Twoja komenda

Wydarzenia

Bezpieczna droga do szkołu - podsumowanie

Czwartek, 02-10-2014
Tarnobrzeg
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zakończyli działania prewencyjne „Bezpieczna droga do szkoły”. W tym okresie funkcjonariusze ruchu drogowego skontrolowali ponad 1200 pojazdów, w tym 6 autobusów, którymi przewożone były dzieci. Policjanci przeprowadzili 60 spotkań w szkołach podstawowych, w których uczestniczyło 1450 uczniów. Spotkania dotyczyły zasad bezpiecznego poruszania się po drodze.

Puchar dla drużyny piłkarskiej policjantów

Wtorek, 30-09-2014
Tarnobrzeg
W III Niżańskim Turniej Piłkarskim, który odbył się w minioną sobotę w Rudniku nad Sanem, drużyna policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wywalczyła II miejsce. Po murawie biegali zaproszeni do rozgrywek policjanci z garnizonu podkarpackiego, lubelskiego, funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego, Bieszczadzkiego oddziału Straży Granicznej w Przemyślu i służby więziennej z Niska i Chmielowa, strażacy PSP, oraz przedstawiciele samorządu niżańskiego. Łącznie 16 drużyn.

Śmiertelny wypadek

Poniedziałek, 29-09-2014
Tarnobrzeg
32-letnia kobieta poniosła śmierć w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło w Stalach w gminie Grębów. Kierowany przez nią peugeot 406 na łuku jezdni wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Oszustka okradła kobietę w jej mieszkaniu

Piątek, 26-09-2014
Tarnobrzeg
Policjanci poszukują oszustki, która okradła 75-letnią mieszkankę Tarnobrzega. Nieznajoma kobieta weszła do jej mieszkania pod pretekstem pozostawienia wiadomości dla sąsiadki. Łupem padły pieniądze i złota biżuteria. Policja ostrzega, metody działania sprawców są różne, natomiast cel jest jeden – uśpić czujność ofiary i wykorzystać zdobyte zaufanie.
Funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu aspirant Grzegorz Sęk zajął III miejsce w finale konkursu minersko - pirotechnicznego garnizonu podkarpackiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Wtorek, 23-09-2014
Tarnobrzeg
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 65-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Mężczyzna wyszedł z mieszkania bez wiedzy opiekunów, cierpi na zaniki pamięci. Policyjna akcja poszukiwawcza oraz pomoc strażaków i straży miejskiej doprowadziły do szczęśliwego finału. Odnaleziony mężczyzna trafił pod opiekę rodziny.
Policjanci z Tarnobrzega ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego, w którym zginął pieszy. Do zdarzenia doszło w piątek w Dąbrowscy.

Bilans zdarzeń drogowych

Poniedziałek, 22-09-2014
Tarnobrzeg
Dwa wypadki drogowe odnotowali tarnobrzescy policjanci w miniony weekend. Pod kołami samochodu osobowego zginął 52 – letni pieszy w Dąbrowscy. Cztery ranne osoby trafiły do szpitala po wypadku, jaki miał miejsce na tarnobrzeskim skrzyżowaniu ulic Sikorskiego z Św. Barbary. Podczas weekendu funkcjonariusze zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wzięli udział w kampanii informacyjno – promocyjnej skierowanej do osób szukających pracy za granicą - "Praca za granicą? Nie bierz kota w worku, sprawdź swojego pracodawcę”. Inicjatorem akcji był Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.

Policyjne działania "Trzeźwy Poranek"

Poniedziałek, 15-09-2014
Tarnobrzeg
Dziś rano policjanci ruchu drogowego przeprowadzili działania pod kryptonimem "Trzeźwy Poranek”. Celem akcji była kontrola stanu trzeźwości kierujących poruszających się po drogach miasta i powiatu tarnobrzeskiego. W sumie funkcjonariusze przebadali 782 osoby. Ujawniono 6 osób, które kierowały pojazdem mimo, iż wcześniej piły alkohol.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Październik
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie