Twoja komenda

Wydarzenia

Sześć osób zatrzymanych, zabezpieczone duże ilości substancji psychoaktywnych, w tym ponad 11 kg dopalaczy, zajęte mienie w postaci 125 tys. złotych w gotówce i luksusowego samochodu - to efekt akcji rzeszowskich policjantów skierowanej przeciwko handlarzom dopalaczami. To największa ilość dopalaczy zabezpieczonych w ostatnim czasie na Podkarpaciu. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy umożliwił Prokuraturze Okręgowej w Rzeszowie przedstawienie zarzutów.

Przemoc w rodzinie – gdzie szukać pomocy

Czwartek, 28-07-2016
Rzeszów
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie zaktualizował wykazy instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na terenie województwa podkarpackiego.
Policjanci ustalają okoliczności kilku zdarzeń drogowych spowodowanych przez jednego kierującego. Mężczyzna jadąc oplem w Lutoryżu uderzył w zaparkowany samochód ciężarowy. Jazdę kontynuował samochodem znajomych, powodując po drodze kolejne kolizje. Zatrzymał się dopiero w Boguchwale, gdy uderzył w przydrożne barierki. Tam ujęli go inni kierujący.

Uważajmy na to, kogo wpuszczamy do domu

Środa, 27-07-2016
Rzeszów
Policjanci ustalają sprawców kradzieży dokonanych przez osoby wpuszczone przez domowników do mieszkań. W obu przypadkach, nieznane kobiety weszły do mieszkań pod pretekstem oczekiwania na znajomych mieszkających w sąsiednich mieszkaniach. Lokatorzy orientowali się, że zostali okradzeni dopiero po kilku godzinach.

Policjanci zatrzymali sprawców pobicia

Środa, 27-07-2016
Rzeszów
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie. Zatrzymani zaatakowali i na oczach rodziny pobili przechodnia. Pokrzywdzony wraz z rodziną wyszedł z centrum handlowego. Po zdarzeniu podejrzani spokojnie weszli do galerii handlowej. Kilka godzin później zatrzymali ich policjanci.

Tragiczny wypadek w Świlczy

Wtorek, 26-07-2016
Rzeszów
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Świlczy. Kierujący fiatem doblo jadąc drogą ekspresową stracił panowanie nad samochodem i uderzył w bariery ochronne. Nieprzytomny mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.
Dzisiaj w Komendzie Miejskiej Policji w Rzeszowie gościł 10-letni Bartosz. Jego rozsądne zachowanie uchroniło babcię przed oszustami, a policjantom umożliwiło zatrzymanie jednej z podejrzanych o to przestępstwo osób. Chłopiec odebrał z rąk Komendanta certyfikat "Zasłużony dla Policji", a potem wraz z tatą i bratem mógł przyjrzeć się z bliska policyjnej służbie.

Pijany rowerzysta uderzył w drzewo

Wtorek, 19-07-2016
Rzeszów
Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia z udziałem rowerzysty. Mężczyzna jadąc ścieżka rowerową zjechał z niej i uderzył w drzewo. Okazało się, że rowerzysta był nietrzeźwy, w wyniku uderzenia doznał poważnych obrażeń głowy. Rower, którym jechał, jest zarejestrowana jako utracony.

Prawdziwy wnuczek zdemaskował oszustkę

Piątek, 15-07-2016
Rzeszów
Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku kobietę, która próbowała oszukać mieszkankę Rzeszowa, podając się za jej córkę. Oszustwo zdemaskował 10-letni wnuczek, który zatelefonował do swojej mamy. 21-latka wpadła, gdy przyszła po odbiór pieniędzy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 32-letniego Pawła Dąbrowskiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Paweł Dąbrowski poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Lipiec
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie