Twoja komenda

Wydarzenia

Życzenia Świąteczne

Sobota, 19-04-2014
Tarnobrzeg
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych składam w imieniu własnym oraz Policjantek, Policjantów i Pracowników Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Działania Policyjne Wielkanoc 2014

Czwartek, 17-04-2014
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci rozpoczynają działania "WIELKANOC - 2014". Funkcjonariusze w sposób szczególny będą nadzorować drogi powiatu. Działania mają zapewnić maksimum bezpieczeństwa pieszym i kierowcom, podczas wzmożonego ruchu związanego z podróżami świątecznymi. Ich celem jest również zminimalizowanie liczby zdarzeń drogowych, ich skutków oraz maksymalne podniesienie płynności ruchu.

Policjanci zatrzymali pijanych kierowców

Wtorek, 15-04-2014
Tarnobrzeg
Wczoraj na terenie powiatu tarnobrzeskiego policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. 36-latek kierował fiatem pomimo ciążącego na nim czynnego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna był pijany, alkomat wykazał prawie 2 promile alkoholu w jego organizmie. Wszyscy kierujący poniosą odpowiedzialność karną za popełnione przestępstwo.

Trzy osoby ranne w zdarzeniu drogowym

Poniedziałek, 14-04-2014
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym ranne zostały trzy osoby. Do zdarzenia doszło na ulicy Warszawskiej w Tarnobrzegu na drodze wojewódzkiej relacji Tarnobrzeg -Sandomierz, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe - nissan note i chrysler voyager.
Policjanci Ruchu Drogowego wspólnie z przedstawicielami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu przeprowadzili Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum w Woli Baranowskiej z gminy Baranów Sandomierski, zajmując czołowe miejsca pośród uczestniczących drużyn.

By święta były bezpieczne

Czwartek, 10-04-2014
Tarnobrzeg
Zbliżają się Święta Wielkanocne, rozpoczęły się przedświąteczne porządki, zaczyna się także gorączka przedświątecznych zakupów. Zarówno sprzątając, jak i robiąc zakupy nie zapominajmy o własnym bezpieczeństwie.

Policyjne działania " Pieszy"

Środa, 09-04-2014
Tarnobrzeg
Dziś policjanci prowadzą działania „Pieszy”. Mają one na celu egzekwowanie od kierujących pojazdami i pieszych przestrzegania przepisów prawa ruchu drogowego.

Zasłabł za kierownicą i zmarł

Wtorek, 01-04-2014
Tarnobrzeg
Nie żyje 71-letni kierowca mazdy. Według relacji świadków mężczyzna jadąc ulicą Kazimierza Wielkiego, zasłabł. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, pomimo reanimacji życia mężczyzny nie udało się uratować. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Bez utrudnień na drodze w Nowej Dębie

Wtorek, 01-04-2014
Tarnobrzeg
Od godz. 15 nie ma już utrudnień w ruchu na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie. Tuż przed rondem awarii uległ ciągnik siodłowy, który blokował pas ruchu.

Trwa konkurs "Policjant, który mi pomógł"

Wtorek, 01-04-2014
Tarnobrzeg
VII edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł" już wystartowała. Organizatorem przedsięwzięcia jest jak zawsze Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Tadeusza Adamczyka, 52-letniego mieszkańca Rzeszowa. Tadeusz Adamczyk w styczniu 2012 roku wyjechał do Londynu. Do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Marka Chamielca, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Marek Chamielec poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
20
Kwiecień
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie