Twoja komenda

Wydarzenia

Pierwsze miejsce podczas Turnieju Piłki Nożnej Halowej zdobyła reprezentacja policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, pozostawiając w tyle drużynę pracowników Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnobrzegu oraz drużynę studencką. Najlepszym strzelcem okazał się policjant ruchu drogowego sierżant Kamil Potyrało, który zdobył w turnieju sześć bramek.
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Stalach na drodze wojewódzkiej nr 871 relacji Tarnobrzeg - Stalowa Wola. 52-letni rowerzysta został potrącony przez samochód osobowy marki Mercedes. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący jednośladem miał 1,56 promila alkoholu w organizmie.

Podsumowanie działań "Prędkość "

Środa, 15-04-2015
Tarnobrzeg
Wczoraj tarnobrzescy policjanci prowadzili działania, których celem było zmniejszenie zagrożenia wypadkami spowodowanymi przez nadmierną prędkość. Akcja "Prędkość" zakończyła się późnym wieczorem. Funkcjonariusze ukarali 67 kierowców.
Każdego roku policjanci odnajdują coraz więcej osób zaginionych. Tylko w 2014 roku zgłoszono ponad 20 tysięcy zaginięć. Jednocześnie w tym samym roku odnaleziono ponad 21 tysięcy osób. W 364 przypadkach były to zgłoszenia zaginięć sprzed lat. Z roku na rok maleje liczba osób nieodnalezionych – wszystko to są efekty pozytywnych zmian w Policji, która z powodzeniem tworzy ogólnopolski system poszukiwań osób zaginionych. Zmiany te zostały pozytywnie ocenione przez Najwyższą Izbę Kontroli i MSW.

Zmiany w przepisach prawa o ruchu drogowym

Wtorek, 14-04-2015
Tarnobrzeg
Od 11 kwietnia br. weszły w życie nowe przepisy dotyczące wysokości mandatów nakładanych za wybrane rodzaje wykroczeń w ruchu drogowym. Na przykład osoba nieuprawniona, która zaparkuje na miejscu przeznaczonym dla osoby niepełnosprawnej musi się liczyć z mandatem karnym w wysokości 800 zł.

Weekendowy bilans zdarzeń drogowych

Poniedziałek, 13-04-2015
Tarnobrzeg
Tylko w miniony weekend policjanci Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zatrzymali 10 nietrzeźwych rowerzystów, skontrolowali kilkudziesięciu uczestników ruchu. Efektem tych kontroli było zatrzymanie 16 dowodów rejestracyjnych. W tych dniach policjanci odnotowali 8 kolizji drogowych.

Trzej mężczyźni zatrzymani za kradzież

Poniedziałek, 13-04-2015
Tarnobrzeg
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o kradzież części z ciągnika rolniczego. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. Podejrzani usłyszeli zarzuty, grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjant z Komisariatu Policji w Nowej Dębie pomagał ratować życie mężczyźnie, który zasłabł na chodniku. Funkcjonariusz podjął akcję ratunkową i prowadził ją aż do przyjazdu pogotowia. Jedna z kobiet pomagała policjantowi.

Opiekowała się dzieckiem mając 1,7 promila

Piątek, 10-04-2015
Tarnobrzeg
Ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie miała 27 – letnia mieszkanka Tarnobrzega, która opiekowała się niespełna 2 – letnią córką. Nieodpowiedzialnej matce za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia może grozić 5 lat więzienia.

Dwaj wandale w rękach Policji

Czwartek, 09-04-2015
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci, dzięki powiadomieniu przez świadka, zatrzymali dwóch młodych wandali. Jeden z nich uszkodził reflektor w samochodzie, drugi wybił szybę w drzwiach wejściowych bloku. Obaj sprawcy za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Maj
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie