Twoja komenda

Wydarzenia

Właściwy złodziej odpowie za kradzież pieniędzy

Niedziela, 31-08-2014
Tarnobrzeg
Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie wykonując dalsze czynności w sprawie uprowadzenia 26-letniego mężczyzny ustalili, a następnie zatrzymali sprawcę kradzieży pieniędzy. Kilkanaście dni temu dwaj mieszkańcy Nowej Dęby uprowadzili 26-letniego mężczyznę podejrzewając, iż ukradł jednemu z nich portfel z gotówką 5 tysięcy złotych. Złodziejem okazał się 53-letni mieszkaniec tej miejscowości. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Odpowiedzą za uprowadzenie mężczyzny

Niedziela, 24-08-2014
Tarnobrzeg
Policjanci z Nowej Dęby ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o uprowadzenie 26-latka. Sprawcy, w bagażniku bmw, wywieźli swoją ofiarę z miasta, następnie domagali się zwrotu pieniędzy. Szybko wpadli w ręce funkcjonariuszy. Zatrzymanym za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Pirat drogowy na Wisłostradzie

Sobota, 23-08-2014
Tarnobrzeg
Policjanci zatrzymali prawo jazdy motocykliście, który rażąco naruszył przepisy ruchu drogowego. 25-latek kierujący jednośladem, przewożąc pasażera, jechał ponad 200 km/h.

"Sierpniowy Weekend"

Niedziela, 17-08-2014
Tarnobrzeg
Trwa policyjna akcja pod kryptonimem "Sierpniowy Weekend". Potrwa ona do najbliższej niedzieli. Policjanci nasilą kontrole pojazdów, będą dbać o przejezdność dróg i płynność ruchu. Zadbają o bezpieczeństwo podróżnych podczas przedłużonego weekendu.
Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali 22-letniego motocyklistę, który rozwijając prędkość 170 km/h jechał ulicami Tarnobrzega stwarzając zagrożenie dla innych. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a za popełnione wykroczenia mężczyzna odpowie przed sądem.

Wojewódzkie obchody Święta Policji w Jarosławiu

Niedziela, 03-08-2014
Tarnobrzeg
Podkarpackie obchody Święta Policji odbyły się w tym roku w Jarosławiu. Uroczystości przypadającego jubileuszu 95 rocznicy powstania Policji Państwowej połączone zostały z wręczeniem sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Jarosławiu. W tym dniu I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu nadkomisarz Zbigniew Brzyszcz odebrał z rąk I Zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinspektora Krzysztofa Gajewskiego awans na stopień podinspektora.
W ostatnim okresie czasu tarnobrzescy policjanci odnotowali dwa przypadki pogryzienia osób przez psa. Kierując się dobrem mieszkańców naszego powiatu zamieściliśmy wybrane informacje dotyczące obrony przed atakiem psa.

Przemoc w rodzinie - gdzie szukać pomocy

Czwartek, 31-07-2014
Tarnobrzeg
801 12 00 02 – to nr telefonu interwencyjno-informacyjnego dla osób pokrzywdzonych przemocą w rodzinie stosowaną przez osoby uprzednio skazane za przestępstwo z użyciem przemocy wobec członka rodziny. Uruchomienie pomocy nastąpiło na mocy porozumienia pomiędzy Komendantem Głównym Policji, Ministrem Sprawiedliwości i Dyrektorem Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Święto Policji w Tarnobrzegu

Środa, 30-07-2014
Tarnobrzeg
24 lipca 1919 roku Sejm Ustawodawczy RP na mocy ustawy powołał Policję Państwową. To szczególny dzień dla wszystkich funkcjonariuszy Policji. W tym dniu w sposób szczególny docenia się ich odpowiedzialną i pełną poświęceń pracę. Wręczenie aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnienia to najważniejsze punkty Miejskich Obchodów Święta Policji w Tarnobrzegu.

Zderzenie opla z ciężarówką

Wtorek, 29-07-2014
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego. W Jeziórku samochód ciężarowy marki Man zderzył się z oplem corsą. W wyniku wypadku ranna została kierująca oplem oraz jej pasażer.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Andrzeja Wierzbickiego, 65-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Andrzej Wierzbicki w lipcu br. wyjechał z Rzeszowa...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
3
Wrzesień
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie