Twoja komenda

Wydarzenia

Pijana matka opiekowała się dzieckiem

Wtorek, 09-02-2016
Tarnobrzeg
Ponad 2 promila alkoholu w organizmie miała 31-letnia mieszkanka Tarnobrzega, która opiekowała się niespełna dwuletnią córką. Na miejscu interweniowali policjanci. Nieodpowiedzialna matka wkrótce odpowie przed sądem rodzinnym.

Policjanci zapraszają na konsultacje społeczne

Poniedziałek, 08-02-2016
Tarnobrzeg
Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu rozpoczęła cykl konsultacji społecznych związanych z tworzeniem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce. Najbliższe spotkanie odbędzie się 9 lutego 2016 roku o godz. 10, w Nowej Dębie. Projekt ma na celu stworzenie mapy zagrożeń dla powiatu tarnobrzeskiego, skuteczniejszą walkę z przestępczością oraz wymianę informacji z mieszkańcami dotyczącą zagrożeń i przestępczości w ich najbliższym otoczeniu.

Poliyjne działania "Trzeźwy Poranek" - podsumowanie

Poniedziałek, 08-02-2016
Tarnobrzeg
W niedzielę tarnobrzescy policjanci przeprowadzili działania "Trzeźwy Poranek". Ideą tej cyklicznej akcji jest kontrola stanu trzeźwości kierujących i eliminowanie tych, którzy stwarzają zagrożenie w ruchu drogowym. Policjanci zatrzymali 14 pijanych kierowców, 5 z nich zatrzymano prawa jazdy.

Rozmawiali o przestępstwach z nienawiści

Piątek, 05-02-2016
Tarnobrzeg
W Zespole Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu odbyła się otwarta debata społeczna na temat "Przestępstw z Nienawiści”. Celem debaty było ukazanie zjawiska czynów popełnianych z nienawiści. Wśród zaproszonych gości był Pełnomocnik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie ds. Ochrony Praw Człowieka nadkom. Artur Wasiuta.

Bezpieczne Ferie 2016. Więcej kontroli na drogach

Czwartek, 04-02-2016
Tarnobrzeg
Od 15 lutego do 28 lutego br. w województwie podkarpackim będą trwały ferie zimowe dla dzieci i młodzieży. Jak co roku policjanci ruchu drogowego będą prowadzić wzmożone działania "Bezpieczne Ferie 2016". Funkcjonariusze będą kontrolować stan techniczny autokarów oraz sprawdzać uprawnienia kierowców. Wszystko po to, aby najmłodsi mogli bezpiecznie dotrzeć do miejsc wypoczynku zimowego.

Zapraszamy do udziału w debacie społecznej

Środa, 03-02-2016
Tarnobrzeg
Komendant Miejski Policji w Tarnobrzegu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w debacie społecznej „Przestępstwa z Nienawiści”. Debata odbędzie się w piątek 5 lutego 2016 r. o godz. 10 w Zespole Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu przy ul. Kopernika 1.

Wypadek w Gorzycach

Wtorek, 02-02-2016
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj w Gorzycach w powiecie tarnobrzeskim. Samochód ciężarowy potrącił pieszego. Ranny człowiek trafił do szpitala.

Policjant po służbie rozpoznał włamywaczy

Niedziela, 31-01-2016
Tarnobrzeg
Każdego dnia policjanci pochylają się nad sprawami kryminalnymi, ustalając i poszukując sprawców popełnionych przestępstw. Taką zagadkę rozwiązał powracający po służbie funkcjonariusz ruchu drogowego. Zapamiętał ustalone wcześniej rysopisy sprawców włamania do kiosku. Gdy zauważył podejrzanych powiadomił dyżurnego i wspólnie z patrolem zatrzymał mężczyzn. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Areszt za oszustwo metodą "na wnuczka"

Sobota, 30-01-2016
Tarnobrzeg
Policjanci z Wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali mężczyznę, który metodą "na wnuczka" oszukał mieszkankę Tarnobrzega i próbował oszukać kilkanaście innych osób. 78-letnia kobieta straciła 11 tysięcy złotych i 800 funtów. Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy. Policja ustala jego wspólników.
Policjanci ustalili i zatrzymali 24- letniego mężczyznę podejrzanego o włamanie do sklepu. Pijany mężczyzna wybił szybę, tuż po tym jak został wyproszony z koncertu disco polo. Przez wybite okno zamierzał powrócić na imprezę, zamroczony alkoholem pomylił lokale. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Katarzyny Kuczek, 37-letniej mieszkanki Brzózy Królewskiej. Zaginiona 14 stycznia 2016 r. rano wyszła z domu udając się do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
10
Luty
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie