Twoja komenda

Wydarzenia

Śmiertelne potrącenie pieszego w Rzeszowie

Piątek, 26-08-2016
Rzeszów
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku z udziałem pieszego. Idący lewą stroną ulicy mężczyzna został potrącony przez jadący w tym samym kierunku samochód ciężarowy. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł na miejscu zdarzenia.

Ciągnik przygniótł mężczyznę

Środa, 24-08-2016
Rzeszów
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na drodze serwisowej przy autostradzie A4. Kierujący ciągnikiem rolniczym zjechał ze skarpy i został przygnieciony przez przewracający się pojazd. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł.

Nietoperz "wpadł" na komisariat

Środa, 03-08-2016
Rzeszów
Do niecodziennego wydarzenia z udziałem nietoperza doszło dziś w jednym z rzeszowskich komisariatów. Dzielnicowy rozpoczynając służbę, po wejściu do pokoju zauważył nietoperza, który zaklinował się pomiędzy skrzydłem a futryną okna.

Dzieci z wizytą u policjantów

Środa, 03-08-2016
Rzeszów
Dzisiaj Komendę Miejską Policji w Rzeszowie odwiedziły dzieci z półkolonii "Przystanek Po Szkole”. Mali goście przyglądali się z bliska pracy funkcjonariuszy różnych wydziałów oraz obejrzeli policyjny sprzęt. Policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie, a na zakończenie spotkania wszyscy otrzymali broszury o bezpiecznym wypoczynku nad wodą.

Utrudnienia w ruchu w związku z Rajdem Rzeszowskim

Poniedziałek, 01-08-2016
Rzeszów
W czwartek i piątek na ulicach Rzeszowa oraz na drogach lokalnych powiatu odbędzie się 25. Rajd Rzeszowski. Z uwagi na to, że część rzeszowskich ulic i wiele odcinków lokalnych dróg zostanie wyłączona z ruchu, mogą wystąpić utrudnienia. Do kierujących apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.
Sześć osób zatrzymanych, zabezpieczone duże ilości substancji psychoaktywnych, w tym ponad 11 kg dopalaczy, zajęte mienie w postaci 125 tys. złotych w gotówce i luksusowego samochodu - to efekt akcji rzeszowskich policjantów skierowanej przeciwko handlarzom dopalaczami. To największa ilość dopalaczy zabezpieczonych w ostatnim czasie na Podkarpaciu. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy umożliwił Prokuraturze Okręgowej w Rzeszowie przedstawienie zarzutów.

Przemoc w rodzinie – gdzie szukać pomocy

Czwartek, 28-07-2016
Rzeszów
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie zaktualizował wykazy instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na terenie województwa podkarpackiego.
Policjanci ustalają okoliczności kilku zdarzeń drogowych spowodowanych przez jednego kierującego. Mężczyzna jadąc oplem w Lutoryżu uderzył w zaparkowany samochód ciężarowy. Jazdę kontynuował samochodem znajomych, powodując po drodze kolejne kolizje. Zatrzymał się dopiero w Boguchwale, gdy uderzył w przydrożne barierki. Tam ujęli go inni kierujący.

Uważajmy na to, kogo wpuszczamy do domu

Środa, 27-07-2016
Rzeszów
Policjanci ustalają sprawców kradzieży dokonanych przez osoby wpuszczone przez domowników do mieszkań. W obu przypadkach, nieznane kobiety weszły do mieszkań pod pretekstem oczekiwania na znajomych mieszkających w sąsiednich mieszkaniach. Lokatorzy orientowali się, że zostali okradzeni dopiero po kilku godzinach.

Policjanci zatrzymali sprawców pobicia

Środa, 27-07-2016
Rzeszów
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie. Zatrzymani zaatakowali i na oczach rodziny pobili przechodnia. Pokrzywdzony wraz z rodziną wyszedł z centrum handlowego. Po zdarzeniu podejrzani spokojnie weszli do galerii handlowej. Kilka godzin później zatrzymali ich policjanci.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Sanoku poszukuje zaginionego Dariusza Wojnarowicza, 34-letniego mieszkańca Sanoka. Zaginiony, wczoraj około godz. 13, wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują Krzysztofa Zielińskiego 35-letniego mieszkańca Jarosławia. Krzysztof  Zieliński poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Sierpień
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie