Twoja komenda

Wydarzenia

Reprezentacja funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu rozegrała mecz towarzyski w ramach akcji „Futbolowa Niedziela” zorganizowanej przez Urząd Gminy w Gorzycach. Przeciwnikiem funkcjonariuszy w meczu piłki nożnej byli dziennikarze lokalnych mediów. Drużyna policjantów okazała się bezkonkurencyjna, wygrywając spotkanie 6:4. Serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów sportowych.

Przemoc w rodzinie - gdzie szukać pomocy

Niedziela, 21-08-2016
Tarnobrzeg
Głównym celem „Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie na lata 2014 – 2020” jest zwiększenie skuteczności przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz zmniejszenie skali tego zjawiska w Polce. By ułatwić rodzinom uwikłanym w przemoc możliwość uzyskania wsparcia, Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie opracował aktualne wykazy podmiotów oraz organizacji pozarządowych udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie w województwie podkarp

Podsumowanie działań "Sierpniowy Weekend"

Wtorek, 16-08-2016
Tarnobrzeg
Wczoraj późnym wieczorem zakończyły się policyjne działania "Sierpniowy Weekend". Trwały cztery dni, od piątku 12 sierpnia do poniedziałku 15 sierpnia. W tym czasie odnotowaliśmy 1 wypadek drogowy w którym ranny został motocyklista. Wyeliminowano z ruchu 5 kierowców którzy kierowali pojazdami mimo, że wcześniej pili alkohol.

Bezpieczny " Sierpniowy Weekend 2016"

Niedziela, 14-08-2016
Tarnobrzeg
W związku z długim weekendem od piątku do poniedziałku na drogach powiatu tarnobrzeskiego będą prowadzone działania "Sierpniowy Weekend 2016". W ciągu czterech dni policyjnej akcji, policjanci spodziewają się zwiększonego ruchu, dlatego też zaplanowali wzmożone kontrole.

Kobieta zatrzymała nietrzeźwego kierowcę

Sobota, 13-08-2016
Tarnobrzeg
Postawą godną naśladowania wykazała się mieszkanka Tarnobrzega, która zatrzymała nietrzeźwego kierującego, a następnie powiadomiła policję. Kierujący volkswagenem miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Chroń swój rower przed kradzieżą!

Piątek, 12-08-2016
Tarnobrzeg
W ostatnich tygodniach w różnych miejscach naszego miasta doszło do kradzieży rowerów. Powinniśmy być szczególnie ostrożni, gdyż amatorów na cudze jednoślady przybywa, a okres letni temu sprzyja. Mundurowi z tarnobrzeskiej komendy oprócz prowadzonych działań, przypominają podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Podziękowania od Prezydenta RP

Środa, 10-08-2016
Tarnobrzeg
Prezydent RP Andrzej Duda przesłał na ręce Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka gratulacje i podziękowania dla wszystkich policjantów, pełniących służbę podczas Światowych Dni Młodzieży,

Ciężarówka blokowała drogę krajową nr 9 w Nagnajowie

Poniedziałek, 08-08-2016
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Nagnajowie, na drodze krajowej nr 9 relacji Radom - Rzeszów. Ciężarówka z naczepą, uderzyła w barierkę ochronną blokując przejazd na moście w obu kierunkach.

Apel o rozwagę nad wodą

Poniedziałek, 08-08-2016
Tarnobrzeg
Podczas wakacji chętnie i licznie korzystamy ze sprzyjającej aury i wypoczywamy nad wodą. Nad bezpieczeństwem korzystających z tej formy wypoczynku czuwają policjanci. Funkcjonariusze apelują o rozwagę i przypominają o podstawowych zasadach, które obowiązują podczas pobytu w rejonach zbiorników wodnych.

Śmiertelny wypadek w Gorzycach

Niedziela, 07-08-2016
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Gorzycach w powiecie tarnobrzeskim, na drodze krajowej nr 77. W wyniku zderzenia volkswagena golfa z motocyklem, kierujący jednośladem zmarł. Droga w tym miejscu była zablokowana.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionego Janusza Myśliwca, 51-letniego mieszkańca Przedmieścia Czudeckiego. Janusz Myśliwiec 16 sierpnia br. przebywał na terenie Niemiec w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują Krzysztofa Zielińskiego 35-letniego mieszkańca Jarosławia. Krzysztof  Zieliński poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Sierpień
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie