Twoja komenda

Wydarzenia

"Tydzień Mediacji" to ogólnopolska kampania zainicjowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W ramach Tygodnia Mediacji obchodzony będzie także Międzynarodowy Dzień Mediacji (czwartek, 15 października). Policja wspiera te działania.

Podsumowanie działań „Truck & Bus”

Czwartek, 08-10-2015
Tarnobrzeg
Policjanci ruchu drogowego prowadzili wczoraj na terenie powiatu tarnobrzeskiego wzmożone działania pod kryptonimem „Truck & Bus”. Ta cykliczna akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach, jak również sankcjonowanie naruszeń przepisów popełnianych przez kierujących pojazdami ciężarowymi.

Odpowie za rozbój

Czwartek, 08-10-2015
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci ustalili i zatrzymali 44-letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój. Sprawca, który pobił i okradł mieszkańca Tarnobrzega został objęty policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Zaatakował kierowcę tłuczkiem do mięsa

Środa, 07-10-2015
Tarnobrzeg
Policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o usiłowanie rozboju. Sprawca zaatakował mężczyznę tłuczkiem do mięsa na osiedlowym parkingu i zniszczył w jego samochodzie tablice rejestracyjne. Jak ustalili funkcjonariusze powodem zachowania napastnika miały być tablice rejestracyjne z innego województwa. Podejrzany mężczyzna decyzją prokuratury został objęty policyjnym dozorem. Za rozbój grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Areszt za uprawę i posiadanie konopi indyjskich

Wtorek, 06-10-2015
Tarnobrzeg
Policjanci z Wydziału Kryminalnego zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Łącznie zabezpieczono 134 krzaków konopi indyjskich, z których można wydzielić 775 jednorazowych porcji narkotyku. W tej sprawie funkcjonariusze przedstawili 27-latkowi trzy zarzuty. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

Policjanci otrzymali nową łódź

Poniedziałek, 05-10-2015
Tarnobrzeg
Dzięki środkom wspólfinansowanym przez Unię Europejską i Europejski Funduszu Rozwoju Regionalnego województwa podkarpackiego Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu otrzymała łódź motorową Sportis S - 5700. Policyjni wodniacy nową łodzią będą patrolować Jezioro Tarnobrzeskie oraz Wisłę.

CBOS:69 proc.respondentów dobrze ocenia Policję

Piątek, 02-10-2015
Tarnobrzeg
69 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadzonego we wrześniu br. Z ankiety wynika, że Policja jest drugą, obok wojska, najwyżej ocenianą instytucją.

Trwa kampania "Nie daj się zrobić w słupa!"

Środa, 30-09-2015
Tarnobrzeg
W ostatnich latach rośnie przestępczość gospodarcza, związana z oszustwami w podatku VAT. Tylko w latach 2012-13 kontrola skarbowa wykryła prawie 310 tys. fikcyjnych faktur, które zostały wykorzystane w przestępczym procederze. W 2013 r. kwota nieprawidłowości ujawnionych przez kontrolę skarbową sięgnęła ponad 6 mld zł, a w pierwszym kwartale 2014 r. już ponad 2 mld zł.

W Jamnicy dachowało bmw

Piątek, 25-09-2015
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Jamnicy na drodze wojewódzkiej nr 871 relacji Stalowa Wola - Tarnobrzeg. 22-letni kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem i dachując, wjechał do przydrożnego rowu. W samochodzie jechało trzech pasażerów. Mężczyźni po udzielonej pomocy medycznej opuścili szpital.

Trwa konkurs " Przytomni"

Czwartek, 24-09-2015
Tarnobrzeg
Nie pozwólmy dopalaczom niszczyć naszego życia! Jeśli nie tolerujesz kradzieży, bandytyzmu i kłamstwa oraz tak samo jak my nie godzisz się na dopalacze, weź udział w konkursie MSW pn. „Przytomni”. Nakręć spot, powiedz wszystkim, że „Dopalacze kradną życie” i wygraj dla swojej szkoły atrakcyjne nagrody!
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Patrylaka, 39-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
10
Październik
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie