Twoja komenda

Wydarzenia

¾ Polaków ma zaufanie do Policji

Poniedziałek, 26-01-2015
Tarnobrzeg
Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.

Tarnobrzescy policjanci podsumowali ubiegły rok

Piątek, 23-01-2015
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci podsumowali swoją pracę w 2014 roku. Dzisiejszej naradzie rocznej przewodniczył Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Andrzej Sabik. Spotkanie było także okazją do podzielenia się informacjami na temat planów na bieżący rok oraz określenia strategii na rok 2015.

Policjanci ustalili sprawców pobicia

Środa, 21-01-2015
Tarnobrzeg
Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy podejrzani są o pobicie mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Sprawcy zaatakowali pokrzywdzonych przed jedną z restauracji w Tarnobrzegu. Jak ustalili funkcjonariusze powodem pobicia miały być „obce” tablice rejestracyjne pojazdu, którym przyjechali mężczyźni.

Policyjne działania "Trzeźwy Poranek"

Poniedziałek, 19-01-2015
Tarnobrzeg
Policjanci z wydziału ruchu drogowego i prewencji pracowali w sześciu punktach kontrolnych wyznaczonych na głównych drogach wyjazdowych z miasta. Celem działań było sprawdzenie stanu trzeźwości, jak największej liczby kierujących. Funkcjonariusze przebadali 422 osoby. Wśród nietrzeźwych kierujących było 3 rowerzystów.

Rok 2014 bardziej bezpieczny

Sobota, 17-01-2015
Tarnobrzeg
Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.

''Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego''

Czwartek, 15-01-2015
Tarnobrzeg
Dziś na Podkarpaciu prowadzone są policyjne działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Ich celem jest zwrócenie uwagi na nieprawidłowe zachowania pieszych i rowerzystów, ale także na błędy kierowców wobec niechronionych użytkowników dróg.

Spieszył się z psem do fryzjera - jechał 130 km/h

Poniedziałek, 12-01-2015
Tarnobrzeg
48-letni kierowca mercedesa został namierzony i zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego, kiedy znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. Jak się okazało pędził 130 km/h. Próbował znaleźć zrozumienie u funkcjonariuszy tłumacząc, że spieszył się, bo jechał z psem do fryzjera. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Ulica Zakładowa w Tarnobrzegu już odblokowana

Piątek, 09-01-2015
Tarnobrzeg
Przez trzy godziny zablokowana była ulica Zakładowa w Tarnobrzegu. Przejeżdżający ciągnik siodłowy marki renault z przyczepą wpadł w poślizg, następnie zjechał do rowu, a naczepa zatrzymała się w poprzek drogi tarasując przejazd. Policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia.

Usłyszeli zarzuty za pobicie mężczyzn

Czwartek, 08-01-2015
Tarnobrzeg
Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi czterem mieszkańcom Tarnobrzega, którzy pobili powracających z pubu dwóch mężczyzn. Sprawców w wieku 19 – 21 lat zatrzymali policjanci zaraz po zdarzeniu. Byli oni pijani. Jak ustalili funkcjonariusze powodem ataku miała być odmowa poczęstowania papierosem. Napastnicy za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem.

Posiadał broń i amunicję bez zezwolenia

Poniedziałek, 22-12-2014
Tarnobrzeg
Kara do 8 lat pozbawienia wolności grozi 35-letniemu mieszkańcowi gminy Grębów, który nielegalne posiadał broń i amunicję. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, późnym wieczorem na osiedlu Mokrzyszów, gdy wybierał miejsce do oddania strzałów.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Teresy Dzikiewicz, 56-letniej mieszkanki Nowin Horynieckich, gmina Horyniec Zdrój. Teresa Dzikiewicz poszukiwana jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Styczeń
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie