Twoja komenda

Wydarzenia

XV Jasnogórskie Spotkanie Środowiska Policyjnego

Poniedziałek, 26-09-2016
Tarnobrzeg
W Częstochowie odbyły się XV Jasnogórskie Spotkania Środowiska Policyjnego. Policyjni pielgrzymi modlili się w intencji poległych podczas służby, za bezpieczeństwo oraz przyszłość ojczyzny i swego zawodu. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele wszystkich garnizonów Policji z kraju, z Komendantem Głównym Policji nadinspektorem Jarosławem Szymczykiem na czele. Uroczystości uświetnił swoją obecnością Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zielińs
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu uczestniczyli w ćwiczeniach obronnych „TOR 2016”. Celem działań było sprawdzenie stanu przygotowania służb ratowniczych w sytuacji kryzysowej.
Od początku czerwca policyjni motorowodniacy z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu i funkcjonariusze z Oddziałów Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie czuwali nad bezpieczeństwem osób wypoczywających nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Dzięki ich pracy letni wypoczynek nad wodą dla wielu osób zakończył się bezpiecznie, pozostawiając tylko miłe wspomnienia upalnego lata.
Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.

Wypadek drogowy w Gorzycach

Środa, 21-09-2016
Tarnobrzeg
W wyniku zderzenia się opla astry z motocyklem, 42 – letni kierowca jednośladu trafił do szpitala, gdzie udzielana jest mu pomoc medyczna. Na miejscu wypadku pracowali policjanci. Przez dwie godziny ruch w obu kierunkach był zablokowany.
Dziś, w obecności władz wojewódzkich i samorządowych, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie zainaugurował przedsięwzięcie pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa". Interaktywna mapa jest już dostępna na stronie internetowej podkarpackiej Policji. Każdy, może przekazać policjantom informacje o miejscach i zdarzeniach, które w jego odczuciu są niebezpieczne. Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone

Policjanci szkolili rezerwistów

Poniedziałek, 19-09-2016
Tarnobrzeg
Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu uczestniczyli w ćwiczeniach „TARCZA - 16”. Ćwiczenie przeprowadzone przy współpracy z administracją wojskową odbyło się jeszcze w trzech innych miastach województwa podkarpackiego. Funkcjonariusze podczas ćwiczeń szkolili rezerwistów, którzy mogą być powołani na czas zagrożenia bezpieczeństwa państwa.

Podsumowanie działań " Trzeźwy Poranek"

Poniedziałek, 19-09-2016
Tarnobrzeg
Dziś od rana policjanci prowadzili wzmożone działania „Trzeźwy Poranek” ukierunkowane na trzeźwość kierowców. Na ośmiu punktach kontrolnych sprawdzono 880 kierujących. Policjanci zatrzymali 4 nietrzeźwych kierowców. Rekordzistką okazała się 45-letnia kobieta, która kierując Fordem Modeno miała 1,89 promila alkoholu w organizmie.

Konkurs na hasło polskiej Policji roztrzygnięty!

Niedziela, 18-09-2016
Tarnobrzeg
Pomagamy i chronimy – ta sentencja znajdzie się na oznakowanych radiowozach w kraju. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania – nadeszło blisko cztery i pół tysiąca propozycji.

Poszukujemy świadków zdarzenia

Piątek, 16-09-2016
Tarnobrzeg
Trwają czynności wyjaśniające zdarzenia drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że 66-letni mężczyzna jadąc rowerem ul. Nadole w Tarnobrzegu wywrócił się i uderzył głową w krawężnik. Mimo pomocy lekarskiej kierujący jednośladem zmarł. Policja ustala świadków tego tragicznego zdarzenia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 35-letniego Dawida Łuksika, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Mężczyzna prowadzi wędrowny tryb życia....

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 37-letniego Przemysława Kiczek, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Przemysław Kiczek poszukiwany na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Wrzesień
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie