Twoja komenda

Wydarzenia

Motorowerzysta zderzył się z peugeotem

Wtorek, 30-06-2015
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Nowej Dębie. Motorowerzysta zderzył się tam z peugeotem, mężczyzna trafił do szpitala.
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 47–letniego motorowerzystę, który nie chciał poddać się kontroli drogowej, a uciekając potrącił funkcjonariusza. Badanie kierowcy wykazało w jego organizmie 2,80 promila alkoholu. Teraz mężczyzna trzeźwieje w policyjnym areszcie, grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Najbliższe dwa miesiące to dla dzieci czas wakacji. Wielu dorosłych też z pewnością zdecyduje się na urlop i letnie wyjazdy. Spodziewamy się, że sporo osób zechce wypoczywać w naszym regionie, bo na Podkarpaciu nie brak atrakcyjnych turystycznie miejsc. Podkarpaccy policjanci troszcząc się o bezpieczeństwo wypoczywających, ale też podróżujących drogami naszego województwa, włączają się w doroczną akcję "Bezpieczne wakacje".
„Policja przyszłości” to konkurs plastyczno-literacki adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu rozpoczęli patrole nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Jak co roku oprócz patroli wodnych policjanci będą pełnić patrole radiowozami wyposażonymi w specjalistyczny sprzęt ratowniczy, będą dbać w tym czasie o bezpieczeństwo osób wypoczywających nad wodą, kapiących się i uprawiających sporty wodne. Funkcjonariuszy wspierać będą policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Policjanci zagrali w meczu charytatywnym

Środa, 17-06-2015
Tarnobrzeg
Reprezentacja funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wzięła udział w meczu charytatywnym podczas niedzielnej XXI Familiady. Policjanci pokonali 8:5 drużynę księży Diecezji Sandomierskiej.
W Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zakończone zostały eliminacje do powiatowego Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku 2015”. W zmaganiach wzięło udział 38 funkcjonariuszy pełniących służbę w ogniwach patrolowo-interwencyjnych. Najlepszy wynik uzyskał sierżant Arkadiusz Barszcz, sierżant Damian Kruk, sierżant sztabowy Karol Malborski i sierżant Damian Książkiewicz.

Przed wakacjami - co warto wiedzieć?

Wtorek, 16-06-2015
Tarnobrzeg
O czym warto pamiętać, wybierając się na urlop, przypominają instytucje biorące udział we wspólnej akcji "Przed wakacjami – co warto wiedzieć?". W działania po raz kolejny zaangażowana jest Policja. Funkcjonariusze apelują o zachowanie ostrożności w czasie podróży. Przypominają też o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą.
12 nietrzeźwych kierowców zatrzymali tarnobrzescy policjanci podczas niedzielnej akcji "Trzeźwy poranek". Skontrolowano 588 kierujących. Nietrzeźwi kierujący odpowiedzą za popełnione przez siebie przestępstwa i wykroczenie.
Policjanci i strażacy interweniowali dziś w nocy w jednym z mieszkań w Nowej Dębie. Sąsiadów zaniepokoił dym wydobywający się z okna, nikt też nie otwierał drzwi. Dzięki szybkiej interwencji z mieszkania wyniesiono trójkę dzieci i ich matkę. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Jak się okazało, kobieta była nietrzeźwa.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Nisku prowadzi poszukiwania zaginionego Józefa Fronca, 63-letniego mieszkańca Chałupek, w gminie Rudnik nad Sanem. Józef Fronc wyszedł z domu 29 maja 2015 roku i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Czerwiec
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie