Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek w Tarnobrzegu

Piątek, 18-07-2014
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Doszło do niego na skrzyżowaniu ulicy Sikorskiego z ulicą Świętej Barbary w Tarnobrzegu. 51-letni kierowca pojazdu marki Rover zderzył się z seatem. Pasażerka seata trafiła do szpitala.

Pirat drogowy z wyrokiem sądowym

Czwartek, 17-07-2014
Tarnobrzeg
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 37-letniego motocyklistę, który aby uniknąć kontroli drogowej uciekał z prędkością 160 km/h. Policjanci skierowali wniosek do sądu o ukaranie pirata drogowego. Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu wydał wyrok nakazowy wymierzając mężczyźnie 1 tys. złotych grzywny oraz orzekł wobec obwinionego na okres 1 roku. zakaz prowadzenia motocykli.

Bądź ostrożny nad wodą

Wtorek, 15-07-2014
Tarnobrzeg
Podczas wakacji wolny czas chętnie spędzamy nad wodą. Brak wyobraźni i brawura mogą jednak doprowadzić do tragedii. Policja włączyła się w ogólnopolską akcję informacyjno - edukacyjną pod nazwą „Bezpieczna woda”. Jej celem jest podejmowanie działań na rzecz bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą.

Bilans zdarzeń drogowych

Poniedziałek, 14-07-2014
Tarnobrzeg
W miniony weekend na terenie powiatu tarnobrzeskiego policjanci odnotowali dwa wypadki drogowe, w których ranne zostały dwie osoby. Funkcjonariusze zatrzymali sześciu nietrzeźwych kierowców. Rekordzistą okazał się 43-letni kierowca fiata ducato. Alkomat wykazał ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie.
Złodzieje nie mają wakacji, to właśnie w tym okresie częściej wykorzystują nieuwagę swoich ofiar, ich łatwowierność oraz roztargnienie. Złodzieje potrafią zainscenizować różne sytuacje, by nas okraść. Tak właśnie było w przypadku 73-letniej mieszkanki Tarnobrzega, która została okradziona przez nieznanego mężczyznę, metodą na tzw. "przewałkę".

Policjanci zatrzymali złodziei chłodnicy

Wtorek, 08-07-2014
Tarnobrzeg
Kryminalni ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o kradzież. Rabusie z terenu cegielni w gminie Baranów Sandomierski wymontowali chłodnice z koparki wartą 5 tys złotych. Uciekających z łupem mężczyzn zauważył pracownik, który wszczął alarm. Policjanci szybko wpadli na ich trop. Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Włamywacze usłyszeli 33 zarzuty

Piątek, 04-07-2014
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci ustalili i zatrzymali czterech mężczyzn, którzy dokonywali włamań do garaży i altan ogrodowych na terenie miasta. Mężczyznom przedstawiono łącznie 33 zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Wypadek drogowy w Tarnobrzegu

Czwartek, 03-07-2014
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza z ul. Wyspiańskiego. 71-letni rowerzysta będąc na przejściu dla pieszych wjechał w toyotę yaris. Ciężko ranny rowerzysta został przewieziony do szpitala. O jego życie walczą tarnobrzescy lekarze.

Bezpieczne Wakacje

Wtorek, 01-07-2014
Tarnobrzeg
Rozpoczęły się wakacje, czas wypoczynku, ale i podróży. Z myślą o bezpieczeństwie wszystkich udających się na wakacyjny wypoczynek policjanci ruchu drogowego włączają się do ogólnopolskiej akcji "Bezpieczne Wakacje". W tym roku działania rozpoczęły się 27 czerwca i potrwają do końca sierpnia.

Tymczasowy areszt za zabójstwo żony

Poniedziałek, 30-06-2014
Tarnobrzeg
Zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem usłyszał 46-letni mężczyzna. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Oskarżony kilkakrotnie ugodził nożem w szyję swoją żonę. Do tragicznego zdarzenia doszło w Chmielowie pod Tarnobrzegiem.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Józefa Mroza, 41-letniego mieszkańca Rzeszowa. Józef Mróz poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Apelacyjną w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Lipiec
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie