Twoja komenda

Wydarzenia

Pozostawił koparkę z pracującym silnikiem

Czwartek, 19-03-2015
Tarnobrzeg
Operator koparki odpowie za pozostawienie maszyny z włączonym silnikiem. Wielogodzinny warkot stojącej na poboczu koparki zaniepokoił mieszkankę Tarnobrzega. Powiadomiła Policję, gdy okazało się, że na remontowanej drodze nie ma żadnego pracownika.

Nie dali się oszukać "fałszywemu bratankowi"

Środa, 18-03-2015
Tarnobrzeg
"Fałszywy bratanek” kolejny raz daje znać o sobie. Dzisiaj przed południem oszuści podjęli próbę oszukania mieszkańców tarnobrzeskiego osiedla Przywiśle. Mężczyzna podając się za bratanka usiłował wyłudzić znaczną sumę pieniędzy. Na szczęście żadna z osób nie dała się zwieść oszustowi.

Policjanci prowadzą działania "Pieszy"

Środa, 18-03-2015
Tarnobrzeg
Dziś policjanci prowadzą działania „Pieszy”. Mają one na celu egzekwowanie od kierujących pojazdami i pieszych przestrzegania przepisów prawa ruchu drogowego.

Groził nożem byłemu przełożonemu, został zatrzymany

Poniedziałek, 16-03-2015
Tarnobrzeg
Policyjnym dozorem oraz zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego został objęty 41–letni mieszkaniec Tarnobrzega. Mężczyzna groził nożem swojemu przełożonemu, obwiniając go za zwolnienie z pracy. Został zatrzymany przez Policję. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Policjanci apelują nie wypalajmy traw!

Poniedziałek, 16-03-2015
Tarnobrzeg
Już od wielu lat przedwiośnie to okres, w którym wyraźnie wzrasta liczba pożarów łąk i nieużytków. Wiele osób wypala trawy i nieużytki rolne, tłumacząc swoje postępowanie chęcią użyźniania gleby. Ponieważ od kilku dni do Policji docierają sygnały o wypalaniu roślinności, przypominamy, że takie działanie jest surowo zabronione!
Na trzy miesiące sąd tymczasowo aresztował 29-letniego mężczyznę, który potrącił samochodem dwoje nastolatków. 14-letni chłopiec zmarł na miejscu zdarzenia, a dziewczynka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Okazało się, że kierowca bmw był pod wpływem narkotyków. Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat.
Tarnobrzescy policjanci zatrzymali 46-letniego właściciela dwóch sklepów, w których sprzedawał odzież z podrobionymi znakami towarowymi. Oszust oferował do sprzedaży kurtki, buty, klapki, dresy, skarpetki, czapki oraz perfumy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 5.

Usłyszeli zarzuty za udzielanie narkotyków

Środa, 11-03-2015
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie i udzielanie innym osobom narkotyków w postaci marihuany. W tej sprawie funkcjonariusze przedstawili mężczyznom 10 zarzutów przestępstw związanych z naruszeniem ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
Interwencja zwartych pododdziałów Policji wobec agresywnego tłumu na trybunach stadionu w Tarnobrzegu była motywem przewodnim ćwiczeń, w których wzięli udział policjanci Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie oraz Nieetatowego Pododdziału Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Nastolatek strzelał z broni palnej

Wtorek, 10-03-2015
Tarnobrzeg
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zatrzymali 15-latka, który bez zezwolenia posiadał broń palną i amunicję. Sprawą nastolatka zajmie się sąd rodzinny.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionej Dominiki Góry, 17-letniej mieszkanki Grodziska. Zaginiona 29 marca br. wieczorem wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Maj
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie