okazali się nimi przewoźnik promu, kierowca fiata punto i dwóch rowerzystów. Rekordzistą okazał się rowerzysta, miał 2, 08 promila alkoholu w organizmie. Kierujący poniosą odpowiedzialność za popełnione przestępstwa.
Tegoroczna, dziesiąta edycja "Dnia Przedsiębiorczości" była okazją dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zapoznania się ze specyfiką pracy tarnobrzeskich policjantów. Wczoraj, funkcjonariuszy odwiedzili uczniowie dwóch szkół średnich w tym grupa z klasy mundurowej.

Nie wypalajmy traw!

Wtorek, 16-04-2013
Tarnobrzeg
Stopniał śnieg, zrobiło się cieplej, wiele osób zabrało się za wiosenne porządki przy domu i na polach. Pamiętajmy, że wypalanie traw nie jest na to dobrym sposobem. Wypalanie pozostałości roślinnych jest zabronione i grożą za to surowe kary!
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Październik
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie