Twoja komenda

Wydarzenia

Odpowiedzą za posiadanie marihuany

Piątek, 01-07-2016
Rzeszów
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. W wynajmowanym przez nich mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli ponad 61 gramów marihuany. Mężczyźni przyznali się do winy i usłyszeli zarzuty.
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże rowerów w Rzeszowie. Mężczyzna na jednym z portali internetowych umieścił ogłoszenie z ofertą sprzedaży roweru. Na ogłoszenie odpowiedziała właścicielka jednośladu. Na sprzedającego czekała wspólnie z policjantami.

Jutro utrudnienia w ruchu w Jasionce

Piątek, 24-06-2016
Rzeszów
Jutro na terenie lotniska w Jasionce odbędą się pokazy lotnicze. W związku z tym na drogach dojazdowych mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Policjanci apelują do osób, które nie zamierzają uczestniczyć w imprezie o wybierania tras alternatywnych oraz o zachowanie w tamtym rejonie szczególnej ostrożności.

Wypadek przy ulicy Armii Krajowej w Rzeszowie

Środa, 22-06-2016
Rzeszów
Policjanci z wydziału ruchu drogowego wyjaśniają okoliczności wypadku na skrzyżowaniu ulicy Armii Krajowej z ulicą Krzyżanowskiego. Kierująca citroenem wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzyła się z toyotą. Ranni zostali kierujący i pasażer toyoty. Od godz. 14.30 nie ma już utrudnień w ruchu na ul. Armii Krajowej.

Śmiertelne potrącenie na torach

Środa, 22-06-2016
Rzeszów
Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszego przez szynobus. Do wypadku doszło w Miłocinie. W jego wyniku przechodzący przez tory mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci udaremnili oszustwo

Wtorek, 21-06-2016
Rzeszów
Policjanci ustalili trzech mężczyzn podejrzanych o próbę wyłudzenia kredytu. W jednym z rzeszowskich banków, na podstawie nierzetelnych dokumentów próbowali zaciągnąć kredyt. Celu nie osiągnęli, gdyż zostali zatrzymani. Okazało się, że dwóch z zatrzymanych było organizatorami oszustwa. Trzeci mężczyzna miał tylko wystąpić o kredyt.
Za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz handel nimi odpowie mieszkanka Stalowej Woli zatrzymana przez rzeszowskich policjantów. Podczas przeszukania w wynajmowanym przez nią mieszkaniu policjanci znaleźli kilkaset gramów narkotyków oraz wagi do ich porcjowania. Wśród zabezpieczonych substancji były m.in. marihuana, mefedron i amfetamina. W sprawie prokurator wszczął śledztwo.
Podczas uroczystej zbiórki z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. dr. Krzysztofa Pobuty, młodszy inspektor Bogusław Kania został powołany na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie. Podczas uroczystości na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji powołany został podinspektor Mirosław Wośko. W uroczystości wzięli udział również zaproszeni goście oraz kadra kierownicza.

Areszt tymczasowy dla seryjnego włamywacza

Niedziela, 12-06-2016
Rzeszów
Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili tożsamość mężczyzny podejrzanego o szereg włamań. 28-latek włamywał się do piwnic na terenie Rzeszowa. Funkcjonariusze zatrzymali go, gdy prowadził skradziony wcześniej rower. Mężczyzna usłyszał 11 zarzutów, a sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy.

Policjanci zatrzymali podejrzanych o rozbój

Sobota, 11-06-2016
Rzeszów
Policjanci z komisariatu w śródmieściu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Zatrzymani pobili i okradli przypadkowego przechodnia. Zawiadomieni o przestępstwie policjanci ustalili podejrzanych oraz odzyskali część skradzionego mienia. Mężczyźni przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej Anny Klich, 23-letniej mieszkanki Jeżowego. Zaginiona 28 czerwca br. około godz. 19 wykonała ostatnie połączenie telefoniczne z rodziną.   Rysopis:...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Lipiec
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie