Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Tarnobrzegu wspólnie z przedstawicielami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu uczestniczyli w powiatowym konkursie o bezpieczeństwie w ruchu drogowym „ Bezpiecznie na Drodze”. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 8 w Tarnobrzegu.
W dniach 25 listopada – 10 grudnia 2015 roku trwały będą obchody międzynarodowej kampanii zatytułowanej "16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet". Z uwagi na znaczenie problematyki przemocy w rodzinie, ze szczególnym uwzględnieniem przemocy wobec kobiet, dla kondycji polskiego społeczeństwa, podmiotem wspierającym obchody ogólnopolskie, ale także regionalne i lokalne inicjatywy organizowane w ramach kampanii, będzie również polska policja.

Śmiertelny wypadek na tarnobrzeskiej Wisłostradzie

Poniedziałek, 23-11-2015
Tarnobrzeg
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na tarnobrzeskiej Wisłostradzie. Kobieta kierująca volkswagenem golfem zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z renault kangoo. Na miejscu wypadku śmierć poniosło 3-letnie dziecko, które jechało golfem. Trzy osoby ranne trafiły do szpitala.

Pamiętajmy o odblaskach!

Poniedziałek, 23-11-2015
Tarnobrzeg
Jesień jest okresem, w którym policjanci odnotowują zwiększoną ilość wypadków drogowych. I choć z zagrożeniem liczyć muszą się wszyscy uczestnicy ruchu drogowego, o swoje bezpieczeństwo najbardziej zadbać powinni piesi i rowerzyści. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, pieszy poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, ma obowiązek używania elementów odblaskowych. Za brak odblasków grozi mandat.
Policjanci ustalili tożsamość kierowcy, który w Jadachach (powiat tarnobrzeski) śmiertelnie potrącił 51-letniego mężczyznę. Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek w rejonie drogi krajowej nr 9 relacji Radom-Rzeszów. W wyniku poniesionych obrażeń pieszy zmarł na miejscu zdarzenia.

W Tarnobrzegu odbyły się ćwiczenia Patrol-15

Środa, 18-11-2015
Tarnobrzeg
Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie wspólnie z tarnobrzeskimi policjantami, strażą pożarną oraz służbami ratowniczymi uczestniczyli dziś w ćwiczeniach Patrol-15. Scenariusz przewidywał przećwiczenie akcji ratowniczej w przypadku skażenia chemicznego.

"Młodzi Kierowcy" tematem debaty społecznej

Środa, 18-11-2015
Tarnobrzeg
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wraz z przedstawicielami władz samorządowych spotkali się na II debacie społecznej poświęconej „Młodym Kierowcom” i ich bezpieczeństwu na drodze. Spotkanie odbyło się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnobrzegu. Wśród zaproszonych gości byli studenci, oraz mieszkańcy miasta i powiatu tarnobrzeskiego.

Zapraszamy na debatę społeczną

Wtorek, 17-11-2015
Tarnobrzeg
I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu zaprasza mieszkańców powiatu tarnobrzeskiego na II debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu w ruchu drogowym pt. "Młodzi Kierowcy”. Debata odbędzie się 17 listopada 2015 roku o godz. 12.00 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu przy ul. Wyszyńskiego 10.

Śmiertelne potrącenie pieszego pod Tarnobrzegiem

Poniedziałek, 16-11-2015
Tarnobrzeg
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło przy drodze krajowej nr 9 w Jadachach (powiat tarnobrzeski). Kierujący samochodem ciężarowym z naczepą potrącił pieszego, który wskutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy rannemu mężczyźnie. Do godziny 18.30 na tym odcinku drogi obowiązywał ruch wahadłowy.

W Nowej Dębie zderzyły się trzy samochody

Poniedziałek, 16-11-2015
Tarnobrzeg
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Nowej Dębie. Z ustaleń wynika, że zderzyły się trzy samochody osobowe. Dwie osoby z niegroźnymi obrażeniami trafiły do szpitala w Nowej Dębie i Tarnobrzegu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 31-letniego Grzegorza Słomianego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Słomiany poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Listopad
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie