Twoja komenda

Wydarzenia

Blisko 70 policjantów przez kilka godzin prowadziło poszukiwania 29-letniego mężczyzny. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że podczas awantury ranił on nożem dwie osoby. Przed godz. 20 został zatrzymany w Łańcucie. 29-latek trafił do policyjnego aresztu.
Blisko promil alkoholu w organizmie miał kierowca autobusu kursowego relacji Włochy – Polska, którego zatrzymali do kontroli drogowej policjanci ruchu drogowego. Za popełnione przestępstwo 52-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, wysoka grzywna oraz utrata prawa jazdy.

Działania "Prędkość"

Wtorek, 07-07-2015
Tarnobrzeg
Dziś od rana na Podkarpaciu trwa policyjna akcja „Prędkość”. Policjanci kontrolują czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy zapinają pasy bezpieczeństwa i czy bezpiecznie przewożą dzieci. Przypominamy, że od maja obowiązują nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym.
Nie żyje 22-letni mężczyzna, który wypoczywał nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Młody człowiek pływał na materacu poza obszarem wyznaczonym do pływania. Wstępne ustalenia wskazują, że wcześniej spożywał alkohol. Sprawę wyjaśniają policjanci i prokurator.

Motorowerzysta zderzył się z peugeotem

Wtorek, 30-06-2015
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Nowej Dębie. Motorowerzysta zderzył się tam z peugeotem, mężczyzna trafił do szpitala.
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 47–letniego motorowerzystę, który nie chciał poddać się kontroli drogowej, a uciekając potrącił funkcjonariusza. Badanie kierowcy wykazało w jego organizmie 2,80 promila alkoholu. Teraz mężczyzna trzeźwieje w policyjnym areszcie, grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Najbliższe dwa miesiące to dla dzieci czas wakacji. Wielu dorosłych też z pewnością zdecyduje się na urlop i letnie wyjazdy. Spodziewamy się, że sporo osób zechce wypoczywać w naszym regionie, bo na Podkarpaciu nie brak atrakcyjnych turystycznie miejsc. Podkarpaccy policjanci troszcząc się o bezpieczeństwo wypoczywających, ale też podróżujących drogami naszego województwa, włączają się w doroczną akcję "Bezpieczne wakacje".
„Policja przyszłości” to konkurs plastyczno-literacki adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu rozpoczęli patrole nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Jak co roku oprócz patroli wodnych policjanci będą pełnić patrole radiowozami wyposażonymi w specjalistyczny sprzęt ratowniczy, będą dbać w tym czasie o bezpieczeństwo osób wypoczywających nad wodą, kapiących się i uprawiających sporty wodne. Funkcjonariuszy wspierać będą policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Policjanci zagrali w meczu charytatywnym

Środa, 17-06-2015
Tarnobrzeg
Reprezentacja funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wzięła udział w meczu charytatywnym podczas niedzielnej XXI Familiady. Policjanci pokonali 8:5 drużynę księży Diecezji Sandomierskiej.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionego Janusza Myśliwca, 51-letniego mieszkańca Przedmieścia Czudeckiego. Janusz Myśliwiec 16 sierpnia br. przebywał na terenie Niemiec w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują 59-letniego Juliana Oleniacza, ostatnio zamieszkałego w Łukawcu. Julian Oleniacz poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Sierpień
2016
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie