Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci uratowali kobietę

Piątek, 22-02-2013
Tarnobrzeg
Funkcjonariusze Policji uratowali kobietę, która usiłowała popełnić samobójstwo poprzez zażycie lekarstw. Dzięki szybkiej reakcji oficera dyżurnego łódzkiej Policji, patrol prewencji w porę trafili do mieszkania 58-letniej tarnobrzeżanki. Kobieta przebywa pod opieką lekarzy.
Do końca maja 2013 r. przyjmowane są zgłoszenia kandydatów do tytułu "Policjant, który mi pomógł". To VI edycja plebiscytu, który ogłosiło Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia. Ta inicjatywa ma na celu wyróżnienie policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej.
Tarnobrzescy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę wybicia szyby w jednym z lokali gastronomicznych. Wandalem okazał się 19-letni mężczyzna. Przyznał się on policjantom do popełnionego przestępstwa. Tłumaczył, że zdenerwowała go dziewczyna. Szacowane straty wynoszą 800 złotych. Za swój czyn mężczyzna odpowie przed sądem.

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Wtorek, 19-02-2013
Tarnobrzeg
Po dwunasty w kraju obchodzony będzie Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Celem akcji jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa pokrzywdzonych. Od poniedziałku 25 lutego br. w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień.
W Tarnobrzegu na skrzyżowaniu ulic Wyspiańskiego i Mickiewicza zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby trafiły do szpitala, po udzielonej pomocy zostały zwolnione do domu. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci ruchu drogowego.
Zderzenie trzech pojazdów blokowało drogę wojewódzką 723 na osiedlu Wielowieś w Tarnobrzegu. W zdarzeniu ranna została jedna osoba. Po godzinie 11 ruch na tym odcinku drogi został odblokowany, wcześniej wprowadzony tam by ruch wahadłowy.
Policjanci z Gorzyc zatrzymali młodego mężczyznę, gdy próbował włamać się do sklepu spożywczego w Sokolnikach. 22-latek chciał ukraść alkohol. Włamywacz przebywa w policyjnej izbie zatrzymań, o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Szef nie wypłacał mu pensji więc... go okradł

Piątek, 15-02-2013
Tarnobrzeg
45-letni mężczyzna okradł swojego pracodawcę, bo ten zalegał z wypłatą jego pensji. Sprawca w ramach rekompensaty zabrał mu samochód osobowy marki Daewoo Matiz, laptopa i telefon komórkowy. Suma strat wyniosła 4 tysięcy złotych. Policjanci ustalili i zatrzymali złodzieja. Odzyskali w całości skradzione mienie. Sprawą podejrzanego zajmie się prokurator. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci szukają świadków rozboju

Czwartek, 14-02-2013
Tarnobrzeg
Trwa dochodzenie zmierzające do ustalenia okoliczności rozboju. Pokrzywdzonym jest mieszkaniec Tarnobrzega, który został zaczepiony przez nieznajomego mężczyznę, ten grożąc użyciem noża okradł ofiarę zabierając mu telefon komórkowy i pieniądze. Osoby które rozpoznają tego mężczyznę proszone są o kontakt z Policją.

Wypadek drogowy w Baranowie Sandomierskim

Środa, 13-02-2013
Tarnobrzeg
Policjanci ruchu drogowego pracują na miejscu wypadku drogowego. W miejscowości Baranów Sandomierski fiat cinquecento zderzył się czołowo z bmw. W wypadku ranne zostały dwie okobiety, które podróżowały fiatem. Zdarzenie miało miejsce na bocznej drodze, na chwilę obecną nie ma utrudnień w ruchu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Roberta Bylinowskiego, 37-letniego mieszkańca Rzeszowa. Robert Bylinowski poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
22
Lipiec
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie