Twoja komenda

Wydarzenia

Ogólnopolska Noc Profilaktyki w Tarnobrzegu

Niedziela, 23-06-2013
Tarnobrzeg
Blisko 300 osób przybyło na ogólnopolskim happening profilaktycznym "Noc Profilaktyki - moda na życie bez uzależnień" zorganizowanym na tarnobrzeskim Placu Surowieckiego. W imprezę włączyli się policjanci, strażnicy miejscy, szkoły gimnazjalne i przedstawiciele władz samorządu lokalnego.

Zatrzymana po kradzieży perfum

Niedziela, 23-06-2013
Tarnobrzeg
35-letnia mieszkanka Sandomierza, będąc na zakupach w Tarnobrzegu ukradła dwa opakowania męskich perfum za prawie 650 złotych. Kobieta, skuszona łatwym łupem ponownie odwiedziła sklep, wówczas została rozpoznana i ujęta przez pracownika ochrony. Dzięki nagraniu z monitoringu, policjanci mogli odtworzyć przebieg zdarzenia. Kobieta za kradzież odpowie przed sądem. Grozi jej kara więzienia nawet do lat 5.

Już w sobotę "Ogólnopolska Noc Profilaktyki"

Piątek, 21-06-2013
Tarnobrzeg
Już w najbliższą sobotę 22 czerwca br. odbędzie się "Ogólnopolska Noc Profilaktyki". Impreza profilaktyczna, której inicjatorem jest Komenda Główna Policji, ma poruszyć serca wolne od uzależnień, przemocy i obojętności. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zapraszają na happening o godz. 16, na plac Surowieckiego w Tarnobrzegu.

Bezpieczny wypoczynek nad wodą

Czwartek, 20-06-2013
Tarnobrzeg
Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wspólnie z policjantami Oddziałów Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie rozpoczynają patrole nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Funkcjonariusze czuwać będą nad bezpieczeństwem wypoczywających tam plażowiczów.

Motocyklista uciekał przed Policją

Środa, 19-06-2013
Tarnobrzeg
Ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie miał 42-letni motocyklista, którego po pościgu zatrzymali funkcjonariusze tarnobrzeskiej drogówki. Kierowca motocykla marki Yamaha nie posiadał tablic rejestracyjnych oraz uprawnień do kierowania pojazdami.

Już w sobotę "Ogólnopolska Noc Profilaktyki"

Wtorek, 18-06-2013
Tarnobrzeg
Już w najbliższą sobotę 22 czerwca br. odbędzie się "Ogólnopolska Noc Profilaktyki". Impreza profilaktyczna, której inicjatorem jest Komenda Główna Policji ma poruszyć serca wolne od uzależnień, przemocy i obojętności. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zapraszają na happening o godz. 16, na plac Surowieckiego w Tarnobrzegu.

Niedzielne wypadki drogowe

Poniedziałek, 17-06-2013
Tarnobrzeg
Trzy wypadki drogowe, w których rannych zostało 4 osoby, to bilans zdarzeń drogowych tylko z niedzielnego popołudnia powiatu tarnobrzeskiego. Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i ostrożność podczas jazdy, aby wszyscy mogli bezpiecznie dojechać do obranych miejsc.
Do groźnego wypadku drogowego doszło wczoraj w miejscowości Stale pod Tarnobrzegiem. 24-letni kierowca hondy civic zderzył się z motocyklistą. W wypadku ranny został kierowca motocykla i jego pasażerka. Oboje trafili do szpitala. Policja ustala przyczyny zdarzenia.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu do udziału w ogólnopolskim happeningu "Noc Profilaktyki - moda na życie bez uzależnień", który odbędzie się 22 czerwca 2013 r na Placu Surowieckiego w Tarnobrzegu.

Pijana matka opiekowała się dzieckiem

Czwartek, 13-06-2013
Tarnobrzeg
Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miała 29-letnia mieszkanka gminy Baranów Sandomierski, która opiekowała się swoją szesnastomiesięczną córką. Młoda kobieta spożywała alkohol ze swoją matką i znajomym będąc w siódmym miesiącu ciąży. Teraz sprawą nieodpowiedzialnej kobiety zajmie się sąd rodzinny.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Nisku poszukują zaginionego Jakuba Pliszki, 16-letniego mieszkańca Zarzecza. Jakub Pliszka zaginął 27 stycznia 2015 roku. Około godz.13.30, wracając ze...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Roberta Surowca 29– letniego mieszkańca Lipska, gmina Narol. Robert Surowiec poszukiwany jest na podstawie Listu Gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Styczeń
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie