Twoja komenda

Wydarzenia

W dniu 20.09.2016 r. dla mieszkańców województwa podkarpackiego udostępniona została Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mapa jest informatycznym narzędziem dającym możliwość informowania Policji o miejscach i zdarzeniach, które wpływają na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.
Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.

Podejrzani o pobicie usłyszeli zarzuty

Czwartek, 22-09-2016
Rzeszów
Policjanci ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie w lokalu. Pokrzywdzony odniósł poważne obrażenia twarzy. Jednego z podejrzanych zatrzymali świadkowie zdarzenia. Dwóch pozostałych ustalili i zatrzymali policjanci. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty.
Dziś, w obecności władz wojewódzkich i samorządowych, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie zainaugurował przedsięwzięcie pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa". Interaktywna mapa jest już dostępna na stronie internetowej podkarpackiej Policji. Każdy, może przekazać policjantom informacje o miejscach i zdarzeniach, które w jego odczuciu są niebezpieczne. Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone.

Odpowiedzą za posiadanie, uprawę i handel narkotykami

Poniedziałek, 19-09-2016
Rzeszów
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie i udzielanie marihuany. Jeden z zatrzymanych dodatkowo uprawiał konopie. Drugi był odbiorcą marihuany, którą udzielił kolejnej osobie. Obydwaj już usłyszeli zarzuty, a prokurator objął ich dozorem policji.

Śmiertelne potrącenie rowerzysty

Poniedziałek, 19-09-2016
Rzeszów
Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło w Nienadówce. Kierujący volkswagenem jadąc drogą lokalną potrącił jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. W wyniku doznanych obrażeń kierujący rowerem zmarł.

Ćwiczenia „Tarcza 16” w rzeszowskiej komendzie

Poniedziałek, 19-09-2016
Rzeszów
Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Rzeszowie przeprowadzono ćwiczenia mobilizacyjne dla rezerwistów. Stanowiły one element ogólnopolskiej operacji „Tarcza 16”. Ćwiczenia objęły 30 rezerwistów mających przydziały organizacyjno-mobilizacyjne do służby w jednostce zmilitaryzowanej policji.

Podejrzani o brutalne pobicie zatrzymani

Piątek, 16-09-2016
Rzeszów
Policjanci ustalili pięciu sprawców podejrzanych o pobicie przechodniów na rzeszowskim rynku. Kilku mężczyzn przed jednym z lokali bez powodu zaatakowało i pobiło grupę osób. Podejrzewani to młodzi mieszkańcy Rzeszowa. Trzech z nich zatrzymali policjanci i przestawili im zarzuty. Funkcjonariusze poszukują pozostałych ukrywających się podejrzewanych.

Tragiczny wypadek na budowie

Piątek, 16-09-2016
Rzeszów
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku przy ulicy Św. Rocha. Pracujący na rusztowaniu mężczyzna spadł z konstrukcji. W wyniku upadku i odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

Aplikacja "Moja Komenda"

Czwartek, 15-09-2016
Rzeszów
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej "Moja Komenda", dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 35-letniego Dawida Łuksika, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Mężczyzna prowadzi wędrowny tryb życia....

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 37-letniego Przemysława Kiczek, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Przemysław Kiczek poszukiwany na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Wrzesień
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie