Twoja komenda

Wydarzenia

Od poniedziałku rozpoczynają się ferie zimowe

Piątek, 17-01-2014
Tarnobrzeg
Już w najbliższy poniedziałek rozpoczną się ferie zimowe. W tym roku dzieci z województw podkarpackiego, lubelskiego, łódzkiego, pomorskiego i śląskiego będą wypoczywać jako pierwsze. Jak co roku, nad bezpieczeństwem najmłodszych będą czuwać policjanci. Z myślą o nich, ale też o ich rodzicach, wychowawcach i organizatorach zimowego wypoczynku przedstawiamy kilka porad i informacji na temat bezpiecznych ferii.
Kara do 12 lat pozbawienia wolności grozi mężczyznom, którzy w poniedziałek zaatakowali 22-latka i odebrali mu papierosy i pieniądze w kwocie 130 złotych. Policjanci zatrzymali ich zaraz po zdarzeniu. Mężczyźni byli pijani. Badanie alkomatem wykazało u każdego z nich po około 2,5 promila alkoholu. Funkcjonariusze przedstawili im zarzuty, a prokurator wobec mężczyzn zastosował dozory policyjne,poręczenia majątkowe w kwocie po 2 tysiące złotych oraz zakaz opuszczania kraju.
Jedna osoba ranna trafiła do szpitala w wyniku wypadku drogowego, do jakiego doszło na drodze powiatowej w gminie Grębów. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe; lexus, fiat punto i seat ibiza. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
W najbliższą niedzielę zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak co roku na terenie powiatu tarnobrzeskiego wolontariusze będą kwestować przed kościołami, centrami handlowymi oraz w miejscach zwiększonego ruchu. Zbiórką pieniędzy będą zajmować się przede wszystkim młode osoby, niejednokrotnie narażone na niebezpieczeństwo kradzieży, pobicia czy rozboju. Policjanci apelują o zachowanie szczególnych środków ostrożności.
Tarnobrzescy policjanci zatrzymali w bezpośrednim pościgu 25-letniego mężczyznę, który chciał ukraść całodzienny utarg pochodzący ze sprzedaży kuponów lotto. Mężczyzna został przesłuchany, policjanci przedstawili mu zarzut usiłowania kradzieży.

Policjanci zapobiegli tragedii

Wtorek, 31-12-2013
Tarnobrzeg
Dwaj policjanci z Baranowa Sandomierskiego uratowali mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Mieszkańca Tarnobrzega wypatrzył jeden z policjantów, gdy ten wszedł w ubraniu do kanału odpływowego łączącego się z Jeziorem Tarnobrzeskim. Do akcji ratunkowej przyłączyły się przejeżdżające Wisłostradą osoby. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przebywa pod opieką lekarską.

Bezpieczna zabawa fajerwerkami

Piątek, 27-12-2013
Tarnobrzeg
Już niedługo przywitamy Nowy Rok. Jego nadejściu tradycyjnie towarzyszyć będą fajerwerki i sztuczne ognie. Policjanci apelują o ostrożność i właściwe obchodzenie się z materiałami pirotechnicznymi.

Życzenia Świąteczne

Wtorek, 24-12-2013
Tarnobrzeg
Wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim mieszkańcom powiatu tarnobrzeskiego oraz odwiedzającym nasz policyjny portal internetowy, składamy życzenia zdrowia, optymizmu, sukcesów w realizacji nowych celów oraz poczucia bezpieczeństwa i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2014.

Policyjne działania "Boże Narodzenie 2013"

Wtorek, 24-12-2013
Tarnobrzeg
Dziś rano policjanci rozpoczynają działania "Boże narodzenie 2013". Podczas akcji będą czuwać nad bezpieczeństwem podróżujących drogami Podkarpacia. Tegoroczne działania zakończą się w czwartek 26 grudnia.

Oplem astrą potrącił kobietę

Sobota, 21-12-2013
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym została potrącona 69-letnia piesza. Ranną kobietę załoga karetki przewiozła do szpitala. Utrudnienia w ruchu na ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu trwały do godziny 19.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Maj
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie