Twoja komenda

Wydarzenia

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi trzem mieszkańcom osiedla Mokrzyszów, którzy wdali się w bójkę. Dwaj mężczyźni w wieku 26 i 52 lata usłyszeli zarzut udziału w bójce. Są objęci dozorem policyjnym oraz ciąży na nich zakaz opuszczania kraju. Trzeci z mężczyzn przebywa w szpitalu. Wkrótce odpowie za popełnione czyny.

Jasnogórskie Spotkanie Środowiska Policyjnego

Piątek, 27-09-2013
Tarnobrzeg
29 września br. - w dniu Patrona Policji Św. Michała Archanioła - na terenie Klasztoru Jasnogórskiego NMP Królowej Polski w Częstochowie już po raz dwunasty odbędą się Jasnogórskie Spotkania Środowiska Policyjnego. Społeczny Komitet Organizacji Jasnogórskich Spotkań Środowiska Policyjnego serdecznie zaprasza do udziału w uroczystości.

18-latka ukradła pieniądze z domu koleżanki

Czwartek, 26-09-2013
Tarnobrzeg
Pieniądze w kwocie 300 złotych padły łupem 18-letniej kobiety, która odwiedziła mieszkanie swojej koleżanki. Wykorzystując nieuwagę domowników z szuflady zabrała pieniądze. Policjanci szybko ustalili tożsamość sprawczyni. Młoda kobieta usłyszała zarzut kradzieży. Przyznała się do popełnionego czynu. O jej dalszym losie zdecyduje sąd.

Nie daj się oszustom internetowym

Środa, 25-09-2013
Tarnobrzeg
Policjanci przestrzegają przed oszustami internetowymi, którzy wykorzystując nasze dobre serce i naiwność wyłudzają pieniądze. Ofiarą internetowego naciągacza padła 61-letnia mieszkanka Tarnobrzega, przekazała ponad 15 tysięcy złotych mężczyźnie podającego się za osobę chorą na raka, który prosił o zaopiekowanie się jego nastoletnią córką. Mężczyzna po otrzymaniu pieniędzy zerwał znajomość z kobietą. Funkcjonariusze ustalają jego tożsamość.

Ukradła wódkę i znieważyła policjantów

Wtorek, 24-09-2013
Tarnobrzeg
Do policyjnego aresztu trafiła 20-letnia mieszkanka Tarnobrzega, która naruszyła nietykalność cielesną i znieważyła funkcjonariuszy Policji. Kobieta została wcześniej ujęta na kradzieży alkoholu w sklepie. Za popełnione czyny grozi jej kara pozbawienia wolności do roku.

Bilans zdarzeń drogowych

Poniedziałek, 23-09-2013
Tarnobrzeg
W miniony weekend na terenie powiatu tarnobrzeskiego policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców. Rekordzistą okazał się 25 -letni mieszkaniec Tarnobrzega, który prawdopodobnie kierował samochodem osobowym marki audi . Alkomat wykazał u niego 3,78 promila alkoholu w organizmie.

Bolały go nogi, więc ukradł rower

Środa, 04-09-2013
Tarnobrzeg
44-letni mieszkaniec Tarnobrzega został zatrzymany na gorącym uczynku kradzieży rowera. Mężczyzna ukradł go sprzed sklepu, bo jak tłumaczył policjantom bolały go nogi. Funkcjonariusze zauważyli kradziony rower na jednej z ulic Tarnobrzega. Odzyskane mienie trafiło do właścicielki. Sprawcy kradzieży grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Areszt dla sprawcy śmiertelnego wypadku

Wtorek, 03-09-2013
Tarnobrzeg
Trzy miesiące tymczasowego aresztu zastosował sąd wobec 45-letniego mieszkańca gminy Baranów Sandomierski. Mężczyzna podejrzany jest o spowodowanie wypadku, w którym ciągnik rolniczy przygniótł jadącego z nim pasażera. Poszkodowany zmarł na miejscu zdarzenia. Sprawca był pijany, miał w chwili zatrzymania 1,42 promila alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Bezpiecznie w drodze do szkoły

Poniedziałek, 02-09-2013
Tarnobrzeg
Rozpoczął się nowy rok szkolny. Nasi najmłodsi każdego dnia będą zmierzać do swoich szkół. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, zwłaszcza tych, które pierwszy raz założą szkolne tornistry apelujemy do rodziców by przypomnieli swoim pociechom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zginął mężczyzna przygnieciony ciągnikiem

Niedziela, 01-09-2013
Tarnobrzeg
59-letni mężczyzna zginął przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Prawdopodobnie był on pasażerem, a za kierownicą ciągnika siedział pijany kolega, u którego badanie wykazało 1,42 promila alkoholu w organizmie. W tej sprawie do wyjaśnienia policjanci zatrzymali pięć osób. Wczoraj dwaj mężczyźni w wieku 37 i 43 lat objęci zostali dozorem policyjnym. O losach trzeciego z mężczyzn zdecyduje sąd.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Marzec
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie