Twoja komenda

Wydarzenia

Bilans zdarzeń drogowych

Wtorek, 20-08-2013
Tarnobrzeg
Wczoraj na terenie powiatu tarnobrzeskiego policjanci odnotowali wypadek drogowy, trzy kolizje oraz zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Rekordzistą okazał się 33-letni kierowca samochodu osobowego marki Audi. Alkomat wykazał u niego 3,06 promila alkoholu w organizmie. Wszyscy kierujący poniosą odpowiedzialność karną za popełnione przestępstwo.

Podczas meczu odpalił race

Poniedziałek, 12-08-2013
Tarnobrzeg
Policjanci zatrzymali 35 - letniego kibica "Siarki" Tarnobrzeg, który podczas meczu piłkarskiego na sektorze odpalił race pirotechniczne. Mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego 1,80 promila alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Policyjny patrol quadem nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Czwartek, 08-08-2013
Tarnobrzeg
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu otrzymali nowoczesny quad. Pojazd ten wykorzystywany będzie w codziennej służbie patrolowej nad Jeziorem Tarnobrzeskim, również podczas akcji poszukiwania zaginionych osób, w walce z kłusownikami i do innych zadań w terenie niedostępnym dotąd tradycyjnym radiowozom. Zakup quada możliwy był dzięki środkom finansowym przekazanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.
Wczesnym rankiem pływające w stawie ciało mężczyzny odkrył mieszkaniec Tarnobrzega. Powiadomił Policję. Funkcjonariusze ustalają tożsamość, okoliczności oraz przyczyny śmierci osoby.

Uroczyste obchody Święta Policji

Środa, 31-07-2013
Tarnobrzeg
83 funkcjonariuszy Policji odebrało w poniedziałek awanse na wyższe stopnie policyjne. Uroczyste obchody Święta Policji odbyły się na dziedzińcu renesansowego zamku w Baranowie Sandomierskim, na które przybył Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Zdzisław Stopczyk.

Dyżurny zapobiegł samobójstwu mężczyzny

Niedziela, 28-07-2013
Tarnobrzeg
Funkcjonariusze tarnobrzeskiej Policji interweniowali wobec mężczyzny, który chciał targnąć się na własne życie. Mężczyzna ze sznurem na szyi przywiązanym do gałęzi wyszedł na drzewo, z którego miał zamiar skoczyć. Jego plany udaremnił dyżurny jednostki Policji, który pojechał na miejsce zdarzenia i odwiódł mężczyznę od samobójstwa. 29-latek trafił pod opiekę lekarzy.

Zapraszamy na koncert z okazji Święta Policji

Sobota, 27-07-2013
Tarnobrzeg
Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Zdzisław Stopczyk i Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc serdecznie zapraszają na koncert z okazji Święta Policji. Dziś na rzeszowskim Rynku wystąpi rzeszowski zespół Spiral, a po nim gwiazda wieczoru - grupa Cochise.

Wypadek drogowy na ul. Warszawskiej

Piątek, 26-07-2013
Tarnobrzeg
7-letnie dziecko i kobieta zostali ranni w wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło dzisiaj na drodze wojewódzkiej nr 723 relacji Tarnobrzeg - Sandomierz. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci. Na tym odcinku ruch jest spowolniony. Policjanci apelują o ostrożną jazdę.

Zapraszamy na koncert z okazji Święta Policji!

Wtorek, 23-07-2013
Tarnobrzeg
Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji inspektor Zdzisław Stopczyk i Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc serdecznie zapraszają na koncert z okazji Święta Policji. Na rzeszowskim Rynku w najbliższą sobotę, 27 lipca, wystąpi rzeszowski zespół Spiral, a po nim gwiazda wieczoru - grupa Cochise.
Policjanci z Tarnobrzega po krótkich poszukiwaniach i pościgu ujęli dwóch młodych ludzi, którzy dotkliwie pobili niepełnosprawnego mężczyznę. Młodszy z napastników dwa dni wcześniej włamał się do sklepu. Grożą im surowe kary.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Grzegorza Berestka. Zaginiony 35-letni mieszkaniec Rzeszowa, 23 lutego br. wyszedł rano z domu do pracy...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
6
Marzec
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie