Twoja komenda

Wydarzenia

Tymczasowy areszt na okres jednego miesiąca zastosował sąd wobec 23 – letniego mieszkańca Tarnobrzega, podejrzanego o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad 18 – letnią siostrą. Zatrzymany przez policjantów mężczyzna usłyszał łącznie cztery zarzuty popełnienia przestępstw. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Na dwa miesiące do aresztu trafił 45-letni mężczyzna podejrzany o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad żoną i dwójką dzieci. Zatrzymany przez policjantów mężczyzna odpowie nie tylko za przemoc domową. Podczas wywołanej awantury obuchem siekiery uderzył w nogę swojego syna. Za popełnione czyny sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Podejrzani o usiłowanie rozboju zatrzymani

Środa, 25-02-2015
Tarnobrzeg
Dwaj mężczyźni w wieku 18 i 20 lat, odpowiedzą za usiłowanie rozboju. Napastnicy zaatakowali wychodzącego z bloku mężczyznę. Szarpiąc i kopiąc pokrzywdzonego usiłowali zabrać mu bluzę, w którą był ubrany. Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców tego czynu. Podejrzani mężczyźni objęci zostali dozorem policyjnym oraz zakazem opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.
Inspektor Edward Ząbek, został Komendantem Miejskim Policji w Tarnobrzegu. Rozkaz o powołaniu na to stanowisko wręczył Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Andrzej Sabik. Nowy Komendant jest doświadczonym policjantem, przez kilka lat nadzorował służbę funkcjonariuszy w Brzozowie, Sanoku i Stalowej Woli na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji.

Poradnik "Jak złożyć zawiadomienie o przestępstwie?"

Poniedziałek, 23-02-2015
Tarnobrzeg
W związku z „Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Komenda Główna Policji przygotowały specjalny poradnik „Jak złożyć zawiadomienie o przestępstwie?”. Podobnie, jak w latach ubiegłych, policjanci wezmą udział w dyżurach, podczas których osobom pokrzywdzonym będą udzielane porady prawne.

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Poniedziałek, 16-02-2015
Tarnobrzeg
23 lutego br. rozpoczyna się Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. W ramach prowadzonej akcji w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu dyżur pełnić będąc funkcjonariusze Policji, osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień.

W wypadku drogowym zginął 14-letni chłopiec

Niedziela, 15-02-2015
Tarnobrzeg
Policjanci z udziałem prokuratora prowadzą śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło na drodze relacji Grębów - Krawce w powiecie tarnobrzeskim. Kierowca bmw potrącił dwoje pieszych. W wypadku śmierć poniósł 14-letni chłopiec. Policjanci ustalają świadków tego zdarzenia.

Policyjne działania "Trzeźwy poranek"

Piątek, 13-02-2015
Tarnobrzeg
Dziś rano policjanci ruchu drogowego prowadzili działania pod kryptonimem "Trzeźwy poranek". Na głównych drogach powiatu kontrolowali trzeźwość kierowców. W sumie skontrolowano 558 kierujących. Tym razem tylko jeden z kierujących wsiadł za kierownicę pojazdu po użyciu alkoholu. Mężczyzna odpowie za wykroczenie.

Z broni hukowej ranił mężczyznę

Piątek, 13-02-2015
Tarnobrzeg
Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali 37-letniego mieszkańca Tarnobrzega, który strzelał z broni hukowej w kierunku innego mężczyzny. Poszkodowany doznał obrażeń twarzy i trafił do szpitala. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Policjanci zabezpieczyli broń, z której oddano strzały. Prokurator wobec podejrzanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Wdrożenie SIS II

Czwartek, 12-02-2015
Tarnobrzeg
Biuro Międzynarodowej Współpracy Policji KGP jest autorem i wykonawcą projektu „Nowe wyzwania dla użytkowników SIS związanych z wdrożeniem SIS II”, który jest dofinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego (2009–2014).
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Grzegorza Berestka. Zaginiony 35-letni mieszkaniec Rzeszowa, 16 lutego br. wyszedł rano z domu do pracy...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
4
Marzec
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie