Twoja komenda

Wydarzenia

W Internecie sprzedawała podróbki

Niedziela, 26-05-2013
Tarnobrzeg
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 37-letniej kobiecie, która na portalach aukcyjnych sprzedawała torebki, chusty i okulary przeciwsłoneczne z zastrzeżonymi znakami towarowymi. Jak ustalili policjanci tarnobrzeżanka dokonała ponad 200 takich transakcji.

Wspólne szkolenie policjantów i ratowników

Piątek, 24-05-2013
Tarnobrzeg
Policjanci z czterech miast województwa podkarpackiego wspólnie z ratownikami uczestniczyli w szkoleniu z zakresu ratownictwa wodnego. Swoje umiejętności mogli sprawdzić nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Wspólne szkolenia i ćwiczenia mają minimalizować wszystkie zagrożenia nad wodą.
Policjanci ustalają, w jakich okolicznościach zginął człowiek, którego ciało zauważył wczoraj w Wiśle mieszkaniec Tarnobrzega. Według dokumentów, które były w ubraniu, to 30-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, zaginiony początkiem roku.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w którym porażony prądem został młody mężczyzna. Z wstępnych ustaleń wynika, że 17-latek wspiął się na słup linii elektrycznej, porażony prądem stracił równowagę i spadł na ziemię. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przebywa pod opieką lekarzy.

Ciężarówka potrąciła kobietę

Środa, 22-05-2013
Tarnobrzeg
71-letnia kobieta została potrącona na chodniku przez ciężarowego citroena jumpy. Do zdarzenia doszło dzisiaj w rejonie dworca PKS, gdzie pokrzywdzona oczekiwała na przyjazd busa. Prawdopodobnie kierowca nie zachował uwagi podczas cofania. Gdy zorientował się co się stało, zabrał ranną do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
Dziś policjanci prowadzą działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Są one ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa pieszym oraz kierującym jednośladami.

Areszt dla sprawców rozboju

Niedziela, 19-05-2013
Tarnobrzeg
Kara, do 12 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, którzy podejrzani są o rozbój. Sprawcy zaczepili siedzącego na ławce 45-letniego mężczyznę, proponując mu wspólne wypicie alkoholu. Mocno pijanego biesiadnika chuligani najpierw dotkliwie pobili, a następnie okradli. Policjanci zatrzymali mężczyzn zaraz po zdarzeniu. Wczoraj Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował wobec podejrzanych trzymiesięczny areszt.

Dzałkowcy spotkali się z policjantami

Sobota, 18-05-2013
Tarnobrzeg
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu spotkali się z prezesami i gospodarzami rodzinnych ogrodów działkowych z Tarnobrzega, Nowej Dęby, Gorzyc i Skopania. Spotkanie poświęcone było realizacji programu prewencyjnego pod nazwą "Bezpieczny Ogród". Była to także okazja do podsumowania dotychczasowej współpracy z działkowcami.

Policjanci walczą z przemocą w rodzinie

Piątek, 17-05-2013
Tarnobrzeg
15 maja został ustanowiony Międzynarodowym Dniem Rodzin. To dobra okazja, aby poruszyć temat dotyczący przemocy w rodzinie. Funkcjonariusze, którzy zajmują się jej ofiarami niejednokrotnie poświęcają wiele, aby nieść im pomóc, bo jak sami mówią o swojej pracy – jest to służba drugiemu człowiekowi.

Maturzysta uszkodził 6 pojazdów i uciekł

Środa, 15-05-2013
Tarnobrzeg
Pijany 19-latek nie mając uprawnień do kierowania pojazdami wsiadł nad ranem do opla vectry, uszkodził sześć zaparkowanych pojazdów i odjechał z miejsca zdarzenia. Sprawcę zatrzymali policjanci w mieszkaniu, gdy wybierał się na egzamin maturalny. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko promil alkoholu w organizmie. Młody człowiek trafił do policyjnej izby zatrzymań. Dzisiaj złoży wyjaśnienia w sprawie popełnionego przestępstwa.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Boguchwale poszukują Zenona Hajduka, 31-letniego mieszkańca Straszydla. Zenon Hajduk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Listopad
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie