Twoja komenda

Wydarzenia

Kolarze biorący udział w Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim "Solidarności" i Olimpijczyków pojawią się w najbliższą sobotę na drogach powiatu tarnobrzeskiego. Policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu peletonu. W czasie wyścigu kierowcy mogą napotkać utrudnienia w ruchu drogowym.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu i Komendy Powiatowej Policji w Mielcu i Stalowej Woli uczestniczyli dzisiaj w konferencji szkoleniowej przeprowadzonej przez sędziów Sądu Najwyższego, która dotyczyła nowelizacji kodeksu postępowania karnego w 2016 r. Uczestnicy szkolenia dyskutowali na temat zmian w prawie karnym procesowym.

Policyjne działania " Pasy"

Wtorek, 28-06-2016
Tarnobrzeg
Dzisiaj na podkarpackich szlakach policjanci prowadzą akcję pod kryptonimem „PASY”. Ma ona na celu ograniczenie skutków wypadków drogowych, które wynikają z niezapinania pasów bezpieczeństwa oraz nieużywania urządzeń służących do przewozu młodych pasażerów.

Policjanci uratowali życie dwóch mężczyzn

Poniedziałek, 27-06-2016
Tarnobrzeg
56-letni mężczyzna próbował odebrać sobie życie. Dzięki szybkiej interwencji tarnobrzeskich policjantów, nie doszło do tej tragedii. Również funkcjonariusze z Wydziału Prewencji ratowali życie 38-letniego mężczyzny, który kilkakrotnie zranił się w szyję. Do czasu przybycia pogotowia policjanci tamowali krwawienie. Wezwana na miejsce karetka zabrała mężczyznę do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Pijany kierowca volkswagena polo

Niedziela, 26-06-2016
Tarnobrzeg
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym volkswagenem w Trześni (gmina Gorzyce). Powodem kontroli, było wyprzedzanie innego pojazdu na linii podwójnej ciągłej. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy, badanie alkomatem wykazało u kierowcy 1,9 promila alkoholu w organizmie.

Wypadek drogowy w Stalach

Czwartek, 23-06-2016
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego. Doszło do niego dzisiaj po godzinie 11, w Stalach na drodze wojewódzkiej nr 871 relacji Stalowa Wola – Tarnobrzeg. Jedna osoba ranna trafiła do szpitala po zderzeniu się fiata punto i volkswagena. Przez kilka godzin na tym odcinku droga była zablokowana w obu kierunkach. Przed godz. 14 ruch został przywrócony.

Zmiana organizacji ruchu w Tarnobrzegu

Środa, 22-06-2016
Tarnobrzeg
W związku z uroczystościami pogrzebowymi ks. prałata Michała Józefczyka w dniu 23 czerwca br. nastąpią zmiany w organizacji ruchu drogowego na terenie miasta Tarnobrzega.

Bezpieczne wakacje - wskazówki dla rodziców

Wtorek, 21-06-2016
Tarnobrzeg
Zbliża się okres letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Policja przedstawia kilka przydatnych uwag dla rodziców i opiekunów, które przekazane dziecku pozwolą mu bezpiecznie korzystać z wolnego czasu.

Areszt za kradzieże

Niedziela, 19-06-2016
Tarnobrzeg
34-letni mieszkaniec Tarnobrzega najbliższy miesiąc spędzi w areszcie. Taką decyzję podjął sąd po zapoznaniu się z materiałem dowodowym, zgromadzonym przez kryminalnych. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna ma na swoim koncie cztery kradzieże rowerów oraz kradzież gotówki z pojazdu. W wyniku przestępczej działalności 34-latka, pokrzywdzeni ponieśli straty w wysokości 5,4 tys. złotych.

Konkurs na hasło ( motto) Polskiej Policji

Piątek, 17-06-2016
Tarnobrzeg
Komendant Główny Policji ogłasza konkurs na hasło (motto, dewizę), które będzie umieszczone na radiowozach.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej Anny Klich, 23-letniej mieszkanki Jeżowego. Zaginiona 28 czerwca br. około godz. 19 wykonała ostatnie połączenie telefoniczne z rodziną.   Rysopis:...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Czerwiec
2016
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie