Twoja komenda

Wydarzenia

Wkrótce działania " Znicz"

Poniedziałek, 27-10-2014
Tarnobrzeg
Za kilka dni rusza największa policyjna operacja "Znicz 2014". Od piątku do poniedziałku policjanci czuwać będą nad bezpieczeństwem osób, które wybiorą się na cmentarze z okazji Wszystkich Świętych.

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

Piątek, 24-10-2014
Tarnobrzeg
Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.

Uchronić przed zamarznięciem

Piątek, 24-10-2014
Tarnobrzeg
Jesień i zima to pory roku, które stanowią poważne zagrożenie dla życia i zdrowia osób bezdomnych. Każdego roku odnotowywanych jest kilkaset zgonów osób samotnych i bezdomnych, których przyczyną jest ujemna temperatura powietrza, a w konsekwencji nadmierne wychłodzenie organizmu.
Powołane jury konkursu plastycznego "Bezpieczne Wakacje 2014" składające się z policjantów, plastyków i przedstawicieli licznych instytucji wybrało najlepsze spośród nadesłanych prac plastycznych.
Sześć zarzutów usłyszał 19-latek, który uszkodził blaszane ogrodzenie i policyjny radiowóz. Podczas interwencji mężczyzna znieważył funkcjonariuszy, naruszył ich nietykalność cielesną oraz kierował wobec nich groźby karalne. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Dwa zdarzenia drogowe na drogach powiatu tarnobrzeskiego

Poniedziałek, 20-10-2014
Tarnobrzeg
Pogorszyły się warunki pogodowe. Drogi są śliskie od deszczu, miejscami pogorszyła się widoczność. Do dwóch zdarzeń drogowych doszło dzisiaj na drogach powiatu tarnobrzeskiego. W Jeziórku kierowca samochodu osobowego marki Kia potrącił jadącą tym samym pasem rowerzystkę, w Durdach kierowca ciężarowego volvo wjechał pod pociąg. Policjanci apelują o ostrożną jazdę.

Zgłoś handel ludźmi!

Piątek, 17-10-2014
Tarnobrzeg
Komenda Główna Policji utworzyła skrzynkę e-mailową i infolinię, dzięki którym każdy, kto ma informacje o przypadkach handlu ludźmi, będzie mógł się skontaktować z policjantami. Pisząc na adres handelludzmibsk@policja.gov.pl. lub dzwoniąc pod numer 664 974 934, można zapobiec ludzkim tragediom. Nie bądźmy obojętni!

Potrącenie 14-latka w Tarnobrzegu

Piątek, 17-10-2014
Tarnobrzeg
14-letni chłopiec z obrażeniami trafił do szpitala, po tym jak na ulicy Dekutowskiego został potrącony przez volkswagena golfa. Okoliczności wypadku wyjaśnia tarnobrzeska Policja. Kierująca golfem była trzeźwa.

Nastolatki falszywymi wolontariuszkami

Czwartek, 16-10-2014
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci zatrzymali dwie 14-latki podające się za wolontariuszki fikcyjnej fundacji dla zwierząt. Nastolatki zbierały datki do puszki po cukierkach, a zebrane pieniądze miały przeznaczyć na własne potrzeby. Za swój czyn odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Uważaj na oszustów!

Czwartek, 16-10-2014
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości i zatrzymania oszusta, którego ofiarą padła 84-letnia kobieta. Poszkodowana przekazała 1000 złotych mężczyźnie w zamian za saszetkę z dolarami.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy prowadzą poszukiwania zaginionego Kazimierza Pomorskiego, 59-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna wyszedł z domu w czwartek 23...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Adama Palucha, 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Adam Paluch poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Listopad
2014
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie