Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci odwiedzili przedszkolaków

Piątek, 27-05-2016
Tarnobrzeg
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu aktywnie uczestniczą w edukacji dzieci i młodzieży, spotykając się z nimi w przedszkolach oraz szkołach. Kilka dni temu funkcjonariusze odwiedzili dzieci z Przedszkola nr 7 w Tarnobrzegu ". Wizyta była okazją do przypomnienia podstawowych zachowań związanych z bezpieczeństwem oraz przybliżeniem codziennej pracy funkcjonariuszy.
Policjant Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, będąc w czasie wolnym od służby, zatrzymał 42-letniego mężczyznę, którzy zaatakował kobietę trenującą jogging. Sprawca uderzył kobietę, po czym zaczął uciekać.
Drewniana figura św. Jana, skradziona z kapliczki we Wrzawach w gminie Gorzyce, powróci na swoje miejsce. Policjanci z Komisariatu Policji w Gorzycach wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, odzyskali rzeźbę skradzioną 15 lat temu.
Tarnobrzescy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na tarnobrzeskim osiedlu Dzików. 43-letni kierowca opla zafiry wjeżdżając na skrzyżowanie wjechał częściowo na chodnik, po którym jechał 20-letni rowerzysta. Manewr kierowcy spowodował gwałtowne hamowanie i upadek kierującego jednośladem. Ranny 20-latek trafił do szpitala.

Policyjne działania " Boże Ciało 2016"

Wtorek, 24-05-2016
Tarnobrzeg
W środę policjanci rozpoczynają działania pod kryptonimem "Boże Ciało 2016". Policyjna akcja będzie trwała do niedzieli 29 maja. Jej głównym celem jest troska o bezpieczeństwo podróżujących drogami Podkarpacia.

Uciekał, bo nie miał uprawnień

Niedziela, 22-05-2016
Tarnobrzeg
Policjanci przerwali niebezpieczną jazdę 20-letniego kierowcy hondy civic. Mężczyzna nie chcąc poddać się kontroli drogowej zaczął uciekać ulicami Tarnobrzega. Został zatrzymany po pościgu. Okazało, że kierowca uciekał ponieważ nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Za popełnione wykroczenia będzie odpowiadał przed sądem.
Do Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu trafił akt oskarżenia przeciwko 42–letniemu mężczyźnie, który podejrzany jest o wyłudzenia kredytów i pożyczek z różnych banków na terenie kraju. Tarnobrzescy policjanci prowadząc śledztwo przesłuchali 98 świadków, a zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie 38 zarzutów. Oszustowi grozi kara więzienia do lat 8.

Dwa wypadki drogowe w Nowej Dębie

Piątek, 20-05-2016
Tarnobrzeg
Do dwóch wypadków drogowych doszło wczoraj w Nowej Dębie (powiat tarnobrzeski). Ranne zostały dwie osoby, które zostały przewiezione do szpitala. W zdarzeniach brały udział 4 pojazdy osobowe. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzeń.

Policjanci poszukują świadków zdarzenia

Czwartek, 19-05-2016
Tarnobrzeg
Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło 17 maja na ul. Mickiewicza w Tarnobrzegu. Przed sklepem na tej ulicy doszło do szarpaniny między ekspedientką a mężczyzną, który chwilę wcześniej wybiegł ze sklepu. 34-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań. Nieprzytomna kobieta trafiła do szpitala. Policjanci proszą o kontakt świadków zdarzenia, w tym kobietę, która wspólnie z ekspedientką próbowała zatrzymać mężczyznę.

Policjant z wizytą u przedszkolaków

Wtorek, 17-05-2016
Tarnobrzeg
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu aktywnie uczestniczą w edukacji dzieci i młodzieży, spotykając się z nimi w przedszkolach oraz szkołach. Kilka dni temu w przedszkolu nr 7 w Tarnobrzegu wizytę złożył aspirant sztabowy Marcin Orzechowski, który przeczytał dzieciom bajkę niemieckiej autorki Liane Schneider pt.” Zuzia nie korzysta z pomocy nieznajomego".
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60-letnim Stanisławem Małką, mieszkańcem Woli Obszańskiej. Mężczyzna 2 marca br. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 56-letniego Grzegorza Kulczyckiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Kulczycki poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Maj
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie