Twoja komenda

Wydarzenia

Policyjne działania "Trzeźwy Poranek"

Poniedziałek, 15-09-2014
Tarnobrzeg
Dziś rano policjanci ruchu drogowego przeprowadzili działania pod kryptonimem "Trzeźwy Poranek”. Celem akcji była kontrola stanu trzeźwości kierujących poruszających się po drogach miasta i powiatu tarnobrzeskiego. W sumie funkcjonariusze przebadali 782 osoby. Ujawniono 6 osób, które kierowały pojazdem mimo, iż wcześniej piły alkohol.
Wczoraj przed Zamkiem Dzikowskim w Tarnobrzegu odbyły się skoordynowane ćwiczenia funkcjonariuszy Policji oraz strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu. Nad przebiegiem działań sztabowych czuwał Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu młodszy inspektor Tomasz Oleksak oraz Komendant Miejski PSP w Tarnobrzegu starszy brygadier Andrzej Babiec.

Policjanci zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Czwartek, 11-09-2014
Tarnobrzeg
Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli 76 krzaków konopi indyjskich, z których można wytworzyć znaczną ilość narkotyku. W tej sprawie zatrzymano czterech mężczyzn w wieku 26, 28, 31 i 33 lat. Trzech z nich Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu aresztował na trzy miesiące, natomiast 26-latek został objęty środkiem wolnościowym.
Kara do 8 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu mężczyźnie, który posługując się cudzym dowodem tożsamości próbował wyłudzić z banku pieniądze jednego z klientów. Policjanci zatrzymali mężczyznę, na miejscu zdarzenia.
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 27-letniego motocyklistę, który aby uniknąć kontroli drogowej uciekał z prędkością 168 km/h. Pirat drogowy kierując motocyklem nie miał przy sobie dokumentów. Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie za kilkukrotne spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
W najbliższą środę rusza kampania informacyjna skierowana do osób szukających pracy za granicą - "Praca za granicą? Nie bierz kota w worku. Sprawdź swojego przyszłego pracodawcę". Jej inicjatorem jest Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, a jednym z partnerów jest Policja. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego.

Właściwy złodziej odpowie za kradzież pieniędzy

Niedziela, 31-08-2014
Tarnobrzeg
Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie wykonując dalsze czynności w sprawie uprowadzenia 26-letniego mężczyzny ustalili, a następnie zatrzymali sprawcę kradzieży pieniędzy. Kilkanaście dni temu dwaj mieszkańcy Nowej Dęby uprowadzili 26-letniego mężczyznę podejrzewając, iż ukradł jednemu z nich portfel z gotówką 5 tysięcy złotych. Złodziejem okazał się 53-letni mieszkaniec tej miejscowości. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Odpowiedzą za uprowadzenie mężczyzny

Niedziela, 24-08-2014
Tarnobrzeg
Policjanci z Nowej Dęby ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o uprowadzenie 26-latka. Sprawcy, w bagażniku bmw, wywieźli swoją ofiarę z miasta, następnie domagali się zwrotu pieniędzy. Szybko wpadli w ręce funkcjonariuszy. Zatrzymanym za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Pirat drogowy na Wisłostradzie

Sobota, 23-08-2014
Tarnobrzeg
Policjanci zatrzymali prawo jazdy motocykliście, który rażąco naruszył przepisy ruchu drogowego. 25-latek kierujący jednośladem, przewożąc pasażera, jechał ponad 200 km/h.

"Sierpniowy Weekend"

Niedziela, 17-08-2014
Tarnobrzeg
Trwa policyjna akcja pod kryptonimem "Sierpniowy Weekend". Potrwa ona do najbliższej niedzieli. Policjanci nasilą kontrole pojazdów, będą dbać o przejezdność dróg i płynność ruchu. Zadbają o bezpieczeństwo podróżnych podczas przedłużonego weekendu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Artura KLEPEK, 51-letniego mieszkańca Leska. Artur Klepek poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Listopad
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie