Twoja komenda

Wydarzenia

Uczniowie z wizytą u policjantów

Wtorek, 25-03-2014
Tarnobrzeg
Uczniowie I i II klasy Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu wraz z nauczycielem dr Janem Mrozem zwiedzili tarnobrzeską komendę. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję posłuchać wygłoszonych przez policjantów prelekcji oraz obejrzeć sprzęt wykorzystywany w codziennej pracy policjantów.

Policyjne działania ''Telefon"

Wtorek, 25-03-2014
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci po raz kolejny prowadzą działania skierowane wobec osób, które nie stosują się do zakazu używania telefonów komórkowych podczas prowadzenia pojazdów. Działania pod kryptonimem „Telefon” prowadzone są na terenie całego powiatu tarnobrzeskiego od godziny 6 rano.

Nie wypalaj traw

Poniedziałek, 24-03-2014
Tarnobrzeg
Wystarczyło kilka cieplejszych dni, by wiele osób zabrało się za wiosenne porządki przy domu i na polach. Niektórym wydaje się, że dobrym sposobem na to jest wypalanie traw. Ponieważ od kilku dni do Policji i strażaków docierają sygnały o wypalaniu roślinności, przypominamy, że takie działanie jest surowo zabronione!

Wypadek drogowy w Stalach

Piątek, 21-03-2014
Tarnobrzeg
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego jaki wydarzył się na terenie gminy Grębów w miejscowości Stale. Na drodze powiatowej 59-letni kierowca renault twingo wjechał w jadącą tym samym pasem ruchu rowerzystkę. Ranna kobieta przebywa w szpitalu. O godzinie 18, przywrócono płynność w ruchu drogowym.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego jaki wydarzył się na ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Życia 53-letniego kierowcy peugeota nie udało się uratować. Jego samochód zjechał z jezdni na pas zieleni i uderzył w znak drogowy.
Sąd w Tarnobrzegu tymczasowo aresztował na trzy miesięcy czterech mężczyzn, którzy w niedzielę zaatakowali policjantów z Nowej Dęby. Pięciu mężczyzn usłyszało już zarzuty w tej sprawie. Policjanci ciągle ustalają kolejnych sprawców ataku na funkcjonariuszy. Za czynną napaść na funkcjonariusza publicznego podejrzanym grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Dwukrotnie zatrzymany podczas jazdy rowerem

Poniedziałek, 10-03-2014
Tarnobrzeg
41-letni mieszkaniec Tarnobrzega, został dwukrotnie zatrzymany przez policjantów podczas jazdy rowerem w stanie nietrzeźwym, w czasie jednego wieczora. Za każdym razem badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Zaatakowali interweniujących policjantów

Niedziela, 09-03-2014
Tarnobrzeg
Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie interweniując wobec grupy agresywnych osób użyli broni palnej. Emocji napastników nie ostudziły strzały ostrzegawcze, uspokoili się dopiero po oddaniu strzału w kierunku jednego z agresorów. Funkcjonariusze zatrzymali pięciu mężczyzn, uczestników zajścia. Policjant broniąc własnego życia ranił w nogę jednego z napastników. Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Kobiety w Policji

Piątek, 07-03-2014
Tarnobrzeg
Dzień Kobiet to miła data dla wszystkich pań, jak również okazja do zauważenia i docenienia ich pracy. Zawód policjanta, wymagający żelaznej dyscypliny, jest wyzwaniem, które podejmuje coraz więcej pań. Policjantki w codziennej służbie przeprowadzają różnego rodzaju interwencje począwszy od kontroli drogowych po zatrzymywanie niebezpiecznych przestępców.

Trwa konkurs "Policjant, który mi pomógł"

Piątek, 07-03-2014
Tarnobrzeg
VII edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł" już wystartowała. Organizatorem przedsięwzięcia jest jak zawsze Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Sierpień
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie