Twoja komenda

Wydarzenia

Policyjne działania "Boże Ciało 2015"

Wtorek, 02-06-2015
Tarnobrzeg
Już jutro policjanci rozpoczynają działania pod kryptonimem "Boże Ciało 2015". Policyjna akcja będzie trwała do niedzieli 7 czerwca. Jej głównym celem jest troska o bezpieczeństwo podróżujących drogami Podkarpacia.
Przy pięknej pogodzie na Placu Bartosza Głowackiego odbył się heppening "Ogólnopolski Głos Profilaktyki". Akcja przeprowadzona w całym kraju miała poruszyć serca wolne od uzależnień, przemocy i obojętności. W imprezę włączyli się policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne, przedstawiciele władz samorządu lokalnego, stowarzyszenia, kuratorzy, duchowieństwo oraz tarnobrzescy studenci.

Wypadek drogowy przy ul. Wiślnej

Sobota, 30-05-2015
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na ulicy Wiślnej w Tarnobrzegu. 9-letni chłopiec został potrącony przez volkswagena passata. Dziecko trafiło do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu do udziału w happeningu "Ogólnopolski Głos Profilaktyki”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek na tarnobrzeskim Placu Bartosza Głowackiego. Przedsięwzięcie ukierunkowane jest na ograniczenie zjawiska alkoholizmu, narkomanii, przemocy wśród dzieci i młodzieży.
Policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu kolizji drogowej, do której doszło na ulicy Kopernika w Tarnobrzegu. W zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy: dwa samochody osobowe marki Citroen i renault clio. Do godziny 13.30 na tym odcinku ulicy występowały utrudnienia.

Policjanci ruchu drogowego rozdają ulotki

Czwartek, 28-05-2015
Tarnobrzeg
Niemal każdego dnia policjanci ruchu drogowego wzywani są do zdarzeń drogowych. Z policyjnych statysty wynika, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną wypadków. Aby ograniczyć ich liczbę policjanci rozpoczęli akcję w której oprócz wzmożonych patroli będą wręczać ulotkę zawierającą kompendium wiedzy o nowych przepisach prawo ruchu drogowego zaostrzających sankcje w przypadkach rażącego przekraczania prędkości.

Wypadek w Chmielowie - dwie osoby nie żyją

Poniedziałek, 25-05-2015
Tarnobrzeg
Do tragicznego wypadku doszło dziś nad ranem w Chmielowie koło Tarnobrzega. W wyniku czołowego zderzenia busa z samochodem ciężarowym zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne. Do godziny 14 na tym odcinku występowały utrudnienia w ruchu.
Trwa VIII edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł". Organizatorem przedsięwzięcia jest jak zawsze Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia PTP. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.

Kolizja drogowa na ulicy Warszawskiej

Czwartek, 21-05-2015
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji drogowej, do której doszło na ulicy Warszawskiej w Tarnobrzegu. W zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy: dwa samochody ciężarowe i osobowy ford. Ruch na tym odcinku drogi relacji Tarnobrzeg - Sandomierz odbywał się wahadłowo. Od godz. 13 nie ma już utrudnień w ruchu.

Ukradli piwo ze stacji benzynowej

Czwartek, 21-05-2015
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli piwo ze stacji benzynowej. Kradzież zarejestrowały kamery monitorujące obiekt. Za swoje czyny mężczyźni poniosą konsekwencje prawne.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Lipiec
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie