Twoja komenda

Wydarzenia

Areszty dla sprawców pobicia

Środa, 19-11-2014
Tarnobrzeg
Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie sprawcy, którzy w miniony piątek dotkliwie pobili 63-letniego mężczyznę. Niestety tarnobrzeżanin w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. Sprawcami przestępstwa okazali się mężczyźni w wieku 30, 33 i 45 lat. Policjanci ustalili i zatrzymali podejrzanych zaraz po zgłoszeniu zdarzenia.

Kierował pojazdem mimo sądowego zakazu

Wtorek, 18-11-2014
Tarnobrzeg
Mieszkaniec Tarnobrzega udaremnił jazdę nietrzeźwemu kierowcy audi. 24–latek jkierował samochodem pomimo zakazu sądowego i miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Nieodpowiedzialnemu kierowcy za popełnione przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Policjant po służbie zatrzymał pijaną kierującą

Poniedziałek, 17-11-2014
Tarnobrzeg
Dzięki czujności i szybkiej reakcji dzielnicowego z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli stanie przed sądem kobieta, która mając 1,46 promila alkoholu w organizmie kierowała pojazdem. Funkcjonariusz w czasie wolnym od służby zatrzymał kobietę na tarnobrzeskim osiedlu Wielowieś.
71-letnia rowerzystka na drodze w Durdach gmina Baranów Sandomierski zderzyła się z samochodem ciężarowym marki Man. Ranna kobieta trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
Tarnobrzescy policjanci poszukiwali dwóch zaginionych nastolatków. W czwartek chłopcy wyszli z domów i przez wiele godzin nie powracali. Zaniepokojeni rodzice zaalarmowali funkcjonariuszy. Nastolatków w sobotnią noc zatrzymali warszawscy policjanci. Cali i zdrowi zostali przekazani rodzinom.
Policjanci na gorącym uczynku zatrzymali człowieka, który zniszczył plakat wyborczy jednego z kandydatów na prezydenta Tarnobrzega. Był pijany. Twierdził, że kandydat nie wzbudza jego sympatii

"Nigdy nie jeżdżę po alkoholu"

Środa, 12-11-2014
Tarnobrzeg
Trwa ogólnopolska kampania "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu". Jej celem jest integracja i aktywizacja społeczeństwa wokół zasady: piłeś - nie jedź! Partnerem merytorycznym akcji jest Komenda Główna Policji. W ramach kampanii policjanci ruchu drogowego będą rozdawać kierującym naklejki z hasłem akcji.
Tarnobrzescy policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców. Jeden z zatrzymanych mężczyzn posługiwał się prawem jazdy zmarłego niedawno ojca. Policjanci ustalili, że kierowca posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych do 2016 roku. Wszyscy kierujący poniosą odpowiedzialność karną za popełnione przestępstwo.

Kolejny raz oszuści dają o sobie znać

Wtorek, 04-11-2014
Tarnobrzeg
Oszuści podający się za członka rodziny usiłują wyłudzić od starszych osób pieniądze sugerują rozmówcy, że mieli wypadek drogowy i jest im potrzebna gotówka. Policja apeluje, aby o każdym podejrzanym przypadku informować policjantów dzwoniąc na numer 997.

Wypadek drogowy pod Tarnobrzegiem

Wtorek, 04-11-2014
Tarnobrzeg
Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego. Doszło do niego na drodze wojewódzkiej nr 871 relacji Stalowa Wola - Tarnobrzeg w miejscowości Stale w gminie Grębów. Rowerzysta został potrącony przez seata toledo. Kierowca jednośladu doznał obrażeń i trafił do szpitala w Tarnobrzegu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Boguchwale poszukują Zenona Hajduka, 31-letniego mieszkańca Straszydla. Zenon Hajduk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Listopad
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie