Twoja komenda

Wydarzenia

Policyjne działania "Majowy Weekend"

Piątek, 29-04-2016
Tarnobrzeg
Zbliżający się długi weekend majowy to dla policjantów okres wzmożonej pracy. Wiele osób wykorzysta nadchodzące dni na rodzinne wyjazdy i wypoczynek poza miejscem zamieszkania. W najbliższym czasie policjanci ruchu drogowego będą sprawdzali stan techniczny pojazdów, czy pasażerowie mają zapięte pasy oraz stan trzeźwości kierowców. Bezpieczeństwo na drogach zależy przede wszystkim od samych kierowców, dlatego policjanci już dziś apelują o rozwagę i o to, by nie siadać za kółkiem pod wpływem alko

Rozmawiali o bezpieczeństwie seniorów

Czwartek, 28-04-2016
Tarnobrzeg
Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie, w ramach cyklu spotkań „Edukacja do bezpieczeństwa” po raz kolejny spotkali się z seniorami. W Gminnym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie odbyło się spotkanie pn. „ Akademia 50+’’, a jego głównym celem były rozmowy na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa osób starszych.
55-letni kierowca fiata punto nie zadbał o bezpieczeństwo swojej 3-letniej córki. Dziecko jechało na przednim siedzeniu bez fotelika. W trakcie kontroli drogowej pasażerka próbowała ukryć dziecko pomiędzy nogami, zasłaniając je ubraniem. Nieodpowiedzialny kierowca za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Za popełnione wykroczenie grozi mu grzywna i punkty karne.

Spowodował wypadek drogowy jedząc kanapkę

Środa, 27-04-2016
Tarnobrzeg
Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku drogowym, do jakiego doszło przed południem w Stalach (gmina Grębów), gdzie czołowo zderzyły się volkswagen polo i ford focus. Do wypadku doprowadził kierowca volkswagena, który w czasie jazdy... jadł kanapkę. Na chwilę obecną na tym odcinku drogi ruch odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 16.

Pijana kobieta oferowała łapówkę policjantom

Wtorek, 26-04-2016
Tarnobrzeg
Kwotę 500 złotych zaproponowała policjantom kobieta kierująca renault kangoo, którą zatrzymali do kontroli drogowej w Żupawie. 53-latka była pijana. Badanie alkomatem wykazało u niej 1,6 promila alkoholu w organizmie. Za wręczenie korzyści majątkowej funkcjonariuszom i jazdę w stanie nietrzeźwym może jej grozić nawet do 10 lat więzienia.
Uczniowie klasy I "a" ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu odwiedzili policjantów. Wizyta w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu była okazją do przypomnienia podstawowych zachowań związanych z bezpieczeństwem oraz przybliżeniem codziennej pracy funkcjonariuszy.

Podsumowanie działań "Trzeźwy poranek"

Poniedziałek, 25-04-2016
Tarnobrzeg
Od rana policjanci prowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Skontrolowali 874 kierujących, zatrzymali nietrzeźwego kierowcę peugeota, w którego organizmie badanie wykazało 0,77 promila alkoholu.

Policjant pomógł mieszkance Tarnobrzega

Czwartek, 21-04-2016
Tarnobrzeg
Dzielnicowy z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu udzielił pomocy starszej kobiecie, która zasłabła na osiedlu Przywiśle. Ponieważ nie zgodziła się na wezwanie pogotowia, policjant odprowadził ją do domu.

Nie dała się oszukać metodą "na wnuczka"

Środa, 20-04-2016
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci ostrzegają przed tzw. oszustwami metodami "na wnuczka" i "policjanta". Dziś do dyżurnego jednostki policji zgłosiła się starsza kobieta, do której zadzwonił oszust. Mężczyzna przedstawiając się za fałszywego policjanta Centralnego Biura Śledczego Policji próbował wyłudzić 80 tysięcy złotych. Apelujemy o ostrożność i rozwagę!

Zapraszamy na konsultacje społeczne

Środa, 20-04-2016
Tarnobrzeg
Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu kontynuuje cykl konsultacji społecznych związanych z mapą zagrożeń. Najbliższe spotkania planowane sa w dniach 21 i 22 kwietnia 2016 roku w Skopaniu i Sobowie. Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu tarnobrzeskiego do udziału w dyskusji.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionej Dominiki Góry, 17-letniej mieszkanki Grodziska. Zaginiona 29 marca br. wieczorem wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
4
Maj
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie