Twoja komenda

Wydarzenia

Święto Policji w Tarnobrzegu

Środa, 30-07-2014
Tarnobrzeg
24 lipca 1919 roku Sejm Ustawodawczy RP na mocy ustawy powołał Policję Państwową. To szczególny dzień dla wszystkich funkcjonariuszy Policji. W tym dniu w sposób szczególny docenia się ich odpowiedzialną i pełną poświęceń pracę. Wręczenie aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnienia to najważniejsze punkty Miejskich Obchodów Święta Policji w Tarnobrzegu.

Zderzenie opla z ciężarówką

Wtorek, 29-07-2014
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego. W Jeziórku samochód ciężarowy marki Man zderzył się z oplem corsą. W wyniku wypadku ranna została kierująca oplem oraz jej pasażer.

Wypadek w Tarnobrzegu

Piątek, 18-07-2014
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Doszło do niego na skrzyżowaniu ulicy Sikorskiego z ulicą Świętej Barbary w Tarnobrzegu. 51-letni kierowca pojazdu marki Rover zderzył się z seatem. Pasażerka seata trafiła do szpitala.

Pirat drogowy z wyrokiem sądowym

Czwartek, 17-07-2014
Tarnobrzeg
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 37-letniego motocyklistę, który aby uniknąć kontroli drogowej uciekał z prędkością 160 km/h. Policjanci skierowali wniosek do sądu o ukaranie pirata drogowego. Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu wydał wyrok nakazowy wymierzając mężczyźnie 1 tys. złotych grzywny oraz orzekł wobec obwinionego na okres 1 roku. zakaz prowadzenia motocykli.

Bądź ostrożny nad wodą

Wtorek, 15-07-2014
Tarnobrzeg
Podczas wakacji wolny czas chętnie spędzamy nad wodą. Brak wyobraźni i brawura mogą jednak doprowadzić do tragedii. Policja włączyła się w ogólnopolską akcję informacyjno - edukacyjną pod nazwą „Bezpieczna woda”. Jej celem jest podejmowanie działań na rzecz bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą.

Bilans zdarzeń drogowych

Poniedziałek, 14-07-2014
Tarnobrzeg
W miniony weekend na terenie powiatu tarnobrzeskiego policjanci odnotowali dwa wypadki drogowe, w których ranne zostały dwie osoby. Funkcjonariusze zatrzymali sześciu nietrzeźwych kierowców. Rekordzistą okazał się 43-letni kierowca fiata ducato. Alkomat wykazał ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie.
Złodzieje nie mają wakacji, to właśnie w tym okresie częściej wykorzystują nieuwagę swoich ofiar, ich łatwowierność oraz roztargnienie. Złodzieje potrafią zainscenizować różne sytuacje, by nas okraść. Tak właśnie było w przypadku 73-letniej mieszkanki Tarnobrzega, która została okradziona przez nieznanego mężczyznę, metodą na tzw. "przewałkę".

Policjanci zatrzymali złodziei chłodnicy

Wtorek, 08-07-2014
Tarnobrzeg
Kryminalni ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o kradzież. Rabusie z terenu cegielni w gminie Baranów Sandomierski wymontowali chłodnice z koparki wartą 5 tys złotych. Uciekających z łupem mężczyzn zauważył pracownik, który wszczął alarm. Policjanci szybko wpadli na ich trop. Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Włamywacze usłyszeli 33 zarzuty

Piątek, 04-07-2014
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci ustalili i zatrzymali czterech mężczyzn, którzy dokonywali włamań do garaży i altan ogrodowych na terenie miasta. Mężczyznom przedstawiono łącznie 33 zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Wypadek drogowy w Tarnobrzegu

Czwartek, 03-07-2014
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza z ul. Wyspiańskiego. 71-letni rowerzysta będąc na przejściu dla pieszych wjechał w toyotę yaris. Ciężko ranny rowerzysta został przewieziony do szpitala. O jego życie walczą tarnobrzescy lekarze.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują Katarzyny Drath, 38-letniej mieszkanki Sanoka. Kobieta początkiem lipca wyszła z domu swojej matki nie informując dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Sławomira Bojańczyka, 35-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Bojańczyk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Lipiec
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie