Twoja komenda

Wydarzenia

71-letnia rowerzystka na drodze w Durdach gmina Baranów Sandomierski zderzyła się z samochodem ciężarowym marki Man. Ranna kobieta trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
Tarnobrzescy policjanci poszukiwali dwóch zaginionych nastolatków. W czwartek chłopcy wyszli z domów i przez wiele godzin nie powracali. Zaniepokojeni rodzice zaalarmowali funkcjonariuszy. Nastolatków w sobotnią noc zatrzymali warszawscy policjanci. Cali i zdrowi zostali przekazani rodzinom.
Policjanci na gorącym uczynku zatrzymali człowieka, który zniszczył plakat wyborczy jednego z kandydatów na prezydenta Tarnobrzega. Był pijany. Twierdził, że kandydat nie wzbudza jego sympatii

"Nigdy nie jeżdżę po alkoholu"

Środa, 12-11-2014
Tarnobrzeg
Trwa ogólnopolska kampania "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu". Jej celem jest integracja i aktywizacja społeczeństwa wokół zasady: piłeś - nie jedź! Partnerem merytorycznym akcji jest Komenda Główna Policji. W ramach kampanii policjanci ruchu drogowego będą rozdawać kierującym naklejki z hasłem akcji.
Tarnobrzescy policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców. Jeden z zatrzymanych mężczyzn posługiwał się prawem jazdy zmarłego niedawno ojca. Policjanci ustalili, że kierowca posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych do 2016 roku. Wszyscy kierujący poniosą odpowiedzialność karną za popełnione przestępstwo.

Kolejny raz oszuści dają o sobie znać

Wtorek, 04-11-2014
Tarnobrzeg
Oszuści podający się za członka rodziny usiłują wyłudzić od starszych osób pieniądze sugerują rozmówcy, że mieli wypadek drogowy i jest im potrzebna gotówka. Policja apeluje, aby o każdym podejrzanym przypadku informować policjantów dzwoniąc na numer 997.

Wypadek drogowy pod Tarnobrzegiem

Wtorek, 04-11-2014
Tarnobrzeg
Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego. Doszło do niego na drodze wojewódzkiej nr 871 relacji Stalowa Wola - Tarnobrzeg w miejscowości Stale w gminie Grębów. Rowerzysta został potrącony przez seata toledo. Kierowca jednośladu doznał obrażeń i trafił do szpitala w Tarnobrzegu.

Kto widział wypadek?

Poniedziałek, 03-11-2014
Tarnobrzeg
Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu nadzoruje postępowanie przygotowawcze dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło na drodze dla rowerów przy ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Uczestniczkami były dwie rowerzystki. Policjanci poszukują świadków tego wypadku.

Policjanci podsumowują działania "ZNICZ"

Poniedziałek, 03-11-2014
Tarnobrzeg
Policyjna akcja „Znicz 2014” dobiegła końca. Funkcjonariusze odnotowali 2 wypadki drogowe, w których 2 osoby odniosły obrażenia. W tym czasie doszło do 8 kolizji drogowych. Zatrzymano 2 kierujących, którzy prowadzili pojazdy będąc pod wpływem alkoholu.

Wkrótce działania " Znicz"

Poniedziałek, 27-10-2014
Tarnobrzeg
Za kilka dni rusza największa policyjna operacja "Znicz 2014". Od piątku do poniedziałku policjanci czuwać będą nad bezpieczeństwem osób, które wybiorą się na cmentarze z okazji Wszystkich Świętych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Katarzyny Kuczek, 37-letniej mieszkanki Brzózy Królewskiej. Zaginiona 14 stycznia 2016 r. rano wyszła z domu udając się do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
7
Luty
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie