Twoja komenda

Wydarzenia

Dopalacze kradną życie

Środa, 29-07-2015
Tarnobrzeg
Dopalacze to zabójcza żenada i oszukańczy obciach. Ci, którzy je sprzedają, doskonale o tym wiedzą. Nie pozwólmy im niszczyć naszego życia! Nie tolerujesz kradzieży, bandytyzmu, kłamstwa? My też. Tak samo nie godzimy się na dopalacze.

Pijany kierowca uciekał przed policjantami

Środa, 29-07-2015
Tarnobrzeg
Policjanci ruchu drogowego przerwali niebezpieczną jazdę 29-letniemu kierowcy forda fiesty. Mężczyzna jazdę samochodem zakończył w policyjnej izbie zatrzymań. Był pijany. Badanie wykazało 1,86 promila alkoholu w jego organizmie. Kierowca fiesty nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, okazało się, że od 10 lat posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.
65-letni mężczyzna podejrzany jest o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad domownikami. Według ustaleń policjantów dramat rodziny trwał półtorej roku. 65-letni mieszkaniec gminy Grębów usłyszał w tej sprawie trzy zarzuty. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełniony czyn grozi mu kara więzienia do 7,5 lat.

Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego

Poniedziałek, 27-07-2015
Tarnobrzeg
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, w którym 19-letnia dziewczyna jadąc skuterem zderzyła się z citroenem berlingo. Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie na ul. Warszawskiej w Tarnobrzegu. Motorowerzystka i jej pasażerka trafiły do szpitala.

Wypadek na ścieżce rowerowej

Piątek, 24-07-2015
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ścieżce rowerowej przy ul. 11 - go Listopada w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zderzyli się tam dwaj rowerzyści. 47 - letni mężczyzna z urazami ręki trafił do szpitala. Zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu, policja ustala tożsamość sprawcy zdarzenia.

Wypadek w Woli Baranowskiej

Poniedziałek, 20-07-2015
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Wola Baronowska w powiecie tarnobrzeskim, Fiat Siena potrącił tam dwie młode kobiety, które jechały jednym rowerem. Rowerzystki z niegroźnymi obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Działania "Truck & Bus"

Poniedziałek, 20-07-2015
Tarnobrzeg
Podkarpacka Policja prowadzi szereg akcji prewencyjnych, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym drogami województwa. Jedną z takich akcji są działania „Truck & Bus”. W ich ramach szczegółowym kontrolom poddawane są samochody ciężarowe oraz busy - zwłaszcza te, przystosowane do przewozów pasażerskich.

Dopalacze, Gdzie szukać pomocy?

Czwartek, 16-07-2015
Tarnobrzeg
W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

Święto Policji w Tarnobrzegu

Wtorek, 14-07-2015
Tarnobrzeg
24 lipca 1919 roku Sejm Ustawodawczy Rzeczypospolitej na mocy ustawy powołał Policję Państwową. To szczególny dzień dla wszystkich funkcjonariuszy Policji. Wręczenie aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnienia to najważniejsze punkty obchodów Święta Policji w Tarnobrzegu.

Dopalacze zabijają

Poniedziałek, 13-07-2015
Tarnobrzeg
W ostatnich dniach na terenie Poznania i Katowic odnotowano kilkadziesiąt przypadków hospitalizacji osób, których stan wskazywał na zażycie tzw. dopalaczy. Jak się okazuje, w innych miastach na terenie Polski również do szpitali trafiały osoby najprawdopodobniej po zażyciu nieznanych, groźnych dla życia substancji. Policjanci ostrzegają: producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Lipiec
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie