Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek drogowy przy ul. Wiślnej

Sobota, 30-05-2015
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na ulicy Wiślnej w Tarnobrzegu. 9-letni chłopiec został potrącony przez volkswagena passata. Dziecko trafiło do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu do udziału w happeningu "Ogólnopolski Głos Profilaktyki”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek na tarnobrzeskim Placu Bartosza Głowackiego. Przedsięwzięcie ukierunkowane jest na ograniczenie zjawiska alkoholizmu, narkomanii, przemocy wśród dzieci i młodzieży.
Policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu kolizji drogowej, do której doszło na ulicy Kopernika w Tarnobrzegu. W zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy: dwa samochody osobowe marki Citroen i renault clio. Do godziny 13.30 na tym odcinku ulicy występowały utrudnienia.

Policjanci ruchu drogowego rozdają ulotki

Czwartek, 28-05-2015
Tarnobrzeg
Niemal każdego dnia policjanci ruchu drogowego wzywani są do zdarzeń drogowych. Z policyjnych statysty wynika, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną wypadków. Aby ograniczyć ich liczbę policjanci rozpoczęli akcję w której oprócz wzmożonych patroli będą wręczać ulotkę zawierającą kompendium wiedzy o nowych przepisach prawo ruchu drogowego zaostrzających sankcje w przypadkach rażącego przekraczania prędkości.

Wypadek w Chmielowie - dwie osoby nie żyją

Poniedziałek, 25-05-2015
Tarnobrzeg
Do tragicznego wypadku doszło dziś nad ranem w Chmielowie koło Tarnobrzega. W wyniku czołowego zderzenia busa z samochodem ciężarowym zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne. Do godziny 14 na tym odcinku występowały utrudnienia w ruchu.
Trwa VIII edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł". Organizatorem przedsięwzięcia jest jak zawsze Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia PTP. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.

Kolizja drogowa na ulicy Warszawskiej

Czwartek, 21-05-2015
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji drogowej, do której doszło na ulicy Warszawskiej w Tarnobrzegu. W zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy: dwa samochody ciężarowe i osobowy ford. Ruch na tym odcinku drogi relacji Tarnobrzeg - Sandomierz odbywał się wahadłowo. Od godz. 13 nie ma już utrudnień w ruchu.

Ukradli piwo ze stacji benzynowej

Czwartek, 21-05-2015
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli piwo ze stacji benzynowej. Kradzież zarejestrowały kamery monitorujące obiekt. Za swoje czyny mężczyźni poniosą konsekwencje prawne.

Starsza kobieta straciła 50 tysięcy złotych

Środa, 20-05-2015
Tarnobrzeg
Dziś przed południem oszuści kilkakrotnie usiłowali wyłudzić pieniądze od starszych osób tak zwaną metodą na „wnuczka” i „ policjanta”. Złodziej dzwoniąc do starszych osób prosił o znaczną kwotę pieniędzy, uwiarygodnić miał go „policjant’, który potwierdzał że mężczyzna spowodował poważny wypadek drogowy i potrzebna jest pomoc finansowa. Niestety 75 - letnia kobieta wypłaciła oszustom 50 tysięcy złotych.

Volkswagen golf potrącił pieszą

Wtorek, 19-05-2015
Tarnobrzeg
Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Zwycięstwa w Nowej Dębie. Volkswagen golf potrącił tam kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych. Ranna trafiła do szpitala w Tarnobrzegu, gdzie przebywa pod opieką lekarzy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Maj
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie