Twoja komenda

Wydarzenia

Rozmawiał przez telefon podczas jazdy

Czwartek, 14-05-2015
Tarnobrzeg
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę pojazdu ciężarowego, który podczas jazdy rozmawiał przez telefon komórkowy. To często bagatelizowane wykroczenie może skończyć się nie tylko mandatem w wysokości 200 złotych i punktami karnymi, ale także groźnym wypadkiem.

Pijany rowerzysta z zakazem sądowym

Środa, 13-05-2015
Tarnobrzeg
Ponad dwa promile alkoholu miał w organizmie rowerzysta zatrzymany wczoraj przez tarnobrzeskich policjantów. 51–letni mężczyzna kierował jednośladem pomimo sądowego zakazu. Za to przestępstwo grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Kierując skodą wjechała w przepust

Piątek, 08-05-2015
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w miejscowości Sokolniki ( gmina Gorzyce ). 32 – letnia kobieta kierując pojazdem marki Skoda Felicja zjechała z pasa drogi uderzając w przepust. Z kobietą podróżowało jej półroczne dziecko, oboje trafili do szpitala.
Wczoraj od rana na drogach naszego powiatu trwała policyjna akcja "Alkohol i narkotyki ". Celem działań policjantów było wyeliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących, oraz tych, którzy wsiedli za kierownicę będąc pod wpływem narkotyków. Na drogach powiatu tarnobrzeskiego policjanci skontrolowali 415 kierowców. Dwóch z nich kierowało pojazdem, mimo że wcześniej pili alkohol.
Dziś od rana na drogach powiatu tarnobrzeskiego trwa policyjna akcja "Alkohol i narkotyki". Celem działań policjantów jest wyeliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących, oraz tych którzy wsiedli za kierownicę będąc pod wpływem narkotyków.

Pijani wandale trafili do policyjnego aresztu

Czwartek, 07-05-2015
Tarnobrzeg
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na przyblokowym parkingu wybijali młotkiem szyby w samochodach. Wandale uszkodzili w ten sposób dwa auta powodując straty w wysokości 1 500 złotych. Obaj byli pijani. Za popełnione czyny grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wypadek w Skopaniu

Środa, 06-05-2015
Tarnobrzeg
Policjanci z posterunku w Baranowie Sandomierskim pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w Skopaniu na drodze wojewódzkiej nr 872 relacji Majdan Królewski - Baranów Sandomierski. Na łuku drogi ciągnik rolniczy przewożący na przyczepie drewno wywrócił się, przygniatając pasażera.

Wypadek w Gorzycach

Poniedziałek, 04-05-2015
Tarnobrzeg
Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w Gorzycach na drodze krajowej nr 77 relacji Sandomierz - Stalowa Wola. Volkswagen polo zderzył się tam z oplem vectrą. W wypadku ranne zostały dwie osoby. Do godziny 9.30 na tym odcinku drogi występowały utrudnienia.

Podsumowanie działań " Majowy Weekend 2015"

Poniedziałek, 04-05-2015
Tarnobrzeg
Od czwartku 30 kwietnia do niedzieli 3 maja trwała policyjna akcja pod nazwą "Majowy Weekend 2015". Na terenie powiatu tarnobrzeskiego było spokojnie i bezpiecznie, policjanci nie odnotowali wypadków drogowych, w tym okresie ujawnili 20 pijanych kierujących, odnotowali 5 kolizji drogowych.

Mężczyzna wszedł pod jadący pociąg

Poniedziałek, 04-05-2015
Tarnobrzeg
Na tarnobrzeskim osiedlu Sobów 50-letni mężczyzna wszedł wprost pod jadący pociąg towarowy relacji Połaniec – Sokółka. Zginął na miejscu. Do tragedii doszło wczoraj po godz. 15. Policjanci przy udziale prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Czerwiec
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie