Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci z rzeszowskiej komendy wraz z młodzieżą ze Szkoły Podstawowej w Tyczynie i przedstawicielami władz samorządowych, organizują kolejną edycję "Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki”. Przedsięwzięcie ukierunkowane jest na ograniczenie zjawiska alkoholizmu, narkomanii, przemocy wśród dzieci i młodzieży Na tegoroczną edycję głosu profilaktyki, wszystkich, dla których ważne jest bezpieczeństwo młodzieży, zapraszamy w środę (1 czerwca) do Tyczyna.

Policyjne działania „ Boże Ciało 2016”

Wtorek, 24-05-2016
Rzeszów
W najbliższy weekend i spodziewanym wzmożonym ruchem pojazdów policjanci przystąpią do działań "Boże Ciało 2016". Funkcjonariusze zadbają o bezpieczeństwo i płynność w ruchu. Szczególna uwagę zwróca również na kierujących popełniających wykroczenia stanowiące główne przyczyny wypadków.
W najbliższy czwartek obchodzone będą uroczystości Bożego Ciała. W związku z organizowanymi procesjami całkowite lub częściowo zostaną zamknięcie niektóre ulice na terenie Rzeszowa. W tych miejscach, policjanci będą kierować ruchem i organizować objazdy.

Podejrzani o napad na bank zatrzymani

Poniedziałek, 23-05-2016
Rzeszów
Policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzanych o napad na placówkę banku przy ulicy Krakowskiej w Rzeszowie. Mężczyźni zastraszyli kasjerkę i ukradli kilkanaście tysięcy złotych. Okazało się, że jeden z zatrzymanych podejrzany jest o podobny napad w Stalowej Woli.

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Piątek, 20-05-2016
Rzeszów
Policjanci odnaleźli poszukiwanego od wtorku zaginionego mężczyznę. 62-latek w poniedziałek widziany był po raz ostatni w pobliżu miejsca zamieszkania. Przełom w poszukiwaniach nastąpił dzisiaj, gdy funkcjonariusze sprawdzali informację od osoby, która miała widzieć mężczyznę. Odnaleziony trafił do szpitala, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Podejrzany o włamania zatrzymany

Piątek, 20-05-2016
Rzeszów
Policjanci z komisariatu w Tyczynie zatrzymali podejrzanego o włamanie do stanicy harcerskiej. Mężczyzna ukradł agregat prądotwórczy oraz kosę spalinową. Okazało się, że to nie pierwsze jego włamanie. Wcześniej dwukrotnie włamywał się do stanicy oraz do piwnicy domu mieszkalnego. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Mężczyzna usłyszał zarzuty.

Policjanci zatrzymali seryjnego włamywacza

Czwartek, 19-05-2016
Rzeszów
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o szereg włamań do piwnic. Okazał się nim mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego. Z włamań uczynił sobie źródło utrzymania. Łącznie policjanci przedstawili mu 18 zarzutów. Odzyskali również część skradzionych przedmiotów.
Dziś rozpoczną się Kulturalia Uniwersytetu Rzeszowskiego. Imprezę zainauguruje korowód studentów, którzy przejdą sprzed budynku głównego uniwersytetu na rzeszowski Rynek, skąd po uroczystościach wyruszą do akademików przy ulicy Cichej. Podczas przemieszczania się korowodu mogą wystąpić znaczne utrudnienia w ruchu. Policjanci apelują o ostrożność i wyrozumiałość.
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie dwóch biletomatów. Uszkodzone urządzenia znajdowały się przy przystankach autobusowych na ulicy Powstańców Warszawy i Rejtana. Wartość strat oszacowano na niemal 8 tys. złotych. Mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia.
Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o posiadanie nielegalnych papierosów i alkoholu. W garażu, który użytkowała, w jej mieszkaniu i samochodzie funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli niemal 2,5 tys. paczek papierosów i 135 litrów alkoholu. Wyroby te nie miały polskich znaków akcyzy. Wartość uszczuplenia podatkowego policjanci wyliczyli na ponad 48 tys. złotych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60-letnim Stanisławem Małką, mieszkańcem Woli Obszańskiej. Mężczyzna 2 marca br. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 28-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Maj
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie