Twoja komenda

Wydarzenia

Policjant z wizytą u seniorów

Czwartek, 20-02-2014
Tarnobrzeg
"Poznaj swoje prawa - Nie daj się oszustom!” to temat spotkania słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nowej Dębie ze specjalistą Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu aspirantem sztabowym Andrzejem Barnasiem. Spotkanie odbyło się w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie. Wzięło w nim udział 30 słuchaczy. Po spotkaniu uczestnicy otrzymali materiały profilaktyczne w postaci ulotek.

Dwie kolizje drogowe i jeden pijany kierowca

Środa, 19-02-2014
Tarnobrzeg
39-letni kierowca opla corsy w ciągu dwóch dni spowodował dwie kolizje drogowe. Za każdym razem był mocno pijany. Badanie alkomatem wykazało blisko 2,9 promili alkoholu w jego organizmie. Policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Stracił je miesiąc wcześniej za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Wypadek drogowy w Jamnicy

Sobota, 15-02-2014
Tarnobrzeg
Blisko promil alkoholu w organizmie miał 55-letni kierowca toyoty corolli, który na drodze wojewódzkiej relacji Stalowa Wola - Tarnobrzeg w miejscowości Jamnica zderzył się z kia ceed. W zdarzeniu ranna została pasażerka kia, która przebywa w szpitalu. Na miejscu wypadku pracowali policjanci.

Odpowie za włamanie

Środa, 12-02-2014
Tarnobrzeg
Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 29-letniemu mężczyźnie, który włamał się do opuszczonego budynku. Ukradł aluminiowe grzejniki o wartości 1800 złotych. Policjanci ustalili i zatrzymali podejrzanego. Wczoraj usłyszał zarzut kradzieży, do której się przyznał.

Ukradł i przestraszył się odpowiedzialności

Wtorek, 11-02-2014
Tarnobrzeg
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 25-letniemu mieszkańcowi Zaleszan, który ukradł trzy akumulatory. Został zatrzymany przez policjantów, kiedy próbował przekazać skradzione rzeczy właścicielowi w obawie przed zdemaskowaniem. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do jego popełnienia.

Areszt dla złodzieja portfeli

Poniedziałek, 10-02-2014
Tarnobrzeg
Na jeden miesiąc trafił do aresztu 49-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, który ukradł kobiecie portfel. Zdarzenie miało miejsce w Nowej Dębie, a łupem złodzieja padły dokumenty, karta bankomatowa i 300 złotych. Jak ustalili policjanci wydziału kryminalnego, w ubiegłym roku mężczyzna dopuścił się podobnej kradzieży. Sprawca usłyszał prokuratorskie zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Zatrzymani w związku z kradzieżą bramy parkowej

Niedziela, 09-02-2014
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o kradzież skrzydła bramy wjazdowej Dzikowskiego Zespołu Zamkowo - Parkowego. Jak wynika z policyjnych ustaleń, podejrzani sprzedali bramę w punkcie skupu złomu otrzymując za towar po 13 złotych. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Zatrzymani już usłyszeli zarzuty. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

Wracał z podróży z narkotykami

Środa, 05-02-2014
Tarnobrzeg
25-letni mieszkaniec Tarnobrzega odpowie za posiadanie środków odurzających. Został zatrzymany przez policjantów ze służby kryminalnej na dworcu PKS, gdy wracał z podróży. Funkcjonariusze znaleźli u mężczyzny 5 gramów marihuany stanowiącej 10 jednorazowych porcji narkotyku. 25-latek został przesłuchany, policjanci przedstawili mu zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Policjanci podsumowali działania "Bezpieczne Ferie"

Poniedziałek, 03-02-2014
Tarnobrzeg
Policjanci zakończyli działania "Bezpieczne Ferie 2014". Przez dwa tygodnie funkcjonariusze prewencji i ruchu drogowego czuwali nad bezpieczeństwem najmłodszych mieszkańców powiatu tarnobrzeskiego. Okazały się one spokojnym i bezpiecznym okresem zimowego wypoczynku.

Zatrzymani podejrzani o włamania

Poniedziałek, 03-02-2014
Tarnobrzeg
Dwaj mężczyźni odpowiedzą za włamanie i kradzież, do magazynu firmy transportowej w gminie Baranów Sandomierski. Łupem padły opony do naczepy samochodu ciężarowego o łącznej wartości sięgającej blisko 1. 800 złotych. Wpadł też wspólnik złodziei, który odkupił przedmioty pochodzące z przestępstwa. Sprawców ustalili i zatrzymali policjanci z Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim. W piątek funkcjonariusze przedstawili całej trójce zarzuty.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzi poszukiwania zaginionego Jerzego Mełech, 50-letniego mieszkańca Rzeszowa. Jerzy Mełech w dniu 28 czerwca 2015 r. wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
5
Lipiec
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie